Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Duygularınızı Dile Getirecek Yıldönümü Sözleri | 20 Yıldönümü Sözü
yıldönümü sözleri

Duygularınızı Dile Getirecek Yıldönümü Sözleri | 20 Yıldönümü Sözü

Çiftler için yıldönümü ne de önemlidir. Aslında bu kadar önem taşıyan bir gün olmasının sebebi, zamanın nasıl geçtiğini anlamayan âşıkların şaşkınlığıdır. Çünkü yıllar geçtikçe kuvvetlenen bağlar, ancak yıldönümü kutlamaları ile hatırlanır ve bu hatırlamada ister istemez kişileri mutlu eder. Diğer taraftan sevdiğinizi mutlu etmenin, sevginizi hatırlatmanın da güzel bir yoludur. Sevdiğinizin gözlerindeki ışıltı ile kendinizden geçtiğiniz bir kutlamanın içinde olmak, emin olun ki sizin için unutulmaz bir anı olacaktır. Yıldönümü gibi bu tür özel zamanları daha da kıymetli hale getirmek ise sizin elinizde… Küçük bir hediye, güzel bir söz mükemmel bir kutlama için yeterli olacak. Sevdiğinizin mutluluğunu gördüğünüzde zaten bunu anlayacaksınız. Yıldönümü sözleri ile aşkınızı anlatabilir, bitmeyen tutkunuzu ve ona olan bağlılığınızı gösterebilirsiniz. Biz de bu anlamda size yardım edecek yol gösterecek öneriler ile karşınızdayız. Hem birbirinden özel, güzel ve anlamlı yıldönümü sözlerine hem de en farklı ve en kıymetli hediye önerileri ile size sevdiğinizi mutlu etme, güzel bir anı yaratma şansı veriyoruz. Şimdi sizi yıl dönümü sözleri önerilerimiz ile sizi baş başa bırakalım ve sevdiğiniz için yıldönümü sürprizi yapmanız için yol gösterelim. İşte bir birinden özel ve anlamlı yıl dönümü sözleri!

Dikkatinizi Çekebilir ► Yıldönümü Hediyeleri

 

 • Aylar büyük bir hızla kovaladı peşimizi ve hala da devam ediyorlar. Kaç bahar devirdik ve kaç kışı geride bıraktık sayamadım. Her zaman içimi ısıtan gülümsemen ile değmeden geçti kara kışlar. Daha ilk gün içimi yakan gamzelerin, hala ilk günkü gibi karşımda ve ben hala aynı heyecan ile yanındayım. Hayatıma girdiğin, bana nefes verdiğin, yaşam enerjisi ve mutluluk verdiğin için sana minnettarım sevgilim. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın. Yıldönümümüz kutlu olsun, daha nicelerini görmek nasip olsun…

yıldönümü sözleri

 • Kaç seni seviyorum var hayatta, kaç kez tekrarlanabilir bu cümle bıkmadan usanmadan bilmiyorum. Ancak bildiğim şu ki, ömrümüzün sonuna kadar tükenmeyecek bu seni seviyorumlar emin ol. Her zaman çayımızı birlikte yudumlayacak, birlikte aynı güne uyanacağız. Seninleyken ömrüm dolu dolu geçecek biliyorum. Aşkınla dolu dolu… Bense benimleyken yüzünün hep gülümsemesini sağlayacağım. Aynı ritimle atan yüreklerimizin hiç ayrılmaması dileklerimle, hayatımda olduğun için teşekkür ederim aşkım. İyi ki varsın…

yıldönümü sözleri

Yıldönümü Hediyesi Mesajlı Albüm

Yıldönümü Hediyesi Mesajlı Albüm

Yıldönümü Hediyesi Mesajlı Albüm

Fotoğrafların gücüne inanmayan var mı? Yıldönümü gibi önemli bir kutlama gününde de en çok ihtiyaç duyula fotoğraflar olsa gerek. Geride kalan yıla ait en güzel anlarınızı bir araya getirdiğiniz bir fotoğraf albümünün gücü tartışılmazdır. Sevdiğiniz kişi bu albüm ile dünyanın en mutlu insanı olabilir. Üstelik özel tasarım, ahşap tasarımlı bir albüm ile fotoğrafları sunacak olması işi daha da güzelleştiriyor. Yıl dönümü sözleri ile birlikte mükemmel bir seçim olacaktır.

Yıldönümü Hediyesi Mesajlı Albüm
 

Yıldönümü Hediyesi Mesajlı Albüm

 • Gözlerimi gözlerinden ayırmaya gücüm yok. Bir an gözlerini görmesem kararıyor gökyüzü, şimşekler çakıyor, ağlıyor bulutlar. Bulutların arasından doğan güneş gibi parladığında gözlerin, bu sevgilin yeniden nefes alıyor. Dünya seninle anlamlı güzel kadın… Bu karmaşın ve mutsuz dünya seninle çok mutlu… Seninle seviyorum baharı, seninle seviyorum kışı, ayazı… Yağmur seninle güzel, kar seninle güzel ve nefes almak seninle güzel. Varlığın ne büyük mucize ve sen ne büyük güzelliksin. Benim olduğun için teşekkür ederim, nice yıllarımızda el ele olmak dileğiyle…

yıldönümü sözleri

 • Sana olan aşkım, gökyüzündeki yıldızlardan çok daha fazla. Göremediğimiz yıldızlar ise gül cemalini görecekleri günü bekliyorlar. Seninle yaş almak insanı mutlu ediyor be sol yanım. İyi ki varsın. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

yıldönümü sözleri

 • Bu iki yürek birbirine zincirli ve aynı ritim ile atıyor aynı ritim ile hayat buluyorlar. Ben her sene bugün senin gelişini kutluyor, bayram yeri sevincine bürünüyorum. En büyük duam, en güzel yanım ve hiçbir zaman sonu gelmeyecek olan masalım… Senin varlığın benim secdeye kapanma sebebim, şükür duam… Seni çok seviyorum. Bugün bir yıl daha yaşlanan aşkımızı kutlamaya hazır mısın?

yıldönümü sözleri

Yıldönümü Hediyesi Seni Seviyorum Çünkü Kutusu

Yıldönümü Hediyesi Seni Seviyorum Çünkü Kutusu

Yıldönümü Hediyesi Seni Seviyorum Çünkü Kutusu

Romantik hediyeler yıldönümü gibi romantik zamanların olmazsa olmazıdır. Siz de sevdiğiniz kadını bu tür bir sürpriz ile şaşırtabilirsiniz. Hediyenin romantik detaylarının yanı sıra bir de şık bir kolye içeriyor olması son derece anlamlı olacak. Ona adeta bir peri kızıymış gibi davranacağınız, öyle hissettireceğiniz bir gün için peri kızı kolye mükemmel bir seçimdir. Dilerseniz yıldönümü hediye sepeti hazırlayarak bu güzel hediye seçeneğini de içerisine dâhil edebilirsiniz.

Yıldönümü Hediyesi Seni Seviyorum Çünkü Kutusu
 

Yıldönümü Hediyesi Seni Seviyorum Çünkü Kutusu

 • Kaç gün daha ellerimiz aynı günde buluşur ve kaç yılı daha geride bırakırız bilmiyorum. Kaç sabah sana uyanır bu gözler, kaç kez dokunur sana bu dudaklar… Hayat bir muamma ama ben yok dahi olsam ruhum sevginle var olacak. Benim aşkım sonsuz sevdiğim. Elleri gün kokan sevgilim, seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim. Yıldönümümüz kutlu olsun. Güzel günlerimiz, gerçekleşen hayallerimiz ve el ele geçen bir ömrümüz olsun.

yıldönümü sözleri

Tanışma yıldönümü sözleri, evlilik yıldönümü sözleri gibi özel gün kutlama sözleri duyguların en güzel şekilde ifade edilmesi ve en coşkulu şekilde yaşanmasıdır. İlişkiler için büyük bir anlam taşıdığını da belirtmek gerek. Bu yüzden, yıldönümü sözleri uzun ya da kısa olsun hiç fark etmeksizin sevilen kişilere iletilmeli, belki bir hediye belki küçük bir sürpriz eşliğinde sunulmalıdır. Onun gözlerindeki mutluluk ile siz daha da mutlu olacaksınız ve birlikteliğinizin ne de kıymetli bir hazine olduğunu bir kez daha göreceksiniz. Yıldönümü hediyeleri ise bu güzel sözleri sevdiğinize ulaştırmanın güzel birer aracısı olur. Onu mutlu etmek için sadece ona özel olacak hediyeler sunabilir, yıldönümünüzü en içten dilekleriniz ile kutlayabilirsiniz. Yıldönümü sözleri kısa olsun ya da uzun olsun ne fark eder. Tek bir cümle ile dahi olsa ona olan bitmeyen aşkınızı anlatmanız, yıldönümü kutlamanız için yeter de artar bile. Çıkma yıldönümü sözleri, evlenme yıldönümü sözleri, tanışma yıldönümü sözleri her biri benzer güzel dilekler ile başlar ve benzer şekilde biter. Bu yüzden de önemli olan aşkın, sevginin, minnetin, mutluluğun en içten şekilde anlatılmasıdır. Hadi sizin yıldönümü kutlamanız için yıldönümü sözleri seçmek üzere önerilerimize devam edelim.

 • Güller döksem yoluna sevdiğim ve taçlar kondursam o güzel saçlarına, çiçeklerden elbiseler giysen ve seni uçurabilsem melek kanatlarınla… Sen öyle bir büyüsün ki hayatıma girdiğin günden beri dokunduğun her şeyi güzelleştiriyorsun. Mucizemsin benim ve hayallerden de fazlasını yaşatıyorsun bana. Bugün ise birlikteliğimizin 2. Yılı ve sen bu süre zarfında bana yaşattığın mutluluk ile hayatımın olmazsa olmazısın. Varlığım da sensin, yokluğum da… Mutluluğum da sensin, mutsuzluğumda. Sen bensin sevgilim. Biz tek bedende var olan iki ruh gibiyiz. İyi ki benimlesin. Yıldönümümüz kutlu olsun güzel sevgilim. Nice güzel yıldönümlerini birlikte aynı mutluluk ile kutlayalım.

yıldönümü sözleri

 • Hayaller seninle güzel, gelecek seninle aydınlık. Bugünler seninle anlamlı ve geçmiş sensiz kayıp. Bir tanem varlığın ile şenlendirdiğin hayatım emrine amade. Sensiz bir hiç olan ömrümü serdim ayaklarına. Seni seviyorum. Gelecek yıllarımızda da el ele olmak dileğiyle…

yıldönümü sözleri

Eşe Yıldönümü Hediyesi Kahve Kupası

Eşe Yıldönümü Hediyesi Kahve Kupası

Eşe Yıldönümü Hediyesi Kahve Kupası

İş saatleri çerisinde sık sık çay kahve içmek zorunda mı kalıyor? Bu yüzden kahve kupaları en yakın arkadaşı haline mi geldi? O halde onu çay kahve molalarında yalnız bırakmayın ve birlikteliğinizi hatırlatan tasarımı ile dikkat çeken bu kupayı hediye edin. Hem güzel bir yıldönümü hatırası olacaktır hem de onu sevginizin hiçbir zaman yalnız bırakmaması anlamına gelecektir. Kısacası kullanışlı olduğu kadar da anlamlı bir hediye tercih etmek için doğru yerdesiniz.

Yıldönümü Hediyesi Seni Seviyorum Çünkü Kutusu
 

Eşe Yıldönümü Hediyesi Kahve Kupası

 • Ah be kadın, daha uğruna kaç hayal kurulur bilmiyorum. Tek bildiğim ise sana olan aşkım. Hayallerimi güzelleştiren sen, hayatıma anlam katan sen… Yoluna güller döksem az… İyi ki varsın bir tanem. Yıldönümümüz kutlu olsun. Aşkımız sonsuz olsun ve dilerim birlikteliğimiz bir gün aynı evde buluşsun. Ellerimiz sonsuza kadar bırakma aşkım. Ben tüm benliğim ile izin verdiğin kadar yanındayım. İyi ki varsın. Varlığın ile aydınlanan dünyama hoş geldin.

yıldönümü sözleri

 • Elleri gül kokan, yüzünde güller açan gözleri ay ışığı, dudakları ateş parçası olan sevgilim. Evliliğimizin 3. Yılında hala sana ilk günkü tutku ile bağlıyım. Hala her sabah yüzüne baktıkça içimi saran mucizevi mutluluk ile uyanıyorum. Hala ellerini tutmak beni heyecanlandırıyor ve hala varlığın en derinlerde içimi ısıtıyor. Yuvamızın biriciği, gönlümün zenginliği, ruhum, güzel karım iyi ki varsın. İyi ki yaşamımdasın… Seni ölesiye seviyorum.

yıldönümü sözleri

 • Bir yıl daha büyüttük bu küçük aşkı. Büyüdükçe güzelleştir, büyüdükçe anlam kazandı ve büyüdükçe değerlendi. Birbirimizin kıymetini gittikçe daha fazla anladık ve geçmişin hatalarına sünger çektik. Bugün ise bir yıldönümümüzü daha kutlarken birlikteliğimizi bir üst boyuta taşıyalım istiyorum. Hayatını benimle birleştirmek ister misin sevgilim? Sana ömrüm yettiğinde huzur, mutluluk ve aşk vadediyorum. Ellerimizin ayrılmayacağı, sevginin içimizi hiç terk etmeyeceği bir evliliğe var mısın? Yıldönümümüz kutlu olsun, yeni başlangıçların mimarı olsun bir tanem.

yıldönümü sözleri

 • Günler birbirini kovalıyor derken, aylar oldu. Aylar hızla geçiyor derken yıllar oldu ve bugün biz gün değil, ay değil yıl sayar olduk. Neredeyse birlikte bir ömre ulaştık aşkım. İlk günkü gibi aşığım sana. İlk günkü gibi aşkınla kıpır kıpır içim. Hala yüzüne baktıkça heyecanlanıyor için, kalbim sığmıyor göğsüme. Bana bir ömür aşkını bahşettiğin için, ellerimi hiç bırakmayıp bana destek olduğun için sana minnettarım sevgilim. Aşkımızın ölümsüz olması, sevgimizin hiç tükenmemesi ve mutluluğumuzun daim olması dileklerimle… Yıldönümümüz kutlu olsun güzel adam. İyi ki hayatımdasın…

yıldönümü sözleri

Yıldönümü basit gibi görünen fakat çok önemli bir gün… Çünkü aşkınızın değerini anlamanızı, birlikteliğinizin kıymetini bilmenizi sağlayan bir kutlama tarihidir. İster çıkma, ister tanışma, ister evlenme yıldönümünüz olsun. Hiç fark etmeksizin, ilişkinizi için önem taşıyan her özel günü kutlamalı ve her yıl hatırlamalısınız. Hatta belki 5. Ay ya da 10. Ay gibi kutlamalar yapabilir, aşkınızı taze tutarken, sevdiğinizi de mutlu edebilirsiniz. Küçük sürprizler yapmak ise hiç zor değil. Örneğin nişan yıldönümü sözleri seçip, küçük bir sürpriz yapmak için kişiye özel bir hediye tercih edebilirsiniz. Ondan uzakta bile olsanız, hediyeniz ve de güzel sözleriniz, yıldönümü kutlaması için yeterli olacak. İlginç yıldönümü hediyesi seçimleriniz için ise doğru yerdesiniz. Sizin için derlediğimiz hediye önerileri, keyifli bir kutlama yapmanıza imkân tanıyacak, aşkınızı da taze tutmanızı sağlayacaktır. Bunun için yıldönümü sözleri uzun ya da kısa olsun hiç fark etmeksizin aynı anlamı ve değeri ifade edecek, aynı aşk ile sevdiğinizin yüzünü gülümsetecek. Tercih edebileceğiniz birbirinden romantik yıldönümü sözleri ile yazımıza devam ediyoruz. Okumaya devam edin ve duygularınızı en iyi anlatan söz ile hediyenizi sevdiğinize ulaştırın.

 • Yıllardın adın ruhuma kazılı, gözlerin ise kalbimin üzerine çökmüş bir büyü. Ben sana tutukluyum, senin ve aşkının esiri. Bu öyle bir esaret ki dünyanın en büyük mutluluğu… Aşkın ile benliğimi hatırlattığın, beni mutlu ettiğin için teşekkür ederim. İyi ki ellerimi hiç bırakmadın ve iyi ki gözlerini hiç gözlerimden ayırmadın. Seninle dünyanın en mutlu insanıyım ben. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

yıldönümü sözleri

Yıldönümü Hediye Önerisi Kişiye Özel Yastık

Yıldönümü Hediye Önerisi Kişiye Özel Yastık

Yıldönümü Hediye Önerisi Kişiye Özel Yastık

Fotoğrafların, isimlerin tarih ve benzeri detayların bir araya gelmesi ile adeta bir hatıra yumağı olan yastık tasarımı, yaşam alanlarının en romantik detayı olacak. Sevgilinizin odasını belki de eşiniz ile yatak odanızı süsleyecek olan bu tasarıma bayılacaksınız. Güzel bir kutlama notu ile birlikte eşsiz bir hal alacak olan tasarım, kaliteli malzemesi, kaliteli baskısı ile farkını belli ediyor. Pişman olmayacağınız bir seçim için siz de hemen siparişinizi verin ve bu yıldönümünüzü daha özel kılın.

Yıldönümü Hediye Önerisi Kişiye Özel Yastık
 

Yıldönümü Hediye Önerisi Kişiye Özel Yastık

 • Kaç kadehe sığar bizim sevincimiz, kaç şişe kaldırır aşkımızın ağırlığı? Ya da kaç kadın sevebilir senin gibi candan, kaç mevsim yakışır bir kadına sana yakıştığı kadar? Sen gönlümün tüm güzellikleri, sen ruhumun iyi yanı, sen varlığımın sebebi ve sen geleceğimiz tek umudu… Seni tanıdığım güne şükürler olsun. Seninle karşılaşmamın bir mucize olduğuna bugün daha da emin oldum. İyi varsın ruhum, iyi varsın aşkım, iyi ki varsın sevgilim…

yıldönümü sözleri

 • Yıllar su gibi akıp geçerken, her gün bir diğerini kovalarken ve dertler ile sevinçler bir arada yaşanırken sen hep yanımdaydın. Bu kaçıncı yılımız aşkım? Biz kaç yıl, kaç ay ve kaç gündür birlikteyiz? Bana sanki birkaç günmüş gibi gelen bu süreçte, sen her zaman en kıymetlim oldun. Gülen gözlerin ile ısındım, kadife sesin ile mutlu oldum, sıcacık ellerin ile güç buldum ve güzel sözlerin ile başarıya kavuştum. Boşuna demiyorlar, her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır diye. Benim arkamda sen varsın ve benim başka hiçbir şeye ihtiyacım yok. Güzel eşim, yıl dönümümüz kutlu olsun. Nice güzel senelerimiz, nice güzel anılarımız olsun…

yıldönümü sözleri

 • Gül bahçeleri sereyim ayaklarına, kiraz çiçekleri yağdırayım üzerine, ışıklar saçılsın saçların ve melekler sarsın dört bir yanını… İzin ver olağanüstü denilen her şey gerçek olsun bu ilişkide. Sevgimiz ile mümkün olsun imkânsızlıklar. Sevginin gücü karşısında duramadı bugüne kadar hiçbir güç ve bizim aşkımızın karşısında da duramayacaklar. Sen elimi tut, ben dağları deleyim. Sen seviyorum de ben yoluna serileyim. Sevgilim nice güzel yıllar bizim olsun dilerim. Bir tanem, aşkım her şeyimsin sen benim. İyi ki varsın…

yıldönümü sözleri

Yıldönümü Hediye Önerisi Kişiye Özel Yastık

Yıldönümüne Özel Mutfak Önlüğü

Yıldönümüne Özel Mutfak Önlüğü

Evlilik yıldönümü geldi çattı ve siz hala ne hediye alacağınızı, nasıl bir sürpriz yapacağınızı bilemiyor musunuz? Bu önlük tam size göre o halde. Eşinize hediye edebileceğiniz önlük, esprili, sevimli hali ile dikkat çekici bir ürün. Ayrıca hazırlayacağınız romantik bir sofra, eşinizi çok duygulandıracaktır. Birlikte baş başa romantik bir yemek ile evliliğinizi kutlayabilirsiniz. Bunun için güzel bir hediye önerisi ise bu önlük tasarımı olacaktır.

Yıldönümüne Özel Mutfak Önlüğü
 

Yıldönümüne Özel Mutfak Önlüğü

Check Also

anneler günü hediyeleri

Anneler Günü Hediyesi | Anne Tasarımlı En Güzel Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir: Anneler Günü Hediyeleri Anneler günü hediyesi almak için geç kalmadan güzel seçenekleri değerlendirmeli …

Bir cevap yazın