Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Romantik Yıldönümü Hediyeleri – En Güzel Yıldönümü Hediye Fikirleri
yildonumu hediyesi

Romantik Yıldönümü Hediyeleri – En Güzel Yıldönümü Hediye Fikirleri

Yıldönümü hediye fikirleri sitemizde sevdiğinizi şaşırtmak için hazır! İster evlilik yıldönümü olsun, ister tanışma, en güzel hediyeleri sitemizden bulabilirsiniz. Üstelik şimdi size özel ödeme kolaylıkları ve birbirinden romantik seçenekleri ile yanınızda!

 

Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi Toscana Şarap Kadehi Seti

yıldönümü hediyeleri

Üzerine isim, tarih ve mesaj yazdırabileceğiniz romantik bir evlilik yıldönümü hediyesi olan kadeh, eşine özel olduğunu hissettirmek isteyenler için hazırdır. Özellikle bayanların asla hayır diyemediği bu hediyenin üzerindeki yazılar lazer yakma yöntemiyle yazılmaktadır. Camın ışıltısını kaybetmemesi için özel bir korumanın kullanıldığı bu işlemde, yazı tipi ve büyüklüğü mesajınıza uygun bir şekilde seçilir, en romantik fontlar sizin için belirlenir. Kişiye özel isim baskısının yanında kaçıncı yılınızı kutladığınızı yazdırabileceğiniz gibi, evlilik tarihinizi ya da tanışma gününüzü de baskılatabilirsiniz. Hayatınızın anlamı için en güzel yıldönümü hediyeleri arasında yer alan bu ürün, 24 cm boya sahiptir. 550 cc hacmi ile ideal şarap kadehi olma özelliği taşıyan ürün, ikili set halinde gönderilecektir. Bulaşık makinesinde yıkanmaya ve zamana dayanıklı ürünün baskısı lazer yöntemiyle yapıldığından asla çıkmaz.

yıldönümü hediyeleri
 

8 Fotoğraf Kolajlı Kanvas Tablo

evlilik yıldönümü hediyeleri

En sevdiğiniz 8 fotoğrafınızı seçin ve size özel hazırlayacağımız kolajla sevdiğinize sürpriz yapın. Eski fotoğrafları seven eşler için özel hazırlanan bu hediye ile duygusal anlar yaşayacak, sevdiğiniz insanın birlikte geçirdiğiniz zamanı düşünerek huzur bulmasına yardımcı olacaksınız. Evlilik yıldönümü hediyesi tavsiyeleri arasında başı çeken bu ürün, 9 pencereli bir tablodur. Tam kare olarak bölünen 9 pencerenin her birinde seçtiğiniz fotoğraf yer alırken, tam ortada kalan kareye dilediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz. Dilerseniz isimleriniz ve evlilik yılınız, dilerseniz bir sevgi sözcüğünü kazıma yöntemi ile bu kareye işletebilirsiniz. 40x 40 olan bu ürün, evinizin en güzel köşesinde yer almayı hak ediyor! Şimdi siz de sevdiğinize hatıralarla dolu bir hediye vermek isterseniz, bu muhteşem tasarımı sakın kaçırmayın.

evlilik yıldönümü hediyeleri
 

Kişiye Özel Bu Kalp Yastık

yıldönümü hediyeleri kıza

Sevdiğimize söylediğimiz ‘bu kalp senin için atıyor’ sözünü yastıkta görmek nasıl olurdu? Uzakta olmak zorunda olduğunuz eşinize ya da sevgilinize alabileceğiniz en anlamlı hediyeler arasında yer alan bu ürün, üzerine sizin birlikte bir fotoğrafınızın bastırılmasıyla daha anlamlı hale gelecek. Her sabah aşkla uyanmasını sağlayacak ürün, yumuşaklığı ile de sevdiğinizin yatağında yer kaplamayacaktır. Zorunlu iş gezisindeki eşe ya da mesafe ilişkisi yaşayan çiftlere önerilen yıldönümüne özel hediyeler arasındaki bu ürün, beyaz dikdörtgen biçimindedir. Yumuşak elyaf dolgusuyla sıcak bir his uyandıran dokuya sahiptir. Yaklaşık 40x 27x 10 cm boyutlarındaki yastık, yıllarca kullanılsa da eskimeyecek kaliteli kumaştan üretilmiştir.

yıldönümü hediyeleri kıza
 

Çiftlere Hediye Renkli Kahve Kupası

yıldönümü hediye fikirleri

Yıldönümü hediye fikirleri arasında en esprili hediyelerden olan bu kupalar, her kahve içtiğinde gülümsemesine neden olacak. Üzerinde basılı bulunan, birbirini tamamlayan ürünler baskısı ile kupanın üst kısmına mesajınızı (Beni tamamlıyorsun ya da sensiz olmaz gibi) yazdırabilir, alt kısma isimlerinizi işletebilirsiniz. Eğlenceli esprilere yer veren bu kupalarda, mizah yeteneğinizi konuşturabilir, mesajınızda muziplik yaparak sevdiğinizi güldürebilirsiniz. Kırmızı, mavi, sarı, siyah ve turuncu renkleri mevcut olan bu kupalar, 4 mm’lik malzeme kalınlığıyla yıllarca dayanacağını ispatlamıştır. Dışı beyaz, içi ve kulbu renkli olan kupaların rengini istediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Seramik malzemeden yapılan bu ürün, 9,5 cm yüksekliğe, 8,5 cm çapa sahiptir. Bu anlamda iş yerlerinde veya evde kullanıma oldukça uygun olan ürün, size özel fırsatlarla kapınıza geliyor.

yıldönümü hediye fikirleri
 

Romantik Aşıklara Özel Canlı Bitki Sukulent Bahçesi

yıldönümü hediyeleri bayan

Hayatınızdaki kişi bitkileri seviyorsa, en güzel bahçeyi ona hediye edebilirsiniz. Avuçlarına sığacak kadar küçük, ama dünyalar kadar anlamlı olan bu bahçe, minyatür bahçe kategorisinde hediye fikri olarak sizlere sunulmaktadır. Özel tasarımlı aksesuarlar ile hazırlanan mini bahçe, üst kısmının tamamen açık olması nedeniyle büyüyebilme özelliğine sahiptir. İçerisindeki sukulent bitkileri haftada 2 kez sprey yöntemiyle sulandığında büyümektedir. Bitkilerin gövde kısımlarının hemen altına minyatür bir ev oturtulmuştur. Sevgilinize, bakımı yapıldığı takdirde asla ölmeyecek bir çiçek almak isterseniz sukulentler mükemmel tercih olacaktır. Üstelik herhangi bir özel çaba istemeyen bu bitkiler için tek yapılması gereken sulamaktır. Herhangi bir ilaca ya da özel bakıma ihtiyaç duymayan sukulent, hızla büyüyecek, büyüdükçe sevgilinizin mutluluğunu arttıracaktır. Doğal taşların ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürlerin oluşturduğu bu bahçe, yıldönümü hediyeleri bayan kategorisinde en çok tavsiye edilenlerdendir. Tasarımlarda tamamen doğal malzemeler kullanılmakla birlikte bahçenin kenarındaki levhaya isimleriniz ya da dilediğiniz bir tarih yazılabilmekte, bunun yanında ‘Ali ile Ayşe’nin Aşk Bahçesi’ gibi mesajlar da kazınabilmektedir.

yıldönümü hediyeleri bayan
 

Geleceğe İz Bırakmak İsteyenlere: Özel Mesajlı Tohumlu Naturacube

evlilik yıldönümü hediyesi

Aşk, yok ederek değil yaşatarak var olmaktır. Aşkınızı yaşatmak için doğayı var etmeniz gerektiğini düşünenlerdenseniz, bu hediye tam size göre! Ahşap küp içerisinde hediye edilecek bitki, tamamen gerçektir. İçerisindeki bitkiyi seçebileceğiniz ürün için çim, cherry domates, lavanta, maydanoz, nane, papatya gibi seçenekler mevcuttur. Seçtiğiniz bitki, ahşap bir küp içerisindeki saksıya konur. Ahşap küp üzerine istediğiniz mesajı yazdırabilir, isimlerinizi, sizin için önemli olan ay ve yılı, mesajınızı kazıtabilirsiniz. Lazer kazıma ile etrafı süslenerek, romantik bir fontta yazılan yazılarınız, asla çıkmaz. Saksı içine ekilmiş olan bitki, çimlenmeye hazır bir şekilde gönderilir. Nemlendirilerek hızla çimlenir. 7x 7 cm büyüklüğe sahip ahşap küp saksı, masif ağaçtan üretilmiştir. Yanında bir adet sulama spreyi ile gönderilecek olan ürün, evlilik yıldönümü hediyesi ne alınır diye düşünenler için oldukça romantik bir alternatiftir. Saksı içindeki bitkinin en fazla 1- 3 hafta aralığında çimlenmeye başlayacağı unutulmamalıdır.

evlilik yıldönümü hediyesi
 

Taşlı Çınar Yaprağı Gümüş Kolye

yıldönümü hediyesi gümüş kolye

Yıldönümü hediyeleri kıza alınacaksa takılar vazgeçilmezdir. Yıllarca ayakta kalmayı, uzun yıllar yaşamayı ve köklü bağları temsil eden çınar yaprağı, sevgilinize vereceği mesajlarla aşkınızı kuvvetlendirecek. Tüm kıyafetlere uyacak ve içerisinde taşıdığı mesajla sevdiğinizin gönlünü alacak bu ürün, taşlarla bezeli görüntüsü ile şık bir parçadır. Özellikle manevi değeri yüksek takıları seven sevgiline alabileceğiniz bu hediye, rengi, minesi ve doğal taşları ile muhteşem bir seçenektir. Özellikle sonbahara girişte oldukça uygun bir hediye seçeneği olarak görülen çınar yaprağı, 2,7 cm en, 2,7 cm boya sahiptir. 3,3 gr ağırlığıyla sevgilinizin boynunda şık bir aksesuar olarak yerini alacak olan kolye, özenle yapılmış paketi ile sevdiğinize olan aşkınızın belgesi niteliğindedir.

yıldönümü hediyesi gümüş kolye
 

Yıldönümü Hediyesi Tasarımlı Ahşap foto

evlilik yıldönümü hediyesi tavsiye

Sevdiğinizle çekildiğiniz bir fotoğrafı ahşaba kazıyarak ölümsüzleştiriyoruz! Fotoğrafınıza ek olarak isimlerinizi, sol ve sağ kısma istediğiniz herhangi iki tarihi (sağa tanışma ve sola evlilik tarihi gibi) ve orta üste istediğiniz bir mesajı kazıyoruz. Sevdiğinizle çekildiğiniz fotoğrafı kazıma yöntemi ile işlediğimiz için kabartma olarak görülmektedir. Doğanın kokusu ile birleşen doku, harika bir tabloya dönüşür. 1. Yıldönümü hediyeleri arasında başı çeken bu hediye, 22×40 cm ölçüleri ile ister ofiste, ister evde kullanılabilecek ebatlardadır. 1,5 cm kalınlığında masif ahşap yüzeye işlenen fotoğraf, yakma yöntemiyle muhteşem bir tabloya dönüşür. Bu sayede size sadece sevdiğinize bu hediyeyi vermek kalır. Ahşabın doğallığının aşkla birleşmesi sonucu ortaya çıkan bu romantik hediye, güzel anılarınızı hatırlatan fotoğrafınızla bir hazineye dönüşür.

evlilik yıldönümü hediyesi tavsiye
 

Atatürk İmzalı Deri Cüzdan

yıldönümü hediyeleri erkek

Atatürk imzasını her an üzerinde taşımak isteyenlere özel bu ürün, yıldönümü hediyeleri erkek kategorisinde en göze çarpanlardandır. Taba ve siyah olmak üzere iki renk seçeneğine sahip ürün, üzerine sevdiğinizin ismini de kazıtabileceğiniz alt alana sahiptir. Erkeklerin şıklık kıstası olarak karşımıza çıkan cüzdan, özellikle üzerindeki Atatürk imzası ve gerçek deri dokusu ile tarz sahibi bir imaj çizecektir. Erkeklerin hemen hepsi için önemli olan şıklık, cüzdanlarda da kendini bu seri ile belli edecek. Sevgilinizin tarz sahibi çizgisini tamamlayacak bu ürün ile hayatınızın aşkı, size bir kez daha aşık olacak. Üzerinde Mustafa Kemal Atatürk imzasının zarafetini ve deri dokusunun gücünü taşıyan cüzdan, özel paketinde sizlere teslim edilecektir.

yıldönümü hediyeleri erkek
 

Rose Serisi Gümüş Yüzük Modelleri

evlilik yıldönümü hediyeleri bayan

Evlilik yıldönümü hediyesi bayana alınacaksa kuşkusuz hediye seçeneklerinizin arasında yüzük de olmalıdır. Kadınların favori hediyeliği yüzük, şimdi Rose serisi ile daha zarif modelleri sevdiğiniz kadının parmaklarına taşıyor. Gümüş olan bu yüzükler, Rose taşı renginde olup üzerinde doğal taş işlemeler taşır. bu taşların süslemeleri ile göz alıcı bir güzelliğe kavuşan yüzük, ince halkası ile zarif bir görüntüye sahiptir. 5 farklı modele sahip olan yüzükler, tek taş modeli, kalp modeli, kar tanesi, 4 yapraklı yonca ve Fatma’nın eli modellerine sahiptir.göz kamaştıran modellere sahip yüzüklerden dilediğinizi seçerek sevgilinize yılın sürprizini yapabilirsiniz. Yıldönümü için hediyeler arasında modası asla geçmeyen bir hediye varsa o da yüzüktür.

evlilik yıldönümü hediyeleri bayan
 

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

1 yıldönümü hediyeleri

El emeğini hiç bu kadar sevimli bir şekilde görmediniz! Kendi ellerinizle bir hediye hazırlamak istiyor ama ne yapacağınızı bilemiyorsanız bu hediye tam size göre! Kendi el yazınızda içerisindeki boşlukları doldurarak sevdiğiniz kişiye bir kitap dolusu mutluluk hediye etmek isterseniz bu hediyeyi tercih etmelisiniz. Yıldönümü için hediyeler arasından en tatlıları olan bu hediye, sizin de sevgiliniz hakkında düşünmenizi ve aşkınızı bu konuda pekiştirmenizi sağlayacak. İçerisindeki ‘ Eğer bir Nobel alacak olsa hangi konuda alırdı?’, ‘ o olmasaydı hayat nasıl olurdu?’ gibi sorularla küçük yönlendirmeler sayesinde sevgilinize en sevimli hediyeyi hazırlarken ona olan aşkınızın sebeplerini fark edeceksiniz. Yıldönümü hediyeleri erkek için oldukça zorlu ve klasikleşmiş hediyelerdir. Bu nedenle erkek arkadaşına ya da eşine hediye alırken zorlanan eşlere özel bu hediye, romantik erkekler için de oldukça duygu dolu bir hatıra olacaktır. Eşinizin size karşı sevgisini biraz çocuksu ve muzipse, bu hediyeyi sakın kaçırmayın! Sayfa sayısı 96 olan bu kitabın kapağı sert kartondan yapılmıştır. 160 mm x 120 mm olan boyutları ile kitap, ideal boyutlardadır. 120 gr kuşe kağıda baskılı kitabın içindeki eğlenceli illustrasyonlar renkli baskı ile üretilmiştir.

1 yıldönümü hediyeleri
 

Check Also

burç tarihleri

2020 Burçların Tarihleri – Burç Tarihleri ve Özellikleri

İnsanlar ikiye ayrılır, “burçlara inananlar ve inanmayanlar”. Kimimiz burç yorumlarını okuruz ve inanırız, kimimiz de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.