Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Yapımı Kolay 10 Yılbaşı Şapkası Yapımı – El Yapımı Yılbaşı Şapkaları

Yapımı Kolay 10 Yılbaşı Şapkası Yapımı – El Yapımı Yılbaşı Şapkaları

Yılbaşı Şapkası Yapımı

Yılbaşı ne de güzel bir mutluluk doğurur insanın içinde. İliklerinize kadar hissedeceğiniz mutluluğun en önemli sebebi ise çevrenizde var olan sevdiklerinizdir. Onların varlığına şükrederek hazırlayacağınız sürprizler, alacağınız hediyeler ve de planlayacağınız etkinlikler çok daha güzel olacaktır. Yaptığınız hazırlıkları çeşitli süslemeler ile renklendirmeniz ise mutlaka olması gereken bir detaydır. Basit gibi görünen süslemeler eğlencenizi ve mutluluğunuzu artıracak önemli detaylardır. Bu yüzden de kesinlikle dikkat etmeniz gerekir. Yılbaşı süslemeleri ve eğlence denilince ilk akla gelen ise yılbaşı şapkası oluyor. Özel tasarım bir yılbaşı şapkası sadece çocukları değil yetişkinleri de mutlu edebilir. Kim bilir belki de daha önce hiç başına yılbaşı şapkası takmamıştır! Bu yüzden siz sevdiklerinize bir ilki yaşatın.

Dikkatinizi Çekebilir ► Yılbaşı Hediyeleri

 

İşinizi kolaylaştırmak üzere hazırladığımız yazı ile size bu konuda büyük bir kolaylık sağlıyoruz. En orijinal yılbaşı şapkası yapma fikirleri burada! Üstelik pratik yöntemler ile hazırlayabileceğiniz şapkalar yeni yıla çok daha mutlu bir şekilde girmenizi sağlayacak. Bir parti organize etmemiş bile olsanız, sevdiklerinize hediye edeceğiniz şapkalar önemli bir mutluluk sebebi olacaktır. Uzatmadan önerilere geçelim isterseniz, öncelikle klasik ve bilindir bir yılbaşı şapkası ile başlamak isteriz. İşte yılbaşı şapkası nasıl yapılır sorusunun cevabı! En kolay ve en hızlı şekilde, yılbaşı şapkası yapmaya ve yeni yıl için çalışmalara başlamaya hazır mısınız?

Bildiğimiz yılbaşı şapkasından bahsediyoruz. Görselde de gördüğünüz üzere konik şekildeki, ışıltılı kâğıtlar ile süslenmiş şapkalar yılbaşının simgesi haline gelmiş durumda. Bu tür şapkaları hazırlamak ise çok kolay… Hatta tahmin ettiğinizden de kolay olduğunu söyleyebiliriz. Yeter ki elinizde gerekli malzemeler olsun. Peki, yılbaşı şapkası yapılırken hangi malzemeler gerekir diye soracak olursanız, öncelikle karton ihtiyacınızı belirterek başlayabiliriz. Güzel renk ya da baskılı karton bulamasanız dahi, karton üzerine sevdiğiniz baskıyı ekleyebileceğiniz için sorun yok. Siz karton hazırlayın yeter. Görseldeki gibi baskılı bir görünüm isterseniz, ekstra olarak güzel görünümlü bir kâğıt hazırlayabilirsiniz. Bunun için kitap defter kaplamak için kullanılan kâğıtları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra güzel bir yapıştırıcıya ihtiyacını olacak. Silikon yapıştırıcı işinizi görebilir. Bir de yeni yıla yaklaşırken marketlerde, tuhafiyelerde ve kırtasiye gibi pek çok yerde bulabileceğiniz ışıltılı süslemelerden hazır etmelisiniz. Bunlara sahip olduğunuz anda şapkanız ile aranızda sadece dakikalar var demektir. Hadi geçelim yapım aşamasına. Öncelikle karton üzerine şapka şablonu çizerek başlamalısınız. Yarım dairenin biraz daha az açılısı olmalıdır. Belki 135 derecelik açıya sahip olan bir dairede işinizi görebilir. Hazır şablonları kullanabileceğiniz gibi bu şablonu kendiniz de deneme yanılma yöntemi ile hazır edebilirsiniz. Şablona uygun olarak kartonu kestikten sonra ise koni şeklinde sarıp yapıştırmanız gerekiyor. Eğer farklı bir kâğıt le kaplama yapacaksanız da aynı ölçülerde keserek bu koni üzerine sarıp yapıştırabilirsiniz. Ardından ise süsleme aşamasına geçiyoruz. Geldik en eğlenceli aşamaya… Aldığınız ışıltılı süslemeleri şapkanızın alt ucuna sarıp, fazlalığını kestikten sonra yapıştırınız. Küçük bir parçayı ise ponpon şeklinde görünecek bir biçimde uç kısma yapıştırmanız gerek. Buna ek olarak simler, belki kar spreyi ve de boncuk ve pul gibi süslemeler ilginizi çekebilir. Zevkinize uygun olarak şapkanızı süsleyebilirsiniz. Bu etkinliği gayet tabi çocuklar ile de yapmanız mümkün. Onları özgür bırakıp, diledikleri şekilde süsleme yapmalarına imkân tanımalısınız. Ancak bu şekilde mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Unutmadan söyleyelim, şapkanızın üzerine görseldeki gibi yılı yazmak da güzel fikir olacaktır. Hadi size kolay gelsin! Şimdi birkaç tane güzel hediye önerisi ile size fikir verelim.

 

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Tekli Kalem

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Tekli Kalem

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Tekli Kalem

Günlük yaşamında sıkça kalem kullanan ve de kalemlerine çok ne veren yakınlarınız varsa, onlar için her zaman en güzel hediye şık bir kalem olacaktır. Yılbaşı da bunun için harika bir dönem. Erkeğe alınacak hediyeler genellikle çok zorlayıcı oluyor ama bu kez şık bir kalem seçeneği ile işinizi kolaylaştırıyoruz. Üstelik hediyeniz isme özel olacak. Yani hediye sahibinin adına hazırlanıp, şık bir kutu içerisinde gönderilecek.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Tekli Kalem
 

Kadına Yılbaşı Hediyesi Kadife Gül Kutusunda Tek Taş Yüzük

Kadına Yılbaşı Hediyesi Kadife Gül Kutusunda Tek Taş Yüzük

Kadına Yılbaşı Hediyesi Kadife Gül Kutusunda Tek Taş Yüzük

Evlilik teklifi insan yaşamının en özel anlarından biridir. Bunun için en romantik seçim ise kadife gül içerisinde yer alan tek taş yüzük olacaktır. Peki, neden evlilik teklifiniz yılbaşında olmasın? Yeni yıla girerken hayatınızın en önemli anını yaşamak ve de yılbaşı muhteşem bir anıya dönüştürmek çok doğru bir seçim olacaktır. Bu öneri sevgiliye yıldönümü hediyesi fikirleri arasında da değerlendirilebilir elbette ama yılbaşı en ideal zaman olacaktır.

Kadına Yılbaşı Hediyesi Kadife Gül Kutusunda Tek Taş Yüzük
 

Eğlenceli bir şapka projesinden daha merhaba! Bu kez yeni yıl şapkalarımızı bir taç üzerine sabitliyoruz ve daha kullanışlı hale getiriyoruz. Bu kez önceli fikirde hazırladığımız yeni yıl şapkasının bir boy küçüğünü hazırlayacağız. Benzer bir açı ile keseceğimiz dairenin, boyunu kısaltıp koni şekline getirmemiz ve yapıştırmamız ile sevimli bir şapka ortaya çıkacak. Bu şapkayı taca sabitlemek ise en önemli görevimiz. Bunun için silikon yapıştırıcı kullanabilirsiniz. Elbette ki sağlamlığına güvendiğiniz farklı yapıştırma teknikleri de kullanmanız mümkün. Ardından ise süsleme aşamasına, yani en zevkli kısma geçiyoruz. Işıltılı kâğıtlar en güzel süsleme malzemesi olacaktır ve klasik yılbaşı şapkası süsleme tekniklerine uygun olarak öncelikle alt kısmını sonrada şapkamızın tepesini bu şekilde süsleyebiliriz. Ek olarak ise kalpler, yıldızlar ve çok daha fazlasını kullanmamız mümkün. Tamamen zevkimize bağlı olan bir durumdan söz ediyoruz. Simler, kalpler, parlak kâğıtlar ve çok daha fazlası, taç üzerine sabitlenen yılbaşı şapkamız için ideal süsleme gereçleri olacaktır. Hatta belki üzerine yılı ya da istediğiniz yılbaşı mesajlarını yazabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Mümkün olduğunca fazla parıltı ve de ışık en önemli püf nokta olacaktır. Hediye seçimi ise yılbaşının en önemli aşaması… Sevdiklerinize unutamayacakları hediyeler seçmeli ve bu yılı onlar için muhteşem kılmalısınız. Çünkü aslında bu iş çok kolay… İşte eşsiz hediye önerilerimiz…

 

Yılbaşı Hediyesi Takvimli Ahşap Foto

Yılbaşı Hediyesi Takvimli Ahşap Foto

Yılbaşı Hediyesi Takvimli Ahşap Foto

Yeni bir yıla girerken en güzel hediye her zaman takvim olmaktadır. Adeta zamanın önemine vurgu yapan bu hediye, her zaman ideal bir seçim olmaktadır ama takvim gözünüzde basit bir hediye gibi canlanmasın. Bizim hediye önerimiz, takvim olmasının yanı sıra ahşap zemin üzerine basılmış fotoğrafınız ile çok özel bir hediyedir. Bu seçim aynı zamanda en romantik hediyeler arasında da değerlendirilebilir. Çünkü bir takvimin bile romantizm kokması önemli bir özelliktir.

Yılbaşı Hediyesi Takvimli Ahşap Foto
 

Kişiye Özel Kalp Kutuda 24'lü Çikolata

Kişiye Özel Kalp Kutuda 24'lü Çikolata

Kişiye Özel Kalp Kutuda 24’lü Çikolata

Çikolata kimi mutlu etmez ki? Özellikle çiftlerin bayılacağı bu hediye buram buram romantizm kokuyor. Sevgilinizi ya da eşinizi mutlu etmek, yeni yıla çok daha mutlu bir şekilde girmelerini sağlamak için siz de bu şık seti tercih edebilirsiniz. Değişik hediye fikirleri arasında yer alan set, özel tasarım çikolata kâğıtları ve sürprizleri ile muhteşem bir seçim olacak, unutulmazlar arasında anılacaktır. Zaman kaybetmeden hemen sipariş verebilirsiniz.

Kişiye Özel Kalp Kutuda 24'lü Çikolata
 

Hadi biraz becerilerimizi geliştirelim ve sevdiklerimize örgü yılbaşı şapkaları hazırlayalım. Adeta Şirinler şapkasını andıran bu sevimli şapkalar oldukça kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Öyle ki temel seviyede örgü bilgisi yeterli! Kırmızı ve beyaz olmak üzere iki renk ip de işinizi görebilir ama siz dilerseniz yeşili de araya katabilirsiniz. Yani biraz zevkinize bağlı olacaktır renk konusu… Sonra ise örgü bilen bir yakınınızın da desteğiniz alarak kolayca konuyu çözebilir ve şapka örmeye başlayabilirsiniz. Eğer örgü bilginiz varsa, aslında bu şapkanın yapının ne kadar da kolay olduğunu kavramış olmanız gerek. Son derece hızlı bir şekilde sonuçlandırabilir ve giyilebilir hale getirebilirsiniz. Şapkanızın en güzel noktası ise ponponu olacaktır. Ponpon yapımı da oldukça kolay olduğundan sizi zorlamayacaktır. Kısa sürede hazır hale getireceğiniz yılbaşı şapkası, ışıltılı kâğıtlardan oluşan yılbaşı maskeleri ile harika bir uyum gösterecektir. Yılbaşı maskesi nasıl yapılır sorusunun cevabı ise yine karton, renkli kâğıtlar ve yapıştırıcılarda gizli. Bunların yanı sıra yılbaşı çorabı nasıl yapılır bunu da öğrenseniz hiç fena olmaz. Örgü bilginiz pekiştirirken, harika çoraplar ortaya çıkarabilir, herkesin de beğenisini kazanabilirsiniz.

 

Kişiye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Duvar Saati

Kişiye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Duvar Saati

Kişiye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Duvar Saati

Romantizmin yeri ve zamanı yoktur. Her an her türlü bahane ile aşkınızı anlatabilirsiniz. Bu özel saat tasarımı da romantizmi sevenler için ideal olacaktır. İster sevgiliniz isterseniz de eşiniz için bir sürpriz yapabilir, size özel tasarlanan saati hediye edebilirsiniz. İlginç duvar saatleri, evinizi süslerken size mutluluk verecek birer hediye olacaktır. Üstelik kolayca sipariş verebileceğinizi ve yeni yıla çok daha mutlu bir şekilde girebileceğinizi biliyor musunuz?

Kişiye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Duvar Saati
 

Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolatalar

Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolatalar

Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolatalar

Çikolata kimi mutlu etmez ki? Sevgiliniz ya da eşiniz de çikolata ile mutlu olanlardan ise romantik bir hediye olarak Puzzle çikolataları tercih edebilirsiniz. Bir Puzzle gibi küçük parçaların güzel bir fotoğrafı bir araya getirdiği çikolatalar, oldukça şaşırtıcı ve de gülümseten hediyeler olacaktır. Bu tip seçimler ile sevgiliye küçük hediyeler alabilir, mutluluğunuzu daim kılabilirsiniz. Sizce de çok basit değil mi?

Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolatalar
 

Yılbaşı şapkası hazırlarken en çok eğleneceğiniz öneri ile karşınızdayız. Sevimli mi sevimli bir yılbaşı ağacını başınıza kondurmaya ne dersiniz? Yapımının ne kadar da kolay olduğunu gördüğünüzde ise şaşkına döneceksiniz! Temelde aynı prensibi uyguluyor ve kartondan hazırladığımız konik yılbaşı şapkasını hazırlıyoruz. Yani açısı hemen hemen 135 dereceyi bulan parça daireyi çiziyor buna uygun olarak da şapkamızın zeminini oluşturacak kartonu kesiyoruz. Ardından ise yine konik şekle getirerek yapıştırıcılar yardımı ile sabitliyoruz. Ardından ise eğlenceli kısma geçebiliriz. İhtiyacımız olan biraz ışıltılı ve de renkli süsleme malzemeleri olacaktır. Yeşil ışıltılı kâğıtlardan yapılan süslemeleri yapıştırıcı sürdüğümüz koni üzerine doladığımızda, tıpkı görselde gördüğünüz ağaç figürü oluşacaktır. Ağaç görünümünü yakaladığınızda ise eğlence daha da artıyor demektir. Tıpkı bir yeni yıl ağacı süslüyormuş gibi hareket edebilir ve doyasıya süsleme malzemesini şapka üzerinde hayata geçirebilirsiniz. Şapkanızın tepesine yıldız kondurmayı ise unutmamalısınız. Nihayetinde bu hoş görünümü elde edecek ve de sevdiklerinize yılbaşı ağacı görünümlü şapkalar ile eğlenceli dakikalar hediye edeceksiniz. Belki de öncelikle kendinize bu şapkalardan hazırlamanız gerekir. Sevdiklerinizin mutluluğu ise öncelikle sizin mutluluğunuz ile şekil alır. Görseldeki sevimli yılbaşı şapkasını hazırlamak işte bu kadar basit… Biraz yılbaşı süsü bu iş için yeter de artar bile. Hızlıca sonuca ulaşabilir, göz kamaştıran şapkalar ile sevdiklerinize mutluluk dağıtabilirsiniz. Kartondan yılbaşı şapkası yapımı konusunda da uzmanlaşacağınız bu projeler size adeta tecrübe kazandıracaktır. Bunların yanı sıra yılbaşı maskesi yapımı konusuna da değinebilir, son derece eğlenceli sonuçlara imza atabilirsiniz. Peki, hediye seçimi? Hadi biraz da ne hediye alacağımızı düşünelim ve eşsiz hediye fikirlerini inceleyelim…

 

Kişiye Özel Kalp Tasarımlı 2li Çay Bardağı Seti

Kişiye Özel Kalp Tasarımlı 2li Çay Bardağı Seti

Kişiye Özel Kalp Tasarımlı 2li Çay Bardağı Seti

Çay sever sevgilinize mutluluk duyacağı bir hediye arıyorsanız, çok uzaklaşmanıza gerek yok. İşte cevabı! Kalpli isme özel tasarımı ile göz kamaştıran 2 kişilik çay bardağı seti, oldukça orijinal bir görünüme sahip ve de adeta insanı büyüleyen bir yanı olması ile dikkatleri çekiyor. Bu yüzden de sevdiklerinizi bu set ile mutlu edebilir, yeni yıla çok daha mutlu bir şekilde girmelerini sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Kalp Tasarımlı 2li Çay Bardağı Seti
 

Yılbaşı Hediyesi Canlı Minyatür Bahçe

Yılbaşı Hediyesi Canlı Minyatür Bahçe

Yılbaşı Hediyesi Canlı Minyatür Bahçe

Yeşil, doğa ve huzur herkesi mutlu eder. Peki, bu huzuru sevdiklerinizin ofisine taşısak? Eminiz ki sevdikleriniz adeta bir evcil hayvan muamelesi yapacakları bu mini bahçeye bayılacak. Minyatür fakat sonsuz bir huzur barındıran bahçe, gün içerisinde sık sık sevdiklerinizin sizi hatırlamasını sağlayacaktır. Bunun için kolayca sipariş verebilir, hatta hediye sahibinin ismine özel bahçe hazırlatabilirsiniz. Sizce de harika bir yılbaşı hediyesi olmaz mı?

Yılbaşı Hediyesi Canlı Minyatür Bahçe
 

Yılbaşı şapkası hazırlamanın bir başka keyifli yolu ile karşı karşıyayız. Daha önce hiç keçe ile uğraştınız mı? Uğraşmadıysanız, bu sevimli proje sizi keçe ile tanıştıracak. Adeta vazgeçilmez bir tutkuya hazır mısınız? Çünkü keçe severler, keçeyi aynen bu şekilde tanımlıyor. Uzatmadan bu sevimli şapkaların yapımına geçecek olursak, öncelikle büyük ölçülerde keçe parçalara ihtiyacınız olduğunu belirtmemiz gerek. Tıpkı kartonda olduğu gibi keçede de aynı konik şekli yakalamaya çalışacağınız. Bunun için mevcut şablonlarınızı kullanabilir ve şapkanızın temelini oluşturabilirsiniz. Zemini oluşturacağınız bu aşama da yeşili tercih etmeniz, görseldeki sonuçları elde etmenizde yardımcı olacaktır. Ek olarak ise kırmızı tam da size göre olacak. Gelişigüzel keseceğiniz köşeli parçalar, yılbaşı şapkalarınızı süslemenizde size yardımcı olacak. Bunun için dikiş marifetlerinizi kullanabilir, kafanıza göre dizeceğiniz parçaları tek bir dikiş ile sabitleyebilirsiniz. Diğer taraftan bunlar için el dikişini kullanmanız da mümkün. Önemli olan dilediğiniz duruşu yakalamak olacaktır. Şapkalarınızın uç kısımlarına ise renkli, ışıltılı süslemeler yapabilir, böylece dikkat çekici tasarımlara imza atabilirsiniz. Başınızda sabit bir şekilde durması için ise belki lastik ya da kurdele kullanabilir ve iki yanından sabitleyerek başınıza geçirebilirsiniz. Kısacası tahmininizden kısa sürede hayata geçirilecek ve de tahmininizden daha çok mutluluk verecek bir projeden bahsediyoruz. Son olarak birkaç hediye önerisinde bulunarak, sizlere bu yıl için önemli püf noktaları verdiğimiz yazımızı sonlandırıyoruz. İşte birbirinden özel hediyeler…

Kız Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Kolye

Kız Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Kolye

Kız Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Kolye

Aşkınızı anlatmanın en güzel tüyosudur bu tip şık kolyeler. Hem kıymetli, hem şık hem de özel seçimler olduğundan, bayanların ilgisini çekmemesi mümkün değil. Peki, siz aşkınızı şık ve ölümsüz bir hediye ile ifade etmek istemez misiniz? Hemen sipariş vererek fırsatı yakalayabilir ve yılbaşını sizin için daha özel hale getirebilirsiniz. Yılbaşı şapkası nasıl yapılır öğrendiğinize göre de gülümseten sürprizler yapabilirsiniz.

Kız Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Kolye
 

Yılbaşı Ev Hediyesi Anahtarlık

Yılbaşı Ev Hediyesi Anahtarlık

Yılbaşı Ev Hediyesi Anahtarlık

Belki eşiniz, belki de anne babanızı mutlu edebileceğiniz şık anahtarlık, size özel detaylar ile şekillendiriliyor ve dikkat çekici bir hal kazanıyor. Ailenizin adına hazırlatabileceğiniz ürün, özel bir tasarıma sahip. Ayrıca aile bireylerinizi mutluluğa boğaca güzelliği ile yılbaşını özel bir hale getirecektir. Kolayca sipariş verebilecek olmanız ise büyük bir avantaj! Hızlıca siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Önemli olan iletilmesi gereken bilgileri eksiksiz bir şekilde iletmeniz olacaktır. O kadar!

Yılbaşı Ev Hediyesi Anahtarlık
 

 

yılbaşı şapka yapımı

Yılbaşı şapkası yapımı her zaman eğlenceli olmuştur. Birbirinden güzel ve renkli malzemelerle hazırlayabileceğiniz yeniyıl şapkası modelleri hazırlayabilir hatta bunları sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ya da ailenize hediye edebilirsiniz. Emin olun birbirinden güzel ve farklı yılbaşı şapkaları hazırlayarak bunları yılbaşı hediyeleri olarak onlara verebilirsiniz. Yılbaşı şapkası nasıl yapılır diye düşünüyorsanız aslında bunun çok kolay cevapları var… İşte size kolay ve eğlenceli bir yılbaşı şapkası yapımı daha…

Aslında yetişkinler için birçok model yılbaşı şapkası hazırlayabilirsiniz ama çocuklar için gerçekten eğlenceli bir yeniyıl şapkası hazırlamak istiyorsanız sizin için güzel ve eğlenceli bir şapka modelimiz var… Bu yılbaşı şapkası modeli oldukça renkli bir karaktere sahip… Bu renkli yılbaşı şapkası modeli için öncelikle photoshop ya da benzeri bir programda düz beyaz bir zemin üzerine balonlar, süsler, pastalar, yıldızlar ve birbirinden eğlenceli figürler eklemelisiniz. Tüm bunların yanı sıra bir de güzel bir üç boyutlu yılbaşı yazısına da ihtiyacınız olacak. Mesela “Happy New Year” ya da “Mutlu Yıllar” yazabilirsiniz. Tüm bunları beyaz bir zemin üzerine yazmanız çok önemli. Daha sonra bunun bir kırtasiyeden çıktısını almalısınız. Burada önemli olan kalın bir karton üzerine çıktı almak… Daha sonra çocukların önüne bu çıktıları ve renkli boyama kalemlerini vererek kendi yılbaşı şapkalarını oluşturmalarını istemelisiniz. Çocuklar kendi şapkalarını hazırlarken aşırı eğleneceklerdir.

Sonrasında boyama işlemi bitince de bu kartonları külah şeklinde yuvarlayıp yapıştırmalı ve çocuklara vermelisiniz. Her çocuk kendi hazırladığı şapkayı takabileceği gibi onlardan bu hazırladıkları şapkaları arkadaşlarından birine hediye etmelerini de isteyebilirsiniz. Eğer kalabalık bir çocuk kadrosu varsa bu şapkaları birbirlerine hediye etmekten keyif alabilirler. Böylece hediyenin ne demek olduğunu ve bunun kıymetini de onlara anlatmış olursunuz…

Daha Fazla >> Yılbaşı Hediyesi

Check Also

El Yapımı En Güzel 30 Yılbaşı Süsü – Yılbaşı Süsleri Yapımı

Yılbaşı Süsleri Yapımı Yeni yılın heyecanı herkesi, her yeri, dünyanın her bir noktasını sardığında, herkesin …