Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / 2019 Yılına Özel Yılbaşı Mesajları – En Güzel 50 Yılbaşı Mesajı
yılbaşı mesajları
yılbaşı mesajları

2019 Yılına Özel Yılbaşı Mesajları – En Güzel 50 Yılbaşı Mesajı

Yılbaşı Mesajları

Yeni bir yılın ilk anlarına yaklaşırken, sevdiklerimizi mutlu etmek ve onlara içten duygularımızı sunmak çok önemlidir. Bunun için ise belki yılbaşı kartlarını tercih edebilirsiniz, belki hediyeleriniz ile onları mutlu edebilirsiniz, belki de SMS, e-mail gibi yollar ile yılbaşı mesajı iletebilirsiniz. Yeni yıl mesajlarında, içten duygularınızı ifade ettiğinizden emin olmanız çok önemlidir. Ayrıca sevgiliniz ya da eşiniz söz konusu ise onu ne kadar çok sevdiğinizi belirtmeyi unutmayın. Kardeşiniz, arkadaşınız ya da aile üyeleriniz söz konusu olduğunda ise yine onların sizin için olmazsa olmaz olduğunu ifade edebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ► Yılbaşı Hediyeleri

 

Yeni yıl mesajları sevdiklerinize sevdiğinizi söylemek için harika bir fırsat olacaktır. Hediyelerinizi bu tür mesajlar ve el yapımı kartlar ile süslemeniz harika bir sürpriz olacaktır. En güzel yılbaşı mesajları için yoğun araştırmalara girmenize, zamanınızı harcamanıza ise hiç gerek yok. Sizin için en güzel seçenekleri bir araya getirdik. Aradığınız sevgiliniz, aileniz ya da arkadaşlarınız için bir söz olsa da fark etmiyor, harika mesaj önerileri sizi bekliyor. Bunun için ise okumaya devam etmeniz yeterli. Yılbaşı kutlama mesajları, yakınınızda olan ya da uzak kaldığınız sevdiklerinize, onlara verdiğiniz değeri ifade edecek, basit fakat önemli birer hediyedir. Bu yüzden siz de zamanınızı ayırarak, sevdikleriniz için güzel birer söz seçebilirsiniz. Bu sözleri onlara nasıl ulaştırdığınızın ise çok bir önemi yok. Onlar zaten her şekilde mutlu olacak, sizin sevginizi görecektir. Hadi şimdi çok uzatmadan en anlamlı yılbaşı mesajları sıralamaya başlayalım!

 • Yine bir yılbaşı yaklaşıyor ve ben yılbaşı ruhunu tüm benliğiniz ile hissetmenizi, yeni yıla sevdikleriniz ile birlikte, sağlık ve mutluluk ile girmenizi diliyorum. Güzel bir başlangıç ile yeni yılınızın çok daha anlamlı olmasını temenni ediyorum.

yılbaşı mesajları

 • 2016 yılı acısı tatlısı ile geride kalıyor. 2019 yılının çok daha umut ve mutluluk dolu olmasını temenni ediyorum. Yaşamının güzelleşeceği, mutlulukların yakanı bırakmayacağı bir yıl diliyorum sana ve ailene. Mutlu yıllar!

sevgiliye yılbaşı mesajı

 • 2019 öyle bir yıl olsun ki, 2016’nın tüm olumsuzluklarını silip atsın. Hayallerimiz önümüze serilsin ve mutluluğu birlikte yaşayacağımız güzel bir yıl olsun. Nice mutlu yıllara!

2017 yılbaşı mesajları

 • Coşkulu fakat yorgun bir yılın daha sonuna gelirken, sana sevinçlerin en büyüğünü, sevgilerin en güzelini, aşkların en yücesini ve mutlulukların en büyüğünü diliyorum. İyi yıllara!

2017 sevgiliye yılbaşı mesajı

 • Herkes bir başkasının yardımına koşsa, herkes mutlu olurdur bu dünyada. Yeni yıl paylaşımlarımızı artırsın ve insanlığa güzellikler sunsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler yağdırsın üzerimize. Mutlu yıllar dilerim.

erkek arkadaşa yılbaşı mesajları

 

Şimdiye kadarki yılbaşı kutlamalarınızı düşünün… Gerçekten sizden yılbaşı mesajları bekleyen kişiler dışında kaç kişiye yılbaşı mesajı gönderdiniz? Sizden yılbaşı mesajı aldığında çok şaşıran ya da bunu hiç beklemediğini ama aldığı mesaj üzerine çok mutlu olduğunu size söyleyen oldu mu hiç? Eğer şimdiye kadar kimseyi böyle küçük ve güzel sürprizler ile şaşırtmadıysanız artık zamanı geldi demektir. Bu yılbaşında birbirinden güzel yeni yıl mesajları yazarak sizden bunu beklemeyen kişilere de gönderin ve onlara güzel bir hediye vermiş olun… Bu şekilde hem birilerini mutlu edecek hem de onlar için unutulmaz bir anı oluşturacaksınız. Burada önemli olan, sizden bunu çok da beklemeyen insanları da mutlu etmek ve onları da şaşırtmaktır. Göreceksiniz bunu yaptığınızda siz de kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Belki yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınıza ya da belki de yıllar önce taşındığınız apartmanda kalan bir komşunuza bu yılbaşında anlamlı ve güzel bir yılbaşı mesajı gönderebilirsiniz. En güzel yılbaşı mesajları, içinizden geldiği gibi samimiyetle yazdığınız yılbaşı mesajlarıdır. Siz de öyle yapın ve içinizden gelen en samimi ve en neşe veren kelimelerinizi kullanarak unutulmaz yılbaşı mesajları hazırlayın. Bunların kişiye özel olmasına dikkat edin çünkü kalıp cümlelerle yazılmış yılbaşı mesajlarındansa kişiye özel olarak yazılan yılbaşı mesajları çok daha mutluluk verici olacaktır.

Yılbaşı kutlama mesajları çok güzel ve özeldir. Önemli günlerde insanları unutmamak ve onlara değer verdiğimizi göstermek bizi de mutlu edecektir. Bazen sadece birkaç dakikamızı alacak işler, başkaları için çok büyük anlamlar taşıyan ve mutluluk verici şeyler olabilir. Bu yüzden biz de bu yılbaşında telefon rehberimizi şöyle bir karıştırmalı ve en anlamlı yılbaşı mesajları ile listemizdekileri sevindirmeliyiz…

 

 • Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi ise kuşkulu fikirlerin içeriye girmesini engelleyip, dışarı çıkmasını da engellemektir. Yeni yıl hepimize daha fazla sağduyu, daha mutlu günler ve daha fazla sağlık getirsin. Yeni yılınız kutlu olsun…

2017 erkek arkadaşa yılbaşı mesajları

 • Yeni yılı tüm yüreğimle kutlar, sizin için mutluluk, sağlık ve başarılar ile geçecek bir yıl olmasını dilerim. Sevdikleriniz ile birlikte güzel anılar biriktireceğiniz güzel bir olmasını temenni ediyor, hayallerinize kavuşmanızı diliyorum. Mutlu yıllar.

kız arkadaşa yılbaşı mesajı

 • Bol kazançlı, sevgi, sıhhat ve mutluluk dolu, eşsiz güzellikte bir yıl olsun 2019. En güzel başlangıçlar, en büyük başarılar seni bulsun ansızın. Hayallerinin önüne serileceği bu güzel yılda bana da yanında yer ayırırsan dünyanın en mutlu insanı olurum. J Mutlu yıllar…

2017 kız arkadaşa yılbaşı mesajı

 • Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim, ümitlerin solmasın, tükenmesin diye… Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… Hepimiz için mutlu ve sağlıklı bir yıl olsun!

yeni yıl mesajları

 • Şunu unutma ki, her şeyin yok olduğunu, darmadağın olduğunu düşündüğümüz anda gelecek hala yerinde durmaktadır. Yeni yıl ise güzel geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerim ile size muhteşem bir yıl temenni ediyorum.

2017 yeni yıl mesajları

 • Hiç hata yapmayan bir insan genellikle hiçbir şey yapmıyordur ve de hiçbir şey öğrenemez. 2019 yılında daha az hata ile daha güzel bir yıl olsun. Başarıların devamlı olsun…

yeni yıl tebrik mesajları

 • Gül için dikene razı olur musunuz? Yoksa gülü de dikeni de red mi edersiniz? Yeni yılda güllerle dolu günleriniz olsun. Güllerin dikenleri ise sizi kötülere karşı koruyan çitleriniz olsun. Mutlu yıllar!

yılbaşı tebrik mesajları

 

Yılbaşına özel mesajlar, değer verdiğimiz insanları mutlu ederken, onları ne denli önemsediğimizi de gösterir. Bu yüzden, aile üyeleri, dostlarımız ve de diğer tüm sevdiklerimiz bu mesajların sahibi olabilir. Bunun yanı sıra sevgililer için de harika ve özel sözleri verdiğimiz örnekler arasında bulabilirsiniz. Arkadaşa yılbaşı mesajları, dostluk, mutluluk ve başarı üzerine kurulu olacakken, sevgilimiz söz konusu olduğunda, aşkımızdan bahsetmemiz çok doğaldır. Yılbaşı tebrik mesajları, kişiye özel olmalı ve ona iletmek istediğimiz, duygu, düşünce ve dilekleri yansıtmalıdır. Bu yüzden de her mesaj ebeveynlerimiz için uygun olmayacağı gibi, arkadaşlarımız için de uygun olmaz sevgilimiz için de. Üstelik bu mesajlar sadece yanında olamadıklarımıza gönderebileceğimiz nitelikte değildir. Belki arkadaşınıza aldığınız yılbaşı hediyesinin bir köşesine iliştirebilirsiniz. Sevgilinize aldığınız kitabın arasına yerleştirebilir, uzakta olan dostlarınıza ise gönderdiğiniz hediyelerin en anlamlı detayı olarak iletebilirsiniz. Uzun yılbaşı mesajları ise siz dillendirecekseniz güzel bir seçim olabilir ve belki de SMS ya da e-mail için uygun bir seçim olabilir ama hediyelerinize ekleyeceğiniz yılbaşı mesajının daha kısa olması uygun olacaktır. Yeni yıl yaklaşırken, sevdiklerimizin hediyelerini hazırlamaya başlamışken, yılbaşı hazırlığı yorucu olabilir. Bu noktada ise hazır yılbaşı mesajları size yardımcı olacaktır. Hediye seçimleriniz için ise önerilerimizi inceleyebilir ve kişiye özel eşsiz tercihler yapabilirsiniz.

 

Yılbaşı Hediyesi 1000 Parça Puzzle

Yılbaşı Hediyesi 1000 Parça Puzzle
Yılbaşı Hediyesi 1000 Parça Puzzle

Yılbaşı Hediyesi 1000 Parça Puzzle

Sevdikleriniz için klasik hediyeler almaktan siz de sıkılmadınız mı? Bu yıl onları şaşırtacak seçimler yapmak isterseniz, bu Puzzle muhteşem bir hediye olacaktır. Hediyenizin en güzel yanı, sizin seçmiş olduğunuz güzel bir fotoğrafı ortaya çıkaracak olması. Puzzle yapması son derece keyifli olurken, sonucu duvarlarınızda sergilemek istemeniz de muhtemeldir. Belki eşiniz, belki sevgiliniz belki de anneniz için bu hediyeyi alabilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi 1000 Parça Puzzle
 

 

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi İsimli Çerçeve

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi İsimli Çerçeve
Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi İsimli Çerçeve

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi İsimli Çerçeve

Romantik hediyeler ile sevdiğiniz kişiyi mutlu edebileceğiniz gibi, ona kalıcı bir anı da armağan etmiş olacaksınız. Ne hediye alsam derdi sona eriyor, sevdiğinizin odasını evini süsleyecek, en güzel fotoğrafınızı sergileyecek olan ürün, size özel olarak hazırlanacak ve herkesin de gözlerini kamaştıracaktır. Gelecekte güzel bir anı olarak hatırlayacağınız bu çerçeve, sevdiğinizi şaşırtırken çok da mutlu edecektir. Sipariş vermeniz ise oldukça kolay.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi İsimli Çerçeve
 

 

 • Sana küçük mutluluklar diliyorum. Elmalı kekler, sıcak sahlepler, yağmur kokusu, Pazar kahvaltıları, trafikte yeşil ışıklar, fallarda balıklar ve çok daha fazlası… Nice mutlu yıllara arkadaşım. 🙂

Yılbaşı Mesajları

 • Hadi yine iyisin, bir yılı daha eline yüzüne bulaştırmadan bitirdin. 2019’da da senden aynı performansı bekliyorum. İyi yıllar! J

Yılbaşı Mesajları

 • Yeni yılın kellere saç, hastasına ilaç, züğürte para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, Cola’ya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, onu çekene sabır vermesini diler, mutlu yıllar dileriz! J

Yılbaşı Mesajları

 • 2016 yılında içilen kahvelerin hatırı dolmuştur. 2019 yılı için tüm ilgililere duyurulur. Bilmem anlatabildim mi? J Nice güzel, sağlıklı ve mutlu yıllara…

Yılbaşı Mesajları

 • Yeni yılın senin için geçen yıldan çok daha bol kazançlı olmasını diler, buna bağlı olarak da arkadaşlığımızın sürmesini temenni ederim. Terfi almışsın diye duydum. Nice mutlu yıllara en yakın arkadaşım. J

Yılbaşı Mesajları

 • 2018’e elveda, 2019’a merhaba… Hoş geldin yeni yıl, boş gittin yeni yıl! 2019’un sonunda aynı sözleri söylemememiz dileğiyle, iyi yıllar! J

Yılbaşı Mesajları

Romantik Yılbaşı Hediyesi Şarap Kadehi

Romantik Yılbaşı Hediyesi Şarap Kadehi
Romantik Yılbaşı Hediyesi Şarap Kadehi

Romantik Yılbaşı Hediyesi Şarap Kadehi

Belki bir sevgililer günü değil ama güzel birliktelik planlarınızın bir parçası olan yılbaşı da sizin için özel bir gün olacaktır. Bu yüzden sevgilinize romantik hediyeler almaktan çekinmemelisiniz. Bu şık şarap kadehleri, size özel olarak hazırlanacağından gerçek anlamda eşsiz bir seçim olacak. Romantik hediye fikirleri arıyor ama kararsız kalıyorsanız, kararsızlığınızın son noktasındasınız. Çünkü eminiz ki siz de sevdiğiniz de bu hediyeye bayılacaksınız!

Romantik Yılbaşı Hediyesi Şarap Kadehi
 

İlginiç Yılbaşı Hediyesi Karar Verici Zar

İlginiç Yılbaşı Hediyesi Karar Verici Zar
İlginiç Yılbaşı Hediyesi Karar Verici Zar

İlginiç Yılbaşı Hediyesi Karar Verici Zar

Kararsız tanıdıklarınıza esprili bir hediye seçmeye ne dersiniz? Yılbaşı mesajınızda olduğu gibi, yılbaşı hediyenizde de esprili olabilir, sevdiklerinizi gülümsetebilirsiniz. Erkeklere hediye fikirleri arayanlar, kararsızlıklar yaşayan tanıdıkları için bu seçimi yapabilir. Komik yılbaşı mesajları ile birlikte hediyeniz unutulmaz olacak, 2019 yılına da damgasını vuracaktır. Benzersiz hediyeler için doğru yerdesiniz. Kolayca sipariş verip, birbirinden ilginç hediyeler ile sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

İlginiç Yılbaşı Hediyesi Karar Verici Zar
 

 

 

Eğer siz de espriye bayılır, eğlenceli mesajlar ile çevrenizdekileri gülümsetmek isterseniz, aynı zamanda çevrenizde pozitif biri olarak tanınıyorsanız, sıraladığımız bu komik yılbaşı mesajları tam size göre! Yılbaşı mesaj atma keyfi ile daha eğlenceli hale gelir. Siz yeter ki yeni yılını kutlamak istediğiniz dostlara, sevdiklerinize sahip olun… Böyle günleri çok daha özel hale getirmek sizin elinizde… Basit ama gülümseten bu tür mesajlar, sevdiklerinizin gülümsemesinde payınız olmasını sağlayacaktır. Komik değil de anlamlı yılbaşı mesajları arıyorsanız ise merak etmeyin sizin için çok daha güzel önerilerimiz yazının devamında. Yılbaşı mesajı güzel duygular ile anlamlı hale geldiğinden, eşinize, sevgilinize, dostunuz ya da ailenize özel çeşitli mesajlar ve dolayısıyla çeşitli duygular ile size yardımcı olacak bir çalışma hazırladık. Hadi hep birlikte bakalım, başka hangi güzel mesajlar sizi bekliyor. Esprili yılbaşı mesajları burada sona erirken, çok daha iyileri ile devam ediyoruz. Resmi yılbaşı mesajları da çeşitli durumlarda gerekli olabilir değil mi? İşte bazı örnekler…

 • Çok daha başarılı ve çok daha mutlu bir yılın sizinle olmasını diler, ailenize ve size güzel bir gelecek temenni ederim. Güzel haberler alacağınız ve unutamayacağınız güzellikte bir 2019 yılı diliyorum… Mutlu yıllar!

Yılbaşı Mesajları

 • Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk ve iyilik getirmesini diler, size de aileniz ile birlikte mutluluklar temenni ederim. İyi yıllar diliyorum!

Yılbaşı Mesajları

 • Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun! Ailenize ve size mutlu, sağlıklı bir yıl dilerim…

Yılbaşı Mesajları

 • Bir yıl daha geçti, mutluluğunuzun ömür boyu devam etmesini, yaşantınızda hiçbir şeyin sizi üzmemesini diler, yeni yılınızı candan kutlarım. Sizin için güzel bir 2017 diliyorum!

Yılbaşı Mesajları

 • 2016 yılı acılarımızla sevinçlerimizle geride kalacak. 2017 yılının ise sizin ve aileniz için çok daha fazla umut, sevinç, başarı ile dolu olmasını diler, gerçek dostlukların sizi bulmasını temenni ederim. Mutlu yıllar!

Yılbaşı Mesajları

 • Yeni yılda yüzünüzden gülücükler, gönlünüzden sevgi eksik olmasın. Başarılarınızın devamı diler, size unutamayacağınız bir 2017 yılı dilerim. Nice güzel seneleriniz olsun…

Yılbaşı Mesajları

 • Bir yıl daha eksilirken ömrümüzden, pişmanlıklar yaşamayacağınız eşsiz bir yıl geçirmenizi dilerim. Başarılarınızın devam ettiği, sevdiklerinizin ve sevenlerinizin bol olduğu harika bir yıl temenni ederim. Size ve ailenize mutlu yıllar…

Yılbaşı Mesajları

 • Koskoca bir yılı geride bırakırken size mutlulukların en büyüğünü, hayallerin gerçek olanlarını ve gülücüklerin en içten olanlarını diliyorum. Gerçekleştirilmeyi bekleyen tüm hayallerinizin 2017 yılında gerçek olması temennisi ile nice güzel, sağlıklı ve mutlu senelere…

Yılbaşı Mesajları

 • Sizin için her yeni günün bir öncekinden çok daha güzel olmasını, her yeni yılın ise geçmiş yılın hüzünlerini silip mutluluk verecek türden olmasını dilerim. Başarılar ile dolu, mutluluğunuzun daim olduğu bir yıl olacağından eminim. İyi yıllar!

Yılbaşı Mesajları

 • Yaşamın kaynağı sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer, her zaman aklımda olduğunuzu bilmenizi isterim. Yeni yılda dostluğumuzun daha da pekişmesini diler, ebedi olmasını temenni ederim. Birlikte dostluk ve sevgi ile dolu nice mutlu yıllara…

Yılbaşı Mesajları

 • Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2016 yılına gireceğimiz şu günlerde, dilediğiniz ne varsa gerçek olmasını diler, en büyük mutlulukların sizi bulmasını arzu ederim. Güzel günleriniz, mutlu anılarınız olsun, 2017 yılı sizin için unutulmaz olsun.

Yılbaşı Mesajları

 • Size ve ailenize canı gönülden mutluluklar diler, sağlığınızın yerinde olup, neşenizin eksik olmadığı güzel bir sene dilerim. Hayatın en güzel yüzü ile tanışacağınız bir yıl olmasını arzu eder, başarılarınızın da devamını dilerim. Mutlu yıllar, sağlık, başarı ve sevgi ile dolu bir 2017 yılı temenni ederim…

Yılbaşı Mesajları

Yılbaşı tebriği mesajları, kişiye göre farklılık gösterip, göndereceğiniz kişi ile olan yakınlığınıza göre şekillenmektedir. Resmi nitelikte mesajlar arıyorsanız, bunlar tam size göre ama esprili mesajların etkisi de tartışılmaz. Bu yüzden dostlarınızı bu tür mesajlar ile gülümsetmeyi unutmayın! Yılbaşı mesajı söz konusu olduğunda, aradığınız ne varsa burada ve ulaşmanız çok kolay. Sizce de güzel bir yıla girmenin yolu, mutluluklarınızı ve sevginizi yakınlarınız ile paylaşmaktan geçmiyor mu? Yaratıcı hediye fikirleri ve birbirinden güzel yeni yıl mesajları ile bu özel zamanda sizi yalnız bırakmıyor, çok sayıda öneri ile yazımızın sonuna doğru geliyoruz. Sırada ise kişiye özel olması ile göz kamaştıran hediye önerilerimiz var!

 

Bayanlara Yılbaşı Hediyesi Tırnak Süsleme Seti

Bayanlara Yılbaşı Hediyesi Tırnak Süsleme Seti
Bayanlara Yılbaşı Hediyesi Tırnak Süsleme Seti

Bayanlara Yılbaşı Hediyesi Tırnak Süsleme Seti

Kişisel bakımına özen gösteren bayan arkadaşınızı Nail Art’ın en güzel yardımcılarından biri ile tanıştırabilirsiniz. Eminiz ki bayılacak bu ürüne. Kolayca farklı tırnak tasarımları yapmanın mümkün olduğu bu set, bayanların oldukça hoşuna gidecek niteliktedir. Üstelik farklı bir yılbaşı hediyesi olacağına şüphe yok. 🙂 Bayan arkadaşlarınız, belki de sevgiliniz için siz de farklı bir hediye tercih etmeye ne dersiniz?

Bayanlara Yılbaşı Hediyesi Tırnak Süsleme Seti
 

Anneye Yılbaşı Hediyesi Oscar Ödülü ve Başarı Plaketi

Anneye Yılbaşı Hediyesi Oscar Ödülü ve Başarı Plaketi
Anneye Yılbaşı Hediyesi Oscar Ödülü ve Başarı Plaketi

Anneye Yılbaşı Hediyesi Oscar Ödülü ve Başarı Plaketi

Özellikle anneler günü ve doğum günü gizi özel zamanlarda önerilen Oscar ile plaket, yılbaşında annenizi mutlu edecek bir hediye olacaktır. Siz de annenizi yılbaşında ödüllendirmeye, esprili bir kutlama ile sevindirmeye ne dersiniz. Hatta belki yılbaşı tebrik mesajınızı da plaket üzerine yazdırabilirsiniz. Böylece son derece özel bir hediye ile yeni yılı anneniz için çok daha kıymetli hale getirebilirsiniz.

Anneye Yılbaşı Hediyesi Oscar Ödülü ve Başarı Plaketi
 

İsme Özel Hediye Atatürk İmzalı Kartvizitlik Kalem Seti

İsme Özel Hediye Atatürk İmzalı Kartvizitlik Kalem Seti
İsme Özel Hediye Atatürk İmzalı Kartvizitlik Kalem Seti

İsme Özel Hediye Atatürk İmzalı Kartvizitlik Kalem Seti

İş yaşamında sıkça kalem kullanan ve özellikle de ofis çalışanı olan tanıdıklarınız, bu kalem setine bayılacaktır. Yeni yılda, çok daha güzel anlaşmalara imza atmaları ve birbirinden güzel işlerde yer almaları için onlara uğur getirecek bir hediye tercih edebilir, bu set ile mutluluk verebilirsiniz. Yeni yıl mesajları ile hediyenizi süslemeyi unutmayın sakın!

İsme Özel Hediye Atatürk İmzalı Kartvizitlik Kalem Seti
 

 

 

 

Daha Fazla Yılbaşı Hediyeleri için Hemen Tıkla !

Check Also

El Yapımı En Güzel 30 Yılbaşı Süsü – Yılbaşı Süsleri Yapımı

Yılbaşı Süsleri Yapımı Yeni yılın heyecanı herkesi, her yeri, dünyanın her bir noktasını sardığında, herkesin …