Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / 2019 Yılına Özel Yılbaşı Tebrik Kartları – 30 Yılbaşı Kartı

2019 Yılına Özel Yılbaşı Tebrik Kartları – 30 Yılbaşı Kartı

Yılbaşı Kartları

Yeni bir yılın gelişi ne kadar da heyecan vericidir. Her birimiz isteriz ki yeni yıla girerken sevdiklerimiz yanımızda olsun. Aramızda mesafeler olsa dahi, gönlümüze yakın olsunlar ve yeni yılın heyecanını hep birlikte hissedelim… Tüm bu duyguları yaşamanın da yaşatmanın da en güzel ve en eski yolu ise yılbaşı kartlarıdır. Yılbaşı kartları, her zaman en güzel yeni yıl dileklerine sahne olmuş ve yıllardır insanlar için büyük önem taşımıştır. Bugün ise teknoloji bize kartların yaşattığı güzel duyguları unuttursa da, hala bu duygulara sahip olanlar mevcut.

Dikkatinizi Çekebilir ► Yılbaşı Hediyeleri

 

Siz de yeni yılı sevdiklerinize kartlar ile anlatmaya ne dersiniz? Yılbaşı tebrik kartları ile duygu ve düşüncelerinizi anlatabilir, sevginizi ve aşkınızı en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Doğru kelimeleri seçmek için çokça zamana sahip olur ve en güzel kartı seçme ya da yapma imkânına sahip olursunuz. Sizin ellerinizden çıkan ve sizin kelimeleriniz süslediği bir kartpostal sevdiklerinizi de mutlu edecektir. Belki hazır bir kartı tercih etmek isterseniz ancak bu kez de el yazınız, en özel hediyeyi yani yılbaşı kartını hazırlamanızı sağlayacaktır. Yılbaşı kartları örnekleri için doğru yerdesiniz. Çokça seçenek ile işinizi kolaylaştırmak istedik. Öncelikle el yapımı karta merak salanlar için pratik fakat beğenilme oranı yüksek bir öneride bulunalım. Ardından ise hem birbirinden güzel yılbaşı hediyeleri hem de birbirinden özel kart sözleri sizi bekliyor olacak. Şimdi yılbaşı kartı örnekleri ile sizi baş başa bırakıyoruz.

yılbaşı kartları

Yılbaşı tebrik kartı örnekleri çeşitlilik gösterir. Kimisi çok süslü ve hareketli, kimisi ise sade fakat anlamlı olabilir. Bazen ise el yapımı kartlar göze çarpar. Yapımı kolay fakat sonuçları harika olan bu tür el yapımı yılbaşı kartlarına örnek olarak verebileceğimiz fikir ise oldukça kısa sürede yapılabiliyor. En güzel yılbaşı kartları, gerçek duyguları yansıtanlardır şüphesiz. Zamanınızı ve emeğinizi vererek hazırlayacağınız bu kart ise aşkınızı, sevginizi, minnetinizi ve çok daha fazlasını ifade etmenin en güzel yolu olacak. Şimdi uzatmadan kartımızın yapım aşamalarına geçelim.

Öncelikle ihtiyacınız olan en önemli malzemeleri sayarak başlayalım. Fiyonk makarna, yapıştırıcı, kâğıt, akrilik boya, sim ve kurdele. Fiyonk makarnaları yeşil akrilik boya ile boyayarak başlayabilirsiniz işe. Bir de küçük tüyo verelim; yeşil oje de gayet iyi bir iş çıkarabilir. Daha sonra makarnaların üzerine biraz sim dökmeniz gerekiyor. Dilediğiniz şekilde kuru ya da likit simleri kullanabilirsiniz. Makarnaları boyayıp hazır hale getirdiğimize göre şimdi kartımızı şekillendirmeye başlayabiliriz. Bir çember olacak şekilde kâğıdımızın üzerine makarnaları dizip yapıştırmaya başlıyoruz. Seçtiğimiz kâğıdın kalın olması, katı bir duruşa sahip olması çok önemli. Kumaş kurdeleden yapacağımız bir kurdeleyi de yapıştırdığımızda kartımız hazır hale gelecek. Diğer detaylar sizin yaratıcılığınıza kalmış. Belki kartın yazı yazılacak kısmını da simler ile kaplayabilirsiniz. Belki üst yüzeyine yazı yazmak isteyebilirsiniz ya da kar taneleri çizebilirsiniz. El yapımı şık ve eşsiz bir yılbaşı kartı hazırlamak bu kadar kolay…

Okul öncesi yılbaşı kartları çalışmaları çok önemlidir ve çocuklar gelişimi için faydalı olduğu kadar el becerilerini geliştirmeleri için de bir fırsattır. Bu yüzden yılbaşı kartları okul öncesi öğrenciler için harika bir etkinlik olabilir. Diğer taraftan böyle bir kartı birine gönderme fırsatı olmayanlar ya da böyle bir kartı hazırlayacak zaman yaratamayanlar, online olarak e-mail yolu ile yılbaşı kartları gönderebilir. Bu durumda ise hareketli yılbaşı kartları dikkat çekici bir seçenek olarak karşınıza çıkacaktır. Sevgiliye manevi hediyeler almak isteyen, bunun için yılbaşını da bir bahane kabul edenler için yılbaşı kartları harika bir fikir olabilir. Peki, kartlar tamam ama yılbaşı kartına ne yazmalı? Merak etmeyin, sizin için yılbaşı kartı yazıları derlememiz ile harika bir kaynak oluşturduk. Buradan siz de kendinize uygun sözleri seçebilir ve bu sözler ile sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. İşte yılbaşı kartları için uygun olabilecek çokça güzel söz! Seçim sizin…

 • Bulutsuz bir gökyüzü dilemiştim sana, ümitlerin solmasın, tükenmesin diye ve hayallerin gerçek olsun diye… Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi yıllar!

Yılbaşı kartları

 • Yeni yıl tüm insanlığa ve ülkemize, barış ve mutluluk getirsin. Senin ise tüm hayallerini önüne sersin dostum. Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileğiyle sana güzel bir yıl diliyorum.

2017 yılbaşı kartları

 • Her yeni yıl, yeniden tazelenen umutların ve de artan sevgilerin habercisidir. 2019 yılı da böyle olsun ve sana hayal ettiğin tüm güzellikleri sunsun. İyi yıllar!

sevgiliye yılbaşı kartları

 • Mutluluk bankasının sevgi şubesine 2019 No’lu hesabınıza 365 mutlu gün daha yatırılmıştır. Mutluluk, sağlık ve keyif ile harcamanızı dileriz. Mutlu yıllar!

2017 sevgiliye yılbaşı kartları

 • Yeni yılda, hayatı en güzle yerinden yakalamanı, keşke dememeni, düşlerini ikiyle üçle beşle çarpmanı ve onları gerçekleştirecek gücü benliğinde hissetmeni dilerim. Bu kez zamanını kendine ayır ve yaşamanın tadını çıkar. İyi, güzel, mutlu ve sağlıklı yıllar! Elbette ki sevdiklerin ile birlikte…

tebrik kartları

 • Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerin dostluklar ile silineceği, ümitlerin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı ile dolu bir yıl diliyorum. Bu mutluluk dolu yılı sevdikleriniz ile birlikte geçirmenizi temenni ederim. Nice güzel senelere!

yılbaşı tebrik kartları

 • Savaşların, acıların ve felaketlerin son bulduğu, yerine gelen sevgi ve barış ile tüm insanlığı gülümsediği bir yıl olsun. Yeni yıl öncekinden çok daha büyük mutluluklar getirsin. Size ve ailenize mutlu bir yıl dilerim.

2017 yılbaşı tebrik kartları

 • Yeni yıl ile birlikte melekler sihrini göstersin, dört bir yanın sevgi ve mutluluk ile çevrilsin. Güzel bir yılı geride bırakırken bize çok daha güzel bir yıl diliyorum arkadaşım. İyi yıllar!

yılbaşı kartları

 • Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan sevgilim. Gelecek yılın ise sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini ve de mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle… Birlikteliğimizin en güzel yıllarına birlikte yol aldığımız şu anda seni ne kadar çok sevdiğimi bil isterim. Mutlu yıllar!

yılbaşı kartları

 • Yaşadığımız kararsızlıklar, en büyük yaşam hırsızıdır. Bu yüzden 2019’de tüm kararsızlıklarımızın geçmesini ve harika kararlar ile mutluluğun bizi yakalamasını temenni ediyorum. Güzel gülüşünün daim olması dileğiyle, mutlu yıllar!

yılbaşı kartları

 • Bir yılı daha tüketiyor olmanın hüznü yerine, yeni bir yılın mutluluğunu hissetmeliyiz. Güzel günlerin yakanı bırakmamasını diler, ailen ve sevdiklerin ile birlikte mutlu olmanı isterim. İyi yıllar!

yılbaşı kartları

 • Şunu unutma ki; her şeyin bittiğini sandığımız anlarda, gelecek hala yerindedir. Yeni bir yıla girerken umutlarını tüketmemen gerektiğini hatırlatmak istiyorum. Birlikte mutlu olup, birlikte sevineceğimiz ve yaşamın güzel yüzü ile tanışacağımız muhteşem bir yıl olacağına eminim. Güzel gözlerin hiç solmasın, nice güzel yıllara…

yılbaşı kartları

 • Sana ve ailene, şeker gibi tatlı, masallar kadar güzel bir yıl diliyorum. Bu masal da bana da yer olursa, dünyanın en mutlu insanı olurum. Yeni yıl sana mutlulukların en güzelini, en büyüğünü getirsin. Bana ise senin gözlerinden ayrılmamayı…

yılbaşı kartları

En güzel yılbaşı kartları güzel sözler ile süslü olanlardır. Dili bile fark etmiyor, İngilizce yılbaşı kartı da olsa, Almanca yılbaşı kartları da olsa nihayetinde dilekler de aynı dualar da temenniler de… Herkes yeni yılda güzel beklentilere sahip olur ve bunları hem kendisi hem de sevdikleri için ister. Yılbaşı kartları ise bu dilekleri birbirimize iletmek için güzel birer araç sadece… İngilizce yılbaşı kartı örnekleri aradığınızda da aynı dilekler ve aynı cümleler ile karşılaşırsınız, Türkçe aradığınızda da… Bu tür kartların önemli bir püf noktası ise el yazısıdır. Kartlarınızı kendi el yazınız ile hazırlamanız her zaman çok daha güzel bir etki yaratacaktır. Bu sizin düşünceli olduğunuzu da gösterir. Kartı verdiğiniz kişi ise daha fazla sevildiğini ve önemsendiğini düşünecektir. Siz olsanız öyle düşünmez misiniz? Sizin için özen gösteren, zaman harcayan ve sizi önemseyen biri ancak el yazısı ile el emeği bir kartı doldurabilir. Yılbaşı tebrik kartları böylesine önemli ve zaman isteyen bir konuyken, bir de yılbaşı hediyesi konusu var. İlginç eşyalar, küçük bir kar küresi, belki bir çift eldiven ya da güzel bir kitap yeni yıl hediyesi olabilir. Bunların dışında ise oldukça farklı seçimler yapmanız mümkün. Mesela bir de kişiye özel olması sebebi ile eşsiz olan hediyeler var… İşte size bu tür öneriler sunuyoruz. Siz de merak ettiğiniz değil mi? Hadi hep birlikte bakalım, yeni yıl için ilginç hediyeler neler olabilir.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi aşk eldiveni

İsme Özel Hediye Atatürk İmzalı Kartvizitlik Kalem Seti
Sevgiliye yılbaşı hediyesi aşk eldiveni

Sevgiliye yılbaşı hediyesi aşk eldiveni

Polar kumaştan üretilen ve soğuk kış günlerinde sevgiliniz ile birlikte ısınmanızı sağlayan eldiven, farklılığı ile dikkat çekiyor. Elbette sevgiliye doğum günü hediyesi olabilir bu eldiven ama en güzeli soğuk günlerde yeni bir yılı karşılarken ellerinizi birlikte ısıtmanızdır. İsimlerinizi yazdırabilecek olmanız ise hediyenizin farklı ve sevilen bir özelliği olacak. Sevgilinizin de şaşıracağı, farklı bir hediye istiyorsanız, doğru seçimi yapmak üzeresiniz.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi aşk eldiveni
 

Yılbaşı Hediyesi Kalp Kutuda 24’lü Çikolata

Yılbaşı Hediyesi Kalp Kutuda 24’lü Çikolata
Yılbaşı Hediyesi Kalp Kutuda 24’lü Çikolata

Yılbaşı Hediyesi Kalp Kutuda 24’lü Çikolata

Çikolata ile mutlu olmayacak biri var mı? Mutluluk hormonunu harekete getiren çikolataların böyle özel bir sunum ile karşınıza çıkması sizin de çok hoşunuza giderdi değil mi? İster sevgilinize, ister annenize isterseniz de arkadaşınıza bu çikolata ile mutluluk verebilirsiniz. Yılbaşı tebrik kartları ile birlikte bu tür hediyeler oldukça duygu dolu anlar yaşatabilir ve yeni yıl için daha güzel bir başlangıç oluşturabilir.

Yılbaşı Hediyesi Kalp Kutuda 24’lü Çikolata
 

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Not Defteri

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Not Defteri
Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Not Defteri

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Not Defteri

Yeni bir yılın en güzel hediyesi sizce de not defteri değil midir? Yeni bir yılı planlarken sevdiklerinizin yanında şık bir defter olması hoş olmaz mı? Çizgili sayfalardan oluşan defter, 19 cm x 13 cm ölçülerine sahip ve deri kabı ve ayracı üzerinde yer alan kişiye özel detayları ile şıklaşıyor. Hediye sahibinin ismini yazdırmayı unutmayın. Yılbaşı kartını ise arasına iliştirebilirsiniz.

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Not Defteri
 

Çiftlere Yılbaşı Hediyesi Sonsuzluk Kupa

Çiftlere Yılbaşı Hediyesi Sonsuzluk Kupa
Çiftlere Yılbaşı Hediyesi Sonsuzluk Kupa

Çiftlere Yılbaşı Hediyesi Sonsuzluk Kupa

Sade ve şık tasarımı ile göz kamaştıran kupa seti, kalitesi ile de göz kamaştırıyor. Ürünler üzerine hem isimlerinizi hem de özel bir mesajınızı hatta tarih detayını dahi ekleyebilir, yeni yıl hediyenizi güzle bir hatıraya dönüştürebilirsiniz. Bu tür kupa bardakları günlük yaşamda sık kullanılan ürünler olduğu için tüm yıl boyunca aynı güzel duyguların tekrar tekrar hissedilmesini sağlayacaktır. Farklı olmak için siz de bu hediyeyi seçin.

Çiftlere Yılbaşı Hediyesi Sonsuzluk Kupa
 

Kişiye Özel İsimli Anahtar USB

Kişiye Özel İsimli Anahtar USB
Kişiye Özel İsimli Anahtar USB

Kişiye Özel İsimli Anahtar USB

Teknoloji her birimizin olmazsa olmazı ve günümüzde kullanışlı bir USB de herkesin ihtiyacıdır. Böylesine farklı bir tasarımı kişiye özel olarak hazırlatmak ise oldukça farklı bir hareket olacak. Hediye sahibine kendisini özel hissettirmek için siz de USB anahtarlığı tercih edebilirsiniz. Renk seçenekleri ile daha geniş bir seçim alanı oluşturuyor. Yılbaşı kartınızı ise rahatlıkla hediyenizin yanına iliştirebilir ve güzel dileklerinizi iletebilirsiniz

Kişiye Özel İsimli Anahtar USB
 

Kişiye Özel İsimli Anahtar USB

 

 

Yılbaşı kartları örnekleri ile devam etmemiz gerekirse, size güzel sözler sıralayabiliriz. İngilizce yılbaşı kartı ya da Almanca yılbaşı kartları hiç fark etmiyor, her birinde sevdiklerimiz için güzel temennilerde bulunuyor ve güzel bir yıl diliyoruz. Önemli olan ise içten duygular ile kartların hazırlanmasıdır. El yapımı bir kartın değeri her zaman çok daha fazla olacaktır. Yılbaşı kartları okul öncesi eğitiminde de bu yüzden önem taşır. Birilerine verdiğimiz değeri bu şekilde gösterebiliriz ve de el yapımı kartlar ile çocuklarımızın gelişimi için harika bir etkinlik gerçekleştirebiliriz. Yılbaşı tebrik kartı örnekleri için ise doğru yerdesiniz. Sizin için güzel öneriler ile yazımıza devam ediyoruz.

 

 • Bir yılı daha geride bırakıyoruz. Mutluluğun ise her zaman sizinle olmasını dilerim. Bir ömür boyu yaşanacak mutluluk ve hüzünlerin size dokunmadığı günlerde hayalleriniz gerçekleşmesini temenni ediyorum. İyi seneler!

2017 yılbaşı kartları

 • Yeni yılını tüm yüreğim ile kutluyorum. Daha nice yılları sağlıkla, başarı ve mutluluk ile geçirmeni, sevdiklerin ile birlikte olmanı dilerim. Dün rüya olan, yarın hayaldir ve rüyayı mutlu, hayali ise umutlu kılan bugündür. Gönlün neyin özlemini çekiyorsa, yarınlar sana onu getirdin ve her günün en az bugün kadar mutlu olsun. Nice güzel senelere…

2017 yılbaşı kartları

 • Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesini, dünyanın barış çemberi ile çevrelenmesini isterim. Senin ise mutlulukların en büyüğü ile tanışacağın, eşsiz bir yıl olmasını diliyorum. Mutluluğunda bana da yer ayırırsan, işte o zaman dünyanın en mutlu insanı ben olurum.

2017 yılbaşı kartları

 • Pamuk gibi bembeyaz, lekesiz ve kirsiz yağan kar, geçen yılın hüzünlerini, kötü anılarını da silip atacaktır. Yeni bir yıla başlarken emin ol sen de daha güçlüsün ve bu yıl bir öncekinden çok daha güzel olabilir. Sana ve ailene mutlu, huzurlu, sağlıklı ve sevgi dolu bir yıl diliyorum.

2017 yılbaşı kartları

 • Bu yıl yılbaşı bir başka güzel. Bu yıl yılbaşında sen yanımdasın ve derler ya yeni yıla nasıl girersen öyle yaşarmışsın. Ben seninle yaşamayı, yaş almayı ve mutlu olmayı diliyorum. Bizim için harika bir yıl olsun ve hayallerimiz gerçek olsun sevgilim. Benim hayalim gerçek oldu bile; sen yanımdasın. Ne dersin, bu yıl daha kim bilir ne güzellikleri hazırlıyor bize…

2017 yılbaşı kartları

Kadına Yılbaşı Hediyesi İncili Set

Kadına Yılbaşı Hediyesi İncili Set
Kadına Yılbaşı Hediyesi İncili Set

Kadına Yılbaşı Hediyesi İncili Set

Taşlara, parıltıya ve mücevhere hayır diyebilecek bir kadın tanıyor musunuz? Elbette hayır! İşte bu yüzden beğeni garantili bir hediye olan incili seti öneriyoruz. Anneniz, eşiniz, sevgiliniz ya da arkadaşınız, hediye sahibi her kim olursa olsun, bu seçim onu çok mutlu edecek, yeni yıla güzel başlamasını sağlayacaktır. İnce kolye seçimi ile ona kendini özel hissettirebilir ve tüm yıl boyunca da bu hissin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kadına Yılbaşı Hediyesi İncili Set
 

Kişiye Özel Ahşap Müzik Kutusu

Kişiye Özel Ahşap Müzik Kutusu
Kişiye Özel Ahşap Müzik Kutusu

Kadına Yılbaşı Hediyesi İncili Set

Ne de güzeldir bir müzik kutusu eşliğinde hayallere dalmak. Adeta dinlendirir insanı ve huzuru iliklerinize kadar hissetmenizi sağlar. Hediyenizin iç tarafına kapak kısmına yazılacak isim ise güzel bir sürpriz olacak ve hediye sahibini mutlu edecektir. Küçük fakat oldukça şaşırtıcı bir seçim olacak olan müzik kutusu, onun kadar sizi de sevindirecek. Müzik kutusu hediye seçiminiz, şık paketlemesi ve özenli detayları ile eşsiz bir yılbaşı hediyesi olacak!

Kişiye Özel Ahşap Müzik Kutusu
 

Kişiye Özel Ahşap Müzik Kutusu

2018 yılbaşı kartı

Yılbaşı geldiğinde herkes birbirlerine hediye etmek için birbirinden güzel hediyeler, yılbaşı sözleri ve yılbaşı kartları hazırlamaya başlar. Özellikle uzaktaki tanıdıklarımız için kendi el emeğimiz ile hazırladığımı birbirinden değerli yılbaşı kartları unutulmaz bir değere sahip olacaktır. Hazırladığımız yılbaşı tebrik kartları dünyanın dört bir yanına postalanırken sevdiklerimizin o mutlu yüz ifadesini hayal etmek bile bize büyük mutluluk getirecektir. Eğer siz de kendi yılbaşı tebrik kartlarınızı hazırlamak ve sevdiklerinizi sevindirmek istiyorsanız sizin için hazırladığımız bu örneği dikkatlice okumalısınız. Bu örnek ile kafanızdaki yılbaşı kartları nasıl hazırlanır sorusuna da çözüm bulmuş olacaksınız.

Yılbaşı tebrik kartları hazırlamak çok eğlenceli bir maceradır. Yılbaşı tebrik kartları sizin yaratıcılığınıza, el becerinize ve hayal dünyanıza bağlı olarak değişebilir, güzelleşebilir. Eğer daha önce hiç yılbaşı tebrik kartı hazırlamadıysanız öncelikle kolay bir örnekle başlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle beyaz bir karton üzerine Noel Baba figürü, geyik figürü ve “happy new year 2019” yazılı bir çıktı alarak işe başlayabilirsiniz.  Bunların boyanabilir ve içi doldurulabilir figürler olduğuna emin olmalısınız. Sonrasında bu çıktıyı bir yılbaşı tebrik kartına dönüştürme işleminize geçmelisiniz. Bu aşamada birbirinden renkli kalemlere, simlere ve yapıştırıcıya ihtiyaç duyacaksınız. Kartınızı istediğiniz şekilde boyadıktan sonra dilediğiniz yerlerin üzerine yapıştırıcı ve sonrasında da sim dökerek parlak ve göz alıcı bir tebrik kartı yaratabilirsiniz.

Bu kartlardan farklı farklı birçok çeşit denemek ve hazırlamak elbetteki sizin elinizde… Farklı figürler ve yazılarla dolu tebrik kartlarınızın çıktısını alıp boyayarak ve simle ışıltı vererek farklı çeşitlerde yılbaşı tebrik kartları hazırlayabilirsiniz. Sonrasında bu kartların arkasına ya da içine göndereceğiniz kişi ile ilgili güzel dileklerinizi ya da umutlarınızı yazarak onun adresine postalayabilirsiniz.

 

 

TÜMÜNÜ GÖR >> YILBAŞI HEDİYELERİ

Check Also

yılbaşı hediyeleri

Yılbaşı Hediyeleri – En Beğenilen 30 Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Yeni yıla sayılı günler kala artan hediye telaşından sizlerde muzdarip iseniz bir an önce kime …