Anasayfa / Yılbaşı Hediyesi / 8 Öneri İle Sevdiklerinize Alabileceğiniz Yeni Yılın En Güzel Takvimleri
2015 takvim

8 Öneri İle Sevdiklerinize Alabileceğiniz Yeni Yılın En Güzel Takvimleri

Takvimler tarihin en eski zamanlarından itibaren kullanılan günümüze gelene kadar şekil ve metod olarak birçok değişiklik yaşayan önemli bir araçtır. Herkesin evinde, duvarında, masasında bulunan ve göz önünde olan ürünlerdir. Tarihi ve günü öğrenmemize yardımcı oldukları gibi özel ve dini günleride unutmamamızı sağlarlar. Bu yüzden size yılın en güzel takvimleri olarak seçtiğimiz bir kaç takvim önerisinde bulunmak istiyoruz.

Dikkatinizi Çekebilir ► Kişiye Özel Yeni Yıl Takvimleri

 

Herhangi bir plan programımızı kaçırmamak adına üzerine ufak notlar düştüğümüz ve yaklaşan önemli günleri hatırlamamızı sağlayan takvimler her zaman bizim en büyük yardımcımız olmuşlardır. Her ne kadar gelişen teknolojiyle birlikte takvimler telefonlarımızın içine girse de biz insanlar manuel ve elle dokunabildiğimiz şeyleri daha çok tercih ederiz. İşte bu yüzden kendinize ve sevdiklerinize alabileceğiniz yılın en güzel takvimleri sizleri bekliyor. Kişiye özel özelleştirmeler yapılabilmesi sayesinde sevgiliye hediye olarak da alabileceğiniz ve doğum günü gibi  önemli günlerinizi not edebileceğiniz bu güzel takvimler oldukça cezbedici. Bunlar haricinde sevdiklerinize ofis hediyesi olarak da alabileceğiniz bu takvimler hediye sahibini oldukça mutlu edecektir. Her zaman planlı ve programlı olmak isteyenlerin vazgeçilmezi olan yılın en güzel takvimleri hem masa hem de duvar takvimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de kendinize ve sevdiklerinize bu takvimlerden bir tanesini almak istiyorsanız samimi günler için planınızı şimdiden yapmışsınız demektir.

Her zaman güncelliğini korumuş ve korumaya da devam edecek olan takvimler günümüzde ise takvim özelliğini kullanmanın yanında evimizde ve ofisimizde masalarımızı, duvarlarımızı süsleyen birer aksesuar haline de gelmişlerdir. İşlevselliğini asla yitirmemiş olan takvimler artık sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz bir nostalji olarak da kullanılabilir. Gideceğiniz balolar, toplantılar; kutlayacağınız doğum günleri, yıldönümleri gibi özel günler her zaman masanızın üstünde yazılı olacak ve unutmaya mazeretiniz bile kalmayacaktır. Sevdiklerinizin en önemli anlarında yanında olmanızı ve ileriye dönük planlar yapabilmenizi sağlayan yılın en güzel takvimleri şimdi sizlerle !

Aşağıda bulacağınız birbirinden şık, renkli, farklı boyutlarda ve kişiye özel takvimler ile sizde evinize, ofisinize farklı bir hava katın, masalarınızı ve duvarlarınızı 2017’ye en iyi şekilde hazırlayın… Sizler için özel olarak tasarlanan ve kişiye özel bakılanabilir halleriyle yılın en güzel takvimleri merhaba demenizi bekliyor! Dilerseniz kendiniz için dilerseniz ise sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz bu takvimler samimi arkadaşlıklara başka bir boyut katacaktır. Daha fazla uzatmadan sizleri yılın en güzel takvimleri ile baş başa bırakalım;

2015 Kişiye Özel Aşk Takvimi

2015 Kişiye Özel Aşk Takvimi
2017 Çiftlere Özel Aşk Takvimi

2017 Çiftlere Özel Aşk Takvimi
Her takvim yaprağında aşkınızın en güzel sözlerinin bulunacağı birbirinden renkli ve şık desenli bu takvim ile 2015’in her mevsimi sizin için aşk havasında geçecek… Evinizde çalışma masanıza koyacağınız ve sevdiğiniz insanla olan samimiyetinizi resmetmiş bu takvim kişiye özel tasarımı ile evinizi sıcacık yapacak. Sevgilinizle yaptığınız tatil planları gibi özel günleri not edebileceğiniz sıcacık bir takvim. Bu takvim ile ilgili daha detaylı bilgileri öğrenmek istiyorsanız eğer, hemen şimdi tıklayın!

2015 Kişiye Özel Aşk Takvimi
 


Kişiye Özel 2015 Masa Takvimi

Kişiye Özel 2015 Masa Takvimi
Sevgililere Özel 2017 Masa Takvimi

Sevgililere Özel 2017 Masa Takvimi
Kişiye özel masa takvimi ile bu yıla damga vuracak bir hediye seçiminde bulunun.Şık desenli bu takvimi sevdiklerinize alarak yeni yıl hediyesi olarak ufak bir sürpriz yapabilirsiniz. Yeni yılın en güzel takvimleri arasında yerini alan ve kişiye özel olmasıyla içinizi sıcacık yapacak olan bu takvimi evinizin en güzel yerinde bulunduracaksınız.  Dilerseniz sevdiğiniz insana hediye olarak alabilir dilerseniz ise eviniz için kendinize alabilirsiniz. Sıcacık yeni yıllara !

Kişiye Özel 2015 Masa Takvimi
 


Kişiye Özel 2015 Masa Takvimi

Kişiye Özel 2015 Masa Takvimi
2017 İçin Tam Size Göre Masa Takvimi

2017 İçin Tam Size Göre Masa Takvimi
Her sayfasına ayrı bir resim-fotoğraf koyabileceğiniz bu kullanışlı aksesuar takvimi sevdiklerinize hediye edip yeni yıla mutlu bir şekilde girmelerini sağlayabilirsiniz. Sevgilinizle çektirmiş olduğunuz en sevdiğiniz fotoğrafları bu takvime basıp her sayfada onunla olan samimi anlarınızı görmek isteyebilirsiniz. Oldukça romantik bir hediye olan bu takvim yeni yılınıza neşe katacak. Ayrıca sevdiklerinizle yapacağınız tatil planlarınızı da bu sıcacık takvime not alabilirsiniz. Yılın en samimi takvimini siz de almak istiyorsanız hemen tıklayın!

Kişiye Özel 2015 Masa Takvimi
 


Kişiye Özel 2015 Aşk Takvimi

Kişiye Özel 2015 Aşk Takvimi
Aşkınızı Yaşatmak İçin 2017 Aşk Takvimi

Aşkınızı Yaşatmak İçin 2017 Aşk Takvimi
Her aya özel sevgi kelimeleri yazarak oluşturabileceğiniz kişiye özel aşk takvimi ile aşkınızı evinizde veya ofisinizde her zaman yanınızda hissedecek takvim yapraklarını büyük bir zevkle açacaksınız… Sevgilinizin ve kendi isminizin baskılı olacağı bu aşk takviminde yapacağınız bütün romantik planların gününü belirleyebilir ve daha organize bir şekilde planlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Siz de sevdiğinize bu sıcak ve samimi takvimi almak ve romantik anlarınız için planlar yapmak istiyorsanız daha fazla beklemeyin, hemen tıklayın!

Kişiye Özel 2015 Aşk Takvimi
 


Kişiye Özel 2015 Duvar Takvimi

Kişiye Özel 2015 Duvar Takvimi
Evinizin En Güze Yerine Duvar Takvimi

Evinizin En Güzel Yerine Duvar Takvimi
Sizin için özel takvim yapıyoruz. İstediğiniz fotoğraflarınızı veya görsellerinizi bize gönderiyorsunuz biz de size bu fotolarınızın basılı olduğu şık duvar takvimini gönderiyoruz. Kişiye özel hediyeler her zaman fark yaratır. Sevdiklerinize duvarında her gördüklerinde sizi hatırlayacakları kişiye özel şık tasarım duvar takvimi ile farklı bir hediye alarak sevindirebilirsiniz. Yılın en güzel takvimleri arasına giren ve romantik tasarımıyla harikalar yaratacak olan bu takvimi alıp evinizin en güzel yerine asmak istemez misiniz? romantik anlarınızın bir araya getirileceği bu özel takvimi almak için acele edin!

Kişiye Özel 2015 Duvar Takvimi
 


Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi

Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi
Sevdikleriniz İçin Doğum Günü Takvimi

Sevdikleriniz İçin Doğum Günü Takvimi
Yılın en özel takvimine merhaba deyin.  Dilediğiniz fotoğrafınızı veya görselinizi bize gönderin biz de size bu fotolarınızın basılı olduğu şık duvar takvimini gönderiyoruz.  Kişiye özel takvim ile sevdiklerinize sıradışı ve anlamlı bir takvim hediye etmek istemez misiniz? Üzerinde hediye alacağınız kişinin özel bilgilerinin de bulunacağı bu şık duvar takvimi sizleri bekliyor… Kişiye özel hediyelerin doruk noktasına çıkacağı bu hediye ile sevdiklerinizi aşırı derecede mutlu edebilirsiniz. En iyi kişiye özel hediye seçilen bu takvim ile sevdiklerinizin doğum günlerini asla unutmayacaksınız. Haydi şimdi tıklayın!

Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi
 


Kişiye Özel 2015 Masa Takvimi

Kişiye Özel 2015 Masa Takvimi
Arkadaşlarınız İçin Masa Takvimi

Arkadaşlarınız İçin Masa Takvimi
İster eşinizin ister arkadaşınızın fotoğraflarıyla donatılmış özel tasarım masa takvimi sizleri bekliyor. Onlara yılbaşında unutamayacakları harika bir hediye verebilirsiniz. Yılın en güzel takvimleri denilince akla hemen kişiye özel oluşturulan takvimler gelir. İşte size kişiye özel hazırlanan muhteşem bir takvim. Bu masa takvimi ile sevdiğiniz insanların fotoğraflarını takvime baskılatacaksınız ve takvimi onlara armağan edeceksiniz. Sevdikleriniz eminiz ki bu hediye karşısında oldukça mutlu olacaklardır.

Kişiye Özel 2015 Masa Takvimi
 


Kişiye Özel 2015 Resimli Aşk Takvimi

Kişiye Özel 2015 Resimli Aşk Takvimi
Çiftler İçin Resimli Aşk Takvimi

Çiftler İçin Resimli Aşk Takvimi
Sıradan hediyelerden farklı olarak kişiye özel hazırlanan bu resimli takvimle hediye edeceğiniz kişiye verdiğiniz değeri daha özel yoldan gösterebilirsiniz. En sevdiğiniz fotoğraflarınızı baskılatıp bir araya getirebileceğiniz bu takvim ile yapacağınız  bütün planları organize edebilecek ve aşk hayatınızda bir çok farklılık yapmış olacaksınız. Mutlu günler için mutlu bir takvim almak şart. Yılın bütün günlerini kendinize göre ayarlayabilir ve planlarınızı bu uğurda gerçekleştirebilirsiniz. Yılın en güzel takvimleri arasından seçeceğiniz bu takvim sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak. Hemen şimdi ayrıntılı inceleyin!

Kişiye Özel 2015 Resimli Aşk Takvimi
 


Daha Fazla Takvim ve hediye seçeneği arıyorsanız tıklayacağınız adresi biliyorsunuz. Hemen Hediye Fabrikası Adresine gelin!

Check Also

Yapımı Kolay 10 Yılbaşı Şapkası Yapımı – El Yapımı Yılbaşı Şapkaları

Yılbaşı Şapkası Yapımı Yılbaşı ne de güzel bir mutluluk doğurur insanın içinde. İliklerinize kadar hissedeceğiniz …