Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Yeni İş Tebriği Mesajları – Yeni İşi Kutlamak İçin Yazılmış 30 Mesaj
yeni iş mesajları

Yeni İş Tebriği Mesajları – Yeni İşi Kutlamak İçin Yazılmış 30 Mesaj

Dikkatinizi Çekebilir; Yeni İş Kutlama Hediyeleri

Yeni işe başlayan sevdiklerinizin heyecanını yatıştırmak ve onların yanınızda olduğunu anlamaları için tercih edeceğiniz yeni iş mesajları sayesinde sevdiklerinin yeni işlerinde daha da mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Yeni iş tebrik mesajı göndermek sevdiklerinize verdiğini değeri göstermenin yanı sıra yeni bir işe başlamanın zorluklarının da kolay aşılmasını sağlayacaktır. Çünkü hangi iş olursa olsun yeni bir iş özellikle ilk günlerde temel konularda zorlukların oluşmasına neden olabilmektedir. Böylesi sorunların önüne geçmek ve sevdiklerinizin mutlu olması için yeni iş mesajları doğru bir tercih olacaktır. Özellikle sevgiliniz yeni işe başladıysa ya da hayalinde uzun zamandır beklediği işe kavuşmuşsa ona sevgiliye yeni iş mesajı göndermek son derece düşünceli bir davranış olacaktır. Veya işyeri açan sevdiğiniz için yeni iş yeri tebrik mesajları tercih edebilirsiniz. Bu özel mesajlar en özel anlamlara sahiptirler;

 • Beklediğin işe sonunda kavuştun. Her zaman işlerinde başarılı olmanı temenni ediyorum ve mutluluğunun daim olmasını istiyorum. Başarılar.

yeni iş mesajları

 • Bugün çok beklediğin ve senin için özel olan yeni işine başlıyorsun. Bunun için çok çabaladın, çok bekledin ve ne zor günler geçirdin. Bu günleri unutmaman dileğiyle, yeni işinde her zaman başarılı olmanı diliyorum.

yeni iş mesajları

 • İş yaşamında başarılı olmak için çok fazla bir şey yapmana gerek yok. Sadece yaptığın işi düzgün yap ve her zaman kendini geliştirmeye açık ol. Bunun arkası kendiliğinden gelecektir.

yeni iş mesajları

 • Sonunda istediğin işi elde ettin ve bugüne gelirken ne zorluklar yaşadığını unutmayarak yeni işinde başarılı olman için ne çok şey yapman gerektiğini asla aklından çıkarma. İyi bir iş sadece motive olarak başarılabilir.

yeni iş mesajları

 • Girmiş olduğun yaşam yolunun seni nereye götüreceğine en iyi sen karar verebilirsin. Eğer yolunu hiç şaşırmazsan varacağın yer de seni o denli mutlu edecektir. Bunu hiçbir zaman aklından çıkarma, yeni işinde tebrik ederim.

yeni iş mesajları

 • Yeni işini duyduğumdan beri en az senin kadar seviniyorum. Sonunda başardın demek, artık yeni bir yaşama da başlıyorsun. Yeni bir yaşam her zaman yeni alışkanlıkları da beraberinde getirir. İşinizi her zaman düzgün yapacağından eminim. Başarılar.

yeni iş tebrik mesajları

 • Sana başarılar dilemiyorum çünkü yeni işinde başarılı olacağından emimin. Kendini yeni ortama adapte etmek için hiç zorlama çünkü sen işini düzgün yaptıkça kimse sana bir şey diyemeyecektir. Bu iş dünyasında en önemli kuraldır ve bunu hiçbir zaman aklından çıkarma, kolaylıklar.

yeni iş tebrik mesajları

 • Artık büyüdün çünkü yeni işine başlıyorsun. Yeni işinle birlikte yaşamın da yeni bir yola giriyor. Bu yolculuğun henüz başında olduğun için öğreneceğin çok şey bulunuyor. Ancak en büyük erdem her şeyi bir anda öğrenmeye çalışmamaktadır. Zamanla, her şeyin yoluna girmesini bekleyerek öğreneceğin iş yaşamında istediğin başarıyı kolayca yakalayabileceksin.

yeni iş tebrik mesajları

 • Okul yaşamında hep başarılı hep örnek gösterilen birisiydin. Şimdi okul yaşamı geride kaldı ve beklediğin işine sonunda kavuştun. İş yaşamında da çok kısa sürede örnek alınacak ve başkaları tarafından takdir edilecek birisi olacağına inanıyorum. Yeni işini ve mutluluğunu kutluyorum.

yeni iş tebrik mesajları

 • Bu işi çok uzun zamandır beklediğini herkes biliyordu ve şimdi beklediğin işine kavuştun. Artık iş dünyasında başarı merdivenlerini hızlıca çıkacak ve kendini bir yıldız gibi gösterebileceksin.

yeni iş tebrik mesajları

 • Her ne kadar seninle vakit geçirmeye çok alışmış olsam ve yanımda olmadığın için üzülüyor olsam da işe gittiğini düşününce seviniyor, kendini göstermen için harika bir fırsat yakaladığını düşünüyorum. Başarılarını kısa sürede arttıracaksın.

sevgiliye yeni iş mesajları

 • Yaşamda her zaman başarılı olmak isterdin, işte şimdi hep aradığın fırsatı elde ettin, her zaman daha fazla başarılı olmak için mücadeleni sürdür!

sevgiliye yeni iş mesajları

Yeni işe başlama mesajları ile birlikte sevdiklerinizin zorlu günlerinde yanlarında olabilir, onlara yeni iş tebrik mesajı ile büyük bir moral verebilirsiniz. Bir işe başlamanın en zor tarafı yeni bir ortama alışmak ve aynı zamanda da işin yükümlülüklerini yerine getirmektir. Çoğu zaman bu durum büyük bir sorun olmaktadır. Böylesi durumların kolay bir şekilde geride kalması için yapılması gereken en önemli nokta ise göndereceğiniz yeni işin hayırlı olsun mesajları sayesinde yeni işe başlayan sevdiğinizin moral bulmasıdır. Özellikle telaşı geride bırakmak ve işe bir an önce uyum sağlaması adına yeni iş kutlama mesajı büyük önem taşır. Hangi durumda olursa olsun sevdiğinize büyük bir moral vermek için kullanacağınız yeni işe başlayana mesaj işe başlayan yakınız için alacağı en anlamlı destek olacaktır;

 • Her zaman en temiz duyguları ifade edecek şekilde gülümserdin. Şimdi bu gülümsemeni iş ortamında gösterecek ve etrafına ışıklar saçacaksın. Yeni iş yerinde tüm arkadaşlarından bu gülümsemeni hiçbir zaman ihmal etme. Bu sayede iş yaşamının en önemli noktasını hiçbir zaman unutmazsın; ne olursa olsun, tüm zorluklara karşı gülümseyerek karşı koyabilirsin.

yeni iş yeri tebrik mesajları

 • Başarı basamaklarını tırmanmaya başlayacağın bu özel yola girişin için seni tebrik ediyor ve cesaretini hiçbir zaman kaybetmemeni tavsiye ediyorum. Yeni bir yola girmek her zaman cesaret ister, eğer cesaretini yitirirsen kimse senin yanında durmaz, fakat cesaretin her zaman, en zorlu anlarda bile yanında olursa işte o zaman gerçekten başarılı olabilirsin.

yeni iş yeri tebrik mesajları

 • Hayallerinin peşinden herkese rağmen vazgeçmeyerek gidip yeni işine başladığın için seni tebrik ediyor, daima her şeyin en iyisini hak ettiğin için yeni işinde de kendini kısa sürede göstereceğini umuyorum.

yeni iş yeri tebrik mesajları

 • Bu azmini hiçbir zaman kaybetmeyeceğini çok eskilerden beri biliyordum. Her zaman azimli, başarılar peşinde koşan bir çocuktun. Senin okuldaki başarıların ile annen ve baban olarak hep mutluluk duyduk. Şimdi de göğsümüzü girmiş olduğun yeni işte kabartmanı bekliyoruz. Ancak ne olursa olsun annen ve baban olarak her zaman senin yanındayız. Azminle birlikte yolundan hiçbir zaman şaşmadan ilerlemeye devam edeceksin.

yeni iş yeri tebrik mesajları

 • Hedeflerinin ardından gittiğin için her zaman kendime seni ilham alıyorum. Yeni işinde de kendine başkalarını hayran bırakacağından hiç şüphe duymuyorum. İş hayatında her şeyin gönlünce olmasını diliyorum ve olacağından da eminim.

yeni iş yeri tebrik mesajları

 • Çok uzun zamandır bu işi bekliyordun ve şimdi istediğin işe kavuşmanın sevincini yaşıyorsun. Asıl heyecan ve başarılar şimdi seni bekliyor. Tek yapacağın çabalarını daha fazla göstererek işinde başarılı olman ve her şeyi yerli yerinde yapabilmen. Yeni görevin sana daha fazla sorumluluk yükleyecek ancak sen her fırsatta bu sorumlulukları taşıyabilen birisin. Seninle bir kez daha gurur duyuyor ve iş yaşamında başarılı olacağını bilerek selamlarımı gönderiyorum.

yeni işin hayırlı olsun mesajları

 • Çok bekledin ama beklentilerinin karşılığını şimdi alıyorsun. İş yaşamında da belirli şeyleri beklemek zorunda kalacaksın ve bunları gerçekleştirmek için yine sabır göstermen gerecek. Ancak gösterdiğin sabır sonunda her şey gönlünce olacak. Senin her zaman yanındayım.

yeni işin hayırlı olsun mesajları

 • Canım sevgilim şimdi yeni bir hayata ve işe başlıyorsun. Seninle daha az zaman geçireceğim için biraz hüzünlüyüm ancak istediğin işine sonunda kavuştuğun için senden daha çok seviniyorum. Başlarda zorluk çekecek olsan da çok kısa sürelerde kendini yeni işinde göstereceğin ve başarılara imza atacağını temenni ederek, seni her zaman sevdiğimi söylemek istiyorum.

yeni işin hayırlı olsun mesajları

 • Hiçbir zaman ayrılmak istemiyorduk ancak şimdi iş yüzünden ayrı düştük. Fakat iş sayesinde bizi daha güzel günler bekliyor. Yeni iş gününde asla telaşlanma ve birlikte geçireceğimiz güzel günleri düşünerek yeni işinde başarılı olmaya gayret et! Devamı gelecektir zaten.

yeni işin hayırlı olsun mesajları

Yeni işe başlama çiçek mesajları ya da hediye mesajları ile birlikte gönderebilir, sevdiğinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Özellikle tebrik mesajınızı işe başlamanın ilk günü gönderirseniz son derece anlamlı bir şekilde davranabilir ve sevdiğiniz kişinin işe daha kolay başlamasına neden olabilirsiniz. Eğer işe başlayan arkadaşınız ise arkadaşları böylesi günlerde hatırlamak çok daha önem taşıdığından yeni işe başlayan arkadaşa mesaj göndermek çok daha anlamlı olacaktır. Arkadaşlar en zor günlerde birbirlerine destek oldukları için yeni işe başlayan kişiye tebrik mesajı göndermek arkadaşınızın kendisini iyi hissetmesini ve onun her zaman yanında olduğunuzu bilmenizi sağlayacaktır. Yeni iş için hayırlı olsun mesajları sayesinde sadece arkadaşlarınız için değil dostunuz, eşiniz ya da diğer tanıdıklarınız için de kullanabilirsiniz. Her koşulda yeni bir iş, yeni bir heyecan anlamına geldiği için bu heyecana ortak olmak, onların gözünde sizin de ayrıcalıklı bir yerde olmanızı sağlayacaktır. Sevdiklerinizi bir nebze rahatlatmak için göndereceğiniz mesajlar aynı zamanda hep kalıcı olacakları için iş yaşamında sorunlar oluştuğunda sevdiklerinizin sıklıkla başvurarak kendilerinde olan gücü toplamalarına yardımcı olacaktır.

Eğer yeni işe başlayan sevgiliniz ise yeni işe başlayan sevgiliye mesaj seçiminde dikkatli olmanız gerekir. Alışılmış sözlerden daha iyisini söylemeniz gerekir çünkü sevgiliniz sizin için en önemli kişidir. Onun her zaman yanınızda olduğunu görmek isteyen sevgiliniz göndereceğiniz yeni iş için mesaj sayesinde kendisini son derece mutlu hissedecektir. Özenle seçilmiş yeni iş tebriği mesajları sayesinde sevgiliniz başta olmak üzere tüm sevdikleriniz için çok özel anlar ve büyük bir destek yaratabilir, yeni iş için tebrik mesajı göndererek onların yanınızda olduğunu gösterebilirsiniz;

 • Yeni işe başlayacağını hiç beklemiyordum, sanırım sen de beklemiyordun. Ancak her yeni iş yeni bir heyecan demek olduğu için aradığın heyecanı sanırım şimdi buldun. Bu heyecanına ortak olmak istiyor ve senin çok daha güzel yerlere geleceğini umuyorum. Başarılarının devamını dilerim.

yeni işin hayırlı olsun mesajları

 • Başarı hikayen için bugün büyük bir sayfa açtın ve bu sayfayı yazmaya başlıyorsun artık. Başarı hikayenin çok hacimli olacağını şimdiden görebiliyorum. Bu hikayede yardıma ihtiyacın olursa senin her zaman yanında olduğumu bilmeni ister, başarılarının daha da büyümesini temenni ederek sana verdiğim değeri hiç aklından çıkarmamanı dilerim.

yeni işe başlama mesajları

 • Canım kardeşim, daha dün yolda düşerek yürüyordun, şimdi işe girip hayat yoluna girdin demek. Her zaman senin yanında oldum ve düştüğünde seni elinden tutup kaldırdım. Ancak artık büyüdün ve yürümeyi hatta koşmayı öğrendin. Yine de senin her zaman yanında olduğumu bilmeni ister, ne zaman ayağın takılırsa yardımına koşacağımı bilmeni isterim. Yeni işini tebrik ederim.

yeni işe başlama mesajları

 • Seninle birlikte yaşadığımız onca mutlu anıya bir mutluluk daha eklendi ve işe başladığının bu özel gününde senin yanında olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Kendini hiçbir zaman yalnız hissetme çünkü sevgilin senin her zaman yanında.

yeni işe başlama mesajları

 • Göndermiş olduğum hediye yeni işe başladığın için, ancak sana hediye göndermek için sanırım bahaneler arıyorum. Yeni işinde mutlu ve başarılı olmanı dilemiyorum çünkü böyle olacağını sen de ben de gayet iyi biliyoruz. Her zaman senin yanında ve başarılarını görmek isteyen sevgilin.

yeni işe başlama mesajları

Check Also

anne ve babadan oğluma doğum günü mesajları

Anne ve Babadan Oğluma Doğum Günü Mesajları – Oğlum İçin Sözler

Oğlu olan anne ve babalar için oğluma doğum günü mesajı büyük önem taşır çünkü oğullarının …

Bir cevap yazın