Anasayfa / Doğum Günü Hediyesi / Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi – Yakın Arkadaşa En Güzel 20 Hediye
arkadaşa doğum günü hediyesi

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi – Yakın Arkadaşa En Güzel 20 Hediye

Arkadaşa doğum günü hediyesi almak, aynı anda hem çok zor, hem de çok eğlenceli bir iştir. Kendi için alışverişe çıkan pek çok insan hızla karar verirken, arkadaşına doğum günü hediyesi almaya sıra geldiğinde insanlar oldukça zorlanmaktadır. Arkadaş bize ne kadar yakınsa, doğum günü hediyesi konusunda o kadar mükemmeliyetçi bir hal alırız. Arkadaşımızın doğum gününde, en yakın arkadaşı olarak en güzel hediye bizim olsun isteriz. Bu nedenle arkadaşlara alınan doğum günü hediyeleri, seçim konusunda bizi zorlamaktadır. Arkadaşa hediye seçenekleri arasında, arkadaşınızın karakterine göre seçmeniz gereken hediyeler, el emeği olabilecek hediyeler ya da beğenisi garantili hediyeler bulunmaktadır. Örneğin şık ve zarif bir kolyenin beğenilmesi garantidir. Ancak risk almayı sevenler için deneysel hediyeler de kullanılabilir. Arkadaşınızın beğenip beğenmeyeceğine emin olamayacağınız bu hediyeler, sizi he daha fazla heyecanlandırır, hem de arkadaşınızı daha fazla şaşırtır. Özellikle en iyi arkadaşa doğum günü hediyesi alınacaksa, deneysel ve esprili hediyelerin tercih edilmesi, daha eğlenceli bir ortamın oluşmasını sağlayacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir; Arkadaşa Doğum Günü Hediyeleri

Arkadaşınızın yapısına, kişiliğine ve cinsiyetine bağlı olarak alınabilecek hediyeler için, özellikle arkadaşınızı tanıyarak hareket etmenizi öneririz. Alkol kullanmayan birine viski taşı almak ya da fotoğrafları çok önemsemeyen birine kolaj yapmak, arkadaşınızı iyi tanımadığınızı gösterecektir. Bu nedenle hediye seçimlerinde mutlaka arkadaşınızın zevklerini ve hobilerini bilerek hareket etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde alınan hediyenin vereceği mutluluk hem arkadaşınıza, hem size neşe kaynağı olacaktır. Arkadaşınız, kendisini çok iyi tanıyan biri tarafından çok beğendiği bir hediye alınması nedeniyle mutlu olurken, siz de böyle bir hediye ile bir insanı mutlu etmenin mutluluğunu yaşarsınız.

Kişiye Özel Eğlenceli Kanvas El Çanta

en yakın arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınır

Üzerindeki resimler ve eğlenceli figürler ile yakın arkadaşa doğum günü hediyesi olma adayı bu çanta, krem, sarı ve siyah renk seçeneklerine sahiptir. Üzerine isim yazılarak özelleştirilen çanta, su bazlı pigment boya ile baskılandırılmıştır. Bakısı kumaşla bütünleştiği için asla çıkmaz. Canlı ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Özenle hediye paketi yapılarak gönderilecek ürün, 17 x 25 cm boyutlarındadır. Ürüne ulaşarak sipariş vermeniz halinde hızlı kargo avantajlarından yararlanabilirsiniz.

en yakın arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınır
 

Küçük Prens Kar Küresi

doğum günü sürprizleri arkadaşa

En iyi arkadaşa doğum günü hediyesi alınacaksa, onun zevklerine ve beğenilerine uygun bir şekilde hediye seçimi yapılmalıdır. Bu kar küresi, Küçük Prens seven tüm arkadaşlar için uygun bir hediye olacaktır. küre, içerisinde bulunan Küçük Prens ve tilki figürleri ile hem duygusal, hem tanıdık bir hediye olma özelliği taşımaktadır. 7 x 4 cm boyutlarındaki küreye sitemizden ulaşabilirsiniz. Ürün, özel paketinde gönderilecektir.

doğum günü sürprizleri arkadaşa
 

Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası

arkadaşa doğum günü hediyesi ne alabilirim

Doğum günü hediyeleri arkadaşa alınacaksa, biraz esprili olmanın yararı olacaktır. üzerindeki kedi figürleri ile sevimli bir duruşu olan bu postacı çantası da tam arkadaşınıza göre bir hediye! Kedi sever arkadaşlara alınabilecek bu hediyeyi, üzerine bir mesaj ve bir hashtag ekleyerek özelleştirebilirsiniz. Ekleyeceğiniz mesaj kedilerle ya da arkadaşınızın çok kullandığı bir söz ile ilgili olabilir. Hashtag ise arkadaşınızın sosyal medya kullanıcı adı veya sevdiğiniz başka bir kelime olabilir. Bu şekilde hediye edeceğiniz çantayı özelleştirebilir, çantaya ait krem ya da siyah renklerden birini seçebilirsiniz. Canlı baskıya sahip uzun ömürlü bu çanta, hediye kutusu içerisinde sizlere gönderilecektir.

arkadaşa doğum günü hediyesi ne alabilirim
 

Karpuz Tasarımlı Hediyelik Fotoğraflı Çorap

en yakın arkadaşa doğum günü hediyesi

Arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri arasında bizi en çok cezbeden, her zaman esprili hediyeler olmuştur. Bu eğlenceli çorap da bu tür hediyeler arasında yerini almaktadır. çorabın üzerindeki küçük karpuz desenlerinin arasına göndereceğiniz bir fotoğraf basılmaktadır. Fotoğraf, arkadaşınızla birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafınız ya da arkadaşınızın tek başına olduğu bir fotoğraf olabilir. Dizin altına kadar çıkan çorabın üzerindeki belirli yerlere gönderdiğiniz fotoğraf basılarak çorap, eğlenceli bir hediye haline getirilir. Pamuk kumaştan imal edilen çorap, uzun ömürlü olup dayanıklı ve kullanışlıdır. Çorap, özel hediye paketinde sizlere gönderilecektir.

en yakın arkadaşa doğum günü hediyesi
 

Spor Yapanlara Hediye İsim Yazılı Havlu

doğum günü hediyeleri arkadaşa

Spor yapan arkadaşınızın doğum günü ise, ona alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri bu havlu olabilir! Mavi, kırmızı, siyah, yeşil, turuncu, pembe renkleri ile tamamen cinsiyetsiz olarak hazırlanan bu hediye, üzerine doğum günü sahibinin adı işlenerek özelleştirilir. ‘No Pain, No Gain’ yazısı ile basılan isim, uzun ömürlü çıkmaz mürekkep ile bastırılır. 90 x 50 cm ölçülerindeki ürün, %100 pamuktan üretilmiştir. Nakış işleme yapılan ürün, yıkama ve kullanıma dayanıklıdır. Havlu, özel kutusu ile sizlere gönderilecektir.

doğum günü hediyeleri arkadaşa
 

Arkadaşa Hediye İsim Yazılı Ajanda

en yakın arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri

Arkadaş için doğum günü hediyesi arıyorsanız, hem kullanışlı hem hatıra özelliği olan bir hediye olsun istiyorsanız, bu ajandayı tercih edebilirsiniz. Kahverengi, kırmızı, lacivert ve siyah renk seçeneklerine sahip ajanda, üzerine yazılacak isim ile özelleştirilmektedir. Ajandaya bastırılan isim asla çıkmaz, lazer yakma yöntemi ile işlenir. 24 x 17 cm ölçülere sahip olan ajanda, üzerinde 2020 yazısı ile gönderilecektir. Ön ve arka olmak üzere toplam 370 sayfaya sahip ajanda, size özel kutusunda ve hediye paketi içerisinde gönderilecektir. Bu ajanda ile birlikte kişiye özel kalem gibi hediyeleri paket yapıp, set halinde hediye edebilirsiniz. Bu şekilde daha kullanışlı bir hediye vermiş olursunuz.

en yakın arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri
 

Fotoğraf Baskılı Esprili Baskılı Çorap

arkadaşa ilginç doğum günü hediyesi

Arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri içinde esprili fikirlerden olan baskılı çorap, birinci kalite polyesterden üretilmektedir. Canlı ve kalıcı baskısı ile solmayan, rengi atmayan çoraplar, eğlenceli bir duruşa sahiptir. Çoraplar üzerinde bulunan renkli doodle resimlerin arasında, gönderdiğiniz bir fotoğraf basılabilmektedir. İster birlikte, ister sadece arkadaşınızın olduğu bir fotoğrafı göndererek istediğiniz şekilde çorabınızı bastırabilirsiniz. Çorap, kolay yıkanır ve uzun ömürlüdür. Size özel kutusunda gönderilecek baskılı çorap, hediye paketi içerisinde elinize ulaşacaktır.

arkadaşa ilginç doğum günü hediyesi
 

Geometrik Kedi Tasarımlı Led Lamba

arkadaşa doğum günü hediyesi

Dosta doğum ünü hediyesi olarak verilmeye layık, kedi severler tarafından çok beğenilecek bu ürün, sarı renk ışık vermektedir. Alt kısımda bir akrilik levha ve üst kısımda led kedi figürü olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Evde ya da ofiste dekoratif amaçlı kullanılabilecek ürün, güçlü bir led ışık yaymaktadır. Açma kapama düğmesi sayesinde sürekli fişte takılı bırakılabilecek ürünü, en yakın dostunuza doğum günü hediyesi olarak verebilirsiniz. Ürün, özel kutusu ve hediye paketinde elinize ulaşacaktır. İster gece lambası, ister dekoratif masa süsü olarak kullanılabilecek ürünü, arkadaşınız kedileri seviyorsa ya da evinde kedi besliyorsa tercih edebilirsiniz.

arkadaşa doğum günü hediyesi
 

Peluş Öpücük Atan Emoji Terlik

yakın arkadaşa doğum günü hediyesi

Sevimli doğum günü hediyelerini seven bir arkadaşınız varsa, bu hediye tam ona göre! Peluş kumaştan yapılan terlik, dikiş kısmında polyester ip bulundurmaktadır. Yakın arkadaşınıza alabileceğiniz bu sevimli hediye, kaymaz tabanı ile kullanışlı bir giyim avantajı sağlar. Dikkat çekici ve görenin yüzünde gülümsemeye neden olacak bu hediye ile siz de klasik doğum günü hediyelerine ara verebilir, dikkat çekici ve eğlenceli hediyenizle arkadaşınızı güldürebilirsiniz.yakın arkadaşa doğum günü hediyeleri arasından sevimliliği ile sıyrılan emoji terlik ile, arkadaşınız tarafından hep gülerek hatırlanacaksınız.

yakın arkadaşa doğum günü hediyesi
 

Kişiye Özel Rakı Bardağı Seti

dosta doğum günü hediyesi

Kişiye özel olarak hazırlanan rakı bardakları sevdiklerinize hediye edebileceğiniz oldukça anlamlı değerli bir hediyedir. Hele bir de balık eşliğinde ise yemede yanında yat derler ya! Tam da bu hediyeyi anlatmış olur işte.

dosta doğum günü hediyesi
 

Kişiye Özel Tekli Kalem Seti

arkadaş için doğum günü hediyesi

Arkadaşınızın işi ya da hobileri yüzünden elinden kalemi düşmüyorsa ona yeni yaşında isminin yazdığı bir kalem hediye edebilirsiniz. Onu daha da değerli olduğunu hissettirecek bu kalem seti şık ve kullanışlıdır.

arkadaş için doğum günü hediyesi
 

Check Also

burç tarihleri

2020 Burçların Tarihleri – Burç Tarihleri ve Özellikleri

İnsanlar ikiye ayrılır, “burçlara inananlar ve inanmayanlar”. Kimimiz burç yorumlarını okuruz ve inanırız, kimimiz de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.