Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Kişiye Özel Viski Bardağı Modelleri – İsimli 15 Viski Bardağı

Kişiye Özel Viski Bardağı Modelleri – İsimli 15 Viski Bardağı

Eğer hediye sahibinin zevkleri hakkında bilginiz varsa, alabileceğiniz en prestijli hediyeler arasında bulunan viski  bardağını kullanabilirsiniz. Bu tür bir hediye almanın en büyük avantajı, hediyenin tüm özel günlere uyum sağlayabilmesidir. Gerek evlilik yıl dönümü, gerek yeni ev hediyesi olarak kullanılması mümkün olan viski bardağı hediyesi, hediye alınan kişinin kendini özel hissetmesini sağlar. Kullanımı kolay olan çok şık bu hediye, farklı formları ile sizlere gönderilmektedir. İsterseniz isim basılarak gönderilebilecek bu hediye, dilerseniz viski taşı ile takım olarak elinize ulaşabilmektedir. Birbirinden güzel ve kaliteli viski bardaklarını inceleyebilir, hediye sahibine ve gönderim amacınıza en uygun formunu bulabilirsiniz.

Viski bardaklarımız uzun ömürlü kullanım avantajına sahiptir. Bardakların her biri bulaşık makinesinde yıkanmaya uygundur. Bunun yanında bardaklara yazılacak yazılar, özel bir teknikle işlenir. Cam yakma ve süblimasyon tekniklerinin kullanıldığı viski seti hediyeleri, kendi özel kutularında gönderilmektedir. Set olarak yapacağınız alımlarda oldukça uygun fiyatlarla sizlere gönderilmektedir. Eğer özel gün nedeniyle sevdiğiniz insana bir hediye almak istiyorsanız, alacağınız viski bardaklarının kutusu üzerine isim ya da not işlenmesini talep edebilirsiniz. Takım olarak alacağınız bardakların size özel kutusunda gönderilmesi ve kutunun özenle paketlenmesi, şık bir hediye oluşturacaktır. Yapacağınız tercihte karşı tarafından zevklerini bilmek, size her zaman bir avantaj sağlayacaktır. Yapacağınız seçimlerin zamanında elinize ulaşması, hediyenizin özel günden önce kontrol edilebilmesini sağlar.

Arkadaşa Hediye 2’li Viski Bardak Seti

viski bardağı

Kişiselleştirilmiş bardak seti ile sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. kişiselleştirme işlemi, üzerine isim yazılarak yapılan viski bardakları, lazer ile özelleştirilmiştir. Bu nedenle yazılan isimlerin çıkması gibi bir durum söz konusu olmaz. Makinede yıkanmasında bir mahzur olmayan bu bardaklar, kolay kullanım avantajına sahiptir. 8,5 cm boya, 8 cm çapa sahip bu bardaklar, kendi özel kutusunda sizlere gönderilmektedir. Dilerseniz bardakların üzerine isim ve tarih de yazarak daha özel hale getirebilirsiniz. Ayrıca kadehler, bir doğum günü hediyesi olduğundan, üzerine otomatik olarak ‘iyi ki doğdun’ yazısı eklenerek sizlere gönderilecektir.

İsme Özel New York İkili Viski Seti

viski seti

Kendi ahşap kutusunda gönderilecek bu hediyeye bayılacaksınız! İkili viski seti, 2 adet viski bardağı, 12 viski taşı, 1 doğal taş altlık, 1 adet maşadan oluşmaktadır. Her parça kendi ayrı kutusunda sizlere gönderilecektir. Set içindeki her bir parça, üstün kalitede hazırlanmıştır. viski kadehleri ve ahşap kutu üzerine isim yazılarak özelleştirilen set, lazer kazıma yönteminin kullanılması nedeniyle uzun ömürlü kullanım sağlar. Hediye, kutu içerisinde özel olarak paketlenerek sizlere gönderilecektir.

Evlilik Yıl Dönümüne Özel Islay Viski Seti

isimli viski seti

Evlilik yıldönümünüzü özel bir hediye ile taçlandırmak istiyorsanız yapmanız gereken bu seti sipariş etmek! Kendi özel kutusunda sizlere gönderilecek viski bardağı seti ile yıldönümünüzde sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Set içinde 1 adet Karaf ve 2 adet kadeh bulunmaktadır. Bunun yanında 12’li viski taşı da yanlarında gönderilir. El işçiliği ile özel olarak üretilen şişeler ve kadehler, yüksek standartlarla sizlere ulaşır. Kadehler 9,5 cm uzunluğundadır. Her kadeh 315 cc hacme sahiptir. Bu nedenle ideal viski bardağı özellikleri taşır. Lazer yazma yöntemi ile bardaklara kazınan isimleriniz, özel günün hatırası olarak uzun süreli kullanım avantajına sahiptir. Tüm set, ahşap meşe kaplama kutu ile sizlere gönderilecektir.

Glasgow 2’li Bardak Seti

viski kadehi

Viski seti içerisinde 2 adet vintage biçimli viski bardağı ve 12 adet doğal viski taşı bulunmaktadır. Kadehler gold işlemeli ya da işlemesiz olarak beğeninize sunulmuştur. Viski taşı, kutu içerisinde ayrı bir ambalajda sizlere sunulmaktadır. Kadehlerin her biri 210 cc hacmindedir.  Ürün, üzerinde herhangi bir isim bulundurmaz. Bu özelliğinin yerine gold işlemeleri ile beğeninize sunulan isme özel bardak çeşitleri arasında yer alır. Ürün, özel kutusunda sizlere gönderilir.

İsme Özel Viski Kadeh Seti

isimli viski bardağı

Alacağınız viski setinin kişiye özel olmasını istiyorsanız, bu seti tercih edebilirsiniz. 2 adet isim yazıl kadeh içeren set, her kadehte 205 cc hacme sahiptir. Üzerinde yazılan isimler, lazer kazıma tekniği kullanılarak işlenmektedir. Bu nedenle asla silinme ya da çıkma görülmez. Arkadaşa, sevgiliye, dosta ya da iş arkadaşına alınabilecek en güzel hediyelerden olan  bu set, üzerine yazılan isimle özelleştirile de sadeliğinden bir şey kaybetmez. Bardaklar, duruş itibariyle kaliteyi yansıtır. Bu nedenle en fazla tercih edilen isimli viski bardağı çeşitleri arasında yer almaktadır. Ürün, özel kutusu ile sizlere gönderilmektedir.

İsme Özel Texas 2’li Viski Kadeh Seti

kişiye özel bardak

Sadelik ile şıklığı üzerinde birleştiren bu kadeh setleri, zarif duruşu ile en güzel hediyelerden! Üzerinde herhangi bir süs ya da işleme bulundurmayan kadehleri, kesim itibariyle asil bir duruşa sahiptir. Set, sadece bardaklardan oluşmaz. Set içerisinde 12 adet viski taşı, 2 adet viski kadehi bulunmaktadır. Bunun yanında 1 adet bambu viski bardağı altlığı da set içerisinde sizlere gönderilir. Set, özel masif ahşap kutusu ile size iletilir. Dilerseniz kutu üzerine de isim ve tarih yazarak isme özel viski bardağı hediyenizi daha özel hale getirebilirsiniz. Kadehlerin her birinin üzerinde imza deseni ile isimleriniz yazacaktır. Dilerseniz tarih attırma şansınız da bulunmaktadır. Ürün, kendi kutusunda ve hediye paketi içerisinde sizlere gönderilecektir.

Babaya Hediye Viski Kadeh Seti

chivas viski bardağı

Keyfine düşkün babalara alabileceğiniz en prensip sahibi hediyeler arasında yer alan bu kadeh seti, içerisinde 2 adet isme özel kadeh bulundurmaktadır. Babanızın zevklerini biliyorsanız, ona bunu göstermek için en uygun hediyelerden biri olan bu ürün, hızlı teslimat garantisi ile sizlere ulaşır. 205 cc hacme sahip bu kadehler, babanızın adı yazılarak özelleştirilir. Dilerseniz kadehlerin üzerine bir not ve bir tarih de işletebilirsiniz. Yapılacak işleme işlemleri, lazer kazıma yöntemi ile yapılacaktır. Bu nedenle işlemelerin çıkma ya da yıpranması söz konusu olmaz. Ürün, bulaşık makinesinde yıkanmaya uygundur. Viski takımı, dilediğiniz adrese kendi özel kutusunda gönderilir.

Çiftlere Özel Viski Kadeh Seti

viski bardakları

Yeni evlenen arkadaşlarınıza ne hediye alacağınızı bilmiyorsanız, en iyi hediye önerilerinden birini biz veriyoruz. Bu kadeh setleri, hem samimi hem kaliteli görünmesi nedeniyle çok tercih edilen ev hediyeleri arasında yer almaktadır. Set içerisinde kişiselleştirilmiş 2 adet bardak bulunmaktadır. Bardakların üzerinde ‘ 100% Love’, ‘ ESt.’ Yazıları otomatik olarak bulunur. Bunun yanında bardakların üzerine arkadaşlarınızın isimlerini de işletebilirsiniz. Dilerseniz, yakın dostlarınızın sevgisini anlatacak bir güzel söz yazdırabilirisiniz.

Kişiye Özel Ev Hediyesi Viski Kadehi Seti

kişiye özel viski bardağı

Bir diğer ev hediyesi seçeneği de yakın arkadaştan geliyor! Yakın arkadaşınızın yeni evi için bu seti tercih edebilirsiniz. Setteki kadehlerin içine arkadaşınızın ismini yazdırabilirsiniz. Dilerseniz de seti ‘X Ailesi’ şeklinde hazırlatabilirsiniz. Bardaklar, uzun süreli kullanıma uygun şekilde imal edilmiş olup bulaşık makinesinde yıkanmaya uygundur. Lazer uygulaması ile baskı yapıldığından zaman içinde çıkması muhtemel değildir. Ürün, kendi kutusunda sizlere ulaştırılır.

Check Also

anneler günü hediyeleri

Anneler Günü Hediyesi | Anne Tasarımlı En Güzel Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir: Anneler Günü Hediyeleri Anneler günü hediyesi almak için geç kalmadan güzel seçenekleri değerlendirmeli …

Bir cevap yazın