Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Sünnet Çocuğu İçin Alabileceğiniz En iyi 5 Sünnet Hediyesi

Sünnet Çocuğu İçin Alabileceğiniz En iyi 5 Sünnet Hediyesi

İnsan hediye almak için bahane yaratmak istediğinde pek çok sebep bulabilir ve hediye almak istememizin tek sebebi de birilerini mutlu etmektir. Küçük de olsa bir hediye kişilere düşünüldüğünü, sevildiğini hissettirmiyor mu? İşte tam bu sebeple hediye almayı da vermeyi de çok severiz. Birilerini hediye ile mutlu etmek için doğum günü, anneler günü, babalar günü, kadınlar günü gibi özel günleri ya da sünnet düğünü gibi özel kutlamaları tercih edebiliriz. Ancak unutmamak gerek ki, hediye almak için bir sebebe ihtiyaç yoktur. Sebepsizce de birilerini mutlu etmek isteyebilirsiniz. Örneğin, eve giderken anneniz için mis kokulu bir çiçek alabilirsiniz ya da babanızın uzun zamandır almak istediği bir şeyi hediye edebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ► Sünnet Çocuğuna Hediye

 

Sevgiliniz, kardeşiniz ya da arkadaşınız her birini mutlu etmek çok basit. Sünnet düğünü ise bir çocuğu mutlu edebileceğiniz nadir zamanlardan biri olacaktır. Hediye almak için harika bir fırsat! Hediye seçimi noktasında biraz zorlanmanız mümkün. Çünkü artık çocuklar basit oyuncaklara tav olmuyor. Genellikle bizim bile şaşırdığımız ya da ilgi duyduğumuz türde teknolojik ürünler ve benzeri ile mutlu oluyorlar. Ancak bu konuda çok da endişelenmenize gerek yok. Sizin için hazırladığımız liste, birbirinden farklı ve geniş bir fiyat aralığına sahip hediye seçeneklerini kapsıyor. Bunlar birini seçmeniz yeterli.

Hediyenizi dilerseniz güzel dilekleriniz ile de süsleyebilirsiniz. Çocuklar her zaman bu tip noktaları algılayamasalar da emin olun ebeveynleri çok iyi anlayacaktır. Hele de sünnet merasimi gibi özel bir zamanda, notunuz da çok daha kıymetli olacaktır. Bunun için siz de hediyenizi seçip, buna uygun olarak bir de not hazırlamalısınız. İsterseniz hediyenize iliştirin bu notu, isterseniz de zarfı ile birlikte çocuğun ebeveynlerine verin. Bu tamamen sizin tercihinize göre şekillenebilecek bir detay. Notunuz için, süslü ve hoş bir kart almayı da düşünebilirsiniz. Neşeli ve renkli bir kart, hediyeniz ile de uyumlu bir seçim olabilir.

Sünnet çocuğuna hediye almanın zorluğunun yanında, bir de bu tip detaylar var ama bunlar sıkıntı olarak algılanmamalıdır. Asıl sorun sünnet çocuğuna hediye ne alınır noktasında yaşanırken artık tamamıyla bu konu sorun almaktan çıkıyor sizin için. Sünnet için hediye seçiminizi yaptıysanız, hemen kartınızı hazırlayıp, merasimin yolunu tutabilirsiniz. Bir mevlit ya da bir düğün olması, farklı bir kutlama olması sizin hediyeniz için risk oluşturmaz. Her hâlükârda önemli olan sünnet olan çocuğun mutlu edilmesi ve güzel anılarında yer almaktır.

Sünnet Hediyeleri
Sünnet Hediyeleri

 

Sünnet Olan Çocuğa Ne Hediye Alınır?

Sünnet olmak ve sünnet düğünü, hem erkek çocuklarının yaşamı için önemli bir olaydır hem de aileler için son derece kıymet taşıyan bir etkinliktir. Dolayısıyla yakınların da dâhil olduğu önemli bir tören halini alır. Bu durumda genellikle geleneklerimiz gereği belli hediyeler takı merasimi ile sunulsa da, sünnet olan küçük adam için de ayrıca hediye alınması gerekir. Çünkü asıl hediyeyi hak eden odur. Üstelik hangi sebeple olursa olsun, bir çocuğu mutlu etmenin değeri ne ifade edilebilir ne tartışılabilir.

“Peki, sünnet olan çocuğa sünnet hediyesi olarak ne alalım?” diye soranlar için ise hemen cevaplara geçiyoruz. Sizin için pek çok önerimiz var. Sünnet düğünü gibi özel bir zamanı, yakınlarınız için özellikle de küçük bey için daha da kıymetli hissettirecek olan hediyenizi, önerilerimiz doğrultusunda seçebilirsiniz. Emin oldun, sünnet düğünü hediyeleri seçmek sandığınız kadar zor değil. Önemli olan çocuğun zevkleri ya da ilgileri hakkında biraz bilgi sahibi olmaktır. Eğer bilgi sahibi değilseniz de, genel olarak tüm çocukların bayıldığı bazı hediye seçenekleri sizin için yol gösterici olabilir. Futbol ya da basketbol gibi bir spor dalına ilgi besliyor olabilir ya da müziğe ilgi duyuyor olabilir. Hiç biri değilse, teknolojik aletler emin olun ilgisini çekecektir. Günümüzde küçük büyük herkesin ilgisini çekiyor ne de olsa. Hadi hep birlikte bakalım, sünnet olan çocuğa ne hediye alınır?

 Eğlenceli Çocuklar İçin Katlanabilir Kulaklık

Eğlenceli Çocuklar İçin Katlanabilir Kulaklık
Eğlenceli Çocuklar İçin Katlanabilir Kulaklık

Eğlenceli Çocuklar İçin Katlanabilir Kulaklık
Beğeni garantili olan hediyelerden başlamak gerekirse, ilk akla gelenlerden biri teknolojinin son zamanlarda çocukların ilgisini çeken ürünü olan bu tip kulaklıklar olmaktadır. Sünnet mevlüdü hediyeleri, sünnet düğünü hediyeleri için çok fazla düşünmeye gerek yok bu durumda. Eğer sünnet olan çocuğun mutluluğu hedefleniyorsa, doğru seçim bu kulaklık olacaktır. Hem müzik dinleyebilecek, hem arkadaşları ile yeni kulaklığının özelliklerini tartışacak hem de eğlenecektir.
Eğlenceli Çocuklar İçin Katlanabilir Kulaklık


 

Tüm bunların yanında, ürün harika ve dikkat çekici bir renge sahiptir. Bu da avantaj olarak kabul edilebilecek özelliklerden biri. Kırmızı stereo kulaklık, yüksek düzeyde ses kalitesine sahip, uzun süreli müzik keyfi için konfor arz ediyor, yumuşak kulak pedlerine sahip, ayarlanabilme özelliği ile her kullanıcıya hitap ediyor ve kolayca taşıyabilmeniz için katlanabilir bir tasarım yapılmıştır. Kısacası sünnet için hediyeler arayanların, arayışlarını sonlandıracak mükemmel bir hediye! Her zaman her yerde kullanılabilecek niteliktedir.
Sünnet çocuğuna hediye olarak seçeceğiniz kulaklık, çocuğun muhtemelen sünnet merasimine dair hatırladığı en önemli detay olacaktır. Çünkü düğün ayrıntıları çocukları pek ilgilendirmez. Onlar hediyeler ile ilgilenir ve hediyeleri kimlerin verdikleri ile. Siz de çocukları, bu özel merasimde kırmızı kulaklık hediyeniz ile sevindirebilirsiniz. Bu durum aynı zamanda çocuğun anılarında harika bir yer tutacağınız anlamına da geliyor. Sünnet için hediye seçimi de bu sebeple biraz daha zor bir hal alabiliyor. Yani hediye seçenin daha titiz davranması gerekebiliyor. Bu sıkıntıları ortadan kaldıran diğer önerilerimiz ile devam ediyoruz. Daha seçenek çok ama en güzelleri ve kimsenin aklına gelmeyecek en güzelleri burada!


 Sünnet Çocuğuna Mini Renkli Bluetooth Hoparlör

Sünnet Çocuğuna Mini Renkli Bluetooth Hoparlör
Sevdiklerinize Özel Zippo Çakmak

Sünnet Çocuğuna Mini Renkli Bluetooth Hoparlör
Sünnet çocuğuna hediyeler konusunda sıradaki önerimiz yine teknolojinin sunduğu harika ürünlerden biri olacak. Son dönemlerin gözde minik hoparlörlerine ne dersiniz? Hem farklı olacak, hem değerli. Erkek çocuklarının bayılacağı ve yanından ayırmak istemeyeceği cinsten bir hediye olsun derseniz, evet doğru seçenek mini renkli bluetooth hoparlör olacaktır. Sünnet hediye için bir bahane olsa da, çocukların anıları için büyük bir olaydır. Bunun kanıtı ve hatırlatıcısı da alacağınız hediyedir.
Sünnet Çocuğuna Mini Renkli Bluetooth Hoparlör


 

Siparişinizin ardından 3 gün içerisinde teslim edilecek olan mini renkli hoparlör, taşınabilir olma özelliği ile büyük bir kolaylık sağlıyor. Farklı renk seçenekleri ise size seçim imkânı tanıyor. Estetik görünümü ile dikkat çeken ürün, yetişkinlerin ofislerinin bir parçası dahi olabilirken, çocuklar için eğlence sebebidir. Hoparlörünüzün SD kart desteğinin olması ise kartınıza yükleyeceğiniz müzikleri dinleyebilme imkânı sağlıyor. Tablet PC, iPhone, iPad ve benzeri pek çok cihaza uyumlu olan ürün, istediğiniz her yerde kesintisiz müzik keyfi sunuyor. Özel hediye kutusu içerisinde gönderilecektir ve sizin hediyeyi vermeniz için hazır halde olacaktır. Sünnet hediyelik bir şeyler almak için bir bahane olsa da, emin olun bu hediye ile törenin en özel ismi siz olacaksınız. Farklı hediyeniz ile akıllarda kalacaksınız.


 Eğlenceli Oyun Seti JENGA

Eğlenceli Oyun Seti JENGA
Eğlenceli Oyun Seti JENGA

Eğlenceli Oyun Seti JENGA
Bu kez çocukların sosyalleşmesini destekleyici bir hediye önerisi ile devam ediyoruz. Bol bol eğlenip gülünecek, bununla birlikte denge geliştirici bir oyun olan JENGA, çocuklar için harika bir oyun. Çocukların birbirine ısınması için de harika bir bahane. En az 2 oyuncu ile oynanması önerilen oyun, keyifli zamanların mimarı olacaktır. Bunun için tek yapmanı gereken sipariş vermek. Harika bir sünnet hediyeliği bulmak bu kadar kolay aslında!
Eğlenceli Oyun Seti JENGA


 

Oyunu oynamak ise son derece basittir. Şemada göreceğiniz üzere, blokları ilk olarak düzgünce dizmeniz gerekiyor. Ardından oyun başlıyor. Her yarışmacı en üstten olmamak şartı ile bir blog çekiyor ve en üste yerleştiriyor. Bu şekilde kuleyi devirmeden devam etmek gerekiyor. Kuleyi deviren oyuncu, oyunu kaybetmiş oluyor. Oyunun güzel özelliklerinden bir diğeri ise yaş sınırlamasının olmaması. Yani sünnet çocuğu ile birlikte siz de oynayabilirsiniz. Emin olun o zaman hediyeniz daha anlamlı olacaktır. Sünnet hediyelikler aracılığı ile daha farklı bir etkinlik halini alıyor, bu hediyelerin ise kıymeti her zaman bilinmiyor. Ancak siz bu tip bir hediye alıp, hediyenizi anılara dönüştürürseniz anlam kazanacaktır. Sünnet için hediyeler araştırıp, kıymetli zamanınızı boşa harcamanızın bir anlamı yok. İşte en güzel seçenekler karşınızda. Üstelik keyifli dakikaları garanti ediyor.


 Tam Sünnetlik FurbyBoomSweet

Tam Sünnetlik FurbyBoomSweet
Tam Sünnetlik FurbyBoomSweet

Tam Sünnetlik FurbyBoomSweet
Son dönemin akıllı oyuncakları arasında yer alan ve ülkemize de sınırlı sayıda getirilen FurbyBoomSweet, renkleri ve özellikleri ile çocukların rüyalarını süslüyor. Yemek yiyebilen, duş alan ve oyun oynayabilen Furby, aynı zamanda tepkilerinize de cevap verebilir. Teknolojinin yeni harikası olan akıllı pelüş oyuncak, çocukların sünnet çocuğuna hediye olarak doğru bir seçim olacaktır. Daha fazla düşünmeden sipariş verebilirsiniz.
Tam Sünnetlik FurbyBoomSweet


 

Sünnet mevlüdü hediyeleri, özel olması gereken hediyelerdir. Sünnet merasimlerinin zaten geleneklerimize göre belli hediyeleri vardır ancak bunlar daha çok yetişkinlere hitap eder. Çocuklar için ise sunduğumuz seçenekler arasından harika bir sünnet hediyesi seçebilirsiniz. Teknoloji harika olan Furby’nin farkı ise sadece çocukların değil, yetişkinlerin de dikkatini çekiyor olması. Onunla vakit geçirmek size bile iyi gelebilir. Bu akıllı oyuncak, sizin tepkilerinize cevap verebilecek özelliktedir. Üstelik yemek yeme, duş alma gibi faaliyetleri yerine getirebiliyor. Hasbro güvencesine sahip olan ürünü, siz de sünnet için hediye olarak tercih edebilirsiniz. Farklı hediyeler ile akılda kalıcı olmak isterseniz, sünnet düğünü için bu seçenek muhteşem olacaktır. Doğru hediye seçimleri için, doğru yerdesiniz. Son sünnet hediye önerimize geçelim şimdi!


 Sünnetle Dönen Dünya Küre

Sünnetle Dönen Dünya Küre
Sünnetle Dönen Dünya Küre

Sünnetle Dönen Dünya Küre
Meraklı çocuklar için oyuncaklar da merak giderici olmalıdır. Tıpkı bu dönen dünya küre gibi, bazı soruların cevabı olan hediyeler daha doğru seçimler olacaktır. Coğrafyaya, ülkelere ve seyahate ilgi duyan, dünyaya dair farklı merakları olan çocuklar, bu küre ile sorularına cevap bulabilir. Hem de sizin hediyeni aracılığıyla! Sünnet düğünü hediyeleri de tam bu niteliğe sahip olmalıdır. Çocuğun ilgi ve isteklerine hitap etmelidir.
Sünnetle Dönen Dünya Küre


 

Düşünün ki dünyaya dair merakları, soruları olan bir çocuk, sizden ne hediye bekler? Belki bir kitap ister ki yeni ve farklı şeyler öğrensin ya da bu tip bir hediye ister meraklarına cevap olsun. Belki sizin için basit bir bilgidir Amerika’nın nerede olduğu ama çocuğun zekâ gelişimi için harika bir bilgidir. Hele de bunu dünya şekli üzerinde görmesi tartışılmaz. Sünnet olan çocuğa ne hediye alınır sorusunun cevabı da dönen dünya küresi oluyor bu durumda. Sünnet çocuğuna hediyeler konusunda seçici olmak çok önemlidir ve seçebileceğiniz en güzel hediyelerden biri de bu küre olacaktır.

Check Also

En Güzel Öğretmenler Günü Hediyesi El Yapımı

Eğitim hayatımızın ne de önemli bir parçası. Öğretmenlerimiz ise en önemli nokta. Hayatımızı şekillendiren, biz …