Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Sevgiliye Romantik Yılbaşı Mesajları – En Güzel 30 Yılbaşı Mesajı
sevgiliye yılbaşı mesajları

Sevgiliye Romantik Yılbaşı Mesajları – En Güzel 30 Yılbaşı Mesajı

Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

Aşk ne güzel duygu! Eğer bir sevdiğimiz varsa ve de sevildiğimizi de biliyorsak, bize her gün çok özeldir. Yeni bir yıl başlarken ise sevdiğimiz kişi ile birlikle mutlu olmak, onu mutlu etmek isteriz. Romantik yılbaşı mesajları ise yılbaşı bir arada olanlara da olmayanlara da hitap ediyor. Belki bu kez bir arada giremeyeceksiniz yeni yıla ama önemi yok, çünkü yılbaşı mesajınız ile kalbinizin sıcaklığını ona da ulaştırabilirsiniz. Eğer yılbaşını birlikte kutlayacaksanız ise ona özel bir mesajı mektuplaştırabilir, posta ile gönderebilirsiniz ya da hediyenize hoş bir detay olarak ekleyebilirsiniz. Güzel hediyeler elbette ki yılbaşını daha özel hale getirir ama en güzel hediyenin de duygu ve düşüncelerimiz, başta da aşkımız olduğunu unutmamak gerek.

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi

 

Sevgiliye yılbaşı mesajları iletmek, aşkınızı pekiştirmek için de harika bir fırsat olacaktır. Onu ne kadar çok sevdiğinizden, hayatınızdaki yerine ve hatta birlikte yaşamayı planladığınız geleceğin güzelliğine kadar pek çok detaya mesajınızda yer verebilir, aşkınızı ifade edebilirsiniz. Sevgiliye güzel yılbaşı mesajları bulmak ise sandığınız kadar zor değil. Çünkü sizin için en güzel ve en anlamlı sözleri, mesajları bir araya getiriyoruz. Sevgiliye ilginç hediyeler almak onu şaşırtmak için güzel bir yol olacaktır. Farklı olduğunu hissedecektir ancak bir de hediyenizi bu özel mesajlar ile desteklerseniz, bu yıl sizin için bambaşka bir hal alacaktır. Hazırsanız yılbaşı aşk mesajları önerilerimize geçiyoruz!

1 – İnsan armağanını içten vermezse ne anlamı var! Her yeni yıl biz insanlara Allah’ın bir armağanıdır ama bu yıl benim en büyük armağanım sensin. Birlikte en mutlu yıllarımızı görmemiz, yeni yılın ise bize daha fazla aşk ve mutluluk getirmesi dileğiyle sevgilim… Seni çok seviyorum ve varlığın ile mutluluğu yaşıyorum.
sevgiliye yılbaşı mesajları

2 – Bana aşk nedir diye sorsalar seni anlatırım. Mutluluğu anlat deseler, sesini dinletirim. Olmazsa olmazın nedir deseler, sevdiğim derim ve dünyanın tüm güzelliklerine sen yoksan ben de yokum derim. Sen benim bir parçamsın, üstelik varlık sebebimsin sevdiğim. Hem bu yılı hem de gelecek yıllarımızı, birlikte çok daha güzel geçirmemizi diliyorum. Daha fazla aşkın bizi sarıp sarmalayacağı, birlikteliğimizin yüceleceği yılları, seninle sarmaş dolaş geçirmek istiyorum. Benim canım sevgilim iyi ki varsın ve yeni bir yıla iyi ki birlikte başlıyoruz.

yılbaşı mesajları sevgiliye

3 – Yeni bir yılı kucaklarken yağan pamuk gibi kar, tüm hataları siler ve karanlık günleri geride bırakır. Yeni ve bembeyaz bir geleceğe adım attığımız yılbaşında iyi ki yanımdasın sevgilim. Daha büyük kahkahalar, daha büyük mutluluklar ve daha güzel günlere uyanacağımız bir yıl temenni ediyorum. Seni öyle çok seviyorum ki, sevgimin bizi koruyacağına eminim. İyi ki yeni yılı benimle birlikte karşılıyorsun bir tanem…

2017 sevgiliye yılbaşı mesajları

 

Yeni yıla sevgilisi ile birlikte girme fırsatı yakalayanların sevgiline iletebileceğini bu özel yılbaşı aşk mesajları, hem aşkı ifade etmek için idealdir, hem de her hediyeyi çok daha anlamlı kılacak birer detaydır. Sevgiliye yılbaşı mesajı nasıl iletilir konusunda ise size farklı farklı öneriler sunabiliriz. İsterseniz, hediyenizin üzerine iliştireceğiniz şık bir kartta yer alabilir bu romantik sözler, isterseniz de SMS ya da e-mail olarak iletebilirsiniz. Şüphesiz ki en güzelidir bu tür güzel duyguların yüz yüze konuşulması ve her bir kelimenin tek tek dökülmesi dudaklardan. En iyi hediye fikirleri de en özel yılbaşı mesajları da burada! Bunun için okumaya devam etmeniz yeterli…

Kişiye Özel Yılbaşı Hediyesi Duvar Saati

Kişiye Özel Yılbaşı Hediyesi Duvar Saati
Kişiye Özel Yılbaşı Hediyesi Duvar Saati

Kişiye Özel Yılbaşı Hediyesi Duvar Saati

Aşkınızı duvarlarda ölümsüzleştirecek olan tasarım, aşkınızı yansıtacak özel bir tasarım. Eminiz ki sevgilinizin odasını belki de çalışma odası ya da ofisini süsleyecek olan duvar saati, sizin seçeceğiniz özel detaylar ile göz kamaştıracak. Yeni bir yıla girerken siz de böyle hoş bir hatıra ortaya çıkarabilirsiniz. Sevgiliye sürpriz hediyeler almak ve onu mutluluk ve gözyaşı ile şaşırtmak işte bu kadar kolay

Kişiye Özel Yılbaşı Hediyesi Duvar Saati
 

Kişiye Özel Yılbaşı Hediyesi Duvar Saati

4 – “Gelecek” senin yanımda olmadığın sürece üzerine düşünebileceğim bir konu değil. Bütün hayallerim, bütün planlarım ve hayatımın her bir köşesinde sen varsın. Seninle anlamlanıyor, seninle gülüyor ve mutlu oluyorum. Yokluğun ise kara kuyulardan beter. İşte bu yüzden olmazsa olmazımsın. İşte bu yüzden yeni bir yıla girerken çok daha mutluyum. Önümüzdeki yılın, geçmişten çok daha güzel olmasını, tüm mutlulukların bizi bulmasını ve aşkımızın günden güne çok daha fazla artmasını diliyorum. Yeni yıldan bizim için daha anlamlı olmasını istiyor, seni ise dünyalardan çok seviyorum aşkım.
sevgiliye uzun yılbaşı mesajları

5 – Geçen yılın üzüntüleri, kederi bizden uzak olsun. Son bulsun gözyaşı döktüğün her bir şey. Bense seni mutlu etmek için varım ve senin mutluluğun ile mutlu olurum. Gelecek yıl bizim için çok daha güzel olacak eminim ve gelecek yıl aşkımızı büyütecek usulca. Emin ol bu yılbaşı çok daha umut dolu aşkım. Seni öyle çok seviyorum ki, mutlu olman için elimden geleni yapacağım. Bu yılbaşında birlikte olabildiğimiz için çok mutluyum. Birlikte nice güzel yıllara sevgilim…

sevgiliye yılbaşı tebrik mesajları

6 – Hayatıma bir kez daha hoş geldin güzellik. Her gün şükrediyorum varlığına ve her gün bir kez daha hissediyorum mutluluğu iliklerime kadar. Sesini duyduğum her gün armağan bana, kokunu içime çektiğim, elini tuttuğum her gün dünyanın en güzel günü… Bu yılbaşını birlikte geçiriyoruz ve biliyorum ki tüm yıl böyle geçecek. Elin elimde koşacağız güzel günlere. Sen varsan ben de varım aşkım. Yanımda olduğun için sana minnettarım. Hayatımızın çok daha fazla aşkla dolacağı güzel günler diliyorum bu yıldan. Seni seviyorum.

sevgiliye yeni yıl mesajları

7 – Sen ruhuma cemre gibi damladıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sensin bundan sonra hasret de sen! Varlığın bir lütuf ve sen dünyanın en güzel varlığısın gözümde. Seninle nefes alır bu beden, senin yokluğun ile solar ansızın. Yeni yılın bize mutluluklar getirmesini temenni ediyorum, seni dünyalardan çok seviyorum aşkım.

sevgiliye yılbaşı mesajları

Aşk ile eriyen, aşk ile var olan ve duygularını yoğun bir şekilde yaşayanlar, duygu dolu sözler ile aşkını ifade eder. Tıpkı bu örneklerde olduğu gibi, siz de duygularını yeni yıl temennileriniz ile bir araya getirip, aşk dolu yılbaşı mesajlarına imza atabilirsiniz. Yılbaşı mesajları sevgiliye sanılandan çok daha büyük bir mutluluk verecektir. Ayrıca yılbaşı sevgiliye mesaj göndermek için de harika bir zaman olacaktır. Belki SMS belki e-mail belki de güzel bir hediye eşliğinde mesajınızı iletebilir, yeni yıl temennilerinizi sevgilinize ulaştırabilirsiniz.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Her Güne Bir Mesaj Kartları

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Her Güne Bir Mesaj Kartları
Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Her Güne Bir Mesaj Kartları

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Her Güne Bir Mesaj Kartları

Yeni bir yıla başlarken sizce de harika bir hediye olmaz mı bu? Yeni yılın her günü için bir hediye verdiğinizi düşünebilirsiniz. Her günü özel kılacak ve her gün sevdiğinizi gülümsetecek olan mesaj kartları, çok anlamlı bir seçim. Düşünülmüş, romantik ve eşsiz bir hediyeyi, yılbaşı mesajınız ile süslemek isterseniz, bu seçenek doğru bir tercih olacaktır. Sevgiliye en güzel yılbaşı mesajları da bu hediye ile anlam kazanacaktır.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Her Güne Bir Mesaj Kartları
 

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Her Güne Bir Mesaj Kartları

8 – Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen… Demlikte nefesin, bardakta gamzen… Şiir tadında olsun yeni yılımız ve şiirler kadar güzel olsun her bir günümüz. Nice güzel yılları birlikte karşılamak dileğiyle aşkım. Varlığına şükürler olsun, yokluğun benden uzak olsun. İyi ki yanımdasın ve seni çok seviyorum…
sevgiliye-yılbaşı-mesajları-3

9 – Sen Allah’a edilen duam, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden düşen yaşım, tek düşüncem ve en büyük hasretimsin. Yaşadığım bu ömür ve en güzel günlerim olan sen, iyi hayatımdasın. Bu yıl için tek temennim de yine benim yanımda olmandır. Sevgilim, dilerim varlığınla şereflendirdiğin günlerim olsun. Gelecek bizim, güzel günler bizim olsun. Hayallerimiz gerçek olsun…

sevgiliye-yılbaşı-mesajları-4

10 – Sevgilim! Yeni yılının sağlık, mutluluk ve güzellikler ile dolu geçmesini dilerim. Hayallerinin seni bulmasını ve ummadığın güzelliklerin peşini bırakmamasını isterim. Tüm bunların yanı sıra bana da yer varsa hayatında, dünyanın en mutlu insanı olabilirim. Aşkım, yeni yılı birlikte tüketelim ve aşkımızı özenle büyütelim. Var mısın?

Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

11 – Yeni yıl getirdiği mutluluk ile tüm kötülükleri unuttursun. Hayatımızın en güzel yılına uyanalım yarın sabah. Sevgilim, birlikte güzel günler inşa etmeye var mısın? Hayatlarımızı birleştirip bu yılı daha anlamlı kılalım. En güzel anılarımızı bu yıl ile birlikte başlatalım. Seni çok seviyorum!

Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

Sevgiliye uzun yılbaşı mesajları yazmak güzle olabilir ama kısa ve anlamlı sözlerin değeri de yadsınamaz. Orijinal hediyeler eşliğinde dile getirilen birkaç güzel söz, yeni yıla çok daha umutla bakmayı sağlayacaktır. Geçmişin kötü hatıralarını unutturacak, size de sevgilinize de mutluluk verecek bir yıla uyanmak için öncelikle sizin bu isteğe sahip olmanız gerekir. Hem sevgiliye özel yılbaşı mesajları hem de özenle seçilmiş hediyeler bunun için önemli bir adım olacaktır. Hadi siz de harekete geçin! Bu kez onun yanında olsanız da olmasanız da çok anlamlı ve özel bir sürpriz hazırlayın. Yılbaşı kutlamanın en romantik yolları, romantik sözler ve hediye önerileri için okumaya devam!

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi İsimli Bira Bardağı

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi İsimli Bira Bardağı
Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi İsimli Bira Bardağı

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi İsimli Bira Bardağı

Sevgilinizin isminin yer alacağı, ayrıca sizin istediğiniz özel bir mesajın süsleyeceği bardak, yılbaşının hatırası olarak kalacaktır. Ayrıca sevgilinize de kendisini özel hissettirecektir. En güzel yılbaşı mesajları sevgiliye mutluluk verirken, bu hediye ise şaşırtacaktır. En güzel yanı ise şüphesiz ki kişiye özel bir nitelik taşıyor olması olacak. Sevgiliniz onun için hazırladığını bu sürprize bayılacaktır. Üstelik kolayca sipariş verebilir ve bu yılbaşına özel bir hediye ile damga vurabilirsiniz.

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi İsimli Bira Bardağı
 

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi İsimli Bira Bardağı

12 – Her yeni yıl bir başka güzeldir ve her yeni yıl birbirinden güzel mutlulukları gizlemektedir. Bu yıl bizim her mutluluğumuz ortak olsun. Seni mutlu etmek ise bana nasip olsun. Güzel sevgilim, dilerim ki yeni yıl bize nice güzellikler getirsin ve de hayallerimizi gerçek kılsın. Seni çok seviyorum…
Sevgiliye Yılbaşı mesajları

13 – 2018 yılı acısı ile tatlısı ile geride bırakırken seni ne kadar da çok sevdiğimi söylemek istedim. Aşkların en güzeli, iyi ki hayatımdasın. Seni bulmuş olmak benim en büyük şansım ve yeni yılın ilk dakikalarına girerken, seninle bir arada olmak en büyük mutluluğum. Bu yılın her bir gününün bize mutluluk, huzur ve de aşk getirmesini diliyorum. Nice güzel senelere…

Sevgiliye Yılbaşı mesajları

Yılbaşında unutulmadığımızı ve hatırlandığımızı, sevildiğimizi bilmek kimi mutlu etmez ki? Özellikle sevgiliden gelen yılbaşı mesajları ile kendimi ne kadar da özel hissederiz… Sevgiliye yılbaşı mesajları bizim o günümüzün güzel geçmesini sağlayan en büyük etmendir aslında. Bu mesajların içinde aşk, romantizm, ilgi, sevgi her şey vardır. Birden fazla duygumuzu anlatırız ve birbirimize karşı istediğimiz iyi dileklerimizi de yine romantik yılbaşı mesajları ile anlatmış oluruz. Sevgiliye özel olarak yazacağınız yılbaşı mesajları ile onu ne kadar mutlu edeceğinizi ve ona kendisini ne kadar özel hissettireceğinizi bilmelisiniz… Aşkın gücü inanın düşündüğünüzden çok daha fazladır ve sevgiliden gelen birkaç güzel yılbaşı mesajı ile tüm gününüz değil, tüm yılınız bile çok güzel geçecektir. Önemli olan onunla birlikte el ele bu yılı noktalandırıp önümüzdeki yıla başlamak…

Sevgiliye yazacağınız yılbaşı mesajları kısa ya da uzun olarak yazılabilir. Yazdığınız mesaj çok sevgi dolu olacağı için bazen bir cümle ile çok fazla şey anlatabilirsiniz bazen de birbirinden anlamlı birçok cümle ile sevgilinize iyi dileklerinizi aktarabilirsiniz. Sevgiliye güzel yılbaşı mesajları yazarak onunla birlikte geçirmeyi planladığınız güzel günlerden ve mutlu yarınlardan bahsedebilirsiniz. Planladığınız ortak bir ömür için yazacağınız iyi dilekler sevgilinizi çok mutlu edecek ve el ele, göz göze girdiğiniz yeni yıl size çok daha güzel günler armağan edecektir.

Bir ömür boyu hep birlikte olmak ve asla ayrılmamak üzerine yazdığınız iyi dileklerinizin yanı sıra sağlıklı, başarılı ve mutlu bir yıl olmasını da temennilerinizin arasına almayı unutmamalısınız. Sizin ilişkinizin güzel ve mutlu olması, ikinizin özel hayatlarının mutlu ve başarılı olmasına bağlı… O yüzden sevgiliniz için sağlıklı ve başarılı bir dönem dilemeyi unutmamalısınız…

 

14 – Belki yanında olamıyorum ama yeni yıla girerken kalbimin seninle attığını bil istedim. Güzel gözlerinde kaybolmak, sesin ile büyülenmek ve nefesin ile ısınmak isterdim şimdi. Bu yılın ilk dakikalarını birlikte geçiremesek de, bu yılı birlikte doya doya yaşayacağız sevgilim. Daima yanında olacağımı bil. Birlikte güzel bir yıl geçirmemizi diliyorum. Seni seviyorum.

Sevgiliye Yılbaşı mesajları

15 – Geçen zamana ya da yapılan hatalara çözüm yok belki ama pişmanlıklar en güzel ders oluyor insana. Geleceğin kıymetini bilmek böyle bir şey olsa gerek. Ben senin kıymetini bilemediğim günlere yanıyorum. Belki yeni yıl bize de dokunur sihirli değneği ile ve biz yeniden el ele tutuşuruz. Senin gülen gözlerinin mimarı ben olmak istiyorum bu kez. Birlikte geçireceğimiz bir yıl olması dileğiyle…

Sevgiliye Yılbaşı mesajları

 

Yılbaşı mesajları sevgiliye özel ve anlamlı olduğunda unutulmaz birer anıya dönüşür. Gelecek yılbaşında hatırlarsınız sizi mutlu eden sözleri. Bu yüzden de çokça önem vermek gerekir yılbaşını. Önemli bir başlangıçtan söz ediyoruz ve sevgiliniz bu başlangıcı birlikte yaşıyor olmanızdan da büyük mutluluk duyacaktır.

Sevgiliye uzun yılbaşı mesajları göndermek de uygun olabilir, kısa ve anlamlı birkaç kelimeyi bir araya getirmekte. Önemli olan söylediklerinizin gerçek duygularınız olması ve içten gelen sözler olmasıdır. Sevgiliye özel yeni yıl mesajları arıyorsanız ve eşsiz bir şeyler istiyorsanız, önerilerimiz size yol gösterebilir. Yılbaşı kutlamanızı romantik bir hale getirebilir. Bir de hediye önerilerimize göz atmalı ve sevgilinizi mutlu etmelisiniz.

Yılbaşı Hediyesi Ahşap Foto

Yılbaşı Hediyesi Ahşap Foto
Yılbaşı Hediyesi Ahşap Foto

Yılbaşı Hediyesi Ahşap Foto

Sosyal medyada en çok beğeni alan fotoğrafınızı ölümsüzleştirmenin de en güzel yolu olacak. Farklı ve anlamlı bir hediye ile yılbaşını kutlayabilir, sevgilinize sevginizi gösterebilirsiniz. Sevgiliye yılbaşı mesajları istiyorum diyenlerin, güzel mesajlara ek olarak bir de bu tür özel hediye seçeneklerini değerlendirmesi gerekir. Çünkü hediyenize güzel mesajlar gizleyebilir, isme özel seçimler yapabilirsiniz. Romantik hediyeler ile mutlu olmayacak bir sevgili ne mümkün değil mi?

Yılbaşı Hediyesi Ahşap Foto
 

Yeni Yıl Hediyesi Kol Saati

Yeni Yıl Hediyesi Kol Saati
Yeni Yıl Hediyesi Kol Saati

Yeni Yıl Hediyesi Kol Saati

Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız kadar güzel bir yıla başlarken, sevgiliniz ile aynı saati kolunuzda taşımaya ne dersiniz? Yılbaşı aşk mesajları, özel ve farklı hediyeniz ile çok daha kıymetli olacaktır. Sevdiğiniz ile aynı resme bakıp, zamanınızı paylaşırken, yabancı gözlerin de dikkatini çekeceksiniz. Romantik yılbaşı mesajları eşlik ettiğinde hediyenizin ne kadar da romantik bir seçim olduğunu göreceksiniz. Sevgilinizin tepkisi ise her şeyi anlatmaya yetecek.

Yeni Yıl Hediyesi Kol Saati
 

Yılbaşı Hediyesi Kolye

Yılbaşı Hediyesi Kolye
Yılbaşı Hediyesi Kolye

Yılbaşı Hediyesi Kolye

Hangi kadın bayılmaz ki şık ve anlamlı bir kolyeye? Zarafetini tamamlayacak olan şık kolye, hele de sevdiği kişiden gelmişse, boynundan dahi çıkarmak istemeyecektir. Sevgiliye yılbaşı mesajları göndermek yetmez, bu tür bir hediye ile yılın sevdiğiniz için çok daha güzel bir şekilde başlamasını sağlayabilirsiniz. Eşsiz tasarımı ile size yardımcı olacak olan ürün, sonsuzluğu ifade eden şekli ve kalitesi ile de göz kamaştıracak.

Yılbaşı Hediyesi Kolye
 

Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü

Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü
Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü

Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü

Bu yıl evlenmeyi mi düşünüyorsunuz ya da sevgiliniz ile harika bir eve mi çıkacaksınız? Belki de evlenme teklifi için fırsat kolluyorsunuz… Yılbaşı sizin için harika bir fırsata dönüşebilir. İsimlerinize özel olarak tasarlanan mutfak önlükleri, sevgilinize evlenme teklifiniz için harika bir aracı olabilir. Onu gerçekten şaşırtacak bir seçim yapabilirsiniz. Kalitesi ile göz kamaştıran, bununla birlikte özel oluşu ile dikkat çeken tasarımlara ulaşmanız ise çok kolay.

Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü
 

Sevgiliye Yılbaşı Kumbara

Sevgiliye Yılbaşı Kumbara
Sevgiliye Yılbaşı Kumbara

Sevgiliye Yılbaşı Kumbara

Sevgiliye kumbara hediye edilir mi demeyin. Birlikte bu yıl gerçekleştirmeyi istediğiniz her hayalinize giden yol bu kumbaradan geçiyor. Üstelik geleceğiniz için de harika bir alışkanlık kazanmış olacaksınız. Ancak kendinize de bu kumbaradan hediye etmeyi unutmamalısınız. Kumbaranız üzerinde yer alan fotoğrafınız ise size aşkınızı doyasıya yaşayacağınız hayallerinizi anımsatacak. Basit gibi görünen ancak son derece anlamlı olan hediye, yeni yılınızı yeni bir siz olarak geçirmenizi sağlayacak.

Sevgiliye Yılbaşı Kumbara
 

Daha Fazla Yılbaşı Hediyeleri için Hemen Tıkla !

Check Also

anneler günü hediyeleri

Anneler Günü Hediyesi | Anne Tasarımlı En Güzel Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir: Anneler Günü Hediyeleri Anneler günü hediyesi almak için geç kalmadan güzel seçenekleri değerlendirmeli …

Bir yorum

  1. Mesajlar çok hoş, kaleminize sağlık… Takipteyiz…

Bir cevap yazın