Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Yeni İşe Başlayan Sevgiliye Ne Hediye Alınır? Yeni İş Hediyeleri
sevgiliye yeni iş hediyesi

Yeni İşe Başlayan Sevgiliye Ne Hediye Alınır? Yeni İş Hediyeleri

Sizin değerliniz, kıymetli sevgiliniz yeni işe başlıyorsa, onun bu stresi azaltmasına yardımcı olacak yine sizsiniz. Yeni işe başlamak çoğu zaman stresli, gerginlik verici ama bir o kadar da heyecanlı bir deneyimdir. Sevgiliniz, yeni iş gününde sizin desteğinizi daha fazla hissetmek istiyor olabilir. Onunla daha fazla ilgilenmenizi, ona daha çok özen göstermenizi bekleyebilir. Bu durumda yapmanız gereken, bu gergin günü en güzel şekilde geçirmesi için elinizden geleni yapmak olmalıdır. Bu şekilde sevgilinizi düşündüğünüzü ona gösterebilir, aynı zamanda yeni işin getirdiği stresi en aza indirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Sevgili, stres kaynağı durumlarda sizinle daha fazla irtibata geçmek ve yanında olduğunuzu hissetmek isteyecektir. Bu nedenle ona özel olduğunu hissettirmelisiniz. Ayrıca bu özel günde aldığınız hediye asla unutulmayacaktır. Hem iş yerinde , odasında ya da ofisinde sizden bir iz bırakmak, hem de sevdiğinizin gönlünü fethetmek için size en güzel hediye seçeneklerini sunuyoruz! Hızlı kargo avantajları ile gelecek bu ürünler, sevgiliniz için en güzel hediyeler arasında yerlerini alacaktır.

Masa İsimlikli Yeni İş Hediye Kutusu

sevgiliye yeni iş hediyesi

Şık karton kutusu ile birlikte sizlere gönderilecek bu ürün, set şeklinde elinize ulaşmaktadır. İçerisinde taş masa kalemliği, defter, kalem, kolonya, kavanozlara yerleştirilmiş ataç, klips ve raptiyeler bulunmaktadır. Kullanışlı, şık, sevgiliye yeni iş hediyesi olmaya uygun bir hediye çeşididir. Ciddi görünümü nedeniyle direkt olarak iş yerine gönderebileceğiniz bir üründür. Aynı zamanda kutu içerisinde 1 dakikaya tekabül eden bir kum saati de bulunmaktadır. Gümüş ve gold olmak üzere iki çeşit karton kapak seçeneği bulunan ürün, isme özel baskı ile sizlere gönderilmektedir. İçerisinde bulunan her bir ürün özel olarak ayrı paketlenmekte olup, kutu, içerisinde boşluk kalmayacak şekilde süslerle doldurulmaktadır. Ürün, özel kutusunda sizlere gönderilecektir.

Sevgiliye Yeni İş Hediyesi Minyatür Bahçe

sevgiliye yeni iş hediyesi

Minyatür bahçe, en sık gönderilen yeni iş hediyeleri arasında yer almaktadır. bahçe, içerisinde sukulent bitkisi, doğal taşlar, suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ve süs figürlerinden oluşmaktadır. Saksı, 19 x 19 x 3,5 ölçülerindedir. Saksı, iç ortamda bulunma ihtimali nedeniyle sulama spreyi ile birlikte sizlere gönderilecektir. Haftada 2 defa sulanması gereken minyatür bahçe, sıcak hava ve ortamlarda toprağı tamamen kuruduğunda da sulanabilir. Bitkiler, klordan korunarak uzun süre canlılıklarını kaybetmeden ofis ortamında yaşayabilmektedir. Tasarımlar, el yapımı olmasından dolayı değişiklik gösterebilir. Ancak tamamı doğal malzemeden düzenlenerek sizlere gönderilir. Sevgiliye yeni iş hediyeleri seçenekleri arasında bulunan bu ürün,  korunaklı olarak elinize ulaşır.

Yeni İş-Terfi Hediyesi Speyside Viski Seti

sevgiliye yeni iş hediyesi

Ürün, rafine zevkleri olan sevgililer için en uygun seçenekler arasında yer alır. sevgiliye yeni işe başlama hediyesi olabileceği gibi terfi hediyesi olarak da kullanılabilecek ürün, 1 viski karafı, 2 kadeh ve 1 ahşap ürün kutusundan oluşmaktadır. Set üzerine isim, mesaj ve tarih eklenebilir. Yazılar lazer baskılama yöntemi ile yazılmaktadır. Bu nedenle çıkması mümkün değildir. El işçiliği ile üretilmiş ahşap meşe kaplama kutusunun üzerine de isim ve mesaj yazdırma seçeneğiniz bulunmaktadır. Ürün, kendi paketi ile sizlere gönderilmektedir.

Ofiste Kahve Keyfi Hediye Kutusu

sevgiliye yeni iş hediyesi

Kahve seven sevgiliye verilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alan bu hediye kutusu, sevgilinizin ofis ortamında en güzel kahveyi pişirmesini sağlayacak. Karton şık kutusu ile sizlere sunulacak olan bu kahve seti, gümüş ve gold olmak üzere iki seçenekle sizlere gönderilecektir. İçerisinde 1 adet turuncu not defteri, 1 adet Türk kahvesi fincanı, 1 adet pembe defter, 1 paket Türk kahvesi, 1 adet cam su bardağı, beton saksı sukulent bitkisi bulundurur. Sevgiliye yeni iş hediye kutusu seçenekleri arasında yer alan bu ürün, özel olarak paketlenerek sizlere gönderilecektir. Fincan üzerine sevgilinizin isminin baş harflerini ya da sizin ve sevgilinizin isimlerinin baş harflerini yazdırabilirsiniz.

Yeni İş Hediyesi Doğal Tohumlu Naturacube

sevgiliye yeni iş hediyesi

İçerisinde istediğiniz bitkiyi bulunduran ürün, ‘Yeni İşinde Başarılar!’ notu ile gönderilmektedir. Saksı üzerine isim yazılabilir. Ürün chery domates, çim, lavanta, maydanoz, nane, papatya çeşitleri ile sizlere gönderilmektedir. Kişiye özel olarak üretilen küp saksı, tohumu içinde ekili bir şekilde gönderilmektedir. Ürün, sulanmadığı sürece çim ve yaprak çıkarmaz. 7 cm x 7 cm ölçülerindeki küp, masif ahşaptan imal edilmektedir. Lazer baskı ile üretimi yapılan saksı, sulama spreyi ile sizlere gönderilecektir. Sulama işlemi, sadece toprağın nemlendirilmesi amacıyla yapılmalıdır. Tohumların yeşermesi için sadece nemli toprak gereklidir. Yeni iş hediyesi sevgiliye alınacaksa bu ürün, en iyi seçenekler arasında yer  alır.

Yeni İşin Hayırlı Olsun Hediyesi Metal Kartvizitlik

erkek sevgiliye yeni iş hediyesi

Özellikle erkek sevgiliye alınabilecek hediyeler arasında yer alan bu kartvizitlik, 6 cm x 9,5 cm ölçülerindedir. Metal yüzey üzerine lazer kazıma tekniği ile isim yazılarak kartvizitlik üretilir. Sevgiliye yeni iş hediyesi ne alınır, diye düşünenler için mükemmel bir seçenek olan bu ürün, ortalama 12 kartvizit almaktadır. 5 adet kredi kartı sığan ürün, alıcıya kendini özel hissettirmektedir. Ayrıca ismin hemen altına yazılacak tarih ile özelleştirme işlemi yapılmaktadır. Kendi paketinde sizlere gönderilecek ürün, hızlı kargo avantajına sahiptir. Aynı zamanda ürünün altına istediğiniz bir notu yazdırma imkanınız da bulunmaktadır.

Yeni İş Hediyesi 4’lü Ofis Seti

erkek sevgiliye yeni iş hediyesi

Ofisin değişmesi, yenilenmesi ya da işin değişmesi durumunda alınabilecek hediyeler arasında yer alan ürün, içerisinde 4 parça ofis malzemesi barındırmaktadır. İş yeri açan sevgiliye hediye seçenekleri arasında yer alan set, ofis işleri ile geçimini sağlayan sevgili için uygun bir hediye türüdür. Kendi kutusunda sizlere gönderilecek ürün, 1 adet çizgili not defteri, 1 adet kartvizitlik, 1 adet anahtarlık ve metal tükenmez kalemden oluşmaktadır. Defter çizgilidir. Siyah yazan tükenmez kalem, uzun süreli kullanım avantajına sahiptir. Erkek sevgiliye daha uygun olacak bu hediye, ofiste sizden bir hatıra kalmasını sağlayacaktır. Ürün, kendi kutusunda hediye paketi yapılarak sizlere gönderilir.

Deri Cüzdanlı İsme Özel Yeni İş Hediyesi Kutulu Set

erkek sevgiliye yeni iş hediyesi

Yeni iş hediyesi olarak kullanılabilecek bu set, 1 adet otomatik deri cüzdan, 1 adet kartvizitlik, 1 adet metal kalemden oluşmaktadır. Cüzdan hakiki deriden imal edilmiştir. kızak 5 kart almaktadır. Harici 2 adet kart bölmesi, kağıt para bölmesi ve bozuk para bölmeleri bulunmaktadır. Kendi kutusunda sizlere gönderilecek set içerisinde bulunan kartvizitlik metal malzemeden üretilmiştir. Ortalama 12 kartvizit kapasitesine sahiptir. 5 adet kredi kartı alma kapasitesi bulunmaktadır. Kalem mavi tükenmezdir. Roller kalem çeşidi olan bu ürün, set içerisinde kendi bölümünde yer almaktadır. ürün, isme özel kutusu ile sizlere gönderilecektir.

Yeni İş Hediyesi Premium Ofis Seti

erkek sevgiliye yeni iş hediyesi

Yeni iş hediyesi seçenekleri arasında bulunan bu ürün, içerisinde not defteri, kalem, deri kitap ayracı, 8 GB USB bellek ve spor kartlık cüzdan bulundurmaktadır. Kutu ile gönderilecek bu ürünler içerisinde yer alan not defteri, 192 sayfadan oluşmaktadır. Deri kaplama olarak imal edilmiştir. Not defteri, üzerine yazılacak isim ile özelleştirilmektedir. Kazıma yöntemi ile yazılması nedeniyle asla çıkmaz. Not defteri üzerinde lastik tutucu da bulunmaktadır. 14 cm boyutundaki tükenmez kalem mavi renk yazar ve isminiz kazınarak özelleştirilir. Ayraç ise gerçek deri olup üzerine kazınacak isim ile özelleştirilir. USB Pc ve Mac uyumludur. Spor kartlık cüzdan,  orijinal dana derisinden imal edilmiştir. ürünlerin tamamı ortak bir kutuda ve kutu üzerine isim yazılarak gönderilmektedir. Ürün, erkek sevgiliye yeni iş hediyesi seçenekleri arasında yer almaktadır.

Harf Yazılı Yeni İş Hediyesi Renkli Not Defteri

sevgiliye yeni iş hediyeleri

Gri, kahverengi, mor ve turuncu renk seçeneklerine sahip bu ürün, 21 cm x 13 cm ölçülerindedir. Defterin kenarları ile kulakçık kısmı aynı renktedir. Ön ve arka toplamda 224 sayfadan oluşmaktadır. Not defteri, üzerine yazılacak isminizle özelleştirilmektedir. Lazer kazıma yöntemi kullanıldığından, defter üzerinde bulunan isim asla çıkmaz. Sayfaların açılmasını engellemek için mıknatıs tutucu ve lastik bulunmaktadır. Sevgilinize yeni işinde kendini özel hissetmesi için bu hediyeyi gönderebilirsiniz.

Emoji Baskılı Yeni İş Hediyesi Cam Duvar Saati

sevgiliye yeni iş hediyeleri

Sevgiliniz eğlenceli biri ise ya da yaptığı iş eğlenceli ise, ofisine bu eğlenceyi sizin hediyeniz ile yansıtmasına izin verin! Cam ile imal edilen bu ürün, 5 mm kalınlığa sahiptir. 18 cm çapındaki ürünün üzerinde her saati belirten bölgede emojiler yer almaktadır. 1 adet AA pil ile çalışan ürün, saat, üzerinde standart ‘ yeni işinde başarılar’ yazısı ile gönderilmektedir. Saat üzerindeki emojiler sarı renkte basılmıştır. Saat, üzerine yazılacak isim ile özelleştirilir. İsim bölümüne sevgilinizin ad ve soyadını yazabileceğiniz gibi, sevgilinizin adı ile kendi adınızın basılmasını da isteyebilirsiniz. Ürün, korunaklı kutusunda sizlere gönderilecektir.

Yeni Görevin Hayırlı Olsun Mesajlı Çikolata

sevgiliye yeni iş hediyeleri

bir kutu çikolata ile verebileceğiniz en güzel mesajı göndermek için bu hediyeyi tercih edebilirsiniz. Kaliteli harf çikolata ile yazılan bu mesaj için 88 adet çikolata kullanılmaktadır. Kapağın altında da bir adet motivasyon kartı bulunmaktadır. Kartta İngilizce olarak Tebrikler yazmaktadır. Kutu, içerisinde toplam 600 gr çikolata bulundurur. Ürün içerisinde bir adet fotoğraf ekleme seçeneği bulunmaktadır. Kutu üzerine istenen bir fotoğraf ve buna ek isim yazılabilmektedir. Ürün, yeni işinde ilk gününde sevgilinizin stresini azaltmak için gönderebileceğiniz hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. sevgilinize tatlı bir ilk iş günü sunmak için yapmanız gereken yalnızda sipariş vermek! Ürün, kendi kutusunda hediye paketi yapılarak gideceği yere ulaşır.

Pembe Flamingo Tasarımlı İsme Özel Not Defteri

sevgiliye yeni iş hediyeleri

Yeni işinde sevgilinizin günlük tutması ya da işinde kullanması için sizi hatırlayacak bir defter hediye etmek isteyebilirsiniz. Kadın sevgiliye hediye seçenekleri arasında yer alan bu ürün, pembe flamingo baskıları ile oldukça şirin bir görünüme sahiptir. 100 yapraktan oluşan bu not defteri, isimlerin UV baskı ile basılmasından oluşur. Üretimi bu şekilde yapıldığından defter üzerindeki simler asla çıkmaz. Ürünün yapımında 80 gr Ivory kağıt kullanılmıştır. Defterde lastikli kapama kilidi bulunmaktadır. Sevgilinize alabileceğiniz şirin defter seçenekleri arasında yer alan bu ürün, hızlı kargo avantajı ile sizlere gönderilecektir.

Sevgiliye Hediye Pembe Esinti Çiçek Buketi

sevgiliye yeni iş hediyeleri

Sevgilinize, yeni işinin ilk gününde çiçek göndermeden olmaz! Göndereceğiniz buketin klasikler arasında olmaması, aşkınızı da anlatması gerekmektedir. Bu nedenle tavsiyemiz olan bu pembe buket ile ilk günün stresini en aza indirebilirsiniz. Yaklaşık olarak 35 cm genişliğindeki buket, 50 cm yüksekliğindedir. Tamamen el işçiliği ile hazırlanan buket içerisinde 5 adet lahana çiçeği, şeboy, hüsnüyusuf, demirotu, kurutulmuş denizotu bulunmaktadır. Türkiye’nin her yanına kargo ile gönderilebilecek buket, ilk iş gününde sevgilinizi oldukça mutlu edecek hediyeler arasında yer almaktadır. özenle buket hazırlanarak gönderilecek ürün, hızlı kargo avantajına sahiptir. Çiçekler, içerisinde pembe güller de bulundurur. Buketin genel görünüşü pembe ve beyaz renk ağırlıklıdır.

Sevgiliye Hediyelik İsimli Masa Saati

sevgiliye yeni iş hediyeleri

Ofis değiştiren ya da ofis ortamına yeni geçen sevgilinizin bir odası olmuşsa, odasına sizden bir hediye koymasını isteyebilirsiniz. Sevgilinizin odasını süsleyecek hediyeler arasında en özellerinden masa saati, isimleriniz ve mesajlarınız ile özelleştirilerek sahibine iletilmesini sağlayabilirsiniz. Üründe cam malzeme kullanılmıştır. Kırılmaz akrilik malzeme üzerine lazer kazıma tekniği ile isim ve mesaj yazılarak ürün oluşturulur. Kalp deseni bulunduran ürün, kalbin kenarlarına isimleriniz yazılarak özelleştirilir. Saat üzerine yazılacak mesajı siz oluşturabilirsiniz. Mesajınız yeni iş ile ilgili olabileceği gibi, aşkınızı da ifade edebilir. Yeni işe başlayan sevgiliye hediye çeşitleri arasında yer alan ürün, kendi kutusu ile sizlere gönderilir.

Check Also

anne ve babadan oğluma doğum günü mesajları

Anne ve Babadan Oğluma Doğum Günü Mesajları – Oğlum İçin Sözler

Oğlu olan anne ve babalar için oğluma doğum günü mesajı büyük önem taşır çünkü oğullarının …

Bir cevap yazın