Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Sevgiliye En Güzel 20 Sürpriz – Sevgiliye Sürpriz Fikirleri
sevgiliye sürpriz

Sevgiliye En Güzel 20 Sürpriz – Sevgiliye Sürpriz Fikirleri

Sevgilinizin özel günlerinde ya da ikinize ait özel günlerde ona sürpriz yapmayı sever misiniz? Bu konuda ne kadar yaratıcı olduğunuzu düşünüyorsunuz? Sevgiliye sürpriz yapmak sizin de hoşunuza gidiyorsa ve bu konuda her yıl bir üst kademeye geçerek onu şaşırtmak istiyorsanız çok fazla düşünmeli ve araştırma yapmalısınız…

Sevgiliye sürpriz fikirleri için araştırma yaparken en çok dikkat etmeniz gereken konu, onun için gerçekten yaratıcı ve özenli fikirler bulmak olmalı. Baştan savma, sadece yapmış olmak için yaptığınız sürprizler direkt kendisini belli edecektir. Bu yüzden sevgiliye sürpriz çeşitleri hazırlarken en ince ayrıntısına kadar planlamalısınız. Buradan da anlaşıldığı gibi sevgiliye sürpriz yapmak zannettiğiniz kadar kolay olmayacak, elbetteki biraz emek gerektirecek…

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgiliye Sürpriz Hediyeler

 

Aklınıza gelen her türlü fikri değerlendirmeli ve fizibilitesini yapmalısınız. Mesela sevgiliye sürpriz kutu seçeneğini düşünürken içine neler koyabileceğinizden tutun da nasıl vereceğinize kadar her ayrıntıyı tasarlamalısınız. Sevgiliye sürpriz hediye fikirleriniz her zaman birbirinden orijinal ve güzel olmalı… Sevgiliye ilginç sürprizler, ilginç hediyeler ile bütünleşince daha bir anlam taşır.

Belki de sevgiliye sürpriz video hazırlamak isteyebilirsiniz. Bunun için de alışılmışın dışına çıkmayı ihmal etmemelisiniz. Sevgiliye sürpriz notlar ve müzikler ile bu sürprizinize ruh kazandırmalısınız. İşte burada devreye sevgiliye sürpriz yapma teknikleri girecek ve bu teknikleri ne kadar iyi öğrenirseniz kaçınılmaz olarak o kadar başarılı olacaksınız. Bunun için büyük sürprizler yapmak tabii ki şart değil, sevgiliye ufak sürprizler yapmak istediğinizde de bunu hakkıyla yapmayı bilmelisiniz.

Sevgiliye romantik sürprizler yaparken içinizden geldiği gibi davranmak da çok önemli. Çünkü sadece sevgiliye özel sürprizler her zaman en unutulmayanlardır. Eğer sevgiliye sürpriz hazırlama konusunda kendinize güvenmiyorsanız da mutlaka bir yakınınızdan yardım istemeyi unutmamalısınız. Evlilik yıldönümü sürprizleri, doğum günü sürprizleri ve daha birçok özel günde sürpriz hediye hazırlamayı ihmal etmemelisiniz. Sevgiliye 1 yıl sürprizi çok büyük anlamlar taşır, unutmamalısınız. Bunun için sevgiliye sürpriz oda süsleme tekniğini kullanabilirsiniz. Bu sadece kadına sevgiliye değil, erkek sevgiliye hediye olarak da düşünülebilir.

Masasına Küçük Bir Sürpriz Paketi Bırakın

sevgiliye sürpriz

Bir sevgilinin en çok hoşuna giden davranışlardan birisi de kaşı tarafın, her fırsatta, onu ne kadar önemsediğini belli etmesidir. Eğer sevgilinizin sizin için ne kadar önemli ve kıymetli olduğunu her fırsatta belli etmesini istiyorsanız siz de bunu her fırsatta belli etmelisiniz. Bunun tabii ki binlerce yolu var ama siz, ilişkiniz için en uygun olanları seçebilir ve o doğrultuda hareket edebilirsiniz.

Eğer küçük hediyeler ve sürprizler ile onu mutlu etmek ve mütevazı hediyelerle sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız masasına küçük bir sürpriz paketi bırakabilirsiniz. Bu paketin içine neler koyacağınız elbette ki size kalmış ama eğer sevgiliniz güzel şekerlemeleri, farklı bisküvileri, daha önce denemediği çikolataları yemeyi seviyorsa ve onun için bu hediyenin büyük anlamlar taşıyabileceğine inanıyorsanız bu fikir tam size göre olabilir. Mesela bu paketin içini tamamı orijinal ve ithal ürünlerle doldurabilirsiniz.

Tabi bu paketin içini nelerle dolduracağınız tamamen size kalmış. Biz sadece fikir veriyoruz ancak eğer sizin aklınıza tüm bunların dışında daha başka fikirler geliyorsa onları da uygulayabilirsiniz. Mesela kendi ellerinizle yaptığınız kurabiye ve turtalarla doldurduğunuz bir aşk paketi de işe yarayabilirdi. Tabi bu paketin içindeki kurabiyelerin bazılarının içlerine küçük ve güzel aşk notları yazarak sürprizinize ruh kazandırabilirsiniz.

 

Sevgiliye Sürpriz Aşk Filmi

Sevgiliye Sürpriz Aşk Filmi

Sevgiliye Sürpriz Aşk Filmi

şimdiye kadar hiç kendi filminizi hazırlama fikrini düşünmüş müydünüz? Aranızda geçen onca güzel anının sonsuza kadar yaşaması için bir film fikrini kendinize yakın bulmuş muydunuz? Eğer şimdiye kadar böyle bir fikir düşünmediyseniz artık değerlendirmeye almalısınız. Kişiye özel aşk filmi ile kendi aşk filminizi oluşturabilir ve bu aşkın bir ömür boyu hiç tozlanmadan yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Sevgiliye Sürpriz Aşk Filmi
 

Sevgiliye Sürpriz Aşk Filmi

Home Party Düzenleyin

sevgiliye sürpriz

Bu seçenek genelde doğum günü partisi olarak değerlendirilebilir ama biz bunu biraz daha farklı ele almak istedik. Aslında biraz Amerikan tarzı parti ile bu sene sevgilinizin doğum günü partisini çok başka kutlayabilir ve akıllarda çok güzel anılar bırakabilirsiniz. Bunun için biraz cesarete ihtiyacınız olacak çünkü bu tarz partiler biz Türklere göre değil… Aslına bakarsanız son zamanlarda bu tarz home / house party düzenleyen birilerini çevrenizde görmeye başlamış olabilirsiniz ve emin olun bu fikir yayılarak devam edecektir. Tabi bu fikri uygulamak biraz yaşadığınız çevre ile de doğru orantılı olabilir. Bizden fikri vermesi, uygulayıp uygulamamak size kalmış…

Bu tarz partiler Amerika’da genellikle kulaktan kulağa şeklinde yayılır ve çığ gibi büyüyen sayılara ulaşabilir. Siz de özellikle büyük ve bahçeli bir eve sahipseniz böyle bir parti yapabilir, sevgilinizin doğum gününü efsaneleştirebilirsiniz. Eğer yeterli sayıda kişi tanımadığınızı düşünüyorsanız bunun için de çözüm var; sosyal medya aracılığı ile birçok kişiye ulaşabilir ve onlara da yanlarından istediklerini getirmelerini söyleyebilirsiniz. Tabi bu kadar kişiye içecek yetiştirmekte zorlanacağınız için onlara, gelirken yanlarında içeceklerini getirmeleri konusunda bir yazı gönderebilirsiniz.

Tabi sadece içecekle bitmiyor… Sevgilinizin doğum günü olduğu için bir de pastaya ihtiyacınız olacak. Herkese yetecek kadar kocaman bir pasta için kolları sıvamanız gerekebilir. Bunun yanında misafirlerinize küçük kekler ve krakerler de sunabilirsiniz. Ev sahibi olarak birkaç fanusta alkollü ve alkolsüz kokteyller hazırlayarak misafirlerinizin gönlünü kazanmak da sizin elinizde. Tabi müzik çok önemli… Bunun için DJ çağırabileceğiniz gibi iyi bir müzik sistemi ile bant yayını ile eğlencenin nabzını tutabilirsiniz.

 

Sevgiliye Sürpriz Hediye Resimli Kol Saati

Sevgiliye Sürpriz Hediye Resimli Kol Saati

Sevgiliye Sürpriz Hediye Resimli Kol Saati

Eğer sevgilinize gerçekten farklı bir hediye almak istiyorsanız onu şaşırtmalısınız… Fotoğraf baskılı kişiye özel bayan kol saati hediyesi ile sevgilinize ya da eşinize şimdiye kadar verdiğiniz hediyeleri çok dışında bir hediye verebilirsiniz. İkinizin birlikte çekildiği özel bir fotoğrafı seçerek bu güzel hediyeyi onun için hazırlatabilirsiniz.

Sevgiliye Sürpriz Hediye Resimli Kol Saati
 

Sevgiliye Sürpriz Hediye Resimli Kol Saati

Sadece İkinize Özel Bir Yemek Hazırlayın

sevgiliye sürpriz

Kocaman ve kalabalık bir parti fikri tam da size göre değilse bu partinin sadece sizin için olan sakin bir versiyonu ile de kutlamanızı yapabilirsiniz. Bunun için biraz emek vermeniz ve güzel tariflere ulaşmanız gerekecek. Çünkü o gece sevgilinizi şaşırmak zorundasınız ve bunu da güzel tarifler ve farklı lezzetler ile sağlayabilirsiniz. Eğer şimdiye kadar hazırladıklarınızdan çok başka bir masa hazırlamak istiyorsanız bir hafta önceden planlamalarınızı yapmaya başlamalısınız. Belki de eşiniz ya da sevgiliniz için ilk defa masa hazırlayacaksınız ve yemekler hazırlayacaksınız. Her ne şekilde olursa olsun ona farklı şeyler sunmak en doğrusu ve güzeli olacaktır.

Öncelikle ne yapmak istediklerinizi belirlemenizde fayda var. Hatta mümkünse ilk defa yapacaklarınızı daha önceden prova ederek riskinizi en aza düşürebilirsiniz. Ama bunun için zaman ve fırsat yoksa o zaman tarifine güvendiğiniz kaynakları kullanmak en iyisi olacaktır. Masanızı hazırlamaya başlamadan önce yemek için bir konsept belirlemeniz en güzeli olacaktır. Eğer sevgilinize deniz ürünlerinden oluşan bir masa hazırlamak istiyorsanız ona göre plan yapmalısınız. Ya da belki de kırmızı ya da beyaz et ağırlıklı bir menü olmasını isteyebilirsiniz. Ne yapacağınıza karar verdikten sonra alışveriş listenizi yapmanın zamanı geldi demektir. Bu listeyi eksiksiz yapmak çok önemli olduğu için her yemeği ayrı ayrı yazıp altına da onun için gereken malzemeleri madde madde yazarak hataya yer bırakmamış olursunuz.

Tüm bunlar bittikten sonra masa düzeninizi kurabilir ve nefis yemeklerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Her şeyin mükemmel olması için zamanınızın bol olması da önemlidir. Gerekirse o gün – eğer çalışıyorsanız – işten izin alarak daha bol vakitle işlerinizi halledebilirsiniz. Sevgiliniz geldiğinde, özenle hazırlanmış bu masayı gördüğünde şaşkınlıktan ne yapacağını bilemeyebilir. Size güzel bir akşam diliyoruz. Afiyet olsun…

 

Sevgiliye Sürpriz Notlu Hediye Kupa Bardak

Sevgiliye Sürpriz Notlu Hediye Kupa Bardak

Sevgiliye Sürpriz Notlu Hediye Kupa Bardak

İşte size bir orijinal fikir daha… Sevgiliye özel not kupa hediyesi ile ona, şimdiye kadar altığı hediyelerin çok dışında bir hediye verebilir ve puanları toplayabilirsiniz. Özellikle kadınlar bu tarz romantik hediyelere bayıldıkları için sevgiliye özel not kupa hediyesini görür görmez şaşkınlığını ve mutluluğu saklayamayacak. Onun için özel ve güzel bir hediye vermiş ve sevgilinizin her an severek kullanacağı bir kupasının olmasını sağlamış olacaksınız.

Sevgiliye Sürpriz Notlu Hediye Kupa Bardak
 

Sevgiliye Sürpriz Notlu Hediye Kupa Bardak

İşyerini Balonlarla Süsleyin

sevgiliye unutulmaz sürpriz

Onun için şaşırtıcı sürpriz seçeneklerinden birisi de iş yerindeki odasını süslemek olabilir. Özellikle kadınlar bu fikre oldukça şaşırabilir ve sevinçten havalara uçabilirler. Tabi bu fikri hayata geçirmek için sevgilinizin iş yerindeki arkadaşlarının da yardımı gerekebilir. Tüm operasyonu sessiz ve derinden ilerletmek zorunda olduğunuzu da unutmamalısınız. Onun bu sürprizi asla anlamaması çok önemli ve bu da tamamen sizin ve yardım aldığınız kişilerin elinde. En ufak bir açık tüm projeyi bir anda yakabilir ki bu da hiç istediğiniz bir sonuç olmaz.

Aşkla yaptığınız her işin ne kadar başarı ile sonuçlanacağını tahmin edebilirsiniz. Bu da sizin aşkınızla çiçek açacak güzel bir proje… Bu güzel ve anlamlı sürpriz için konsepti siz belirlemelisiniz. Belki sevgilinizin odasını balonlar ve çiçeklerle süslemek istersiniz. Belki de gizli notlarla ona bir oyun oynatmak sizin için çok daha iyi bir seçenek olabilir. Ya da belki de dolabına saklayacağınız ve onun bulmasını sağlayacağınız güzel bir yönlendirme bu sürprizin kalbini oluşturabilir. İşte tüm bunlar aslında sizin elinizde çünkü üzerinde biraz daha fazla düşünerek en mükemmel sürpriz seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Her neye karar verirseniz verin, odayı en güzel şekilde süsleme ya da dekore etmeniz gerekecek. Bunun için bir zaman belirlemeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Buraya giriş saatleriniz esnekse bir akşam önceden ya da sabahın erken saatlerinde sürprizinizin hazırlıklarını tamamlayabilirsiniz. Her ne olursa olsun sevgiliniz o kapıdan içeriye girer girmez gördükleri karşısında şaşkına dönecek ve sevinçten havalara uçacak…

 

Erkek Sevgiliye Sürpriz İsimli Matara

Erkek Sevgiliye Sürpriz İsimli Matara

Erkek Sevgiliye Sürpriz İsimli Matara

Eğer sevgiliniz kampla ilgileniyorsa ya da dağcılıkla ilgileniyorsa bu hediye tam da ona göre olacaktır. Kampçılara özel isim yazılı renkli matara ile sevgilinize farklı bir hediye vermek istiyorsanız bu seçenek tam da size göre olabilir. Öncelikle sevgilinizin bu konudaki ihtiyacını belirleyebilir ve sonrasında bu özel matara hediyesini düşünebilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Sürpriz İsimli Matara
 

Erkek Sevgiliye Sürpriz İsimli Matara

Onun İçin Mektuplar Toplayın

sevgiliye romantik sürpriz

Bazı değerlerimiz ne kadar eskilerde kalsa da, teknoloji onların onlarca tur önünde olsa da içimizdeki yerleri ve anlamları her zaman farklıdır. Geçmişin içine alıp yutamadığı, zamanın yok edemediği kültürel değerlerimizi yaşatmak için illa özel günlere ihtiyacımız yok elbette ki ama hiç değilse bu günlerde geçmişin o güzel anılarına yolculuk etmek hepimize iyi gelecektir.

İşte sizin için bir orijinal sürpriz fikri daha; onun için tüm sevdiklerinden mektuplar toplayın. Bunu yapmak aslında başta biraz zor gibi görünse de işin içine girdiğinizde ne kadar güzel ve maneviyatı yüksek bir sürpriz hazırlamaya başladığınızı hissedecek ve yorgunluğunuzu bir anda unutacaksınız. Tabii her sürprizde olduğu gibi bunda da biraz hazırlığa ihtiyacınız olacak. İlk önce sevgilinizin çevresini gözünüzün önüne getirmeli ve kimlerden mektup almak güzel olur diye düşünmelisiniz. Güzel bir liste yaptıktan sonra sıra geldi herkesi bu fikirden haberdar etmeye… Listedeki herkesi tek tek arayıp, onlarda kendi el yazılarıyla yazdıkları mektuplar istemelisiniz. Uzaktaki tanıdıklardan da mektup isteyecekseniz biraz erken davranmakta ve onları bu fikirden haberdar etmede geç kalmamakta fayda var.

Emin olun tüm bu mektupları topladıktan sonra ne kadar güzel bir sürpriz hazırladığınızı ve bu sürprizin manevi tatminini çok iyi yaşayacaksınız. Tüm bu güzel mektupların hepsini bir araya toplayıp da listenizi tamamladıktan sonra da onların hepsini bir araya getirip bağlayarak ve tanıdığınız bir postacı ya da tanışacağınız bir postacı yardımıyla mektupları sevgilinize ulaştırabilirsiniz. Sevgiliniz tüm bu mektupları aldıktan sonra tüm gün onları teker teker okuyarak gözyaşlarına boğulacaktır. Ve bu hediye onun hayatında aldığı en güzel hediyeler sıralamasının başlarında yer alacaktır…

Tüm bu güzel sürpriz fikirlerinden sonra şimdi sıra geldi sevgiliniz için doğru hediyeyi seçmeye. Onun için en uygun hediyeyi bulmak için ne kadar çabaladığınızı biliyoruz ve bu yüzden tüm hediyelerimizi kendimizi sizin yerinize koyup, düşünerek oluşturuyoruz. Sizin en çok beğeneceğiniz ve şaşıracağınız hediyeler hazırlamaya çalışıyoruz. Şimdi gelin hep birlikte, sizin için hazırladığımız hediye önerilerimize bir göz atalım. Eğer bunların dışında başka bir hediye bakmak isterseniz de sitemizdeki yüzlerce hediye önerisine göz atabilirsiniz.

 

Sürpriz Hediye İsimli Gitar Penası

Sürpriz Hediye İsimli Gitar Penası

Sürpriz Hediye İsimli Gitar Penası

Bir gitar penası birçok aşk şarkısının yansıması olabilir. Belki de sizin de sevgilinizle aşk hikâyenizde bir gitar penasının yeri büyüktür ve belki de sizin için bir gitar penası çok büyük anlamlara sahiptir. Eğer aşk hikâyenizde ve yolculuğunuzda böyle bir gitar penası yer alıyorsa o zaman bu hediye tam size göredir diyebiliriz.

Sürpriz Hediye İsimli Gitar Penası
 

 

Erkek Sevgiliye Sürpriz Özel Set

Erkek Sevgiliye Sürpriz Özel Set

Erkek Sevgiliye Sürpriz Özel Set

Erkek sevgilinize ya da eşinize güzel ve şık bir hediye vermek istiyorsanız erkek için hediyelik 6 parça şık kutulu VIP set hediyesi ile onu mutlu edebilirsiniz. Erkek arkadaşınız veya sevgiliniz için bu hediyeyi düşünebilir, en özel günlerinde sevgilinizin ya da eşinizin şıklığından bahsettirebilirsiniz. Eğer sevgilinizin en şık davetlere katılırken göz alıcı olmasını ve bakımlı haliyle dikkat çekmesini istiyorsanız erkek için hediyelik 6 parça şık kutulu VIP setini alabilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Sürpriz Özel Set
 

Check Also

eşe anneler günü hediyesi ne alınır

Eşe Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? Eşe İlk Anneler Günü Hediyeleri

En değerli varlığınız olan eşinize anneler günü için ne alacağınızı bulmak zorlu olabilir. Renkli, pratik, …