Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Sevgiliye Mektup, En Romantik 15 Aşk Mektubu
sevgiliye mektup

Sevgiliye Mektup, En Romantik 15 Aşk Mektubu

Bazen konuşmaktan öte yazmak gerekir.Tüm duygularımızı bir kağıda anlatmak gerekir.Sonra da o kağıttan rica ederiz.’ Ben bunları sana anlatıyorum fakat senin de bunları sevgilime anlatman gerek ‘ diye.Bir kağıttan ricada bulunuruz.Aşk öyle güzeldir ki Sevgiliye Mektup yazdıktan sonra bize nezaket gösterir.

Sevgiliye Mektup yazmak duygularınızı daha da korlar, bazen söylemek istediğimiz şeyleri ufak notlar halinde sevdiğimiz insana verebiliyoruz. Ama mektup yazmak bir nottan ziyade bir not topluluğu sayılabilir. Kendinizi tamamen bırakmanız gereken bir mürekkep ve kağıt ..Aynı zamanda bir hediye görevi de görebilecek bir mektup size çok şey kazandıracaktır.Hediyeler her zaman mutlu eder. Sevgili hediyeleri ise daha da bir anlamlı olur. Çünkü sizi anlatabilen bir hediye almak  her zaman yapılabilecek bir şey değildir. Özel ve güzel olmalıdır. İnce düşünen bir insan her zaman ince hediyeleri seçer. Bu doğrultuda duygularınızı döktüğünüz bir mektup çok güzel ve özel bir hediye olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgiliye Hediye

 

Konu aslında kendinizi sıkmadan kalbinizden ne geçiyorsa söylemeniz. Sevgi gurur altında ezilmemelidir. Gerçek aşklar birgün elbet günyüzüne çıkıyor ama zarar görmeden kurtulamıyor. Zamanın hızla akıp geçtiği günümüzde sevginin değerini çok geçmeden anlamalıyız. Elinize bir kağıt ve bir kalem alın. Yazın, ne kadar çok sevdiğinizi yazın! Unutmamamız gereken bir başka nokta daha bulunmakta.Eski zamanları düşünün birbirinden haber alamadan sadece mektupla haberleşen ne çok aşklar var.Geçmişte yaşanan aşkların derinliği kadar derin hislere sahip olmak ve bu hisleri mektup aracılığıyla iletmek ne kadar da güzel olur.Sizlere yardımı dokunacağını düşündüğümüz birkaç güzel mektup örneğini sıraladık.

‘Sevgilim’

Zamanın ve mekanın öneminin azaldığı şu saatlerde sana bu mektubu yazarken ne çok sevdiğimi bir kez daha farkediyorum. Bunca zaman hayatın anlamını sorguladım. Bazen bir karanfile anlamlar yükledim.Bazen gökyüzündeki yıldızlardan bir şeyler çıkarmaya çalıştım.Kendimi bazen anlamıyorum ben bilirsin. Lakin bir şey hayatımı değiştirdi. Bir insan bir insana nasıl bu kadar güzel bakabilirdi ? Anlamlar ve duygular nasıl bu kadar iç içe geçebilirdi ? Olmaz dediğim her şeyi oldurdun sen. Severken güzelleşen bir insana döndüğümü farkettim ben. Sen öyle güzel bir sevgiye sahipsin ki ben sevdikçe seni huylarım değişiyor.

Şimdi aramızda mesafeler var biliyorsun. Ama bu mesafelerin öneminin olmadığını da biliyorsun. Hem mesafe dediğin nedir ki ! Ben senin kalbinin en güzel yerine sahipken mesafeler mi yıldıracak beni ? Asla ve asla ! Ben senin benim dünyamda olduğunun farkındayım. Dünyamın merkezine seni yerleştirdim ben. Ne kadar uzak olursan ol kalbim seni hissettikçe en yakınımdasın. Şartlar bazen uygun olmayabilir. Fakat sen de şunu unutma biz en güzel şartlara sahibiz. Sen ve ben bu aşkı filizlendirdikçe kocaman bir ormana sahip olacağız.

Seni seviyorum ..

sevgiliye mektup

 

Sevgiliye Hediye İsimli Kolye

Sevgiliye Hediye İsimli Kolye

Sevgiliye Hediye İsimli Kolye

Sevginizi sürekli göğsünde taşıyan çiftlere uygun bir hediyeden bahsetmek istiyoruz. Estetik açıdan bakıldığında şık bir tasarım üzerine lazer ile işlenen bu kolyeyi sevgiliniz de çok beğenecek. Aksesuar anlamında da oldukça göze hoş gelen bu kolye manevi anlamlar yüklendiğinde çok özel bir hediyeye dönüşecektir. Örneğin ilişkinin başlangıç tarihi ve isimler iyi bir tercih olabilir.

Sevgiliye Hediye İsimli Kolye
 

Sevgiliye Hediye İsimli Kolye

 

‘Biriciğim ‘

Birlikte yürüdüğümüz yollarda yürüdüm dün. Sen geçtikten önceki hali ile geçtikten sonraki hali arasında ne kadar çok aşk farkı var. Yürüdüğün yollardaki kaldırım taşlarını saymayı seviyorum.Bak diyorum taşlara ‘’ Biz burada yürüdük,uzun uzun konuştuk’’. Sana şimdi o taşların da bu duruma şahit olduklarını anlatmak isterdim fakat konu farklı sevgilim bu sefer. Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatmak istiyorum.

Göklerdeki yıldızları saymaya daha çok dikkat ediyorum artık. Bahçemdeki çiçeklerin sadece suyla büyümediğini öğrendim örneğin. Sokakta top oynayan çocukların sevgisinin saflığını öğrendim. Gece kafamı yastığa koyduğumda saçlarımı okşama ihtimalinin bile ne kadar güzel olduğunu farkettim. Bir de o ihtimalin gerçek olduğunu düşündüm sevgilim..İşte  o zaman daha çok sevdim seni..

sevgiliye mektup

 

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Emoji Terlik

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Emoji Terlik

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Emoji Terlik

Hediye almak her zaman resmi görünse de bazılarımız için hediye almak çok eğlenceli olabilir. Eğer siz de eğlenceli ve şirin hediyelerden hoşlanıyorsanız tam yerindesiniz. Bu hediye ile sevgiliniz biraz tebessüm ettikten sonra mutlaka boynunuza sarılacaktır.. Çünkü bazı şeyler çok anlam içerir. Güleç bir sevgiliniz var ise bu hediyeyi gördükten sonra emojiden daha fazla gülecektir 

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Emoji Terlik
 

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Emoji Terlik

 

Birtanem,

Hayatıma farklı bir anlam kattığını farkettğim günden bu yana ne çok şey değişti hayatım. Sakallarıma dokunduğunu hatırlıyorum. O günden beri ben sakallarımı kesmedim sevgilim. Uzadıkça uzuyor. Sen gelince ufak düzeltmeler yapalım diyorum.

Biliyorum kısa zaman sonra yanımda olacaksın. Sen kimsenin lafına aldırma. Bu günler geçtikten sonra tüm günler bizim olacak. Seninle gitmediğimiz şehirlere gideceğiz. Bilmediğimiz sokaklarda yürüyüp doğanın ne kadar güzel olduğunun farkına bir kez daha varacağız. Sen de doğanın ender güzelliklerinden olduğun için pek yabancılık çekmeyeceksin güzel kokusuna ağaçların. Ya da bir ağacın köklerinin ihtişamına şaşırmayacaksın.Çünkü biliyorsun ki senin sevgin de benim toprağımda köklerini saldı sevgilim. En güzel çiçekler benim kalbimde yetişiyor artık. Bu sayede etrafa bir ağaç güzelliğiyle bakıyorum. Kalbime serptiğin tohumlar sayesinde ayakta kalıyor bu orman. Zamanı geldiğinde bu ormanda çocuklarımız oynasın sevgilim ..

sevgiliye mektup kısa

 

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Emoji Terlik

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Emoji Terlik

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Emoji Terlik

Eğer sürekli çay,kahve vb. içecekleri tüketen bir sevgiliniz varsa bu kupa hem size hem de sevgilinize göre. Üzerine yazabileceğiniz güzel notlar ile her an elinin altında olacağından daha da farklı bir anlam içerecektir. Özel notlar tabii ki sizin isteklerinize göre yazılacak. Ve unutmayın ki en güzel notlar geçmişte saklıdır. Notlarını iyi seç,hediyeyi gönder !

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Emoji Terlik
 

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Emoji Terlik

 

Canım,

Bu dünyada güzel şeylerin de olduğunu bana sen anlatmıştın. Ben de bu dünyada güzel şeylerin az olacağına olsa da bana denk gelmeyeceğini söylemiştim. Bu konuşmayı çok iyi hatırlıyorum. Fakat o anda dünyanın en güzel şeyinin başıma geldiğini nasıl da farkedemedim ben ? Meğer dünyanın en güzel şeylerinden biri tam karşımda konuşuyormuş. Ben bunu sonradan farkettim sevgilim.

Senin anlattığın güzel hikayeler geliyor aklıma. Meğer o hikayelerin başkahramanı benmişim. Sen o hikayeleri anlatırken gözlerinin parladığının farkında değilsin tabii. Ama ben de onun farkındaydım sevgilim. Sen hikayeyi anlattıkça göz bebeklerin parlıyordu. Ben orda kendimi gördüm. İşte o zaman farketttim hikayelerin aslında bize ait olduğunu. Öyle güzel bakıyordun ki gözlerimin içine,ruhuma kalakaldım. İnanmazdım böyle güzel sevebileceğine bir insanın. Sen beni sevdikçte dünyam değişti. Kalbime dokunduktan sonrası benim için çok farklı gelişti sevgilim. Sakın kalbimi bırakma ..

sevgiliye mektup örnekleri

 

Sevgiliye Hediye Kalp Kolye

Sevgiliye Hediye Kalp Kolye

Sevgiliye Hediye Kalp Kolye

Kadınlar her zaman hayatımızın baş köşesindedirler. Hayatımızın en zarif ve en naif varlıklarına onlar kadar zarif bir hediye almak en doğrusu olacaktır. Güzel bir kolye her zaman bir kadının ilgisini çeker. Kıyafetlerine aksesuar olarak takabileceği zirkon taşlı kartanesi kalp kolye ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır. Böyle zarif bir hediyeyi beğenmeyecek kadın yoktur desek yeridir

Sevgiliye Hediye Kalp Kolye
 

Sevgiliye Hediye Kalp Kolye

 

Gökyüzüm,

Mevsimlerimin değiştirdiğin için sanırım sana teşekkür etmeliyim. Tüm tabiatımı,bitki örtümü,toprağımı.. Sen benim tüm kimyamı değiştirdin. İklimlerime sevgin değdiğinden bu yana zamana karşı yarışan bir insanım ben. Ne zaman sevgini hissetsem hemen güneş doğuveriyor. Senin olmadığın tüm zamanlarda sanki soğuk rüzgarlar esiyor. Sahi üşüdüm ben gelsen ya artık ?

Hasat mevsimi yaklaşıyor artık. Havalar da düzelmeye başladı gönlümde. Yolda olduğunu hissedebiliyorum. Biliyorsun sürprizleri çok seviyorum ben. Senden gelen sürprizler kalbimi zorlayabilir sevgilim. Sen en iyisi bana öyle bir anda gelme. Haber ver ki sağlığımdan olmayayım. Biliyorsun kalbim sana karşı çok hassas. Gel artık sevgilim , yorulmaya başladım. Seni sevmek ayakta tutuyor beni. Gel de sıcaklıklar mevsim normallerine dönsün iklimimde.

sevgiliye içten mektup

 

Sevgililere Özel Kar Küresi

Sevgililere Özel Kar Küresi

Sevgililere Özel Kar Küresi

Bazı hediyeler çok farklıdır.Samimiyeti ve hissettirdikleri farklı olan hediyeler ise hep beğenilmiştir. Müzikli kar küresi dediklerimize uygun bir hediyedir. Hem nostaljik hem de estetik bir ürün olan kar küresin samimiyeti şüphesiz tartışılmaz. Evinde,ofisinde veya iş yerinde de yanında bulundurabileceğinden çok anlam taşıyacaktır. Tabir-i caizse baktıkça sizi hatırlayacaktır.Müzik çaldıkça aklına gelen kişi hep siz olacaksınız !

Sevgililere Özel Kar Küresi
 

Sevgililere Özel Kar Küresi

 

Sevdiceğim,

Yağmurların ardından etrafa dağılan toprak kokusunun saflığı kadar saf sevginle dolan kalbim sığmıyor artık.  Kalbinde bana da yer açman gerekiyor. Bu sevgi benim kalbimde yeterince yeşerdi. Artık senin kalbine de yer açıp bu sevgiyi dağıtmamız gerekiyor. Hem benim sevgim hem senin sevgin bu aşkın büyümesini kolaylaştıracaktır. Dolayısıyla bu gönül bir filiz bir tohumun büyümesi gibi kök salmalı kalbinin derinliklerinde.

Sana bu satırları yazarken gözlerimin bile farklı baktığının farkındayım kağıda. Çünkü adının geçtiği yerde yetersiz kalıyor alfabem. Aşkla bakıp,sevgiyle görüyorum her şeyi. Bu hayatın anlam yükünü sevginle taşıyorum. Beni sev,beni anla, beni özle sevgilim. Kalbinde yer alan tüm duygulara sahip olmak istiyorum. Çünkü senden gelen her şeye razıyım ben. Kalbinin derinliklerinde boğulmak istiyor kalbim. Çünkü seninle aklımı değil kalbimi büyütmek istiyorum. Bu gönül senin uğrunda yaşamak ve senin ile birlikte ölmek istiyor. Bir gün kapımızı çalan çocuklara bayram şekeri vermek dileğiyle sevgilim…
Seni çok seviyorum.

sevgiliye mektup

 

Erkek Sevgiliye Hediye Kartlık

Erkek Sevgiliye Hediye Kartlık

Erkek Sevgiliye Hediye Kartlık

Kartvizit kullanımına dikkat eden bir sevgiliniz varsa bu hediye tam sizlik. Hem estetik hem kullanışlı olan bu kartvizitlik çok şık ! Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kartlık ile sevgilinizden tam not almayı başarabilirsiniz. Zaten her türlü tam not alırsınız ama bu hediyeyi gerçekten beğenecektir. Ürün aslında karizmatik hediyelerden sayılabilir. Lazer ile işlendiği için silinme problemi yoktur.

Erkek Sevgiliye Hediye Kartlık
 

Erkek Sevgiliye Hediye Kartlık

 

Hayatımın anlamı ..

Şimdilerde toprakta büyüyen çiçekleri izlemekle meşgulüm. Toprağı suladıkça yeşermeye ve baş göstermeye başlıyorlar. Hava bazen soğuk bazen sıcak oluyor. Ama tohumun umrunda olmayan bir durum bu. Çünkü tohumun tek amacı var. O da büyümek ve yeşermek. Tıpkı senin aşkını yeşertmeye ve büyümeye çalışan kalbim gibi. Bizim bu tohuma göğüs germemiz gerekiyor sevgilim. Bu tohumu büyütecek olan bizleriz. Sevgi ile,şevkat ile …

Sen beni öyle güzel sev ki ben de doğaya adayayım kendimi. Beraber çiçekler büyütelim. Hem çiçek büyütmeyi bilmeyen bir insan sevginin kaynağının ne olduğunu nereden bilebilir ki ? Penceremizin kenarında mutlaka çiçekler olsun. Bahar zamanı sabah uyandığında o pencereyi aç sevgilim. Rüzgarla birlikte içeriye çiçek kokusu dalsın. Senin kokunla birlikte… Her türlü kötülükten uzak duralım sevgilim biz. Yuvamızın içi sevgiyle dolsun,taşsın …
Sevgiyle.

sevgiliye mektup

 

Sevgiliye Hediye Puzzle

Sevgiliye Hediye Puzzle

Sevgiliye Hediye Puzzle

Sevgilinizle birlikte puzzle yapmayı seviyorsanız size güzel bir haberimiz var. Kişiye özel bu puzzle sayesinde farklı bir deneyim yaşayacaksınız. Yükleyeceğiniz özel bir fotoğrafı puzzle şeklinde alıp evde tamamlamaya çalışmak kulağa ne kadar da hoş geliyor değil mi ?Hem farklı hem de romantik ..Ürünü isterseniz parça halinde verip tamamlamasını beklerseniz ayrı bir güzel olacaktır 

Sevgiliye Hediye Puzzle
 

Sevgiliye Hediye Puzzle

 

Sevgilim,

Samimiyetin ve gerçek duyguların zamanla azaldığı çağımızda senin karşıma çıkmanı bir piyango olarak nitelendiriyorum. Bir insanın başına gelebilecek en güzel şeylerden biri bu duygu olmalı. Sana bunları pek söylemediğimin farkındayım fakat beni biliyorsun, biraz çekingenim. Ama içimde kalmaması gerektiğini de biliyorum. Bu gerçekleri senin de bilmen gerekiyor. Sen benim dünyamdaki en güzel şeysin.

Kağıt parçası diye buruşturulup atılabilecek bu sayfaya ne kadar da çok şeyi söyleyebiliyorum. İşte tüm bunların sebebi sana olan aşkımdır. Aşkın sayesinde birçok şeyi aşabildim. Kendimi aşıp sana geldim sevgilim. Bana yaşattığın tüm hisleri seviyorum. Tüm anlamlarımın kaynağı sensin. Yazdıklarımı okurken saçlarını kulağının arkasına attığını görür gibiyim. Büyük ihtimalle de sağ elini çenene dayayıp arada bir uzaklara dalarsın. Senin düşüncelerinde olmak ne kadar da güzel . Zamana karşı olan bu savaşımızda birbirimizi hiç bırakmayalım. Tut elimden , zaman geçiyor sevgilim !!

sevgiliye mektup

 

Sevgiliye Mesajlı Harf Çikolata

Sevgiliye Mesajlı Harf Çikolata

Sevgiliye Mesajlı Harf Çikolata

Sen benim tatlımsın derken ne kadar ciddi olabilirsiniz ? Bizce gerçekten daha da ileri gidebilirsiniz. Sevgilinize kişiye özel mesaj ekleyebileceğiniz bu çikolata ile şimdiden unutulmazlar arasına girmeye hazır olun. Zaten bir sürü unutulmaz hediye aldınız fakat bu sefer durum çok farklı. Şimdi bu hediyeye ne yazdıracağınızı düşünün. Tatlı sözler bu çikolataya çok yakışacaktır !

Sevgiliye Mesajlı Harf Çikolata
 

Sevgiliye Mesajlı Harf Çikolata

 

 

Sevgiliye Mektup duygusal olacağı için sizi de yansıtacaktır. Duygularınızı doğru yansıttığınızda ise her şey daha farklı olacaktır. Sevgiliye mektup örnekleri inceleyebilirsiniz. Örneğin kitapları kurcalayabilirsiniz.Binlerce mektup içeriyor. İncelemenizdeki amaç ise ne yazmanız gerektiği değil. Neden yazmanız gerektiğidir.

Sevgiliye Özel Hediyeler

Tanışma yıldönümü,evlilik yıldönümü vb. birçok özel gün ilişkilerin püf noktasıdır. Sevgilinize sıradan bir hediye almak istemezsiniz. Bunu kimse istemez. Peki ne yapmalıyız ? Klişelerden uzaklaşıp yeni bir şeyler bulmak ne kadar zor olabilir ? Aslında cevap sizde gizli. Kendinizden bir parça sunmak sizce nasıl bir fikir ? Hemen yanlış anlamayın. Bahsettiğim parça aslında kalbiniz. Kalbinizden çıkacak güzel bir söz ne kadar çok anlam taşır bunu en iyi siz bilirsiniz..

Sevgiliye yıldönümü hediyesi  almak önemli evet ama ne olacağı konusunda kararsızsanız çözüm sizsiniz. Sevgiliye mektup yazmak sadece bu gizli noktalardan bir tanesi. Sevgiliye şiir yazmak ise diğer başka bir seçenek. Kendinizi hangisine yatkın hissediyorsanız hislerinizi yazabilirsiniz. Sevgiliye içten mektup yazabilecek kadar çok sevdiğinizin artık farkına varmalısınız. Siz sevmeyi bilen insanlarsınız. Sevgiliye mektup yazmak sizin duygularınızın kaynağıdır. Özel günlerin en güzel hediyesi içinizden gelendir. Kalbinizden gelen bir hediye tüm hediyelerin en üstündedir.

Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Cüzdan

Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Cüzdan

Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Cüzdan

Bir erkeğin en özel aksesuarlarından biri de cüzdanıdır. Her ne kadar çok görünmese de güzel ve kullanışlı bir cüzdan her zaman ilgi çeker.Özellikle giyimine ve dış görünüşüne dikkat eden bir sevgiliniz varsa bu hediyeye bayılacaktır. Çünkü zarif ve karizmatik bir hediye olan bu cüzdanın üzerinde sevgilinizin ismi yer alacak.Ve bu da daha özel hissettirecek şüphesiz.

Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Cüzdan
 

Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Cüzdan

 

Editörün Seçimi

geçmiş olsun dilekleri

Anlamlı Geçmiş Olsun Dilekleri – Geçmiş Olsun Mesajları (30 Kart)

Hepimizin hayatında değer verdiği birçok insan vardır. Bu insanlara gözümüzün içi gibi bakar ve sürekli …