Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Hediyeniz ile Bütünleşecek En Güzel Hediye Notları
hediye notları

Hediyeniz ile Bütünleşecek En Güzel Hediye Notları

Her an yanınızda görmek istediğiniz ya da sesini duymak istediğiniz sevgilinize özel bir şeyler yapmak istiyor ama ne olduğuna bir türlü karar veremiyor musunuz? Sevdiğiniz insana, onu sevdiğinizi söyleyerek bile onun mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Gün içerisinde sevgiliye küçük notlar yazarak, hiç beklemediği anlarda yüzünde küçük tebessümlere yer verebilirsiniz. Dünyadaki en değer verdiğimiz insanı sürekli mutlu etmek isteriz. Bunu kimi zaman ona küçük sürprizler yaparak, kimi zaman ise sevgiliye hediye alarak yapmaya çalışırız. Sevgilinize sadece özel günlerinde değil, içinizden geldiği her an tatlı sürprizler yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgiliye Hediye Notlu Sürprizler

 

Sevgilinize seçeceğiniz hediyeye karar vermek, bazen sizi zorlayabilir. Sevdiğiniz insana hem farklı hem de ilginç bir hediye vererek onun mutluluğunu ikiye katlayabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz kişiye aldığınız hediyenin içine küçük bir hediye notu yazarak, onun şaşkınlığını ikiye katlayabilirsiniz. O çok özenerek seçtiğiniz hediyenizin içerisine iliştireceğiniz sevgiliye hediye notu ile hediyenizi daha anlamlı kılabilirsiniz. Sevgiliye hediye alırken onun kişiliğine ve tarzına uygun seçenekler için birbirinden farklı alternatiflerden yararlanabilirsiniz. Onun tarzını yansıtacak şekilde daha eğlenceli, muzip veya daha romantik hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Özellikle doğum günü veya sevgililer günü gibi özel günlerde, vereceğiniz hediye içerisine sevgiliye kutu içinde notlar yazabilirsiniz. İnsanların en çok hoşuna giden hareketlerden biri de hiç beklenmedik anlarda beklenmedik sürprizlerin yapılmasıdır. Siz de, özel günlerde hiç beklemediği yerlere sevgiliye ufak notlar yazarak bırakabilirsiniz. O küçük aşk notlarını bulduğu zaman, sevgilinizin mutluluktan havalara uçacağına emin olabilirsiniz. Bu notları dilerseniz esprili bir şekilde, dilerseniz romantik bir şekilde yazabilirsiniz. Ona, en özel günlerinde sevginizin gücünü bir kez daha hissettirmek istemez misiniz? Unutmayın sevgiliye uzun mesajlar yazarak veya küçük sürprizler yaparak insanların hayatında büyük mutluluklar yaşamasını sağlayabilirsiniz. Şimdi ona sizin gibi bir sevgilisi olduğu için ne kadar şanslı olduğunu hissettirmenin tam zamanı. Fakat not yazma işinde hiç iyi değilim, not yazmak istiyorum ama kelimelerle aram iyi değil diyorsanız, sizin için hazırladığımız sevgiliye notlar makelemize mutlaka göz atmalısınız. Belki de aradığınız kelimeler bunlardır.

 • Aldığım her nefesim sensin bir tanem, iyi ki seninle kesişmiş tüm yollarımız. Bu güne kadar bırakmadığı ellerini bundan sonra bırakmayacağıma emin olabilirsin. Seni çok seviyorum.

hediye notu

 • Az önce kapattık telefonu, sanki hiç konuşmamış gibi özlüyorum sesini. Her an yanında geçirmek istediğim tek insansın, seni çok seviyorum bebeğim.

hediye notu

Sevgiliye Özel Bize Dair Her Şey Kitabı

Sevgiliye Özel Bize Dair Her Şey Kitabı

Sevgiliye Özel Bize Dair Her Şey Kitabı

İlk ne zaman tanıştınız? Ona ilk sözlediğiniz sözleri hatırlıyor musunuz peki? Onunla ilk tanıştığınız günden bu yana yaşadığınız tüm o romantik anları yeniden anımsamaya ne dersiniz? İşte size sevgiliye özel bize dair her şey kitabı! Bu romantik jestinizle ona olan aşkınızı perçinleyebilir, birlikte o mutlu günlerinize bakarak yeniden geçmişe gidebilirsiniz.

Sevgiliye Özel Bize Dair Her Şey Kitabı
 

Sevgiliye Özel Bize Dair Her Şey Kitabı

 • Şimdi seni düşünüyordum, ne kadar da şanslıyım dedim kendi kendime. Hayatımdaki varlığını düşünmek bile mutlu olmama yetiyor sevgilim. İyi ki yanımdasın, seni çok seviyorum.

hediye notu

 • Ne sana bakmaya doyabiliyorum, ne seninle konuşmaya. Daha ilk tanıştığımız gün anlamıştım hayatımın aşkı olduğunu. Sen hep yanımda kal, ben sana bakarak yaşlanayım.

hediye notu

Sevgiliye Hediye Her Güne Küçük Notlar

Sevgiliye Hediye Her Güne Küçük Notlar

Sevgiliye Hediye Her Güne Küçük Notlar

Hayatınızın kadınına veya erkeğine onu sevdiğinizin yüz farklı çeşidi olduğunu söylesek abartmış sayılmayız. Sevgilisine doğum günü veya özel günler için değişik bir sürpriz yapmak isteyenlerin tam aradığı hediye. 100 farklı dilde yazılmış seni seviyorum mesaj kartları ile sevgilinize son derece tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz. Ona aldığınız bu anlamlı hediye karşısında, size karşı kayıtsız kalmayacağına emin olun.

Sevgiliye Hediye Her Güne Küçük Notlar
 

Sevgiliye Hediye Her Güne Küçük Notlar

 • İnan saatleri unutuyorum senin yanında. Ne ara konuşuyoruz, ne ara vakit doluyor gül yüzüne doyamadan. Sen sabaha kadar anlatsan, ben hiç konuşmadan o şen sesini dinlerim. Sen hiç susma sevdiğim.

hediye notu

 • Bugün çok özledim seni. Gözlerinin içine baka baka konuşmayı, sana sarılmayı, seninle gülmeyi, seninle ağlamayı. Hayat sadece seninle güzel sevgilim. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun.

hediye notu

Sevgiliye Hediye Notlu Fotoğraf Albümü

Sevgiliye Hediye Notlu Fotoğraf Albümü

Sevgiliye Hediye Notlu Fotoğraf Albümü

Ona unutamayacağı ve her baktığında mutlu olacağı bir hediye vermeye ne dersiniz? Eğer sevgilinize romantik bir hediye arıyorsanız işte tam size göre bir önerimiz var. Sevgiliye hediye edebileceğiniz “aşkımızın meyvesi fotoğraf albümü”. Bu albümün kapağına istediğiniz aşk sözlerini yazdırabilirsiniz. Geriye tek yapmanız gereken, ona bu albümü hediye etmek ve birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafları anı olarak biriktirmeye başlamak.

Sevgiliye Hediye Notlu Fotoğraf Albümü
 

Sevgiliye Hediye Notlu Fotoğraf Albümü

 • Sana olan aşkımı anlatacak kelimeler yok. Her ne söylesem, ne yazsam duygularımın yüzde yüz karşılığı olamaz. Belki sarılınca anlarsın, benim sana anlatamadığım özlemimi… İyi ki varsın.

hediye notu

 • Aramızdaki hasret tükenmez gibi, hiç geçmeyen bir özlem var kalbimin içinde. Seni nasıl sevdiğimi bilsen üzülür, ağlardın halime. Seni çok ama çok özlüyorum.

hediye notu

Sevgiliye Özel Notlu Plaket

Sevgiliye Özel Notlu Plaket

Sevgiliye Özel Notlu Plaket

Sevgilinizin doğum günü ve onun için özel bir sürpriz yapmayı düşünüyor fakat bulamıyorsunuz! O zaman size doğum günü sürprizin için muhteşem bir önerimiz var. Bu doğum gününde ona özel bir plaket vermeye ne dersiniz? Plaketin üzerine birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızla birlikte dilediğiniz romantik sözcükleri yazdırabilirsiniz. Böylece o plakete her baktığında o günün anısı olarak aklından hiçbir zaman çıkmayacak.

Sevgiliye Özel Notlu Plaket
 

Sevgiliye Özel Notlu Plaket

 • Ben senin yanındayken bile özlüyorum seni. Ne konuşmak yetiyor, ne sarılmak. Sana olan özlemim hiç bitmeyecek, hiç geçmeyecek biliyorum. Ben yanımdayken bile kana kana özlüyorum seni.

hediye notu

 • Sensiz geçirdiğim zamanlara üzülüyorum şimdilerde. Daha önce nerelerdeydin, neden bu kadar geç geldin ey sevgili. Seni çok seviyorum artık bırakmam seni.

hediye notu

Ona yazacağınız hediye notları ile hayatınızda ne kadar özel bir yere sahip olduğunu hissettirmenin tam vakti. Bunun için illa ki sevgililer günü, doğum günü veya yıl dönümü gibi özel günleri beklemenize gerek yok. Bazen hiç sebep yokken yazılan notlar, bırakılan mesajlar veya yapılan küçük sürprizler daha etkili ve daha unutulmaz olur. Bu güzel sürprizlerin sonunda akşam güzel bir yemek veya romantik bir buluşma sizi bekleyebilir. Karşı taraf her ne kadar biliyor olsa da, sevdiğiniz insanlara “hayatımdaki varlığından mutluyum ve seni de mutlu etmek istiyorum” şeklinde bir not ileterek stresli geçen bir günü yüzünde gülümseme ile kapatmasını sağlayabilirsiniz. Sevdiklerinize, sevginizi hissettirin.

 •  Tam zamanında geldin, girdin hayatıma. Olduğun yeri o kadar çok seviyorum ki; hep yanımda kal, hiç ayrılmayalım istiyorum. Sen hep olduğun yerde kal sevgilim, iyi ki geldin ve hayatıma girdin.

sevgiliye notlar

 • Ellerini hiç bırakmayacağıma söz vermiştim, aradan geçen yıllara rağmen ellerin hala ellerimde. Seni çok seviyorum sevgilim.

sevgiliye notlar

Kişiye Özel Cosmopolitan Dergi Kapağı

Kişiye Özel Cosmopolitan Dergi Kapağı

Kişiye Özel Cosmopolitan Dergi Kapağı

Kadın veya erkek, kim kendini dergi kapağında görmek istemez ki? O zaman size güzel bir sürprizimiz var. Bugüne kadar aldığınız hediyelerin dışına çıkarak sıradışı bir hediye almaya ne dersiniz? Son derece farklı ve esprili bir hediye konsepti ile sevdiklerinize değişik bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu esprili hediye ile sevgiliniz bir dergi yıldızı olacak. Sevgilinizin evinde veya ofisinde severek bakacağı bu hoş hediye ile bir kez daha onun kalbini çalmaya ne dersiniz?

Kişiye Özel Cosmopolitan Dergi Kapağı
 

Kişiye Özel Cosmopolitan Dergi Kapağı

 • Aynı denize bakarak konuşmayı özledim seninle, aynı yastığa uzanıp saatlerce konuşmayı. “Seni çok seviyorum” bunu defalarca söyledim, bir ömür daha söylemeye hazırım.

sevgiliye notlar

 • Senin yanındayken özgür hissediyorum kendimi. Bana özgürlüğümü yeniden vermişsin gibi. Bir tek senin yanında alıyorum o en kana kana aldığım tüm nefeslerimi. Hayatımın en güzel yerindesin.,

sevgiliye notlar

Kişiye Özel Fotokolaj

Kişiye Özel Fotokolaj

Kişiye Özel Cosmopolitan Dergi Kapağı

Anıları biriktirmenin belki de en güzel yanı, onları ölümsüz kılan fotoğraflardır. Sevgiliniz ve size özel tüm bu anıların bir kolajda birleşmesine ne dersiniz? O zaman sizin için seçtiğimiz bu muhteşem hediye ile tüm güzel anılarınızı tek bir afişte toplayabilirsiniz. Sevgilinizin ve sizin kendi çocukluğunuzdan bu gününüze kadar çekilen fotoğraflarınızdan muhteşem bir mix yaparak son derece romantik bir hediye verebilirsiniz.

Kişiye Özel Fotokolaj
 

Kişiye Özel Fotokolaj

 • Aynı anda, aynı şeyleri düşünmeye başlayınca fark etmiştim ruh eşim olduğunu. Önce inanamamıştım, sonra anladım ki ben senin, sen benim için gelmişiz dünyaya.

sevgiliye notlar

 • Neredeyse çocukken tanıdık birbirimizi ve aradan geçen zamanda hala bir şey değişmedi. Hala seni çok seviyorum ve yanımdayken huzur buluyorum. Sen hep yanımda kal hiç gitme sevgilim…

sevgiliye hediye notu

Kişiye Özel Fotokolaj

Kişiye Özel Nutella Sürme Bıçağı Ve Nutella

Kişiye Özel Nutella Sürme Bıçağı Ve Nutella

Sevgilinize dünyanın en tatlı hediyesini vermeye ne dersiniz? Kimsenin kolay kolay hayır diyemeyeceği bir hediye ile sevgilinize tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz. Kişiye özel Nutella sürme bıçağı ve Nutella ile ona son derecek romantik ve tatlı bir sürpriz hediye edebilirsiniz. Sadece sizin ve sevgilinizin ismine özel hazırlanan Nutella sürme bıçağıyla, birlikte tatlı yemeye doyamayacaksınız.

Kişiye Özel Nutella Sürme Bıçağı Ve Nutella
 

Kişiye Özel Nutella Sürme Bıçağı Ve Nutella

 • Geçen onca zamana rağmen, hala daha seni görünce kalbim küt küt çarpıyor. Sevgimden hiç azalmadığı gibi, gün geçtikçe katlanarak seviyorum seni.

sevgiliye hediye notu

 • Ben sadece seninle yaşlanmak istiyorum, sadece senin ellerinden tutmak istiyorum. Sensiz geçen zamanları hiç sevemedim, hiç sevmiyorum. Ayrı kaldığımız her an daha çok özlüyorum.

sevgiliye hediye notu

Hediye Notlu Kahve Kupası

Hediye Notlu Kahve Kupası

Hediye Notlu Kahve Kupası

Sevgiliniz bundan sonra içtiği hiçbir kahvenin tadını unutamayacak. Kişiye özel tasarlanan aşk kahvesi sihirli kupa ile içilen her kahvenin tadı bir başka olacak artık. Kupanın üzerine yazdıracağınız özel mesajınız ile artık her kahve içtiğinde sizi yanında hissettirecek son derece özel ve şık bir hediye. Doğum günü için sevgilinizi şımartmak istiyorsanız bu özel hediyeden sipariş vermeyi unutmayın.

Hediye Notlu Kahve Kupası
 

Hediye Notlu Kahve Kupası

 • Hayatım boyunca seni beklemişim meğerse bilmeden. Senin o gülüşün, bakışın, ağzından çıkan her kelime benim için o kadar değerli ki… Seni çok seviyorum sevgilim.

sevgiliye hediye notu

 • Yaşamayı senden öğrendim aldığım her nefeste. Hayatıma dair olduğun için teşekkür ederim sevgilim. Varlığınla kendimi tamamlanmış hissediyorum, iyi ki varsın.

sevgiliye hediye notu

Sevdiğimiz insanlar mutlu oldukça bizler de en az onlar kadar mutlu oluruz. Mutluluk bulaşıcı bir eylem olsa gerek ki, karşımızdaki insan güldükçe, eğlendikçe, kendini iyi hissettikçe biz de onunla birlikte, hatta en az onun kadar mutlu oluruz. Bu yüzden sevgilinize alacağınız hediyenin içerisine ekleyeceğiniz sımsıcak, sevgi dolu notlar ile belki de ilişkinizi farklı bir boyuta taşımış olabilirsiniz. Hatta sevgiliye yazılacak notlar listesi yaparak, ona her güne farklı bir not yazabilirsiniz. Dilerseniz sevgiliye hediye notu sözleri tavsiyelerimize kendi notlarınızı da ekleyebilir ve hoş bir sürprizle güne başlamasını sağlayabilirsiniz. Eğer hediye konusunda da kararsız kalanlardansanız, işte sizin için hazırlamış olduğumuz hediye seçeneklerinden bazıları…

 • Gözlerim denk gelince gözlerine, içinde kaybolup gidiyor. Rüyalara dalıyorum gözlerinin içinde, alamıyorum gözlerimi gözlerinden. Seni çok seviyorum sevgilim.

hediye notları

 • Hayat bu ya… Denk geldik seninle işte. Doğru zaman, doğru yer mi bilemiyorum. Ama iyi ki hayatıma girmişsin ve iyi ki benim sevgilim olmuşsun. Sensiz bir dünya düşünemiyorum sevgilim.

hediye notları

Sonsuz Aşklar İçin Müzikli Kar Küresi

Sonsuz Aşklar İçin Müzikli Kar Küresi

Sonsuz Aşklar İçin Müzikli Kar Küresi

Çocukluğumuzun önemli parçalarından biri olan müzikli kar küreleri, artık aşkınız için çalmaya devam edecek. Sevgilisine yıl dönümünde, sevgililer gününde veya doğum gününde ne alsam diye düşünenlere “sonsuz aşklar için kar küresi” hediye seçeneğini öneriyoruz. Bu özel ve romantik hediye ile ona bir sürpriz yapabilir ve sevgilinizi bir kez daha etkileyebilirsiniz.

Sonsuz Aşklar İçin Müzikli Kar Küresi
 

Sonsuz Aşklar İçin Müzikli Kar Küresi

 • Bugüne kadar hayatımda olduğun için teşekkür ederim sevgilim. Bundan sonra daha güzel günleri birlikte geçireceğiz. Daha mutlu günlerde birlikte el ele geçireceğiz.

hediye notları

 • Daha nice günleri birlikte geçireceğiz sevgilim. Daha önümüzde upuzun yıllar var. El ele yürüyeceğimiz, birlikte yaşlanacağımız. Seni çok seviyorum bir tanem…

hediye notları

Film Şeridi Fotoğraflı Kitap Ayracı

Film Şeridi Fotoğraflı Kitap Ayracı

Film Şeridi Fotoğraflı Kitap Ayracı

Kitap okumayı sevenlere özel muhteşem bir hediye. Sevgiliniz artık her kitap okuduğunda aklına siz geleceksiniz. Nasıl mı? Film şeridi fotoğraflı kitap ayrıcı sayesinde. Sevgilinize hediye edebileceğiniz bu romantik hediye ile her an sizi yanında hissetmesini sağlayabilirsiniz. Güzel anılarınızdan oluşan fotoğraf baskılı kitap ayracı sayesinde kitap okumak artık daha eğlenceli olacak

Film Şeridi Fotoğraflı Kitap Ayracı
 

Film Şeridi Fotoğraflı Kitap Ayracı

 • Hayat daha bizim için yeni başlıyor sevgilim. Tüm kurduğumuz hayallerimizi birlikte gerçekleştireceğiz. Yarınlar bizimle ve bizim için var.

hediye notları

 • Ellerimiz ilk tutuştuğu gün anlamıştım, birbirimiz için yaratıldığımızı sevgilim. Hayat denen bu uzun yolda, ellerimizi hiç bırakmadan birlikte yan yana yürüyeceğimiz nice yıllara.

sevgiliye küçük notlar

 • Seni sevmekten hiç vazgeçmeyeceğim sevgilim. Sen, benim alnıma yazılmış kaderimsin. Nereye gitsem sen, her ne yapsam sadece sen varsın aklımda. Hep yanımda olman ve kalman dileğiyle, İyi ki doğdun ve varsın bir tanem.

sevgiliye küçük notlar

 • Buraya kadar senin birçok yol kat ettik ve daha bir bu kadarı da var. Seninle iyi günde, kötü günde birlikte el ele yürüyeceğimiz nice seneler sevgilim. İyi ki varsın, iyi ki doğdun.

sevgiliye küçük notlar

 • Sen konuşunca etraftaki her şey susuyor, her şey sen oluyor. Ne varsa sana dair, ne varsa sen oluyor. Seninle birlikteyken zaman duruyor gibi hissediyorum sevgilim. Biz birlikte olduğumuz sürece her şey daha güzel olacak inanıyorum, iyi ki varsın.

sevgiliye küçük notlar

 • Ben en çok sabahları seviyorum! Senin yüzünü gördüğüm an tüm tasa, tüm telaşım bitiyor sevgilim. Ben en çok sabahları mutlu oluyorum! Senin o şen sesini duyduğum an tüm dünya susuyor. Hayatımı bu derece anlamlı kılldığın için teşekkür ederim sevgilim. İyi ki varsın.

sevgiliye küçük notlar

Check Also

anneler günü hediyeleri

Anneler Günü Hediyesi | Anne Tasarımlı En Güzel Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir: Anneler Günü Hediyeleri Anneler günü hediyesi almak için geç kalmadan güzel seçenekleri değerlendirmeli …

Bir cevap yazın