Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Sevgiliye Hediye Fikirleri

Sevgiliye Hediye Fikirleri

Hediye almak, neredeyse her kültürün ve her inanışın olmazsa olmaz bir parçası. Pek çoğumuz hem hediye almayı hem de hediye vermeyi çok severiz. Aslında sebepsiz bir şekilde bununla mutlu oluruz. Bizi sevindiren hediyeden çok hediye verilmiş olması hatta o da değil, birilerinin bizi düşünmüş olmasıdır. Bu yüzdendir ki size hediye verilmesi ile mutlu oluyorsanız, siz de sevdiklerinize hediye almak istersiniz.

Onların mutluluğu sizi daha da sevindirecektir çünkü. Hediye almak, birilerini sevindirmek iyi ancak hediye seçimi de önemli. Sırf düşünmüş olmaktansa aynı zamanda çok beğenilen bir hediye almak hepimizin tercihi olacaktır. Özellikle de sevgiliye hediye fikirleri çok daha yaratıcı olmalıdır ve kişiye verilen önemin, yüklenen değerin gözler önüne serilmesi gerekir. Bu durumda özenle beğenilecek bir hediye seçmelisiniz. Hem sizin sevgiliniz için uğraş verdiğiniz düşünülmelidir, hem de özenle sevginizi ifade etmeye çalıştığınız, onu ne kadar çok sevdiğinizi kanıtlamanız… Bunun için ise yapmanız gereken aslında çok basit. Zevk ve tercihlerinize göre, aslında sevgilinizin zevk ve tercihlerine göre sıraladığımız hediye fikirleri arasından seçim yapabilirsiniz. Karakteri bu konuda oldukça etkili olacaktır.

Romantizmden hoşlanan bir sevgiliniz varsa, güller, kırmızı detaylar, aşk notları ve benzeri seçenekler tercih edebilirsiniz. Eğlenceli ve gülmeye seven kişiler için ise kesinlikle esprili bir hediye düşünmelisiniz. Bu tip bir hediyeyi özel bir sevgili hediyesine çevirmek ise anlamlı notlardan geçiyor. Örneğin sevgilinizi gülümsetecek bir hediye tercih ettiğinizde, onu güldürmekten hoşlandığınızı, gülüşünü çok sevdiğinizi ve ömür boyunca onu böyle mutlu etmek istediğinizi belirten notlar iliştirebilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Fikirleri

Sevgiliye hediye fikirleri denildiğinde, aslında oldukça uzun bir liste hazırlamak mümkün! Ancak çiftler genellikle bu durumda panik olurlar. Çünkü en güzel ve en özel seçimi yapmak isterler. Bu sebeple de seçim aşaması biraz zor olabilir. Sevdiğiniz kişinin karakteri ile doğru orantılı olarak tercih edebileceğiniz hediye fikirlerimizi sizinle paylaşmamız da bu anlamda size fayda sağlamak için olacak. Artık çiftlerin yıl dönümü, doğum günü, sevgililer günü ya da yılbaşı gibi özel zamanlarda birbirlerini mutlu etmeleri çok daha kolay. Tek yapmanız gereken, seçimlerimi inceleyerek karar vermek. Üstelik çok sık karşılaşabileceğiniz seçenekler değil bunlar. Pek çoğunu daha önce görmediğinize ya da duymadığınıza eminiz. O halde birbirinden hoş, kadın ve erkeklere özel hediye seçeneklerimize geçelim ve sizin için hem zorlaşan hem de kolaylaşan hediye seçimine başlayalım.

  Aşk Eldiveni

  Aşk Eldiveni
  Aşk Eldiveni

  Aşk Eldiveni
  Genellikle romantik bir hediye arayanlara önerilen bu hediye, çok da eğlenceli! Soğuk kış günlerinde çiftlerin el ele tutuşmasını kolaylaştırmak adına tasarlanan gülümseten eldiven, çok da sevimli görünüyor.

  Aşk Eldiveni
   


 

Belki yağmurlu belki de karlı bir günde romantik bir yürüyüş yaparken ellerinizi sıcacık tutacak olan ürün, eminiz ki sevgilinizi de gülümsetecek ve elini her daim tutmak istediğinizin mesajını verecek. Özellikle yılın soğuk günlerine denk gelen yılbaşı ya da sevgililer günü gibi özel zamanlarda, aşk eldiveni sevgiliye hediye fikirleri arasında en ideali olabilir. Tabi kış günlerine denk gelen doğum günleri de bu kapsamda yer alıyor. Gerisi ise sizin zevk ve tercihlerinize bağlı olarak şekillenebilir.

Romantik seçimler yapmak isteyenler için önerebileceğimiz eldivenler, hem beyler hem de bayanlar için uygun olurken genellikle bayanları daha sevindiren bir hediyedir. Çünkü bayanlar kalpli hediyelere bayıldıkları gibi, romantik seçimler ile de mutlu olurlar. Dolayısıyla romantik hediyeler için kalp detayları olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Her biri sizin için en yüksek beğeniyi alacağınız bir hediye olabilir. Ayrıca hediyenizi, romantik notlar ile de desteklediğinizde sonucun mükemmel olmaması için hiçbir sebep kalmıyor. Her hâlükârda, sevgilinizin yüzünde aşk ve mutluluk göreceksiniz. Tek yapmanız gereken özenli bir seçim. Örneğin romantik hediye peşinde olanlara bir de kalpli küçük notları önerebiliriz. Sevgiliye hediye fikirleri böyle küçük detaylar ile renklenebiliyor.

  Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları

  Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları
  Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları

  Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları
  Muhtemelen sevdiğiniz kişiye olan aşkınızı anlatmanız çok da kolay olmuyordur. Zaten aşk öyle kolay kolay kelimelere dökülebilen bir his değil. Biz de sizin için bunu kolaylaştırdık ve birbirinden güzel aşk sözlerini bir araya getirdik.

  Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları
   


Her biri sizin aşkınızın bir sebebi olacak olan notlar, minik kalplerde sevgilinizin eline düşecek. Duygulanmaması ise mümkün değil. Tekrar tekrar okuyacağına da şüphe yok. Aşkın ne kadar da güzel bir duygu olduğunu tekrar tekrar hissedeceksiniz ve kelimelere dökmekte zorlandığınız duyguları sevdiğinize armağan edeceksiniz.

Tanışma ya da evlilik yıldönümü gibi size özel günler, sevgililer günü, yılbaşı ya da doğum günü gibi özel zamanlar, bu hediye için ideal dönemlerdir. Zaten sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi, ona karşı beslediğiniz muhteşem aşkı ifade etmenin çok da zamanı olmamalıdır. Bir sebep olmadığı halde de bu hediye ile onu şaşırtabilirsiniz. Önemli olan sevgilimizi mutlu etmek sonuçta! Sevgiliye hediye fikirleri için de çok fazla çaba harcamaya gerek yok gördüğünüz gibi.

Hediyeniz toplamda 100 adet üzerinden birbirinden farklı özel aşk sözlerinin, sevgilinizi sevmenizin sebebi olarak sayabileceğiniz notların yer aldığı kalp şeklinde karttan oluşuyor. Bunları aynı zamanda 100 farklı romantik kutlama olarak da değerlendirmek mümkün. Kalpli hediyelere kadınların ne derece ilgi duyduğundan da bahsetmiştik ayrıca. Bunu da unutmamak gerek. Hadi bu kartlardan bir iki örnek verelim ve siz de aşkın en güzel halini bu sözler ile hissedin.

– Seni seviyorum çünkü gözlerinin içinde binlerce yıldız, gecenin karanlığını delip geçiyor.
– Seni seviyorum çünkü güzelliğin melekleri bile kıskandırıyor.
– Seni seviyorum çünkü bana bakarken ki gülümseyişini izlemek dünyanın en güzel şeyi.

  Laguiole Şampanya Seti

  Laguiole Şampanya Seti
  Laguiole Şampanya Seti

  Laguiole Şampanya Seti
  Genellikle romantik ve özel günlerin içeceği olarak bilinen şampanya, bu tip setler ile daha da özel hale geliyor. Zevk sahibi beyler ya da hanımlar bu hediye ile mutlu olabilir. Özelikle şampanya seven ve bu anlamda bir tutkusu olan kişilere siz de bu tip bir hediye satın almayı tercih edebilirsiniz.

  Laguiole Şampanya Seti
   


Paslanmaz çelikten üretilmiş olan şampanya açacağı, kapüşon kesici ve de şişe içerisindeki havayı tutan aparatı ile set tam anlamı ile şarap severlere hitap ediyor. Üstelik sadece işlevi değil şıklığı ile de dikkatleri çekmekte. Daha çok bu tip ürünlere beylerin ilgi gösterdiğini unutmamak gerek. Dolayısıyla özel günlerde siz de sevgilinize bu tip şık bir set satın alabilirsiniz. Hatta yanına bir şişe de şarap eklemeyi unutmayın. Kutlamaların vazgeçilmezi olacak bu set ile şampanyanızı sağ salim açabileceksiniz ve hatta bu iş sizler için bir zevk haline gelecek.

Bu tip tutkuları değerlendirerek hediye seçimi yapmak çok daha doğru olabilir. Dolayısıyla sevdiğiniz kişinin zevklerini, ilgilerini ve hatta bazı ürünlere olan tepkisini iyi takip etmelisiniz. Sonuç olarak şampanya seti gibi şık ve özel bir hediye ile sevdiğiniz kişinin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Sevgiliye hediye fikirleri arasında en pratik ve farklı olan seçenektir hediyeniz ve herkesin dikkatini çekecek, özel kutusu ile kalitesini de gözler önüne serecek. Sevgilinize kendisini özel hissettireceğiniz şampanya açma seti, tam anlamı ile kutlama ve de özel gün hissi verdiğinden, doğum günü, yıldönümü ve sevgililer günü gibi zamanları kaçırmayın deriz.

  6 Kişilik Pembe GAT Coffee Show Moka Makinası

  6 Kişilik Pembe GAT Coffee Show Moka Makinası
  6 Kişilik Pembe GAT Coffee Show Moka Makinası

  6 Kişilik Pembe GAT Coffee Show Moka Makinası
  Bir kahve severek alınabilecek en güzel hediyelerden biri de Moka makinesi ya da Moka cezvesi adı verilen bu ürün olacaktır. Moka özellikle de Espresso seven kişilerin gönlünü çalıyor. Espresso’nun daha az basınç ile pişirilmiş hali olan Moka, adeta bir tutkudur ve cezvelerin şıklığı ile de kahve severlerin gönlüne taht kurmuştur.

  6 Kişilik Pembe GAT Coffee Show Moka Makinası
   


Espresso’nun daha az basınç ile pişirilmiş hali olan Moka, adeta bir tutkudur ve cezvelerin şıklığı ile de kahve severlerin önlüne taht kurmuştur. Özellikle bu renk seçeneği, son derece dikkat çekici ve de hoş bir hediye olacaktır. Alüminyum malzemeden üretilmiş olan Moka makinası, transparan kapan tasarımına sahip ve en fazla 300 ml yani 6 kişilik kadar kahve hazırlayabiliyor.

Kahve tutkusuna sahip olan bay ya da bayan herkes için harika bir sevgililer günü hediyesi olabilir bu ürün. Keyifli kahve sohbetlerinin baş tacı olacağı gibi, dilden dile de dolaşacaktır. Sevimli görünümü daha fazla kahve içmeye teşvik etse de hem doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü ve yıldönümü gibi özel zamanlara sevgililere, hem de arkadaşlara alınabilecek bir hediye seçeneği olduğunu söyleyebiliriz.

  Troika Road Star Mıknatıslı Çek-Bırak Ataç Tutucu

  Troika Road Star Mıknatıslı Çek-Bırak Ataç Tutucu
  6 Kişilik Pembe GAT Coffee Show Moka Makinası

  Troika Road Star Mıknatıslı Çek-Bırak Ataç Tutucu
  Aslında bir ataç tutucu olsa da bu sevimli araba harika bir masa üstü dekorasyon öğesi olacaktır. Masa başında zaman geçiren sevgilinize enerji verecek, üstelik sizi hatırlatacak minik bir hediye almak isterseniz, işte doğru seçenek ile karşı karşıyasınız.

  Troika Road Star Mıknatıslı Çek-Bırak Ataç Tutucu
   


50’lerin tarzından hoşlananlar için de harika bir seçim olduğunu belirtelim. Hem araba tutkunu hem de nostalji seven erkek arkadaşınız şüphesiz ki bu parçaya bayılacak. Troika kalitesini satın alacağınız ürün, alanında en özel ürünlerden biri olduğu için, aslında sevgilinize çok da özel bir hediye satın almış bulunuyorsunuz.

Köklü bir Alman firmasının ürettiği, metal ve deri gereçlerden biri olan araç, tam da “Erkeklerin kalbini sarsan bazı öğeler vardır.” Sloganını yansıtıyor. Bu kez beylerin kalbine giden yok Troika Road Star’dan geçiyor. Sevimli bir hediye olacak olan ürün, basit görünen ama etkisi büyük olacak olan bir seçimdir. Sevgiliye hediye fikirleri denildiğinde akla gelen en sevimli seçenek de şüphesiz ki Troika ürünleridir.

  Aşık Çiftlere Özel Romeo Juliet Kupaları

  Aşık Çiftlere Özel Romeo Juliet Kupaları
  Aşık Çiftlere Özel Romeo Juliet Kupaları

  Aşık Çiftlere Özel Romeo Juliet Kupaları
  Romantik kahve kupaları, her daim çiftler için doğru seçimdir. Her çiftin de bu tip bir kupa setine ihtiyacı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü sevgili ile kahve keyfi bambaşkadır. Bu sebeple de kahve içmeyi özel hale getirecek, romantik bir sohbete aracı olacak kahve kupalarınız olmazsa olmazdır.

  Aşık Çiftlere Özel Romeo Juliet Kupaları
   


Siz de sevgiliniz ile birlikte kullanacağınız özel bir hediye almak isterseniz, üstelik esprili sözleri ile sizi daha da birbirinize bağlayacak bir seçim yapmak isterseniz, Romeo Juliet kahve kupaları tam size göre.
Hem dayanıklı hem de sağlıklı malzemeden üretilmiş olan kupalar, 2’li set olarak teslim edilecek ve sevgilinizin kalbini çalacak. İstediğiniz dönemde, hatta özel gün gibi bir sebebi beklemeden âşık olduğunuz kişiyi bu hediye ile sevindirebilirsiniz.

Zaten her zaman sebep beklemeden hediye almak gerekiyor. Ancak yine de özel bir sebeple hediye alıyorsanız, yani yıldönümü ya da doğum günü gibi özel bir durum söz konusuysa kupalarınızı satın alıp, yanına da bir iki çeşit kahve ekleyebilirsiniz. Gerisi hoş sohbet, romantik bir kahve keyfi! Bu sebeple de hemen harekete geçip, bu hoş kahve kupalarına sahip olabilirsiniz. Hem bay hem de bayanların hoşuna gideceğine şüphe yok. Zaten mesele, birlikte kahve keyfi yapıp, aşkınızı kahve kupalarınız ile ön plana çıkarmak olduğu için, son derece doğru bir seçim olacak.

  İsme Özel Hediye Çelik Termos

  İsme Özel Hediye Çelik Termos
  İsme Özel Hediye Çelik Termos

  İsme Özel Hediye Çelik Termos
  İsme özel olarak hazırlanan hediyeler her zaman en özelleri olmuştur. Üstelik sadece sevgililer için değil, aile bireyleri ya da arkadaşlar için de durum aynıdır. Bu sebeple de kişinin ismine özel olarak sipariş edebileceğiniz termosumuz, doğru seçimlerden biridir.

  İsme Özel Hediye Çelik Termos
   


Spor yapmaktan hoşlanan sevgilinize, koşularında yanında bulundurabileceği bu termosu hediye edebilirsiniz ya da soğuk günlerde içini ısıtacak içecekleri için kullanacağını düşünebilirsiniz. Sonuç olarak hem kullanışlı bir hediye alacaksınız hem de kişiye özel bir seçim yapmış olacaksınız. Bu iki özelliğin bir araya geldiği hediyeler çok da kolay bulunmadığından bu termos bir avantaj olarak düşünülebilir.

Sıradan hediyelerden sıkılanlara hitap eden çelik termos, çay ya da kahve içmeyi daha keyifli hale getirecektir. 400 ml kapasiteye sahip olan termos üzerinde isterseniz sadece isim isterseniz de hem isim hem de tarih yazdırabilirsiniz. Hem içi hem de dışı paslanmaz çelik kalitesi ile üretilmiş olan ürün, saatlerce içeceğinizin ısısını muhafaza etmesini sağlar. Üstelik kısa sürede hazırlanıp teslim edildiği için zahmetsiz bir hediye olduğu söylenebilir.

Bir hediyenin hem özel, hem kullanışlı hem de kolay ulaşılabilir olmasının ne kadar da önemli olduğu düşünülecek olursa, termosun ne kadar da doğru bir seçim olduğunu da fark edeceksiniz. Kadın ya da erkek herkes için uygun bir hediye olacağını unutmamak gerek. Sevgiliye hediye fikirleri arasında aradığınız tüm özellikleri bulacağınız tek seçenek olan termos, çiftler için harika bir seçimdir.

  Sevgiliye Özel Bize Dair Her Şey Kitabı

  Sevgiliye Özel Bize Dair Her Şey Kitabı
  Sevgiliye Özel Bize Dair Her Şey Kitabı

  Sevgiliye Özel Bize Dair Her Şey Kitabı
  Eğer sevgilinize hediye alma niyetindeyseniz, ilk olarak romantik hediye seçeneklerine yönelirsiniz. Özellikle de ilişkinin ilk evrelerinde, romantizm ön plana çıkar. Bu sebeple de duygularınızı ifade edeceğiniz hediyeler çok daha doğru seçimler olacaktır.

  Sevgiliye Özel Bize Dair Her Şey Kitabı
   


Eğer bayana hediye alınacaksa, kalp detaylı hediyeler, güzel aşk sözleri içerek hediyeler her zaman beğeni kazanır. Erkeklerde de durum benzer olsa da, kadınlar bu anlamda daha ön plana çıkıyor. Dolayısıyla güzel sözlerin yer aldığı bu kitap, her çift için uygun bir hediye seçeneğidir.

Sert kapak ile kuşe kâğıda baskı yapılarak hazırlanan kitap, toplamda 96 sayfadan oluşmaktadır. Sorular ve cevaplar şeklinde hazırlanmış olan kitap, size hikâyenizi en başından yazdırıyor. Soruları cevaplama işini ise isterseniz siz tek başınıza yapabilirsiniz, isterseniz de sevgiliniz ile birlikte eğlenerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Her iki seçenek de tercih edilebilir. Önemli olan aşkınıza ve birlikte yazdığınız hikâyeye dikkat çekmek olduğundan gerisi çok da önemli değil.

Sevgiliye hediye fikirleri içerisinden seçim yaparken burçlardan da faydalanmanız mümkün. Çok kararsızlığa düştüğünüzde, burçların sizi yönlendirmesine izin verebilirsiniz. Örneğin, yay burcunun özgürlükçü hali, gezmeyi ve konuşmayı seven yapısı sizi seyahatlerinde işine yarayacak ürünler almaya yönlendirebilir. Bu tip detaylar daha çok beğenilen hediyeler almanızı sağlayacaktır.

  Kişiye Özel Minyatür Sukulent Bahçesi

  Kişiye Özel Minyatür Sukulent Bahçesi
  Kişiye Özel Minyatür Sukulent Bahçesi

  Kişiye Özel Minyatür Sukulent Bahçesi
  Kişiye özel hediye önerilerine devam edecek olursak, yoğun talep gören hediye seçeneklerinden biri de minyatür bahçedir. Son zamanların en çok ilgi gören hediyelerinden olan minyatür bahçeler, çeşit çeşit detaylar ile süslenebiliyor, farklı konseptlere uydurulabiliyor ve kişiye özel olarak hazırlanabiliyor.

  Kişiye Özel Minyatür Sukulent Bahçesi
   


Üstelik harika bir dekorasyon öğesi olması sebebi ile ister odanızda, ister ofisinizde tercih edebiliyorsunuz. Gerçek sukulent bitkilerin yer aldığı bu bahçe, akrilik minyatür parçalar ile tamamlanarak hoş bir görünüme kavuşmuştur. Epoksi cam saksıda yer alan ürünü sadece birkaç günde bir sulamak gerekiyor. Bunun dışında herhangi bir zorluğu olmadığı için de hem erkekler hem de bayanlar için tercih edilebilecek bir sevgili hediyesidir. Kişiye özel oluşu ise üzerinde not yer alması ile sağlanıyor. İstediğinizi belirttiğiniz takdirde, sevgilinize aşkınızı ifade edecek minyatür bahçeniz hazır hale geliyor. 15 x 15 x 6 cm ölçülerinde olan bahçeyi istediğiniz ortamda ister iç mekânda ister dış mekânda kullanabilirsiniz ancak iklim koşullarına dikkat etmek gerek. İç mekân daha uygun olacağından ofisler için ideal bir hediye olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de sevdiklerinizi, en başta da sevgilinizi, bu huzur dolu kare ile sevindirebilirsiniz. Küçük fakat huzur dolu görünen bahçe, adeta elinizi uzattığınızda bir parçası olacakmışsınız gibi görünüyor. Sevgilinizin dinlenmek için verdiği küçük molaları renklendirecek hediyeniz, oldukça beğeni kazanacak ve dilden dile dolanacak. En güzel ve en sağlıklı bitkiler ile oluşturulan bahçeye kavuşmanız ise çok basit.

  Mondaine Lüks Banyo Seti

  Mondaine Lüks Banyo Seti
  Mondaine Lüks Banyo Seti

  Mondaine Lüks Banyo Seti
  Kusursuz bir banyo keyfi ile kendinizi şımartmaya ne dersiniz? Size bu huzuru sağlayacak ürünleri bir araya getirdiğimiz setimiz, keyifli zaman geçirmenizi ve yorgunluğunuzu üzerinizden atmanızı sağlayacak. 180 gr. Banyo tuzu, 150 ml banyo losyonu, 2 adet sabun topları, 1 adet masaj sabunu, puf sünger, havlu, ahşap tarak ve de ayna içeren set, tam anlamı ile bir banyo sefası vadediyor.

  Mondaine Lüks Banyo Seti
   


Nefis kokular eşliğinde temizliğin keyfini yaşayacak, tüm stresinizi üzerinizden attığınızı hissedeceksiniz. Bu keyif için her zaman çeşitli merkezlere gitmek gerekmiyor. Sevgilinize her an bu keyfi yaşatmak için siz de bu tip bir set tercih edebilirsiniz. Yoğun çalışan ve yorgunluğundan şikâyetçi olan sevgilinizi bu şekilde dinlendirebilirsiniz. Sevgiliye hediye fikirleri bu tip huzur verici seçenekler olduğunda, şüphesiz ki daha fazla mutluluk veriyor.

Her biri kaliteli olan ürünlerden oluşan banyo seti, sevgilinizin kendine özel bir gün ayırmasını sağlayacak. Özellikle bayanlara hitap eden set, yorgunluğunu atacak tatil fırsatı yaratamayan herkes için idealdir. Lüks banyo seti kategorisinde anılan seti, siz de sevgilinize armağan ederek, onun huzurlu, mutlu ve de âşık kalmasını sağlayabilirsiniz. İşte bu kadar basit! Üstelik kısa sürede adrese teslim edilecek olan ürün, sizi bekletmeyecek ya da yormayacak oluşu ile caziptir. Basit gibi görünen ama hem farklı hem de kaliteli bir hediye seçeneği olduğunu söyleyebiliriz.

  Sevgilinize Sevginizi Anlatmanın 52 Nedeni Kitabı

  Sevgilinize Sevginizi Anlatmanın 52 Nedeni Kitabı
  Mondaine Lüks Banyo Seti

  Sevgilinize Sevginizi Anlatmanın 52 Nedeni Kitabı
  Kartları doldurmak ise tamamen size kalmış. Yapmanız gereken biraz kaleminizi konuşturup duygu ve düşüncelerinizi yazıya dökmek ki zaten, romantik ve anlamlı bir hediye de ancak sizin sözleriniz ile ortaya çıkabilir.

  Sevgilinize Sevginizi Anlatmanın 52 Nedeni Kitabı
   


Şık bir tasarım ile oluşturulmuş olan kitap, aslında 52 adet hoş karttın bir araya gelmesi ile ortaya çıkıyor.Numaralandırılmış olarak sunulan kartlar, son derece şık bir şekilde sunulmakta ve okuması da keyifli hale gelmekte. Toplamda 52 kart ile sevginizi ifade etmek ise hediyeyi sizin için de özel hale getirecek. Sevgilinize hediye alacağınız zaman mutlaka ona olan özel duygularınıza yer vermeniz gerekiyor.

Dolayısıyla bu tip hediyeler de son derece idealdir. Sevgiliye hediye fikirleri denildiğinde de zaten bu tip seçenekler akla gelmelidir. Kullanışlı ve sadece iş görecek bir hediye yerine, romantik bir seçim yapmak için siz de 52 nedenden oluşan kitabı tercih edebilirsiniz. Bay ya da bayan hiç fark etmeden herkesi sevindirecek ve kendini özel hissettirecek bir seçim olacağından, hiçbir endişe yaşamanıza da gerek yok üstelik. İsterseniz sadece 52 Neden kitabını satın alabilir ve hediye edebilirsiniz, isterseniz de çeşitli hediyelerin romantik tamamlayıcısı olarak bu seçeneği düşünebilirsiniz. Bundan sonrası tamamen sizin duygu ve düşüncelerinize bağlı olacaktır.

  Beyaz Dj Kulaklık BIGGSOUND

  Beyaz Dj Kulaklık BIGGSOUND
  Beyaz Dj Kulaklık BIGGSOUND

  Beyaz Dj Kulaklık BIGGSOUND
  Müzik pek çok insanın sevkidir. Keyifli notalar ile günümüze renk katmayı severiz. Siz de sevdiğiniz kişinin müzik tutkusunu düşünerek ona şık bir kulaklık hediye edebilirsiniz. Derin bass özelliği bulunan, gürültü azaltıcı özellikli ve dönebilen kulak başları ile rahatlık sağlayan kulaklık, Laptop, MP3, MP4, Ipad gibi mobil cihazlar ile de uyumludur.

  Beyaz Dj Kulaklık BIGGSOUND
   


Derin bass özelliği bulunan, gürültü azaltıcı özellikli ve dönebilen kulak başları ile rahatlık sağlayan kulaklık, Laptop, MP3, MP4, Ipad gibi mobil cihazlar ile de uyumludur. Dolayısıyla sorunsuz bir kullanım vadetmektedir. Rengi ve şık tasarımı ise bay bayan herkesin zevkle kullanacağı cinsten bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Hatta bu kulaklığı çeşitli ufak hediyeler ile tamamlayabilirsiniz. Romantik şarkılardan oluşan bir liste ya da size özel olan parçalardan oluşan bir liste, kulaklığın yanında hediye olarak verilebilir. Bu kez kullanışlı ve ihtiyaç olabilecek bir hediyeyi romantikleştirmiş olursunuz böylece. Aşkınızı eklediğiniz, kalpten bir hediyenin sevdiğiniz kişiye mutluluk vermemesi ise pek de mümkün görünmüyor. Aksini düşünmek mümkün değil. Siz yeter ki gerçek duygular ile sevgililer günü, doğum günü ya da yıldönümü gibi özel günlerinizi taçlandırın.

  Disko Işıklı Hoparlör SD Kart ve USB Girişli LED

  Disko Işıklı Hoparlör SD Kart ve USB Girişli LED
  Disko Işıklı Hoparlör SD Kart ve USB Girişli LED

  Disko Işıklı Hoparlör SD Kart ve USB Girişli LED
  Sevdiğiniz kişiye yıldızları taşımanın en kolay yolu! Kristal yarım küre ile göz alıcı ışıkları evinize taşıyabiliyorsunuz. Bu hoş özelliğini teknolojik nitelikleri de destekleyen ürün, kumandalı olarak sunuluyor. USB hediyeli olması ise avantajlarından bir diğeri.

  Disko Işıklı Hoparlör SD Kart ve USB Girişli LED
   


SD kart ve USB girişlerine sahip olan ve LED ışıkları ile hayal ya da rüya gibi bir ortam oluşturan ışık, aynı zamanda romantik de görünmektedir. Hediye olarak gelen USB içerisine istediğiniz müzikleri atabiliyorsunuz. Yani sevgiliniz ile birlikte size özel olan şarkıları burada toplayabilirsiniz. Daha sonra ise bu renkli ışıklar altında bu şarkıları dinleyebileceksiniz. Yaşayacağınız keyif ise paha biçilemez olacak. Romantizmin bir başka şekli olan bu yarım küre, çok da akla gelmeyecek bir hediye olacaktır.

Hele de yıldızlara, gökyüzüne ya da ışıklara âşık bir sevgiliniz varsa, gerçek bir büyünün içerisine girmesini sağlayabilirsiniz bu hediye ile. Şüphesiz ki ona hediye edeceğiniz gerçek üstü dünya, hayatının en harika hediyesi olacaktır. Tabi müzik seçiminin önemi de çok büyük olduğundan kesinlikle, az fakat anlamlı parçalar seçilmelidir. Nihayetinde size özel bir parça eşliğinde, renkli ışıkların altında romantik bir dans gerçekleştirebilir ve özel gününüzü en iyi şekilde kutlayabilirsiniz.

  Kumandalı Çakmak ve USB Girişli Transmitter

  Kumandalı Çakmak ve USB Girişli Transmitter
  Kumandalı Çakmak ve USB Girişli Transmitter

  Kumandalı Çakmak ve USB Girişli Transmitter
  Genellikle beylere hitap eden bu hediye önerimiz, teknoloji severlere geliyor ve yine genellikle beyler teknoloji ile daha yakından ilgilendikleri için bu tip ilginç gereçler onları sevindirebiliyor. Sevgiliye hediye fikirleri arasındaki en teknolojik ürün var şimdi sırada.

  Kumandalı Çakmak ve USB Girişli Transmitter
   


Eşiniz ya da erkek arkadaşınızın yolculuklarında müziksiz kalmaması için bu tip bir hediyeye ne dersiniz? USB girişli araç sahibi olmayanların yaşadığı müzik sıkıntısına iyi bir çözüm olan bu tip cihazlar, harika bir hediye olabilir. Sevdiğiniz kişinin yolculuklarında dilediği şarkıları dinlemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizin için özel olan şarkılar da yine hediyenizin bir parçası olabilir ve bir ihtiyaç olan hediyeniz bir anda romantik hale gelebilir.

Artık evlilik ya da tanışma yıldönümü gibi zamanlardan, doğum günleri ya da sevgililer gününden korkmanıza gerek yok. İstediğiniz özelliklere göre seçim yapabileceğiniz, geniş bir fiyat aralığında sunulan hediye önerilerimiz, size yardımcı olacaktır. Yeter ki siz sevdiğinizi mutlu etmek isteyin. Özel bir günü dahi beklemeden hediye satın alabilirsiniz. Seven kalpler her gün her an sevdiğinin mutluluğunu görmek ister. Siz de her anı onun için özel ve mutlu bir ana dönüştürebilirsiniz. Ufacık bir hediye ile onu gülümsetebilir ve ilişkinize de renk katabilirsiniz. Hediye seçmek sandığınız kadar zor değil artık. Özel düşünülmüş ve yaratıcı hediye seçeneklerinin bir araya geldiği bu liste ile siz de artık daha hızlı bir şekilde seçiminizi yapabilirsiniz. Hem zaman kaybetmeyeceksiniz hem de en doğru seçim ile sevgiliniz ya da eşinizin mutluluğuna sebep olacaksınız.

Check Also

En Güzel Öğretmenler Günü Hediyesi El Yapımı

Eğitim hayatımızın ne de önemli bir parçası. Öğretmenlerimiz ise en önemli nokta. Hayatımızı şekillendiren, biz …