Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Sevgiliye Güzel Sözler – Sevgiliye Etkileyici 40 Harika Söz
sevgiliye güzel sözler

Sevgiliye Güzel Sözler – Sevgiliye Etkileyici 40 Harika Söz

Sevgi dünyanın en kutsal duygusu olsa gerek. Bu duyguya sahip olmak büyük bir zengin ve belki de hayatta elde edebileceğiniz en büyük hazinedir. Bu hazineye sahip olanların ise elinden kaybetmemesi gerekir. Yani sevdiğinize sevginizi her zaman hatırlatın ki, bu sevgiyi canlı tutabilin. Güzel ve anlamlı sözler ise sevgimizi hatırlatmak için en güzel fırsattır. Sevgiliye güzel sözler resimli, kart ya da mektup şeklinde ulaştırılabilir. Bunun yanı sıra küçük bir hediye ile birlikte unutulmaz bir sürpriz yapılabilir. Özellikle sevgilinizi mutlu etmek amacı ile hazırlık yapıyorsanız, onun seveceği bir hediye almak ister, sevdiği renkleri tercih etmeye özen gösterirsiniz ama söyleyeceğiniz sözler, zaten sevginizi yansıttığından her hâlükârda mutluluk verici olacaktır. Sevgiliye güzel sözler kısa ve öz olmalı, aşkı yansıtmalıdır. Bu konuda çok fazla emek harcamanıza ise hiç gerek yok. Çünkü ilginizi çekecek, sevdiğinizi mutlu edecek çokça öneriyi sizler için derliyoruz. Sevgiliye güzel sözler uzun ve kısa olmak üzere farklı seçenekler ile karşınızda! Sevgiliye güzel hediyeler ise anlamlı söz seçiminin ardından elinizin altında olacak. Kolayca sipariş edip, özel günlerinize anlam katabileceksiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgililer için En Özel Hediyeler

 

 • Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet, sevdamın sonundaki ömrüm olur musun?

sevgiliye güzel sözler

 • Sevgimiz yavaş yavaş süzülen çisil yağmur gibi ama ırmakları taşıran cinsten. Seni öyle çok seviyorum ki, ırmaklar yeter anlatmaya, ne denizler…

sevgiliye güzel sözler

 • İkimiz için bir yol çizdim umut ve sevgi dolu. Ağaçlar diktim çokça sıcak ve mis kokulu. Saf duygular koydum önümüze. Benimle bu yolda yürümeye var mısın sevgilim?

sevgiliye güzel sözler

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Mini Bahçe

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Mini Bahçe

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Mini Bahçe

Sevgililer gününden, doğum günlerine, yıldönümlerine kadar birbirinden farklı ve özel günler, küçük sürprizler ve hediyeler ile anlam kazanır. Bunun için tercih edebileceklerinizden en güzeli ise masallar diyarına, adeta rüyalara sürükleyen bu mini bahçe olacaktır. Hem istediğiniz notu yazdırabilirsiniz, hem hediye sahibinin ismini, hem de ona gözyaşlarını tutamayacağı bir mutluluk yaşatabilirsiniz. Üstelik tüm bunları oturduğunuz yerden kolayca sipariş vererek yapacaksınız. Siz de sevgilinizin gözlerindeki mutluluk ile mutlu olmak istemez misiniz?

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Mini Bahçe
 

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Mini Bahçe

 • Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Seni seviyorum aşkım!

sevgiliye güzel sözler

 • Beni bu denli büyük bir hasrete düşürme aşkım. Sensiz yapamıyorum. Dayanamıyorum sensizliğe düşen saatlerin ertesine. Bu denli büyük bir aşkın girdabında yalnız bırakma beni sevgilim. Seni canımdan daha çok seviyorum.

sevgiliye güzel sözler

 • Kırık dökük, harap bitap bir kalbim vardı senden önce. Öyle bir girdin ki hayatıma, her yeri temizledin toparladın bir anda. Kırık dökük yerler tamir edilmiş, kirli paslı köşeler ışıl ışıl şimdi. Öyle bir sevdin ki beni, mum ışığı etrafında dönen pervane gibiyim şimdi. Ben sana minnettarım, ben sana hayran, ben sana her an hasret ve ben sana deli gibi aşığım.

sevgiliye güzel sözler

Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi Kişiye Özel Kitap

Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi Kişiye Özel Kitap

Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi Kişiye Özel Kitap

Aşkınızın kitaplaşma zamanı gelmedi mi? Anlatsam roman olur dediğiniz aşkınızı işte şimdi anlatabilirsiniz. Sizin için önemli pek çok tarih ve detayı belirtmeniz, bu güzel eserin ortaya çıkması için yeterli. Şık kapak tasarımı, kaliteli baskısı ve şaşırtan bir hediye olması, bu kez sevgilinizi gerçekten çok mutlu edeceğiniz anlamına geliyor. Öyle ki, gelecekte keyifle bahsedeceğiniz, unutulmaz bir anıya da imza atmış olacaksınız. Belki romanınızı çocuklarınıza okumak da kısmet olur kim bilir?

Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi Kişiye Özel Kitap
 

Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi Kişiye Özel Kitap

 • Ben böyle değildim eskiden. Kalbinde Allah korkusundan başka hiçbir korkuya yer olmayan bir çatal yürektim. Bükülmeyen bilektim, bakışlarım ise sertti, çeliktim. Ta ki senin cemalini görene kadar, ben kendimi böyle bilirdim. Şimdi seninle birlikte hayatımda ne çok şey değişti. Ben değiştim… Hani şu kaybetme korkusu var ya? İşte o zaman seni ne kadar çok sevdiğimi anladım.

sevgiliye güzel sözler

 • Şu hayatta ne aradıysam hepsini sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu, sanki seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama sevdiğim. Ben artık sen olmuşum. Seni çok seven sevgilin…

sevgiliye güzel sözler

 • Güzel gözlerine, tatlı diline, kadife sesine aşığım. Yumuşacık kalbinle beni öyle bir ısıtıyorsun ki, gözüm başka hiçbir şey görmüyor. Bazı geceler ise sensizliğin korkusu sarıyor dört bir yanımı. Kaybetme korkusu ile gözüme uyku girmiyor. Seni çok seviyorum aşkım, ellerimi hiç bırakma.

sevgiliye güzel sözler

Sevgiliye Hediye Fotoğraflı ve Mesajlı Albüm

Sevgiliye Hediye Fotoğraflı ve Mesajlı Albüm

Sevgiliye Hediye Fotoğraflı ve Mesajlı Albüm

Tanışmanızdan bugüne kadar en güzel anlarınızı hatırlatan fotoğrafları bir araya getirin. Sizin için en özel olanı gönderin ve ahşap kapak üzerine şık bir baskı ile fotoğraf albümü olarak size geri gelsin. Bu şık albümün içerisine de diğer güzel fotoğraflarınızı yerleştirin. Albümün size özel detaylar ile dolu olması, tarihten mesajlara isimlere kadar pek çok güzel detaya sahip olması, sevgilinizi de etkileyecektir. Bu mutluluğu birlikte yaşamak için fırsatı kaçırmayın ve hemen şimdi siparişinizi verin.

Sevgiliye Hediye Fotoğraflı ve Mesajlı Albüm
 

Sevgiliye Hediye Fotoğraflı ve Mesajlı Albüm

 • Gün geceye varmadan seni bir kez daha görmeliyim. Sana sarılmalı ve seni ne kadar çok sevdiğimi tekrar söylemeliyim. Yeni sabahlara uyanacağımızın garantisi yok. Sana her an duyduğum aşkı anlatmam gerek. Sensiz bir hayat istemiyorum. Her zaman elimi tutar, yanımda olur musun?

sevgiliye güzel sözler

Sevgiliye söylenecek güzel sözler, aşkımızı daha da coşkulu bir şekilde yaşamak demektir. Sevildiğini bilen sevgiliniz çok mutlu olacak, mutluluğu ve enerjisini size de yansıtacak. Tabi bu durumda çok daha güzel bir ilişkiye sahip olduğunuzu fark edeceksiniz. Sevgiliye güzel sözler kısa ve uzun versiyonları ile burada sizin için bir arada yer alıyor. Bu sayede ister sıradan bir günde, isterseniz de özel günlerde ona olan aşkınızı anlatabilirsiniz. İnternet dünyasının sunduğu kolaylıklar sayesinde ister sevgiliye güzel sözler indir, ister kendin yaz, ister kitaplardan faydalan… Bu tür sözleri etkisi de değeri de çok fazlayken bir de sevgiliye hediye konusuna değinmek gerek. Ona özel bir sürpriz yapmak isterseniz, sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak karşımıza çıkan özel seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bu tür seçenekler, işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Hem özel bir hediye, hem de özel bir sevgi sözü seçecek, aşkınızı doyasıya yaşayacak ve yaşatacaksınız. Sevgiliye güzel sözler anlamlı ve özel seçenekler ile aşkınızı en güzel şekli ile yaşarken, ilişkinizi de bir seviye yukarıya taşıyacaksınız. Bunun için hazırlanan güzel sözlerimize devam ediyor, yıldönümü ve benzeri pek çok özel zamanınızı kolaylaştırıyoruz.

 • Ey sevgili! Bu gönül içinde kurduğun saltanatı, her gece bir salıncak gibi sallıyorum. İçimin hücreleri kahkaha atıyor. Kanım damarımdan sıyrılıyor da, aşk şarabından olsa gerek, biraz da başım dönüyor. Seni ilk gördüğüm andan beri böyle bu. Bir kaos halidir gidiyor içimde. Sen başıma gelen en güzel şey, dengelerimi bozup beni olur olmaz hallere sürükleyensin. İyi ki ayak sürdün gönül kapıma. Seni çok seviyorum.

sevgiliye uzun güzel sözler

 • Bu aşkın önünde boynum kıldan incedir. Ne dersen de başım üstünedir. Şimdi öyle bir aşk dolu ki içim, çiçekler sermeliyim yollarına, balonlarla doldurmalıyım her yeri ve gizli notlar bırakmalıyım çekmecelerine, seni sevdiğimi anlatan. Paylaştıkça çoğalan bir mutluluk olmalıyız biz. Gözlerinden bir damla yaş bile dökülmemeli yanaklarına benim yüzümden. Yanakların kuru kalmalı, gözlerinin içi gülmeli ve biz mutlu ölmeliyiz sevgilim. Seni çok seviyorum, tarifi yok…

sevgiliye uzun güzel sözler

Kişiye Özel Bu Kalp Yastık

Kişiye Özel Bu Kalp Yastık

Kişiye Özel Bu Kalp Yastık

Kişiye özel tasarlanan bir hediye kimi mutlu etmek, kime kendisini özel hissettirmez ki? Hepimiz bayılırız bu ilgi ve sevgiye… Bu yüzden de sevgiliniz ya da eşinize hediye almak istediğinizde, ona ya da aşkınıza özel bir tercih yapmanız, daha çok sevinmesi anlamına gelir. Aşkınızı en güzel şekli ile yansıtan yastık tasarımı evinizi ya da onun odasını süslerken, yokluğunuzda da sizi hatırlatacaktır. Bu tasarım sevginizi her an ona hissettirmenin en kolay yolu olacaktır.

Kişiye Özel Bu Kalp Yastık
 

Kişiye Özel Bu Kalp Yastık

 • Seni sevmek sevmelerin en güzeli… Ahir dünyada başıma gelen en güzel şeysin sen… Mucize gibi bir şeysin de adını koyamıyorum bir türlü. O içten gülüşün yok mu senin, o masum bakışların… Beni benden alıyor sevgilim. İyi ki varsın, bana can katansın. Gözümün nuru, başımın tacı, evimin şenliğisin… Seni ölesiye seviyorum.

sevgiliye uzun güzel sözler

 • Ey hayat al benden ne alacaksan ve ver bana sevdiğimi. Sen her şeye değensin sevdiğim. Aşkımı yanında yaşamak nasip olsun, ellerini tutmadan bir günüm bile geçmesin dilerim. Her nefesim seninle her uyanışım yine seninle olsun. Seni ölesiye seven bir kalp var burada. Sesini duyar mısın? Aşkımın şarkısı gelir mi ara ara kulaklarına ve sensiz geçen bir günün ne denli zor olduğunu bilir misin hiç? Sen var oldukça ben de var olacağım güzel gözlüm. İyi ki varsın, iyi ki benimsin…

sevgiliye güzel sözler resimli

 • Hayatıma anlam katan, beni her şeyden ayrı tutan kadınım. Kırık gönlümün koltuk değneği, seni senden öğrenmek, seni senden dinlemek ve seni sende tanımak isterim ben. İyi ki varsın…

sevgiliye güzel sözler resimli

 • Her gece senin için yeniden atıyor bu deli yüreğim ve her atışında seni ne kadar da çok sevdiğini haykırıyor duyuyor musun? Aşkın içimde hayat buluyor ve büyüyor günden güne, görüyor musun? Bir ben var artık benden içeri, her gün yollarını gözlüyor da bin bir ruh halini aynı anda yaşıyor biliyor musun?

sevgiliye güzel sözler resimli

Kişiye Özel Kalp Kutuda 32'li Çikolata

Kişiye Özel Kalp Kutuda 32'li Çikolata

Kişiye Özel Kalp Kutuda 32’li Çikolata

Sevgilinizi hiçbir kadının hayır diyemeyeceği çikolatalar ile şımartmak ister misiniz? Muzip bir gülümseme ile çikolata paketlerini açmaya başladığında, onun gerçekten de ne kadar mutlu olduğunu görebileceksiniz. Her kadın çikolataya bayılır. Hele de böylesine şık ve romantik bir sunum söz konusu ise onun gönlünü çaldınız demektir. Özel tasarımlar, fotoğraf ve mesajlar ile bu ürün size özel hazırlanıyor. Hızlıca kargolanıyor. Yani geç kalmadan kutlamanıza hazır hale geliyor. Sürpriz yapmak artık çok kolay!

Kişiye Özel Kalp Kutuda 32'li Çikolata
 

Kişiye Özel Kalp Kutuda 32'li Çikolata

 • Kara gözlerine kurban olduğum, bakışlarıyla beni tek hamlede yerle bir eden… Benim sarılmaya bile kıyamadığım narin yârim, seni her geçen gün bir öncekinden daha çok sevdiğimi söylemiş miydin? Çığdan kaçan ve her adımda büyüyen kartopu gibi benim aşkım… Bugün ise dağlar kadar büyük benim sevgim…

sevgiliye güzel sözler resimli

 • Baharlara kattım seni ben, dört mevsimim oldun da sardın etrafımı. En kara kışta bile baharsın sen bana, nasıl vazgeçerim ben senden… Seni delicesine seviyor, her an sesine hasret yaşıyorum… Çok özledim kokunu ama bitecek yakında bu hasret.

sevgiliye güzel sözler resimli

 • Yazdığım en güzel mektup, söylediğim en güzel şarkı, dinlediğim en güzel ezgi ve kokladığım en güzel çiçeksin… Sen ne tür bir mucizesin de bu kirli paslı dünyaya düştü yolun? Yoksa benim için gönderilmiş bir melek misin?

sevgiliye güzel sözler resimli

 • Yalnızlık Allah’a mahsus elbet, sevmek de sevilmek de bizim için ama bana kimse bu kadar çok sevebileceğimi söylememişti. Ben hiç birine bu denli büyük bir tutku hissedebileceğime inanmamıştım. Seni öyle çok seviyorum ki, kelimelerin dili yok, şarkılar sağır şimdi…

sevgiliye güzel sözler anlamlı

Sevgiliye güzel sözler anlamlı ve eğlenceli aşk itirafları sunmak, özel günleri sadece basit bir hediye ile değil aynı zamanda aşk dolu sürprizler ile kutlamak isterseniz, bu sözler tam size göre. Bunların yanı sıra kişiye özel olması ile akla gelmeyen sürprizler yapmanızı sağlayacak hediye seçenekleri, doğum gününden yıldönümlerine, anneler gününden yılbaşına pek çok özel günü sizi için kolaylaştırıyor. Sevgiliye güzel sözler 2017 yılında çok daha çeşitlendi ve çok daha eğlenceli formlar kazandı. Siz de bu tür sözleri sevdiğinize söyleyip, onun gülümserken ne denli mutlu olduğunu görebilirsiniz. Gülümsemesinin altında gizli olan aşkı hissetmeniz ise hiç zor değil. Seni seviyorum sözleri sayesinde hem aşk itirafında bulunacaksınız, hem özel bir kutlama gerçekleştireceksiniz. Bunun için hem söz önerilerimize kulak verebilir, hem de hediye seçeneklerimizi inceleyebilir, hızlıca sürpriz organizasyonunuzu yapabilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler resimli, şiirli, şarkılı birbirinden farklı şekillerde iletilebilir. Özellikle uzakta olan sevdiğinizi bu tür sürprizler ile mutlu edebilirsiniz unutmayın. Sunduğumuz sevgiliye güzel sözler kısa ve öz olması ile her türlü kutlama, özel gün ya da sıradan bir gün için uygun olacaktır. Tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

 • Ruh eşim, can eşim, hayat arkadaşım, olmazsa olmazım, sırdaşımsın. Seneler yüzlerimizde uzun çizgiler bıraksa da, biliyorum ki sevgimiz her zaman taptaze kalacak. Seni gördüğüm, seni sevdiğim güne şükürler ediyorum her gün, her an. Bir aşk bir kadına ancak bu kadar yakışabiliyordu diyorum sık sık. Benimle aynı yolda yürüdüğün, her an ellerimi tuttuğun için teşekkür ederim sana. Çok seviyorum çok…

sevgiliye güzel sözler anlamlı

 • Senelerin koşuşturmasına bakıyorum da, ne çabuk geçmiş zaman. Ne çok şey çalmış zaman ve biz neler yaşamışız neler. Dünya değişirken biz de durmamışız yerimizde. Daha çok sevmişiz, daha çok aşık olmuşuz ve ne çok gülmüşüz acılara. Birlikte olmak bu demek işte… Acılara birlikte güldüğümüzde, bizim ruh eşi olduğumuzu anlamıştım sevgilim. Seni çok seviyorum ruh eşim.

sevgiliye güzel sözler anlamlı

 • Hayatıma babamdan sonra aldığım en sevilesi adam sendin. Senin sevgin öyle sıcaktı ki, tıpkı babam gibi. Senin huzurun öyle bir güzeldi ki, tıpkı yuvam gibi. Ama senin öyle bir aşkın vardı ki, eşi benzeri yok. İşte tüm bunlar “Evet!” demem için yetip arttı. Bir kez olsun keşke demedim, hissetmedim içimde. Hep şükrettim ben varlığına ve bugün de öyle bir derinden şükrediyorum ki, dilimin nazarından bile korkuyorum. Seni çok seviyorum.

sevgiliye güzel sözler anlamlı

 • Sanki her şarapta bir yudum sen var gibisin. Yoksa bu kadar başımı döndürebilir miydi bu meret benim? Gördüğüm her rüya sen gibisin, yoksa bu kadar çok rüyalarda gezer miydim ben? Seninle bir rüya, bir büyü, bir hayal her yer. Yeryüzü yıkılmış da yeniden inşa ediliyormuş gibi, içim talan olmuş seninle çiçekleniyormuş gibi… İyi ki çıktın karşıma güzel kadın, iyi ki…

sevgiliye güzel sözler anlamlı

 • Bir yudum su, bir derin nefes, bir içten gülüş ve bir anlamlı bakış gibisin. Ne çok şey ifade ediyor, ne çok anlam taşıyorsun bir bilsen. İyi ki varsın aşkım…

sevgiliye güzel sözler anlamlı

Check Also

babaya hediye

Babaya Alınabilecek En Güzel Hediye Fikirleri – Babaya Hediye

Babalar, evin direği gönüllerin dev çınarı ve hayata gözümüzü açar açmaz tanıdığımız ilk süper kahraman. …