Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Sevgiliye Günaydın Mesajları – Anlamlı 40 Günaydın Mesajı
sevgiliye günaydın mesajları

Sevgiliye Günaydın Mesajları – Anlamlı 40 Günaydın Mesajı

Sabah uyandığımızda rüyalarımızdan geriye gözlerimizde birikmiş uyku bir de hatırlamak istediğimiz ya da istemediğimiz belli belirsiz görüntüler kalır. Bu görüntüler eğer bizim görmek istediğimiz ve bizi mutlu eden görüntüler ise hemen birileri ile paylaşmak isteriz. Özellikle rüyamızda sevgilimizle vakit geçirdiysek zaman kaybetmeden bunu ona anlatmak için can atarız. Sevgiliye günaydın mesajı atmak birçok rüyanın geleceğe düşümüdür.

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgiliye Özel Hediye

 

Yatağa bırakılmış bedenlerin söylemek istedikleri var. Sabah kalktığı zaman bunları sevgiliye günaydın mesajı olarak atmak ister. Bu mesajları atarken sevgiliye uzun günaydın mesajı atmak önemli değildir. Sevgilimize nasıl onu düşünerek uyuduğumuzu, nasıl onu görmek ve duymak heyecanında yatağımızdan kalktığımızı ve nasıl onu düşünerek bir günü geçireceğimizi anlatmak isteriz. Ellerimizin uyuşukluğu geçmeden telefona sarılarak sevgiliye uzun günaydın mesajı whatsapp yoluyla atmak isteriz. Gözlerimizin şişkinliği inmemiş daha gün ışığını yeni algılamaya başlamışken hemen günaydın mesajları sevgiliye atmak isteriz. Sabah uyandığımız zaman sevgiliye günaydın mesajları atabileceğimiz gibi sevgiliye günaydın mesajı resimli olarak da gönderebiliriz. Sevgilimize olan duygularımızı anlatırken bir yandan da resmimize bakarak gözünde nasıl konuştuğumuzu canlandırabilir. Sevgiliye günaydın mesajı resimli atılacağı zaman çoğunlukla yataktan çıkmamış oluruz. Elimize ilk olarak telefonu alırız. En önce sesini duymak istediğimiz kişi odur.

Sevgiliye günaydın mesajı uzun atıldığı zaman sanki güne sevgilinle konuşuyormuş gibi başlarsın. Bir yandan mesajı okurken bir yandan da mesajı içinden seslendirirsin. Onunla birlikte uyumuş da uyandığında ilk konuştuğun kişi o olmuş gibi hissedersin. Sevgiliye günaydın mesajı uzun olduğu zaman sadece sesini duymuş gibi değil aynı zamanda sıcaklığı da yastığının bir köşesini ısıtmıştır. Yalnız sevgiliye çok uzun günaydın mesajı atmanın küçük bir sıkıntısı vardır. Eğer sevgiliye çok uzun günaydın mesajı atarsanız sevgiliniz uyandığı zaman mesajı okurken tekrar uyuyakalabilir.

 • Günaydın. Bunca yorgunluğumu dindiren sesinin yatağına kıvrıldım dün gece. Bir nehir gibi akıyordu ve aktı saatlerce. Şimdi bütün uykularım senin sesinin izinde.

sevgiliye günaydın mesajı

 • Elimi yastığımın kenarına doğru açıyorum ve uzatıyorum. Bütün gece elini tutarmış gibi uyuyorum. Nereye kadar. Gece bozduğum bütün şekillerin sabahına tekrar. Elimi yastığımın kenarına uzatıyorum. Tutacağın güne kadar. Günaydın. Seni bekliyorum.

sevgiliye günaydın mesajı

 

Sevgiliye Hediye İsimli Makyaj Aynası

Sevgiliye Hediye İsimli Makyaj Aynası

Sevgiliye Hediye İsimli Makyaj Aynası

Kadınlar için kişiye özel tasarlanmış isim yazılı ayna güzel bir hediye olabilir. Sevgilinize güzel bir günaydın mesajı attıktan sonra aynada kendisine çeki düzen verirken ona aldığınız hediyeye bakmasını istemez misiniz. Sevgilinizin sabahları hem kendisine bakabileceği hem de her baktığında sizi hatırlatan bu hediye çok iyi bir fırsat. Sadece sabahları değil bütün gün boyunca gittiği her yerde kullanabileceği ve çantasında taşıyabileceği küçük ve güzel bir hediye.

Sevgiliye Hediye İsimli Makyaj Aynası
 

Sevgiliye Hediye İsimli Makyaj Aynası

 

 • Sabahın ilk ışıklarını koynuma doldurdum. Bekletiyorum. Gözlerinin kamaşacağı sabahlara uyanalım. Aydınlatsın bedenlerimizi.

sevgiliye günaydın mesajı

 • Uykusuz geçirdiğim bütün akşamları affediyorum. Her sabah kalktığımda aklım seninle birlikte. Bir sabah da uykusuz geçirdiğim akşamlar affetsin beni. Seninle kalkacağım günden beri.

sevgiliye günaydın mesajı

 

Sevgiliye Hediye Kalp Masa Saati

Sevgiliye Hediye Kalp Masa Saati

Sevgiliye Hediye Kalp Masa Saati

Bu sıradan olmayan ve sevgilinizin odasında rahatlıkla bir yere koyabileceği kalp şeklinde saat çok güzel bir hediye olabilir. Sevgiliniz uyanma konusunda sürekli olarak sıkıntı çekiyor ve uyanmıyor mu. Sevgilinize alacağınız bu kalp şeklindeki kırmızı saat ile uyandığı zaman saate baktığında bu konudaki konuşmalarınız aklına gelebilir. Sadece bu şekilde değil. İlk uyandığında isimlerinizin yazılı olduğu böyle bir saati görmesi de onun için güne çok güzel bir başlangıç olacaktır.

Sevgiliye Hediye Kalp Masa Saati
 

Sevgiliye Hediye Kalp Masa Saati

 

 • Yorganın kenarını kıvırmış aceleciliğim. Bunca ayak sıkıştırmalarım boşuna değil. Bütün uykuların sonunda sen. Günaydın sevgilim. Çağır beni. Nereye istersen.

sevgiliye günaydın mesajı

 • Yüzümü yıkamak için aynanın karşısına geçiyorum. Ellerimi suya götürüyorum. Yüzümü kapatıyorum. Açıyorum. Aynanın karşısında senin yüzün. İkinci defa yıkamaya korkuyorum. Kapanmasın gözlerim. Seni çok seviyorum.

sevgiliye günaydın mesajı

 

Sevgililere Özel 4lü Çorap Seti

Sevgililere Özel 4lü Çorap Seti

Sevgililere Özel 4lü Çorap Seti

Sevgiliniz için değişik bir hediye almak istiyorsunuz ama ne alacağınıza karar veremediyseniz bu özel yapım çorap çiftleri tam size göre. Sabahları ayaklarına çoraplarını giyerken üzerindeki isimlere ve resimlere bakarak güne pozitif başlamasını sağlamak sizin elinizde. Her kutuda dört çift çorabın olduğu ve farklı renk çeşitlerinin de olduğu bu hediye hem kadınlar hem de erkekler için. Sevgili çiftler için en uygun hediyelerden birisi. Hatta çorapları aynı anda giyerek birbirinize gösterebilirsiniz.

Sevgililere Özel 4lü Çorap Seti
 

Sevgililere Özel 4lü Çorap Seti

 

 • Sabahın mahmurluğunu dağıtan basit öpüşlerimiz var. Beraber geçirdiğimiz akşamlardan başlar. Yüzlerimize kadar. Kendi çevirdiği alanlar. Çekinme dokun. Buralar hep bizim. Günaydın diyecek sabahlar.

sevgiliye günaydın mesajı

 • Senin saçlarının yastığımızda dağılışı. Çitlenmiş bir arazi gibi. Bana ait. Sana ait. Rüyalarım bile dışına çıkmaz. Günaydın. Akşamın bütün sinsi beklentilerini boşa düşürecek. Benim yanımda senin. Senin yanında benim. Uyandığımız sabahlar.

sevgiliye günaydın mesajı

 

Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Kupa

Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Kupa

Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Kupa

Sabahları uyandığınızda mutlaka bir fincan kahve içiyorsanız ya da içen bir sevgiliniz varsa bu bardak tam size göre. Sabahın uyku sersemliğini üzerinden atamayanlar bardağın üzerinde sevgilinizin ya da birlikte bir fotoğrafınızın olması sizin için güzel bir fırsat olabilir. Baktıkça güne daha güzel ve olumlu başlayabilirsiniz. Ayrıca bütün uykunuzu açar, anılarınızı hatırladıkça düşünmeye başlar ve uyku sersemliğinizi üzerinden atabilirsiniz. Bu bardağın üzerinde hangi resmin olacağı ise tamamen sizin isteğinize kalmış.

Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Kupa
 

Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Kupa

 

 • Bir sabah uyandığımda. Bedenimi arayanlar yatakta pis ve dağınık. Beni arayanlar… Bulacaklar. Geleceğimi bulduğum gibi, huzurlu ve dinlenmiş. Senin yanında.

sevgiliye günaydın mesajı

 • Günaydın. Anlamı bol sözler getirdim. Bende sabahladığın zaman giydiğin pijamalar gibi. Kelimelerin paçası sürünüyor yerlerde. Eşyalarınla birlikte taşınacak yanıma. Günaydın sözü ve sana yazdığım kelimeler de.

sevgiliye günaydın mesajı

Sevgiliye günaydın mesajları yazmak özellikle sabahları hemen uyanabilen insanlar için çok zordur. Sabah uyandığında kendine gelmen yarım saati alıyorsa sevgiliye günaydın mesajı uzun yazmayı bırak birkaç kelime bile zor yazabilirsin. Bir de uyandıktan beş dakika sonra tekrar uykuya dalıyorsan yazdığın mesajı da takip edemezsin. Sevgiliye günaydın mesajı anlamlı da olmaz ve sevgiline güzel bir günaydın mesajı atacağım derken karmakarışık bir hal alır. Bu yüzden ya sevgiliye uzun günaydın mesajı whatsapp üzerinden atacaksın ya da sevgiliye günaydın mesajı resimli atacaksın. Sevgiliye mesaj uzun olduğunda aradaki uyuman anlaşılmayabilir aynı şekilde resimli mesaj da atarsın zaten uyanamadığını görmüş olur. Sevgiliye en uzun günaydın mesajı anlamlı olanlarından seçebilirsin. Bu attığın mesajı tekrar tekrar okurken sen de o sırada ikinci uykunu rahat bir şekilde tamamlıyor olursun. Aslında birçok kişiye tanıdık gelen bir meseledir bu ikinci uyku olayı. Yazıldığı zaman biraz karşındakini kandırma üzerine kurulu gibi geliyor ama herkesin yakından bildiği bir olaydır. Kaç kişi tek alarm kurarak uyanabiliyor ya da kaç kişi hiç alarm kurmadan uyanabiliyor ki. Sevgiliye mesaj atarken bunları dikkate almak sonradan sevgiliye günaydın mesajları atacağım, onu sevindireceğim diye hiçbir şey yapamamış olursun.

 • Durgun suyun üzerine bir damla geldi. Ve yayıldı dalga dalga yüzeyine. Sabahın sessizliğine eşlik ederken parmak ucunda. Hep bunu söyledim. Dokunsaydım kalırdım dokunduğum yerden. Dalga dalga büyüyen sıcaklığında. Günaydın sevgilim.

sevgiliye günaydın mesajı uzun

 

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Fotoğraflı Kristal

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Fotoğraflı Kristal

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Fotoğraflı Kristal

Uyandığınız zaman baş ucunuzda sevdiğiniz kişilerin fotoğrafı olsun istemez misiniz. Hem sevdiğiniz kişilerin fotoğrafı olsun istiyor hem de klasik çerçevelerden sıkıldıysanız fotoğraf baskılı kristal ay tam size göre. Arkasına koyu bir fon koyarak içindekileri daha rahat görebileceğiniz bu güzel hediyeyi sevgilinize, arkadaşınıza ya da ailenizden birisine istediğiniz gibi hediye edebilirsiniz. Klasik çerçeveler ve fotoğraflardan farklı ama aynı zamanda fotoğrafları görebildiğiniz güzel bir hediye.

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Fotoğraflı Kristal
 

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Fotoğraflı Kristal

 

 • Kokunla uyanıyorum. Ve dökülüyor kabukları binaların. Bir an gökyüzüne yakınlaşıyorum. Sonra sıra sıra ağaçlar altından gidercesine toprağa ait. Utanmasam çıplak ayak giderim. Öylesine başımı döndürüyorsun.

sevgiliye günaydın mesajları uzun

 • Yatağımda şeklini doğuran sabah. Kalkıp gitmelerine gebe. Ne zaman uyansam. Yeni bir hayata doğmuş gibi. Yeni baştan öğreniyorum seni sahiplenip sevmeyi.

sevgiliye günaydın mesajları uzun

 

Eşe Hediye Fotoblok Duvar Saati

Eşe Hediye Fotoblok Duvar Saati

Eşe Hediye Fotoblok Duvar Saati

Sevgilinizin odasının duvarı size de biraz boş gözükmedi mi? Hem fotoğraflarımızın olduğu bir hediye almak istiyorum hem bir tane fotoğraf seçmekte zorlanıyorum hem de hediyenin üzerinde isimlerimiz yazsın istiyorum hem de bir de sevdiğim ve aşkımı belli edebileceğim bir söz olsun istiyorum diyorsanız bu hediyeyi kesinlikle kaçırmamalısınız. Birçok seçeneği bir araya getiren bu hediye sevgilinize alınacak en güzel hediyelerden birisi olabilir.

Eşe Hediye Fotoblok Duvar Saati
 

Eşe Hediye Fotoblok Duvar Saati

 

 • Seni izlediğim sabahların uzunluğunu anlatamıyorum başkalarına. Geç kaldın diyorlar. Erken bile geldim diyorum. Bütün sabahlara zaman biçenler senin sonsuzluğunu bilemezler.

sevgiliye günaydın mesajları uzun

 • Susuzluktan kuruyan dudakların şahit. Oluk oluk akıyorum sabahlarına. Elini attığın yerde olmak için. Bir susuzluk iki yalnızlığına.

sevgiliye günaydın mesajları uzun

 • Sabahın bütün mahmurluğunu üzerime hırka edindim. Sünmüş kollarının içinde ellerim. Yine de soğuk. Senin yokluğuna derecelendim. Dokunmadığım zaman sıcaklığı bilmez bedenim.

sevgiliye günaydın mesajları uzun

 • Rüzgarın kulağına fısıldadım. Seni sevdiğimi korkakça. Penceren açık yat. Bütün gece gezmekten yorulsun da sabah usulca girsin odana. Bütün bedenini okşasın cesaretim. Bundan daha fazlasını hayal bile edemem. Günaydın birtanem.

sevgiliye günaydın mesajları uzun

 • Güneşin ışığına baş kaldırıyor bakışların. Sabah olduğunu güneşten değil de gözlerinin içine bakarak anlıyorum. Bütün uysal taraflarımın aydınlığısın sen. Gitmemek için yanından bir şeyler bekliyorum. Günaydın diyorsun. Bütün sözlüklere baş kaldırıyorum.

sevgiliye günaydın mesajları uzun

Sevgiliye günaydın mesajı yazmak için herkes kendinden bir şeyler bulabilir. Kimisi sevgilisinin yanında uyanmış onun kokusunu içine çeke çeke yatmıştır. Kimisi sevgilisinden uzakta uyanmıştır ve onun özlemine sarılarak uyumuştur. Bir de yalnız yatmaya alışanlar var tabi. Herkesin gözlerini kapattığı gece ile açtığı gündüz farklı. Herkesin gözlerini açtığında gördüğü kişi başka. Herkes Mecnun ve her Mecnun’un gördüğü farklı farklı. Sevgiliye günaydın mesajı anlamlı olması buradan geliyor. Hepsinin anlamı içerisinde saklı. Hepsinin anlamı birbirinden farklı şekilde oluşuyor. Sevgiliye çok uzun günaydın mesajı atmak da sevgiliye kısa günaydın mesajı atmak da aynı şekilde sevgiliye günaydın mesajı resimli atmak da birbirinden farklı anlamlar içeriyor.

Sevgiliye atılan her günaydın mesajı aslında sevgiliye hediye olarak görülebilir. Sevgiliye verilebilecek en güzel hediyelerden birisidir. Gözünü açtığı zaman sizin mesajınız ile uyanması onun için sürpriz bir hediye olacaktır. Özellikle doğum günleri sabahında atılacak günaydın mesajları da sevgili için çok özel bir anlam taşır. Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak da atılabilecek bu günaydın mesajları bütün günü güzel başlatan bir anlam taşır. Sevgiliye doğum günü hediyesi için günaydın mesajı ve yanında bir tane güne başlama kahvesi için fincan çok güzel olabilir. Fincandaki kahveden bir yudum alırken bir yandan da sizin attığınız uzun mesajı okumak sevgilinizin alacağı en güzel hediyelerden birisidir. Sevgiliye hediye almak isteyenler her zaman çok farklı hediyeler düşünerek bazen kendi sınırlarını da zorlarlar. Halbuki sadece hediye alarak sevgilinizin bütün istediğini vermiş olmazsınız. Hediyenizi asıl tamamlayacak olan duygularınızı belli eden mesajlar olacaktır.

 • Yanından ayrıldığım zamanları yokuştan aşağıya bırakmak istiyorum. Yuvarlansın saatler. Bütün günümü yanına geleceğim zamanı hesaplamakla geçiriyorum. Hep beraber olmak ve yanından hiç ayrılmamak istiyorum. Günaydın sevgilim.

sevgiliye günaydın mesajları

 • Dolabın içerisinde giysilerden fazlası var. Her sabah elimden tutarak beni odanın dışına atmak isteyen. Bütün kızgınlıklarımı giysem. Yine de kolay kolay ayrılamam yanından. Günaydın hayatımın anlamı. Sabahları seni bırakıp gitmek çok zor.

sevgiliye günaydın mesajları

 • Ayrı kaldığımız günleri takvimde ileriye doğru işaretliyorum. Senin yanında olamadığım her gün için bir günümü sana ayırıyorum Geldiğim zaman uyandığımız sabahlarda ilk olarak takvime bakalım. Günaydın. Seni seviyorum hayatım.

sevgiliye günaydın mesajları

 • Uyumakla birçok şey geçer diyorlar. Yanımda olmadığın zamanlara alışmak için uyudum uyudum geçmedi. Şimdi az bir gün kaldı. Ondan sonra hep seninle uyuyacağız. Seni çok özledim hayatım.

sevgiliye günaydın mesajları

 • Geceleri sık sık uyanıyorum. Sen yanımdayken de böyle miydi bilmiyorum. İnsan bazı şeyleri olmadığında daha iyi anlıyormuş. Uyuyamadığım her gün için bir kez daha anlıyorum. Günaydın sevgilim.

sevgiliye günaydın mesajları

 • Bazı akşamların sabahı yoktur. Yanımda olmadığın zamanlar için. Bazı sabahların da akşamı yoktur. Bu da yanından ayrılmak zorunda olduğum sabahlar. Birçok sabahı seninle öğrendim ben. Günaydın demek için ilk önce sabahtan başlıyorum.

sevgiliye günaydın mesajları

Sabah uyandığında uzun uzun yazmak istersin. Sevgilinin yanından ne kadar zor ayrıldığını. Sevgilini özleyerek günü nasıl hemen bitirmek istediğini. Sevgiline bütün gün seni hatırlatacak güzel bir günaydın mesajı atarsın. İşe giderken yolda ya da işe ilk girdiğin saatlerde. Aslında günaydın mesajını akşamdan da atabilirsin. Gece uyku tutmadığı zaman sevgilini düşündüğün vakitlerde uyandığında ilk göreceği mesaj seninki olsun istersin. Telefonu eline aldığında attığın mesajı tekrar tekrar okuyarak güne öyle başlasın istersin. Her ilişkinin enerji kaynağıdır günaydın mesajları. Akşamdan uzun uzun yazmamış olsan bile telefonuna mesaj geldiği zaman sevgilinin mesajı atma şeklinden anlarsın güne nasıl başladığını. Eğer güne kızgın başladıysa her zaman attığı mesaj gibi atmayabilir. Güne iyi başladıysa güzel kelimeler ekleyebilir. Örneğin her zaman koyduğu sembolleri koymuyorsa anlarsın ki o sabah bir sıkıntı var. Günaydın mesajı bu yüzden sevgililerin birbirini anlamasında da çok yardımcı olur. Sevgilinin güne nasıl başladığını veya akşam uyumadan önce nasıl düşündüğünü bu mesajlardan anlarsın. Sabah günaydın mesajını attığı ruh halini yazma tarzından ve kelimelerinden anlayabileceğin gibi akşam yatmadan önce kafasında nelerle uyuduğunu da gece geç saatlerde attığı günaydın mesajından anlayabilirsin.

Sevgiliye atılan günaydın mesajlarının hepsi karşı tarafta özel bir anlam uyandıracak şekilde hazırlanmıştır. Sevgililerin her sabah nasıl düşündüğünü gösteren, her sabah yaptıklarını anlattıkları ve her sabah hiç bıkmadan birbirlerine ilk mesaj atma yarışına girdikleri bir konudur. Özellikle bir süre uzak kalan sevgililer için günaydın mesajları daha büyük anlam kazanır. Sevgililerin sadece günaydın mesajları atması elbette yetmeyebilir. Bu yüzden sitemizde gezinerek sevgilinize alacağınız bir hediye ile güzel günaydın mesajlarını tamamlayabilirsiniz. Hem iyi düşünülmüş bir hediye hem de güzel bir günaydın mesajı atarak özel günlere başlayabilirsiniz. Bu özel günler içerisinde evlilik yıldönümü olur, doğum günü olur, ay kutlamaları olur hepsi için güzel bir doğum günü mesajı ve hediye ile başlamak bütün günün aynı şekilde güzel geçmesini sağlayacaktır. Sevgilinize değer verdiğinizi ona güzel mesajlar atarak anlatmalı ve sevgilinize değer verdiğinizi göstermelisiniz.

Editörün Seçimi

bileklik yapımı

Bileklik Yapımı için Harika 10 Öneri – El Yapımı Bileklikler

Dikkatinizi Çekebilir: Hediyelik Kolye Modelleri   Hayatımızın her alanında erkek ve kadınların dönem dönem tercih …