Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Sevgiliye Alınacak Sürpriz Hediyeler – Sevgili Hediyeleri
sevgiliye alınacak hediye

Sevgiliye Alınacak Sürpriz Hediyeler – Sevgili Hediyeleri

Sevgiliye alınacak hediyeler, sevgilinin ve ilişkinin durumuna göre şekillenir. Mesafe ilişkisi yaşıyorsanız alacağınız hediyeler daha duygusal ya da sevgilinizin bulunduğu yerdeki ihtiyacına yönelik olacaktır. bunun yanında sevdiğiniz yanınızdaysa, alacağınız hediyelerin fiyatına ve vereceği mesaja daha fazla dikkat edersiniz. Ayrıca sevgiliniz nelerden hoşlanır, neler onun için öneme  sahiptir, bunları da bilmeniz gerekir. Sevgiliye alınacak en güzel hediyeler, ona sevginizi en çok hissettirebilecek hediyelerdir. İçinde emeğinizin geçtiği hediyeleri tercih edebileceğiniz gibi, sevgilinizin kullanacağı türden hediyeleri de gözden geçirebilirsiniz. Tüm hediye seçenekleri içerisinden kendinize en uygun olanları bulabilir, hem fiyat hem kalite açısından karşılaştırma yapabilirsiniz. Bir sevgiliye verilecek en güzel hediyenin ilgi olduğunu unutmadan, onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

Bayan sevgiliye alınacak hediyeler kategorisi, her zaman erkekler için olan hediyelerden daha kalabalıktır. Ayrıca bayan sevgili için hediyeler, çoğu zaman daha ilginç olmuştur. Ancak erkek sevgiliye alınacak hediyeler söz konusu ise, en güzel seçenekleri yine sitemizden bulabilirsiniz. Erkek sevgililer için hazırlanan hediyeler konusunda daha çok kullanışlı olunmasına dikkat edilmektedir. Erkek sevgili hediyeleri genellikle deri aksesuarlardan, cüzdan setleri ya da çakmaklardan oluşur. İster erkek olsun ister kadın, hediye almak, bir hediye alınırken düşünüldüğünü  bilmek ve birinin kalbinde yer etmek, dünyanın en güzel duyguları arasındadır. Bu duyguyu siz de sevdiğinize yaşatmak isterseniz, sitemizde bulunan en güzel hediye çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Sonsuz Aşklar İçin Müzikli Kar Küresi

sevgiliye alınacak hediyeler

Sevgiliye alınacak hediyeler bayan söz konusu olunca vazgeçilmeziniz müzik kutularıdır. Kız arkadaşa alınacak en romantik hediyeler arasında yer alan müzik kutusu ile sevdiğinize, sevginizi ifade edecek bir materyal vermenin mutluluğunu yaşarsınız. Ayrıca duygusal bir hediye olduğundan, eğer romantik bir sevgiliniz varsa bu hediyeyi onun için kullanabilirsiniz. ürün, küçük ve taşınabilir olduğundan evde, ofiste, yurtta, kısacası tüm yaşam alanlarında kullanılabilmektedir. Ürün, altında bulunan kurma kolu ile çalışır. Özenle paketlenerek size gönderilecek ürün, korunaklı bir şekilde elinize ulaşır.

sevgiliye alınacak hediyeler
 

Fotoğraf Baskılı Mesajlı Kupa

bayan sevgiliye alınacak hediyeler

Temalı kupa ile sevgilinize en güzel hediyelerden birini vermiş olacaksınız! Üzerine basılan Google teması ile istediğiniz Google arasında sevgilinizin resmi varmış gibi düzenlenecektir. Bunun için sevgilinizin temaya uygun 3-4 resmini bize göndermeniz yeterli olacaktır. Ürün, renkli kaliteli baskı ile sizlere gönderilir. Baskısı uzun ömürlü olup, uzun süreli kullanım sağlar. Ilık suda ve elde yıkamanız halinde sorunsuz kullanırsınız. Ürün, özel kutusunda ve hediye paketi yapılmış olarak sizlere gönderilmektedir.

bayan sevgiliye alınacak hediyeler
 

Fotoğrafınıza Özel Saatli Ahşap Foto

sevgiliye alınacak en güzel hediyeler

14 Şubatta sevgiliye alınacak hediyeler arasında yer alan ürün, üzerine kazınacak resminiz ve atılacak tarih ile özelleştirilmektedir. Ahşap üzerine istediğiniz notu yazdırarak ürünü kişiye özel hale getirebilirsiniz. Ürünün üzerine kazılı kalbin içinde sevgilinizle sizin isimlerinizi kazıyarak özelleştirmeyi tamamlayabilirsiniz.Ahşap ürün, 1,5 cm kalınlığında masiftir. Tüm resim işleme ve tarih yazma işlemleri yakma şeklinde yapılır. Bu nedenle asla çıkmaz. Masa üzerinde sergileme amacıyla imal edilen ürün, metal ayakları ile birlikte gönderilir. Ürün, 3,5 cm çapında gömme saat bulundurur. Saatin pili değiştirilebilmektedir. Ürün, özel kutusunda ve hediye paketi içerisinde sizlere gönderilmektedir.

sevgiliye alınacak en güzel hediyeler
 

Kalp Kutulu Seni Sevmemin 32 Sebebi Çikolata

sevgiliye alınacak hediyeler kadın

Sevgiliye alınacak hediyeler kıza ise, hediyenizin içinde çikolata olması, sevgilinizi oldukça mutlu eder. Bu hediyenin içinde hem manevi bir anlam, hem de mutlu eden çikolata bulunmaktadır. Bu nedenle hediye, hem romantik, hem leziz kategoride yer almaktadır. ürün, kırmızı kalp şeklinde kadife kutuda gönderilmektedir. 32 adet süslenmiş melodi marka çikolata bulundurur. 1 adet kalp lüks marka çikolata ile taçlandırılır. Ürün, hediye paketi içerisinde sizlere ulaştırılacaktır.

sevgiliye alınacak hediyeler kadın
 

Sevgiliye Hediye Aşk Zamanı Duvar Saati

sevgiliye alınacak hediyeler kiza

Bu ürün, sevgiliye alınacak hediyeler erkek ya da kadın fark etmeden, her iki cinse de alınabilecek hediyeler arasında yer alır. ürün, üzerinde sizin çift olarak bir adet resminizin basılması ile özelleştirilir. Saatin 12 yazan kısmında isimleriniz ve sizin için önemli bir tarih bulundurulur. 6 yazan kısma da seni seviyorum yazısı basılır. Ürün üzerinde yer alan fotoğraf, desen ve yazılar süblimasyon baskı tekniği ile basıldığından, ürün uzun ömürlüdür. 1 adet AA pil ile çalışan saat, ahşap malzemeden üretilmektedir. Saat, ses çıkarmayan bir mekanizmaya sahiptir. Bu nedenle rahatsız etmeden uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Özel olarak paketlenerek ve özel kutusunda sizlere gönderilmektedir.

sevgiliye alınacak hediyeler kiza
 

Gümüş Kolye Hediyeli Sevgili Sepeti

sevgiliye alınabilecek hediyeler

Sevgiliye alınacak hediyeler kadın kategorisinde çokça yer eden sepet hediyeleri, birden fazla malzemeyi bir arada sunması nedeniyle tercih edilmektedir. Ürün içerisinde 1 adet ‘seni seviyorum’ yazılı yastık, 1 adet lavanta kesesi, draje çikolata, süsleme çiçeği ve zinciri, çikolata, 1 adet ayrı kadife kutuda kar tanesi kolye bulundurmaktadır. Kolye tamamen gümüşten olup, kaliteli malzemeden üretilmiştir. Sepet içerisinde ayrıca bir de mini havlu bulunur. Sepetteki her bir malzemenin üzerinde ‘ seni seviyorum’ yazısı yazılmaktadır. Ürün, hediye paketi yapılmış bir halde, korunaklı bir şekilde sizlere gönderilmektedir.

sevgiliye alınabilecek hediyeler
 

sevgiliye alınacak anlamlı hediyeler

sevgiliye alınacak anlamlı hediyeler

Sevgililer gününde alınacak hediyeler arasında yerini alan, cam rengi malzemeden üretilmiş bu hoş ürün, üzerine isimleriniz basılarak ve tarih yazılarak özelleştirilmektedir. Ürün, üzerinde isimlerinizi, sizin için önemli bir tarihi ve sevgilinize notunuzu barındırır. Dilerseniz birden fazla not yazmanıza da imkan veren hediye, üzerinde bir küçük saat ve iki adet kuş figürü bulundurmaktadır. Parlak akrilik malzemeden üretilen ürün, metalik gömme saat içermektedir. Ürün üzerindeki yazı ve resimler asla çıkmaz, uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Ürün, özel olarak korunaklı bir şekilde sizlere gönderilmektedir. Özel kutusunda hediye paketi ile size iletilecek ürün, 11,5 cm x 12,5 cm ölçülerindedir.

sevgiliye alınacak anlamlı hediyeler
 

Kişiye Özel Tasarımlı Deri Kredi Kartlık

sevgiliye alınacak hediyeler erkek

Sevgililer gününde alınacak hediyeler konusunda kullanışlı hediyeler seven, aldığı hediyenin işe yaramasını isteyen çiftler için bu hediye tavsiye edilebilmektedir. Gerçek deriden imal edilmiş kredi kartlık, siyah ve taba olmak üzere iki renk seçeneğine sahiptir. Ürün, erkek sevgiliye alınacak en güzel hediyeler arasında yer almaktadır. erkeklerin temel aksesuarları olan kemer ve cüzdan ile uyum sağlaması için dilenen renk seçilebilmektedir. Dilenirse, diğer kemer ve cüzdan hediyesi seçeneklerimizle takım halinde de alınabilir. ürün içerisinde 10 adet kredi kartlık yaprak, 6 adet kart ve 1 para koyma gözü bulundurur. Ürün, hediye paketi içerisinde sizlere gönderilecektir.

sevgiliye alınacak hediyeler erkek
 

Fotoğraf Baskılı İsimli Çakmak

erkek sevgiliye alınacak hediyeler

Erkek sevgiliye ne hediye alacağınızı bilemiyorsanız, isimli ve fotoğraf baskılı çakmaklar imdadınıza koşuyor! Gaz doldurularak uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayan bu ürün ile sevgilinizi oldukça mutlu edebilirsiniz. Ürün, üzerine tam boyda basılacak resminiz ve isimleriniz ile özelleştirilmektedir. Ürün için kullanılacak resmin 1 MB boyutlarından büyük olması gerekmektedir. Çakmak, size özel paketinde hediye kutusu içerisinde gönderilecektir.

erkek sevgiliye alınacak hediyeler
 

Check Also

burç tarihleri

2020 Burçların Tarihleri – Burç Tarihleri ve Özellikleri

İnsanlar ikiye ayrılır, “burçlara inananlar ve inanmayanlar”. Kimimiz burç yorumlarını okuruz ve inanırız, kimimiz de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.