Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Sevgililer Günü Hediyesi Erkek İçin El Yapımı

Sevgililer Günü Hediyesi Erkek İçin El Yapımı

Sevgililer Günü Hediyesi Erkek İçin El Yapımı

Her yıl belli günler insanlar için önem taşırken, çiftler için en önemli günler yıldönümleri ve de sevgililer günü olmaktadır. Kimisi basit bir alışveriş sebebi olarak görse de Sevgililer günü sevgimizi yaşamak ve de yaşatmak için güzel bir bahanedir. Üstelik küçük ya da büyük hediyeler ile sevgilimizi sevindirmenin kötü bir yanı olmasa gerek. Ancak buna karşın hediye seçimi bazen sorun teşkil edebiliyor. Çünkü insanın sevdiği kişiyi sevindirme çabası kolay bir süreç değildir. Her ne hediye alırsanız alın, biraz eksik kaldığı hissine kapılabilirsiniz. İster küçük bir hediye alın ister büyük, maddi boyutundan öte manevi boyutu ile sevdiğiniz kişiyi etkileyeceğinizi unutmamalısınız. Hediye seçiminde dikkat etmeniz gereken pek çok etken söz konusuyken, hediyenizin en önemli özelliği, sevdiğinize verdiğiniz değeri yansıtmasıdır ya da ona olan aşkınızı ifade etmesidir. Bu sebeple mutlaka hediyenize küçük el emeği detaylar eklemenizi önermekteyiz. İsterseniz pahalı ve şık bir hediye almış olun. Yapmanız gereken küçük ve hoş bir not ya da mektup ekleyerek, hediyenizi özelleştirmektir. Erkekler için alınan hediyeler ise işin daha da bir zor boyutu diyebiliriz. Çünkü genellikle seçenek kadınlara göre çok daha az oluyor. Ancak sevgililer günü hediyesi, erkekler için de sürprizler ile dolu olabilir. Bunun için biraz daha el emeğinizi kullanmaya ne dersiniz. Böylece çok daha değerli bir hediye almış olacağınıza emin olabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ► Erkek Sevgiliye Hediye

 

  1. Aşk Ağacı

Sevgilinize hazırlayacağınız bir dekorasyon öğesi ile hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. İsterseniz evinizde bir köşe hazırlayabilirsiniz bu şekilde. Bir ağaç dalını saksı içerisine sabitleyerek, ağaç şeklinde görünmesini sağlayabilirsiniz. Hatta dilerseniz, üzerinde yapraklar bulunan bir ağaç dalı dahi kullanabilirsiniz. İşin önemli kısmı ise küçük not mandalları ya da kurdeleler ile dala tutturacağınız resimler ve notlarda. Ağaç dalını sert köpük yardımı ile saksıya sabitledikten sonra üst kısmını ister kâğıt parçaları isterseniz de boncuk gibi çeşitli malzemeler ile doldurabilirsiniz. Ardından ise doğrudan süsleme aşamasına geçiniz. Ağacın altına ise minik ve hoş bir hediye bırakmayı unutmamalısınız. Bu hediye sevgilinizin en sevdiği yiyecek dahi olabilir. Tamamen el yapımı bir sevgililer günü sürprizi dilerseniz, basit aşk ağacı fikri size yardımcı olacaktır. Ancak bir de hazır bir hediyeyi vereceğiniz emek ile özelleştirmeniz mümkün. Bu da seçeneklerinizden biri olacaktır.

Aşk Ağacı


 

Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları

Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları
Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları

Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları
Hem hazır bir hediye hem de emek verilmiş, kişiye özel yani el yapımı sayılabilecek bir hediye! Erkek için el yapımı hediye oldukça zor bir konu olduğundan, özellikle sevginizi ön plana çıkaracağınız hediyeler sizin için kurtarıcı olabilir.Bu da aslında bu tip bir seçenek diyebiliriz.

Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları
 


 

 

 

Birbirinden anlamlı sözlerin bir araya geldiği set, size çok sayıda şık kalp sunuyor. Kırmızı kalp şeklindeki kartların her biri farklı bir söz ile doldurulmuştur ve her biri, aşkınızı daha da iyi ifade etmeniz için hazırlanmıştır. Sevildiğini ifade eden bir hediyenin beğenilmeme ihtimali ise tahmin edeceğiniz üzere yok denilecek kadar azdır. Özenle hazırlanan kartları siz de sevgilinizi mutlu etmek için tercih edebilirsiniz. Sevgililer günü hediyesi seçenekleri arasında da farklı niteliği ile dikkat çekecek olan seti, geç kalmadan sipariş vermeli ve dilerseniz farklı hediyeler ile de desteklemelisiniz.,


 

  1. Lezzetli ve Sevimli Kurabiyeler

sevgililer-gunu-kurabiyeleri-1

Eski bir söz var “Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer.” şeklinde. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmek ama hem lezzetli bir atıştırmalık olacak hem de sevimli mesajlar iletmenizi sağlayacak olan şık kurabiyeler, kesinlikle sevgilinizin hoşuna gidecektir. Bu tip bir hediye için öncelikle küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Son derece basit bir şekilde siz de bu tür hoş kurabiyeler hazırlayabilirsiniz. İş biraz el becerinize kalmış oluyor ama sonucun mükemmel olacağından emin olabilirsiniz. Bu hediye için bir diğer seçenek ise elbette ki bu kurabiyeleri hazır satın almaktır. Bu da bir seçenek olarak değerlendirilebilir ama hediye seçiminde zorlanıyorsanız ve erkek için el yapımı hediye arayışındaysanız, bu seçim harika olacaktır.


 

Sevgiliye Hediye Ahşap Foto

Sevgiliye Hediye Ahşap Foto
Sevgiliye Hediye Ahşap Foto

Sevgiliye Hediye Ahşap Foto
Bu seçenek son derece özel bir hediye olacaktır. Çünkü size özel olarak hazırlanır. Dilediğiniz bir fotoğrafınız kullanılabilir. İster isimlerinizi isterseniz de sevdiğiniz bir şiiri ya da mektubu bu şekilde yaptırabilirsiniz. Sizin için hazırlanacak olan ürün, hem el yapımı hem de özel hediyeler arasında sayılabilir.

Sevgiliye Hediye Ahşap Foto
 


 

 

Sevgililer günü hediyesi seçerken, genellikle duygu anlamındaki değerine dikkat ederiz. Bu seçenek tam da bu özelliklere sahip! Eşi benzeri olmayan bir hediye için doğru yerdesiniz. Eşiniz ya da sevgiliniz, sevgililer günü anısına bu şık çerçeveyi ofisinde ya da çalışma odasında masasına koyabilir ve her an sevginizi gözleri önünde tutabilir. Erkeklerin klasik bir çerçeve fotoğraftansa bu tip bir resmi daha çok beğeneceğini de unutmamak gerek.

İsme Özel Arma Tasarımlı Deri Cüzdan

İsme Özel Arma Tasarımlı Deri Cüzdan
İsme Özel Arma Tasarımlı Deri Cüzdan

İsme Özel Arma Tasarımlı Deri Cüzdan
Erkekler için alınabilecek kişisel hediyeler oldukça sınırlıdır. Hele de aksesuar satın almaya karar verdiyseniz, klasik birkaç parça ve model sizi bekliyor. Oysa kişiye özel hale getirilen bir cüzdan son derece anlamlı bir hediye olacaktır. Cüzdanınızın üzerine istediğiniz mesajı yazdırabiliyorsunuz.

İsme Özel Arma Tasarımlı Deri Cüzdan
 


 

 

 

Dilerseniz harf ve tarih ile hediyenizi ölümsüzleştirebilirsiniz. Üstelik renk seçenekleri de mevcut. Sevgililer günü hediyesi seçerken yaşadığınız zorlukları, size sunduğumuz öneriler ile geride bırakabilirsiniz. Çünkü hem sevgililer gününde hem de yıldönümü gibi sevdiğiniz kişi ile olan özel zamanlarınızda tercih edebileceğiniz bu hediyeler, aşkınızı itiraf etmenin, ona verdiğiniz değeri göstermenin en güzel yolu olacaktır.

Sevgililer Günü Hediyesi Ahşap Fotoğraf Albümü

Sevgililer Günü Hediyesi Ahşap Fotoğraf Albümü
Sevgililer Günü Hediyesi Ahşap Fotoğraf Albümü

Sevgililer Günü Hediyesi Ahşap Fotoğraf Albümü
En özel anlarınızı ölümsüzleştirerek bir araya getirebileceğiniz albüm, hoş bir anı olacaktır. Albümün en dikkat çeken özelliği ise ahşap üzerine özel olarak yazılan isim ve tarih gibi detaylar olacak. Sevgiliniz ve sizin adınıza hazırlanan ürün, erkek için el yapımı hediyeler arasında da değerlendirilebilir.

Sevgililer Günü Hediyesi Ahşap Fotoğraf Albümü
 


 

 

 

Üstelik kesinlikle sevgiliniz bu hediye ile kendisini özel hissedecek ki zaten önemli olan da budur aslında. 14 Şubat’ı daha anlamlı kılmak için tercih edilebilecek albüm ile siz de bu yıl bir farklılık yapmaya ne dersiniz? Geç kalmayın ve en güzel fotoğraflarınızı albümünüz için hazırlamaya başlayın.

Sevgiliye Hediye Romantik Kupon Kitap

Sevgiliye Hediye Romantik Kupon Kitap
Sevgiliye Hediye Romantik Kupon Kitap

Sevgiliye Hediye Romantik Kupon Kitap
Sevgilinize kupon kitap hediye etmeye ne dersiniz? O da ne diye soracak olursanız, kısaca unutulan sözleri ölümsüzleştirmek olarak ifade edebiliriz. Dilerseniz siz sevgilinize kuponlarda yazan sözleri verebilir ve istediği zaman kuponlarını kullanmasını sağlayabilirsiniz, dilerseniz de bu kuponları kendiniz kullanmak üzere sevgilinize imzalatabilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Romantik Kupon Kitap
 


 

 

 

Bu da aranızda eğlenceli bir oyun olacaktır. Aynı zamanda ilişkinizi renklendirecek, canlandıracak bir aktivite olacağını söyleyebiliriz. Kuponlarda yazan şartları kendiniz belirleyerek ise bir el yapımı hediye özelliğini kazandırabilirsiniz. Her hâlükârda, kuponların verdireceği sözler size eğlenceli dakikalar hazırlayacaktır. İster sevgilinize isterseniz de eşinizi bu kupon kitabı almaya ne dersiniz? Eğlenceli garantili bir hediye isteyenler zaman kaybetmeden satın alabilir.

Check Also

anneler günü hediyeleri

Anneler Günü Hediyesi | Anne Tasarımlı En Güzel Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir: Anneler Günü Hediyeleri Anneler günü hediyesi almak için geç kalmadan güzel seçenekleri değerlendirmeli …