Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / 2020’nin En Güzel Seni Seviyorum Sözleri – Seni Çok Seviyorum Sözleri
seni seviyorum sözleri
seni seviyorum sözleri

2020’nin En Güzel Seni Seviyorum Sözleri – Seni Çok Seviyorum Sözleri

Hayatımızda önemli bir yeri olan insanlara güzel duygular besler, onları sahipleniriz. Kan bağımız olsun veya olmasın onlarla aramızdaki derin köprüyü saf bir sevgi ile inşa eder ve bu güzel duyguları davranışlarımızla ve sözlerimizle ifade ederek sevdiğimiz insanları mutlu ederiz. Sevdiklerimize sevdiğimizi söylemenin, seni seviyorum sözleri söylemenin birçok yolu vardır. Bazen güzel bir çiçek ile, bazen gülen gözler ile, bazen ufak jestler bazen küçük sürprizler ile sevdiklerimize beslediğimiz duyguları ifade etme şansı yakalarız. Bazen de seni seviyorum çünkü diye başlayan sözler ile onlara hislerimizi anlatmak yeterli olur.

Sevdiğimizi göstermekten ziyade sevdiğimizi söylemenin de birçok yolu vardır. Fransızca seni seviyorum, Yunanca seni seviyorum, İtalyanca seni seviyorum, Korece seni seviyorum, Kürtçe seni seviyorum veya Almanca seni seviyorum, Çince seni seviyorum, Japonca seni seviyorum kısacası bütün dillerde seni seviyorum diyerek de birtanecik sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Böylece ona olan aşkınızın sonsuzluğunu ifade eder ona seni seviyorum mesajları ile romantik anlar yaşatırsınız. Tüm dillerde seni seviyorum diyerek sevgilinize dünyanın neresinde olursa olsun onu aynı aşkla düşüneceğinizi ve her zaman aynı duyguları besleyebileceğinizi ifade edebilirsiniz.

Seni Seviyorum Sözleri

                Sevdiklerinizi mutlu etmek için sunacağınız hediyeler veya sürprizlere eşlik edebilecek en güzel seni seviyorum mesajları burada! Yüz dilde seni seviyorum demenin yanında aşkınızı ifade edebileceğiniz ve sevgilinizi mutlu edebileceğiniz en romantik seni seviyorum sözleri

 • Seni seviyorum çünkü, seni sevmek beni kör kuyulardan çıkaran, bütün yalnızlıklardan çekip alan, yaralarıma merhem, gönlüme güneş olan bir duygu. Seni sevmek hayallerimi gerçekleştirmek kadar büyük bir arzu…

Seni Seviyorum Sözleri

 • Seni seviyorum her dilde… Seni seviyorum dünyanın her yerinde… Nereye gidersen git aynı gökyüzüne bakıp aynı hayallere daldığımız sürece seni seviyorum. Yüz dilde seni seviyorum…. Almanca seni seviyorum sevgilim: Ich liebe dich! Arapça seni seviyorum birtanem: Ohiboke! İtalyanca seni seviyorum hayatım: Ti amo!.. Dünyada var olan tüm dillerde seni seviyorum. İyi ki varsın.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Aşkın bir zehir misali içimi sarsın alsın beni kendine, senden başka kimseler değmesin ellerime, seni seviyorum çünkü; varlığını hissettikçe ölmeyi düşünmem bile!

Seni Seviyorum Sözleri

 • Sanki hayatta sakat kalmış bir oyuncuyum, kalbimi kıranlar yüzünden sakat kaldım ve aşktan yoruldum sanırdım. Çok acı çektim daha sevemem sanırdım. Sen benim şimdiye kadarki en güzel yanılgımsın. Seni bulmuşum, bırakır mıyım sanıyorsun? Beni aşka inandırdın, yüzümde güller açtırdın, hayatıma neşe kattın. Sana olan sevgim susturulabilir mi sanıyorsun? İşte sen de burada yanılıyorsun.

SSeni Seviyorum Sözleri

 • Hayatımda var olan en güzel şeysin, hep kalbimin baş köşesindesin. Beni senden mahrum bırakma sevgilim. Seni çok seviyorum.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Uçan kuşlara bahsetsem senden, anlamaz ki hiçbiri… 100 dilde seni seviyorum desem bendeki sevgiyi kaldırmaz dünya dili. Seni çok seviyorum birtanem sakın unutma bu sözlerimi.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Yaşamayı özledim diyordum sen bana bir gülümsedin ya o an yeniden doğdum, mutluluğu unuttum diyordum bir geldin ya çok mutluyum, iyi ki varsın sevgilim.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Seni hep aynı aşkla sevecek, hep aynı sabırla bekleyeceğim. Hayallerimize aynı tutkuyla sarılıp seni aynı sevgi dolu gözlerle izleyeceğim. Sen yanımda oldukça her zorluğu yeneceğim. Seni seviyorum çünkü sen benim gücümsün. Sen benim gülüşümsün.

Seni Seviyorum Sözleri

 • En umutsuz anımda bir güneş gibi parlayıverdin hayatımda, uçuverdi yalnızlığım ve unutuldu yaralarım. Gülüşümde çiçekler açtı, kalbimde bitmek bilmeyen bir kıpırtı… Seni her şeyden çok seviyorum hayatımın anlamı.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Seviyorum seni, seviyorum seninle geçen her anı, seninle hayata merhaba demeyi seviyorum. Seninle gülmeyi seviyorum, seviyorum seninle dertlenmeyi. Seni seviyorum çünkü dermanımsın derdimde, gülücüksün yüzümde, baş tacısın kalbimde. İyi ki varsın.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Nereye gidersen git hep aklımdasın ve ne kadar uzaklaşırsan uzaklaş elini kalbine koyduğunda ben hep orada olacağım. Seni asla bırakmayacağım.

Seni Seviyorum Sözleri

 • İnsanlara seni anlatmak çok zor, bilmiyorlar ki güldüğünde içimde oluşan kıpırtıyı, bilemezler ki sen üzüldüğünde içimde beliren sancıyı. Anlayamazlar varlığının beni nasıl yaşama bağladığını ve tahmin edemezler sana olan aşkımın ucunu bucağını.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Seni hayatın tüm yorgunluğuna, engellerin tüm zorluğuna, gecelerin tüm karanlığına rağmen seviyorum. Seni seviyorum çünkü, sen bana her sıkıntıyı kolay kılıyorsun, varlığınla tüm zorlukları fırlatıp atabiliyorsun. İyi ki benimlesin.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Sen benim hayattan vazgeçmeyi düşlediğim anda soluğum oldun tükenmeyen. Varlığınla tüm yaralarıma merhem oldun hiç karşılık beklemeden. Bir baktım ki canım olmuşsun, deliler gibi korktuğum kaybetmekten.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Bu şehri güzel kılan varlığın, umudumu da pekiştiriyor. Her gün yeni ve daha güzel bir güne uyandığımı iliklerimde hissedebiliyorum. Aynı havayı soluduğumuzu biliyorum ya, senden hiçbir zaman vazgeçmiyorum. Seni deliler gibi seviyorum.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Ne kadar uzağımda olursan ol seni hep aynı aşkla seveceğim. Mesafeler aşka engel olamaz sevgilim, şunu unutma; sen orada ağlasan benim burada yanaklarım ıslanır. Seni çok seviyorum.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Ne bir melodide ne bir şiirde, işin özü iki kelimelik bir sözde: Seni seviyorum.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Bence dünyanın en zor sözü “Seni seviyorum.” dur. Çünkü hakkını vererek söyleyebilmek yürek ister. Ömrüm yettiğince bu sözü aynı yüreklilikle ve aynı aşkla söyleyeceğim.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Benim de işim çok zor, her sabah erken vakitte kalkıp yine seni seviyorum.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Kırmızı bir gül olmak isterdim dalımdan yalnız senin için kopmak ve yalnız senin ellerinde solmak için sevgilim. Seni seviyorum.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Seni seviyorum sözler içine sığacak bir şekilde değil, tüm ömrümü sana feda edecek bir şekilde. Seni seviyorum çünkü sensiz bir hiçim seninle güller açıyor gülüşlerimde.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Sevmek beklemektir, süresini bir an bile hesap etmeden. Sevmek fedakarlıktır, sen de olanı vermek, karşılık beklemeden. Sevmek yalnızlıktır, bütün yolu tek başına yürümek. Sevmek ne olursa olsun affetmektir şefkati yüreğinin dibinde hissederek… Sevmek ağlamaktır, gözyaşlarını göstermekten çekinmeden ve sevmek yorulmaktır, sevdiğinin peşinde ömrünü hiç etmek. Anlayan yüreğe aslında çok şeydir sevmek, “Seni seviyorum.” demek…

Seni Seviyorum Sözleri

 • Dünyanın her yerinde ve dünyanın her dilinde seni seviyorum. Bütün tenlerde, bütün sokaklarda, bütün yollarda, bütün dillerde seni seviyorum. Sensiz nefes alacağım bir dünyayı sonuna kadar reddediyorum. Sensiz öyle anlamsızım ki, hiçbir şeyden tat almıyorum. Sensiz bütün tanımlar birbirine karışıyor, yaşamanın nasıl bir şey olduğunu unutuyorum. Beni sensiz bırakma deniz gözlüm.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Yalnızlığıma son olan, yanlışlarımı doğru kılan, dertlerimi dinleyip sancılarıma ilaç olan sevgilim… Beni nasıl bağladıysan yaşama hiçbir şeyden korkmuyorum, sana hasret ölmekten başka. Beni nasıl sardıysan kollarınla asla üşümüyorum en korkunç ayazlarda. Beni nasıl mutlu ettiysen varlığınla, tüm dünyayı güldürmek istiyorum çabalarımla. İyi ki geldin, girdin hayatıma. Seni çok seviyorum.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Fark ettim ki gömülü bir ırmağın yalnızlığıdır bu, benimle beraber yürür müsün?

Seni Seviyorum Sözleri

 • Güzelliğe gerek yok birtanem sen bir gül, tüm şiirler ayna olur sana. Seni seviyorum.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Herkesin kurduğu sıradan cümlelerle değil, ben seni bambaşka dillerde seviyorum. Kürtçede seni seviyorum, Almanca seni seviyorum, Fransızca seni seviyorum, Rusça seni seviyorum, İtalyanca seni seviyorum, Arapça seni seviyorum… Aklına gelebilecek her dilde bıkmadan usanmadan seni aynı koca aşkla seviyorum. Yere göğe sığmaz bir arzuyla seninle hayallere dalıyor, kokunu hep burnumda istiyorum. Seni seviyorum aklına gelebilecek her dilde, tüm dillerde seni seviyorum.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Her gün, her saat, her dakika, her saniye seni düşünerek yaşıyorum. İnan bana aklımdan hiç çıkmıyorsun. Seni seviyorum.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Sen benim en kıymetlimsin. Şu hayatta senin varlığından daha değerli hiçbir şeye sahip değilim. Şu kısa ömrümde senin gülüşünden başkasını görme arzusunda değilim. Hep benimle kal. Çünkü seni çok seviyorum.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Bazen bir fırtına kopar içimde, sensizliğin acısını iliklerimde hissederim. Sancıyan yanlarımla özlerim seni hiç bıkmadan usanmadan. Bazen bir şeyler kopar yüreğimden, o asla sen olmazsın. Ama umudum tüm günlerimi zedeler. Sensizliğin tarifini yapmaya hiçbir söz yetmez, o yüzden dön… Seni hala çok özlüyorum.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Sessizliğimi bahane etme, gözlerime baksan göreceksin. 100 dilde seni seviyorum desem de gereksiz, bir gözlerime baksan ayna gördüğünü zannedeceksin. Gözüm senden başkasını görmezken sensizliğe tahammül etmem mümkün mü? Beni affeder misin?

Seni Seviyorum Sözleri

 • “Seni seviyorum.” Sözünden daha güzel bir söz varsa o da “Sana güveniyorum.”dur. Herkes herkesi sevebilir ama herkese güvenemez.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Sen benim inandığım ne varsa alt üst ettin. Ama artık şunun farkındayım hayatımın altı üstünden daha güzelmiş. Ne iyi ettin, iyi ki geldin sevgilim.

Seni Seviyorum Sözleri

 • Bana seni sorsalar dilim tutulur, çünkü seni anlatacak bir kelime yok henüz lugatımda. Seni anlatacak bir şarkı ya da seni tam anlamıyla ifade edebilecek bir şiire de rastlamadım. Senin adın geçse bir yerde ben hep bu zorluklarla cebelleşir, sana olan duygularımı tanımlayamadan çaresizce kalırım. Tek bildiğim sana çok aşığım

Seni Seviyorum Sözleri

 • Ne zaman kötü hissedersen kendini elini kalbinin üzerine koy ve beni hisset. Ben senin yokluğunda hep öyle yapıyorum sevgilim, nereye gidersem gideyim biliyorum ki benimlesin. Biliyorum ki atamayacağım kadar içimdesin. İliklerime işlemişsin. Seni seviyorum.

Seni Seviyorum Sözleri

Check Also

Romantik Kar Küresi Modelleri, Işıklı & Müzikli Kar Küreleri

Kar küresi modelleri sayesinde sevdiklerinize son derece sevimli ve hoş sürprizler yapabilirsiniz. Kar küreleri görünümleri …