Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Saatlerin Anlamı 2021 – Saat Anlamları ve Çift Saat Anlamları Nedir ?
saat anlamları

Saatlerin Anlamı 2021 – Saat Anlamları ve Çift Saat Anlamları Nedir ?

Saatine bakan kişi, hayattan bir beklentisi olan kişidir. Ya günün yorgunluğunu atmak ve evde keyifli bir akşam yemeği yemek için iş çıkış saatini bekleyen bir çalışan, ya sevgilisi ile buluşmak için dakikaları sayan bir aşık ya da çocuğunun okuldan gelmesini bekleyen bir anne gibi… Bu beklentinin sonunda hep sevgi, umut, özlem ve kavuşma vardır. Saatler bu beklentilere eninde sonunda bir cevap verdiği için özel ve anlamlıdır. Geçmek bilmeyen dakikalar gün içinde bazen boğucu bir etki gösterebilir. Bazen de sabır ve heyecanla beklenen anlar, saate her baktığımızda kalbimizi normalden çok daha hızlı atmasına neden olabilir. Hatta saatimize baktığımızda bazı anlamlar yükler ve hayattan beklentilerimize odaklanabilir, böylelikle motive olabiliriz.

Peki saatlerin anlamı nedir? Her saatin farklı bir hikayesi olduğunu mutlaka duymuşsundur. Hayatında biri varsa ya da birlikte olmanın hayalini kurduğun biri; saatlerin anlamı bu noktada sana bazı tüyolar verebilir. Saat falı olarak da tanımlayabileceğimiz saatlerin anlamı, sana güzel haberler vaat edebilir, ilişkilerle ilgili bazı önemli iddialarda bulunabilir. Ya da bazen beklentilerinin dışında olumsuz ve karmaşık duygular yaratabilir, hayal kırıklığına yol açabilir. Yazımızda senin için “Saatlerin anlamı gerçek mi”; “Çift saatlerin anlamı nedir”, “Saat anlamları tersi nedir” gibi soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız. İşte saatlerin anlamı 2021  listemiz…

01:01 Saat Anlamı – Seni Seviyor

 01 01 saat anlamı

Saati tam 01:01’de yakalarsan gerçekten şanslı bir insan olduğunu söyleyebiliriz! Bu saatin anlamı gerçek sevgiye işaret ediyor. Gözlerin 01:01’de saate çevrildiyse sevgilin ya da eşinin seni gerçekten sevdiğine emin olabilirsin.

02:02 Saat Anlamı – Senden Hoşlanıyor

 02 02 saat anlamı

Senin gerçekten çok hoşlandığın ancak onun senden hoşlandığından emin olamadığınız biri mi var? Gözün saate kaydığında saatler 02:02’yi gösteriyorsa mutlu olabilirsin… Çünkü bu saat o özel insanın senden hoşlandığını gösteriyor.

03:03 Saat Anlamı – Sana Aşık olmaya Başlıyor

 03 03 saat anlamı

Flört ediyorsunuz ancak aşkından emin olamıyor musun? Saatler 03:03’ü bulduysa ve sen de bu saate denk geldiysen, filizlenen bir aşkın müjdesini de aldın demektir. Aşk dolu günlerin kapıda belirmesine çok az kaldı, mutlu günler yakın!

04:04 Saat Anlamı – Seni Çok Seviyor

04 04 saat anlamı

Bazen birlikte olduğun kişinin aşkından emin olamıyor, “Acaba beni aldatıyor mu” diye kendi kendine hayıflanıyor olabilirsin. Ancak 04:04 çok güçlü bir sevginin habercisi. Sevdiğin kişi de seni seviyor, merak etme; hayal kırıklığına uğramayacaksın! Unutma, saatlerin anlamları uzunca sürecek bir mutluluğu da müjdeler.

05:05 Saat Anlamı – Senden Nefret Ediyor

 05 05 saat anlamı

Saatlerin anlamı ters olduğunda ne yazık ki moralin biraz bozulabilir, tıpkı 05:05’te olduğu gibi. Ayrıldığın eski sevgilini hala düşünüyorsan ve 05:05’te gözün saate takıldıysa bir nefret durumu söz konusu olabilir. Ama sen bu durumu bir avantaj gibi değerlendirip sevdiğin insanın gönlünü almak için planlar yapabilirsin. Saatlerin anlamı gerçek mi diye düşünüyor olabilirsin, belki “Aman yalnızca fal işte” diyebilirsin. Ama yine de bu durumu sana karşı hislerinden tedirgin olduğun kişiyi geri kazanmak için bir fırsat olarak da değerlendirebilirsin.

06:06 Saat Anlamı – Herhangi Bir Teklif İçin Kötü Bir Gün

 06 06 saat anlamı

Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır derler. Ama belli ki bugün kahve teklifi için çok da uygun değil. 06:06’da onu düşünerek saate baktıysan kahve, yemek ya da evlilik teklifini yarına saklaman gerekebilir.

07:07 Saat Anlamı – Senden Çocuk Yapmak İstiyor

07 07 saat anlamı

Büyük aşkın meyvesi çocuklar… Bu saatin anlamı artık bir yuva kurma ve dahası çocuk yapma isteğine işaret ediyor. Evliysen çok yakın zamanda eşinin çocuk yapmayı istediğine dair konuşmasına hazırlıklı ol. Bu teklifi sen de yapabilirsin, tabii saatlerin anlamı ters bir durum söz konusu değilse…

08:08 Saat Anlamı – Sana Kahvaltı Teklif Edecek

 08 08 saat anlamı

08:08, keyifli bir kahvaltıyı müjdeler! Hoşlandığın ya da aşık olduğun insanın kahvaltı teklifi için hazır ol… Saatlerin anlamları uzunca sürecek bir birliktelik için de hazırlanman gerektiğini gösteriyor.

09:09 Saat Anlamı – Seni Üzecek Bir Söz Söyleyecek

 09 09 saat anlamı

Saat anlamları tersi ise bazen olumsuz hislere ve beklentilere de neden olabilir. Bugün sevdiğin insan seni üzecek, kendini kötü hissetmene neden olabilecek bir söz söyleyebilir. Sen yine de metanetini koru ve ona karşı sabırlı, anlayışlı olmaya özen göster. Ne de olsa aşk kolay bulunmuyor!

10:10 Saat Anlamı – Senden Ayrılmak İçin Fırsat Kolluyor

 10 10 saat anlamı

Saatlerin anlamları uzunca seni diken üzerinde tutacağa benziyor. Zira, saat 10:10’da gözün saate takıldıysa ve birlikte olduğun kişi ile aranızda bazı sorunlar var ise ayrılık çanları yakında çalacak olabilir. Unutma, saatlerin anlamı 2018 ters ve can sıkıcı bazı olayların yaşanacağı bir yıl olabilir uyarısını da verebilir.

 11:11 Saat Anlamı – Sana Sürpriz Bir Hediyesi Var

 11 11 saat anlamı

Sürpriz bir hediyeye kim bayılmaz ki! Bugünlerde sevgilin ya da eşinden seni heyecanlandıracak bir hediye alabilir ve sevinç çığlıkları atabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun!

12:12 Saat Anlamı – Seni Ailesine Anlatacak

 12 12 saat anlamı

Evlilik hayalleri kuruyorsan, ilk adımları bugünlerde atılabilir. Saatlerin anlamı sevgilinin seninle ilgili duygularını ve gelecek planlarını ailesine anlatacağını gösteriyor.

13:13 Saat Anlamı – Seninle Konuşmaya Utanıyor

 

Çift saatlerin anlamı yaşanacak dolu dizgin bir aşkın habercisi olabilir. Şimdilik o seninle konuşmaya, duygularını açıkça ifade etmeye çekiniyor. Belki yapacağı konuşma için en doğru cümlelerle sana gelmek istiyor ama utanıyor. Biraz zamana bırakmak faydalı olabilir. Tabii işini şansa bırakmak yerine bir çılgınlık yapıp sen onunla konuşabilirsin. Saatlerin anlamı 2018 ters bir yıl mesajı vermiyorsa, ilk adımı sen de atabilirsin.

14:14 Saat Anlamı – Evlenme Teklifi Etmeyi Düşünüyor

 14 14 saat anlamı

Saatlerin anlamları mutlu bir evliliğin de habercisi olabiliyor. Sevdiğin adam yakında tek taşını alarak sana sürpriz bir evlenme teklifinde bulunabilir! Saatlerin anlamı 2018 uzun ama hiç bitmesini istemeyeceğin, sevinçli ve heyecan dolu bir yıl olacağını gösteriyor.

15:15 Saat Anlamı – Seninle Kaçmak İstiyor

 15 15 saat anlamı

İnsan bazen iş hayatından, yoğun şehir yaşamından ya da monotonluktan kaçmak, bu kaçışta sevdiği insanın da kendisine eşlik etmesini ister. Eşin ya da sevgilin yakın zamanda sana “Hadi gel birkaç günlüğüne buralardan kaçalım, kafamızı dinleyelim, gezelim” diye bir teklifte bulunursa şaşırma!

 

16:16 Saat Anlamı – Seni Arkadaşlarına Anlatıyor

16 16 saat anlamı

Aşk kalbe girince insan herkese “Onu seviyorum” diye haykırmak ister. 16:16 saati de sevgilinin seni ve sana duyduğu aşkı arkadaşlarına anlattığını gösteriyor. Henüz bir ilişki yoksa bu durum, sevdiğin kişinin birlikteliğinizi arkadaş onayına başvuracağını haberdar eder. Hangimiz, bir ilişkiye başlamadan önce hoşlandığımız kişi hakkında öngörüsüne ve hislerine inandığımız arkadaşlarımızdan onay almayız ki!

17:17 Saat Anlamı – Seninle Aynı Hayalleri Kuruyor

 17 17 saat anlamı

Şu anda onu düşünüyorsun değil mi? Merak etme, 17:17 itibari ile oda seni düşünüyor. Hatta düşünmekle kalmayıp seninle ilgili toz pembe hayaller kuruyor.  Saatlerin anlamı uzun ve aşk dolu bir gelecek için kurduğun hayallerin karşılıksız olmadığını söylüyor. 

18:18 Saat Anlamı – Seni Herkesten Daha Çok Seviyor

 18 18 saat anlamı

Saatler 18:18’i mi gösteriyor? O zaman hiç şüphe yok ki sevgilin ya da eşin şu hayatta en çok seni seviyor! Hep seni düşünüyor ve hayatında senden başka kimseye yer yok. Kalbi seninle çarpıyor. Şanslısın, kıymetini bil!

19:19 Saat Anlamı – Elini Tutup Dudaklarından Öpmek İstiyor

 19 19 saat anlamı

İlk öpücüğün düşüncesi bile yanakları kızartan bir his yaratır. Gözleriniz birbirine değdiğinde tıpkı senin gibi onun da aklından geçen bir tek şey var son günlerde: Ellerini tutup o ilk öpücüğün hayali… 

20:20 Saat Anlamı – Şu Anda Başkasıyla Yan Yana

 20 20 saat anlamı

Saatlerin anlamı 2018 ters ve beklenmedik olayların yaşanacağı bir yılı işaret ediyor. Saatlerin 20:20’yi gösterdiği şu anda o ne yazık ki bir başkasıyla yan yana… 

21:21 Saat Anlamı – Seninle İlgili Gelecek Hayalleri Kuruyor

 21 21 saat anlamı

Saatlerin anlamları geleceğe dair hayallerin kurulduğuna işaret edebilir. Evet, sevgilin sana, geleceğinize ve birlikteliğinize dair hayaller kuruyor. Saatlerin anlamı 2018 yılından itibaren, kurduğunuz hayallerin gerçeğe dönüşebileceğinin de sinyalini veriyor.

22:22 Saat Anlamı – Sana Kahve Ismarlayacak

 22 22 saat anlamı

O beklenen teklife çok az kalmış olabilir! Saatler 22:22’yi gösterdiğinde gözünüz saate takılırsa heyecan verici bir gelişmeye hazır olun.  Hoşlandığınız kişi size kahve ısmarlayacak! Karşılıklı olarak kahvelerinizi yudumlarken hoşunuza gidebilecek bazı açıklamalar yapabilir.

 

23:23 Saat Anlamı – Senin İçin Hayatının İlki Ve Teki Olduğunu Düşünüyor

 23 23 saat anlamı

Sevdiğin insanla yaşadığın birliktelik kadar, onun senin hakkında aslında ne düşündüğü de hiç şüphesiz çok önemli. Saat 23:23 ve duyguların karşılıksız değil! Sevgilin, senin için hayatının ilki ve teki olduğunu düşünüyor. Karşındaki, sana hayatını adamaya hazır bir kişi. Onu kaybetme!

 

00:00 Saat Anlamı – Seni Şu Anda Rüyasında Görüyor

00 00 saat anlamı

Senin onu düşündüğün şu an, o seni rüyasında görüyor. Unutma, rüyada görülen sevgili, ister kız isterse de erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma, evlilik ve saadete işaret eder. Saatlerin anlamı 2018 uzun, aşk dolu ve tükenmeyecek bir ilişkinin size adım adım yaklaştığını söylüyor. Mutlu günler yakın, bizden söylemesi!

Papatya falı misali saatlerin aşıklar için anlamı büyük. “Seviyor mu? Arayacak mı? Beni Düşünüyor mu?” gibi soruların yanıtlarını saatlerde arıyor olabilirsiniz. Her ne kadar körü körüne inanmak doğru olmasa da saatlerin anlamı yaşanacak güzel yılları, huzur ve aşk dolu bir ilişkiyi ya da mutlu bir sonu müjdeleyebilir. Saat ve dakikalara bakarak aşk hayatınızla ilgili değerlendirmeler yapabileceğiniz saatlerin anlamı 2018 listemiz umuyoruz ki işinize yaramış ve ilişkiniz ile ilgili doğru çıkarımlar yapmanızı sağlamıştır. Sevgiyle ve aşkla kalın…

Check Also

anneler günü hediyeleri

Anneler Günü Hediyesi | Anne Tasarımlı En Güzel Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir: Anneler Günü Hediyeleri Anneler günü hediyesi almak için geç kalmadan güzel seçenekleri değerlendirmeli …

Bir yorum

  1. DOĞRU SÖYLEDİNİZ

    GAZİANTEP///NURDAĞI

Bir cevap yazın