Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Resimli Kupa Bardak Modelleri & En Uygun Fiyatları – Resimli Kupa
resimli kupa bardak modelleri

Resimli Kupa Bardak Modelleri & En Uygun Fiyatları – Resimli Kupa

Resimli kupa kolay, uygun ve kullanışlı hediyeler arasında yer almaktadır. üzerine yapılacak baskı ile hareketlendirilen kupa, duruma uygun yazı ve görsellerle renklendirilerek kişilerin kullanımına sunulmaktadır. Sevgiliye, eşe, öğretmene ya da yakın arkadaşa hediye almak, içimizde tatlı bir heyecan uyandırsa da, bazen hediyenin beğenilmeyeceği ihtimali bu heyecanı garip bir korkuya dönüştürebilir. Böyle bir korku, alacağınız hediyenin gayet güzel olduğunu bilseniz de gerilmenize, elinizdeki hediyeyi bırakmanıza ya da aldığınız hediyenin içinize sinmemesine neden olabilmektedir. Böyle durumlar için alabileceğiniz en garantili hediye, resimli kupa bardaklardır. Bu hediyeler, sizi zorlamadan hediye almanın keyfini yaşatırken, özenli yapıları ve özel kutularında gönderilmeleri, hediye alacağınız kişiyi önemsediğinizi göstermektedir.

İster meslekler üzerinde olsun, ister eşiniz veya sevgilinizle aşk üzerine, ister arkadaşlarınızla yaşadığınız güzel anılar üzerine, resimli kupa bardak ile her duruma uygun bir hediyeye sahip olmuş olursunuz. Hediyenizin özelliği, üzerinde yazdırmak istediğiniz yazı ve bastırmak istediğiniz resim ile belirlenir. Bu sayede kendinize güvenerek hediye sahibine hediyesini takdim edersiniz. Dayanıklı seramik malzemeden üretilen kupalarımız, istediğiniz şekilde renklendirilir ve baskıları yapılır. Üzerine yazı yazdırabilme şansınızın olması, kupaların kişiselleştirilmesinde etkilidir. Bunun yanında hem okulda, hem işte, hem evde kullanıma uygun olmaları, bu hediyeyi daha da özel kılmaktadır. Ayrıca resimli kupa fiyatlarının da oldukça uygun olması nedeniyle, bu hediye tercih edilmektedir. Resimli kupa ne kadar diye soranlar için yanıtımız; resimli kupa fiyatları 30 TL ile 50 TL arasında değişiklik göstermektedir. Resimli kupa bardak ile, hediyenizin birden fazla ortamda, hediye ettiğiniz kişinin yanında olmasından dolayı mutluluk duyacaksınız. En güzel resimli kupa çeşitlerini inceleyerek istediğinizde kararınızı verebilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Mesajlı Kupa

resimli kupa

Kupa, içerisinde bulunan 3 ayrı mesaj içeriği bölümü ile hem göze, hem kalbe hitap etmektedir. Porselenden üretilen ürün, üzerinde sevgilinizin ve sizin isminizi, ismin üst kısmında özel gün mesajınızı, ismin alt kısmında ise genel mesajınızı ve tarihi bulundurmaktadır. Bu şekilde yapacağınız baskıda dilerseniz fotoğraf da kullanabilirsiniz. kupanın malzeme kalınlığı 4 mm olup, klasik beyaz porselen üzerine baskı yapılmaktadır. ürün, özel olarak hediye paketi ile sizlere ulaştırılır. Ürünün sipariş edilmesi aşamasında yükleyeceğiniz yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf veya kolaj çalışması da, kupa üzerindeki beyaz alanı süsleyecektir.

resimli kupa
 

Karakalem Tasarımlı Kişiye Özel Kupa

resimli kupa bardak

Gönderdiğiniz fotoğrafın karakalem bir örneğinin kupa üzerine basılması ile elde edilen hediye, siyah beyaz olarak gönderilecektir. 9,5 x 8,5 cm boyutlarındaki kupa üzerine karakalem efekti ile yapılacak baskı, göndereceğiniz fotoğrafın kalitesini de etkilemektedir. Bu hediye için en az 1 MB boyutunda bir fotoğraf kullanmanız gerekmektedir. klasik beyaz porselen üzerine yapılacak baskı ile şekillenen hediye, özel kutusunda sizlere gönderilmektedir.

resimli kupa bardak
 

Sosyal Medya Tasarımlı Kişiye Özel Kupa

kupa bardak resimli

Fotoğrafınızın İnstagram formatında bir kupanın üzerine basılmasını ister misiniz? Üzerinde instagram sahibi, konum, not ve hahstag yazılarak basılan resim, sevgilinizi şaşırtacak bir hediye halini almaktadır. ayrıca beğenme sayısı ve etiket gibi özellikler de ekleyebileceğiniz bu ürün, orijinal bir kupa baskısı olma özelliği taşımaktadır. Resimli kupa yaptırmak istiyorsanız, kesinlikle böyle orijinal bir seçeneğe başvurmanızı öneririz. Ürün, resimli kupa bardak fiyatları arasında en uygun fiyata sahiptir. Bu hediyenin 29.90 TL tutarındaki fiyatıyla hem uygun, hem de özenli bir hediye almış olma şansı yakalarsınız.

kupa bardak resimli
 

Polaroid Fotoğraf Baskılı Renkli Sihirli Kupa

resimli kupa bardak nerede yapılır

Kupa bardak resimli olsa da, sıcak ve soğuk su altında renk değiştirsin, resimli kısmı sadece sıcak içeceklerde ortaya çıksın istiyorsanız, bu kupaları tercih edebilirsiniz. Göndereceğiniz birden fazla fotoğrafın efektlenerek bardak üzerine basılması ile elde edilen ürün, üzerine isim ve tarih yazılması ile de özelleştirilmektedir. Ürün, turuncu, sarı, beyaz renk seçeneklerine sahiptir. Baskısı uzun ömürlü ve kalıcı olan kupa, ılık suda ve elde yıkandığında uzun yıllar kullanılabilir. Ürün, özel kutusu ile sizlere gönderilmektedir.

resimli kupa bardak nerede yapılır
 

Film Şeridi Tasarımlı Kişiye Özel Kupa

resimli kupa fiyatları

Resimli kupa hediye etmek isteyenler için bu seçenek de en uygun hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. üzerine yazılacak isimler ve tarih ile özelleştirilen kupa, göndereceğiniz fotoğrafların film şeridi şeklinde basılması ile oluşturulur. Ürün, özel kutusu ile sizlere gönderilir.

resimli kupa fiyatları
 

resimli kupa yaptırma

resimli kupa yaptırma

Bir ahşap fincan altlığı ve bir fotoğraflı kupadan oluşan setin her bir parçasına ayrı ayrı isim ve mesaj yazdırabilirsiniz. Kupanın her iki yüzüne de resim basılarak üretilen hediye, 20 x 11 cm boyutlarında bir ahşap tepsi ile birlikte gönderilir. Not, tepsi üzerine yazılmaktadır. Ürün, özel kutusu ve uzun kullanım ömrü ile sizlere gönderilmektedir.

resimli kupa yaptırma
 

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi İkili Kupa Seti

resimli kupa hediye

Set, iki adet resimli kupa ve bir kupa allığından oluşmaktadır. Resimli kupanın üzerine isim yazılmakta iken, altlığın üzerinde isim ile birlikte tarih de yazılmaktadır. Göndereceğiniz birden fazla fotoğrafın efekt ile bardağın üzerine basılması şeklinde üretilen hediye, özel kutusu ile sizlere gönderilmektedir.

resimli kupa hediye
 

Karakalem Tasarımlı Kişiye Özel Sihirli Kupa Bardak

resimli kupa ne kadar

Resimli sihirli kupa seçenekleri arasında en orijinallerinden karakalem efektli kupa, beyaz, turuncu ve sarı renk seçeneklerine sahiptir. Göndereceğiniz yüksek çözünürlüklü resmin kupaya karakalem efekti ile basılması şeklinde elde edilen hediye, sizlere özel kutusunda gönderilecektir.

resimli kupa ne kadar
 

Check Also

burç tarihleri

2020 Burçların Tarihleri – Burç Tarihleri ve Özellikleri

İnsanlar ikiye ayrılır, “burçlara inananlar ve inanmayanlar”. Kimimiz burç yorumlarını okuruz ve inanırız, kimimiz de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.