Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Unutulmaz Öğretmenler Günü Sürprizleri

Unutulmaz Öğretmenler Günü Sürprizleri

Öğretmen olmak ne büyük sorumluluk… Düşünsenize, geleceğe yön vereceksiniz. Yeni bireylerin yetişmesi, güçlü, akıllı, yetenekli nesillerin oluşması size bağlı… Üstelik eğitim dünyanın en zor işlerinden biri. İnsanlar çeşit çeşit ve siz bu insanların eğitiminden sorumlusunuz. Tek tek ilgi göstermek, onları doğru yönlendirmek zorundasınız. Bu zor zanaatı yerine getiren kişilerdir işte öğretmenler. Bu yüzden de öğretmenler günü yılın sadece bir günü olsa da, büyük bir neşe, mutluluk ve özen ile kutlanıyor, öğrencilerin öğretmenlerini mutlu etme çabası göz kamaştırıyor. Bu amaçta öğrencilere yardım etmek ise büyük bir onurdur. Pek çok sürpriz önerisi ile öğrencilerin, öğretmenlerine mutluluk vermesini sağlıyoruz. Bunun için ihtiyaç duyduklarınız ise yazımızın devamında… Okumaya devam edin!

Dikkatinizi Çekebilir ► Öğretmenler Günü Hediyeleri

 

 

Öğretmenler Günü Hatıra Hediyesi Akrilik

Öğretmenler Günü Hatıra Hediyesi Akrilik
Öğretmenler Günü Hatıra Hediyesi Akrilik

Öğretmenler Günü Hatıra Hediyesi Akrilik

Öğretmenlerinize klasik bir hediyenin dışına çıkmak için onun kişisel bakımına yönelik bir hediye alabilirsiniz. Bayan öğretmenlerinizin bayılacağı şık set, hem kullanışlı hem de hoş görünümü ile dikkat çekici. Hatta siz bile böyle bir sete sahip olmak isteyebilirsiniz. Öğretmeninizin doğum gününde de öğretmenler gününde de bu hediyeyi tercih etmeniz mümkün. Siz yeter ki onu mutlu etmek isteyin.

Öğretmenler Günü Hatıra Hediyesi Akrilik
 

Öğretmenler Günü Hatıra Hediyesi Akrilik

Öğretmenler Günü Hatıra Hediyesi: Öğretmenler gününe ölümsüz bir hediye ile imza atmak isterseniz ve öğretmeninizin sizi her daim hatırlamasını isterseniz, bu şık hediye işinizi görecektir. Sipariş verirken, öğretmeninizin ismi, sizin isminiz, iletmek istediğiniz mesaj gibi özel bilgileri sisteme girmeniz yeterli. Böylesine hoş bir hediyeye ulaşmak işte bu kadar kolay… Akrilik olan ürün, şık duruşu ile öğretmeninizin masasını ya da kitaplığını süsleyecektir.

Peki, bu şık hediyenin öğretmene yapılan küçük sürprizler arasında yer alması için ne tür mesajları kullanmalıyız? İşte size bir örnek; “Hayata bakış açımı değiştiren ve geleceğe ışıl ışıl gözler ile bakmamı sağlayan öğretmenim, öğretmenler gününüz kutlu olsun!” ya da “Benim için kendi zamanından çalan öğretmenim, geleceğimi aydınlattığınız için teşekkür ederim. İyi ki varsınız! Doğum gününüz kutlu olsun!” gibi çeşitli sözleri kullanabilirsiniz. Bu şık çerçeve ya da dekor ürünü, bu tip anlamlı sözler ile değer kazanacaktır ve de öğretmene sürpriz doğum günü gibi çeşitli etkinlikler için doğru seçim olacaktır. Öğretmenler günü için sürpriz hazırlama aşamasındaysanız, bu önerilere ek olarak sınıfça ezberleyeceğiniz hoş bir şiiri öğretmeninize okumanızı da önerebiliriz. Bunun için çok uzun olmayan ama anlamlı bir şiiri tercih edebilirsiniz. Hatta belki ünlü bir şairin dizeleri çok daha özel olacaktır. Örneğin;

Işık Dalı

Ellerin vardır öğretmenim,
Memleketin alın yazısını yazar.
Dağıtır kopkoyu karanlıkları,
Ellerin yüreklerimizde bahar…

Gözlerin vardır öğretmenim,
İleri ve aydın ufuklara bakan gözlerin,
Boğar ışıklarını yobazlıkların,
Mutlu yarınlar, muştular,
Sıcak ve derin.

Yüreğin vardır öğretmenim,
İçinde ne kötülük, ne karanlık, ne de kin.
Sevgiyle, iyilikle, bilimle dolu,
Hep vatan için çarpan yüreğin.

İlhan Geçer

öğretmenler günü sürprizleri

Ezberlediğiniz bu dizeleri sınıf olarak hep birlikte öğretmeninize okuduğunuzda duygulanmaması elde değil. Çok etkilenecek ve belki de mutluluk gözyaşları dökecektir. Bu tip duygu yüklü ve anlamlı sürprizler ile öğretmeninize mutluluk verebilir, öğretmenler günü ya da doğum gününde, ona verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz. Sizce de harika olmaz mı, ne dersiniz?

 

Öğretmene Sınıf Hediyesi Satranç Seti

Öğretmene Sınıf Hediyesi Satranç Seti
Öğretmene Sınıf Hediyesi Satranç Seti

Öğretmene Sınıf Hediyesi Satranç Seti

Sınıfta eğlenceli bir satranç turnuvasına ne dersiniz! Bunun için öğretmenler günü harika bir fırsat olacaktır. Öğretmeninizin ismini yazdıracağınız satranç tahtası, şık bir hediye olduğu kadar da dikkat çekici. Emin olun ki öğretmeniniz kıskanılacak. Hele de öğretmeninizin böyle bir özel ilgisinin olduğunu biliyorsanız, kesinlikle doğru hediye ile karşı karşıyasınız. Yapmanız gereken tek şey, online olarak gerekli bilgileri doldurup siparişinizi vermeniz. Burada öğretmeninizin ismi, iletmek istediğiniz mesaj ve tarih gibi basit bilgileri vermeniz yeterli.

Öğretmene Sınıf Hediyesi Satranç Seti
 

Öğretmene Sınıf Hediyesi Satranç Seti

Satranç tahtası üzerine ne yazdıralım? “Öğretmenler gününüz kutlu olsun.” gibi kısa ve net açıklamaların yanında, “Mutlu yıllar!”, “Nice Senelere!”,  “Sizi çok seviyoruz.” ve “İyi ki varsınız!” gibi notlar da yazdırabilirsiniz. Her hâlükârda özel bir not ile bu hediyeyi unutulmaz kılacaksınız. Öğretmeniniz satranç oynamaktan keyif alırken, her seferinde sizi hatırlayacak. Gelelim satranç turnuvasına. Bunun için öğretmeninizden söz almayı unutmayın. Sınıf olarak katılacağınız bu turnuva, size eğlenceli dakikalar yaşatacak, öğretmeninizi de mutlu edecektir. Öğretmeninize bu hediyeyi verirken satranç kutusunun içerisine bir de güzel şiir ekleyebilirsiniz. Orijinal hediye fikirleri kadar bu tip sürprizlerin de önemi büyük. Kısa bir şiirin yaşatacağı mutluluğu kelimeler ile anlatmak mümkün değil. İşte sizin için harika bir şiir önerisi;

 

Söz Verdim Öğretmenime

Öğretmenim, babam, ana kucağım,
Okulum, ilim, şehrim, bucağım,
Sınıfımsa, evim, barkım, ocağım,
Söz verdim öğretmenime,
Büyük adam olacağım!

Yeteri kadar çalışacağım,
Rakibimle yan yana yarışacağım,
Elbette aralarına karışacağım,
Söz verdim öğretmenime,
Büyük adam olacağım!

Yükselmeli insan dalında,
Göstermeli becerisini cihanda,
Çalışkanlık belli olur simada,
Söz verdim öğretmenime,
Büyük adam olacağım!

Zeynep Kamil İlköğretim Okulu

24-kasım öğretmenler günü sürprizleri

Öğretmene doğum günü sürprizleri ya da öğretmenler günü için yapılacak sürprizlerde, bu tip detaylar çok önem taşır. Öğretmeninize kendinizi, sevgi ve saygınızı ifade etmenin en güzel yolu sözlerdir ama her zaman bunları dile getirmek kolay olmaz. Şiirler ise bu işin kolay hali adeta! Siz de şiirleri, öğretmenler için hazırladığınız sürprizlerde kullanmayı unutmayın mutlaka. Kısa ya da uzun, birkaç dizenin yapabilecekleri sizi bile şaşırtacak. Şiirlerde insanın ruhuna dokunan bir taraf vardır.

 

En İyi Öğretmen İsimli Kahve Kupası

En İyi Öğretmen İsimli Kahve Kupası

En İyi Öğretmen İsimli Kahve Kupası

Kahve ya da çay içmeye bayılan, sık sık kahve kupası ile sınıfa gelen öğretmeninize şık bir kahve kupası almaya ne dersiniz? Belki pek çok seçenek bulabilirsiniz ama kesinlikle bu kadar orijinal bir tanesini bulamazsınız. Çünkü bu özel tasarım ürünün üzerinde öğretmeninizin ismi ve de sizin istediğiniz bir mesaj ile tarih yazıyor olacak. Kısacası öğretmenler günü sürprizi ya da doğrum günü sürprizi gibi bir plan içerisindeyseniz, bu seçim sizin için en iyisi olabilir.

En İyi Öğretmen İsimli Kahve Kupası
 

En İyi Öğretmen İsimli Kahve Kupası

Kupa üzerine mesaj yazdırırken ise önereceğimiz bazı kısa mesajları kullanabilirsiniz.

  • Öğretmenler gününüz kutlu olsun!
  • İyi ki öğretmenimizsiniz!
  • Nice mutlu yıllara…
  • En iyi öğretmen kahvesi…
  • Bizim öğretmenimiz bir tane!
  • Doğum gününüz kutlu olsun!
  • İyi ki varsınız öğretmenim…

Bunlar basit bazı seçenekler olmakla birlikte, kısa ve anlamlı mesajlar olacaktır. Dilerseniz, daha özel mesajlar da kullanabilir, sınıfınıza özgü seçimler yapabilirsiniz. “8/B sınıfının öğretmeni” gibi bir not da olabilir, “8/B sınıfı sizi çok seviyor!” şeklinde, diğer sınıfları kıskandıracak bir seçenek de… Buna ek olarak bizim önerimiz kahve kupasını özel bir mesaj ya da şiir ile birlikte öğretmeninize vermeniz yönünde. Bir de içerisine en sevdiği bitki çayı, çikolata, şekerleme ya da kahve karışımı gibi küçük bir sürpriz ekleyerek, öğretmene doğum günü sürprizi fikrinizi özel hale getirebilirsiniz. Öğretmeniniz hem kupaya şaşırtacaktır, hem üzerindeki mesaja, hem de içerisine yerleştirdiğiniz atıştırmalıklara…

“Bunca zaman kahrımızı çeken öğretmenim, sizi kırmak istemesek de bazen canınızı sıkabiliyoruz. Ama bilmediğiniz bir konu var ki biz sizi çok seviyoruz. Kokusuna bayıldığınız kahvenizi ya da soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak çayınızı içebileceğiniz bir kahve kupası ile sizin bu özel gününüzü kutlamak istedik. Bize geleceği şekillendirme gücü ve isteği veriyor oluşunuz, bizi cesaretlendirip, vatanımıza milletimize hayırlı olmamız için çalışıyor olmanız, size minnet duymamızın en önemli sebebi. Elbette bizler de sizin bizi ne kadar çok sevdiğinizi biliyoruz. Sizin yüzünüzü kara çıkarmayacağız. Başarılarımız ile gururlandırmak en büyük hedefimiz. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim!”

Sevgili Öğretmenim

Sevgili öğretmenim,
İnan sen bir ışıksın.
Yanarsın gece gündüz,
Aydınlatırsın bizi.

Doğruyu güzeli,
Bize sen öğretirsin.
Vatanıma sevgiyi,
Kalbimize sen korsun.

Çevreni aydınlatır,
Bir mum gibi erirsin.
Anne – baba gibisin,
Bizi, bağrına hep basarsın.

Fethi Bolayır

öğretmene sürpriz

Öğretmenler günü için ya da öğretmeninizin doğum günü gibi özel bir günü için yapılabilecek en güzel şey ona sürpriz kutlama yapmaktır. Basit bir mesaj ile geçiştirmemek gerek. Bunun için sizlere harika hediye önerilerimiz, bu hediyeler ile birlikte yapabileceklerinize dair de farklı önerilerimiz var. Öğretmeniniz bulmaca çözmeyi sever mi? Ya da problemler ile uğraşmayı? Cevabınız evet ise işte bu hediye sizin seçiminiz olabilir. Bulmaca sevenler, sorunları çözmeye bayılanlar, puzzle yapmaya da bayılacaktır. Sabrı sınayan bir hediye önerisi var sırada.

 

Öğretmene Hediye 500 Parça Puzzle

Öğretmene Hediye 500 Parça Puzzle
Öğretmene Hediye 500 Parça Puzzle

Öğretmene Hediye 500 Parça Puzzle

Bu puzzle eğlenceli olmasının yanında, farklı da. Çünkü sizin seçmiş olduğunuz bir fotoğraf yer alacak üzerinde. Bunun için de önerimiz, öğretmeniniz ile birlikte çekinmiş olduğunuz bir fotoğrafı kullanmanızdan yana. Seçeceğiniz fotoğraf, parça parça bir araya gelip son şeklini aldığında, öğretmeninizi de mutlu edecek. Ayrıca, öğretmen olmanın sabretmek demek olduğunu da bir kez daha gösterecek.

Öğretmene Hediye 500 Parça Puzzle
 

Öğretmene Hediye 500 Parça Puzzle

Doğum günü sürprizleri erkek için daha zorlayıcı olabilir. Bayan öğretmenler sürprizler ve hediyeler anlamında öğrenciler için daha kolay olsa da, erkek öğretmenler söz konusu olduğunda biraz daha fazla zorlanıyoruz. Siz de ne alacağız diye düşünüyorsanız, puzzle ile birlikte düşünebileceğiniz hoş bir hediye önerimiz var.

 

Öğretmenler Gününe Özel Kupa

Öğretmenler Gününe Özel Kupa
Öğretmenler Gününe Özel Kupa

Öğretmenler Gününe Özel Kupa

Öğretmeninize puzzle yaparken kullanabileceği, hoş ve esprili bir kupa hediye edebilirsiniz. Puzzle ile uğraşırken kahvesini yudumlayabilir, öğrencilerinin ne kadar ince düşünmüş olduğuna ise şaşıracaktır. Bu şık kupa için yapmanız gereken ise sipariş verirken öğretmeninizin adını yazmaktan ibaret. Buraya yazmış olduğunuz isim, kupa üzerine de yazılacak. Super Teacher tabiri ise öğretmeninizin hoşuna gidecektir.

Öğretmenler Gününe Özel Kupa
 

Öğretmenler Gününe Özel Kupa

Öğretmene doğum günü sürprizleri denildiğinde, basit bir hediyeden öte organizasyonlar aklımıza geliyor. Bunun için de en iyisi ödül töreni organize etmek olacaktır. Sınıf olarak yapacağınız bir organizasyon ile iki arkadaşınızı sunucu olarak seçebilirsiniz. Bir arkadaşınız şiir okurken, başka bir tanesi ise öğretmenler günü için özel bir mesaj iletebilir ve ardından ödül töreni gerçekleşebilir. Öğretmeninize hem Oscar hem de plaket vererek onurlandırabilirsiniz. Ayrıca hediyelerinizi de bu tören sırasında verebilir, belki bir demet de çiçek takdim edebilirsiniz. Kendisini bir anda böyle bir törenin içerisinde bulan öğretmeniniz, şaşıracak, heyecanlanacak ve de çok mutlu olacaktır.

 

Yılın En İyi Öğretmeni - Oscar ve Başarı Plaketi

Yılın En İyi Öğretmeni - Oscar ve Başarı Plaketi
Yılın En İyi Öğretmeni – Oscar ve Başarı Plaketi

Yılın En İyi Öğretmeni – Oscar ve Başarı Plaketi

Yılın en iyi öğretmeni temalı ödüllerinizde, öğretmeninizin ismine yer verebilir, ona özel mesajlar ve de tarih yazdırarak, özel birer hediye haline getirebilirsiniz. Düzenlemiş olduğunuz öğretmenler günü sürprizinin en önemli parçası olan Oscar ve de plaket, burada kolayca hazırlanacak ve size hızlıca teslim edilecektir. Üstelik hazırlayacağınız organizasyon öğretmene küçük sürpriz hediyeler vermek isteyenler için de harika bir fırsat olacaktır.

Öğretmenler Gününe Özel Kupa
 

Yılın En İyi Öğretmeni - Oscar ve Başarı Plaketi

Öğretmen

A’dan başlar aydınlık,
Bir taş koyar bütün yapılarda temele öğretmen.
Soluğudur düşüncenin buğdaydan yalaza dek,
Yeryüzünde ne varsa ondan gelmedir,
Yeryüzü ile el ele öğretmen.
Göz gözdür o, uzakları görürüz.
Ağızdır o, türkü söyleriz haykırırız günlerden.
Ulaşırız erdem üstüne, gelecekler üstüne biz hep.
Çizer büyük değirmisini.
Uç olur da gergele öğretmen.
Hey hey, burası bir dağ köyü, kurda kuşa,
Bırakılmış göğün kıyısında bırakılmış,
83 toprak ev, 83 acı duman,
Çoluğuyla, çocuğuyla 415 karanlık.
Kurtulacağız, el ayak kurtulacağız,
Bir okul yapıla, bir gele öğretmen.
Bir ışık, bir ışık daha,
Gecelerin içindeki ejderlerle dövüşür.
Nice istemeseler de, nice önleseler de,
Uyandırır toplumunu,
İyiye, doğruya, güzele öğretmen…

Fazıl Hüsnü Dağlarca

öğretmene sürpriz fikirler

Öğretmeniniz için düzenlemiş olduğunuz mini töreni, böylesine güzel ve ünlü bir şiir ile taçlandırabilirsiniz. Öğretmeninizin de bundan hoşlanacağı şüphesiz. Öğretmene doğum günü sürprizleri hazırlarken, dikkat edilmesi gerekenlerden en önemlisi, onlara gerçek duygu ve düşüncelerinizi hissettirmektir. Öğretmeniniz ne kadar samimi duygular içerisinde olduğunuzu bilmek isteyecektir. Siz de şiirler ile bunu sağlayabilirsiniz. Bir de öğretmene doğum günü sürprizi yapacak olanlar için mesaj paylaşarak, bu sürpriz konseptimizin sonuna gelelim.

“Aydınlığımın sebebi, okuduğum her kitabın ortağı, geleceğimin mimarı ve benim en yakın arkadaşım… Sevgili öğretmenim, sizin aramızdaki varlığınız bize güç veriyor. İyi ki varsınız ve iyi ki sizi tanıma fırsatı bulduk. Doğum gününüzü en içten dileklerimiz ile kutluyor, birlikte kutlayacağımız nice doğum günleri temenni ediyoruz. Sizi çok seviyoruz.”

 

Öğretmene Hediye Hat Yazılı Kalemlik

Öğretmene Hediye Hat Yazılı Kalemlik

Öğretmene Hediye Hat Yazılı Kalemlik

Öğretmen masalarının en büyük ihtiyacıdır kalemlik. Bu tip bir ihtiyaçta ise bundan daha iyisini bulamazsınız. Öğretmeninizin kalemleri düzenli görüneceği gibi, ahşap kesme şıklığındaki ürün, öğretmeninizin ismi ile dikkat çekici görünecektir. Diğer öğretmenlerin kıskanması dahi mümkün… Öğretmene sürpriz doğum günü yapmak isteyenler kesinlikle, bu tip hediye seçmeyi düşünebilir. Hem farklı hem de kişiye özel!

Öğretmene Hediye Hat Yazılı Kalemlik
 

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Abajur

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Abajur
Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Abajur

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Abajur

Öğretmeninizin fotoğrafları ya da sınıf olarak birlikte çekinmiş olduğunuz fotoğraflar bir abajurun dört tarafında bir araya gelebilir. Öğretmeninizin okuma keyfini tamamlayacak olan tasarım, keyifli dakikalar yaşatabilir ve sizler de öğretmeninize bu fırsatı verenler olabilirsiniz. Öğretmene küçük sürpriz hediyeler arayanlar için hem küçük hem de hoş bir seçim olacağı için kesinlikle bu abajuru tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Abajur
 

Öğretmene Hediye Kalem Seti

Öğretmene Hediye Kalem Seti
Öğretmene Hediye Kalem Seti

Öğretmene Hediye Kalem Seti

Öğretmeninize kalem almak istiyor ama klasik bir hediye olduğunu düşünerek tereddüde mi düşünüyorsunuz? Hiç endişelenmenize gerek yok, çünkü size özel tasarımı ile dikkat çekici bir kalem seti önerimiz var. Bu set, hem şıklığı ile farklı, hem de üzerinde hediye edeceğiniz kişinin adının yazıyor olması ile beğenilen bir hediye olacaktır. Sipariş verdiğiniz sırada öğretmeninizin ismini verdiğiniz takdirde, setin üzerine yazdırabilirsiniz.

Öğretmene Hediye Kalem Seti
 

Öğretmenlere Özel Cep Saati

Öğretmenlere Özel Cep Saati
Öğretmenlere Özel Cep Saati

Öğretmenlere Özel Cep Saati

Nostaljiye ilgi duyan, geçmişten gelen her şeye sevgi ile bakan gözler için, eski bir saatin değeri kelimeler ile anlatılamaz. Bu eski görünümlü saat ise zinciri aracılığı ile şık bir kolye oluyor. Üzerine yazdırdığınız özel bir not, tarih ve isim ise onu eşsiz kılıyor. Öğretmene yapılan küçük sürprizler işte tam da böyle hediyeler ile olmalıdır. Çünkü şaşırtan ve gülümseten bir yanı var bu tip hediyelerin.

Öğretmenlere Özel Cep Saati
 

Kuş Tüylü Kaligrafi Yazı Seti

Kuş Tüylü Kaligrafi Yazı Seti
Kuş Tüylü Kaligrafi Yazı Seti

Kuş Tüylü Kaligrafi Yazı Seti

Öğretmeninizin ilgilerini iyi gözlemlemeyi başarırsanız, onun için harika bir hediye alabilirsiniz. Satrancı seven öğretmeniniz için satranç seti alabileceğiniz gibi, kaligrafiye ilgi duyan Türkçe öğretmeniniz için de bu seti alabilirsiniz. 8 parçadan oluşan yazı seti, hem şık bir kutu içerisinde gönderiliyor, hem de her bir parçası ile kaliteyi simgeliyor. Öğretmeninizin beğeneceği hediye seçeneklerinden biri de kaligrafi seti olacaktır.

Kuş Tüylü Kaligrafi Yazı Seti
 

 

Her yıl 24 kasım tarihinde ülkemizde kutlanan öğretmenler günü için en büyük sıkıntımız ne hediye alacağımıza karar verememektir. Hem arkadaşlarımızla aynı hediyeyi alıp pişti olmamak, hem de öğretmenizimin hoşuna gidecek bir hediye seçmeye çalışırız. Her ne kadar öğretmenler günü için klasik hediyeler tercih edilse de, bu sene diğerlerinden farklı olarak sıra dışı bir hediye vererek, öğretmenler günü hediyesini unutulmaz kılabilirsiniz. Bu önemli gün için Orijinal hediye fikirleri ile her zamankinden farklı bir öğretmenler günü hediyesi tercih edebilirsiniz. Bu sene için  öğretmene yapılan küçük sürprizler konusunda arkadaşlarınızdan destek alabilir ve birlikte güzel bir plan yapabilirsiniz. Böylece öğretmeninize unutulmayacak bir 24 kasım hediyesi verebilirsiniz.

Peki, tüm öğretmenlerimiz sadece öğretmenler günü mü anımsanmalıdır? Tabii ki hayır! Öğretmenlerimizi sadece 24 kasım değil, doğum günlerinde de yalnız bırakmayarak öğretmene sürpriz doğum günü planlayabilirsiniz. Böylece öğretmeninize sadece öğretmenler gününde değil, her daim kıymet verdiğinizi gösterebilirsiniz. İster doğum günü hatıra hediyesi, isterse Öğretmenler Günü Hatıra Hediyesi olsun önemli olanın saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde hatırlanmak olduğunu unutmayın! Bir öğretmen için hediyeden ziyade en büyük mutluluk kaynağı emek verdiği öğrencilerinin bu özel günleri anımsaması olacaktır.  Dilerseniz vereceğiniz hediye içerisine tüm samimi duygularınızla bir mektup, not veya mesaj yazarak bırakabilirsiniz. Böylece öğretmeniniz hediye kutusunu açtığında bir değil, iki hediye ile birden karşılaşacak ve mutluluğu ikiye katlanacaktır. Bu kutsal mesleğe gönül veren ve binlerce öğrenci yetiştiren tüm öğretmenlerimize ne yaparsak yapalım haklarını asla ödeyemeyiz. Fakat, en azından bu özel günlerini unutmayarak, üzerimizde olan emeklerine bir nebze olsun saygı gösterebiliriz. Eğer hala ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz hediye seçeneklerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Check Also

En Güzel Öğretmenler Günü Hediyesi El Yapımı

Eğitim hayatımızın ne de önemli bir parçası. Öğretmenlerimiz ise en önemli nokta. Hayatımızı şekillendiren, biz …