Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / En Anlamlı Unutulmaz Öğretmenler Günü Sözleri

En Anlamlı Unutulmaz Öğretmenler Günü Sözleri

Öğretmenler Günü Sözleri

Öğretmenlerimiz, toplumun en önemli tapı taşlarından biridir. Çünkü geleceği şekillendirme vasfına sahiptirler. Yetiştirdikleri her bir birey, ülkenin geleceği için büyük bir önem taşır ve öğretmenlerin marifeti ile ülke geleceği şekillenir. Bu yüzdendir ki öğretmen olmak zor iştir. Hem sabır, hem çocuklar ile iletişim hem de akademik yeterlilik gibi pek çok konuda kabiliyet sahibi olmak gerekir. Buna bağlı olarak görüyoruz ki, öğretmenlerimiz büyük bir özveri ile işlerini yerine getirir ve övgüyü de sonuna kadar hak eder. Siz de öğretmenlerinizi öğretmenler günü geldiğinde mutlu etmek ve emeklerinin karşılığı olarak hediyeler vermek ya da güzel sözleriniz ile gururlandırmak isterseniz, önereceğimiz sözler arasından seçim yapabilirsiniz. Uzatmadan hızlıca öğretmenler günü sözü seçeneklerimize geçelim…

Dikkatinizi Çekebilir ► Öğretmenler Günü Hediyeleri

 

Bize her daim ilham veren ve ilk öğrendiğimiz harften, son öğrndiğimiz kelimeye kadar her daim yanımızda olan öğretmenlerimiz sonsuz bir saygıyı hak ediyor şüphesiz ki. Bu özel insanlara Öğretmenler Günü gibi özel bir günde bir nebze olsun teşekkür etme fırsatı bulabiliriz. Üzerimizde sonsuz emeği olan öğretmenlerimize bu özel günde En güzel öğretmenler günü sözleri ile mutlu edebiliriz. Sizin için hazırlamış olduğumuz en güzel öğretmenler günü sözleri bize emeği ve sevgisi geçen tüm öğretmenlerimize farklı bir sürpriz yapabiliriz. Onların varlığı sayesinde bugün olduğumuz yerlere gelebildik ve bizden sonraki gelecek nesilleri emanet edeceğimiz tüm öğretmenlerimizin, bu özel gününü kutlarken dilerseniz Öğretmenler günü Atatürk sözleri ile bir not yazabilirsiniz. Her öğretmen, öğrencisinden duyacağı içten ve samimi sözlerle mutlu olacaktır. Öğretmenler günü için güzel sözler bulabilir veya oturup kendiniz de yazabilirsiniz.

Zamanlarını bizleri ve çocuklarımızı yetiştirmeye ve eğitmeye adayan tüm öğretmenlerimize teşekkür etmek için bu günden daha güzel bir gün olamaz. İçimizde potansiyeli dışarı çıkarmak için bizimle uğraşan, hiçbir öğrencisini ayırt etmeden sevgisini eşit miktarda dağıtan öğretmenlerimiz, öğretmenler günü ile ilgili güzel sözler duymayı hak ediyor. Çocukluk yıllarımızda arkadaşlarımızla birlikte, büyüyüp birer yetişkin olduğumuzda dahi bizimle aynı yolda yürüyen öğretmenlerimize Öğretmenler günü ile ilgili kısa sözler veya dilerseniz uzun sözler söyleyerek ne denli önemli olduklarını hissettirebiliriz. Unutmayalım ki! Bir öğretmen sonsuza denk hayatımızda etki eder. Bugün hala birçoğumuz ilkokul öğretmenini sevgi ve özlemle anıyor. Sadece öğretmen değil, çoğu zaman arkadaşımız olan bu saygın insanlara teşekkür etmenin birbirinden farklı yollarını deneyebilirsiniz. İster şiir, ister hediye, isterseniz öğretmenler günü sözü ile onları bir kez daha mutlu edebilirsiniz.

“Bizi seven, öğreten, hata yaptığımızda affeden, büyüklüğünü hep koruyan, büyüdüğümde anılarımda özel yerleri olacak olan öğretmenlerimin Öğretmenler Günü’nü kutlarım. Hepinizi çok seviyorum.”

öğretmenler günü sözleri

***

“Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Onların sayesinde geleceğe daha umutla bakabiliyor, aydınlığın hayalini kurabiliyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun öğretmenim.”

Öğretmenler günü sözleri

***

Doğruya, güzelliğe, odur doğru yolu gösteren, odur hep geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan. Bir ana ve bir babadır çocuklara. Odur eli öpülen, odur fedakâr insan. Öğretmenler gününüz kutlu olsun öğretmenim. Sizi çok sevdiğimizi bilmenizi isteriz.”

24 kasım öğretmenler günü sözleri

***

“Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine ulaşabilmesi, eğitim ve öğretimin kaliteli olması ve bilimsel yöntemlerin gözetilmesi ile mümkün olacaktır. Bunu ise ancak öğretmenlerimiz tesis edebilir. Öğretmenlerimizin öncülüğünde, çağdaş ülkeler arasında yer alabiliriz ve aydınlık yarınlara yol alabiliriz. Bizim önümüzü aydınlatan ışığımız sizsiniz öğretmenim. Öğretmen gününüzü kutlar, nice güzel yıllar dilerim.”

öğretmene güzel sözler

***

Kimya Öğretmenine Özel Çay-Kahve Kupası

Kimya Öğretmenine Özel Çay-Kahve Kupası
Kimya Öğretmenine Özel Çay-Kahve Kupası

Kimya Öğretmenine Özel Çay-Kahve Kupası

Öğretmeninizin adını üzerine yazdırabileceğiniz çay kahve kupası, tam da Kimya öğretmenlerine hitap edecek güzellikte. Yaratıcı, gülümseten ve şık kupa, bir yandan da dikkat çekici… Bu kez öğretmenler günü ile ilgili güzel sözler, kupanın içerisine kâğıtlara yazılarak doldurulabilir. Öğretmeniniz bu kupadan çay kahve içtikçe sizi hatırlayacak ve mutlulukla gülümseyecektir. Bir öğretmeni mutlu etmek işte bu kadar kolay aslında…

Kimya Öğretmenine Özel Çay-Kahve Kupası
 

Kimya Öğretmenine Özel Çay-Kahve Kupası

***

“Öğretmen bir bahçıvana benzetilebilir. En güzel gülleri, ancak o yetiştirir. Hiç yorulmadan, bunalmadan, usanmadan bahçesindeki güllere su verir ve onların bakımını titizlikle yerine getirir. Hatta bazen güle zarar verebilecek olan kötü yanlarını budar. Bu zamanlar acı verici olsa da gül için en iyi olandır. Bir öğretmenin de öğrencileri ile arasındaki ilişki böyledir. Bize kızan öğretmenimiz, iyiliğimizi düşünüyordur. Bu yüzden de öğretmen olmak zor zanaat. Siz bizim için çok kıymetlisiniz öğretmenim. Nice güzel öğretmenler gününde bir araya gelmek dileğiyle…”

öğretmene uzun mesaj

***

“Sen bir ışık yolusun, bizi hep aydınlatan bir bilgi kaynağısın. Avukat, doktor, hâkim, hepsi senin eserin. Bu ülke ve bu insanlar senindir öğretmenim. Her öğretmenler gününde kalbim sevinçle çarpar. Çünkü sizin varlığınız bana güç verdiği gibi, geleceğimin güzelliğini de gösteriyor. İyi ki varsınız öğretmenim. Öğretmenler gününüzü canı gönülden kutluyorum.”

öğretmenler günü sözü

***

Öğretmenler günü sözler, mesajlar ve şiirler ile kutlandığında gerçek önem ve değerini ortaya serebiliyor. Bu öylesine özel bir gün ki, çoğu zaman emekleri gözlerden kaçan ve hak ettikleri değeri gösteremediğimiz öğretmenlerimiz bu günde anılır ve mutlulukları için çaba gösterilir. Sizler de öğretmenler günü için farklı hazırlıklar içerisine girebilir, öğretmeninizi olan minnet borcunuzu bir nebze olsun ödeyebilirsiniz. En güzel öğretmenler günü sözleri, öğretmeniniz için söylenmeli bu günde. En güzel şiirler okunmalı ve de en özel hediyeler ile gün kutlanmalıdır. Siz de bu özel gün yaklaşırken, öğretmenler günü için güzel sözler arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Bunun için okumaya devam edin. Birbirinden güzel sözlerin yanı sıra, özel hediyeler fikirleri ve çok daha fazlasını da burada bulabilirsiniz. 24 Kasım öğretmenler günü sözleri ile siz öğretmenlerine ve de eğitime âşık öğrenciler için devam ediyoruz. Bu sözler ile öğretmenler gününü kutlamak çok daha keyifli bir hal alacaktır şüphesiz.

***

“Bir gün dersem ki, ben öğretmenim, kalemimin mürekkebi alın terindir. Vedalaşıp gidersem öğretmenim, unutmayı unuturum da, unutmadığım kalbimdeki en güzel yerindir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!”

öğretmenler günü kutlama mesajları

***

“Yılın sadece bir gününde hatırlamak ile senin hakkını nasıl ödeyebilirim ki? Her zaman kalbimde olacaksın öğretmenim. Ben artık senin öğrencin olmasam bile… Hayatım boyunca seni hiç ama hiç unutmayacağım. Öğretmenler gününüz kutlu olsun ve sizi çok sevdiğimi her zaman hatırlamanızı dilerim. İyi varsınız öğretmenim.”

öğretmenler günü kutlama sözleri

***

“Dünyanın en değerli varlıkları olan siz öğretmenler! Bugün Türk öğretmeninin en şerefli günüdür. Bugün öğretmenlerimize olan saygıyı yenileme, onun yüceliğini anma ve onları şereflendirme günüdür. Böyle anlamlı bir günde hepinizi candan bir sevgi ile kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun öğretmenlerim… Sizi tanıdığımız için çok şanslı olduğumuzu biliyoruz.”

öğretmene doğum günü sözleri

***

Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati

Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati
Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati

Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati

Öğretmenler gününün en güzel hediye seçeneklerinden biridir duvar saati. Üstelik çeşitli duvar saati modelleri ile karşılaşabilirsiniz. Bu model, özellikle matematik öğretmenlerinizi gülümsetecek cinsten. Belki de güzel tasarımı ile sınıfınızı süsleyecektir. Öğretmenler günü sözü ise saatin ortasında, kısa bir kutlama olarak yer alabilir. Öğretmeninizin adını yazdırmayı unutmayın sakın. Böylece kişiye özel bir hediye tercih etmiş olacaksınız.

Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati
 

Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati

***

“Öğretmen, adeta bir anne gibi öğrencisinin üzerine titreyendir. Gömleğinin düğmesi açılınca, öğrencisini sarıp sarmalayan, düğmesini ilikleyen, küçük kalbini sevgi ile doldurandır. Alnı terleyince mendili ile kurulayandır. Öğrencisinin ayağına taş dokunsa içi yanandır. Öğretmenlerimiz bize bir ana bir babadır. Öğretmenler gününüzü saygı ve sevgi ile kutlar, ellerinizden öperim öğretmenim.”

öğretmenler günü sözleri

***

“Öğretmenlerimizi her sabah yeniden inatla ve tüm gücüyle doğan güneşe benzetmek ne kadar da doğrudur. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okuyan güneş, öğretmenlerimizi yansıtır adeta. Bilgisi ile cehaleti aydınlatan bu neferler, ülkenin geleceği için çalışır. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!”

öğretmenler günü sözleri

***

Öğretmenler günü ile ilgili kısa sözler paylaşarak, öğrencilerimize yol göstermenin yanında, farklı seçenekler de sunmak gerekir. Öğretmenler günü Atatürk sözleri ile en güzel ifadelerine kavuşur. Bunun yanında hediye seçenekleri ise küçük sürprizler yapmaya imkân tanır. Hazırsanız şimdi de Atatürk’ün bu özel günle ilgili söylemiş olduklarına değinelim. Bunun yanında pek çok ünlü ismin sözleri de burada yer alacak. Eminiz ki, bu sözlerde hepimiz için çok güzel detaylar gizli. Her birimizin bu sözlerden öğrenecekleri var. Her şeyden önemlisi, bu sözler ile öğretmenlerimize hak ettikleri değeri gösterme imkânına sahip olabiliriz. İşte öğretmenler günü ile ilgili güzel sözler! Her biri her yıl öğretmenler gününde ihtiyaç duyduğumuz, öğretmenlerimizi sevindirecek nitelikte, her biri adeta kıymetlimiz…

***

“Toplumun düşmanı cehalet, cehaletin düşmanı öğretmenlerdir.”

(Atatürk)

öğretmenler günü atatürk sözleri

***

“Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.”

(Atatürk)

Atatürk Sözleri

***

24'lü Öğretmenler Günü Çikolatası

24'lü Öğretmenler Günü Çikolatası
24’lü Öğretmenler Günü Çikolatası

24’lü Öğretmenler Günü Çikolatası

Özellikle bayan öğretmenlerin hayran kalacağı hediye, özel bir tasarıma sahiptir. Fotoğraf, mesaj, isim gibi kişiye özel seçimler ile pek çok kutlamanın bir parçası olabilir. Belki doğum günü için bile tercih edilebilir. En güzel öğretmenler günü sözleri ise bu şık kutunun içinde yer almalıdır. Bunları da kendi emeğiniz ile hazırlayıp kutunun içine yerleştirmeye ne dersiniz?

24'lü Öğretmenler Günü Çikolatası
 

24'lü Öğretmenler Günü Çikolatası

***

“Dünyada her şeye bir değer biçilir. Ama öğretmenin eserine değer biçilemez. Onun eseri hem her şeydir ve hem de hiçbir şeydir.”

(Socrates)

socrates öğretmenler günü sözleri

***

“Öğretmenler! Sarsılmaz imanla sizi izleyeceğiz ve karşılaştığınız bütün engelleri kaldıracağız.”

(Atatürk)

öğretmen günü kutlama mesajları

***

“Öğretmenler, yeni nesil sizlerin eseri olacaktır.”

(Atatürk)

öğretmenler günü kutlama

***

“Yeryüzünde öğretmenlikten başka onurlu bir meslek tanımıyorum.”

(Diyojen)

anlamlı öğretmenler günü sözleri

***

Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve

Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve
Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve

Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve

Bir fotoğraf çerçevesi ne çok şey anlatır. İçindeki fotoğraf en güzel anları, en sevilen kişileri saklar bize. Siz de bu yüzden sınıf olarak öğretmeniniz ile birlikte çekinmiş olduğunuz bir fotoğrafı çerçeve içerisine yerleştirebilirsiniz. Ama bundan da önemlisi bu özel tasarım çerçeve üzerine istediğinizi yazdırabiliyorsunuz. Çerçevenin dört köşesine yazdırdığınız isim ve mesajlar, hediyenizi öğretmenler günü anısı haline getirecek.

Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve
 

Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve

***

“Dünyanın her yerinde öğretmenler, toplumun en fedakâr ve saygıdeğer insanlarıdır.”

(Atatürk)

en güzel öğretmenler günü mesajları

***

“Öğretmenler bir milleti kurtaran en büyük unsurlardır.”

(Atatürk)

öğretmenler günü hediye notları

***

“Bana bir harf öğretenin kölesi olurum.”

(Hz. Ali)

bana bir harf öğretenin kölesi olurum

***

“Yeni nesi en büyük cumhuriyetçilik dersini bugünkü öğretmenler topluluğundan ve onların yetiştirecekleri öğretmenlerden alacaktır.”

(Atatürk)

öğretmene kısa sözler

***

Öğretmene Hediye Fotoğraf Baskılı Kristal

Öğretmene Hediye Fotoğraf Baskılı Kristal
Öğretmene Hediye Fotoğraf Baskılı Kristal

Öğretmene Hediye Fotoğraf Baskılı Kristal

Öğretmeninizi bir kristal içerisinde görmek ister misiniz? Sevgili öğretmenlerimize de böylesine şık hediyeler yakışır. Üstelik kristalin altında ışıklandırma da mümkün. Dilerseniz led ışıklar ile göz alıcı bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Bundan da önemlisi, öğretmenler günü için güzel sözler seçilmeli ve hediye bu sözler eşliğinde sunulmalıdır. İşte o zaman gerçekten anlamlı bir hediye vermiş olacaksınız.

Öğretmene Hediye Fotoğraf Baskılı Kristal
 

Öğretmene Hediye Fotoğraf Baskılı Kristal

***

“Benim asıl anlatılacak yanım, öğretmenliğimdir. Topluma, milletime, ben öğretmenlik yapabiliyorsam, beni onunla anlatın. Yoksa kazandığım zaferler, yaptığım öteki işlerle beni anlatmanız pek önemli değildir.”

(Atatürk)

canım öğretmenim sözleri

***

“Öğretmen kandile benzer. Kendini tüketerek, başkalarına ışık verir.”

(Rufini)

öğretmenler günü sözleri

***

Öğretmenlerin önemi, yüzyıllar boyunca görülmüş, tarihin en eski zamanlarından beri bilinmiştir. Eğitim öylesine önemli bir kavram ki, bu kavramın neferleri de baş tacıdır. Bu her zaman böyle olmuştur. Öğretmenler günü kısa sözler ile süslenmek istendiğinde, ünlü isimleri söylemiş olduğu yukarıdaki sözleri tercih edebilirsiniz. Daha farklı seçenekler için ise okumaya devam edin. Belki hediyenizin üzerine yapıştırmak isteyeceğiniz, belki bir mesaj olarak göndermek isteyeceğiniz, belki de doğrudan öğretmeninize sizin söyleyeceğiniz bu sözler, yılın bir günü de olsa bize emeklerini ödeyemeyeceğimiz öğretmenlerimizi mutlu edecektir. İşte birkaç örnek daha!

***

“Bir öğretmenin emeğini ancak anneye benzeterek tanımlamak mümkün… Bir anne nasıl evladının ayağı taşa takıldığında üzülürse, öğretmen de öğrencisi için aynı duyguları taşır. Bu yüzdendir ki, insan evladını öğretmene emanet ettiğinde hiç endişe duymaz. Çünkü evladına kendisinden daha iyi bakabilecek olan tek kişi öğretmendir. Öğretmenim, bana bir anne bir baba olduğunuz için teşekkür ederim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!”

öğretmenler günü sözleri

***

Öğretmenler günü için özlü sözler söylemek, şiirler okumak yetmez. Onlara şarkılar söylemeli, sevgi ve saygımızı haykırmalıyız. Öğretmenlerimizin kıymetini bilmeliyiz ki bunu onlara da yansıtabilelim. Ben sizin kıymetinizi biliyor, size layık olmak için çok çalışıyorum öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

öğretmenler günü sözleri

***

“Bir öğretmenin değeri ancak kaybedildiğinde anlaşılır. Sizi seven ve geleceğinizi olumlu yönde şekillendiren öğretmeninizi ancak yokluğunda özlediğinizi fark edersiniz. Ben sizden uzak kaldığım tatillerde kıymetinizi anlıyorum. Sizi çok seviyorum öğretmenim. Bu özel günü sizinle birlikte kutlamak çok güzel bir duygu… Nice güzel öğretmenler gününde birlikte olmak dileğiyle…”

öğretmenler günü sözleri

***

“Okulun vereceği ilim ve fen sayesindedir ki, Türk milleti, Türk sanatı, Türk ekonomisi, Türk şiir ve edebiyatı, bütün güzellikleri ile gelişir. Okul ise öğretmen demektir. Tüm bunların mimarlarıdır öğretmenlerimiz. Öğretmenlerimizin bu özel gününü, yani öğretmenler gününü canı gönülden duygular ile kutluyoruz.”

öğretmenler günü sözleri

***

“Öğretmenlerimiz için altın kanatlı kelebekler tanımını kullanmak çok yerinde olacaktır. Çiçeklerin arasında hiç yorulmadan devamlı uçarlar ve toz kondurmamaya çalışırlar. Ne de zor bir iştir çiçeklerin sorumluluğunu üstlenmek. Öğretmenlere olan saygı ve sevginin ifade edilmesi, minnetin ödenmesi mümkün değil.”

öğretmenler günü sözleri

***

“Adeta bir sanatkâr gibi çalışan ve öğrencileri üzerinde uzun uzun düşünerek hareket eden öğretmenler, ne de çok teşekkürü hak ediyor. Emeklerinin karşılığını ödemek mümkün değil. Bizler ise ancak şiirlerimiz, sözlerimiz, mektuplarımız ve küçük hediyelerimiz ile size minnetimizi ifade edebiliyoruz. Sizi çok seviyoruz öğretmenim. Nice güzel öğretmenler günlerinde bir arada olmak dileğiyle.”

öğretmenler günü sözleri

***

Öğretmene söylenecek güzel sözler anlatmakla bitmez. Her bir öğrenciye, farklı bir şekilde iyiliği dokunmuş olan öğretmene duyulan sevgi çok başkadır. Kimi öğrencinin okuma zorluğuna yardım etmiştir, kimisinin rakamlar ile arasını düzeltmiştir. Kimisine ise arkadaş ilişkilerinde nasıl davranması gerektiğini öğretmiş, gelecek yaşamlarında da gösterecekleri karakter özellikleri kazandırmıştır. Ne de önemlidir tüm bunlar. Öğretmenlere söylenen güzel sözler de bu durumda yetersiz kalıyor adeta. Öğretmenler gününe özel sözler, duygu ve düşüncelerinizi ifade etmekle birlikte yetersiz kalacaktır ama hiç endişelenmeyin. Size öyle güzel hediye önerilerimiz var ki, öğretmenlerinizi şaşırtabileceksiniz. Hem şaşıracak, hem sevinecekler ve ince düşünceliliğiniz sayesinde sizin duygu ve düşüncelerinizi daha iyi anlayabilecekler. Öğretmenler günü sözler ile anlamlı olduğuna göre bir iki örnekten sonra buna uygun hediye önerilerimizi de sunabiliriz. Siz de kendinize ve öğretmeninize uygun seçim yapma şansına sahip olabilirsiniz.

***

“Bir öğretmenin varlığı ne büyük nimettir. Öğretmensiz bir okul, ışıksız bir ev gibidir ve yaşamanın bir anlamı olmayacaktır. Siz etrafınızı öyle aydınlatıyorsunuz ki, içimizi ısıtıyorsunuz öğretmenim. Öğretmenler gününüz diğer tüm öğretmenlerimiz ile birlikte kutlu olsun.”

öğretmenler günü sözleri

***

Öğretmensiz bir dünyaya acırım. Ne geleceğin hayali kurulabilir, ne de mevcut şartların korunması mümkün olur. Bugünkü mutluluğu ise düşünmek bile mümkün değil. Öğretmenim varlığınız ile ülkemizi şenlendiriyorsunuz. İyi ki varsınız. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

öğretmenler günü sözleri

 

Öğretmene Hediye İsimli Ajanda

Öğretmene Hediye İsimli Ajanda
Öğretmene Hediye İsimli Ajanda

Öğretmene Hediye İsimli Ajanda

Lacivert ve taba renklerinde sunulan şık defter, Fatih Sultan Mehmet tuğrası ile anlamlı hale geliyor. Tarih öğretmenlerinize ya da Osmanlı İmparatorluğu’na hayranlık duyan öğretmenlerinize bu tür hediyeler almanız çok yerinde olacaktır. Onları mutlu etmenin bir diğer yolu ise 24 Kasım öğretmenler günü sözleri!

Öğretmene Hediye İsimli Ajanda
 

Erkek Öğretmene Özel Köstekli Saat

Erkek Öğretmene Özel Köstekli Saat
Erkek Öğretmene Özel Köstekli Saat

Erkek Öğretmene Özel Köstekli Saat

Şık saati, zinciri ile birlikte kullanmak mümkün. Üzerine iste öğretmeninizin ismi, tarih ya da küçük bir not eklemek mümkün. Kadife kutusu, hediye çantası ise cabası. Nihayetinde öğretmeninize eşsiz ve son derece şık bir hediye almış olacaksınız. Bayılacağına eminize. Öğretmenler günü ile ilgili kısa sözler ise hediyenizin en can alıcı noktası olacak.

Erkek Öğretmene Özel Köstekli Saat
 

Öğretmenler Günü Hediyesi Kartvizitlik

Öğretmenler Günü Hediyesi Kartvizitlik
Öğretmenler Günü Hediyesi Kartvizitlik

Öğretmenler Günü Hediyesi Kartvizitlik

İsme özel hediyelerin değeri tartışılmaz. Öğretmenlerimiz de ismine özel olarak hazırlanan hediyeler karşısında mutluluklarını gizleyemeyeceklerdir. Bu yüzden siz de bu kartvizit cüzdanı ile öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz. Kartvizit alanlarına ise çeşit çeşit sözleri yerleştirebilirsiniz. Öğretmenler günü kısa sözler ile gayet de güzel ifade edilebilir ve öğretmenlerinize olan sevginizi ve saygınızı yansıtabilir.

Öğretmenler Günü Hediyesi Kartvizitlik
 

 

Check Also

En Anlamlı 24 Kasım Öğretmenler Günü Şiirleri

Kim ilk öğretmenini hatırlamaz ki? Tabi anne ve babalarımız da ilk öğretmenimiz olarak kabul edilebilir …