Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Anne ve Babadan Oğluma Doğum Günü Mesajları – Oğlum İçin Sözler
anne ve babadan oğluma doğum günü mesajları

Anne ve Babadan Oğluma Doğum Günü Mesajları – Oğlum İçin Sözler

Oğlu olan anne ve babalar için oğluma doğum günü mesajı büyük önem taşır çünkü oğullarının doğum günleri hayatlarındaki en mutlu oldukları gündür. Bu özel günde oğlunuzun dünyaya gelişini kutlamak için oğluma doğum günü sözleri büyük yarar sağlayacaktır. İster yakınınızda ister uzağınızda olsun babadan ya da anneden oğluna doğum günü mesajları onun mutlu olmasına ve doğum gününü çok daha büyük bir mutluluk içerisinde geçirmesine neden olacak. Eğer bugün benim oğlumun doğum günü diyorsanız birbirinden güzel oğlumun doğum günü için güzel sözler arasından seçim yaparak oğlunuzun doğum gününü özel bir şekilde kutlayabilirsiniz.

 • Canım oğlum, yıllar önce bugün dünyaya geldin ama sanki dün doğmuş gibisin. Sen benim gözümde hiçbir zaman büyümedin, doğum gününü kutluyorum.

oğluma doğum günü mesajı

 • Anneler ve babaları için çocuklar hiçbir zaman büyümezler, sen de bizim gözümüzde hep ilk doğduğun andaki gibi kaldın. Nice yıllara sevgili oğlum!

oğluma doğum günü mesajı

 • Yıllar önce bugün küçük bir yıldız dünyaya düşmüştü ve o yıldız hâlâ parlaklığını koruyor. Nice yıllara benim güzel oğlum.

oğluma doğum günü mesajı

 • Küçük prensin doğum gününü kutlamak için bugün ne isterse onu yapacağız, iyi ki doğdun!

oğluma doğum günü mesajı

 • Bir doğum gününü daha geride bırakıyoruz, mumlarını istediğin gibi üfle canım oğlum. Her zaman senin yanında sevdiklerin olacak, dileklerin kabul olacak.

oğluma doğum günü mesajı

 • Benim cesur ve aslan oğlum doğum günün kutlu olsun, bizleri her zaman mutlu ettiğin ve her zaman oğlum demekten gurur duyduğum için sana çok teşekkür ediyorum, nice yıllara.

oğluma doğum günü mesajı

 • Sen doğduğunda ne yapacağımızı bilmiyorduk, o kadar küçüktün ki sana en ufak bir zarar gelecek diye korkuyorduk. Ama oğlum zamanla endişelerimiz büyük bir sevgiye dönüştü ve senin varlığın ile mutlu olmayı öğrendik, doğum günün kutlu olsun.

oğluma doğum günü mesajı

 • Bir yaşını daha geride bırakıyorsun ve ileride sahip olacağın yaşam da canım oğlum her zaman kendin gibi büyük başarılar ile dolu olsun, hiçbir zaman keşkeler ile bir yaşamın olmasın. Mutlu yıllar.

oğluma doğum günü mesajı

 • Yakışıklı oğlumun bir yaş daha büyüdü ve çok daha yakışıklı hale geldi, senin güzelliğin annen ve babanı çok mutlu ediyor. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı oğlum.

oğluma doğum günü mesajı

 • Anne olmanın ne demek olduğunu bana tattırdığın ve her zaman seninle gurur duymamı sağladığın için sana çok teşekkür ederim canım oğlum, nice yıllara ve yeni yaşlara.

oğluma doğum günü mesajı

 • Doğum günü pastanı üflemeden önce mutlaka bir dilek tutmalısın oğlum, annen ile ben yıllar önce bir dilek tutmuştuk ve o gerçek olmuştu. Şimdi onun doğum gününü kutluyoruz.

oğluma doğum günü sözleri

 • Sağlıklı ve mutlu günlerde, her zaman hayatın boyunca sevdiklerin ile bir ömür geçirmen dileğiyle, nice yıllara canım oğlum.

oğluma doğum günü sözleri

 • Çocukken ben senin yanında olurdum, şimdi yaşlanınca sen benim yanımdasın. Benim sana baktığım gibi sen de bana bakıyorsun, senin yaptıklarını hiçbir zaman ödeyemem canım oğlum, nice yaşlara yine hep birlikte girelim.

oğluma doğum günü sözleri

 • Canım oğlumuz çok öncelerden hep birlikte doğum günü kutlar ve senin ne kadar mutlu olduğunu görürdük. Şimdi senin ne kadar mutlu olduğunu göremiyoruz ama yine ne kadar mutlu olduğunu anlayabiliyoruz, nice yıllara.

oğluma doğum günü sözleri

 • Dünyada her şeyden, canımdan çok sevdiğim oğlum, sen benim için şu yaşamdaki her şeysin. İyi ki doğdun, iyi ki benim oğlum oldun, yeni yaşını kutlarım.

oğluma doğum günü sözleri

 • Bana dünyadaki en güzel mutlulukları yaşatmış olan canım oğlum, seni her zaman en iyi şekilde seveceğim. Doğum günün kutlu olsun, bizleri hiçbir zaman unutma.

anneden oğluna doğum günü mesajları

 • Aramızda bazen kırgınlıklar yaşanıyor olsa da bizleri ne çok sevdiğini biliyoruz canım oğlum. Doğum gününde yanında olamadığımız için bizi mazur gör ama kalplerimiz her zaman seninle.

anneden oğluna doğum günü mesajları

 • Benim her zaman zeki, yakışıklı ve cesur olan oğlum, bir yaşını daha geride bırakıyorsun ve hayatında yeni bir sayfa açıyorsun. Yeni sayfadan da her zaman mutluluklar seninle birlikte olsun.

anneden oğluna doğum günü mesajları

 • Her zaman bizi mutlu ettin ve hiçbir zaman bizi üzmedin. Annen ve baban olarak senin dünyaya geldiğin gün bizim için o kadar önemli bir gün ki, bu mutluluğu sana baktıkça her zaman yaşıyoruz.

anneden oğluna doğum günü mesajları

 • Aramızda mesafeler olsa da kalplerimiz her zaman birlikte canım oğlum. Doğum gününde yanında olamadığınız için kusurumuza bakma ve seni ne kadar çok sevdiğimizi hiçbir zaman unutma.

anneden oğluna doğum günü mesajları

 • Daha dün gibi seni kucağıma aldığım zaman. O bakışını, gülümseme saçan bakışlarını hiçbir zaman unutmadım ve seni ne zaman görsem her zaman o gülümsemeyi gördüm, gülücükler yüzünden hiçbir zaman eksik olmasın canım oğlum, nice yıllara!

babadan oğluna doğum günü mesajları

 • Hayatta en büyük değerler sağlıklı ve mutlu olabilmek, ne mutlu bize ki sen hepsini bize verebildin. Senin yeni yaşının da sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle.

babadan oğluna doğum günü mesajları

 • Ne kadar büyümüş olursan ol, sen bizim gözümüzde her zaman tatlı küçük bebeğimiz olarak kalacaksın. Annen her zaman yanaklarını sıkacak, baban her zaman başını okşayacak, nice yıllara canım oğlum.

babadan oğluna doğum günü mesajları

 • Küçük bir bebekken seni gördüğümde tüm sıkıntılarımı unuturdum, yıllar geçti sıkıntılarım değişti ama senin bana hissettirdiklerin hiçbir zaman değişmedi, nice yıllara!

babadan oğluna doğum günü mesajları

 • Şimdi sen de bir babasın ve benim sana karşı neler hissettiğimi en iyi şekilde anlayabilirsin. Canım oğlum, baban senin her zaman yanında ve senin için yapamayacağı hiçbir şey yok, doğum günün kutlu olsun.

babadan oğluna doğum günü mesajları

 • Hayatımızın en büyük mutluluğu seninle birlikte sabahları yaptığımız kahvaltılarda geçti. Senin her zaman yemek yemek istemeyişin ve sonunda zorla sana yemek yedirişimiz hayatımızın en güzel günleriymiş, iyi ki doğdun oğlum!

bugün oğlumun doğum günü

 • Günler, yıllar geçip gidecek ama bizim sana olan sevgimiz hiçbir zaman bitmeyecek canım oğlum. Annenin ve babanın her zaman yanında olduğunu bilerek yeni yaşında da mutlu olabilirsin.

bugün oğlumun doğum günü

 • Bazen aramızda kırgınlıklar olsa da bu kırgınlıkların içimizden gelmediğini ikimiz de biliyoruz. Seni hiçbir zaman üzmek istemediğimi bilmelisin canım oğlum, doğum gününü kutlarım.

bugün oğlumun doğum günü

 • Doğum günleri doğum günü sahibi olanlar için özel olsa da benim için senin doğum günün olmadan dolayı özel. Yaşamında kimsenin doğum günü böylesine anlamlı olmadı benim için. Mutlu yıllar canım oğlum.

bugün oğlumun doğum günü

Oğlum için doğum günü mesajları oğlunuzun doğum günü gibi özel bir gününü en içten, samimi ve mutluluk ile kutlayabilmeniz için aracılık yapıyorlar. Bu sayede hislerinizi, düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edebilir ve onun yaşamınızda ne kadar önemli olduğunu en iyi şekilde gösterebilirsiniz. Bugün oğlumun doğum günü diyorsanız seçeceğiniz mesajlar doğum gününün çok daha mutluluk içinde geçmesine neden olacaktır. Doğum günü mesajları oğluma en güzel şekilde gitsin ve onu mutlu etsin istiyorsanız, mesajlar bu isteği yerine getirecek ve oğlunuzun doğum gününün ne kadar önemli olduğunu kendisinin en iyi şekilde anlamasına yardımcı olacaktır.

Uzakta olduğunuzda doğum günü mesajı göndermek güzel bir anımsama ve kutlama özelliği taşıdığı kadar yan yana olduğunuzda da oğlunuza böylesi bir kutlama yapmak aranızdaki bağların daha da güçlenmesine neden olacaktır. Oğluma doğum günü yazısı seçiminizde ise birbirinden farklı anlamlar taşıyan mesajları seçebilir ve anneden ya da babadan oğluna doğum günü mesajı seçenekleri arasında rahatlıkla tercih yapabilirsiniz. Dilerseniz canım oğluma doğum günü mesajı birden fazla da seçebilir ve böylece mutluluğun daha da artmasını sağlayabilirsiniz. Doğum günü mesajları oğlum için en güzel olsun diyorsanız sunulan mesajlar isteğinizi doğru şekilde karşılayacak.

 • Hiçbir şey bana senin verdiğin kadar mutluluk veremez canım oğlum, iyi ki bizimle birliktesin, iyi ki bizim oğlumuzsun. Sen olmasaydın bu yaşam çok daha tatsız bir hal alırdı.
 • Her zaman bizi zekanla şaşırttığın ve mutlu ettiğin için sana ne kadar çok teşekkür etsek az olacak canım oğlum. Bu mutlu gününün ebedi olması dileğiyle, doğum gününü kutluyoruz.
 • Sana hiçbir zaman doğum günü hediyesi almayı unutmadık, bu sefer unuttuğumuzu sanıyorsan yanılıyorsun, hediyeni umarım beğenirsin.
 • Her ağacın dalları kendi gövdesi ile bir bütündür, biz seninle her zaman bir bütün olmayı başarabildik canım oğlum, mutluluğunu her zaman bizden eksik etmemen dileğiyle, doğum gününü kutlarız.
 • Senin mis kokun seni ilk kucağıma aldığımda burnuma gelmişti canım anneciğim ve kokunu yıllar geçmesine rağmen hiçbir zaman unutmadım. Anneni her zaman mutlu etmeyi başardın, seni ne kadar çok sevdiğimi söylesem az kalacak, nice yıllara.
 • Yeni yaşın kendin gibi zeki, ne istediğini bilen ve her zaman çevresine mutluluk saçacak özelliklerde olsun. Sen bizler için çok kıymetlisin, hiçbir zaman bu değerin eksilmeyecek.
 • Doğum gününü kutlamak için yanında olmayı çok isterdik oğlum ancak biz gelemesek bile iyi dileklerimiz her zaman senin yanında, her zaman mutlu olmanı istiyoruz.
 • Bir bütün parçadan nasıl ayrılmazsa, sen de bizim yanımızdan hiçbir zaman ayrılmadın, her zaman bizimle birlikte olmayı başardın oğlum ve bizleri çok mutlu ettin. Doğum günün kutlu olsun.
 • Yakında sen de bir baba olacaksın ve baba olmanın ne kadar büyük, ne kadar kutsal ve ne kadar değerli olduğunu çok daha iyi anlayabileceksin, nice yıllara canım oğlum.
 • Yeni yaşın duyguların gibi saf ve temiz olsun oğlum, seni kimsenin üzmesine hiçbir zaman izin verme, sen kimseyi hiç üzmedin çünkü!
 • Kalbimin her sabah neşe ile dolmasına neden olan, benim güne daha iyi şekilde başlamama neden olan biricik oğlum. Sen her zaman günlerime bir güneş gibi parlayacaksın, doğum günün kutlu olsun.
 • Sen daha küçük bir çocukken yanımdan hiç ayrılmayacağını düşünürdüm. Okula gittin bekledim, askere gittin bekledim ve sonra işlerin için gittin bekledim. Annen seni her zaman bekliyor oğlum, doğum günün benim için beklediğim en özel gün, bir gün gelmen dileğiyle.
 • Şimdi bizden uzakta olsan da senin mutlu olduğunu bilmek bizim için en büyük mutluluk kaynağı oluyor. Hiçbir zaman üzülmemen dileğiyle canım oğlum, her zaman kendin gibi etrafına mutluluk saç, yeni yaşında da her zaman gülücükler yüzünde olsun.
 • Daha küçücüksün tatlı oğlum ama gün geçtikçe büyüyeceksin ve bir gün gitmek zorunda kalacaksın. O vakte kadar annen her zaman seninle birlikte, bir gün gittiğinde de annen hep seninle olacak. Mutlu yıllara.
 • Oğlumun hep istediği hediyeyi doğum gününde ona vermekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Kendisi yıllar önce bana dünyaya gelerek en büyük hediyeyi vermişti. Mutlu yıllara canım oğlum.
 • Hayatımdaki tek huzur kaynağımın bugün doğum günü ve onun yanında olamadığım için üzülüyorum ama biliyorum ki annesinin üzülmesini hiçbir zaman istemez, o zaman sadece mutlu oluyorum.
 • Bir babanın sahip olacağı en iyi evlat olan canım oğlum, gözlerinden öper ve doğum gününü canımdan bir parçanın dünyaya gelmesi olarak en içten dileklerimle kutlarım.

Check Also

anneler günü hediyeleri

Anneler Günü Hediyesi | Anne Tasarımlı En Güzel Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir: Anneler Günü Hediyeleri Anneler günü hediyesi almak için geç kalmadan güzel seçenekleri değerlendirmeli …

Bir cevap yazın