Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Kendin Tasarla Mutfak Önlüğü Modelleri – Kişiye Özel Mutfak Önlükleri

Kendin Tasarla Mutfak Önlüğü Modelleri – Kişiye Özel Mutfak Önlükleri

Mutfak önlüğü, en fazla tercih edilen esprili hediyeler arasındadır. Babalara veya anneler üretilen modelleri bulunduğu gibi anne- baba- çocuk takım halinde mutfak önlükleri de mevcuttur. Mutfak önlüğü modellerini birlikte inceleyelim.

Baba Çocuk 2’li Mutfak Önlüğü Kombini

mutfak önlüğü

Mutfağa girmeyi seven babalara özel tasarlanmış önlük, kırmızı ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği ile sunulmaktadır. Çocuk önlüklerinde 3-7 yaş grubu için 52 cm, 7-12 yaş grubu için 62 cm uzunluğa sahip önlük, üzerinde esprili pizza baskısı ile hediye almak isteyenlerin beğenisine sunulmuştur. İkili mutfak önlüğü takımı, %100 pamuk malzemeden üretilmiştir. Ebeveyn önlüğünün boyutları 80×60 cm’dir. Su bazlı pigment boya ile yapılmış resimli baskısı, insan sağlığına zarar vermez, yıkama sırasında çıkmaz. Boyun askısının uzunluğu kişiye göre ayarlanabilen takım, anne- kız, baba-kız, baba- oğul, anne- oğul gibi kombinlerde kullanılabilmektedir.

Kişiye Özel Mutfak Önlüğü

mutfak önlüğü modelleri

Mutfak önlüğü modelleri arasında en çok tercih edilenlerden olan ürün, üzerinde eğlenceli tabak, bıçak, çatal resimleri bulundurur. Göğüs kısmına istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz önlük, kırmızı ve siyah renk seçeneklerine sahiptir. Kalbe giden yolun mideden geçtiğine inananlar için bir numaralı hediye seçeneği olan ürün, yemek yapmayı seven sevgililere özel tasarlanmıştır. Şık ve anlamlı bir hediye olarak sevdiğiniz insanın ilgi alanlarına dikkat gösterdiğinizin de belgesi olacak hediye, hem zarif hem düşünceli önlükler, %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. Ürün boyutu 80×60 cm’dir. Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya kadar yıpranma belirtileri göstermez.

Kişiye Özel Esprili Mutfak Notları Yazılı Mutfak Önlüğü

mutfak önlüğü tasarla

Sevdiğiniz insanın mutfakta en çok kullandığı söz hangisi? ‘Tuzsuza çare var tuzluya yok’ mu? Yoksa ‘ne varsa onu yiyin’ mi? Sevdiğinizin ismini yazarak ‘der ki’ ekletin ve en çok kullandığı sözü alıntılayın. Kişiye özel notlu mutfak önlüğünüz hazır! Mutfak önlüğü yazıları arasında en anlamlı olanlar arasına yer alan kişilerin en fazla kullandıkları sözleri yazdırabileceğiniz bu önlük, kırmızı ve siyah renk seçenekleri ile hediye severlerle buluşuyor! İsteğe göre üzerine sevimli emojiler de bastırabileceğiniz önlük, sevdiğinizin ağzından çıkan her sözü ne kadar dikkatle dinlediğinizin de kanıtı niteliğindedir. Nezaket sahibi çiftlerin birbirine aşkını esprili bir şekilde anlatabileceği kadar, sempatik arkadaşlara da uygun olan hediye, üzerindeki nota göre anlam kazandığından çok amaçlı olarak kullanılabilmektedir. %100 pamuk kumaştan üretilen bu ürün, 40 derecede 80 yıkamaya kadar dayanıklıdır. Mutfağı seven ve yemek yapmaktan haz alanlara en güzel hediyeler arasında yerini alan mutfak önlüğü, tasarımındaki ayarlanabilir boyun askısı ile her boya uygundur.

mutfak önlüğü resimli

Her gün muhteşem lezzetlerle bizi gülümseten annelerden fedakar eşlere, nadiren mutfağa girse de muazzam lezzetler çıkaran sevgililerden en güvenilir dostlara, üzerine istediğiniz bir fotoğrafı bastırarak hediye edebileceğiniz bu mutfak önlüğü, espri ya da romantizm yeteneğinize göre şekil alan bir hediyedir. Mutfak önlüğü tasarlamayı mümkün kılan bu özelliği sayesinde istediğiniz şekilde oluşturabileceğiniz bu önlük, %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. Unisex olarak üretilen ürünün kırmızı, beyaz ve siyah renk seçenekleri mevcuttur. Bu haliyle sevdiklerinize hediye etmek için harika bir seçenek olan bu önlükler, yemek yapmayı ve mutfakta olmayı sevenler için eşi bulunmaz bir hediyedir.

Ailelere Özel Üçlü Mutfak Önlüğü Kombini

mutfak önlüğü takımı

Anne- baba- çocuk kombinleri arasında en sevimlileri şüphesiz mutfak önlükleridir. Ailecek yemek yapmayı ve yemeyi seviyorsanız bu hediye tam size göre! Minik yavrunuzla üzerinde isimlerinizin yazdığı önlükleri takarak ailenizin mutluluğunu perçinleyebilirsiniz. Mutfak önlüğü isimli hazırlandığında daha özel hissettirmekte, bir aileye hazırlandığında ise kendinizi bir ailenin ötesinde bir takım gibi hissetmenize yardımcı olmaktadır. Çekirdek ailelere özel hazırlanan mutfak önlüğü, eşiniz ve minik yavrunuzla ne derece mutlu bir aile olduğunuzun kanıtı niteliğindedir. Çocukların hızlı büyüdüğü göz önüne alınınca, yavrunuza aldığınız bu takım içerisindeki mutfak önlüğünün, onun üzerine olmadığı günler de gelecektir. O zamanlar geldiğinde hoi bir hatıra olarak kalacak bu takımla, çocuğunuz ve eşiniz ailenizi hep mutlu hatırlayacak. 2 adet yetişkin 1 adet çocuk önlüğünden oluşan set, su bazlı pigment boyadan hazırlanan baskısı ile cilde alerji yapmaz, yıkamada renk vermez ve silinmez. Boyun askıları kişiye göre ayarlanabilen takımın, kısa programda 40 derecede yıkanması önerilir. %100 pamuktan üretilen takımın yetişkin boyutları 80×60 cm’dir. 3-7 yaş arasında 52 cm, 7-12 yaş arasına 62 cm olarak gönderilen takım, eğlenceli mutfak önlüğü seti seçeneklerindendir.

Klasik Anne Sözleri Yazılı Mutfak Önlüğü

mutfak önlüğü fiyatları

Annenizin herkesçe bilinen ünlü sözleri nelerdir? ‘Ayağına terlik giy’ mi?  Yoksa ‘Sıkı giyin üşüteceksin’ mi? Annenizin her sözünün ayrı ayrı yazıldığı bu mutfak önlüğü, annenize her  özel günde alabileceğiniz esprili hediye seçenekleri arasında yerini almaktadır. Annenizin adının özel olarak basılacağı önlük, kırmızı ve siyah renk seçenekleri ile anneleri mutlu etmeye hazırdır! Doğum günlerinde, anneler gününde ya da herhangi bir sebeple alabileceğiniz en esprili ve düşünceli hediyelerden olan bu önlük, mutfağa bolca giren annelerimizin her yemek yapışlarında yanında olacak ve onları gülümsetecek. Yemek yapma zamanlarını eğlenceye çevirecek olan ürün, %100 pamuk kumaştan üretilmiş olup baskısı 80 yıkamaya kadar dayanıklıdır. Ayarlanabilen boyun askısı ile kişiye göre değişen boyu sayesinde her annede hoş duracak önlük, anneler için hem manevi değeri olan hem de kullanışlı bir hediye seçeneğidir. Mutfak önlüğü örnekleri arasında belki de en kişiye özeli olan anne sözleri, annenizin kendini değerli ve özel hissetmesi için tasarlandı.

Anneanneye- Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü

mutfak önlüğü örnekleri

Bizim sürekli olarak az yediğimizi düşünen, kilo aldığımızda güzelleştiğimizi söyleyen babaanne- anneannelere özel mutfak önlükleri, onlar için en eğlenceli hediye seçenekleri arasında yerini almaktadır. Üzerlerindeki ‘Anneler çookk şey bilir. Babaanneler/ Anneanneler her şeyi’ yazısının altında, hediyeyi almak istediğiniz kişinin adını yazabileceğiniz alan bulunmaktadır. Eğlenceli bir fontla yazılan yazılar, tencere, tava, oklava gibi resimlerle süslenerek esprili bir  hava katılmıştır. Kırmızı ve siyah renk seçeneklerine sahip ürün, 80×60 cm ebatlarındadır. Su bazlı pigment boyalarla yapılan baskı işlemi sayesinde insan sağlığını tehdit etmez. Üzerinde bulunan baskısı 40 derecede 80 yıkamaya kadar uzun ömürlüdür. Bunun yanında mutfak önlüğü fiyatları arasında en uygun fiyata sahip ürünler arasında yerini alan bu mutfak önlükleri, torunlardan gelebilecek en sevimli hediyelerdendir.

Küçük Aşçılara Özel Çocuk Mutfak Önlüğü

çocuklar için mutfak önlüğü

Üzerinde isim haricinde üç satır yazı yazdırılabilecek alan bulunan çocuk önlükleri, sevimli miniğinizi mutfağa alıştırmak için kullanabileceğiniz harika bir materyaldir. Çocuğunuz için kaptan kaba boşaltma gibi zihinsel süreçleri destekleyici etkinlikleri eğlenceli bir şekilde sunmak ya da sadece mutfakta birlikte vakit geçirmek istiyorsanız bu önlük tam size göre! Çocuğunuzun adının basılacağı önlüğe ‘babasının prensesi’ , ‘annesinin yardımcısı’ gibi 3 satır yazı yazdırabilirsiniz. Kırmızı ve siyah renk seçenekleri bulunan ürün, cilde alerji yapıcı ya da zarar veren herhangi bir madde ihtiva etmez. 52 cm ve 62 cm olmak üzere 2 boy seçeneği bulunan ürün, %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.

Şeflere Hediye Nakış İşlemeli İsme Özel Kot Aşçı Önlüğü

hediye mutfak önlüğü

Mutfakta becerileriyle sizlere çoğu kez ziyafet sunan şefleri şimdi ödüllendirme zamanı. Kimi zaman, gerçek bir şef olmasa bile mutfakta zaman geçirmeyi seven insanları şefimiz olarak görebiliriz. Bu kişi ablamız,  annemiz ya da bir arkadaşımız dahi olabilir. Bu nedenle anneye hediye arkadaşa hediye ya da bayana hediye gibi kategoriler üzerinden gönlünüzün şeflerine özel aşçı önlükleri sipariş edebilirsiniz. Nakış işlemeli isme özel kot aşçı önlüğü şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Boyutu 80×70 cm olan önlük %100 pamuk kot kumaşından üretilmiştir.

 

Check Also

burç tarihleri

2020 Burçların Tarihleri – Burç Tarihleri ve Özellikleri

İnsanlar ikiye ayrılır, “burçlara inananlar ve inanmayanlar”. Kimimiz burç yorumlarını okuruz ve inanırız, kimimiz de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.