Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Resimli & İsimli Kişiye Özel Kupa Bardak Modelleri – 15 En İyi Kupa
kupa bardak

Resimli & İsimli Kişiye Özel Kupa Bardak Modelleri – 15 En İyi Kupa

Hem kullanışlı, hem hatıra değeri yüksek hediyeler arasında yer alan kupa bardaklar, özel günlerde en garantili hediye seçenekleri arasında yer alır. Baskılı, minimal, kişiye özel gibi çeşitleri bulunan kupa bardaklarımızla, sevdiklerinize en iyi hediyeleri verme imkanı bulabilirsiniz. Resimli kupa bardak modellerimiz, sizler için renkli, siyah- beyaz ya da karikatür şeklinde düzenlenmiştir. Sevdiğinize esprili bir resimli kupa vermek isterseniz karikatürlü kupaları tercih edebilirsiniz. Eğer kupayı almak istediğiniz kişi biraz utangaçsa, kupanın üzerinde fotoğrafının olmasından hoşlanmazsa, yazılı kupaları da alabilirsiniz. Sürpriz yapmak isterseniz sihirli kupaları kullanabilir, sanatsal bir boyut katmak isterseniz karakalem çizimli kupaları tercih edebilirsiniz.

Resimli veya yazılı kişiye özel kupa bardakların en büyük özelliği, her durumda iyi bir hediye seçeneği olmalarıdır. Sevgiliye hediye de olabilir, arkadaşın doğum gününde günün kurtarıcısı da… Bardakları hediye edeceğiniz kişinin karakterini biraz da olsa tanıdıysanız, beğenmeme ihtimali olmadığını anlarsınız. Dilerseniz resimli kupa bardakları sadece ‘ sen seversin’ hediyesi olarak kullanabilirsiniz. Beklenmedik hediyeler her zaman yüzleri güldürür. Siz de hiç beklemediği anda sevdiğinize alacağınız isimli kupa ile onun yüzünü güldürebilirsiniz. Özel günlerde birden fazla hediye kullanmayı sevenlerdenseniz, işin ‘küçük hediye’ kısmında bu bardakları kullanabilirsiniz. Böylelikle sevdiklerinize, hep yanlarında taşıyabilecekleri bir hediye vermiş olursunuz. Ayrıca kupa bardaklarımız, kaliteli porselenden üretilmiş olmaları nedeniyle uzun süreli kullanım avantajı sağlar.

Karakalem Tasarımlı Kişiye Özel Kupa

kupa bardak modelleri

Göndereceğiniz fotoğrafın karakalem versiyonunu bir kupanın üzerinde görmek, sevdiğiniz kişiyi oldukça mutlu edecektir. Resimli bardak çeşitleri arasında en sanatsallarından olan bu kupa, hem sevgiliye, hem arkadaşa hediye edilebilmektedir. Kupanın yüksekliği 9,5 cm; çapı 8,5 cm olarak üretilmiştir. Fotoğrafların özel bir teknik ile karakalem çizgilere dönüştürülmesi sonrası bardak üzerine basılması ile oluşturulur. Göndereceğiniz fotoğrafın 1 MB olması haricinde herhangi bir fotoğraf şartı bulunmamaktadır. Klasik beyaz porselen üzerine yapılacak baskı ile bardak özelleştirilmektedir.

Anne Yarısı Teyzelere Özel Tasarımlı Kupa Bardak

kişiye özel kupa bardak modelleri

Resimli kupa bardak gibi özel bir hediye, sadece sevgiliye üretilemeyecek kadar geniş bir hayran kitlesine sahip! Bu yüzden anne yarısı teyzeler de bu kupaları hak ediyor. Malzeme kalınlığı 4 mm olan kaliteli porselen kupalarımızın üzerine istediğiniz notu ve ismi yazdırabilirsiniz. ‘Teyze anne gibi ama daha cool’ standart yazısını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Beyaz porselen üzerine yapılacak baskının en altına teyzenizin adını bastırabilirsiniz. Kişiye özel kupa bardak, özel olarak kutulanarak sizlere gönderilmektedir.

Karakalem Tasarımlı Kişiye Özel Sihirli Kupa Bardak

sihirli kupa bardak

Karakalem tasarımlı bardakları daha sürprizli bir hale getirmek isterseniz, bu sihirli bardakları tercih edebilirsiniz. Sihirli bardak çeşitleri içerisinde hem sanatsal, hem sürprizli olarak yerini alan bu kupalar, değiştirilebilecek iç renkleri ile güzel bir görünüme sahiptir. Sihirli bardak olmaları nedeniyle dış renkleri standarttır. Ancak iç renkleri sarı, turuncu, beyaz, siyah, mavi renk seçeneklerine sahiptir. Size siyah dış kaplama ile gönderilecek bu bardaklar, sıcak su konduğunda işlenmiş fotoğrafı gösterir.  Özel kutusunda sizlere gönderilecek bu ürüne, en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sevgili Kelime Anlamlı İsme Özel Kupa

sevgiliye hediye kupa bardak

Eğer sevgiliniz fotoğraflı ürünleri sevmiyorsa, ona hediye kupa alırken resimli kupaları tercih etmemelisiniz. Ancak kupa almak istiyorsanız, farklı alternatiflerimizle sizlerleyiz! Sevgili kelime anlamını bardağın üzerinde bulunduran bu ürün, beyaz porselenden üretilmiştir. Üzerinde, sevgili kelimesinin sözlük anlamını bulundurur. En alt kısma da kırmızı renkle sevgilinizin ismi yazılır. Kupanın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır. Ürün, kırılmaz özel kutusu ile sizlere gönderilmektedir.

Kişiye Özel Logolu Kahve Kupası

isimli kupa bardak

Kahveyi çok seven dostlara, seramik üretimli logolu kahve kupalarını hediye edebilirsiniz. Üzerinde bulunan logo, Starbucks logosunun özelleştirilmiş halidir. Logonun kenarlarına, isme özel kupa almak istediğiniz kişinin ismi işlenir. Bu sayede bardağın özelleştirilmesi sağlanır. İç ve kulp renkleri kişiye özel olarak seçilebilecek bardaklar, mavi, siyah, mürdüm, pembe, turuncu renk seçeneklerine sahiptir.

Sarmaş Dolaş Aşıklara Karikatür Kupa

karikatur kupa bardak

Esprili ilişkilere, çizimlerden hoşlanan sevgililere hediye edilebilecek bardak, gönderdiğiniz fotoğrafların karikatürize edilmesi ile basılır. Resimli kupa bardak seçenekleri arasında yer alan bu ürün, üzerine basılacak karikatürde, gönderdiğiniz fotoğraftan yararlanır. Ön cepheden çekilmiş bir fotoğrafı bize göndererek bu kişiye özel ürünü sipariş edebilirsiniz. Aynı zamanda, karikatürün alt kısmında sizin ve sevgilinizin isimleri yer almaktadır. Kupanın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır. en kaliteli baskıları oluşturan bu ürün, özel kutusunda sahiplerine gönderilmektedir.

Sevgiliye Hediyelik Kupa

hediyelik kupa

En tatlı sevgili hediyelerinden olan bu kupa, resimli değildir. Porselen malzemeden üretilen ürün, süblimasyon baskı ile üzerine ‘ I Love ….’ Yazılması ile oluşturulur. İsim yazdıracağınız bu alanda, sevgilinizin ismini ve bir adet notu bastırabilirsiniz. Kişiye özel isimli bardak çeşitleri arasında hem minimal, hem sade çeşitler arasında yer alan bu kupa, özel kutusunda sizlere gönderilmektedir.

İsim ve Anlamı Yazılı Hediye Kupa Bardak

isme özel kupa bardak

İsmini en sevdiğiniz kişilere, sevgiliye yada arkadaşa alınabilecek en tatlı hediyeler arasında yer alan bu isimli kupa, özel üretim ile kişiye özel hale getirilir. Sizin, kupa sahibinin ismini göndermeniz yeterli  olacaktır. Kupanın üzerinde bulunan alana, süblimasyon tekniği ile basım yapılmaktadır. uzun süreli kullanım için bulaşık makinesinde yıkanmaması tavsiye edilir. Titiz bir şekilde paketlenen ürün, istediğiniz adrese gönderilmektedir.

Doğum Günü Hediyesi Yıldız Haritası Kişiye Özel Kupa

hediye kupa bardak

Çok sevdiğiniz birinin doğum gününde, ona olan sevginizi en özel şekilde hissettirmek isterseniz, bu kupayı tercih edebilirsiniz. Vereceğiniz doğum tarihi ve saatinde yıldızların hareketleri belirlenerek kupa üzerine basılması ile oluşturulan hediye, istediğiniz isim ve not ile sizlere gönderilir. Hediyelik kupa alternatiflerinden en özeli olan bu kupa, klasik porselene yapılacak baskıdan oluşur. 4 mm malzeme kalınlığı ile uzun süreli kullanım sağlar. Hediye, özel kutusunda istenen adrese gönderilmektedir.

Sevgiliye Hediye Film Şeridi Tasarımlı Kişiye Özel Kupa

resimli kupa bardak

Bu kupanın üzerinde birden fazla fotoğrafınız bulunacaktır. Göndereceğiniz en az 3 adet, 1 MB büyüklüğündeki  fotoğraf, film şeridi efekti ile kupa üzerine basılır. Özel günlerde hediye kupa almak isteyen kişilere en uygun alternatifler arasında yer alan bu ürün, klasik beyaz porselen üzerine baskı yapılması ile üretilir. Bunun yanında fotoğrafların alt kısmında isimlerin yanında tarihin de yazılabileceği bir bölüm yer almaktadır. Ürün, özel  olarak paketlenerek sizlere gönderilmektedir.

Kişiye Özel Sihirli Kupa

kişiye özel kupa

Klasik sihirli kupaların modası asla geçmeyecek! Göndereceğiniz 1 fotoğrafın basılacağı klasik sihirli kupa, sevgilinize ya da arkadaşınıza yapacağınız hoş sürpriz alternatifleri arasında yer alacaktır. Sihirli kupa bardak farklı iç kaplama rengi çeşitlerinden birini seçme şansı vermektedir. Mavi, mürdüm, siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip kupa, 8 x 10 cm boyutlarındadır. Baskısı uzun ömürlü ve kalıcı olan bu kupanın daha uzun süreli  kullanımı için elde yıkanması tavsiye edilir. Kaynar suya girmemesi gereken ürün, özel paketinde adresine teslim edilir.

Check Also

En Yakın Arkadaşa Sürpriz 20 Hediye – Arkadaşa Hediye Fikirleri

Arkadaşlıklar ilişkiler bağlamında en değerli yakınlıklar oldukları için en yakın arkadaşa hediye almak gerek özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.