Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / İsme Özel Deri Cüzdan Modelleri – Kişiye Özel Deri Cüzdan
isme özel cüzdan

İsme Özel Deri Cüzdan Modelleri – Kişiye Özel Deri Cüzdan

Sevdiğiniz birine cüzdan hediye etmek oldukça şık bir hareket olmakla birlikte aynı zamanda ideal tercihlerden biri olarak bilinir. Hele bir de hediyeniz kişiye özel cüzdan ise veya ürünün üzerinde hediye edilecek kişiye özel herhangi bir tasarım mevcutsa o zaman cüzdanı hediye ettiğiniz kişiyi oldukça mutlu edeceğinizden ve size minnettar kalacağından hiç şüphemiz yok. Erkeğe hediye alınacaksa bunun için en iyi seçenek özenle seçilen şık bir cüzdan olabilir. Prezantabl beyler için ise isimli deri cüzdan gayet şık bir armağan seçeneği denilebilir.

Babanıza, eşinize ya da sevgilinize alacağınız cüzdan ile ömür boyu saklanabilecek bir hediye vermiş olacağınız gibi şıklığını sizinle tamamlamasına da yardımcı olabilirsiniz. Örneğin; eşinizin doğum günü ya da yıl dönümünüzde kendisine alacağınız isme özel cüzdan kemer seti ile katıldığınız davetlerde şıklığı ile farkını ortaya koymasını sağlayabilirsiniz. Cüzdan her ne kadar erkek hediyesi olarak bilinse de kişiye özel bayan cüzdan seçenekleri ile annenize unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz. Size ve sevdiklerinize özel seçtiğimiz hediye seçeneklerimize gelin bir göz atalım…

 

İsme Özel İmza Tasarımlı Deri Kredi Kartlık

isme özel cüzdan kartlık

Cebinde onlarca kart taşımak zorunda kalan sevdikleriniz için yapabileceğiniz en büyük güzellik onlara şıklık ve kalitenin buluştuğu “Kişiye Özel İmza Tasarımlı Deri Kredi Kartlık”, hediye etmek olabilir. Hem kullanışlı hem de oldukça gösterişli bir hediye olan kartlık, hediye ettiğiniz kişinin uzun yıllar boyu kullanabileceği bir hediye…

isme özel cüzdan kartlık
 

Erkeğe Hediye Spor Model Deri Cüzdan

kişiye özel cüzdan

Tarzı, genellikle spor ağırlıklı olan eşinize veya sevgilinize doğum günü ya da yıl dönümünüzde alabileceğiniz en güzel hediye şüphesiz ki birbirinden farklı renk seçenekleri ve spor şıklığıyla göz dolduran Spor Model Deri Cüzdan olabilir. Partnerinize kişiye özel deri cüzdan hediye etmek isterseniz ürünün üzerine dilediğiniz bir cümle ya da kelime yazdırabilirsiniz.

kişiye özel cüzdan
 

İsme Özel Bayan Cüzdanı

İsme Özel Bayan Cüzdanı

Cüzdanın yalnızca erkek değil bayan hediyesi de olabileceğini yazımızın başında söylemiştik. Bu tezi doğrular nitelikte karşımıza çıkan evlilik yıl dönümüne özel bayan cüzdanı ile eşinize özel bir hediye verebilir kendisine değerli olduğunu hissettirebilirsiniz. Kişiye özel cüzdan kapıda ödeme seçeneği sayesinde hızlıca alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

İsme Özel Bayan Cüzdanı
 

Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan

isme özel cüzdan

Erkek kardeşinizin veya eşinizin yeni yaşını kutlamak için alabileceğiniz isme özel cüzdan ile onlara oldukça şık bir hediye vermiş olacaksınız çünkü yazdıracağınız isim baskısı tamamen deriden yapılma ve kabartmalı. Bu da ürünün görünümünü oldukça değiştiriyor ve kutlama hediyelerinin en iyilerinden biri olarak kabul ediliyor.

isme özel cüzdan
 

Sonsuzluk Temalı Kadın Erkek Cüzdan Seti

isme özel cüzdan seti

Sonsuzluk temasının anlamı herkesçe bilinir ve ilişkilerin vazgeçilmez simgelerinden biri olarak kabul edilir. Sevgilinize ya da eşinize alabileceğiniz gibi anne-babanıza sürpriz yaparak ikisi için alacağınız Sonsuzluk Temalı Kadın Erkek Cüzdan Seti ile gönülleri fethedebilir, özel gününüze ekstra özel anlamlar yükleyerek romantizmi zirveye taşıyabilirsiniz.

isme özel cüzdan seti
 

Kişiye Özel İsimli Kemer Cüzdan Seti

isme özel cüzdan kemer seti

Şıklığından ödün vermeyen erkeklere verilebilecek en klas hediyelerden biri de isme özel cüzdan seti diyebiliriz. Cüzdan ve kemerden oluşan sette siyah ve taba rengi bulunuyor. Partnerinizin gar dolabı için hangi renk uygunsa alabilir, katıldığınız özel davet ve gecelerde kendi şıklığınız ile birlikte onun şıklığını isimli cüzdan seti ile tamamlayabilirsiniz.

isme özel cüzdan kemer seti
 

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Deri Cüzdan

isimli cüzdan

Osmanlı tarihine ilgi duyan sevdikleriniz için hediye seçeneklerinizin en başında Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Deri Cüzdan gelebilir. Erkekler için hediye seçenekleri her ne kadar kısıtlı olsa da tasarım harikası cüzdanlar, hediye seçme işini oldukça keyifli kılıyor ve istediğiniz ürünü hemen bulmanıza yardımcı oluyor.

isimli cüzdan
 

İmza Tasarımlı Erkeğe Hediye Çift Renk Deri Kredi Kartlık

isimli cüzdan erkek

İş hayatının yoğun temposuyla boğuşan partnerinize kendi ismiyle oluşturulmuş imza detaylı bir kredi kartlık hediye etmek istemez misiniz? Bu hediye, kendisini hem mutlu edecek hem de oldukça kullanışlı ve şık bir kullanım seçeneği sunacak demek yanlış olmaz. Birbirinden ilginç tasarımlı cüzdan modelleri araştırabilirsiniz.

isimli cüzdan erkek
 

Çiftlere Özel Not Yazılı İkili Deri Cüzdan Takımı

isimli ikili cüzdan seti

Çiftlere Özel Not Yazılı İkili Deri Cüzdan Takımı ile sizin ve partnerinizin asla yanından ayırmayacağı bir hediye oldukça romantik bir seçenek gibi görünüyor. Yıl dönümü ve doğum günlerinin vazgeçilmez hediyeleri arasında yer alan isimli cüzdan takımları son dönemde oldukça rağbet gören hediyelerden biri. Sizin, her baktığınızda onu; onun ise, sizi hatırlayacağı tasarım harikası cüzdan takımı ile eşinizi oldukça mutlu edebilirsiniz

isimli ikili cüzdan seti
 

kişiye özel cüzdan kapıda ödeme

kişiye özel cüzdan kapıda ödeme

Mustafa Kemal Atatürk hayranı erkek kardeşinize, abinize ya da babanıza alabileceğiniz en kullanışlı ve şık hediyelerden biri de Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık diyebiliriz. Atatürk imzası ile ekstra şıklık kazanan dikey kartlığa aynı zamanda dilediğiniz ismi yazarak istediğiniz kişiye doğum günü hediyesi olarak takdim edebilirsiniz.

kişiye özel cüzdan kapıda ödeme
 

İsme Özel Çift Renkli Erkek Cüzdan

kişiye özel deri cüzdan

Çift renk modası hiçbir zaman bitmeyecek, özellikle de aksesuarlarda… İsimli cüzdan erkek için alınacaksa çift renkli alınmasında fayda var. Tercihlerini yeterince düz renklerden yana kullanan bir eşiniz varsa siyah-kırmızı ve siyah-taba seçeneklerine sahip çift renkli bir cüzdan üzerine yazdıracağınız isimle kendisinin tarzına renk ve hareket katabilirsiniz.

kişiye özel deri cüzdan
 

Kişiye Özel Zenga Erkek Cüzdan

cüzdan modelleri

İsme özel deri cüzdan almak hem de çok yönlü olmasını isterseniz tercihinizi Kişiye Özel Zenga Erkek Cüzdan’dan yana kullanabilirsiniz. Zenga yapısı ile kahverengi, kırmızı ve lacivert olmak üzere toplamda 3 farklı renk seçeneği bulunan bu üründe bozuk para haznesi de bulunuyor. Hem şık hem de kullanışlı bu ürün için hemen sipariş verin ve sevdiklerinizi mutlu edin.

cüzdan modelleri
 

Kişiye Özel İmza Stili Deri Çek Cüzdanı

isme özel cüzdan modelleri

Yanında çek cüzdanı taşıyan eşinize veya erkek kardeşinize, kendi ismini imza stili ile birleştirip oluşturduğumuz tasarım harikası çek cüzdanı hediye etmek istemez misiniz? Bu hediyeyle birlikte eşiniz veya erkek kardeşiniz için çek cüzdanı artık iş değil aynı zamanda sizden ona gelen bir hediye olarak aklında kalacak ve her baktığında sizi hatırlatacak bir hediye olacak.

isme özel cüzdan modelleri
 

Retro Tasarımlı Kişiye Özel Erkek Cüzdanı

kişiye özel cüzdan erkek

Siyah ve taba renk seçenekleriyle Retro tarzını yakalayan isme özel deri cüzdan, Retro tutkunu eşinize veya erkek kardeşinize alınabilecek en iyi hediye olmasıyla birlikte babanıza da alabileceğiniz ideal hediyelerden biri… Babanızın, eşinizin veya erkek kardeşinizin isminin yazılı olduğu Retro tasarımlı cüzdan ile onları mutlu edebilir, unutulmayacak anlara imza atabilirsiniz.

kişiye özel cüzdan erkek
 

Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan

Kişiye özel spor cüzdan

Spor tarzını aksesuarla birleştirmesini istediğiniz sevdiklerinize hem cüzdan hem de kartlık olarak kullanabileceği Kişiye Özel Spor Kartlık Cüzdan ile sürpriz bir hoşluk yapabilirsiniz. Siyah zeminde taba rengi üzerine özenle yazılan isimle birlikte spor şıklığını yakalayan tasarım harikası kartlık cüzdan, aynı zamanda ölçüsüyle itibariyle de oldukça kullanışlı.

Kişiye özel spor cüzdan
 

Check Also

Ablaya Anlamlı Doğum Günü Mesajları – Kardeşten Ablaya Sözler

Ablaya doğum günü mesajı göndermek onun hayatınızdaki yerini kendisine daha iyi göstermek için iyi bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.