Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / İsim Yazılı Rakı Bardağı Modelleri, Kişiye Özel Rakı Kadehi

İsim Yazılı Rakı Bardağı Modelleri, Kişiye Özel Rakı Kadehi

Sohbetlerin, eğlencenin, yer yer üzülmenin en özel eşlikçisi olan rakının tadı özel olduğu kadar içme yöntemleri, rakı severlerin tabiri ile adabı da özeldir. En başta usulüne uygun olarak rakı bardağı seçilmeli daha sonra ne kadar içileceği bilinmeli, yanından mezesi eksik edilmemeli ve her şeyden önemlisi de rakı kültürü bilinmelidir. Tüm bu özellikleri bir araya getirecek olan rakı bardakları ürünleri yakınlarınız ya da kendiniz için harika bir hediye anlamı taşımaktadır. Rakı içmeyi sevenlerin çok memnun kalacakları mesajlı rakı bardağı gibi bu özel ürünler, alışılmış hediyelerin dışına çıkmak isteyenlere hitap ederken aynı zamanda zarif görünümleriyle de dikkat çekiyorlar.

Rakı Kadehi ve Sürahi Seti

rakı kadehleri

Rakı içmeyi seven yakınlarınız için çok hoşlarına gidecek ve rakı keyiflerini daha da arttıracak olan bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız, bu özel set ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilmenize yardımcı olacaktır. Özenli bir şekilde tasarlanmış olan rakı bardakları ve sürahi ile birlikte rakı içenlerin en büyük ihtiyaçlarına doğru yanıtlar veren set bir taraftan kişiselleştirilmiş yapısı ile birlikte hediye verdiğiniz yakınlarınızın kendilerini de daha iyi ve mutlu hissetmelerine olanak tanıyacaktır. Sadece rakı içmek için değil, aynı zamanda kültürünü de daha iyi öğrenebilmek için barındırdığı rakı kitabı da rakıya dair yeni bilgilerin öğrenilmesini açısından önemlidir. Ayrıca yine ahşap kutusunun da hediye vereceğiniz yakınınıza özel bir şekilde tasarlanacak olması ve üzerinde isminin yer alması da hediyeyi çok daha değerli bir hale getirmektedir.

Arkadaşlara Özel Rakı Kadehleri

rakı bardakları

Arkadaşlıkların çok özel olduğunu düşünüyorsanız, arkadaşınızın için unutulmayacak bir hediye tercihinde bulunmak için bu isimli rakı bardağı tercih edebilirsiniz. Arkadaşlıklar her zaman önemlidir çünkü bir araya gelindiğinde bazı zamanlarda hüzün olsa bile arkadaşlığın yapısı gereği bu hüzün de geride kalmakta ve her zaman eğlenceli, değerli anlar oluşmaktadır. Arkadaşlar birbirlerine en zor günlerde bile destek olan, çoğu zaman herkesten çok yakın olan kimseler olduğu için arkadaşlıkların daha özel bir şekilde sürmesi için de özel anların değeri büyüktür. Özellikle arkadaşlar ile rakı içmek sunmuş olduğu tat, eğlence ve keyif açısından çok önemli olması bakımından arkadaşlarınız ile birlikte geçireceğiniz özel anların bir temsili olacak bu özel rakı bardakları arkadaşlığınızın daha da pekişmesine yardımcı olacaktır. Özenli tasarımı ile dikkat çeken bardaklar, tamamen arkadaşınıza özel olarak tasarlanacağı için de kişiye özel hediyeler kapsamında değerlendirmek için de uygundur.

Deniz Tutkunlarına Ahşap Kutulu Rakı Seti

rakı bardağı seti

Deniz bazıları için her zaman bir tutkudur. Denizin uçsuz bucaksız olması, sınırlara dahil olmaması, içinde pek çok yaşamı barındırması gibi sebepler bazıları tarafından denize özlem duyulmasına, deniz tutkunu olunmasına ve denizin her fırsatta anımsanmanızı sağlamaktadır. Deniz tutkunu olan yakınlarınız için bu bakımdan özenli bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız, şık ve özel tasarımı ile dikkat çeken bu özel rakı setini tercih edebilirsiniz. Tamamen deniz tutkunları için tasarlanmış olan bu şık rakı bardağı seti denize olan tutkularının en iyi şekilde görünmesini ve hatırlanmasına yardımcı olacaktır. Set içerisinde bulunan sürahi ve rakı bardakları rakının en iyi şekilde içilmesini sağlarken, rakı kültürünü geliştirmek isteyenlere özel olarak sunulan rakı ansiklopedisi de ayrı bir değer katmaktadır. Aynı zamanda isme özel olarak tasarlanacak özel kutusu da rakı severlerin çok hoşuna gidecek özellikler taşımaktadır. Sevgiliniz, eşiniz, arkadaşlarınız başta olmak üzere denize tutkun olan ve rakı içmeyi de seven tüm yakınlarınızı kapsayan bu hediye rakının ve denizin tadının bir arada olmasına olanak tanıyor.

Harf ve İsimli Rakı Kadehi Seti

isme özel rakı bardağı

Sevdikleriniz için özel hediyeler vermek istediğinizde tercih edeceğiniz bu özel set rakı bardağı modelleri arasında rakı içmeye en uygun bardaklardan oluşuyor. Rakı içmeyi seven yakınlarınız için tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz bu özel bardaklar, rakı içme keyfini çok daha üst boyuta taşıyacaktır. Özenli tasarımlarının yanında hediye vereceğiniz kişiye özel olarak yapılacak harf baskı sayesinde hediyenizin anlamı ve değeri çok daha artacaktır. Lazer yöntemi ile bardakların üzerine harf işlemesi yapılmasından ötürü solmaya ya da silinmeye karşı dayanıklı olan tasarımlar, bu bakımdan harika bir görünüm sunmaktadırlar. Aynı zamanda set içinde bulunan duble metre de rakının özel tadını her zaman en iyi şekilde ayarlamak isteyenler için sunulmaktadır. Bu sayede rakı ölçütlerini doğru ve dengeli bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Set içerisinde ayrıca sunulan rakı ansiklopedisi de hem boyutları hem de içeriğinin dolu olması sayesinde rakı hakkında doğrudan bilgi öğrenmek isteyenlere hitap ediyor. Her yönüyle harika bir hediye tercihi olacak bu özel set kendi özel kutusunda da gönderildiği için yakınlarınızı mutlu edebilmenizin kolay ve pratik bir yolu oluyor.

Kral Tacı 2li Rakı Kadehi

isimli rakı seti

Muhabbete hiçbir zaman doyamayanlar için harika bir hediye olacak bu özel yazılı rakı bardağı seti, arkadaşlarınız ile geçireceğiniz eşsiz vakitlerin en önemli yardımcısı olacaklar. Lazer yöntemi ile bardaklar üzerine yazma yöntemi yapıldığı için yazılar solmalara ya da silinmelere karşı yüksek dayanıklılık göstermektedir. Bulaşık makinesinde yıkanmaya da uygun oldukları için temizlenmeleri de oldukça kolay olan bu özel kadehler böylece sevginizin ve birlikteliğinizin daha da sıkılaşmasına, aynı zamanda da muhabbetinizin artmasına neden olacaktır. Set içerisinde bulunan cep rakı ansiklopedisi ise rakı hakkında yeni bilgilerin öğrenilmesini sağlarken, duble metre ise içtiği rakının her damlasına özen gösterenlere hitap ediyor. Tam anlamıyla rakı içmeyi sevenlere özel olarak tasarlanan set böylece eşsiz bir hediye değeri taşıyor.

Rakı Kadehi ve Sürahi Seti İsim Yazılı

rakı bardağı isim yazılı

Eşsiz lezzete sahip rakı sofraları kurmak isteyenlere hitap eden bu özel set içinde barındırdığı ürünler ile birlikte sevdiklerinize ayrıcalıklı bir hediye vermek istemenize karşılık geliyor. Set içinde bulunan rakı bardağı isim yazılı olması nedeniyle hediye vereceğiniz kişinin kendisini daha iyi ve mutlu hissetmesini sağlarken aynı zamanda kendisine özel olarak tasarlandığı için de verdiğiniz değeri daha açık bir şekilde gösterebilmenize olanak tanıyor. Ayrıca rakı sofralarının vazgeçilmez eşlikçisi olan sürahinin de yine hediye vereceğiniz yakınınızın ismine özel olarak tasarlanması sayesinde de set çok daha kullanışlı bir hale geliyor. Rakının her damlasını lezzeti için göz önünde tutunlar için de sunulan duble metre, böylece koyulan rakıyı daha doğru bir şekilde hesaplamayı, set içindeki rakı ansiklopedisi ise yeni bilgilerin öğrenilmesini sağlıyor.

İsme Özel Ahşap Kutulu Rakı Seti

yazılı rakı bardağı

Rakı içmeyi seven bir babanız bulunuyorsa rakı bardağı fiyatları ne olursa olsun ona alabileceğiniz en güzel hediyelerin başında rakı bardakları ve seti gelmektedir. Babalar her ne kadar çocukları için her fedakarlığı karşılıksız bir şekilde yapıyor olsalar da özellikle babalar günü gibi özel günler başta olmak üzere çeşitli günlerde babaların çocukları tarafından hatırlanması ve hediyeler verilmesi onları çok mutlu etmektedir. Babanız için tercih edeceğiniz hediye hem kullanışlı hem de harika bir tasarıma sahip olmasını istiyorsanız, bu durumda özel ahşap kutusunda sunulan bu özel set ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Bardaklar üzerine babanızın ismi yazılmakta ve kendisini daha da ayrıcalıklı hissetmesine neden olmaktadır. Aynı zamanda ahşap kutu üzerine de yazılan babanızın ismi hediye seti olarak da daha değerli bir ürün olarak durmaktadır. Set içerisinde bulunan rakı ansiklopedisi ise babanızın rakı keyfinin daha da artmasına neden olacak bilgiler içerdiğinden babanızı çok mutlu etmek istediğiniz anlarda bu özel set doğru tercih olacaktır.

Baba Tanımı Tasarımlı Kutulu Rakı Seti

rakı bardağı isim yazdırma

Babanız için özel ve anlamlı bir hediye tercih etmek istediğinizde, eğer babanız rakı içmeyi seviyorsa ona rakı bardağı isim yazdırma yöntemi ile hazırlanmış olan eşsiz güzellikte bir rakı seti hediye edebilirsiniz. Babanızın yaşamında aldığı en güzel hediye olacak bu set, aynı zamanda baba tanımı da üzerinde taşıdığı için oldukça anlamlıdır. Babanızın her rakı içişinde sizi hatırlamasına neden olacak set yüksek kalitede üretilmiştir. Kadeh ve sürahi üzerinde yer alan yazılar solmalara ve silinmelere karşı dayanıklılık göstermektedir. Aynı zamanda set içerisinde bulunan rakı ansiklopedisi de babanızın rakı keyfinin daha da artmasını sağlayacak özel bilgiler içermektedir. Babanızın her kadehini kontrollü bir şekilde içebilmesi için set içerisinde duble metre bulunmaktadır. Böylece babanızın keyif dolu anları yaşaması kolay hale gelirken, sizden böyle bir hediye aldığı için de büyük mutluluk duyacaktır.

Arma Desenli Rakı Kadeh Seti

mesajlı rakı bardağı

En güzel rakı bardakları arasında bulunan bu özel arma desenli set, sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilmeniz için harika bir fırsat sunuyor. Özenli tasarımın her ayrıntıda kendisini gösterdiği set içindeki kadehler, rakı içme keyfini daha üst düzeye taşırken, aynı zamanda set içinde bulunan rakı ansiklopedisi ve duble metre gibi araçlar ise rakı keyfinin daha da artmasını sağlıyor. Her zaman en lezzetli ve eğlenceli rakı sofralarının kurulmasını sağlayacak olan bu özel set, yakınlarınızı mutlu etmenin ve rakı sofralarının daha da zengin olmasını sağlamanın en iyi fırsatı oluyor.

Babalara Özel Rakı Kadehi Seti

rakı bardağı modeleri

Babanız ya da baba olanlar için özel bir hediye arıyorsanız, bu özel rakı kadehi seti ihtiyacınızı en iyi şekilde görecektir. Set içerisinde bulunan baskılı rakı bardağı modelleri ve aynı zamanda diğer ürünler ile birlikte babaları çok mutlu edebilirsiniz. Neredeyse her babanın içmekten ayrı bir keyif aldığı rakının en güzel şekilde içilmesine olanak verecek olan bu özel set, özenli ve yüksek kaliteye sahip baskısı sayesinde mutluluğun da özel bir yöntemi oluyor. Tamamen hediye vereceğinize yönelik hazırlanacak isme özel rakı bardağı rakı keyfini arttırken set içerisinde bulunan rakı ansiklopedisi de aynı zamanda rakı bilgilerinin artmasına ve rakı sofralarının daha da zengin geçmesine imkân veriyor.

2li Rakı Kadehi Karaf Seti

isme özel rakı bardağı modelleri

Rakı sofralarının vazgeçilmezi olan karaf ve rakı kadehlerini en şık bir biçimde içinde taşıyan bu özel set, sevdiklerinizi mutlu etmenin ve zengin sofraları kurabilmelerine olanak vermenin en zarif yöntemlerinden birisi olarak öne çıkıyor. Tamamen özel olarak hazırlanacak kişiye özel rakı bardakları sevdiklerinize özel bir hediye verebilmenize olanak tanıdığı gibi aynı zamanda rakı sofrası sohbetlerinin de daha anlamlı ve eğlenceli geçmesine neden olacaktır. Özenli baskı kalitesi sayesinde karaf ve rakı bardaklarında kullanıma bağlı olarak silinme ya da solma görülmemesi de hediyenizin sevdikleriniz tarafından çok uzun süreler kullanıma olanak tanıyacaktır. Aynı zamanda set içindeki rakı ansiklopedisi de rakı keyfini arttırmaya yardımcı olacak.

Check Also

anneler günü hediyeleri

Anneler Günü Hediyesi | Anne Tasarımlı En Güzel Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir: Anneler Günü Hediyeleri Anneler günü hediyesi almak için geç kalmadan güzel seçenekleri değerlendirmeli …

Bir cevap yazın