Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Fotoğrafınıza Özel 10 Hediye – Fotoğraf Baskılı Hediyeler

Fotoğrafınıza Özel 10 Hediye – Fotoğraf Baskılı Hediyeler

Fotoğraf baskılı hediyeler, karşınızdaki kişiye görsel bir anı bırakmak istiyorsanız kullanabileceğiniz en güzel hediyeler arasında yer almaktadır. Fotoğraf baskılı hediyelerin aynı zamanda her durumda kullanılabilme özelliği bulunmaktadır. Bu hediyeliklere bastıracağınız fotoğraflara göre sevdiklerinize komik, eğlenceli, romantik ya da duygusal bir hediye vermiş olabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf baskılı hediye vererek sevdiklerinizin her anında yanında olabilir, onlar için en güzel anıları canlandırabilirsiniz. Fotoğraf baskılı hediyelerin en güzel yanı, herhangi bir mesaj vermeseniz de kendi mesajlarını oluşturabiliyor olmalarıdır. Bu hediyeler, siz üzerine bir şey yazmasanız da, bir şey söylemeseniz de kendilerini ifade ederler, siz konuşmasanız da onlar anılarla konuşur. Bu nedenle fotoğraflı hediyelerde seçeceğiniz fotoğrafın duygularınızı ifade etmesine özen göstermeniz gerekmektedir.

Fotoğraf baskılı hediye seçenekleri, yastıktan çikolataya, bardaktan tabloya pek alanda kendini göstermektedir. Ürünler, üzerlerindeki baskı sayesinde kişilerde kendini özel hissetme, değer verme ve değer görme ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur. Fotoğraf baskılı hediyeleri sipariş ederken en çok dikkat etmeniz gereken, hediyenin baskısının kaliteli firmalar tarafından yapılmış olmasıdır. Fotoğraf baskısının zamanla silinmesi, hediyenizin kullanılmaz hale gelmesi ile sonuçlanır. Bu durum ile karşılaşmamak için kaliteli yakma ya da süblime baskının kullanıldığı yerlerden sipariş verilmesi yerinde olacaktır. Hediye Fabrikası olarak, fotoğraf baskılı ürünlerimizin tamamında uzun ömürlü bakı kullanmakta, sizler için uzun ömürlü ürünler imal etmekteyiz. En güzel fotoğraf baskılı ürünlerimizi birlikte inceleyelim.

Arkadaşa Kaktüs Tasarımlı Fotoğraf Baskılı Esprili Çorap

fotoğraf baskılı çorap

Arkadaşınızın doğum günü ve ne alacağınızı bilmiyorsanız, doğru adrestesiniz. Arkadaş hediyelerinin esprili olma özelliklerini göz önüne alarak arkadaşlarınız için en güzel hediyeye imza atabilirsiniz. Farklı numaralara göre seçenekleri bulunan çorap, her iki çiftinin üzerinde bulunan kaktüs desenlerinin arasına fotoğraf basılması ile üretilmektedir. Kolay yıkanma ve uzun ömürlü kullanım seçeneği sayesinde hediye olarak tercih edilebilir. Çorabın üzerinde yer alan bası canlıdır ve solma yapmaz. Esnek yapısı sayesinde ayağınıza uyum sağlar. %100 polyesterden üretilen ürün, özel  hediye paketi ile sizlere gönderilir.

Kişiye Özel Fotoğraflı Kare Masa Saati

fotoğraf baskılı masa saati

Kişiye özel saatler arasında en küçük ve kullanışlı olanlar masa saatleridir. Siz de sevgiliniz hem fotoğrafınızı yanınızda taşısın, hem ofisinde ya da odasında kullansın istiyorsanız, bu saati tercih edebilirsiniz. Ürün, küçük ve kullanışlı olduğundan istenen yere taşınabilmektedir. Üzerine basılacak fotoğrafınız ile özelleştirilen saat, fotoğrafın alt kısmına not yazılması ile de kullanılabilir. Dilediğiniz notu ve fotoğrafı bize göndererek saatinizin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. FRP plastik malzemeden üretilen ürün, sağlam ve dayanıklıdır. Süblime baskı sayesinde baskısı uzun süre kullanım sağlar. Ürün, özel kutusunda sizlere gönderilmektedir.

Kişiye Özel Fotoğraf Askılı Albüm

fotoğraf baskılı çerçeve

Fotoğraf askılı albüm ile sevdiklerinize hem dekoratif, hem anısı olan bir hediye vermiş olacaksınız. Bu hediye sayesinde fotoğraflarınızı birlikte yaşadığınız evde bulundurabilir, aynı zamanda sevdiğinizin evinde yer edinebilirsiniz. Ahşap askılığın üzerine isim yazılarak özelleştirilebilmektedir. Yazının yazıldığı ahşap şeridin alt kısmında mandallar aracılığıyla göndereceğiniz fotoğraflar tutulmaktadır. Dilerseniz değiştirebileceğiniz fotoğraflar, bize gönderirseniz, 8 adet aynı büyüklükte çıktı şeklinde asılır. Üzerine yazılacak isimler, zarif bir fontla ahşaba işlenirken, isimlerin altına aynı font kullanılarak sizin için önemli olan bir tarih atılır. Ürün, özel paketinde sizlere gönderilmektedir.

Kişiye Özel Fotoğraflı Kare Yastık

fotoğraf baskılı yastık

Fotoğraf baskılı yastık ile sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. İçi elyafla doldurulmuş ve dış kılıfına gönderdiğiniz fotoğraf basılmış yastık ile sevdiklerinize güzel ve anlamlı bir hediye vermiş olursunuz. İç kılıfı da dış kılıfı da pamuktan üretilmiş ürün, uzun süreli kullanıma uygundur. Kare formunda olan yastık 40 x 40 cm boyutlarındadır. Sevdikleriniz için, göndereceğiniz fotoğrafla komik ya da romantik bir hediye halini alabilecek yastık, özel olarak paketlenerek sizlere gönderilir. Yastığı tekrar doldurmanız gerek yoktur.

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Duvar Saati

fotoğraf baskılı duvar saati

Fotoğraf bakılı duvar saati ile sevdiklerinizin odasında kendinize bir yer bulabilirsiniz. Saatin üzerindeki 12 rakama 12 fotoğraf denk gelecek şekilde bakı yapılır. Saatin üzerinde rakam bulunmamaktadır. Isı transferi tekniği ile yapılan baskı sayesinde, saat uzun ömürlü kullanıma kavuşur. Ahşap malzemeden üretilen saat, ses çıkarmayan bir mekanizmaya sahiptir. Ürün, kırılmaz cam ile kaplı olarak sizlere gönderilmektedir. Fotoğraflarınızla özelleştirilen ürünün üzerinde herhangi bir yazı bulunmamaktadır. Saat, hediye paketi yapılarak size ulaştırılır.

Sevgililer Gününe Özel Fotoğraflı Kupa

fotoğraf baskılı kupa

Fotoğraf baskılı kupa ile sevgilinizin her an yanında olabilirsiniz. Hediye Fabrikası özel tasarımları içerisinde yer alan kupa ile sevgilinize özel bir hediye vermenin tadını yaşayabilirsiniz. Baskısı uzun ömürlü olan kupa, ılık suda ve elde yıkandığı takdirde uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Sevgilinize özel fotoğraf bastırılarak kişiselleştirilen ürün, ayrıca üzerine tarih ve isim yazdırılabilme olanağı da tanımaktadır. Göndereceğiniz 3 fotoğrafın kolaj yapılması ile elde edilecek ürün, özel kutusunda size gönderilecektir. Ürün bu sayede korunaklı olarak size ulaştırılır.

 Fotoğraf Baskılı İsimli Çakmak

fotoğraf baskılı çakmak

Fotoğraf baskılı çakmak sevgilinizin yanında taşıyabileceği türden olması nedeniyle kullanışlı hediyeler arasında yer almaktadır. çift taraflı baskısı kaliteli malzemeden yapılmış olup, gaz doldurulma özelliği ile uzun süreli kullanım sağlar. Ürün, sevdiğiniz kişinin bir fotoğrafınızı sürekli yanında taşımasına neden olacaktır. Bu sayede sevdiğiniz insan için yük olmayan bir hediye vermiş olursunuz. Ürün, üzerine basılarak fotoğrafınızın yanında altına yazılacak isimlerle de özelleştirilmektedir. Fotoğrafınızın altına yazılacak isimler zarif bir font kullanılarak bölgeye işlenir. Ürün, özel kutusunda elinize ulaşır.

Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolatalar

fotoğraf baskılı çikolata

Fotoğraf baskılı çikolata ile sevdiklerinize lezzetli bir hediye vermenin keyfini yaşayın. Fotoğrafınızın puzzle şeklinde 16 parça çikolata üzerine bastırılması ile üretilen bu çikolata, yüksek kaliteli baskı teknolojisi sayesinde yendikten sonra da fotoğrafı saklanabilir şekilde üretilmektedir. Çikolata, sevgiliniz için sadece özel gün kutlamasına değil, normal günlerdeki şaşırtan hediyelere de uygundur. İçinde 16 adet Melodi çikolata bulunduran ürün, özel kutusu ile sizlere teslim edilir.

Fotoğraflı Kolaj Baskılı İsimli T-Shirt

fotoğraf baskılı tişört

Fotoğraf baskılı tişört seçenekleri arasında yer alan ürün, göndereceğiniz fotoğrafların istediğiniz bedendeki tişörtler üzerine basılması ile oluşturulmaktadır. Ürün, beyaz ve siyah renk seçenekleri ile kullanılır. XS ile XXL arasında beden seçeneklerine sahip ürün, üzerine yazılacak isim ve tarih ile özelleştirilir. Bir kadın ve bir erkek tişörtü olmak üzere iki adet alınabilen ürün, göndereceğiniz 4 fotoğrafın tişört üzerine basılması ile oluşturulur. Ürün, özel kutusunda sizlere ulaştırılmaktadır.

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi

fotoğraf baskılı takvim

Fotoğraf baskılı takvim ile sevgilinizin ofisinde sürekli sizi hatırlayacağı bir anınız kalabilir. Bu takvimin üzerinde bulunan fotoğraf baskısı, göndereceğiniz 1 MB büyüklüğünde herhangi bir fotoğraf olabilmektedir. 1 kapak ve 12 yapraktan oluşan takvim, her sayfaya ayrı fotoğraf basılmasından oluşur. Ürün, 2020 yılına göre hazırlanmaktadır. Masada durabilecek şekilde doğal ahşap ayaklarla desteklenen ürün, özel paketinde sizlere ulaştırılır.

Check Also

burç tarihleri

2020 Burçların Tarihleri – Burç Tarihleri ve Özellikleri

İnsanlar ikiye ayrılır, “burçlara inananlar ve inanmayanlar”. Kimimiz burç yorumlarını okuruz ve inanırız, kimimiz de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.