Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Evlilik Tebrikleri Kutlama Mesajları – Mutluluklar Dilerim Mesajları

Evlilik Tebrikleri Kutlama Mesajları – Mutluluklar Dilerim Mesajları

Sevdiklerinizin dünya evine yeni girmişler ise onların bu özel mutlu günlerini evlilik tebrik mesajları ile kutlayabilirsiniz. İki insanın yaşamı için en önemli anlardan birisi olan evlilik her durumda uzun bir süreci gerektirmektedir. Damat ve gelin adayının birbirlerini tanımaları, sevmeleri, bir arada vakit geçirmeleri ve sonunda mutluluklarını bir ömür boyu devam ettirmek için evlenmeye karar vermeleri onlara karşı evlilik tebrikleri vermeyi gerekli kılmaktadır. Birbirinden anlamlı ve güzel evlilik tebrik mesajı ile onların mutluluklarına katılabilir ve mutluluklarından kendinizin de ne denli hoşnut olduğunuzu onlara gösterebilirsiniz;

 • Artık yaşamınız için bir dönüm noktası başlıyor. Bir tane dünyaya sahipken şimdi iki dünyanız oluyor ve yaşamlarınızı birleştirdiğiniz bu özel günde her ne kadar yanınızda olamasam da kalbimin sizlerle birlikte olduğunu belirtmek istiyorum. Mutluluğunuzun ömür boyu sürmesini diler ve sizi en içten duygularım ile selamlarım.

evlilik tebrik mesajları

 • Attığınız imza ile artık bir aile oldunuz. Bu demektir ki artık tek başına hareket etmek yerine birlikte hareket edeceksiniz. Ancak evliliğin en güzel tarafı zaten birlikte hareket etmektir. Mutluluğunuzun daha da artmasını temenni ederek, bu mutlu gününüzde yanınızda olamadığım için üzüntülerimi belirtir, bugün gibi hep mutlu olmanızı temenni ederim.

evlilik tebrik mesajları

 • Her anınız hiç bitmeyecekmiş gibi yaşanması dileği ile bu özel gününüzü kutluyor ve mutluluklar diliyorum.

evlilik tebrik mesajları

 • Sadece kendinizi mutlu etmekle kalmadınız, düğününüz ile birlikte pek çok insan da bir araya gelerek mutluluk duydu. Evlilik her zaman mutluluktur, mutluluğunuz sonsuza kadar sürsün.

evlilik tebrik mesajları

 • Yaşamlarınızı ortak hale getirdiğiniz bu özel günde bir arada yaşamanın ne demek olduğunu çok iyi bilmeniz gerektiğini düşünüyorum. Her zaman bir arada olmaktan çok önemli olan aynı yöne bakabilmektir evlilikte asıl önemi olan.

evlilik tebrik mesajları

 • İyi günde ve kötü günde bir arada olmak diyerek önemli bir karara imza attınız. Mutluluğunuzun, sevginizin hiçbir zaman bitmemesi dileğiyle, yaşamınızın en önemli imzasını tebrik ediyorum.

evlilik tebrikleri

 • Birbirinize o kadar güzel yakıştınız ki! Evli olmayanlar size bakarak gıpta edecekler. Bir araya gelerek çok büyük bir işi başardınız. Mutluluğunuza kavuşmak için çok beklediniz, uğraştığınız ve güzel günlerin gelmesini umut ettiğiniz için sizi kutluyorum Sonunda beklediğinize değdi. Nice mutluluklara!

evlilik tebrikleri

 • Bir arada olmak ile o kadar büyük bir işe imza attınız ki böylesi mutlu bir günde aranızda olmak isterdim. Evliliğinizin sizi hep mutlu kılmasını, her zaman huzur getirmesini temenni ediyorum.

evlilik tebrikleri

 • Bazı anlar vardır insan yaşamında, yıldızın parladığı anlar. Sizin yıldızınız birbirinizi görmeniz ile başladı. İki kişi birbirini görür ve aşk olur. Siz diğer insanlar farklı olarak anlaştınız, ayrı bir dünyayı buldunuz ve tüm yaşamınızı bir arada geçirmek istediniz. Böylesi cesur oluşunuzdan ötürü sizi kutluyorum. Mutluluğunuz her zaman bugünkü gibi daim olsun.

evlilik tebrikleri

Yeni evlenmiş ve dünya evine girmiş çifte dilerseniz evlilik tebrik mesajları kisa gönderebilir onlara özel bir evlilik yıldönümü tebrikleri sunabilirsiniz. Bu mutlu günlerinde sizin de onlara verdiğiniz desteğinizden ötürü çok mutluluk duyacaklar, kendilerini unutmadığınız için kendilerini şanslı hissedeceklerdir. Aynı zamanda yeni evli çiftler bu süreç içerisinde çevrelerinden destek de bekledikleri için onlara göndereceğiz bu özel evlilik tebrik mesajları için büyük bir moral de verebilirsiniz. Özellikle evlenenler çok yakın tanıdığınız ise arkadaşa evlilik tebrik mesajları ile arkadaşınızın bu özel gününde de yanınızda olduğunuzu gösterebilirsiniz.

 • Birbirinize sıkıca sarılarak geçireceğiniz en özel ve güzel anlarınızın olması dileğiyle, her zaman mutlu olun.

evlilik tebrikleri

 • Artık bir elmanın yarısı oldunuz. Mutluluk, sevinç, üzüntü, hastalık ne zaman sizinle olsa el ele vererek böylesi zorlu zamanların üstesinden gelebileceksiniz. Yaşam boyu birbirinize sevginizi kaybetmezseniz her türlü zorluğundan üstesinden gelebilirsiniz. Tebrikler.

evlilik tebrik mesajları kisa

 • Sevgi her zaman sizi başkalarına karşı koruyacaktır. Sevgiyle birlikte tüm olumsuz ve kötü zamanlar geride kalacak. Önemli olan hiçbir zaman birbirinize karşı verdiğiniz değeri ve sevgiyi kaybetmemeniz. Değerinizi her zaman korumak için birbirinize bakmayı hiçbir zaman ihmal etmeyin.

evlilik tebrik mesajları kisa

 • Elleriniz birbirinizden hiçbir zaman ayrılmasın, elleriniz istemeden ayrı olsa bile kalbiniz her zaman aynı anda atsın. Birbirinizi her zaman neşeyle ve anlayışla sevin.

evlilik tebrik mesajları kisa

 • Evlilik artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını gösterir. Evlilik ile birlikte yeni bir yaşama adım attınız. Bu adımınız her zaman iyi olur, umarım her zaman birbirinize bakabilmeyi ihmal etmezsiniz. Çoğu zaman zor günleriniz olacak, bazen kavgalar edecek, bazen anlayışsız olabileceksiniz. Ancak birbirinize bakmayı hiçbir zaman ihmal etmeyin. Birbirinize baktıkça içinizde bir yerlerde, derinlerde kök salmış sevgiyi de görebileceksiniz. Evlilik her zaman bu kökü görebilmektir. Sizleri tebrik eder, mutluluğunuzun artmasını dilerim.

evlilik tebrik mesajları kisa

 • Sevgili arkadaşım, anlaşılan artık birlikte geçirdiğimiz günler biraz kısıtlanacak çünkü sen eşinle yan yana olacaksın. Bu durum her ne kadar biraz beni üzmüş olsa da hayatının mutluluğunu bulduğun için senin adına büyük bir sevinç duyuyorum. Her zaman mutlu günlerin, bir önceki günden daha fazla olsun.

evlilik tebrik mesajları kisa

 • Yaşamın eşinle birlikte her zaman sevgi dolu ve mutlu olsun. Birbirinizi kırmayın, birbirinize değer vermeyi ihmal etmeyin ve her zaman anlayışlı olmaya özen gösterin. Gerisi kolayca gelecektir zaten.

evlilik tebrik mesajı

 • Yaşam boyu birlikte olmaya karar verdiğiniz için sizi kutlar, böylesi özel bir günde yanınızda olamadığımdan ötürü üzüntülerimi ifade ederim.

evlilik tebrik mesajı

Evlilik tebrik sözleri ile birlikte sevdiklerinizin bu özel günlerinde onların yanında olduğunuzu gösterebilirsiniz. Evlilik çoğu kimse için bir ömür boyu beklediği hayatının aşkına kavuştuğu özel bir andır. Bu sayede yaşamı artık eskisi gibi olmayacak, her zaman mutluluk duyacak ve kendisini şanslı sayacaktır. Sadece yeni evlenenler için değil aynı zamanda evlilik yıldönümü tebrik mesajları ile evliliklerinin üzerinden geçen mutlu zamanı kutlayanlar için de bu özel sözler büyük anlamlar taşımaktadırlar. İster yeni evlenmiş ister yıldönümü kutluyor olsun evlilik tebrik kartı olarak son derece düşünceli bir davranış olacak evlilik tebrik mesajları resimli halleri ile öne çıkıyor;

 • Bugün dünya evine girdiğimiz, bir arada olduğumuzun, aynı gözle yaşama bakmaya başlamamızın yıldönümü. Bunca zaman sonra sana olan sevgim hiçbir zaman azalmadı ve evlendiğimiz günü her zaman yaşamımın en güzel günü olarak gördüm. Seni her zaman seviyor ve eşim olduğun için mutluluk duyuyor olacağım, nice yıllara.

evlilik tebrik mesajı

 • Evlilik yıldönümümüzü unutacak kadar kötü bir eş olduğumu düşünmedin herhalde! Seninle evlendiğim yani dünyanın en mutlu insanı olduğum günü nasıl unutabilirim ki! Her zaman seninle birlikte olacağım. Seninle gülecek yüzüm, seninle güne merhaba diyeceğim, seninle zorlukları aşacağım. Dünyanın en şanslı insanı seninle birlikte bunları yapandır ve bu yüzden en şanslı insan benim. Nice yıllara canım eşim.

evlilik tebrik mesajı

 • Birlikte geçirdiğiniz özel anların daha da çok artmasını temenni ederek evlilik yıldönümünüzü kutlar ve her geçen gün daha da birbirinize sevgiyle sarıldığınız için sizleri kutlar, mutluluğunuzun hiç azalmadan, her koşulda sürmesini en içten duygularım ile temenni ederim.

evlilik tebrik mesajı

Check Also

Doğum Günü Sürprizi 15+ Hediye – Sürpriz Doğum Günü Hediyeleri

Doğum günleri herkes için özeldir ancak doğum günü sahibinin yakınları ve sevenleri tarafından daha da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.