Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Eşe Doğum Günü Sürprizleri için Harika 15 Romantik Öneri
eşe doğum günü sürprizleri

Eşe Doğum Günü Sürprizleri için Harika 15 Romantik Öneri

Hayatımızı paylaştığımız insan bizim için her şeyden değerlidir. Onu her zaman mutlu görmek ve mutlu etmek için uğraşırız. Doğum gününde ona güzel sürprizler hazırlayıp mutlu etmek isteriz. Yahut özel günlerimizi en güzel şekilde geçirmeye özen gösteririz. Fakat konu eşimizin doğum günü olduğunda ise daha fazla özen gösteririz. Eşe doğum günü sürprizleri hazırlanma aşamasından gerçekleşme aşamasına kadar mükemmel bir özen ister. Çünkü hayatımızı adadığımız insanın bu özel gününde en mutlu kişi olması için uğraşırız. Eşe doğum günü yapmak için gereken en önemli şey sevginizdir. Sevginiz size bu doğrultuda en iyi yardımı yapacaktır. Doğum günü hediyeleri her zaman özel ve güzel olmalıdır. Özellikle de eşimizin doğum gününde en ufak ayrıntıları bile düşünmemiz gerekir.  Eşe doğum günü sürprizleri öyle hassas noktalara dokunmalıdır ki eşimizin göz bebeklerinin parladığını görelim. Çünkü o parlaklık aşkın yansımasıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgiliye Özel Hediyeler

 

Hayatımızdaki özel insanların sayısı oldukça azdır. Özel olmalarının tek  sebebi ise kalben onlara bağlı olduğumuzu hissetmemizdir.  Özel kişilerden biri de eşimizdir. Sevdiklerimize sürprizler yapmayı severiz. Çünkü sürprizler mutlu eder. Örneğin sevdiğimiz bir insana sürpriz doğum günü hazırlamak onu çok mutlu edecektir. Sürpriz doğum günü eşe yapılıyorsa eğer daha da fazla anlam taşıyacaktır. Bazen ufak bir kutunun içinde saklıdır sürprizler bazen bir gülün yaprağında.  Eşe doğum günü sürprizi evde yapıldığında ise pastanın en güzel yerinde saklıdır sevginiz. Bazen de ellerinizle hazırladığınız yiyeceklerin arasında saklıdır.  Eşe doğum günü sürprizleri her zaman kalbin ritmini değiştirmiştir. Ne yaparsanız yapın sevdiğinizi gösterdiğiniz için her şey değerli olacaktır.  Çünkü eşe doğum günü yapmak ona verdiğiniz değerin ve sevginin bir göstergesi olacaktır.

Erkekler bazen bu konuda yaratıcı olabiliyorlar. Kadınlar her ne kadar ince düşünse de erkeklerin bu konuda birkaç adım önde olduğunu söylesek abartmış olmayız. Ama  erkek eşe doğum günü sürprizi yapıp onu şaşırtmayı başarabilen bir eş varsa o erkek dünyanın en şanslı erkeklerindendir diyebiliriz. Çünkü erkekler genel itibari ile kadınların yaratıcılık gücünün biraz altındadırlar. Kadınlar daha ince ve detaycı düşünebiliyorlar.  Erkeğe doğum günü hediyesi alırken bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.Bunu kimse inkar edemez. Fakat erkekler de doğum günü konusunda en azından diğer konulara nazaran biraz daha yaratıcı olabiliyorlar. Sonuç olarak Eşe doğum günü sürprizleri  hazırlamak kalbinizin en derinlerinde saklı olan sevginin ortaya çıkmasıdır. Kalbinizden eşinizi mutlu etmenin geçiyor olması ne kadar da güzel değil mi ? Eşe doğum günü sözleri söylemek, sevdiği şeyleri yapmak, sevdiği filmi izlemek ve bunun gibi bir sürü güzel şey eşinizi gerçekten çok mutlu edecektir. Çünkü mutluluk kalbinizin derinliğinden çıkıp eşinize ulaştığında bir anlama kavuşur. Ve bu mutluluk sizi daima sevgi ile besler. O yüzden kalbinizin sesini dinleyin ve en doğru sürprizi hazırlayın !

Size yardımı dokunabileceğini düşündüğümiz birkaç sürprizi listeledik.

Sinemada İlk Gittiğiniz Filmi İzlemek

eşe doğum günü sürprizi

Hepimiz tanışma döneminde mutlaka sinemaya gitmişizdir. Gitmeyen çiftler pek azdır. Önce birbirimizi tanımaya çalışırız. Sonrasında ise ortak yönlerimizi keşfetmeye başlarız. Sinema tüm insanların ortak yönüdür. Beraber yemek yeriz sonrasında çay ya da kahve sevip sevmediğini öğrenmeye çalışırız. Belki de hiçbirini sevmiyor. Zamanla her şeyi öğrenmeye çalışırız. Fakat sinema insanların belki de karakterini genel olarak yansıtan bir tür. Çünkü sinema içinde,  edebiyat, müzik , şiir ve hayata dair çok şey bulunur. Sinema dolaylı yoldan sevdiğimiz kişinin hayata karşı duruşu ile de ilintilidir. Sevdiği filmler üzerinden karşımızdaki insanın içini biraz olsun anlamaya başlarız.

Sevdiğimiz insan ile gittiğimiz ilk sinema filmi ise bizim için çok başka bir anlam taşır. Bir düşünsenize üzerinden yıllar geçmiş ve ona doğum günü sürprizi hazırlarken birden aklınıza o film geliyor. Güzel bir masa hazırlayıp o filmi de açtığınız zaman ister istemez geçmiş gözünde canlanacaktır. Ve sevginin başlangıcı gözünün önüne gelecek . Emin olun gözlerinin dolduğunu siz de göreceksiniz. Geçmişini unutmayan bir insanın sadakati de gerçekten unutulmaz olur. Bu açıdan bakıldığında ilk sinema filmini sürpriz doğum günü hediyesi olarak sevgilinize hediye edebilirsiniz. En değerli hediyelerin başında olacağından ve asla yanından ayırmayacağından emin olabilirsiniz.  Çünkü her şeyi dün gibi hatırladığınızı anlayacak ve bu ona çok iyi hissettirecektir.

 

Eşe Doğum Günü Hediyesi Mini Ahşap Foto

Eşe Doğum Günü Hediyesi Mini Ahşap Foto

Eşe Doğum Günü Hediyesi Mini Ahşap Foto

En güzel anlarımız hep sosyal medyada ya da sakladığımız fotoğraf albümlerinde yer alıyor. Peki çalışma masasında ya da evin en güzel köşesinde en güzel fotoğrafınız olsa nasıl olurdu ? Göndereceğiniz fotoğraf bu mini ahşap üzerine lazer ile işlendiğinde daha da farklı ve güzel duracaktır. Hem görsel hem de orijinal bir hediye için doğru yerdesiniz.

Eşe Doğum Günü Hediyesi Mini Ahşap Foto
 

Eşe Doğum Günü Hediyesi Mini Ahşap Foto

 

Balonlar ile Anlamlı Bir Sürpriz Hazırlamak

eşe doğum günü sürprizleri

Doğum günü sürprizleri denilince akla gelen ilk şey doğal olarak balon oluyor. Muhtemelen bir odanın içinde ya da doğum günü sürprizi yapılan yerde balon süslemesi oluyor. Fakat size balonlarla daha  ilginç ve anlamlı bir sürprizden bahsetmek istiyoruz. Balonları odalara hapsetmektense gökyüzüne umutlar içerisinde bırakmak nasıl olurdu ? Örneğin , balonları şişirdikten sonra üzerine keçeli kalem yardımıyla güzel notlar yazabilirsiniz. Ya da yapmak istediniz bir şeyi yazabilirsiniz. Gerçekleşmesini istediği dilekleri yazdırıp gökyüzüne bırakabilirsiniz. En güzeli ise düşündüğünüz çocuk isimlerini yazmak olacaktır. Aşkınıza özgü kelimeler mutlaka vardır. O kelimeleri bu balonlara yazarak tüm dünyaya seslenircesine gökyüzüne bırakmak çok iyi hissettirecektir. Aşk ve sevgi paylaştıkça çoğalan duygulardır.

Balonların nereden  gökyüzüne bırakılacağı ise tamamen size kalmış.   Ama eğer imkanınız bulunuyorsa, sevgilinizi ilk gördüğünüz yer ya da ilk konuştuğunuz yerden gökyüzüne bırakmak daha anlamlı olacaktır. Her şeyin başladığı o yer daha da anlam kazanacak ve sevgiliniz göz yaşlarına hakim olamayacaktır. Çünkü duygusal olarak çok etkilenecektir. Sadece bir balon ile ne kadar da ince sürprizler hazırlanabiliyor değil mi ? J Aşk detaylarda saklıdır. Saçını hangi yöne taradığını bilmektir. Uyurken saçlarının okşanmasını sevdiğini bilmektir. Bakışlarında ne anlamlar saklı olduğunu bilmektir.

 

Doğum Günü Sürprizi Nutella Sürme Bıçağı Ve Nutella

Doğum Günü Sürprizi Nutella Sürme Bıçağı Ve Nutella

Doğum Günü Sürprizi Nutella Sürme Bıçağı Ve Nutella

Artık günümüzde tatlı krizleri daha sık tekrarlamaya başladı. Ve inkar edilemeyecek bir şey varsa o da nutellanın çok tüketildiğidir. Sevgiliniz eğer bir nutella aşığı ise tam size göre bir önerimiz var. Kişiye özel bu nutella bıçağı ile sevgilinizi çok mutlu edebilirsiniz. Çünkü tatlı krizinin ne zaman geleceği belli olmaz. Artık kahvaltıların farklı bir anlamı olacak !

Doğum Günü Sürprizi Nutella Sürme Bıçağı Ve Nutella
 

Doğum Günü Sürprizi Nutella Sürme Bıçağı Ve Nutella

 

Piknik Bahanesiyle Doğum Günü Sürprizi Hazırlamak

eşe doğum günü yapmak

Herkes bir günlüğüne de olsa şehrin kalabalığından uzaklaşıp kendini doğaya atmak ister. Çünkü doğa insanı rahatlatır ve deşarj eder. Bu sayede kendini daha iyi hisseder. Peki doğum günü sürprizi olarak piknikte güzel bir pasta kesip doğum günü kutlamak nasıl olurdu ?

Bunun için gerekli olan şeyler;
-Piknik sepeti
-Pasta
-Balon
-Küçük minderler
-Kum saati
-Müzik için küçük bir hoparlör
-Mum

Aslında temin etme açısından fazla problem yaşamayacağınız bu eşyalar sayesinde piknik etkinliğiniz bir anda fantastik bir doğum günü kutlamasına dönüşebilir. İçinde samimiyetin fazlasıyla bulunacağı bu doğum günü kutlaması sizin için de mükemmel bir deneyim olacaktır. Çünkü insanlar artık doğum günü kutlaması için farklı alanlara yönelmekte. Bu açıdan bakıldığında ise piknik tarzı yapılan bir doğum günü sürprizi sevgilinizi de oldukça mutlu edecektir. En sevdiğiniz şarkıyı açıp tam ortanıza kum saatini koyun. Kum saati önemli bir detaydır. Aklınızdan çıkarmayın. Aşkınızın eski çağlardaki kadar saf olduğunu ve zamana karşı yarıştığınızı simgeleyecektir. Bu sayede sevgiliniz ile aranızda olan bağ daha da güçlenecektir. Çünkü aşk birlikte daha büyük bir hal alır.

İmkanınız varsa eğer daha nostaljik eşyalar da getirebilirsiniz. Geçmişe dair aranızda özel bir anlamı bulunan ufak eşyaları da unutmayın. Geçmişi unutmadığınızı göstermek çok önemlidir. Örneğin, ilk buluşmanızda giydiğiniz kıyafetleri hatırlıyor musunuz ? Mutlaka yanınızda olsun. Çoğu şeyi gözünde canlandıracaktır. İlk günkü heyecanınız tekrardan alevlenecektir.

 

Erkek Eşe Doğum Günü Sürprizi Köstekli Saat

Erkek Eşe Doğum Günü Sürprizi Köstekli Saat

Erkek Eşe Doğum Günü Sürprizi Köstekli Saat

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı bu köstekli saat zamanın geçtiğini fakat bazı şeylerin hala dün gibi olduğunun görselidir aslında. Tarihi ve geçmişi hakkında çok ilgili bir sevgiliniz varsa bu hediyeye bayılacaktır. Çünkü bu tuğra aslında çok şeyi temsil ediyor. Karizmatik ve naif bir hediye olan köstekli saatin üzerinde sevgilinizin ismi yazdığında daha da anlamlı olacaktır.

Erkek Eşe Doğum Günü Sürprizi Köstekli Saat
 

Erkek Eşe Doğum Günü Sürprizi Köstekli Saat

 

Video Hazırlarak Doğum Günü Sürprizi Hazırlamak

erkek eşe doğum günü sürprizleri

Evet video hazırlamak deyince muhtemelen aklınıza klasik şeyler geldi. Herkesin iyi dileklerinin bulunduğu bir video gelmiş olabilir. Ya da bizzat kendinizin kamera karşısına geçip güzel bir konuşma eşliğinde doğum günü kutlaması gibi de aklınıza gelebilir. Fakat bu sefer bu video biraz farklı bir içeriğe sahip olacak. Sevgilinizle ilk tanıştığınız yeri hatırlıyor musunuz ? Ya da onu ilk öptüğünüz yeri ? En önemlisi ona sevdiğinizi söylediğiniz yeri hatırlıyor musunuz  ? Bu video tamamen sizin en önemli anlarınızın tekrardan hatırlanması için hazırlanmış bir video olacak.  Dilerseniz oyuncular yardımıyla bu anı canlandırabilir dilerseniz de bu video için özel hazırlanmış bir yazıyı okuyabilirsiniz. İlk elini tuttuğunuz yere gidip oradan aldığınız görüntünün üzerine o anın önemini anlatan bir konuşma ekleyebilirsiniz.

Oyuncular yardımıyla da bunu yapabilirsiniz. O günün tüm detaylarını kesinlikle hatırlıyorsunuzdur. Oyunculara birebir anlatıp doğru bir şekilde oynamalarına yardımcı olabilirsiniz. Detaylar sayesinde gerçeği kadar olmasa da yüzünde bir tebessüm oluşturmayı sağlayacaksınız. Eğer oyuncular değil kendiniz oynamak isterseniz de farklı bir şey deneyebilirsiniz. Örneğin, ilk defa ona hislerinizi belirttiğiniz yere gidip kemarayı kendinize çevirip o gün söylediklerinizi tekrarlayıp aynı anı tekrar yaşıyormuş gibi bir çekim gerçekleştirebilirsiniz. Bu ve  buna benzer özel anları çekerek ve diyalogları tekrarlayarak güzel bir video hazırlayabilirsiniz. Hem mükemmel bir anı hem de harika bir hediye olacaktır !

 

Eşe Sürpriz Fotoğraf Kolajlı Kanvas Tablo

Eşe Sürpriz Fotoğraf Kolajlı Kanvas Tablo

Eşe Sürpriz Fotoğraf Kolajlı Kanvas Tablo

En güzel fotoğraflarınızı şimdiden ayarlamaya başlayın. Kanvas tablo kolajında olmasını istediğiniz fotoğrafları iyi seçmelisiniz. Çünkü evin baş köşesinde duracaktır muhtemelen. En önemli ve en özel fotoğraflarınızın yer alacağı bu kanvas tablo , dilerseniz doğum günü hediyesi dilerseniz normal bir hediye olarak verilebilir. Fakat ne olursa olsun yıllarca duvardan eksik olmayacağı kesin, çünkü çok estetik bir hediye.

Eşe Sürpriz Fotoğraf Kolajlı Kanvas Tablo
 

Eşe Sürpriz Fotoğraf Kolajlı Kanvas Tablo

 

Özel Anılarınızla Anı Defteri Oluşturun

eşe doğum günü sürprizi

Günlük tutmayı sevenler anlatacaklarımızı daha iyi anlatacaklardır aslında. Çünkü bir insanın akşam yastığa kafasını koymadan mutlaka günlüğünü karalar. Bu sayede o gün neler yaptığını anlatır. Bir nevi dertleşir aslında günlükle. O bakımdan günlükler manevi değeri çok yüksek olan eşyalardandır. Peki sevgilinizle geçirdiğiniz tüm özel anları anlatabildiğiniz bir not defteri nasıl olurdu ? Günlük gibi değil tam olarak anlattığımız. Özel bir deftere geçmişte yaşadığınız bir olayı anlatmanızdan bahsediyoruz. Örneğin, sokakta bir kediyi sevdiğinde sizin gözünüzdeki halini anlattığınız bir not defteri. Ya da söylemek istediğiniz ve kalıcı olmasını istediğiniz önemli şeyleri de bu not defterine yazabilirsiniz. Onu neden bu kadar çok sevdiğinizi anlatabilirsiniz.

Sevgiliniz hakkında bir sürü şeyi bu not defterine yazın. Her detayı düşünün ve mutlaka her şeyi yazın. Okurken gözlerini bir an bile ayıramayacağı bir not defteri olsun. Sizi en mutlu ettiği anı yazın örneğin. Geçmişte yaşadığınız güzel anlar not alın. Geleceğe dair yapmak istediklerinizden bahsedin.  Bu şekilde hazırlanan bir not defteri belki size en yakın doğum günü için değil sonraki için de olabilir. Bu tamamen size kalmış. Dilerseniz çok uzun bir zamana yayabilirsiniz bu hediyeyi. Çünkü bu hediye diğer hediyelerden çok fazla anlam taşıyacaktır. Manevi değeri çok yüksek olan bu not defteri belki de yıllar sonra çocuklarınıza göstereceğiniz harika bir defter olur..

 

 

Ese Doğum Günü Sürprizi Zippo Çakmak Seti

Ese Doğum Günü Sürprizi Zippo Çakmak Seti

Ese Doğum Günü Sürprizi Zippo Çakmak Seti

Sevgilinize hem zarif hem de kullanışlı bir hediye arıyorsanız bu hediye tam size göre. Görünüşü ve yapısı itibari ile en gözde ürünler listesinin başında gelen kişiye özel zippo oldukça ilgi çekici. Kişiye özel olması ise zaten ürüne ayrı bir güzellik katıyor. Erkeklerin özellikle yanından ayırmayacağını düşündüğümüz bu ürün oldukça naif. Ürünün orijinal olduğunu da tekrar hatırlatalım.

Ese Doğum Günü Sürprizi Zippo Çakmak Seti
 

 

Ese Doğum Günü Hediyesi Esprili Mutfak Önlüğü

Ese Doğum Günü Hediyesi Esprili Mutfak Önlüğü

Ese Doğum Günü Hediyesi Esprili Mutfak Önlüğü

Bu ürün mutfakta yalnız olmaktan ve yardım alamamaktan yakınan kadınlar için oldukça ilgi çekici olabilir. Eşinizi mutfağa teşvik etmek için size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz bu mutfak önlüğü eşinizin de hoşuna gidecektir. Ya da eşi profesyonel olarak aşçı olan kişiler de bu ürünü alabilir ve espirili bir hediye verebilirler. Ne olursa olsun tebessümü eksik olmayacak bir hediye 🙂

Ese Doğum Günü Hediyesi Esprili Mutfak Önlüğü
 

 

Eşe Sürpriz Resim Albümü Duvar Saati

Eşe Sürpriz Resim Albümü Duvar Saati

Eşe Sürpriz Resim Albümü Duvar Saati

Duvar saatinin aslında ne kadar önemli olduğunu hatırlatan bir hediye olabilir. Sevgiliniz ile en güzel fotoğraflarınızı bu ürüne ekleyip güzel vakit söz öbeğini gerçeğe dökebilirsiniz. Çünkü on iki adet fotoğraf yükleyeceksiniz. Yani sizin belirleyeceğiniz fotoğraflar aslında her bir saat dilimini karşılayacak. Fotoğrafları iyi düşünüp ince eleyip sık dokumalısınız. Çünkü bu basit bir duvar saati değil !

Eşe Sürpriz Resim Albümü Duvar Saati
 

 

Öğretmen Eşe Sürpriz Hediye Siyah Roller Kalem

Öğretmen Eşe Sürpriz Hediye Siyah Roller Kalem

Öğretmen Eşe Sürpriz Hediye Siyah Roller Kalem

Kalem artık günümüzde kullanım alanının dışında estetik de bir görünüme sahip oldu. Gerek toplantılarda gerekse iş görüşmelerinde ince bir detay olarak kalemler hep yanımızda olur. Ya da evde günlük tutarken özel kalemlerimiz oluyor. Sevgilinize kişiye özel bu hediyeyi alarak en özel anında sizin hediyenizi kullanmasını istemez misiniz ? Yazdıkça ve yanında oldukça hep sizi hatırlayacaktır.

Öğretmen Eşe Sürpriz Hediye Siyah Roller Kalem
 

 

Polis Eşe Doğum Günü Hediyesi Çakmak

Polis Eşe Doğum Günü Hediyesi Çakmak

Polis Eşe Doğum Günü Hediyesi Çakmak

Eğer polis bir eşiniz varsa bu hediyeyi çok sevecektir. Hem görsel hem de kullanımı açısından çok hoş bir hediye olacaktır. Tasarımı polis memurları için özel hazırlanan bu çakmak rezistanslı olduğu için rüzgarda sönmez. Ve sevgiliniz artık ‘hangisi benim çakmağımdı ‘ derdinden kurtulacak. Çünkü kişiye özel bu çakmak üzerinde sevgilinizin ismi yazacak.

Polis Eşe Doğum Günü Hediyesi Çakmak
 

 

Doğum Günü Hediyesi Rakı Kadehi ve Sürahi Seti

Doğum Günü Hediyesi Rakı Kadehi ve Sürahi Seti

Doğum Günü Hediyesi Rakı Kadehi ve Sürahi Seti

Rakı içmeyi sevdiğiniz bir dostunuz ya da eşiniz varsa bu hediye hem size hem de karşınızdakine bir hediye olabilir. Lazer ile yapılacağı için silinme derdi olmayan bu rakı kadehleri ve sürahi özel günlerinizin vazgeçilmezi olacaktır. Çünkü artık herkesin kadehi belli. Bundan sonra hangi sandalye benimdi tartışması da son bulacak. Kadeh nerdeyse sandalye orda.

Doğum Günü Hediyesi Rakı Kadehi ve Sürahi Seti
 

Check Also

babaya hediye

Babaya Alınabilecek En Güzel Hediye Fikirleri – Babaya Hediye

Babalar, evin direği gönüllerin dev çınarı ve hayata gözümüzü açar açmaz tanıdığımız ilk süper kahraman. …