Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Erkek Sevgiliye Hediye, Erkek Sevgiliye Alınabilecek Hediye Fikirleri
erkek sevgiliye hediye

Erkek Sevgiliye Hediye, Erkek Sevgiliye Alınabilecek Hediye Fikirleri

Sevgili olmak demem birbirine ne kadar değer verdiğinizi en iyi şekilde gösterebilmek anlamı taşır çünkü sevgililer için yaşamdaki en büyük değer şüphesiz sevgileridir. Sevgili olmak ile birlikte yaşam bir başka anlam kazanır, yaşamın kaynağı değişir ve her şey daha güzel görünür. Yaşamdaki en büyük amaç sevgilinizin mutluluğu olduğu için de ona hediye almak sevginizi ve verdiğiniz değeri gösterebilmeniz için önemli olacaktır.

Ancak özellikle erkek sevgiliye hediye seçiminde bulunurken hediye tercih etmekte sorun yaşanmaktadır çünkü her sevgilinin sevgilisi özel olduğu için alışılmış hediyelerin dışında tercihte bulunulması gerekirken, bir taraftan da sevgiliye hediye erkek için olduğunda kullanışlı yapıda bulunması da önemlidir. Çünkü erkekler her ne kadar kendilerine hediye verilmesinden hoşlansalar da onları daha çok mutlu edecek hediyeler gündelik yaşamdaki farklı ihtiyaçlarını giderecek hediyeler olmaktadır. Bu yüzden erkek sevgiliye hediye fikirleri bu kapsamda değerlendirilmelidir. Eğer canınızdan çok sevdiğiniz sevgiliniz için erkek sevgiliye ne hediye alınır sorusunu soruyorsanız hediye tavsiyeleri ile birlikte onun çok seveceği ve sizin de sevginizi doğrudan ifade edeceği hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Masaüstü Metal Fotoğraf Albümü

erkek sevgiliye hediye fikirleri

Erkek sevgilinize sevgililer gününde, doğum gününde ya da sıradan günleri özel günlere çevirmek için tercih edeceğiniz bu özel fotoğraf albümü en özel anlarınızın asla unutulmamasına ve her zaman göz önünde bulunmasına yardımcı olacaktır. Şık ve kullanışlı tasarımı ile öne çıkan bu albüm, mutluluğunu önemseyen çiftlerin, mutlu oldukları birbirinden değerleri anları saklamasına izin verecek. Sevgili olmak demek pek çok mutlu an yaşamak ve bu anların da hiçbir zaman unutulmaması demek olduğu için böylesi bir hediye sevginizin daha kalıcı olmasını sağlayacaktır. Dilerseniz sevgilinize daha özel bir sürpriz yapmak için hediyesini ona vermeden önce biraz kişiselleştirebilir ve mutlu anlarınızdan oluşan fotoğraflardan bir kolaj yaparak, hediyeyi daha özel ve anlamlı hale getirebilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Ahşap Plaka

erkek sevgiliye hediye

Sevgili olmanın başladığı tarih en özel günlerin ve mutlu anların da başladığı tarih anlamına gelmektedir. Bu yüzden sevgili olunan günlerin her yıl hatırlanması yani yıldönümlerinin kutlanması büyük önem taşımaktadır. Erkek sevgiliniz için yıldönümünüzü hatırladığınızı ve hiçbir zaman unutmadığınızı zarif bir şekilde gösterebilmek için bu özel plakayı tercih edebilirsiniz. Şık tasarımın en mutlu fotoğraflarınız ile buluşacağı bir özel plaka gerçekte olduğu gibi mutluluğunuzun her zaman ebedi olmasına yardımcı olacaktır. Birlikte olduğunuz en güzel anlara yer vereceğiniz gibi dilerseniz sadece sevgilinizin fotoğrafına yer vererek ona daha büyük bir sürpriz yapabilirsiniz.

Ahşap Kutulu Viski Kadeh Seti

erkek sevgiliye alınacak hediyeler

Özel olarak erkek sevgiliye hediye kutusu olarak tasarlanmış bu özel viski seti, viski içmeyi seven sevgilinizin çok hoşuna gidecek! Viski diğer içkilerden hem tat hem de içme özellikleri olarak farklılık göstermektedir. Viskinin tadının güzel olması ve notalarının fark edilmesi için içme sırasında kullanılan malzemelere de özen gösterilmelidir. Üstün bir viski deneyimi yaşanması için hazırlanmış olan bu set, hem özel bardağı hem de viski taşı sayesinde daha iyi bir viski tadımı sunacaktır. Sevgilinizin ismine özel hazırlanacak viski bardağı her içimde ayrı keyif almasını sağlarken viski taşları ise viskilerini soğuk içmek istediğinde viskisinin tadı bozulmadan rahatlıkla viskisini yudumlamayı sağlayacaktır. Ayrıca ahşap kutusu her zaman daha şık bir hava kazanmasına yardımcı olacak bu set, hem evinde hem de işyerinde beğeniyle ve mutlulukla kullanacağı bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel Mat Siyah Çelik Matara

sevgiliye hediye erkek

Erkeklerin hediye beğenmeleri biraz zor olduğu için erkek sevgiliye hediye ne alınır sorusu soruyorsanız her erkeğin zarif ve seçkin görünümü ile hoşuna gidecek bu çelik matarayı tercih edebilirsiniz. Erkek sevgilinizin istediği her yerde içeceklerini yanında taşımasına yardımcı olacak bu matara, paslanmaz olduğu için de içeceklerinin tadını değiştirmeyecek ve her yerde sağlıklı bir şekilde içecek ihtiyacını karşılayacaktır. Aynı zamanda ismine özel olması yüzünden kendisini daha ayrıcalıklı ve özel hissetmesine de yardımcı olacak bu özel matara, siyah rengi sayesinde de her erkeğin beğenerek kullanacağı bir ürün olacaktır. Ergonomik boyutları ile birlikte dışarıda kullanmaya elverişli olan hediye, sevginizi her zaman yanınızda taşımasına yardım edecektir.

Aşık Balıklar Tasarımlı Led Lamba

erkek sevgiliye anlamlı hediye

Sevgilinizin çalışma masasında ya da evinin en güzel köşesinde tıpkı sevginizin ışığı gibi özenle tutacağı bu özel lamba, sevimliliği ve kullanışlı oluşu ile sevgiliye hediye fikirleri erkek için doğru bir karar oluyor. Sevgili olmak ile birlikte yaşam sadece iki kişinin yaşadığı bir yer haline gelir. Bu açıdan tıpkı bir fanusa benzeyen yaşam, aynı zamanda da o fanus içinde yaşamı birlikte gören özel balıklardan oluşur. Sevginizi ifade etmenin böylesi anlamlı bir hali olacak bu lamba, hoş tasarımı ile birlikte sevgilinize her zaman bu özelliği ve değerleri yansıtırken, hoş ışığı da sevgilinize çalışmalarında yardımcı olacaktır. İsminizin de yer alacağı tasarım, bu sayede aşkınızın en güzel ifadesi olarak ömür boyu kullanılacaktır.

Çiftlere Özel Ahşap Fıçı Kumbara

erkek sevgiliye hediye ne alınır

Sevgiliniz ile birlikte hem tutumlu olmasını sağlamak hem de ileriye dönük planlarınızda yardımcı olacak paraları biriktirmek için bu özel tasarım kumbara güzel bir hediye olacaktır. Sevgililer her ne kadar hiçbir zamanı düşünmeden, kendilerine özel anlarda yaşıyor olsalar da her sevgili için tamamen kavuşacakları yani evlenecekleri günün hayalini kurmak sıradan bir durumdur. Çünkü yaşamlarının amacını bulmuşlar ve hayatlarının aşkı ile hiçbir kimsenin kendilerini ayıramayacak şekilde yaşamak istemeleri, sevgilerinin birer sonucudur. Böylesi günler için ise birikim yapmaya başlamak oldukça önemlidir. Bu özel kumbara sevgilinizin sadece kendisinin tutumlu olmasını değil, aynı zamanda ilişkiniz için de lazım olacak tutarları biriktirebilmesi için anlamlı, muzip ve aynı zamanda da şık bir hediye olacaktır. Ahşap olması yüzünden bulunduğu ortama da ayrı bir hava katacak olan bu kumbara, dekoratif olarak kullanmaya da uygundur.

Kişiye Özel Hakiki Deri Kartlık Cüzdan

erkek sevgiliye hediye

Bir erkeğin çok seveceği estetik dokunuşlar ile hazırlanmış olan bu kartlık cüzdan, erkeklerin günlük yaşamda kullanabilecekleri bir hediye olduğu için oldukça kullanışlı olacaktır. Çünkü erkekler için her hediye anlamlı olsa da özellikle günlük yaşamda kullanabilecekleri ve yaşamlarını kolaylaştıracakları hediyeler almaları kendilerini çok daha mutlu etmektedir. Sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi göstermenin hoş bir yöntemi olacak bu özel cüzdan, erkek sevgilinizin çok hoşuna gidecek ve başka cüzdan kullanmak istemeyecektir. Günümüz erkeklerin beğenisi ön planda tutularak hazırlanan cüzdan tamamen deriden imal edilmiştir ve bu yüzden son derece dayanıklıdır. Üzerine özel lazer yöntemi ile isim yazıldığı için yazı silinmez ve solmaz özelliklere sahiptir. Ayrıca geniş ölçüsü içinde cep telefonu taşımayı da olanaklı hale getirmektedir. Geniş hacmi ile kartlardan paralara kadar sevgilinizin ihtiyaç duyduğu tüm eşyalarını yanında taşımasını sağlamaktadır.

Kolaj Fotoğraf Baskılı 30×40 Kanvas Tablo

erkek sevgiliye romantik hediye

Sevgili olmak demek birbirinden özel anların bir toplamıdır. Sevgili olunduğu andan itibaren her sevgili için özel ve mutlu anlar birikmeye başlar. Kimi zaman bir yolculuk, kimi zaman bir tatil kimi zaman ise sıradan bir gün bile özel ve romantik anlara sahip olur. Bu anlarınızın özenli şekilde bir araya getirilerek şık bir romantik kolaj yapımını sunan bu özel tablo, sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediyelerin başında geliyor. Çünkü onunla geçirdiğiniz her anın kıymetli olduğunu doğrudan anlamasına yardımcı olacak bu özel tablo, bu sayede birlikte olmanızın da ne kadar değerli olduğunu görmesine neden olacaktır. Hatta aklından çıkan anların da hatırlanmasına yardımcı olacak bu tablo, evinin ya da işyerinin en güzel köşesinde, sevgilisinden özel bir hediye olarak baş köşede kendisine yer bulacaktır.

Sevgili Kombini Kapşonlu Sweatshirt

erkek sevgili için hediye

Sevgili olmak her şeye bir açıdan bakmayı gerektirdiği gibi aynı zamanda kalplerin de bir arada olduğunu ifade eder. Sevginizin birbirinden güzel fotoğraflarının eşliğinde yapılacak özel bir kolajı ile birlikte sevgilinize romantik bir hediye vermek için bu özel sweatshirt takımını tercih edebilirsiniz. Su bazlı pigment boya kullanıldığı için sağlık için tamamen uygun olan baskı tekniği ile hazırlanacak bu giysiler dayanıklı yapısıyla da aşkınız gibi uzun ömürlü olacaktır. Kumaşla bütünleşmiş ve çıkmayan baskı kullanılması da daha şık görünmenizi sağlarken, özellikle bir arada olduğunuzda başkalarına mutluluğunuzu göstermenin güzel ve zarif bir yöntemi olduğu gibi ayrı kaldığınızda da birbirinizi anımsamanın hoş birer ifadesi olacaktır. Hava geçiren terletmez yapıları da pek çok iklim koşulunda giyilebilir özellik sunmaktadır.

Sonsuza Kadar Seninleyim Minyatür Bahçe

sevgiliye ne hediye alınır erkek

Aşkınızın sonsuza kadar süreceğini ifade etmenin zarif ve sevimli bir yolu için tercih edeceğiniz bu özel minyatür bahçe erkek sevgililerin de çok hoşuna gidecektir. Çünkü sevginin en özel ve sevimli bir anının resmedildiği bu güzel bahçe, sevgilinizin odasına ya da ofisine şık bir hava katacağı gibi bir taraftan da kendisini böylesi düşünceli bir sevgiliye sahip olduğu için şanslı görmesine yardımcı olacaktır. Özenle bir araya getirilmiş minyatür parçalardan oluşan bahçe aynı zamanda canlı sukulentleri sayesinde de yaşayan bir bahçe özelliği taşımaktadır. Doğal malzemeleri ile birlikte sevginizin de doğal bir ifadesi anlamı taşıyacak bu bahçe, sevgilinizin huzur bulması için de iyi bir tercih olacaktır.

Yıldız Haritası Tasarımlı Hediye Çerçeve

erkek sevgiliye hediyeler

Sevgiliniz kadar sizin için de önemli olan günlerin başında onun doğum günü gelmektedir. Doğduğu gün önemlidir çünkü o günle birlikte varolabilmiş, canınızdan çok sevdiğiniz sevgiliniz olabilmiştir. Bu yüzden erkek sevgilinizin doğduğu günün özel bir anlamı için tercih edeceğiniz bu yıldız haritası onu ne kadar önemsediğinizi göstermenin zarif bir ifadesi olacaktır. Yıldız haritası, kişinin doğduğu gün ve saat, gezegenlerin ve yıldızların konumlarını saptamaktadır. Bu sayede güneş ve yükselen burçları da öğrenmeye imkân verdikleri gibi aynı zamanda göğün konumunu da ifade etmektedir. Bu özel yıldız haritası ile birlikte sevgilinizin doğduğu gün yıldızların nasıl olduğunu hem kendiniz hem de sevgiliniz öğrenebilir. Evinin en güzel köşesinde yer vereceği bu özel tablo, aynı zamanda ofisine de ayrı bir şıklık ve anlam katacaktır. Sizden hediye olduğu için de kendisini şanslı sayacağı ve her baktığında sevginizi hatırlamasına yardımcı olacak tablo, daha önce böyle bir hediye almamış sevgilinizi şaşırtacak ve çok mutlu edecektir.

Kişiye Özel Positive Hediye Kutusu

erkek sevgiliye hediye seti

Sevgiliye hediye fikirleri erkek seçiminde dikkatli ve özenli davranılması gerekir çünkü erkekler her ne kadar sevgililerinden alacakları her hediyen mutlu olsalar da günlük yaşamda kullanabilecekleri hediyelerden daha büyük mutluluk duyarlar. Tamamen erkeklerin beğenisini kazanmak için tasarlanmış olan bu özel hediye kutusu, sevgilinizin hem hoşuna gidecek hem de onun günlük yaşamdaki ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayacaktır. Set içerisinde bulunan atkının üzerine sevgilinizin isim ve soyisminin baş harfleri kazınmakta ve böylece çok daha elit bir görünüm vermektedir. Her bedene uygun yapısı sayesinde de kullanışlı olan ürün soğuk havalarda hem dayanıklı yapısı hem de sevginiz ile sevgilinizi en iyi şekilde ısıtacaktır. Özel gümüş kupa ise seramikten yapıldığı için sağlık için son derece uygundur ve sıcak ve soğuk içeceklerin rahatlıkla içilmesini sağlar. Sevgilinizin baş harfinin yer alacağı taş bardak altlığı ise kupayı ya da başka bardakları kullanırken daha rahat etmesini sağlarken deri kredi kartlık ise sevgilinizin günlük yaşamını daha kolay hale getirecektir. Tamamen sevgilinize verdiğiniz büyük değeri göstermek için hazırlanan bu set, aynı zamanda olumluluk mesajıyla da sevgilinizin gününün daha güzel geçmesine yardımcı olacaktır.

Deniz Tutkunlarına Ahşap Kutulu Rakı Seti

erkek sevgiliye rakı seti

Erkek sevgiliye anlamlı hediye vermek istiyorsanız her erkeğin beğeneceği bu özel tasarım rakı setini tercih edebilirsiniz. Her ne kadar kadınlar için de güzel bir içki olsa da rakı erkekler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Rakının tadı ve içimi ise belirli bir kültür oluşturduğu için rakıdan alınan zevki de bu kültüre uyum sağlamak daha fazla arttırmaktadır. Tamamen elit beylerin beğenileri için hazırlanmış olan bu rakı seti, sevgilinizin ömür boyu kullanacağı ve her zaman sizi hatırlayacağı bir hediye olacaktır. Üzerinde sevgilinizin ve sizin adınızın yer alacağı ahşap kutusunun içinde iki rakı kadehi ve sürahisinin yanında aynı zamanda rakı kültürünü daha da genişletmesi için özel Rakı Ansiklopedisi bulunmaktadır. Bu sayede rakının tüm kültürüne uygun bir şekilde birbirinden güzel anlar geçireceği bu şık set, ona verebileceğiniz özel bir hediye olacaktır.

Yıldız Haritası Tasarımlı 1000 Parça Puzzle

sevgiliye hediye erkek

Erkek sevgiliye özel hediye vermek isteyenlerin tercihi olacak bu özel yapboz, sevgiliniz ile birlikte keyif dolu anlar geçirmenize yardımcı olacak. 1000 parça olması yüzünden eğlencenizin de uzun süreli olmasını sağlayacak bu özel yapboz, aynı zamanda yıldız haritalı tasarım olduğu için de bittiği anda sevgilinizin duvarını süsleyecektir. Yıldız haritası, sevgilinizin doğduğu gün yıldızların konumunun nasıl olduğunu gösterdiği için oldukça önemlidir ve bu sayede onun doğumuna ne kadar değer verdiğinizi daha iyi anlamasına neden olacaktır. Sevgiliye ne hediye alınır erkek konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, keyifli ve anlamlı vakitler geçirmesini sağlayacak bu hediye doğru tercih olacaktır.

Fotoğraf Baskılı Organize Şarj Kablosu

erkek sevgiliye hediye

Sevgiliye özel hediye erkek konusunda hem şık hem de kullanışlı olmasına dikkat edilmelidir. Tamamen bu ihtiyaçlar için tasarlanmış bu şarj kablosu sevgilinizin günlük yaşamını daha kolay hale getireceği gibi aynı zamanda da sizin verdiğiniz bir hediye olması yüzünden her zaman sizi ve birlikteliğinizi hatırlamasına, bu sayede de özel duygulara sahip olmasına neden olacaktır. Kablosu açıldığında 90 cm gibi bir genişliğe ulaşan bu özel kablo günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelen uygun elektronik cihazlar için sevgilinizin büyük bir mutluluk ve beğeni ile kullanacağı bir ürün olacaktır. Üstelik üzerine basılacak mutlu anlarınızın ifadesi olan fotoğraf ise mutluluğunuzu hep göz önünde tutacaktır.

Check Also

anneler günü hediyeleri

Anneler Günü Hediyesi | Anne Tasarımlı En Güzel Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir: Anneler Günü Hediyeleri Anneler günü hediyesi almak için geç kalmadan güzel seçenekleri değerlendirmeli …

Bir cevap yazın