Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Erkek Kardeşe Alınabilecek En İyi 10 Doğum Günü Hediyesi

Erkek Kardeşe Alınabilecek En İyi 10 Doğum Günü Hediyesi

Erkek kardeşler her zaman başkadır. Bazen haşarı, bazen söz dinlemez ama her zaman sevgi dolu ve ağabeyini ya da ablasını dinleyen, onları çok seven özellikler gösterirler. Bu bakımdan erkek kardeşlerin doğum günleri de özel geçmelidir. Erkek kardeşe doğum günü hediyesi almak ise sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Sunduğumuz geniş çaptaki hediye seçeneklerimiz ile erkek kardeşinize alabileceğiniz en özel ve güzel hediyeleri sunuyoruz.

Araç Sahibi Olanlara

erkek kardeşe doğum günü hediyesi

Eğer erkek kardeşinizin bir arabası varsa ya da arabalara ilgi duyuyorsa ona Yeni Araç Hediyesi Plaka Anahtarlık verebilirsiniz. Erkek kardeşe doğum günü hediyesi fikirleri arasında öne çıkan bu özel anahtarlığa isterseniz kardeşinizin arabasının plakasını yazdırabilir ya da arabası yoksa doğum tarihini, tuttuğu takımın kuruluş yıldönümü ya da bunun gibi özel tarihleri plaka olarak seçebilirsiniz. Erkek kardeşinizin çok hoşuna gidecek bir hediye olduğu için bu anahtarlığı hemen sipariş edebilirsiniz.

Yıldız Haritası Sevenlere

erkek kardeşe doğum günü hediyesi fikirleri

Erkek kardeşe doğum günü hediyesi arasında Doğum Günü Hediyesi Yıldız Haritası Tasarımlı Kişiye Özel Kupa oldukça dikkat çekici ve anlamlı bir hediye olmaktadır. Kardeşinizin doğum gününden hareketle onun, sizin için ne anlam ifade etmenin güzel bir yolu olan bu kupa, kardeşinizin doğum tarihinden hareketle ona özel olarak çıkartılmış yıldız haritasını içermektedir. Bu sayede kardeşiniz güneş, ay ve yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Aynı zamanda işlevsel bir hediye olması bakımında da öne çıkan bu hediye, kardeşinizin kendisini özel hissetmesini sağlaması açısından oldukça yerinde bir hediye olacaktır.

Soğuk Havalara Dikkat!

erkek kardeşe doğum günü hediyeleri

Erkek kardeşler ağabeylerine ya da ablalarına ne yapıyor olurlarsa olsunlar onlar için her zaman kardeştirler ve sahip çıkılması gerekir. Özellikle soğuk havalarda üşümemelerini sağlamak adına Kişiye Özel Nakış İşlemeli Atkı seçimi ile erkek kardeşinizin kendisini özel hissetmesini sağlamanız yanında aynı zamanda da hasta olmasının önüne geçmiş olursunuz. Özel olarak kardeşinizin baş harflerinin işlendiği bu atkı, onu ayrıcalıklı hissettirecek ve her zaman boynundan çıkarmak istemeyeceği bir atkı sahibi olmasını sağlayacaktır. Onun boynundan atkısını çıkarmadığını gördükçe siz de kendinizi mutlu hissedebileceksiniz.

Erkekler Çakı Sever

erkek kardeş doğum günü hediye

Erkeklerin yaşı ne olursa olsun, çakılara karşı özel bir ilgileri vardır. Çakılar onlar için yaşamı kolaylaştıran aletlerdir ve belki hiç kullanma imkanı bulmasalar bile yanlarında çakı bulundurmak hoşlarına gider. Bu bakımdan erkek kardeş için doğum günü hediyeleri arasında öne çıkan Kişiye Özel İsim Yazılı Metal Çakı seçiminde bulunabilirsiniz. Lazer yöntemi ile çakının üzerine isim yazıldığından ötürü isim darbelere ya da kullanıma karşı dayanıklıdır, herhangi bir solma ya da silinmeye sebep olmamaktadır. Ayrıca içinde barındırdığı aletler ile tipik bir İsveç çakısı özellikleri gösteren bu çakı, erkek kardeşinizin oldukça hoşuna gidecektir.

Viski İçmeyi Sevenlere Özel

erkek kardeşe doğum günü sürprizi

Erkek kardeşiniz viski içmeyi seviyor ise onun viski keyfine keyfi katabilirsiniz. İsme Özel Viski Kadeh Seti ile erkek kardeşinizin üzerinde isminin yer alacağı viski bardağı seti oldukça zarif bir hediye olacaktır. Bilindiği gibi viski içmek ayrı bir tören gerektirmektedir. Viski, diğer içkilerin aksine özel notaları ile öne çıkan bir içkidir. Notalarının tam olarak alınması ise kullanılan bardağa göre değişkenlik göstermektedir. Viski için üretilmeyen bardaklarda viskinin içilmesi halinde notaların tam olarak algılanması zor olur ve bu yüzden viskinin keyfi bozulur. Ancak viski için özel olarak tasarladığımız viski kadeh seti sayesinde erkek kardeşiniz için özel ve ayrıcalıklı bir hediye seçebilirsiniz.

Küçük Erkek Kardeşlere Özel

küçük kardeşe doğum günü hediyesi

Küçük erkek kardeşe doğum günü hediyesi olarak Her Şey Güzel Olacak – Hayal Planlayıcı Hediye Kitap tercihinde bulunabilirsiniz. Hayallerini gerçeğe dönüştürmesi adına anlamlı bir hediye olan bu kitap sayesinde, küçük erkek kardeşinizin hayallerini unutmamasını ve onların peşinden gitmesini sağlayabilirsiniz. Hayaller her insan için önemli olmalarına rağmen küçükler için daha da önemlidirler. Çünkü hayallerinin peşinden gittikçe, hayaller kurdukça insanlar kendi kalıplarının dışına çıkarlar ve ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralarlar. Bu özel baskı kitap sayesinde kardeşinizin hayallerinin peşinden gitmesini, onlardan asla vazgeçmemesini ve bir gün gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

Özel Sweatshirt

erkek kardeşe doğum günü hediyesi ne alınır

Erkek kardeş doğum günü hediyesi için Fotoğraf Baskılı Kapşonlu Sweatshirt seçimi güzel bir hediye olarak öne çıkmaktadır. Dilediğiniz fotoğrafın özenle sweatshirt’ün üzerine basılması ile elde edilen bu giysi ile erkek kardeşiniz soğuklara karşı korunaklı olacak aynı zamanda sizin verdiğiniz özel bir hediyeyi giymekten de mutlu olacaktır. Dilerseniz onun ya da onunla ilgili kareleri bastırabileceğiniz gibi sevdiği film karakterleri, sözleri ya da ilgi odaklarına dair görselleri de sweatshirt üzerinde yer verebilirsiniz. Sadece kendisinin üzerinde olan bir sweatshirt’ü giymekten alacağı keyif sayesinde siz de verdiğiniz hediyenin ne kadar doğru olduğunu anlayabilirsiniz.

Soğuk Günler İçin

erkek kardeşime doğum günü hediyesi

Erkek kardeşe doğum günü hediyeleri arasında kullanışlı oluşu ile öne çıkan Kışlık Dokunmatik Ekran Eldiveni sayesinde erkek kardeşinize güzel bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz. Özellikle soğuk havalarda çok işine yarayacak bu hediyeyi kendisi çok beğenecektir. Çünkü akıllı telefonların kullanımları oldukça artmış, neredeyse hayatın her alanına girmiştir. Normal eldivenler ile bu telefonları kullanmak ise mümkün olmamaktadır. Fakat özel olarak tasarladığımız kışlık eldiven sayesinde akıllı telefonlarda, erkek kardeşiniz elleri üşümeden işlemlerini yapabilmektedir. Aynı zamanda eldiveni sadece telefonlar için değil, tablet gibi elektronik cihazlarda da kullanabilmektedir.

Kendisini Özel Hissedenler İçin

erkek kardeşe doğum günü hediye önerileri

Erkekler çakmak setlerini her zaman severler. Özellikle bu çakmak seti VIP Zippo Hediye Seti ise hiçbir erkek bu sete kayıtsız kalamamaktadır. Eğer sigara içen bir erkek kardeşiniz varsa ve erkek kardeşime doğum günü hediyesi ne versem diye düşünüyorsanız ona doğum günü kapsamında verebileceğiniz en anlamlı hediyelerin başında bu set gelmektedir. Zippo, yıllardır çakmaklar arasında ayrıcalıklı bir yere sahip, son derece nitelikli ve şık bir çakmaktır. Özel gazı, asla sönmeyen yapısı ve yakış tekniği ile ayrı bir keyif veren bu çakmak seti sayesinde kardeşinize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Özen kutusunda gönderilen çakmak seti ile kardeşiniz mutlu olacak, siz de onun gözlerindeki mutluluktan kendinize pay çıkarabileceksiniz.

Kredi Kartı Kullananlar İçin

erkek kardeşe hediye

İmza Stili İsme Özel Kredi Kartlık ile erkek kardeşinize, kredi kartları başta olmak üzere her çeşit kartını rahatça kullanmasını sağlayacak bir hediye verebilirsiniz. Kartlığın özel tasarımı ve kardeşinizin isminin yazılı olması bu kartlığı özel ve hediye kapsamında tercih edilebilir kılmaktadır.

Check Also

Ablaya Anlamlı Doğum Günü Mesajları – Kardeşten Ablaya Sözler

Ablaya doğum günü mesajı göndermek onun hayatınızdaki yerini kendisine daha iyi göstermek için iyi bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.