Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Erkeğe Alınabilecek Harika Hediyeler! Erkeğe En Anlamlı 20 Hediye
erkeğe alınabilecek hediye

Erkeğe Alınabilecek Harika Hediyeler! Erkeğe En Anlamlı 20 Hediye

Erkeğe alınabilecek hediye çeşitleri kullanışlı olmasına özen gösterilerek seçilmelidir. Erkeğe alınabilecek hediyeler genel olarak yanından ayırmayacağı ürünler arasından seçilerek romantiklik katılabilirken, aynı zamanda ürünler üzerine isim işlenerek özelleştirme yapılmaktadır. Kabartma veya kazıma teknikleri ile yapılan isim yazımı, asla çıkmayacak şekilde ayarlanır.

Osmanlı Tuğralı İsim Yazılı Kalem Seti

erkeğe alınabilecek hediye

Erkeğe alınacak hediye seçenekleri arasında yerini alan bu ürün, bir dolma kalem, bir tükenmez kalem ve bir adet kalem kutusundan oluşmaktadır. Ürün, kabartma Osmanlı Tuğrası ile gönderilmekte, özel fontta isim yazımı yapılmaktadır. Tüm set parçalarına ayrı ayrı yapılan isim yazımı, tüm parçalarda bulunan Osmanlı Tuğrası ile birleştiğinde ortaya prestijli bir hediye seçeneği çıkmaktadır. Özel kutusunda gönderilen ürün, hediye paketi ile elinize ulaşmaktadır.

erkeğe alınabilecek hediye
 

Kişiye Özel Erkek Cüzdan

erkeğe alınabilecek hediye

Erkeğe alınacak hediye seçenekleri arasından en kullanışlı olanlar arasında cüzdanlar yer almaktadır. Siyah ve taba olmak üzere iki renk seçeneğine sahip ürün, 4 farklı yazı stili seçeneğine sahiptir. Aynı zamanda kişinin imzasının da kazınabileceği ürün, isim ve imza ile özelleştirilmektedir. Birden fazla gözü ile kullanışlı bir ürün olan cüzdan, 1. Sınıf deriden imal edilmiştir. Özel paketinde gönderilen ürün, hediye edilmeye hazır olarak size ulaşır.

erkeğe alınabilecek hediye
 

Kişiye Özel Kokteyl Shaker

erkeklere alınabilecek hediye fikirleri

Erkeklere alınabilecek hediye çeşitleri arasında kullanışlı oluşu ve özelleştirilebilmesi ile dikkat çeken ürün, kokteyl çeşitlerini seven ya da spor yapan ve sıvı tüketmesi gereken erkeklere özel olarak hediye edilebilmektedir. Bu tür ürünler, dikkat edilmesi gereken, alelade seçilemeyen hediyelerdir. Kişinin sıvı kullanımına karşı özel bir ilgisi olup olmadığının, mini barla ilgilenip ilgilenmediğinin ya da kokteylleri sevip sevmediğinin bilinmesi önemlidir. Bu sayede kişiye özel anlam ifade eden bir hediye olabilir. Hediyeyi özel yapan, kişiye özel olarak düşünülerek alınmasıdır. Eğer kokteylleri seven bir erkeğe bu hediyeyi alırsanız, onu önemsediğinizi de göstermiş olursunuz. Bu nedenle bir erkeğe alınabilecek en anlamlı en güzel hediye nedir sorusunun yanıtı, onun ilgileri dahilinde aldığınız hediyedir.

erkeklere alınabilecek hediye fikirleri
 

Kişiye Özel Kokteyl Shaker

erkeğe alınacak hediye

Erkeğe alınacak en güzel hediye onun zevkleri ve günlük yaşam akışında yaptıkları dikkate alınarak verilecek hediyelerdir. Bu ürün de ancak kişinin spor yapıp yapmadığı bilindiği takdirde anlam kazanacaktır. Mavi, kırmızı, siyah, turuncu ve yeşil renk seçeneklerine sahip ürünün isim yazılı kısmı, tasarım bir şekilde işlenmektedir. Ürün, 90 cm x 50 cm ölçülere sahiptir. %100 pamuk kumaştan üretilen ürün, nakış işleme ile özelleştirilmektedir. Ürün, özel hediye paketi ile sizlere gönderilmektedir.

erkeğe alınacak hediye
 

Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli – Bay Oscar

erkeğe alınacak en anlamlı hediye

Erkeklere alınabilecek hediye fikirleri arasında yer alan Oscar, yazı yazılabilecek 2 alana sahiptir. Üst kısımda ödülün konusu, alt satırda ise ödülü alacak isim yazılarak baskısı yapılır. Altın renkli hediye Oscar, uzun ömürlü malzemeden üretilmiştir. Heykel, 29 cm yüksekliğe, alt kısımdaki kaide 9 cm x 9 cm küpten oluşmaktadır. Üzerine yazı yazılan alan küçük olduğundan kısa cümleler kurulması, heykeli daha estetik hale getirmektedir. Heykel, hediye edilmeye hazır olarak, özel kutusunda gönderilmektedir.

erkeğe alınacak en anlamlı hediye
 

Kişiye Özel USB Kalem Kartvizitlik Seti

erkeğe alınacak en anlamlı hediye

Bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye, onu ne kadar tanıdığınızı ispatlar nitelikte olan hediyelerdir. Özellikle kutlama amaçlı hediyelerde bu tanıma durumu daha da öne çıkar. Eğer hediye almak istediğiniz kişi bir işe başlamışsa ya da ofiste bir yükselme yaşadıysa, bu hediyeyi kullanabilirsiniz. Kahverengi ve siyah olmak üzere iki renge sahip olan ürün, her parçasına ayrı isim işlenecek şekilde üretilmiştir. İsteğe bağlı olarak sete ait üç parçaya da aynı isim işlenebileceği gibi, farklı isimler de işlenebilmektedir. Ürün, size özel paketinde gönderilmektedir. Hediye edilmeye hazır olarak size teslim edilecek ürün, ayrıca not yazdırabilme imkanı da bulundurmaktadır.

erkeğe alınacak en anlamlı hediye
 

Osmanlı Armalı Çakmak

erkeğe alınabilecek en güzel hediye

Erkeğe alınacak en anlamlı hediyeler arasında, onun zevklerine uyan ve kullanabileceği hediyeler bulunmaktadır. Osmanlı’ya karşı hayranlık duyanlara özel olarak üretilen çakmak, üzerindeki kabartma Osmanlı tuğrasının alt kısmında yine kabartma ile isim yazımı için alan bulundurmaktadır. Çakmağa çift taraflı baskı yapılmaktadır. 5,5 cm x 3 cm boyutlara sahip çakmak, gaz doldurulabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede tekrar doldurmalarla uzun süreli olarak kullanım sağlayan ürün, en güzel erkek hediyeleri arasında yer almaktadır.

erkeğe alınabilecek en güzel hediye
 

Kişiye Özel İkili Tükenmez Kalem Seti

erkek alinacak hediye

Erkeklere alınabilecek hediye fikirleri arasında yer alan kalemler, en kullanışlı hediyeler arasında yer almaktadır. 2 adet kalem ve kalem kutusu ile gönderilen hediye, tükenmez kalemlerden oluşmaktadır. Kalem tokaları altın sarısı, kalem renkleri kahverengidir. Hızlı kargo avantajı ve korunaklı kutusunda gönderilen ürünün her bir parçasına ayrı ayrı isim işlenmektedir. Bu sayede kişiselleştirilen ürün, aynı zamanda kalem kutusu üzerine isimin haricinde not da yazılabilme imkanı tanımaktadır. Ürün, özel olarak hediye paketi yapılmış halde gönderilmektedir.

erkek alinacak hediye
 

Özel Gün Hediyesi Çakmak Plaka Anahtarlık Seti

erkeklere alınabilecek hediye çeşitleri

Bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri, erkeklerin en sevdikleri eşyalar arasında yerini alan arabalara yapılan atıfları içeren hediyelerdir. Bu hediyeler, bir erkeğin kalbini fethetmenin en kestirme yolları olarak kullanılabilir. Böyle ürünler arasında en beğenilenlerden biri olan çakmak plaka anahtarlık seti, üzerine isim ve tarih kazımaları yapılarak özelleştirilmektedir. Set içinde bulunan çakmağın üzerine isim ve tarih, plaka üzerine isim ve araç plakası yazılmaktadır. Set, özellikle yeni araba almış erkeklere uygun hediyeler arasında yer almaktadır. Özel paketinde gönderilen ürün, hediye etmeye hazır olarak elinize ulaşır. Kontrol dahi etmeden, güvenle hediyenizi sahibine verebilirsiniz.

erkeklere alınabilecek hediye çeşitleri
 

Akıllı Telefon Tutuculu İsimli Anahtarlık

erkeklere alınabilecek hediye fikirleri

Erkeğe alınacak en anlamlı hediyeler arasında yer alan sevgili hediyeleri, erkek sevgiliye özel hediyeler arasındaki bu ürün ile daha da anlamlı hale gelmektedir. Telefon tutacağının üzerine istediğiniz isim yazılarak ürün özelleştirilir. İki iim yazılarak arasına kalp koyulan ürün, her marka akıllı telefona uyumludur. 6,7 cm x 2,5 cm ölçülerindeki ürün, isim yazı alanına sahiptir. Hem kalıcı, hem kullanışlı hediyeler arasında yer alan ürün, size hediye paketi içinde ulaşmaktadır.

erkeklere alınabilecek hediye fikirleri
 

Kişiye Özel İsim Yazılı Rezistanslı Siyah Çakmak

erkeğe alınabilecek en anlamlı güzel hediye nedir

Erkeklere alınabilecek hediye seçenekleri arasında en prensip sahibi hediyelerden biri olan bu çakmak, üzerine yazılan isimler ve işlenen baş harfler ile özelleştirilmektedir. Kişiye özel rezistanslı çakmak rüzgarda sönmez ve lazer kazıma işlemesi ile kalitesini asla kaybetmez. 5,5 cm boy ve 3,3 cm ene sahip olan çakmak, gaz doldurabilme özelliği ile tekrar tekrar kullanılabilmektedir. Üzerine yazılan ismin ad ve soyad baş harflerini de ayrı bir fontta işleterek tarz sahibi erkeklerin çizgilerine uygun bir hale getirebileceğiniz çakmak, bu sayede hediye ettiğiniz erkeğin bir numaralı eşyası olacak. Çakmak, size özel kutusunda ulaştırılacaktır.

erkeğe alınabilecek en anlamlı güzel hediye nedir
 

İsim Yazılı Hediyelik Ruhsat Kabı

bir erkeğe alınabilecek hediye nedir

6 yapraklı kap, 2 ehliyet sayfasına sahiptir. Ön kapak arkasında 4 adet cebe sahip olmasıyla konforlu bir kullanım sağlayan kap, 9 cm x 12 cm ölçülerindedir. Ruhsatını yeni almış ya da aracına çok önem veren erkekler için oldukça iyi bir hediye seçeneği olabilecek ürün, size özel paketinde gönderilecektir. Ürünü hediye etmeye hazır olarak, hediye paketinde teslim alabilirsiniz.

bir erkeğe alınabilecek hediye nedir
 

Check Also

Ablaya Anlamlı Doğum Günü Mesajları – Kardeşten Ablaya Sözler

Ablaya doğum günü mesajı göndermek onun hayatınızdaki yerini kendisine daha iyi göstermek için iyi bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.