Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / En Romantik Aşk Romanları
elif şafak - aşk

En Romantik Aşk Romanları

Ülkemizde maalesef kitap okuyanların sayısı genel baz alındığında çok az seviyede. Tabi aramıza kitap kurtları da yok değil. Genele baktığımızda hepimiz aşık olmuşsuzdur. Hepimiz aşkı sevinci ve hüznü bir arada yaşamışsızdır. Yeri geldi çok sevdik yeri geldi terk ettik ve yeri geldi terk edildik. Hepimizin sırtında aşkın üzerimize bıraktığı büyük yükler kalmıştır.  Aşkız bir dünya olamaz ve düşünülemez.  Ve tabi Aşk, hayatımızı belli bir şekilde değiştirmiştir. Mutluluğu en tepelerde, hüznü ise en derinlerde yaşatmıştır. Kimimiz aşkın derinliklerinde kayboldu, kimimiz ise hala onu hayallerinde yaşatmaya ve büyütmeye devam ediyor. Hiçbir zaman kaçamadık ve ne zaman kaçsak o günün birinde yine karşımıza çıkacaktır. O heyecanı ve mutluluğu tekrar yaşatacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ► Kişiye Özel Aşk Romanları

 

Aşkın tanımına binlerce söz söylenir,  bu sözleri hayatınızın geri kalanında aşkınızı bulduğunuzda siz tamamlayacaksınız. Aşk kitaplarını çok seven ve okumaktan büyük bir keyif alan, yeri geldiğinde hüzünlenen ve duygulanan okurlar için, aşkı sonsuz derinliklerde yaşayabileceğiniz ve kaybolabileceğiniz en ölümsüz eserlerini şimdilik sizlere tavsiye etmekten büyük bir onur duyuyoruz.

İşte bizim seçtiğimiz en romantik aşk romanları;

1. Elif Şafak – Aşk

elif şafak - aşk

Mesnevi aşkı en güzel şekilde anlatan başından kalkamayacağınız ve tek solukta okuyacağınız manevi bir kitap. Elif Şafak’ın en çok satan ve en çok okunan kitapları arasında yer alan Aşk’ı okumadıysanız eğer çok şey kaybedersiniz. Aşk’ın merkezinde; ya da dışındasındır, hasretinde.

2. İskender Pala – Babilde Ölüm  İstanbul’da Aşk

İskender Pala - Babilde Ölüm İstanbul'da Aşk
Leyla ile Mecnun’un hikayesini farklı bir cepheden anlatan içinden çıkamayacağınız İskender Pala’nun doyumsuz eseri.  Edebiyat’ın her parçasını bir birine denk tamamlayan okurken aklınızı başka yerlere sürükleyebilecek bir kitap.

3. Kahraman Tazeoğlu – Başka

Kahraman Tazeoğlu - Başka

Aşk şiirlerinin ve aşk hikayelerinin mutsuz adamı tüm gönüllerin yansıması olan Kahraman Tazeoğlu’nun en romantik ve en içten kitaplarından biri. Duygusallığa terk edilmeye ve yalnızlığa bir de bu gözden bakın.

Aşkınıza Özel Romantik Aşk Kitabı

 Aşkınıza Özel Romantik Aşk Kitabı
Aşkınıza Özel Romantik Aşk Kitabı

Aşkınıza Özel Romantik Aşk Kitabı
Sevgilinize olan sevginizi anlatacak en güzel roman tabi ki sizin kitabınız olacaktır. Ona olan aşkınızı ve ona beslediğiniz duygularınızı, düşüncelerinizi tek bir kalemde anlatabileceğiniz Aşkınıza özel romantik aşk kitabı ile özel günlerinizi mükemmel bir hediye ile taçlandıracaksınız. Sevdiğiniz insana alabileceğiniz en nadide hediyelerden birini hazırlamak istiyorsanız hemen tıklayın.

 Aşkınıza Özel Romantik Aşk Kitabı


4. Franz Kafka – Milena’ya Mektuplar

Franz Kafka - Milena'ya Mektuplar
Ünlü yazar Kafka’nın sevgilisine yazdığı en içten, en duygusal ve en romantik mektuplar. Yüreğinizi derinden etkileyen bir  aşk kitabı. Herkesin bir neden bulup okuması gereken dünya tarihinin en özel kitaplarından bir tanesi

5. David Nicholls – Bir Gün

David Nicholls - Bir Gün
Konusu filme de dönüştüren son günlerin en çok satılan romantik aşk kitabı. Okuduğunuzda aşkı sonuna kadar hissedeceğiniz sizi derinden sarsacak elinden düşürmek ve hiç bitmesini istemeyeceğiniz ende kitaplardan

6. Laurelin Paige – Sana Tutuldum

Laurelin Paige - Sana Tutuldum
Şu zamana kadar okuyabileceğiniz en içten kitapların arasına girebilir. Müthiş bir aşk öyküsü, geçmişten günümüze aşkı en tutkulu biçimde anlatan kült eser.
  Platonik Aşıklara Özel  Roman

   Platonik Aşıklara Özel  Roman
Platonik Aşıklara Özel Roman

Platonik Aşıklara Özel Roman
Platonik aşıksanız eğer ve sevdiğiniz insana onu ne kadar çok sevdiğinizi bir türlü anlatamıyor, hatta konuşamıyorsanız, sizin için harika bir çözümümüz var. Aşık olduğunuz kişiye hazırlayacağınız bu kitap ile platonik aşkınıza kendinizi tanıtacak ve onun hakkında neler düşündüğünüzü bir roman içerisinde anlatmış olacaksınız. Bir sevgiyi anlatmanın en saf ve güzel yolu olan bu roman, karşınızdaki kişiyi şaşırtacak ve aynı zamanda onu gülümsetecektir. Detaylı bilgi için tıklayayın.

   Platonik Aşıklara Özel  Roman


7. Sinan Yağmur – Aşkın Gözyaşları

Sinan Yağmur - Aşkın Gözyaşları
Onların ki başka bir aşk, sevgilin en büyüğü, gönüllere sığmayacak kadar geniş. Hz. Mevlana ve Şems Tebrizli’nin manevi aşkını anlatan. İçinize kadar işleyecek bir kitap serisi. Okurken hem hüzünlenecek hem de gerçek aşkı başka bir gözden göreceksiniz.

8. Jojo Moyes – Arında Bıraktığın Kadın

Jojo Moyes - Arında Bıraktığın Kadın
Geçmişten günümüze yansıyan bir aşk öyküsü elinizden düşüremeyeceğiniz bir roman. Jojo Moyes, romanlarında gülerken ağlatan, aşık ederken kalp kıran bir tarza sahip ve her romanında okuyucularına duygusal bir aşk hikayesi sunarken onları hüzünlendirip ağlatmayı da ihmal etmiyor. Bu aşk hikayesi  yine Jojo Moyes tarzı diyebileceğimiz bir kitap.

9. Ahmet Batman – Soğuk Kahve

Ahmet Batman - Soğuk Kahve
Son günlerin popüler yazarlarından olan Ahmet Batman’ın en çok okunulan ve beğenilen kitabı, ironik bir mizah keskin bir dile anlatılıyor. Kadın erkek ilişkilerine, aşklara daha doğrusu hayata farklı bir açı ile bakan doyumsuz bir kitap.
  Sevginiz İçin Aşk Romanı

 Sevginiz İçin Aşk Romanı
Sevginiz İçin Aşk Romanı

Sevginiz İçin Aşk Romanı
Sevginizi en iyi biçimde anlatacağınız ve ona karşı olan hislerinizi yazılı olarak ve tamamen farklı bir yolla dile getireceğiniz bu kitap ile sevdiğiniz kişinin yüzünü oldukça güldüreceksiniz. Aşık olduğunuz kişiye olan aşkınızı kendi romanınızda bahsetmiş olacağınız bu kitabı karşınızdakine vererek oldukça romantik bir hediye almış olacaksınız. Özel günleriniz için tamamen alışılmışın dışında olan ve mükkemmel bir seçenek olan bu roman hediyesini sakın kaçırmayın bizden söylemesi.

 Sevginiz İçin Aşk Romanı


10. Sabahattin Ali – Kürk Mantolu Madonna

Sabahattin Ali - Kürk Mantolu Madonna
Türk edebiyat dünyasının en sevilen ve okunan yazarlarından biri olan Sabahattin Ali’nin unutulmaz eserlerinden biri. Kürk Mantolu Madonna kitabı da aşka olan tutkuyu en mükemmel anlatan roman ve kitaplarından bir tanesi. Herkesin muhakkak okuması ve bir şeyleri yeniden kazanabileceği bir kitap, sizi başka yerlere sürükleyecektir.

11. Canan Tan – Hasret

Canan Tan - Hasret
Bu kitap Kurtuluş Savaşı döneminde bir Türk ile bir Rum’un yaşadığı aşkı anlatıyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan Hasret kitabında Canan Tan Müslüman bir Türk genci ile Rum bir kızın aşkını, savaşın kötü yüzünü de aktararak mükemmel şekilde bize yansıtıyor. Okurken çok duygulanacağız ve sizi çok ağlatacak bir kitap.

12. Paulo Coelho – Aldatmak

Paulo Coelho - Aldatmak
Ülkemizde de büyük bir okuyucu kitlesi bulunan ünlü Rio De Janeiro’lu yazar Paulo Colho’un kaleminden ölümsüz bir eser. Sevginin ne demek olduğunu duyguların nasıl yaşandığın anlatan aşkı hissedeceğiniz modern kitap tarihinin kışkırtıcı, hüzünlü ve tutkulu kitabı.’’ Her şeyin mümkünmüş gibi sunulduğu bir dünyada, imkânsız aşkın izini sürüyor. Ruhun kuytularında kaybolmaya çekinmeden… Ne de olsa bazen kim olduğumuzu bulmamız için kendimizi kaybetmemiz gerekir. Çünkü yaşamak sevmektir’’(kitaptan alıntı)
  Size Özel Anı Defteri

 Size Özel Anı Defteri
Size Özel Anı Defteri

Size Özel Anı Defteri
Size özel anı defteri ile bir çeşit günlük tutmuş olacaksınız. Başınızdan geçen olaylar, aşık olduğunuz kişiler ve onlarla yaşamış olduğunuz anılarınız.. Aklınıza ne gelirse bu anı defterinde bulabileceksiniz. Sevdiklerinize de oldukça güzel bir hediye seçimi olan bu günlük, anı defteri ile karşınızdakini tamamen sıradışı bir hediye almış olacaksınız. Siz de bu ürünü incelemek ve kendinize bir anı defteri almak istiyorsanız hemen tıklayın.

 Size Özel Anı Defteri

Check Also

Doğum Günü Sürprizi 15+ Hediye – Sürpriz Doğum Günü Hediyeleri

Doğum günleri herkes için özeldir ancak doğum günü sahibinin yakınları ve sevenleri tarafından daha da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.