Anasayfa / Babalar Günü Hediyesi / En İyi 15 Babalar Günü Mesajı

En İyi 15 Babalar Günü Mesajı

Haziran ayının 3. Haftası Pazar günü kutlanmasına karar verilen Babalar günü, her yıl aynı dönemde evlatların babalarını sevindirmelerini sağlıyor. Belki hediyeler, belki de güzel sözler ile babalarımızı mutlu etmek, yılın bir gününde bile olsa yüzlerinin gülümsemesini sağlamak mümkündür. Bunun için siz de erkenden hazırlığınızı yapın ve son dakika telaşına kapılmayın deriz. İsme özel hazırlanan hediye seçeneklerimizi değerlendirebilir ya da birbirinden özel sözleri babanıza ulaştırabilirsiniz. Babalar günü mesajları bu sebeple büyük önem taşır. Hediyeniz hazır dahi olsa, güzel bir söz ekleyerek hediyenize daha fazla anlam yükleyebilirsiniz. Belki de bir mektup yazmayı deneyebilir ya da telefon ile bu mesajları babanıza gönderebilirsiniz. Bugün isteyen herkes kolayca sevdiklerine ulaşabiliyor.

Dikkatinizi Çekebilir ► Babalar Günü Hediyesi

 

 “Kelimeler ile anlatılamayan bir fedakârlık ve karşılıksız sevginin tarifini istesen, sana sadece “Baba” diyebilirim. Çünkü sen fedakârlığın ve sevginin tam manasısın. Bir gün değil her gün ölesiye sevdiğim babam, senin de beni öyle sevdiğini biliyorum. Babalar günün kutlu olsun, her günümüz böyle mutlu olsun!”

babalar günü mesajları
babalar günü mesajları

Babalarımızın fedakârlıklarını anlatmak pek de kolay değildir. Çünkü ilk nefesimiz ile başlar bizim için feda ettikleri. Ömürlerinin sonuna dek de sürer. Böylesine büyük bir emeğe sahip olduğumuz için ne kadar da şanslıyız. Peki, bizim için bunları yapan babamızı mutlu etmek için ne yapıyoruz? Babalar günü mesajı ve hediyesi yetip de artıyor oysa. Bu kadar basit babamızın yüzündeki gülümseme olabilmek.

 

 “Kalbi sevgi ile dolu, yüreği sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcacık, anlayışlı ve şefkatli babam. Seni anlatacak kelimeleri bulmak ve sıralamak çok zor. Bu özelliklerin tümüne sahip olan tek erkeksin benim için. Dünyanın en özel erkeği benim babam. Canım babacım, babalar günün kutlu olsun, senin kızın olduğum için çok mutluyum.”

Babaya Güzel Sözler
Babaya Güzel Sözler

 

Kızlar için babasının yeri ne kadar farklı ise babalar için de kızların yeri o denli farklıdır. Hiç kıyamadıklarımızdır onlar. Bu yüzden de babalar günü en çok bu ikilinin keyiflendiği gündür. Babalar günü kutlama mesajları böyle özel zamanlar için adeta kurtarıcı olmaktadır. Sizler de bu sözlerin büyüsünden faydalanabilirsiniz.

Kişiye Özel Canım Babam Yastık

Kişiye Özel Canım Babam Yastık
Kişiye Özel Canım Babam Yastık

Kişiye Özel Canım Babam Yastık
Babanızın yorgunluğunu alacak ve içini ısıtacak bir hediye. Babanıza duyduğunuz sevgiyi anlatırken, esprili hali ile gülümseten yastık, kare şeklinde ve saten kumaş ile üretiliyor. 45 cm x 45 cm ölçülerine sahiptir ve babanızı mutlu edecek niteliğe sahiptir. Babalar günü resimli mesajları için de uygun olduğu düşünülebilir. Özel baskı teknikleri ile kaliteli ve kalıcı olan babalar günü mesajı, babanıza mutluluk verecek.

Kişiye Özel Canım Babam Yastık
 


Babaya Hediye İsim Yazılı Kalem Seti

 “Senin gibi özel bir babaya sahip olmanın mutluluk ve gururunu her an yaşıyorum. Bugünlere gelmem ve harika bir çocukluk geçirmem tamamen senin eserin. Çocukken ilk adımlarımda hatta sonra büyürken ellerimi tuttuğunu biliyorum ama bugün daha iyi anlıyorum ki sen benim ellerimi hiçbir zaman bırakmadın. Her zaman arkamda güçlü bir duvar oldun. Babalar günün kutlu olsun dünyanın en mükemmel babası!”

babalar günü sözleri
babalar günü sözleri

 

Başarılara ulaşırken mutlaka birilerinden destek almışızdır ve birilerinin en azından varlığı bize güç vermiştir. İşte babalarımız bu mimarlardan biri olarak, en azından yılın bir gününde sürprizler ile sevindirilmeyi hak ediyor. Resimli babalar günü mesajları, kişiye özel olarak hazırlanan hediyeler ve benzerleri ile onun gözündeki mutluluk olmaya ne dersiniz?

 “Dün, bugün ve yarın. Daima seni çok sevdim ve sevmeyi hiçbir zaman bırakmadım. Dün nasıl gülüşünle aydınlandıysa dünyam, bugün de öyle. Bitmeyen sonsuz sevginle yaşamdan güç alıyorum babacığım. İyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.”

Babaya Mektup
Babaya Mektup

 

Dünyada her zaman yanımızda olacak biri varsa o da anne ve babalarımızdır. Onların dışında hiç kimse her hatamıza karşın yanımızda olmayacaktır. Bizim onları mutlu etmemiz, özel olduklarını hissettirmemiz ve onları ne denli çok sevdiğimizi söylememiz ise çok kolay. Duygularını kolayca belli edemeyenler için bile bir babalar günü mesajı ve bir küçük hediye yeterli olur.

Babaya Hediye İsimli Ahşap Tavla

Babaya Hediye İsimli Ahşap Tavla
Babaya Hediye İsimli Ahşap Tavla

Babaya Hediye İsimli Ahşap Tavla
Tavla oynamayı seven babanıza bundan daha iyi bir hediye düşünülemez. Üstelik sıkıcı ve klasik hediyelerden sıkıldıysanız, bugüne kadar babanıza aldığınız hediyelerin dışına çıkmak istiyorsanız, bu seçenek harika olacaktır. Ahşap pulları ile birlikte set olarak gönderilecek olan tavla, içinde ve dışındaki özel yazıları ve pullar üzerine yazılanlar ile birlikte tamamen özel hale gelmektedir. Siparişinizi verirken, yazılmasını istediklerinizi belirtmeniz yeterli. Sıradan tüm hediyeleri unutturup gölgede bırakacak olan tavla, keyifli zamanların en büyük ortağı olacak.

Babaya Hediye İsimli Ahşap Tavla
 


Babaya Hediye İsim Yazılı Kalem Seti

 “Bugün elde ettiğim tüm başarılar adeta senin eserin. Benim tüm varlığım senin eserin. Var olmamda imzası olan insan, iyi ki benim babamsın. Ellerimi bıraksaydın, bugünlere ulaşamazdım. Sen bana hayallerimi verdin ve bir babanın yapabileceklerinin de üzerine çıktın. Yılın bir günü değil her günün senin için özel olmasını sağlamaya çalışıyorum. Babalar günün kutlu olsun babacığım.”

en iyi babalar günü mesajı
en iyi babalar günü mesajı

 

Her baba, evladı için bir Superman’dir. Yani her zorluğa göğüs gerip onu kurtaracak olan tek kişi insanın babasıdır. Bu sebeple de babalar günü aslında çok basit ve yetersiz kalıyor. Yılın bir gününü babalara ayırmak son derece küçük bir hediye babalar için. Doğru olan ise her fırsatta, sık sık onlara olan minnetimizi, sevgimizi ifade etmektedir. Bu sebeple siz her yıl babalar gününü beklemeden onu minik sürprizleriniz ile sevindirip, babanızı ne kadar da çok sevdiğinizi dile getirin. Nihayetinde bu dünyada tek bir babanız var ve unutmayın o sizin en büyük hazineniz.

 

 “Bilmezdim, dilimdeki ve beynimdeki en güzel, en özel kelimeymiş “Baba”. Sana her seslenişimde unutuyorum derdimi tasamı. Sen varsın ya gerisi yalan. Sen yanımda ol, varlığın dahi güç verir bana. Sana sevgim ve minnetim tükenmez babacığım. Babalar günün kutlu olsun!”

Babalar Günü hediye notları
Babalar Günü hediye notları

 

Belki küçük yaşlarda, gençlik çağlarında babaların kıymeti çok bilinemiyor ancak belli bir yaşın sonrasında hele de kendiniz de baba olduysanız, babanıza olan minnetiniz ve sevginiz daha da artacaktır. Çünkü baba olmak dünyanın en zor işlerinden biridir. Bu sevgiye sahip olabilmek ise dünyanın en büyük şanslarından biridir. Siz de babanızın sevgisine sahip olarak dünyanın en zenginlerinden birisisiniz. Ölmüş babaya ise babalar günü mesajları yetersiz kalır. Unutmayın o hayattayken sevginizi ifade etmek ve onu gülümsetebilmek önemlidir. O aramızdan ayrıldıktan sonra kelimeler susar ve pişmanlık duyguları geriye kalır.

Babaya Özel Atatürk İmzalı Çakmak Sigara Tabakası

Babaya Özel Atatürk İmzalı Çakmak Sigara Tabakası
Babaya Özel Atatürk İmzalı Çakmak Sigara Tabakası

Babaya Özel Atatürk İmzalı Çakmak Sigara Tabakası
Her zaman babanızın yanında taşıyabileceği, şık bir hediye olarak bu set tercih edilebilir. Çakmak ve sigara tabakasından oluşan takım, babaya mesaj göndermenin de ideal bir yoludur. Sunduğumuz seçeneklerin her biri tercihiniz olabilir. Komik babalar günü mesajları dahi hediyenizin bir parçası olabilir. Kalitesi, şıklığı ve farklı oluşu ile her zaman babanızın aklında yer edecek olan set, muhtemelen bugüne kadar ki hediyelerinizden farklı olacaktır.

Babaya Özel Atatürk İmzalı Çakmak Sigara Tabakası
 


Babaya Hediye İsim Yazılı Kalem Seti

 “Babalar günü yılın bir günü olsa da bil istiyorum ki sen yılın her günü benim için her şeysin. Seni bir gün değil her gün ölesiye seviyorum. Bugünde de özellikle seni ne kadar çok sevdiğimi bil istedim. Başımızın tacı babam, babalar günün kutlu olsun!”

ilk babalar günü sözleri
ilk babalar günü sözleri

 

Babaya mesaj göndermenin pek çok yolunu bulabilirsiniz. İsterseniz, bir mesaj, isterseniz mektup, isterseniz de hediyeniz ile onun babalar gününü kutlayabilirsiniz. Yılın tek bir günü babalarımıza ayrılmıştır ve onları sevindirmek çok da zor değildir. Emin olun sizin bir gülümsemeniz dahi onları sevindiriyor.

 

 “Evimizin güneşi olan babam, sana kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum. Bugün yanında olamasam da bil ki, seni çok özledim. Yakında görüşebilmek tüm ümidim. Mutlu olduğunu bilmek ise içimi rahatlatıyor. Babalar günün kutlu ve mutlu olsun canım babam!”

Babalar Günü Kartları
Babalar Günü Kartları

 

Bir evde babanın varlığı büyük bir sevinçtir. Bunu genelde çocuklar bilir. Çünkü ihtiyaç duyulan bir baba ile zaman geçirmektir. Babanız ile zaman geçirme fırsatı bulamıyorsanız henüz o yanınızdayken bu frsatı yaratmalısınız. Çünkü zaman o kadar hızlı geçiyor ki geriye dönüp baktığınızda zamanı boşa harcadığınızı düşünmek istemezsiniz. Bu sebeple, babalar gününe özel mesajlar ya da hediyeler ile onu mutlu etmeye bakmalı ve varlığının tadını çıkarmalısınız. Bu söz tam da size göre! En güzel babalar günü mesajları arasında yer aldığınız söyleyebiliriz.

Kişiye Özel İsimli Littmann Black Edition Steteskop

Kişiye Özel İsimli Littmann Black Edition Steteskop
Kişiye Özel İsimli Littmann Black Edition Steteskop

Kişiye Özel İsimli Littmann Black Edition Steteskop
Babanız sağlıkçıysa, onun için alabileceğiniz en özel hediye kalitesi markası ve isme özel oluşu ile dikkat çeken steteskop olacaktır. Sipariş verirken babanızın ismini paylaşmanız yeterli bu hediye için. İki yıl tedarikçi garantisi altında bulunan steteskop, kalitesi ile babanızın her zaman kullanmak isteyeceği bir ürün olacaktır. Babalar günü mesajları sözleri ise size sunduğumuz seçenekler ile hediyenizin bir vazgeçilmezi olacaktır.

Kişiye Özel İsimli Littmann Black Edition Steteskop
 


Babaya Hediye İsim Yazılı Kalem Seti
 “Bugün yaşamın öyle bir noktasındayım ki, seni çok daha iyi anlıyorum babacığım. Yaşım ilerledikçe daha çok hak veriyorum sana. Dün çocukmuşum, belki anlayamamışım ama bugün öyle eminim ki, öyle çok anlıyorum ki seni, bunlara karşın bizi korumayı ve sevmeyi sürdürdüğün için sana minnettarım babacığım. Varlığım adeta benim mucizem. Babalar günün kutlu olsun babacığım.”

babalar günü mesajları
babalar günü mesajları

 

Ne yazık ki insanoğlu, pek çok şeyi yaşayarak öğreniyor. Babalık ise öyle bir kavram ki, anlamak için gerçekten bu duyguyu yaşamak gerekiyor. Babalarımızı tam anlamı ile anlayabilmek için bizim de anne baba olmamız gerekiyor. Ancak bu noktayı beklemeden babalarımızın kıymetini bilmeliyiz ve zamanı boşa harcamamalıyız.

 

 “Kelimelerin yetersiz kaldığı bir sevgi, anlatmanın mümkün olmadığı bir fedakârlık ve sabır… Hepsi sensin canım babam. Sen bizim en büyük varlığımız, yaşamımızın en kıymetlisisin. Seni bir gün değil, her gün ölesiye seviyoruz. “

babaya mektup
babaya mektup

 

Dünya üzerinde ilahi sevgiden daha büyük bir sevginin olmadığı söylenir. Anne baba sevgisi ise bundan sonra gelir ve onun daha üstünde hiçbir sevgi türünden bahsetmek mümkün değildir. Gerçekten de kelimelerin yetersiz kaldığı bir sevgiden bahsediyoruz. Siz de babalar gününde babanıza sevginizi anlatmak istiyorsanız, doğru seçim bu güzel babalar günü mesajı olabilir.

Kaplan Gözü Doğal Taşlı Tesbih

Kaplan Gözü Doğal Taşlı Tesbih
Kaplan Gözü Doğal Taşlı Tesbih

Kaplan Gözü Doğal Taşlı Tesbih
Tespih, pek çok insan için önemli bir aksesuardır. Kaplan gözü taşı ile yapılmış olan tespih şıklığı ile dikkat çekerken, özel bir tasarıma sahip oluşu ile de ideal bir hediye olduğunu gösteriyor. En güzel babalar günü mesajları ise hediyenizi süsleyebilir ve babanızın elinden düşürmeyeceği, bu sırada da her zaman güzel mesajınızı hatırlayacağı bir hediye verme imkânına sahip olabilirsiniz. Tespih, maneviyatı kuvvetli ve insan için önemli bir aksesuardır.

Kaplan Gözü Doğal Taşlı Tesbih
 


Babaya Hediye İsim Yazılı Kalem Seti

“Belki elimin uzanamayacağı kadar uzaklarda, gökyüzündesin ama kalbimdeki yerin öylesine büyük ve öylesine değişmez ki, tarifi mümkün değil. Tek bildiğim ölesiye özlemim. Babacığım, bir gün kavuşacağız ama senin beni duyduğundan eminim. Babalar günün kutlu olsun.”

en iyi babalar günü mesajı
en iyi babalar günü mesajı

Ölmüş babaya babalar günü mesajları insanı duygulandırsa da, onların uzaklarda bir yerlerde bizi duyduklarına inanırız. Onların varlığının ne de büyük bir hediye olduğunu ne yazık ki kaybettiğimizde anlarız. Babalar günü geldiği için değil her an babanızın mutluluğu olmaya ne dersiniz? Onu kaybetmeden önce kıymetini bilin! Kaybettikten sonrası çok da önemli olmayacaktır. Sözlerinizin havada asılı kalması sizi çok daha fazla üzecektir.

 

 “Küçük bir yavruydum ben yanında, yaşım değişse de senin gözündeki yerim değişmiyordu. Buna karşın yaşamla savaşmayı ve galip olmayı bana sen öğrettin. Sürekli elimi tutuyor olman ise bana güç verdi. Varlığınla en büyük dayanağımsın babacığım. Babalar gününde yanında olamasam da bil ki çok uzağında değilim. Kalbinin derinlerinde seninleyim her daim. Babalar günün kutlu olsun.”

en iyi babalar günü mesajı
en iyi babalar günü mesajı

 

İnsanın yaşamındaki en büyük kahramandır babası. Bu sebeple de onun mutluluğu sizin de mutluluğunuzdur. Babalar günü sadece yılda bir gün. Yılın sadece bir gününün babanıza ayrılmış olması sizce de bir eksikliğe işaret etmiyor mu? Yaşamınızın mimarı, belki de hayallerinizin gerçekleşmesini sağlayan kişi olan babanız, çok daha fazlasına layıktır. Bu babalar gününü çok daha keyifli hale getirdiğinizde emin olun babanızın mutluluğu gözlerinden okunacaktır. İsmine özel olarak hazırlatacağınız bir hediye, bununla birlikte samimi bir babalar günü mesajı babanızın gözyaşlarını tutamamasını sağlayacak.

Kişiye Özel Yuvarlak İşlemeli Kol Düğmesi

Kişiye Özel Yuvarlak İşlemeli Kol Düğmesi
Kişiye Özel Yuvarlak İşlemeli Kol Düğmesi

Kişiye Özel Yuvarlak İşlemeli Kol Düğmesi
Kol düğmesi bazı erkekler için vazgeçilmez bir aksesuardır. Her güne her tarza ayrı tasarıma sahip kol düğmeleri kullanan erkekler ile karşılaşıyoruz. Eğer babanız da kol düğmelerinden hoşlanıyorsa ve sık sık da kullanıyorsa, harfli özel tasarım kol düğmeleri ile ona sürpriz yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sipariş verirken düğmelerde yer almasını istediğiniz harfleri de belirtmek. Güzel babalar günü mesajları ekleyerek hediyenizi daha da anlamlı kılabilirsiniz.

Kişiye Özel Yuvarlak İşlemeli Kol Düğmesi
 


Babaya Hediye İsim Yazılı Kalem Seti

 “Bugüne dek derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu ve her şeyimi paylaştığım babam, sen benim tüm varlığımsın. Sana kucak dolusu sevgimi gönderiyorum çok uzaklardan. Gönül isterdi ki yanaklarını öperek kutlayayım bu özel gününü ama mesafeler girdi aramıza. Yakında yanındayım, seni çok seviyorum.”

en iyi babalar günü mesajı
en iyi babalar günü mesajı

 

Anneler günü ya da babalar günü gibi özel günlerde sevdiklerimizden uzak olmak oldukça can sıkıcıdır. Babalar gününde babanızın yanında olamadığınız için hüzünlenseniz de onun için hazırlayacağınız mütevazı fakat şaşırtıcı bir hediye ve beraberinde göndereceğiniz bir babalar günü mesajı, onu mutlu etmenizi sağlayacaktır. Bu sebeple de babalar günü hediyesi ve babalar günü sözleri, sanıldığından çok daha fazla önem taşımaktadır.

 

 

 “Türlü türlü emekler ile yetiştirdin. Hakkını ödeyebilmem mümkün değil babacığım. Her gün babalar günü kutlasak da yetmez biliyorum. Babacığım varlığın bize büyük bir hediye. Babalar gününü kutlar, yanaklarından öperim kahramanım babam.”

en iyi babalar günü mesajı
en iyi babalar günü mesajı

Siz de kahramanınız olan babanız için bir şeyler yapmaya ne dersiniz? En güzel babalar günü mesajları ile oluşturduğumuz liste yardımı ile babanıza karşı beslediğiniz duyguları en iyi şekilde ifade edecek satırlara ulaşabilirsiniz. Babalar günü mesajı kısa olsun uzun olsun hiç fark etmiyor üstelik. Önemli olan dile getirdiklerinizdir.

 

 “Dünyanın en yakışıklı babası, beni bugünlere getirdiğin için minnettar olduğumu bil. Elbette unutmam seni, bugün senin günün. Tüm ihtiyacım senin varlığındı ve sen varlığını hiç benden esirgemedin babacığım. Ben de elimden geldiğince mutluluğunda pay sahibi olmaya çalışıyorum. Babalar günün kutlu olsun, mutluluğumuz daim olsun babacığım!”

en iyi babalar günü mesajı
en iyi babalar günü mesajı

 

Kız çocukları için dünyanın en yakışıklısı, en mükemmel erkeğidir babaları. Üstelik kahramanlarıdır da. Çünkü her şartta elinizi bırakmayacak kişi sadece babanızdır. Bu sebeple babalar günü kız çocukları için daha da anlamlıdır. Emin olun kızı olan babalar için de bu gün daha özel ve daha farklı. Dolayısıyla babalar gününde babanıza hediye seçerken ya da babalar günü mesajına karar verirken, bu durum üzerinde durabilirsiniz. Babanıza sizin gözünüzde sahip olduğu nitelikten bahsedebilirsiniz. Duygulanıp gözleri yaşardığında durumu daha net görebileceksiniz.

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal
Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal
Anıların, güzel ailenizin her an gözünüzün önünde olması ne kadar da güzel olur değil mi? Babanız için de durum aynı emin olun. O da harika bir aile fotoğrafının her an gözünün önünde olmasından mutluluk duyar. Resimli babalar günü mesajları da şık kristalin içerisinde düşünülebilir. Bu tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Fotoğraf, resim ve logo bu kristal içerisine yerleştirilebilecek olan seçeneklerdir ve her biri şık sonuçlar doğurur. Bu ürüne ek olarak aydınlatıcı özelliği olan ledli ışıklardan da almanızı öneririz.

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal
 


Babaya Hediye İsim Yazılı Kalem Seti

Check Also

anneler günü hediyeleri

Anneler Günü Hediyesi | Anne Tasarımlı En Güzel Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir: Anneler Günü Hediyeleri Anneler günü hediyesi almak için geç kalmadan güzel seçenekleri değerlendirmeli …