Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / En Güzel Doğum Günü Sözleri

En Güzel Doğum Günü Sözleri

Doğum günü temsili bir kutlama gibi görünse de, her yaşta farklı duygular ile kutlanıyor ve kutlanmadığında büyük bir eksiklik hissediliyor. İnsan doğum gününde ne hisseder, yanında kimlerin olmasını ister ya da doğum gününü kutlayanlardan ne gibi sözler duymak ister? Doğum gününün amacını da asıl bu sorular açıklıyor aslında. Çünkü doğum gününü kutladığınız kişi, ona karşı beslediğiniz güzel duyguları, dilekleri duymak ister. Hiç kimse doğum gününde yanında kuru bir kalabalık istemez. Herkes sadece sevenleri olsun, onlar da gerçek duyguları ve samimiyetleri ile doğum günü sahibinin yaşamını güzelleştirsin ister. Bu amaca hizmet eden doğum günü sözleri ise işte listemizde!

Dikkatinizi Çekebilir ► En Güzel Doğum Günü Hediyeleri

 

***

1 – Yaşın kaç olursa olsun, aynı heyecan ve mutluluğa sahip olmanı diliyorum. Her doğum gününde bu heyecanı ve mutluluğu birlikte yaşayacağımızdan eminim. Güzel günler ve gerçekleşen hayaller ile bu günleri hatırlayacağımız bir gelecek temenni ediyorum. Doğum günün kutlu olsun, nice güzel yaşlarını birlikte görelim.

Doğum Günü Sözler
Bazıları vardır ki sizi ömür boyu yalnız bırakmaz. Bu can dostu da olabilir, kardeşiniz de ya da ailenizin diğer üyeleri de. Bu tip sevdikleriniz ile aranızdaki bağ ancak böylesine güzel doğum günü sözleri ile ifade edilebilir. Ayrıca sevgiliye doğum günü sözleri arayanlar için de bir seçenektir.

***

2 – Bugün geride kalan yaşının son günü de tüketirken, geleceğin sana daha büyük mutluluklar ve güzellikler sunmasını diliyorum. Doğum günün kutlu olsun, dileklerin bir bir gerçek olsun.

Doğum Günü Sözleri

 

Doğum günü sözleri arkadaşa, sevgiliye ya da aile bireylerine söylendiğinde farklı şekillerde karşımıza çıksa da temelinde aynı güzel temenniler ile karşılaşıyoruz. Bu sebeple de bu söz, doğum günü sözleri kısa olsa da ne kadar anlamlı olabilir onu gösteriyor ve her yakınımız için kullanılabilir olduğunu kanıtlıyor.

***

3 – Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce.

Sana boncuktan kuş yaptım, konacak pencerene.

Karakollar beni alır, sorgular gecelerce.

Hiç bekleme, belki gelmem, gelemem senelerce…

Doğum Günü Sözleri

 

Şekilli doğum günü sözleri arasında yer almıyor belki ama şiir gibi hali ile özel bir anlam taşıyor bu doğum günü sözü. Doğum günü sözleri anlamlı olduğu sürece, her zaman unutulmaz olarak hafızalarda yer alır. Doğum günü sahibine vereceğiniz mesaj çok önemlidir. Ona verdiğiniz değeri ifade ettiğiniz her söz kıymet taşıyacaktır.

***

4 –Dedim, diyorum ve diyeceğim. Seni çok seviyorum ve iyi ki doğmuşsun aşkım. İyi varsın ve varlığınla beni ısıtıyorsun. Birlikte nice mutlu yıllarımız olsun…

Doğum Günü Sözleri

 

Doğum günü sözleri sevgiliye özel olduğunda, kısa ve öz olmalıdır. Çünkü böyle özel duyguların tarifi kolay değildir. Dolayısıyla sevgiliniz ya da eşiniz için bu tip doğum günü sözleri tercih edebilirsiniz. Üstelik kısa doğum günü sözleri arayanlar için de bu bir seçenek olabilir.

***

5 – Hayatının her döneminde, mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçek olsun, hayat güneşin her daim seni ve çevreni aydınlatsın. Canım arkadaşım, senin güneşin ile aydınlananlardan biri de ben olmak isterim. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki benim arkadaşımsın, iyi ki seni tanımışım.

Doğum Günü Sözleri

 

Arkadaşa doğum günü sözleri, sanki kolayıymış gibi gelir. Oysa gerçek bir arkadaşlıktan bahsediyorsak, işler değişiyor. Çünkü uzun bir ilişkide ne kadar zorsa o kadar zordur dostunuzun doğum gününü kutlamak. Bununla birlikte doğum günü sözleri komik olduğunda da çok ilgi görüyor. Belki arkadaşınız ile aranızdaki iletişime göre komik bir söz de tercih edebilirsiniz.

***

6 – Yeni yaşında, kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle… Yeni yaşın sana güzellikler getirsin, mutluluğun daim olsun arkadaşım.

Doğum Günü Sözleri

 

Arkadaşa doğum günü sözleri arasında yer alan bu kelimeler, aşka ve sevgiye değer verenler için çok büyük bir anlam taşıyacaktır. Doğum günü sözleri arkadaşa özel olduğunda, genellikle farklı bir samimiyet söz konusu oluyor. Bu söz ise daha sade fakat daha anlamlı olması ile sizin tercihiniz olabilir. Güzel doğum günü sözleri için çok büyük bir çaba sarf etmeye ve arayışa girmeye gerek yok, arkadaşınız, dostunuz, sevgiliniz, anne babanız ya da kardeşiniz için aradığınız en özel ve en güzel doğum günü sözleri burada.

***
 Sevdiklerinize Özel İsimli Zippo Çakmak

Sevdiklerinize Özel İsimli Zippo Çakmak
Sevdiklerinize Özel  Zippo Çakmak

Sevdiklerinize Özel  Zippo Çakmak
Doğum günü denilince akla bir çok hediye gelir, ancak çoğu hediye zippo çakmağın yakalaığı kaliteyi ve şıklığı yakalayamaz. Karşınızdaki insana alabileceğiniz en şık hediyelerden birisi olan zippo çakmak, her açıdan kaliteli kokuyor. Sevdiklerinize alabileceğiniz bu eşsiz hediyeye tıklayarak göz atabilirsiniz.
Sevdiklerinize Özel İsimli Zippo Çakmak


***

7 – Yeni yaşında açacağın yeni sayfaya en güzel hikâyelerini yazmanı diliyorum. Mutlulukların en büyüğü seni bulsun, en büyük hayallerin gerçek olsun kardeşim. Her zaman yanındayım ve her arkanı döndüğünde ben buradayım. İyi ki senin gibi bir kardeşe sahibim, iyi ki sen benim kardeşimsin. Doğum günün kutlu olsun diğer yarım.

Doğum Günü Sözleri

 

En iyi doğum günü sözleri, gerçek duyguların ifade edildiği sözlerdir. Kardeşinizin doğum gününü kutlayacaksanız ise işte bu tam size göre. Bir kardeş, insanın dünyada sahip olabileceği en büyük zenginliklerden biridir. Bu bilinç ile kardeşinizin doğum gününü kutlayıp, güzel de bir hediye ile onu mutlu edebilirsiniz. Ayrıca diğer doğum günü sözlerine nazaran daha uzun olan bu seçenek uzun doğum günü sözleri arayışında olanların da tercihi olacaktır. Bir mesaj ile doğum günü kutlamak zorundaysanız ve hediye gönderemiyorsanız, uzun doğum günü sözleri cazip bir seçim olacaktır.

***

8 – Her yeni yaşında daha da genç ve daha da çılgın ol. Her yeni yaşın sana daha da güzel mutluluklar ve unutulmaz anılar hazırladığını unutma. Bana öğrettiklerinle şimdi senin için aynı şeyleri söylüyorum anne. Doğum günün kutlu olsun. Birlikte göreceğimiz nice güzel yıllar dileğiyle…

Doğum Günü Sözleri

 

Etkileyici doğum günü sözleri arasında yer alanlardan biridir bu. Bir evlat için ebeveynlerinin doğum günleri, yaşlılığı çağrıştırsa da bunu kıran ve güzel temenniler ile süsleyen söz, sizin için de harika bir seçenek olabilir. Anne ya da babanızın doğum günü için etkileyici doğum günü sözleri arasında kabul edilen bu sözü tercih edebilirsiniz. Anneye doğum günü sözleri arıyorum ve klasik seçeneklerden uzak durmak istiyorum diyorsanız da yine doğru adrestesiniz. En özel doğum günü sözünü buldunuz, peki hediyeniz hazır mı?

***

9 – Gündüzün yatta, gecen barda, altında Porsche araba, kaldığın ev tripleks villa ve gezdiğin her yerde herkes sana hasta olsun, doğum günün kutlu olsun kanka! : ) Şaka bir yana, yeni yaşının senin için tüm dileklerini gerçekleştirmesini diliyorum. Nice mutlu senelere!

Doğum Günü Sözleri

 

En yakın arkadaşa doğum günü sözleri ancak bu kadar eğlenceli olabilir. Gülümseten bir doğum günü mesajı istiyorsanız doğru seçim bu olacaktır. Ayrıca doğum günü sözleri komik olduğunda daha dikkat çekici oluyor ve diğerlerinden ayrılıyor. Bu sebeple de farklı olmak için tercih edebilirsiniz. Üstelik en yakın arkadaşa doğum günü sözleri de ancak bu kadar güzel olabilir. Daha azı kabul edilemez. Güzel doğum günü sözleri arkadaşa, belki de kıymetli bir hediyenin veremeyeceği bir mutluluğu dahi verebilir. Siz de bu sebeple arkadaşınız için bu seçeneği tercih edebilirsiniz.

***

10 – İnsanın hayata tutunması için geçerli sebeplerinin olması gerekir. Sen benim bu hayatta var olmak için en büyük sebebim oldun. Ailemin bir parçası haline geldin. Kardeşim, iyi ki doğdun. İyi varsın ve varlığınla beni de mutlu ediyorsunuz. Nice güzel yıllara…

Doğum Günü Sözleri

 

Doğum günü sözleri uzun ya da kısa fark etmeksizin, büyük bir öneme sahiptir. İnsan doğum günün hatırlanmak, sevilmek ve değer verilmek ister. Bunu da en yakınlarından görmek ister. Siz de bu sebeple en yakın arkadaşınızın doğum günü için bu özel sözü tercih edebilirsiniz. Kendi doğum günü sözleri için bir seçenek sayılmasa da, arkadaşınızı mutlu edecektir. En iyi doğum günü sözleri arasında yer alanlardan biri olarak kabul edebiliriz hatta. Çünkü en yakın arkadaşın, ailenin bir parçası haline gelmesi, son derece önemlidir. Bu tip dostlukların korunması da bir o kadar önem taşır. Siz de dostunuzun doğum günü için bu ve benzeri etkileyici doğum günü sözleri tercih edebilirsiniz.

***

11 – Her zor zamanımda çıkıp geldin. Derdimi kendi derdin bildin. Canımı sana emanet ettim. Bir kere bile beni hayal kırıklığına uğratmadın. Sana sonsuz teşekkürler ederim can dostum. Doğum günün sana tüm sıkıntılarını unuttursun ve hayal ettiğin her şeyi kazandırsın. İyi ki doğdun arkadaşım. Nice senelere…

Doğum Günü Sözleri

 

Doğum günü sözleri anlamlı ve etkileyici nasıl olur sorusunun bir cevabı niteliğinde olan söz, yakın arkadaşlar için yazılmış. Güzel doğum günü sözleri arkadaşa, sizin gözünüzde sahip olduğu değeri ifade edendir. Dolayısıyla onun varlığı ile mutlu olduğunuzu belirtmek ve burada olduğu gibi sizin bir parçanız olduğunu söylemek, doğum günü için çok uygun olacaktır. Doğum günü sözleri uzun olduğunda daha anlamlı olur sananlar için de harika bir örnek ile karşı karşıyayız. Bir iki cümle, arkadaşınızın ne denli kıymetli olduğunu anlatmak için yeterli olacaktır. Yeter ki doğu kelimeleri seçmiş olun.

***

12 – Sen hayatım boyunca gerçekliğine inanmadığım değerlersin ve sen bulduğumda inanamadığım tüm güzelliklersin. Güzel gülümsemen benim ömrümün en kıymetlisi. Seni bulmam hayatımın en büyük talihi olsa gerek sevgilim. İyi varsın ve iyi ki benimlesin. Nice güzel yaşını yine birlikte kutlamak nasip olsun, doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günü Sözleri

 

Sevgiliye en güzel doğum günü sözleri bunlar olsa gerek. Tutkulu bir âşık için sevdiği kişi, dünyanın en özel ve en kıymetli varlığıdır. Bunu ifade eden sözler, sizin de aşkınızın bir yansımasını oluşturabilir. Her şeyden önce sevgiliye doğum günü sözleri ile verilmek istenen mesajların çok daha ötesinde bir anlam oluşturur. Onun yaşamınızdaki varlığını anlatacağınız bu doğum günü sözü, gelecek temennileriniz ile son bulacak ve size de mutluluklar bırakacaktır. En iyi doğum günü sözleri içinde yer alan bu söz de yine en doğru seçimlerden biri olarak sevgililere sunulmaktadır.

***

13 – Bugün seni tanıyan ve seni seven herkes için çok özel bir gün. Herkesin ortak dileği, senin her zaman en iyisine sahip olmak ve güzel bir ömür yaşaman yönünde! Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere…

Doğum Günü Sözleri

 

Sevgiliye en güzel doğum günü sözleri, belki daha kişisel değerlere değinebilir ama arkadaşlar ya da aile bireyleri ve benzeri yakınlarımız için genel mutluluk temennilerinin yer aldığı bu tür bir söz ideal olacaktır. Kısa doğum günü sözleri arıyorsanız üstelik hediyenizin yanına iliştirebileceğiniz ya da mesaj olarak gönderebileceğiniz bu sözü kullanabilirsiniz.

***
 Kişiye Özel Tekli Kalem Seti

Kişiye Özel Tekli Kalem Seti
Doğum Günü HediyesiKalem Seti

Doğum Günü Hediyesi Kalem Seti 
Sevdiğiniz insanın doğum günü yaklaşıyor ve ona bir hediye mi almak istiyorsanız? Eğer hediyeyi alacağınız yakınınız yazı yazmayı seviyor ve bu işle uğraşıyorsa, ona alınabilecek en güzel hediye tabi ki de kalemdir. Doğum günü hediyesi olarak kişiye özel bu kalemi alarak sevdiğiniz insanı sevindirebilirsiniz.
Kişiye Özel Tekli Kalem Seti


***

14 – Güzel gözlerinin her zaman güldüğü, gözyaşlarının ancak sevinçten aktığı nice güzel yaşlar diliyorum sana. Mutluluğun peşini bırakmadığı güzel günlerin olsun ve mutluluk için her zaman çok sebebin olsun. Doğum günün kutlu olsun…

Doğum Günü Sözleri

 

Herkes için bu tip temennilerde bulunmak isteriz şüphesiz. Herkesin de gelecekten beklentisidir mutluluk. Bu sebeple de bir doğum günü söz konusu olduğunda bu söz harika bir seçim olacaktır. Hem mesaj ile gönderebilirsiniz, hem hediyenizin bir kenarına iliştirebilirsiniz hem dilerseniz, kendiniz söyleyebilirsiniz. Anneye doğum günü sözleri arayanlar için de bu söz bir alternatif olabilecektir, çünkü her birimiz en kıymetlimiz olan annemizin mutluluğunu isteriz. Bunun için de “Seni çok seviyorum annecim.” Sözlerini de ekleyerek, harika bir anneye doğum günü sözü tercih etmiş olabiliriz.

***

15 – Yeni yaşında yanında olabildiğim ve bu özel gününü paylaşabildiğim için çok mutluyum. Ayrıca şanslı olduğumu hissediyorum. Her yaşında yanında olmak ve dünyanın en güzel renkleri ile süsleyeceğimiz geleceğimizi inşa etmek en büyük mutluluğum olacak. Seni mutlu edeceğim nice güzel yaşlara sevgilim…

Doğum Günü Sözleri 15

 

Doğum günü sözleri sevgiliye her zaman ayrı bir özenle hazırlanıyor. Çünkü çok daha özel duygular giriyor devreye. Bu yüzden de sevgililer günü için doğum günü sözü seçmek daha zor bir hal alabiliyor. Eğer kendiniz böyle bir söz hazırlama isteği ya da yeteneğine sahip değilseniz, bu sözü tercih edebilirsiniz. Çünkü doğum günü sözleri kısa ya da uzun olsun, her biri özel olmalıdır ve bu söz adeta sizin için yazılmış gibi özel olma niteliğine sahiptir.

***

16 – Şu kısa yaşamımızın en göz alıcı güzellikleri kalbinde gizli. Her mumun ışığı kendine yeter. Senin kalbinin güzelliği de seni aydınlatsın. Güzel günler ve gerçekleşen hayaller, sana doğum günlerinin değerini hatırlatsın. Nice güzel senelere, doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Doğum Günü Sözleri

 

Şekilli doğum günü sözleri isteyenler, farklı olanları tercih etmeli. Klasik ve basit sözlerden ötesini arıyorsanız bu öneriler tam size göre. Kendi doğum günü sözleri nasıl olsun isterse, insan sevdiklerine de öyle güzelini söylemek ister. Bu bilinç ile hazırlanan sözlerimiz, en özel hediyelerin tamamlayıcısı olacak, dünyaları da verseniz, hediyenizin daha kıymetli olmasına izin vermeyecektir. Güzel bir çift söz, dünyanın en pahalı mücevherinden bile daha değerli olabilir. Güzel doğum günü sözleri arkadaşa, anne babaya, sevgiliye ya da kardeşe söylensin fark etmeksizin herkes için doğum günlerinin en özel ve anlamlı hediyesidir.

***
 Sevdiklerinize Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolatalar

Sevdiklerinize Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolatalar
Sevdiklerinize Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata

Sevdiklerinize Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata
Sevdiklerinize doğum günü hediyesi olarak alabaileceğiniz en özel hediyelerden biri olan çikolata yapboz hediye sahibinin oldukça hoşuna gidecek. Fotoğraf baskılı puzzle çikolatalar doğum günü pastasından daha moda! Sevdiğiniz insanın ya da birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğrafı Hediye Fabrikası’na göndermeniz yeter.

Sevdiklerinize Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolatalar


***

17 – En zor zamanlarımda yetişen dostum. Derdimi kendi derdi gibi bilip sırtlanan sırdaşım. Canımı, ailemi emanet ettiğim kardeşim. İyi ki varlığınla beni sarıp sarmalıyorsun. İyi doğdun. Doğum gününü canı gönülden kutlayıp, sana dünyanın en büyük mutluluklarını diliyorum. Yanında olamasam da kalbim her zaman seninle.

Doğum Günü Sözleri

 

Doğum günü sözleri uzun olduğunda daha fazla anlam ifade etmez her zaman. Bu doğum günü sözünde gördüğümüz gibi bazen çok az kelime ile dünyanın en güzel sözleri yazılabilir. Arkadaşlığın, kardeşliğin ve dostluğun bir ifadesi olan söz, sizin de can dostunuz ile aranızda harika bir hediye olabilir. Bu sebeple doğum günü hediyelerinizi bu söz ile tamamlayabilir ya da yanında olamadığınız arkadaşınızı bu kelimeler ile sevindirebilirsiniz. Doğum günü sözleri arayışınızın uzun zaman almasına ve can sıkıcı bir hal almasına izin vermeyin. Doğru seçenekler, burada bir arada.

***

18 – Gelemedim ama unutmadım da. Doğum gününün sana güzellikler getirmesini dilerim. Her yaşın sana bir yük değil, bir hediye olduğunu unutma. Zamanın geçmesi güzelliklerin de habercisidir. Yeni yaşın ve gelecek yaşların, hayallerinin gerçekleştiği zamanlar olsun. Nice mutlu senelere…

Doğum Günü Sözleri

 

Doğum gününde yanında olamadığınız yakınlarınız için bu tip doğum günü sözlerini sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Güzel ve anlamlı sözler en güzel hediyedir unutmayın. Etkileyici doğum günü sözleri için çok fazla çaba harcamak gerektiğini sananlardansanız yanılıyorsunuz. Kısa ve son derece etkileyici olan bu söz sizin için doğru seçim olabilir. Üstelik bunların yanında değinilmesi gereken bir nokta daha var. Belli bir yaştan sonra insanlar doğum günlerinden hoşlanmamaya başlar ve yaşlarını söylemek istemez. Oysaki yaş insana tecrübe kazandırır ve geleceğin daha güzel olması için güç verir. Dolayısıyla bu söz belli bir yaşın üzerindekiler için teşvik edici, mutluluk verici olabilir.

***

19 – Bir yıl daha bitti ama sakın üzülme zaman hızlıca akıp geçiyor diye. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor ama hiç kimse senin kadar güzel hayallere sahip değil. Gelecek geçmişinin tecrübesi ile çok daha güzel olacak. Doğum günün kutlu olsun arkadaşların en iyisi. Nice mutlu senelere, çokça mutluluk biriktireceğin yıllara…

Doğum Günü Sözleri

 

Hayaller insanın varlık sebebidir, yaşam enerjisidir. İnsanın yaşı kaç olursa olsun, hayata sıkı sıkı bağlanmasını sağlayan da yine hayalleridir. Birinin hayallerini gerçekleştirmesine yardım edebilmek ise en güzeli. Siz de doğum gününü kutladığınız kişinin hayallerine destek verip, böylesine anlamlı bir doğum günü sözü ile yanında olabilirsiniz. Çok anlamlı olmaz mı sizce de?

***

20 – Bugün pek çok kişi, seni ne kadar çok sevdiğini söyleyerek doğum gününü kutlayacaktır. Ancak bilmeni isterim ki en özeli benim kutlamam olacak. Çünkü her kelimesine kalbimden gelen sevgimi yükledim. Bir iki arkadaştan öte can dostuyuz seninle. Her arkanı döndüğünde beni göreceğinden emin olabilirsin ve her arkamı döndüğümde seni göreceğime eminim dostum. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşlarında da birlikte olmak dileklerimle.

Doğum Günü Sözleri

 

Arkadaşlık öylesine özel bir insan ilişkisi ki, değerini biçen yine bizleriz. Dost, arkadaş kavramının en üst noktasıdır ve bir dosta sahip olmak da son derece büyük bir şanstır. Siz de dostunuzun doğum gününü kutlarken, özel ve herkesten farklı sözler kullanmak isteyeceksiniz. Bunun için en ideali, sona sakladığımız söz olacaktır. Farklı ve farklı olduğu kadar da anlamlı olan cümleler, arkadaşınızın bu yılki doğum gününü ölümsüz kılabilecek nitelikte. Arkadaşa nasıl bir doğum günü sözü gönderilmeli sorusunun cevabı olarak da yine doğrudan bu sözü öne sürebiliriz. İster mesajla gönderin, isterseniz de hediyenizin yanına bir karta iliştirin ya da doğum günü partisinde dile getirin. Her biri için uygun olacaktır. Peki, böylesine anlamlı sözlere eşlik edecek olan doğum günü hediyesi nasıl olmalı? İşte bu can alıcı sorunun cevabı ise yine yazımızın devamında! Birbirinden ilginç ve birbirinden güzel doğum günü hediyesi önerilerimiz ile sevdiklerinize ne kadar özel olduklarını hissettirebilirsiniz. İşte hediye önerilerimiz;
 Kişiye özel, Sevgiliye Aşk Romanı

Kişiye özel, Sevgiliye Aşk Romanı
 Sevgiliye Aşk Romanı

 Sevgiliye Aşk Romanı
Sevgilinize doğum günü hediyesi olarak seçebileceğiniz aşk romanı, büyük bir şaşkınlığa sebep olabilir. Sizi ve aşkınızı sizden iyi anlatan bir roman gerçekten de harika olmaz mı? Tabi romanın size özel olması için öncelikle sipariş verirken pek çok bilgiyi paylaşmanız gerekiyor. Buna uygun olarak romanınız hazırlanıyor ve size gönderiliyor. En güzel sevgililer günü hediyelerinden biri olarak, siz de aşk romanınızı yazdırabilirsiniz. Bunun için çaba sarf etmeniz, gecelerce sabahlayarak yazmanız da gerekmiyor üstelik.

Kişiye özel, Sevgiliye Aşk Romanı


 Sonsuza Dek Beraber İki Kalp Kolye

Sonsuza Dek Beraber İki Kalp Kolye
Sonsuzluk Temalı Kalp Kolye

Sonsuzluk Temalı Kalp Kolye
İster sevgilinize, ister arkadaşınıza isterseniz de annenize alabileceğiniz bu kolye, özel bir hediye olacaktır. Onun boynunda gördükçe siz de mutlu olacaksınız. Üstelik tasarımın şıklığı ile basit bir hediye almamış olacaksınız. Hediyeniz son derece şık ve kıymetli duracak. Üstelik genellikle çok uğraş gerektiren hediye arama sürecinden de kurtuluyorsunuz. Sistem üzerinden sipariş vermeniz yeterli. Geriye ise unutulmaz bir doğum günü kalıyor ve unutulmaz anılar.

Sonsuza Dek Beraber İki Kalp Kolye


 Kadife Gül Kutulu Tek Taş Yüzük

Kadife Gül Kutulu Tek Taş Yüzük
Kadife Gül Kutusunda Tek Taş Yüzük

Kadife Gül Kutusunda Tek Taş Yüzük
Sevgilinize doğum gününde verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri evlilik teklifidir. Şık bir kutu içerisinde yer alan, yine şık bir tek taş yüzük, onun hayallerini süsleyen film sahnesi gibi bir anı gerçeğe dönüştürecektir. Yıllarca unutamayacağınız ve doğum günü ile ilişkilendirerek anılarınıza ekleyeceğiniz bu hediye, en özel doğum günü hediyelerinden biri. Gül şeklindeki tek taş kutusunun hoşluğunu da gözden kaçırmamak gerek. Bu denli özenli bir hediye ile gelen evlenme teklifine hayır diyebilecek bir kadın yoktur herhalde.

Kadife Gül Kutulu Tek Taş Yüzük


 Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı
Kardeşiniz Hakkında Sevdiğiniz Şeyler Kitabı

Kardeşiniz Hakkında Sevdiğiniz Şeyler Kitabı
Kardeşiniz ya da kardeşim dedikleriniz için hediye arayışındaysanız, bundan harikasını bulamazsınız. Onun en sevdiğiniz özelliklerini sıralayacağınız kitap, sorular ve harika görsellerden oluşuyor. Size ise boşlukları orijinal cevaplarınız ile doldurmak kalıyor. Emin olabilirsiniz ki, doğum günü hediyeleri arasında en farklısı ve en dikkat çekeni sizinkisi olacak. Siparişinizi verin, elinize gelen kişiye özel kitabı doldurun ve doğum günü sahibine hediye edin. Üstelik çok da uygun fiyatlar ile sahip olacağınız bir hediye olacaktır bu.

Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı


 Dökülen Kahve Görünümlü Masa Lambası

Dökülen Kahve Görünümlü Masa Lambası
Dökülen Kahve Görünümlü Masa Lambası

Dökülen Kahve Görünümlü Masa Lambası
Farklılıkları ve özel tasarım olan ürünleri sevenler için harika bir okuma lambası olacaktır bu. Aynı zamanda kahve severler için de düşünülebilir. Son derece şık bir duruşa sahip olan ürün, kısa sürede elinize ulaşacak ve siz de doğum günü hediyesi arayışı ile uzun zaman harcamak zorunda kalmayacaksınız. Tasarımın özelliklerinden de kısaca bahsedecek olursak, pil ile çalıştırabildiğiniz gibi USB girişi ile de kullanılabilmektedir. Led ışıkları ile harika bir kullanım sunan ürün, hem bir okuma lambası hem bir başucu lambası, hem de evlerin harika bir dekoru olarak kullanılabilir.

Dökülen Kahve Görünümlü Masa Lambası


 Sevgilinize Özel Puzzle – 130 Parça Yapboz

Sevgilinize Özel Puzzle – 130 Parça Yapboz
Sevgilinize Özel Aşkınızın Temsili Puzzle 

Sevgilinize Özel Aşkınızın Temsili Puzzle
Sevgilinizin doğum günü için harika bir hediye önerimiz var! En güzel resminizi seçerek puzzle yaptırabilirsiniz. Birlikte tamamlayacağınız puzzle, harika bir anı olacaktır. Daha sonrasında ise duvarlarınızı süsleyebilir. Hem anlamlı hem de eğlenceli bir hediye ile sevgilisini sevindirmek isteyenler hemen harekete geçebilir. Bu hediye aynı zamanda sevgililer günü için de bir hediye olabilir. Bunun için sipariş vermeniz ve hediyeyi beklemeniz yeterli.

Sevgilinize Özel Puzzle – 130 Parça Yapboz


 Sevdiklerinize Özel İsim Yazılı Çay Bardak Seti

Sevdiklerinize Özel İsim Yazılı Çay Bardak Seti
Anneye Doğum Günü Hediyesi Cam Bardak Seti

Anneye Doğum Günü Hediyesi Cam Bardak Seti
Çay sevenlere özel bir hediyeye ne dersiniz? İsme özel hazırlanan çay seti, çay seven yakınınızın yanından ayıramayacağı bir hediye olacak. İster iş yerinde ister evde her yerde kullanılabilecek olan set, keyifli çay sohbetlerinin de mimarı olacaktır. Anne babanıza, belki de eşinize alabileceğiniz bu hediye, her çay keyfinde doğum gününü anımsatma özelliğine de sahip olacaktır. Dolayısıyla kıymeti ayrıca çok olacaktır.

Sevdiklerinize Özel İsim Yazılı Çay Bardak Seti


 Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve

Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve
Yıl Dönümlerine Özel Çerçeve

Yıl Dönümlerine Özel Çerçeve
Sevdiğiniz kişinin doğum gününü ölümsüzleştirebileceğiniz bir hediye seçeneği olarak akrilik çerçeve düşünülebilir. Burada doğum günü tarihi işaretleneceği gibi, doğum günü sahibinin her zaman masasını süsleyebilir. Yani, anlamlı bir hediye isteyenler için kişiye özel akrilik çerçeve muhteşem bir seçim olacaktır. Bunun için sizin yapmanız gereken ise sipariş verip, sipariş detayında isim ve tarih gibi gerekli bilgileri paylaşmaktır.

Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve


Check Also

anneler günü hediyeleri

Anneler Günü Hediyesi | Anne Tasarımlı En Güzel Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir: Anneler Günü Hediyeleri Anneler günü hediyesi almak için geç kalmadan güzel seçenekleri değerlendirmeli …