Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Doğum Günü Mesajları | En Güzel 30 Doğum Günü Mesajı
doğum günü mesajı

Doğum Günü Mesajları | En Güzel 30 Doğum Günü Mesajı

Kim istemez ki sevdiklerinin sevgisini hissetmeyi. Siz de arkadaşlarınıza, eşinize dostunuza sevginizi hissettirmek ve onların özel olduğunu hatırlamak için doğum günü gibi özel zamanları unutmamalısınız. Anlamlı doğum günü mesajları ile sevginizi kolayca hissettirebileceğinizi ise unutmamalısınız. İşte bu amaçla hazırladığımız yazımızın devamında size özel doğum günü mesajları bulacaksınız. Bir doğum günü mesajı yazmak ne kadar zor olabilir ki? Ancak bir mesajın etkileri tahmin ettiğinizden çok daha fazla olacaktır. İşte bu yüzden de ertelemeyin ve hediyelerinizi duygusal mesajlar ile tamamlayın. En güzel doğum günü mesajları ise kesinlikle sevginin en saf şekilde ifade edilenidir. İçten duygularınızı anlatmaktan çekinmemelisiniz. Doğum günü mesajları uzun da olsa kısa da olsa etkili olacağından, endişe etmenize gerek yok. Siz yeter ki gerçek sevginizi anlatın ve doğum günü sahibinin ne denli değerli olduğunu anlatın. Ancak belirtelim ki uzun doğum günü mesajları çok daha duygusal olmakta ve bu yüzden de çok yakın olduğunuz kişiler için uygun birer seçenek olmaktadır. Hadi lafı uzatmadan doğum günü mesajları ve sözlerine geçelim. Bir de doğum günü hediyeleri önerileri sunuyoruz ki doğum günü kutlamaları sizin için çok daha kolay olsun. İşte en özel kutlama mesajları!

Dikkatinizi Çekebilir ► Doğum Günü Hediyeleri

 

 • Unutulduğunu sandığın anda gelen doğum günü mesajıdır bu, dikkat dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe, mutluluk ve daha nice iyi dilek içerir. Bir dakika için yaşamın ve de seni çokça düşünen dostunun sevgisini hissetmeyi dene. Bu mutluluğu hissettiysen, şimdi doğum gününü kutlayabilirim. İyi ki doğdun arkadaşım, iyi ki varsın.

doğum günü mesajları

 • Pastandaki her mum hayatının ışığıdır. Mumlar çoğaldıkça ışığının artacağını da unutma. Daha aydınlık günlere hoş geldin. Yeni yaşın kutlu olsun!

doğum günü mesajları

 • Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, hayallerindekinden de daha güzel olmasını dilerim. Nice güzel seneler senin olsun.

doğum günü mesajları

Doğum Günü Kavanozu

Doğum Günü Kavanozu

Doğum Günü Kavanozu

Rengârenk şekerlemeler ile dolu olan kavanoz renkli ve eğlenceli kişiler, çocuk ruhlu yakınlarınız için muhteşem bir doğum günü hediyesi olacaktır. Hediyenizin en güzel yanlarından biri ise kişiselleştirilebilir olması. Orjinal doğum günü mesajları ile birlikte hediyeniz akılda kalır, eğlenceli ve de özel bir sürpriz olacaktır. Kişinin ismi ile ona özel mesajınızı belirterek hızlıca sipariş verebilirsiniz. Bu eğlenceli kavanoz güzel bir gün, unutulmaz bir kutlama ve muhteşem bir yeni yaş için doğru seçenek olacaktır.

Doğum Günü Kavanozu
 

Doğum Günü Kavanozu

 • Elini kalbine koy, gözlerini kapat, sevgimi sana gönderiyorum. Yeni yaşının tadını çıkarmaya bak arkadaşım. Güzel günler seni bekliyor. Doğum günün kutlu olsun.

doğum günü mesajları

 • Bu gece gökyüzüne bakmayı unutma. Söz verdi yıldızlar, yalnız senin için parlayacaklar. Sana bu doğum gününde hediyem parıldayan yıldızlar olacak. En güzel parlayan yıldız ise her zaman sen olacaksın. Nice mutluluklar, nice güzel öyküler ve bitmek tükenmek bilmeyen hayaller senin olsun. Nice güzel yaşlara…

doğum günü mesajları

 • 365 gün sürecek olan bir öykü daha başlıyor bugün. Nice güzel öykülerin olsun ve nice güzel anılar biriktirelim birlikte. Mutluluğunun gözlerinden okunduğu bir ömür diliyorum sana. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın hayaller ile dolu olsun…

doğum günü mesajları

 • Rüyaların en güzelini görürken, Allah’ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile kimse sana zarar veremesin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın…

doğum günü mesajları

Erkeğe Doğum Günü Hediyesi Cüzdan

Erkeğe Doğum Günü Hediyesi Cüzdan

Erkeğe Doğum Günü Hediyesi Cüzdan

Biliyoruz ki beylerin en kıymetli aksesuarı cüzdanıdır. Onlar için bu kadar önemli olan bir parçayı, kişiselleştirerek doğum günü hediyesi olarak sunabilirsiniz. Renk seçenekleri de olan özel ürünü, hediye sahibinin ismi ile hem çok özel hem de çok şık hale getirebilirsiniz. Sipariş verirken kişinin ismini belirtmeniz bu güzel sürpriz için yeterli olacaktır. Ayrıca doğum günü özel mesajları ile hediyenizi sevdiklerinize sunabilirsiniz. Böylece daha duygusal olacaktır. Sevginizi anlatırken hediyeniz ile de mutluluk vereceksiniz.

Erkeğe Doğum Günü Hediyesi Cüzdan
 

Erkeğe Doğum Günü Hediyesi Cüzdan

 • Önce kardın ve yağdın, eridin de çağlayan oldun. Minik bir goncaydın da açtın mis kokulu bir gül oldun. Küçük kardeşim gözümde yaştın da bittin gülücük oldun. Bir yaş daha büyüdün, iyi ki varsın…

doğum günü mesajları

 • Sensizlik yok olmak kadar acı, nefes kadar gereklisin bana. Canım kadar değerlisin ve yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor. İyi ki doğdun sevgilim. Seni tanıdığım için en şanslıyım ama…

doğum günü mesajları

 • Doğduğunda bulutları açarak bir güneş gibi geldin hayata… Hep sevgiyle ve o ilk anki gibi bir aydınlıkla yaşa. Doğum günün kutlu olsun.

doğum günü mesajları

 • Arkadaşlar yıldızlar gibidir. Onları her zaman göremesen de bilirsin ki uzaklarda bir yerlerde olsalar da kalpleri sana çok yakındır. Seni düşünür, üzüntün ile üzülürler. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım. Her zaman kalbimdesin ve her derdinde yanındayım. Nice güzel yaşların olsun. Daha biriktirecek binlerce güzel anımız var öyle değil mi?

doğum günü mesajları

Bayana Doğum Günü Hediyesi Bez Çanta Tişört Kombini

Bayana Doğum Günü Hediyesi Bez Çanta Tişört Kombini

Bayana Doğum Günü Hediyesi Bez Çanta Tişört Kombini

Yaz aylarında keyifle kullanılacak bir hediye olarak sunulan set, İstanbul severler için mükemmel bir seçenektir. Kaliteli ve kolay sipariş edilebilir olan ürün, doğum günü kutlamaları için oldukça cazip. Ayrıca üzerinde yer alan özel mesaj ile hediyenizi kişiselleştirebilirsiniz. Bir de doğum günü tebrik mesajı ekleyerek, unutulmaz bir hediye ortaya çıkarabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin hiçbir zaman yanından ayırmak istemeyeceği tişört ve çanta seti, sizi de unutulmaz kılacaktır.

Bayana Doğum Günü Hediyesi Bez Çanta Tişört Kombini
 

Bayana Doğum Günü Hediyesi Bez Çanta Tişört Kombini

 • Sesim güzel olmadığından sana şarkı söyleyemem. Biraz utanırım da sana şiir okuyamam. Yazma becerim de yok ki aşkımı anlatan bir kitap yazayım. Sana ancak kısa ve net cümleler ile seni ne kadar çok sevdiğimi söyleyebilirim. Sen nefesim, sen dilimdeki duam, sen varlığım, sen yokluğum, sen baştan sona tüm benliğimsin. Hayatımın en kıymetlisi, iyi ki doğdun. Nice güzel yıllara!

doğum günü mesajları

 • Bugün pek çok kişi doğum günü mesajı gönderecek, hediyeleri ile seni şımartacak. Ancak bil ki en büyük sevgiyi ben besliyorum sana karşı. Hiç kimse seni benim kadar çok sevemez. Tüm kalbimle, her şeyim üzerine yemin ederek söylüyorum ki sen benim hazinemsin. Seni kendimden çok seviyorum. Hayatıma girmenle birlikte yenilendim ve ben de yeniden doğdum. İyi ki varsın, nice güzel yaşların olsun sevgilim.

doğum günü mesajları

 • Sen hayata ne verirsen, o da sana onu verirmiş. Ben hayata ne verdim de acaba seni bana verdi. Bu kadar kıymetli bir şeyi yani seni hak etmek için, çok iyi bir şey yapmış olmam gerek. Hayatıma iyi ki girdin. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun!

doğum günü mesajları

 • Bütün hayallerin, umutların ile birlik olsun. Dilerim bu bahar tüm dileklerin ayaklarına serilsin. Dostum, doğum günün yeni güzellikler için bir başlangıç olsun. İyi ki varsın, iyi ki dostumsun. Seni tanıdığım için çok şanslıyım.

doğum günü mesajları

Doğum Günü Hediyesi Minyatür Bahçe

Doğum Günü Hediyesi Minyatür Bahçe

Doğum Günü Hediyesi Minyatür Bahçe

Minik bir bahçe, geniş bir hayal dünyasına açılan kapı olabilir. Bu yüzden de ofis gibi çalışma alanlarını ya da keyif yapmayı sevdiğiniz evinizi bu tür dekor ürünleri ile süsleyebilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek, hayallere doğru uğurlamak için ise yine bu minik bahçe ideal bir seçenek olacaktır. Doğum günü sahibinin ismi ile birlikte göz kamaştıran ve de kişiye özel bir hediye haline gelecek olan ürünü, doğum günü mesajlari ile tamamlayabilir, bu yıl hediyeniz ile fark yaratabilirsiniz.

Doğum Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
 

Doğum Günü Hediyesi Minyatür Bahçe

 • Dostlar acı söyler ama hep doğru söyler. Bugün farklı bir şey yapacağım. Hem tatlı hem de doğru bir şey söyleyeceğim. İyi ki varsın, iyi ki doğdun. Kalbimdeki yerin tahminlerinden çok daha fazla…

doğum günü mesajları

Doğum günü kutlama mesajları denilince akla gelen güzel dilekleri çok daha akılda kalır bir şekilde ifade etmek için mesajınıza güzel bir de hediye eşlik etmelidir. Arkadaşa doğum günü hediyesi ya da sevgiliye özel hediyeler gibi farklı farklı seçenekler için ise doğru yerdesiniz. Hediye seçimi için zaman harcamayacak, hızlıca eşsiz hediyelere ulaşabileceksiniz. En güzel doğum günü mesajı ise hediyenizi taçlandıracak iyi dileklerden oluşuyor. Eğer siz kısa doğum günü mesajları arıyorsanız ve bununla birlikte farklı bir kutlama mesajı olsun istiyorsanız, okumaya devam etmelisiniz. Bununla birlikte özellikle arkadaşlara özel seçeneklere de devam ediyoruz. Esprili doğum günü mesajları özellikle arkadaşlarınız, dostlarınız ve de kardeşleriniz için güzel birer seçenek olabileceğinden bu özel gün geldiğinde değerlendirmenizi öneriyoruz. İlginç doğum günü mesajları seçeneklerinden, resmi doğum günü mesajları gibi farklı formatlarda kutlamalarda bulunabilirsiniz. Söz konusu kişi ile olan samimiyetinize göre seçenekleri değerlendirip seçim yapabilirsiniz. Doğum günü mesajı uzun da olsa kısa da olsa nihayetinde duyguları ifade ettiğinden önemli olan anlattıklarıdır. En güzel örnekler ise burada!

 • Hayatının geri kalanının su gibi berrak olmasını dilerim. Mutluluklar seni bulsun ve dilediklerin bir anda gerçek olsun. Nice mutlu yıllara…

doğum günü mesajları

 • Güzel bir yaş, unutulmaz anılar, eşsiz mutluluklar ve iyi arkadaşlar dilerim sana. İş yaşamındaki başarıları, özel yaşamında da elde etmen dileklerimle… Doğum günün kutlu olsun.

doğum günü mesajları

 • İyi bir iş, iyi bir eş, iyi arkadaşlar, iyi evlatlar ve huzurlu bir yaşam ister insan… Senin bunların tümüne sahip olmanı dilerim. Yeni yaşın kutlu olsun.

doğum günü mesajları

İskambil Kağıdı Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Ödül

İskambil Kağıdı Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Ödül

İskambil Kağıdı Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Ödül

Kâğıt oyunlarında usta olduğunu bildiğiniz arkadaşlarınızı ödüllendirmeye ne dersiniz? Onlara özel bir ödül tasarımı ile isimlerinin yer aldığı bir hediye ile sürpriz yapabilirsiniz. Bir de doğum günü kutlama mesajı eklediğinizde sürpriziniz hazır. Odasının en güzel köşesinde yer alacak ya da ofisinin bir parçası olacak olan ödül, göz kamaştırıcı güzellikte. Üstelik çok da farklı bir doğum günü hediyesi… Sipariş vermenin kolaylığı ise cabası… Hemen şimdi zahmetsizce sipariş verebileceğinizi biliyor musunuz?

Doğum Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
 

İskambil Kağıdı Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Ödül

 • Mutlu olmak için sebep bekleme. Sebep yarat. Gülümsemek için bahane bekleme, her an sebepsizce gülümsemeyi bil. Unutma ki yeni yaşın öncekinden çok daha güzel olacak. Unutma ki güzellikler sen istediğin sürece seni bulabilir ve dertleri ise defetmek senin elinde. Nice güzel yılların, mutluluk ile dolu yaşların olsun. Doğum günün kutlu olsun.

doğum günü mesajları

 • Kelebeğin kanadı kadar hafif olsun kederlerin. Doğum gününde bilmen gereken en önemli şey, sonraki doğum gününün sandığından çok daha hızlı bir şekilde geleceğidir. Bu yüzden de mutlu olmak için acele etmelisin. Zaman hızla akarken sen geride kalma. Doğum gününü en içten dileklerim ile kutluyorum. Her daim mutlu olmanı diliyorum.

doğum günü mesajları

 • Tesadüfen doğduk ve mecburen yaşıyoruz belki ama doğarken ağladık diye ömür boyu ağlamayacağız. Mutlu olmanın ne kadar da kolay olduğunu hala keşfetmediyseniz bilmelisin ki hayatın güzel olduğunu anlatan binlerce güzel anıya ve de binlerce önemli sebebe sahipsin. İyi ki varsın!

doğum günü mesajları

 • Şu hayatta bir eşi daha olmayan bir güzellik varsa, o da kalbindeki sevgidir. Yaşamının bundan sonrasının sevgi ile dolu, her anı ile aşk dolu geçmesi için önce sevmeyi öğrenmelisin. Sana dostundan bir öneri; sevdiğin sürece yaşamın güzelliklerini keşfedebilirsin. Seni çok seven dostun… Nice güzel yaşlara…

doğum günü mesajları

Etkileyici doğum günü mesajları ile çevrenizdekiler için daha özel olabilirsiniz. Çünkü doğum günleri kişilerin en çok ilgiye açık oldukları zamandır ve insan sevgisini hissettiği kişileri unutmaz. Eğer sevdiğinize sevginizi söyleyemiyorsanız, doğum günü muhteşem bir zamanlama olacaktır. Özel doğum günü mesajları ile aşkınızı ilan edebilir ve onun kendisini çok özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Sevgiliye doğum günü hediyeleri ile birlikte muhteşem kutlamalar organize edilebilir. Doğum günü tebrik mesajları özellikle uzakta olan sevdikleriniz için güzel bir kutlama alternatifi olacaktır. Elbette ki yüz yüze yapılacak bir kutlama daha etkili olur ancak sevdiğinizin yanında olamıyorsanız ya da yüzüne karşı duygularınızı ifade etmekte çekiniyorsanız bu mesajlar tam size göre. Farklı doğum günü mesajları sunarak, sizin için çokça alternatifi bir araya getirmemiz ise hem sevgiliniz hem kardeşiniz hem de arkadaşınız gibi yakınlarınızın ayrıca iş arkadaşlarınızın doğum günlerini rahatlıkla kutlayabilmeniz içindir. En güzel doğum günü mesajları ile devam edecek olursak bu kez daha romantik seçenekler geliyor… Dogum gunu kutlama mesajlari ile yakalanmak istenen büyülü atmosfer bu seçenekler ile kolayca elde edilebilir.

 • Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutluyorum ama öylesine değil, yüreğimin en derininden. Özlemin biteceği ve kavuşacağımız güne az kaldı. Biliyorum… Seni çok seviyorum. Varlığın yeter bana…

doğum günü mesajları

 • Dostluk kavramının sözlükteki karşılığı olduğun için, her zorlukta yanımda olduğun için, mutluluğumu da acımı da paylaştığın için, bir de beni karşılıksız sevdiğin için teşekkür ederim dostum. Seni çok seviyorum ve varlığından güç alıyorum.

doğum günü mesajları

 • Romantizmi derinden hisseder ama anlatamam. Bilirsin işte çok sever ama söyleyemem. Derim ki kalbimsin, nefesimsin, gözüm, kulağım, duygularımsın… Derim ki doğumumsun, ölümümsün, bugünüm ve yarınımsın. Derim ki sen canımsın, sevdiğimsin, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

doğum günü mesajları

 • Sevmekten değil de sevilmemekten korkuyor insan. Seni öyle çok seviyorum ki anlatamıyorum ama ya karşılıklı değilse ne yaparım bilmiyorum. Yeni yaşın bizim olsun mu? Yeni yaşında kalbinde bana yer var mı? Seni kelimeler ile ifade edemeyecek kadar çok seviyor, doğum gününü derin sevgim ile kutluyorum. Nice güzel senelere…

doğum günü mesajları

 • İşte bir yıl daha bitti ve günler hızla seni terk edip gitti. Ben ise seni hiçbir zaman yalnız bırakmayacağıma yemin ederim. Rabbim ömür verdikçe ellerim ellerinde olacak. Ne mutlu bize ki deli bir aşkın pençesine düştük. Ne mutlu bize ki buluşan gözlerimiz hiç ayrılmadı. Doğum günün kutlu olsun sevdiğim, varlığın ile şenlendirdin hayatımı. Güzel gözlerin daima gülsün, dileklerin gerçek olsun. Yeni yaşın tüm güzellikleri ayaklarına sersin…

doğum günü mesajları

 • Bugün doğum günün olduğu için farklı ve de özel olduğunu mu düşünüyorsun? Yanılıyorsun güzelim… Sen benim için her gün en az bugünkü kadar özel ve kıymetlisin. Seni öyle çok seviyorum ki, sen eşittin ben desem… İyi ki varsın!

doğum günü mesajları

 

Check Also

anneler günü hediyeleri

Anneler Günü Hediyesi | Anne Tasarımlı En Güzel Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir: Anneler Günü Hediyeleri Anneler günü hediyesi almak için geç kalmadan güzel seçenekleri değerlendirmeli …

Bir cevap yazın