Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / En Güzel Doğum Günü Hediye Fikirleri – 15 Doğum Günü Hediye Önerisi
doğum günü hediye fikirleri

En Güzel Doğum Günü Hediye Fikirleri – 15 Doğum Günü Hediye Önerisi

İster arkadaşınız olsun, ister sevgiliniz, ister aileniz, doğum günleri her zaman hediye telaşının arttığı dönemler olmuştur. Doğum günü hediye fikirleri sayesinde herkesi mutlu edebilecek hediye seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Siz de yazımızı inceleyerek doğum günlerinin en beğenilecek hediyelerini seçebilirsiniz.

Doğum Günü Hediyesi Ahşap Foto

doğum günü hediyesi ne olabilir

Doğum günü hediyesi fikirlerinin misyonlarından biri, hatıra kalmalarıdır. Arkadaşınıza vereceğiniz bu hediye ile hatıra kalacak en muhteşem doğum günü hediyesi sizden gelmiş olacak! 1,5 cm kalınlığında masif ahşaptan üretilen ürün, 22 cm x 30 cm ölçülerindedir. Göndereceğiniz resme göre dikey ya da yatay konumlandırılabilen ürün, duvara asma aparatı ile gönderilecektir. Masa üzerinde de kullanıma uygun olan ayağı ile gönderilecek hediye, lazer yakma işlemi ile işlenmektedir. Bu sayede yıllar geçse de yıpranmaz, silinmez. Ürün, size şık hediye paketinde ve hediye edilmeye hazır olarak gönderilir. Bunun için arkadaşınıza ait yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafı bize göndermeniz gerekmektedir.

doğum günü hediyesi ne olabilir
 

Kendin Yap Atatürk Silüetli Anı Fotoğraf Albümü

doğum günü hediye fikirleri

Doğum günü hediyesi ne alabilirim diye düşünenler için hem emek verilen, hem satın alınan bir hediye olan kendin yap albümleri, ister eşinize, ister sevgilinize, ister arkadaşınıza, tüm sevdiklerinizin doğum günlerine uygun bir hediyedir. Anı albümüne fotoğraflarınızı yerleştirebilirsiniz. Albümün ölçüleri 25 cm x 19 cm’dir. Albüm, 19 sayfadan oluşmaktadır. Notlarınızı, albümün siyah sayfalarına yazabilmeniz için size 1 adet beyaz jel tükenmez kalem ile birlikte gönderilecek ürün, kalın sert kapağa sahiptir. Ürün, size hediye paketinde gönderilecektir.

doğum günü hediye fikirleri
 

Aşık Kalpler İsim Yazılı 3 Boyutlu Led Lamba

doğum günü hediyesi fikirleri

Eşe ya da sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır, diye düşünenler için hem dekoratif, hem romantik bir hediye olan ürün, sarı renk ışık vermektedir. Akrilik levha ve masif alt kısımdan oluşan iki bölümü ile sağlamlığı üzerine çalışılmış ürün, akrilik levhanın lazer ile kesilmesi ile üretilmiştir. Evde ya da ofiste dekoratif amaçlı kullanılabilen ürünün alt kaidesi 14 cm x 3 cm boyutlarındadır. Balon tasarımlı led lambalarının altında isim, sonsuzluk simgesi ve tarih yazılabilmektedir. Ürünün toplam ölçüsü 20 cm boy, 14 cm en şeklindedir. Ürün, hediye kutusunda korunaklı olarak gönderilmektedir.

doğum günü hediyesi fikirleri
 

Kız Arkadaşa Hediye Kuru Yapraklı Kolye

doğum günü hediyesi ne alabilirim

Bazen bazı arkadaşlıkların yakınlık derecesini hesaplayamayız. Belki flört ediyoruzdur, belki sadece arkadaşızdır. Ancak ne olursa olsun, o gün geldiğinde doğum günü hediyesi ne alınır diye düşünenlerin imdadına yetişecek ürün, zarafeti ile göz kamaştıran bu kolye olacaktır. Doğal ahşap ve epoksi malzeme kullanılarak el yapımı şeklinde üretilen ürün, yalnızca bir tane üretilmektedir. Tek tek üretilen el yapımı ürün, 35 cm askı boyuna sahiptir. Doğal ahşap ve reçine kullanılarak üretilen ürün, size özel kutusunda gönderilmektedir.

doğum günü hediyesi ne alabilirim
 

Kişiye Özel Kutusunda Cüzdan Tesbih Seti

doğum günü hediyesi ne alınır

Doğum günü hediye önerileri arasında en tarz sahibi önerilerden olan bu set, bir cüzdan ve bir tespihten oluşmaktadır. Set içerisindeki cüzdan, hakiki deriden imal edilmiştir. kullanışlı olması ile bilinen hediye, hem sevgiliye, hem de erkek arkadaşa uygundur. Resmiyeti sayesinde alacağınız erkeği mutlu etmesi garanti olan set, siyah ve taba olmak üzere iki renkten oluşmaktadır. 2 adet para koyma gözü olan cüzdan, 11,5 cm x 9,5 cm ölçülerindedir. Ürün içerisindeki tespih ise pirinç taşından üretilmiştir. Yıldız taşının da kullanıldığı ürün, 32 gr ağırlığındadır. Hediye, tasarım kutusu ile gönderilmektedir.

doğum günü hediyesi ne alınır
 

Tektaş Yüzük Hediyeli Sevgili Sepeti

doğum günü hediyesi ne alınır

Sevgiliye doğum günü hediyesi önerileri arasında en sevimlilerinden olan bu sepet, içerisinde seni seviyorum temalı 10 adet ürün bulundurmaktadır. İçerisinde bir adet kurmalı vosvos olan bu ürün, seni seviyorum kartlarından da 365 adet bulundurmaktadır. Ürün içerisinde kalp balon, süsleme çiçeği, tektaş yüzük, çikolata, çiçek, mum ve lavanta kasesi bulunmaktadır. Lavanta kesesi içinde bulunan gerçek lavantalar, sürekli olarak koku vermektedir. Çikolata, birinci kalite sütlü çikolatanın paketlenmesi ile hediye edilmeye hazır hale getirilmiştir. Çiçekler, tekli olarak, yapay türde gönderilmektedir. Hediye paketi ile gönderilen ürün, birbirinden güzel içeriği ile sevdiklerinizi mutlu etmeye hazırdır.

doğum günü hediyesi ne alınır
 

Kişiye Özel Karakalem Fotoğraf Baskılı Anahtarlık

doğum gününde ne alınır

En yakın arkadaşa doğum gününde ne alınır sorusunun cevabı olmaya aday bu anahtarlık, iki yüzüne de gönderdiğiniz fotoğrafın karakalem efektli hali basılarak gönderilmektedir. Kaliteli bir baskı için en az 1 MB boyutunda fotoğraf göndermelisiniz. Arkadaşınızla göndereceğiniz fotoğraflar, 5 cm x 5 cm boyutlarında bir levhaya basılmaktadır. Anahtarlık, sert, parlak ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşmaktadır. Özenli bir hediye paketi ile gönderilen ürün, en yakın arkadaşınızı mutlu etmeye hazır!

doğum gününde ne alınır
 

Kişiye Özel İsim Yazılı Harf Çikolata

doğum gününde alınacak hediyeler

Çikolata severlere en uygun doğum günü hediyesi ne olabilir? Tabii ki kişiye özel isim yazılı çikolata! Üzerine çikolatalardan oluşacak not için istediğiniz ismi yazdırabilir, dilerseniz Mutlu Yıllar, İyi Ki Doğdun benzeri, en fazla 12 karakterden oluşan not da yazdırabilirsiniz. Kutuda toplam 78 gr çikolata bulunmaktadır. Sütlü çikolataların harf kalıplarına dökülmesi ile üretilen ürün, özel paketi ile sizlere gönderilmektedir.

doğum gününde alınacak hediyeler
 

Kişiye Özel 24’lü Çikolata ve Çay-Kahve Kupası

doğum günü hediye önerileri

Doğum günü hediye önerileri arasında hem sevgiliye, hem arkadaşa uyarlanabilecek nadir ürünler arasında yer alan bu hediye, istediğiniz fotoğrafın üzerine bastırılmasıyla istediğiniz forma dönüşebilecek bir üründür. Göndereceğiniz yüksek çözünürlüklü fotoğraf, hem kupaya, hem de 24 adet çikolata üzerine basılır. Çikolatalar marka etiketlidir ve el değmeden hazırlanır. Taze ve günlük olan çikolataların her birinin üzerinde gönderdiğiniz fotoğrafı taşıyan etiket bulunmaktadır.ürün, özel kutusu ve hediye paketi ile size gönderilir.

doğum günü hediye önerileri
 

Kelime Bulmacalı İsim Yazılı Harf Çikolata

doğum günü hediyesi ne olabilir

Hem bulmaca hem çikolata severler için hazırlanan bu hediye, tamamen çikolata kullanılarak oluşturulmuş harflerden üretilmiştir. Dilediğiniz kelimelerle oluşturacağınız bulmaca için kelimelerinizi bize gönderin, olabilecek en kusursuz bulmacayı yapıp size yollayalım. Hediye, size özel hediye paketinde gönderilecektir.

doğum günü hediyesi ne olabilir
 

Shot Bardağı Sunum Tepsisi Seti

doğum günü hediye fikirleri

Sunum seti, içerisindeki 2 adet shot bardağı ve tepsisi ile kusursuz doğum günü hediyeleri arasında yer almaktadır. hem arkadaşa hem sevgiliye alınabilecek hediyeler arasında yer alan ürün, üzerine isim ve baş harfler yazılarak özelleştirilmektedir. Masif ahşaptan üretilen sunum tepsisi üzerine, en fazla 50 harften oluşan bir mesaj işlenebilmektedir. Ürün üzerine yapılan kazımalar, lazer yakma tekniği ile yapıldığından asla çıkmaz ve yıpranmaz. Ahşap tepsi 12 x 30 cm ölçülerindedir. 2 adet shot bardağı 40 cc hacmindedir. Ürün hediye paketi ile gönderilecektir.

doğum günü hediye fikirleri
 

Check Also

sevgiliye yeni iş hediyesi

Yeni İşe Başlayan Sevgiliye Ne Hediye Alınır? Yeni İş Hediyeleri

Sizin değerliniz, kıymetli sevgiliniz yeni işe başlıyorsa, onun bu stresi azaltmasına yardımcı olacak yine sizsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.