Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Babaya Güzel Sözler, En Anlamlı Babalar Günü Sözleri
babalar günü sözleri

Babaya Güzel Sözler, En Anlamlı Babalar Günü Sözleri

Dünyada hiç kimsenin yerine geçemeyeceği kişi babanızdır şüphesiz. Bir babanın vereceği güven de sevgi de eşsizdir ve başka hiç kimse onun yerini dolduramaz. Bu yüzden de babalarımızı mutlu etmek için çeşitli küçük sürprizler yapabilir, ona ne kadar özel olduğunu hissettirebiliriz. Babaya güzel sözler söylemek, bu sözlerin anlamları ile gönlünü fethetmek ise çok kolay.  Babaya söylenen güzel sözler, onun mutlu olması için yeter de artar bile ama siz isterseniz bir de küçük hediye seçebilir, onu duygu dolu gözyaşları içerisinde bırakabilirsiniz. Merak etmeyin, mutluluk gözyaşları olacak bunlar. Kim evladının sürprizi ve sevgisi karşısında mutlu olmaz ki? İşte bu yüzden siz de babalara güzel sözler ile sürpriz yapabilir, babalar günü ya da benzeri tüm kutlanası zamanları özel bir anı haline getirebilirsiniz. Seçeceğiniz babaya söylenecek güzel sözler konusunda yaptığımız liste ile size yol gösterirken, diğer taraftan da erkeğe hediye önerileri ile hediye seçiminizi kolaylaştırıyoruz. Babalar günü mü geldi; hiç dert etmenize gerek yok. Babanızın doğum günü mü yaklaşıyor; panik olmadan sürprizinizi hazırlayabilirsiniz. Birkaç dakikalık bir sipariş süresi, hediyenizin hazırlanıp gönderilmesi için yeterli. Şimdi ise öncelikle babaya söylenecek en güzel sözler ile işe başlayalım.

Dikkatinizi Çekebilir ► Babalar Günü Hediyeleri

 

 • Minicik bir bebekti, savunmasız ve sevgiye muhtaçtım. Bugün ise büyüdüm ve kocaman oldum ama yine de sana ve sevgine muhtacım babacığım. Hayatımın anlamı, varlığımın sebebisin. Ne mutluyum ki senin gibi bir babaya sahibim. Seni çok seviyorum.

babaya güzel sözler

 • Bir evladın sahip olabileceği en mükemmel babaya sahibim ben. Hayatımın her anında babamla gurur duyuyor, her gün onu ne kadar çok sevdiğimi düşünüyorum. Bazen düşünüyorum da, babacığım sen gizli bir süper kahraman olabilir misin acaba? 🙂

babaya güzel sözler

 • Sevgi, belki tek bir kelime olabilir ama anlamı herkesin taşıyamayacağı kadar ağır olan bir kelimedir. Babalar ise bu kelimeyi tüm anlamları ile benliğinde barındırır. Sırf yavrusu için… Sen sırtında taşıdığın yükle bize mükemmel bir hayat sundun babam. Bugün ise sıra bizde! Seni mutlu etmek bizim görevimiz. Babalar gününü kutluyor, seni çok seviyoruz.

babaya güzel sözler

Babaya Hediye Kol Düğmesi

Babaya Hediye Kol Düğmesi

Babaya Hediye Kol Düğmesi

Kol düğmeleri özellikle günlük yaşamında klasik giyinmeyi tercih eden beyler için olmazsa olmazdır. Siz ise babanıza olan sevginizi her an hissettirmek için bu tür bir hediye tercih edebilirsiniz. Kol düğmelerinin göz alıcı olmasının temel sebebi ise kişiye özel olmasını sağlayan harf detaylarıdır. Harf seçimlerinde isterseniz babanızın isim ve soy isminden etkilenebilirsiniz, isterseniz de hem babanızın hem de sizin baş harflerinizi kullanabilirsiniz. Kolayca sipariş vererek babanız için hediye olayını çözebilirsiniz.

Babaya Hediye Kol Düğmesi
 

Babaya Hediye Kol Düğmesi

 • Zamanın nasıl geçtiği pek anlaşılmıyor. Bir gün uyanıyor ve bakıyorsun ki, saçların ağarmaya başlamış. O genç cahilliğin ortadan kalkmış da sanki bir anda baban gibi olmuşsun. Ben bugün seni anlıyorum babacığım. Belki biraz geç, belki biraz yetersiz ama pişmanlığım büyük. Seni kırdığım, üzdüğüm günler için özür dilerim babacığım. Her zaman seni çok sevdiğimi bil.

babaya güzel sözler

 • Kanadı kırık kuş ne demektir anlamazdım önceden. Anladım ki sensizlikmiş. Bir insanın iki kanadı vardır adeta bir kuş gibi. Biri annesi, biri de babası. Senden uzakta benim bir kanadım kırık babacığım. Sensiz uçamaz bu kuş. Özlemin artıp taşmadan dön gel de söndür özlem ateşini…

babaya güzel sözler

 • Kızlar babalarının yaptıklarını da söylediklerini de asla unutmazlar. Babacığım ne elimi tutup bana hayatı göstermeni unuttum, ne de sevginin sıcaklığını. Uzakta bile olsam her zaman kalbinin sesini duyabiliyorum. Seni çok seviyorum benim biricik kahramanım.

babaya güzel sözler

Babaya Esprili Hediye Mutfak Önlüğü

Babaya Esprili Hediye Mutfak Önlüğü

Babaya Esprili Hediye Mutfak Önlüğü

Babanızın mutfak becerilerini sergilemesi için ona bir fırsat verin! Ne zamandır bunun için zaman ayırmak istiyor ama bir türlü fırsat bulamıyorsa, babanıza bu özel hediye ile zaman ayırma imkânı verebilirsiniz. Ona mutfak önlüğünü hediye edip, yüzündeki gülümsemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Sipariş vermek için bir iki dakikanızı ayırmanız yeterli. Baskı kalitesi, kumaş özellikleri ve de kişiye özel oluşu ile göz kamaştıran bir hediyeye bu kadar kolay ulaşabilecek olmanız sizce de harika değil mi?

Babaya Esprili Hediye Mutfak Önlüğü
 

Babaya Esprili Hediye Mutfak Önlüğü

 • Bir babanın edeceği dua, hiçbir engel ile karşılaşmadan Allah’ın huzuruna çıkarmış. Babacığım benim için ettiğin dualar kabul olmuş olsa gerek ki ben bugün mutlu ve huzurlu bir insanım. Senin gibi özel bir babanın eseri olarak, ben iyi bir insan olmanın önemini biliyorum. Seni çok seviyorum babam, seninle daha çok güzel anılar biriktireceğiz.

babaya güzel sözler

 • Eğer baban yanındaysa hiçbir şey korkutamaz seni. Bir babanın gücü dağları deler, bir babanın sözü demiri keser. Eğer bir baban varsa, sen dünyanın en güçlü insanısındır. Ben babam ile dünyanın en güçlü insanıyım. Varlığına şükürler olsun babacığım.

babaya güzel sözler

 • Baba dediğin heybetli bir çınar ağacı gibidir. Belki meyvesi yoktur ama gölgesi her şeye bedeldir. Babacığım, endişelenme gölgen yeter…

babaya güzel sözler

 • Kalbi sevgi ile dolu, yüzü ciddi olsa bile, yüreği eğlenceli ve neşeli olan, elleri sıcacık, gözleri ateş gibi olan babacığım. Cömertliği de, kibarlığı da, adabı da senden öğrendim. Hayatı bana sen öğrettin. Olmasaydın olmazdım. Sensiz bu yaşama alışamazdım ki… Yol gösterenim sen oldun hep. Seni çok seviyorum.

babaya güzel sözler

Babaya Özel Tasarımlı Viski Seti

Babaya Özel Tasarımlı Viski Seti

Babaya Özel Tasarımlı Viski Seti

Özel günlerin vazgeçilmezi olan Viski, ancak özel kadehler ile anlamlı olur. Özellikle önemli günlerin, kutlamaların ve bir araya gelen dostların vazgeçilmezi olan set, babanız için güzel bir hediye olacaktır. Üstelik tasarımının özel oluşunun yanı sıra, set üzerinde yer alan isimler ile hediyeniz çok kıymetli bir hal alıyor. İsimden tarihe pek çok özel detay, bu set üzerinde hayat bulacak ve her zaman sizin babanıza verdiğiniz değeri hatırlatacaktır. Unutulmaz hediyeler için doğru yerdesiniz…

Babaya Özel Tasarımlı Viski Seti
 

Babaya Özel Tasarımlı Viski Seti

 • Ana baba ocağı öyle sıcaktır ki, kışın ocağında odun yanmasa bile üşümezsin. Çünkü orada ana baba yüreği bir kor gibi yanar da sevgisi ile ısıtır seni.

babaya güzel sözler

 • Babacığım bana emeğin çoktur. Ne anlatmakla biter, ne yazmakla… Ama bana yaptığın en büyük iyilik nedir biliyor musun? Bana iyi bir örnek olmandır. Sen benim örneğin, doğrumsun… Seni her şeyden çok seven kızın…

en güzel babalar günü sözleri

Babaya güzel özlü sözler ile dünyanın en büyük mutluluğunu ve hatta dünyanın en unutulmaz hediyesini verebilirsiniz. Babanızın mutluluğu sadece sizin değil çevrenizdekilerin de gözünden kaçmayacaktır. Böylesine büyük bir mutluluk her şeye değmez mi? Değer elbette… Üstelik mutluluk vermek, onu şaşırtmak için uzun sözler, mektuplar yazmanız şart değil. Babaya güzel sözler kısa olarak da yazılabilir. Önemli olan yan yana gelen kelimelerin anlattıklarıdır. Eminiz ki babanızı duygulandırmaya birkaç kelime yetecektir. Zaten baba yüreği neredeyse anne yüreği ile yarışır, bazen annelerimizden daha duygusal olduklarını görürüz. İşte bu yüzden de babaya en güzel sözler seni seviyorum ile başlayıp, seni seviyorum ile bitenlerdir. Diğer taraftan babanız için küçük fakat anlamı ile kalpleri fethedecek bir hediye de satın alabilirsiniz. Bunun için ise sunduğumuz indirimli babalar günü hediyeleri önerilerimiz tercihiniz olabilir. Bundan önce babalar günü ve bunun yanı sıra doğum günü gibi özel kutlama günleri için tercihiniz olabilecek güzel ve özel sözler ile devam edelim. Öncelikle özlü söz seçimini yapmanız, hediye seçimini de sizin için kolaylaştıracaktır. İşte birbirinden ilgi çekici, babaların gölünü fethedecek babalara özel sözler!

 • Babam evin direğidir. Evimizin güven verenidir. O olmasa ne yaparız hiç bilmem… Biz babamsız bir günü bile düşünemeyiz. Seni çok seven ailen…

en güzel babalar günü sözleri

 • Senin kocaman bir kalbin var babacığım biliyorum. Senin pamuk gibi bir yüreğin var babacığım hissediyorum. Senin güçlü kolların dünyanın en rahat yastığıdır bana ve senin nefesin beni en güzel masallara götüren bir büyüdür babacığım. Sen benim çocukluğum, sen benim yetişkinliğim, sen benim karakterim, iyim, kötüm ve her şeyimsin. Sen bir tanesin babacığım.

en güzel babalar günü sözleri

Babaya Özel Tasarımlı Viski Seti

Babalar Günü Hediye Önerisi Kartal Figürlü 3lü Aile Tişörtü

Babalar Günü Hediye Önerisi Kartal Figürlü 3lü Aile Tişörtü

Üç kişilik mini ailelere, eğlenceli bir Tişört seti tasarlanıyor. Bu şık Tişört tasarımlarına hızlıca ulaşabilirsiniz. Beden seçimlerini yapıp isimleri belirtmeniz, bu özel ürünlere sahip olmanız için yeterli. Aile birliğini simgelerken, sizin ne kadar da özel olduğunuzu da gösteren hediyeniz, babanızın da çok hoşuna gidecektir. Hele de Beşiktaşlı bir babaya sahipseniz, bu tasarımlar babanızı mutlu etmek için yetip de artacak bile. Kalitesi ile şaşırtan, dikkatleri her daim üzerinde toplayacak olan hediyenize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Babalar Günü Hediye Önerisi Kartal Figürlü 3lü Aile Tişörtü
 

Babalar Günü Hediye Önerisi Kartal Figürlü 3lü Aile Tişörtü

 • Bugünlere gelmem kolay olmadı elbette, çok emek verdim, çok yoruldum. Ancak en az benim kadar çok yorulan biri daha var, o da sensin babam. Biliyorum kaç gece uykusuz kaldığını, kaç gün gözlerin yolda beni beklediğini. Benimle birlikte ağlayıp, beni güldürmek için kılıktan kılığa girdiğini unutmadım. Benim kıymetlim, canım babam. Ben senin emeklerini hiç unutmadım, unutamam ki… Seni çok seven kızın…

en güzel babalar günü sözleri

 • Bana güç veren, bana umut veren ve sevincimin mutluluğumun mimarı olan babam, iyi ki varsın. İyi ki doğdun!

en güzel babalar günü sözleri

 • Eğer dünya üzerinde kelimelerin anlatamaya yetmediği bir varlık varsa o da sensin babacığım. Fedakârlığın, karşılıksız sevginin canlı örneği, benim biricik babacığım…

en güzel babalar günü sözleri

 • Bazen hayat sevenlerin arasına yollar koyuyor da sevgi daha çok katlanıyor ve kavuşma anının hayali kuruluyor. Babacığım, mesafeler engel değil ki bize. Geleceğim çok yakında ve yine küçük kızın olarak sarılacağım boynuna… Az kaldı babacığım, seni çok özledim biliyorsun…

en güzel babalar günü sözleri

 • Doğduğum günden bu yana hiç bırakmadın ellerimi biliyorum. Kanımın en deli aktığı zamanlarda bile bıraktığını sandığımda bile sen her zaman arkamdaydın. Sen benim görünmez elim, koruyucu meleğim oldun. Baba sen ne çok savaş verdin benim için. Babacığım bunu senden başka kim yapardı ki? Babacığım, canımın içi, gözümün nuru, her şeyim. Ben seni çok seviyorum. Kelimeler ile anlatılmaz, şarkılar türküler anlatmaya yetmez…

babalar günü için sözler

 • Gölgesinde dinlendiğin, koşup yorulduğunda soluklandığın, derdin olduğunda anlattığın o büyük ağaçtır baba. Onun gölgesini başka biri ile karşılaştırmak ne mümkün. Seni çok seviyorum babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü için sözler

 • Sabrın, sıcaklığın, şefkatin, fedakârlığın, gücün ve umudun ile bir dünya yarattın bize de dertten tasadan uzak, mükemmel bir hayat kurdun.

babalar günü için sözler

Babalar Günü Hediyesi Deri Cüzdan Tesbih Seti

Babalar Günü Hediyesi Deri Cüzdan Tesbih Seti

Babalar Günü Hediyesi Deri Cüzdan Tesbih Seti
Babaların olmazsa olmaz aksesuarları olan tesbih ve cüzdan bu kez oldukça dikkat çekici tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Fatih Sultan Mehmet tuğrası ile bezeli olan set, özellikle tarihe ve de Osmanlı İmparatorluğuna meraklı olan babalar için mükemmel bir hediyedir. Kolayca bu seti sipariş edebilir ve babanızın övünerek kullanacağı bir hediye seçebilirsiniz. Üstelik renk alternatifleri ile büyük bir kolaylık sağlanıyor. Babanızın unutamayacağı bu seti hemen şimdi sipariş edin, babanızı özel günlerinde yalnız bırakmayın!z.

Babalar Günü Hediyesi Deri Cüzdan Tesbih Seti
 

Babalar Günü Hediyesi Deri Cüzdan Tesbih Seti

 • Kocaman bir çınar ağacı, dalları budakları sevgi ile yeşeren… Gölgesinde soluklananların huzur bulduğu, gücü kuvveti ile kötülüklerden koruyan… Sen bir çınar ağacısın baban. Bizim her zaman arkamızda olan, bizi dünyanın en mutlu çocukları olarak yetiştirensin… İyi ki varsın güzel babam. Seni çok seviyoruz.

babalar günü için sözler

 • Ben hayatta en çok babamı sevdim. Babam benim olmazsa olmazım, her zaman yanımda olanım ve en büyük destekçim. Bir gün olur da bu dünyadan gider de sevgili rabbine kavuşursan, hasretin en büyük korkumdur. Seni çok seviyorum, çiçek kokulu babam. İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın.

babalar günü için sözler

Bugün özellikle babalar günü yaklaşırken, babaya güzel sözler söylemenin ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Babalarımızın bu sözler ile birlikte ne kadar da mutlu olduğunu görmek, dünyaya bedeldir. Bunun için yapılacaklar ise çok basit aslında; babalar günü mesajları arasından ilgimizi çeken bir tanesini seçmek, bir de küçük ama güzel bir hediye seçmek, bir babanın mutlu olması için yeterlidir. Son olarak önereceğimiz güzel sözler ile siz de babanıza özel günler organize edebilir, onun için sürprizler hazırlayabilirsiniz. Biliyorsunuz, belli ve özel bir gün aramak her zaman gerekli değil. Babanız için hazırladığınız sürprizi, sıradan bir günde de sunabilirsiniz. Bunun için sadece duygularınızı ifade eden sözleri bulmanız yeterli olacak. Hediyeniz de sadece babanızın mutluluğunu perçinleyecek küçük bir detay. Asıl sözleriniz ile mutluluk gözyaşlarına boğulacaktır babanız.

 • Bana sabrı da mutluluğu da öğreten sensin sevgili babacığım. Sen öyle bir güneşsin, öyle bir şanssın ki benim için, tarif etmek mümkün değil. Bir gün gelip de bu kadar büyüyeceğimi hiç düşünmemiştim. Bugün ise ben de koca bir adam oldum ve seni artık çok daha iyi anlıyorum. Hatalarım için özür dilerim babacığım. Seni gerçekten çok seviyorum.

babalar günü için sözler

 • Doğduğum gün başladı bizim sevdamız, hatta belki 9 kadar öncesinde… Biliyorum çünkü ben her zaman senin sevgini, sıcaklığını hissettim. Biliyor musun babacığım, ben hiç ömrümde kendimi yalnız hissetmedim. Çünkü sen her zaman benimleydin. İyi ki varsın canım babam…

babalar günü sözleri kısa

 • Kalbi sevecen, sevgi dolu babacığım… Bir eşin daha yok şu dünyada. Seni melekler mi getirmiş benim için bilmiyorum. Ama bir mucize olmalısın, başkası mümkün değil… Mucizem, kahramanım, canım babam…

babalar günü sözleri kısa

 • Bana hayatın anlamını öğreten kahraman babam, senin gösterdiğin yollarda büyüdüm ben de hatalardan uzak kaldım. Sen iyiyi doğruyu göstermekten yorulmadın, hatta ben isyan bayraklarını çeksem de sen elimi tutmaya devam ettin. Ne zormuş baba olmak, ben bilememişim. Biriciğim, kıymetlim, can yoldaşım… Benim için de annem için de ne kadar kıymetli olduğunu biliyorsun değil mi?

babalar günü sözleri kısa

 • Gözlerine kurban olduğum, sözlerine hayran olduğum. Rabbimin bahşettiği en büyük şansım, can yoldaşım, bir tanem, can tanem… Evet, sensin babacığım. Benim senden başka kimim var ki şu yalan dünyada. Bir sana hasretim, yanındayken bile… Seni çok seviyorum, gözlerinden öpüyorum babacığım.

babalar günü sözleri kısa

 • Hiç aklıma gelmezdi bir gün benim senin yerine geçeceğim. Hiç aklıma gelmezdi kızdığım her sözünü benim de evladıma söyleyeceğim. Çok cahilmişim, çok küçükmüşüm baba affet. Seni asıl şimdi anlıyorum. Seni çok seviyorum.

 

babalar günü sözleri kısa

Editörün Seçimi

aile sözleri

Aile Sözleri – Aile İle İlgili Yazılmış En Güzel 30 Söz

Hayatımızadaki en önemli kişiler genelde aile bireylerimizden oluşur. En iyi ve en kötü günlerimizde ailemiz …