Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / En Güzel Babalar Günü Hediyesi – Babalar Günü Hediye Fikirleri
babalar günü hediyeleri

En Güzel Babalar Günü Hediyesi – Babalar Günü Hediye Fikirleri

Babalar günü hızla yaklaşırken, evimizin kahramanlarına alacağımız hediyeler de kafamızda şekillenmeye başlıyor. Evdeki ekonomi sorumlusu, yüksek izin mercii babalarımıza en harika hediyeleri seçmek için sizlere yardımcı olmaya hazırız!

Bu özel günün ertesinde heyecanla hediye aramaya koyulmuşken, çoğu zaman kendisi için alışveriş yapmayan, evine daha iyi bakabilmek için çalışıp yorulan fedakar babalara, kişiye özel hediyeler burada sizleri bekliyor. Çakmaktan isme özel dergi kapağı tasarımlarına, baskılı kupalardan kalem setlerine oldukça farklı hediye çeşitlerimiz ile babaları mutlu etmeye kararlıyız!

Babaya Hediye Fotoğraflı İsme Özel Kupa

babalar günü hediyesi

İş yerinde ya da çay saatinde… Baba gittiği her yerde bizi hatırlasın diyenlere uygun babalar günü hediyesi kişiye özel fotoğraflı kupa! Çay ve kahve saatlerini şenlendirecek bu kupanın üzerine ailenizin en güzel resmini bastırabilir, evinizin babası için en uygun hediye tercihini yapabilirsiniz. Bunun yanında babalar günü hediyesi ucuz olsun diyenlere de en uygun seçenek olarak sunulabilecek kupa, süblimasyon yöntemi ile fotoğrafı seramiğe kusursuzca işler. Ortalama bir su bardağından biraz büyük şekilde size gönderilecek kupa, üzerine istediğiniz resmin basılması ile anlam kazanacaktır. Beyaz renkte olan kupa, uzun ömürlü baskı garantisi sunar.

babalar günü hediyesi
 

Esprili Mutfak Önlüğü

babalar günü

Yemek yapmayı seven babalara uygun esprili mutfak önlüğü hediyesi ile baba yemek yaparken gülümseyerek sizi düşünecek! Babalar günü için hediyeler arasında en sempatiklerden olan bu mutfak önlüğü, esprili hediyelerden hoşlanan babalara özel üretilmiştir. İsimlerinizi üzerindeki espriye dahil edeceğiniz önlük, mutfakta geçirilen vakitleri daha eğlenceli hale getirir. %100 pamuklu kumaştan elde edilen ürünün boyutu 80 x 60 cm’dir. Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 40 derecede 80 yıkamaya kadar dayanıklıdır. Evin annesi için kırmızı, babası için siyah üretilen önlük, çift olarak satılmaktadır. Babalar günü hediye fikirleri arasında en esprililerden olan ürün, babanızı gülümsetirken ne kadar sevildiğini anlamasına yardımcı olacak.

babalar günü
 

İsme Özel Çok Amaçlı Tükenmez Kalem

babalar günü için hediye

Ciddi babalara ciddi güzellikte bir hediye! Baba, isminin üzerine basılmış olduğu bu tükenmez kalemi iş yerinde kullanırken sürekli sizi düşünecek. Manevi hediyeler arasında baş köşeye oturan kalem; özellikle avukat, mühendis, öğretmen gibi kaleme ihtiyaç duyulan mesleklere sahip babalara hitap etmektedir. Kaleme ve metal kalem kutusuna baba ismi lazer teknolojisi ile yazıldığından çıkması mümkün değildir. Zaman içinde isimde herhangi bir silinme olmaksızın ömürlük kullanılacak bu hediye, üzerinde gerçek bir su terazisi de bulundurur. Babalar günü hediye önerileri arasında klas duruşuyla öne çıkan isme özel çok amaçlı tükenmez kalem, mavi renkte yazmaktadır. Kalem üzerinde 7 cm’lik bir cetvel bulunmaktadır. Bunun yanında kalem, arka kısmında tablet ve telefonlarda dokunmatik olarak kullanılabilecek yumuşak bir uç bulundurmaktadır. Bu ucun altında, arka kısımda bir düz ve bir yıldız tornavida bulunur. Adında bulunan çok amaçlı ibaresinin hakkını veren kalem, mat yüzeyi ile kaliteli bir duruş sergilerken, tutuşunun rahat olması ve elden kaymaması sayesinde kullanıcısına kolaylık sağlar. Özenle hediye paketi yapılarak gönderilen ürün, bu babalar gününde de babalara özel hissettirmek için sizlerle!

babalar günü için hediye
 

FSM Osmanlı Tuğralı Zippo Çakmak

babalar günü hediyeleri

Siyah mat ve metal mat seçenekleri ile babaları mutlu edecek Zippo çakmak, üzerinde Osmanlı tuğrası bulundurmaktadır. Manevi değeri yüksek olabilecek hediyeler arasında yerini alan bu ürün, babalar gününe özel hediyeler arasında karşımıza çıkmaktadır. Hediyelik çakmak modelleri arasında en kalitelilerden olan Zippo marka çakmak, Osmanlı’yı seven babalar için en güzel hediye alternatiflerindendir. Mekanik parçaları ömür boyu garantili olan ürün, çakmak gazı değil benzin ile çalışır. Karakteristik bir duruşu olan çakmağın üzerindeki Osmanlı tuğrasının alt kısmına babanın ismi lazer ile kazınır. Garanti belgesi ile gönderilen çakmak, fitil ve taşı değiştirilebilecek şekilde ayarlanmıştır. İlk babalar günü hediyeleri olmak için gayet uygun bir seçenek olan ürün, özenle paketlenmiş bir şekilde gönderilir.

babalar günü hediyeleri
 

Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan

babalar günü için hediyeler

Net, kaliteli, uzun ömürlü hediye seven asil babalara uygun deri cüzdan seçeneği, babalar gününde ne alınır, diye düşünenler için gayet makul bir seçimdir. Siyah ve taba renk seçenekleri ile bal kart koyma gözü bulunduran ürün, şık ve kullanışlı bir hediyedir. Üst kısmına büyük punto ile babanın adının baş harfi, karakteristik bir fontta işlenmekte, hemen altına aynı font, daha küçük punto kullanılarak babanın adı yazılmaktadır. İki adet para gözü ve fotoğraf ile kimlik için özel göz bulunduran ürün, kart bölmelerinin fazlalığı ile dikkat çekmektedir. Babalar günü için şık ve kullanışlı bir hediye olan deri cüzdan, özenle yapılmış hediye paketi ile gönderilir.

babalar günü için hediyeler
 

Kişiye Özel Fotoğraflı Kare Yastık

babalar günü hediyesi ucuz

Evinden uzakta olan babalara, duygusal eşlere, uzaktaki çiftlere en uygun romantik hediyeler arasında yerini alan resimli yastık, dekorasyonun en sevimli parçası haline gelecektir. İçi elyaf doldurulmuş ve dışı ayrı bir kılıfa fotoğraf baskısı yaparak hazırlanmış özel ürün, kare formundadır. Babalar günü hediyesi ne olabilir, diye düşünenler ve evlat/ eş hasreti çeken babayı duygulandırmak isteyenler için doğru seçim olan ürün, 40 x 40 cm’dir.

babalar günü hediyesi ucuz
 

Özel Gün Hediyesi Çakmak Plaka Anahtarlık Seti

babalar günü hediyesi ne olabilir

Bir çakmak ve bir plaka anahtarlıktan oluşan ikili set, babalar günü için hediye önerileri arayanların imdadına yetişiyor! Çakmağa isim ve tarih; plakaya isim ve seçilecek plakanın yazıldığı ürün, babaya kendini özel hissettirmek isteyen aileler için oldukça uygun bir fikirdir. Süblimasyon çakmak, çift taraflı baskıya sahiptir. 5 x 5 ve 3 cm ebatlarında olan çakmağa gaz doldurulabilmektedir. Çıkmayan baskıya sahip plaka, çelik anahtarlık halkası ile birlikte gönderilecektir.

babalar günü hediyesi ne olabilir
 

Kişiye Özel İsimli Tavla

babalar günü hediye fikirleri

Oyuncu babalara en uygun hediyelerden olan bu ürün, dışına da içine de ayrı isim yazdırabilme özelliğindedir. Dış kısma babanın ismi, iç kısma ‘en birinci tavlacı’ gibi esprili sözler ve yine babanın ismi ile istenen tarih yazılır. En güzel babalar günü hediyesini seçmek için heyecanla uğraşan ailelere, farklı bir hediye olarak şiddetle tavsiye ederiz. 24 cm en, 48 cm boy ve 6 cm yüksekliğe sahip ürün, ahşap pulları ve 2 adet zarı ile gönderilecektir. Özenle paketlenecek ürün, babalara en güzel hediyeler arasında yerini almakta.

babalar günü hediye fikirleri
 

Kişiye Özel Forbes Dergi Kapağı

babalar günü hediye önerileri

Esprili babalar günü hediyeleri arasında yerini alan ürün, sempatik babaları oldukça güldürecek! Babanın fotoğrafının kapağında bulunduğu sayfa için istediğiniz başlıkları siz seçebilirsiniz. Çerçevesiyle birlikte gönderilecek ürün, 27 cm en, 33 cm boya sahiptir.

babalar günü hediye önerileri
 

Erkeğe Özel Prestijli Hediye Seti

ilk babalar günü hediyesi

İçerisinde bir adet THEORİE marka gömlek, bir adet şık kravat ve mendil takımı, bir adet köstekli saat, bir adet deri cüzdan, bir adet deri kemer bulunduran ürün, klasik duruşuyla babalar günü hediyeleri arasında öne çıkanlardan. Hakiki deriden imal edilen cüzdan ve kemere eşlik edecek gömleğin bedenleri mevcuttur. Paket içindeki cüzdan ve kemerin siyah ve kahverengi seçenekleri bulunmakla birlikte, gömlek tek renk ve desensizdir. Klasik tarzdaki takım, özel günlerde evin babasına büyük kolaylık sağlayacaktır. Tarz kutusu ile hediye paketi içerisinde gönderilen ürün, bu babalar gününde oldukça şık bir hediye olarak babanızın aklına kazınacak!

ilk babalar günü hediyesi
 

Check Also

eşe anneler günü hediyesi ne alınır

Eşe Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır? Eşe İlk Anneler Günü Hediyeleri

En değerli varlığınız olan eşinize anneler günü için ne alacağınızı bulmak zorlu olabilir. Renkli, pratik, …