Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Aşk Mesajları, Sevgiliye En Anlamlı 20 Aşk Mesajı
aşk mesajları

Aşk Mesajları, Sevgiliye En Anlamlı 20 Aşk Mesajı

Birbiri ardına sıralandı kelimeler. Kelimeleri cümleler. Cümleleri toparladı aşk. Hepsini birden indirgedi. Seni Seviyorum dedi.

En güzel aşk mesajları her zaman kişinin kendi duyguları ile yazdıklarından çıkar. Özellikle aşık olduğun kişi senin duygularını daha çok merak eder. Birçok kitapta okuduğu cümleleri değil, aynadaki görüntüsünü değil, senin onu nasıl anlattığını merak eder. En güzel aşk mesajları uzun olur diye kafandan geçenleri yazamıyor olabilirsin. Ben yazdığım zaman kısa oluyor, önemsememiş gibi oluyorum diyerek kendi yazdıkların yerine başka cümlelerle sevgini ifade ediyor olabilirsin. Yalnız en güzel aşk mesajları her zaman uzun aşk mesajları olacak diye bir şey yoktur. Kendi nefesine sözcüklerini karıştırarak söylediklerin her zaman daha kıymetli olacaktır. Kısa ya da uzun. Anlamlı ya da anlamsız.

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgiliye Özel Hediye

 

Ben aşk mesajları yazsam anlamlı olmayacaktır diyebilirsin. Yalnız aşıkların farklı dilleri vardır. Onların ses tonları insanlığın göz genişliğinde değildir. Yürekler arasındaki iletişim birbirlerini nerede olsa duyar ne söylese anlar. Bu yüzden size özel olanları bir kez daha düşünerek kısa aşk mesajları ya da uzun aşk mesajları olarak ayırmadan hepsini karşınızdakine anlatmalısınız. Aşk iki kişilik yaşamın kendisidir. Bu yaşanılanlardan bir gerçeklik ortaya çıkar. Gerçekliği artık tek tek değil beraber yaşarsınız. Her şeyi beraber yaparsınız. Eski yaşamınızı anlatacak kelimelere ihtiyaç duyarsınız. Ben bekarken diye başlayan cümleleriniz olur, ben yalnızken diye başlayan alışkanlıklarınız olur. Bunların hepsini yeniden yazan ve değiştiren aşkın kendisidir. Bu yüzden bu değişimleri sadece anlatsanız bile size özel bir aşk mesajları romantik olur. Yağmurda ıslanmamak için bir dükkan kepenginin altına girmek çok sıradan bir davranış iken yanında aşık olduğun kişi varken bu bile değişir. İnsanlar sağa sola acele bir şekilde koşturarak bir şeylere yetişmeye çalışırken siz yağmurun damlalarında kendi yansımanızı görmeye çalışıyor olursunuz. Gülümsemeleriniz yerlerde biriksin diye her yağmur damlasına bir gülümseme hediye edersiniz. Bu yüzden hangi olayı nerede yaşıyor olursanız olun kendiniz anlatırsanız bu olayın size özel yanları ortaya çıkacaktır. Aşk mesajları uzun olabilir ya da kısa aşk mesajları olabilir. Önemli olan sizin dudaklarınız nefesinize ne kadar yön veriyor, aşkınıza doğru.

  • Hayatını senin yanında geçirmeyi düşünen birisi olarak bütün gün senin yanında kalabilirim bir tanem. Çocukça sorularım var şimdilerde. Günler mi büyük hayattan yoksa hayat mı büyük günlerden. Ben günlerin eksilttiklerinden korkuyorum. Her gün yeni baştan heyecanla sana uyanırken hayatı, günün içerisinde de benden eksilttiklerini düşünüyorum. Bir gün daha eksiltirken kendimden yeni bir hayat kazanıyorum seninle. Hayatın büyüklüğü seninle geçirdiğim günlerden, günlerin büyüklüğü ise beni eksik bıraktığı zamanlardan geliyor. Bu zamanlara senin yanında olamadıklarım adını verdim. En günlük işlerde bile ayrılmak bana ağır geliyor. Öğrendiğim bütün hesapları bir anda karıştırıyorum. Yanımda kalmanı istiyorum. Hiç ayrılmamayı istiyorum. Artık hangi günlerin eksik hangi hayatın tam olduğunu anlarken hep yanımda olmanı istiyorum. Seni seviyorum bir tanem.

aşk mesajları

Aşk mesajları her zaman yazılı olmayabilir. Bazı zamanlar öyle hasretlikler vardır ki bir defter yazının yerine bir fotoğraf olsun istersin. Her gece yatağa girdiğinde düşlediğin o görüntü senin için canlılığını korurken hayatın deliklerinden akan ayrıntılar bir süre sonra yazılarla değil fotoğrafla canlanıyor. Yazılar görüntüyü değil o anın duygusunu verebiliyor, hatırlatabiliyor. Aşk mesajları resimli olması bu yüzden bazı zamanlar çok daha iyi gelebilir. Uzun zamandır görüşmeyen sevgililerde bir fotoğrafın yerini hiçbir şey tutamaz. Ben senin utanmanın pamuk şekerlerden yapıldığını biliyorum. Bütün tatlılığın yanaklarının pembeliğinden geliyor demek ile telefona gelen aşk mesajları resimli olduğu zaman o görüntü de bütün duygularını yeniden tanımlıyor. Aslında diyorsun, senin yanaklarının pembeliği ufuk çizgisinin uzaklığından geliyormuş. Takılmak ve yanına gelmek istediğim bulutların yumuşaklığında özledim seni.

 

Orijinal Doğal Viski Taşı

Orijinal Doğal Viski Taşı

Orijinal Doğal Viski Taşı

Benim sevgilim viski içmeyi çok sever ama yavaş içer diyorsanız viski taşları tam sizin hediye almanız için düşünülmüş. Sevgilinizin viskiyi içme süresinde viskinin ısınmasını engelleyecek bu taşlar viskinin içerisine buz atarak onun tadının bozulmasını da engelliyor. Akşamları televizyon karşısında bir kadeh viski içen sevgililer için bulunmaz bir hediye. İşlevi kadar görünümü de güzel olan bu taşlardan birkaçını viski şişenizin yanına koyarak dekor da yapabilirsiniz.

Orijinal Doğal Viski Taşı
 

Orijinal Doğal Viski Taşı

 

  • Geceleri yatağımın baş ucuna bir bardak su ve bir fotoğrafını koyuyorum. Birçok kişi ile iletişim kurduğum bir günde sana susamışlığımı gidermek için en yakınımdaki bardağa uzanıyorum. Sana uzanır gibi büyüyor ellerim. Dümdüz olduğum soluksuz rüyalarım şahit. Susamışlığım senin öpmediğin zamanlardaki gibi çatlatıyor dudaklarımı. Bir dikişte bitirmek hevesinde uyku sersemi kendimi yavaşlatıyorum. İçiyorum. Duruyorum. İçiyorum. Susamışlığım hiç geçmesin. Seni çok seviyorum.

aşk mesajları

Yazsam roman olur. Ne bilindik bir cümle. Neyi yazıyorsan onun romanı oluyormuş gibi. Aşkını yazarsan aşk romanı olur o zaman. Yalnız Raif Efendi duymasın. Bir ömrünü harcadı aşkına. Bir ömrünü sessizce ve sabırla. Kendine karşı sabır hayata karşı sessizlik. Pişmanlık gibi yaşadı aşkını. Bütün kaçırmışlığı üzerinde hastalanır gibi yaşadı. Aşk romanı olanları arasına girdi. Hem de en güzel aşk mesajları için yeni duygular uyandıracak güzel bir aşk romanı.

 

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Çerçevesi

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Çerçevesi

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Çerçevesi

Herkesin sevgilisi ile birlikte olan ve çok beğendiği bir fotoğrafı vardır. Özellikle uzun uzun bakmayı sevdiği ve ne kadar bakarsa baksın sıkılmayacağı bu fotoğrafı da kendisi gibi özel bir çerçeveye koymak istemez misiniz? Altın görünümlü olan bu çerçeve aynı zamanda isme özel olarak da yapılabilmektedir. Sevgilinizin ismini yazdırabileceğiniz, isimlerinizin baş harflerini yazdırabileceğiniz ya da evlilik yıldönümü gibi özel tarihleri yazdırabileceğiniz bu altın görünümlü çerçeve sizin için mükemmel bir seçenek.

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Çerçevesi
 

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Çerçevesi

 

  • Bir kitabın içerisinde görmüştüm seni. İzini takip etmek için diğer kitaplara da baktım. Kelimelerin arasındaki boşluklar dahil. Her harfi tek tek kaldırdım. Birçokları seni değil ama sana benzeyen birilerini anlatıyordu. En başlarda farklı tiplerle başlayan. Ağzı, dudakları, gözü, elleri seninkilerden çok farklı insanlar yaşıyordu o ciltlerin altında ve sayfaların arasında. Nedense sonra kahramanların hepsi bir biçimde sana dönüşüyordu. Senin ellerini görmeye başlıyordum. Senin ayaklarını ve ağzını. Senin saç rengine dönüşüyordu. Hem de öyle olmadığı açıkça yazdığı halde. Kelimelerin anlamını yitirmeye başladığı yer. Senin aşkının bir ortası yok. Bağlandıkça daha çok sana. Seni seviyorum kitapların arasında.

aşk mesajları

Aşk mesajları romantik olur. Gecenin bir saati mesajların pijamasını çıkardığı zamanlarda özellikle daha çok. Yalnız en güzel aşk mesajları her zaman tartışmalı bir konudur. Sabah uyandığında günaydın aşk mesajları da mahmurluğu ile seni karşılar. Gecenin bütün çıplaklığını sabaha karşı üşümüşlükleri ile örtmüştür. Şişmiş gözleri ile seni arar. Bakındığı yerlerde görür gecenin bayatlığını. Yalnız o bayatlıktır, sabahı taze kılan.

 

4 lü Sevgili Çorabı Seti

4 lü Sevgili Çorabı Seti

4 lü Sevgili Çorabı Seti

Çoraplarınıza baktığınız zaman üzerinde ne görüyorsunuz. Düz ya da desenli çoraplar sizin için çok sıradan geliyorsa bir de isim yazılı çorapları denemelisiniz. Sevgilinize ya da kendinize alabileceğiniz bu çoraplar sizin için çok eğlenceli olacak. Farkı renk tercihleri ile istediğiniz pantolonun altına giyebilirsiniz. Yorulduğunuz zaman ayaklarınızı sehpaya uzattığınızda üzerinde yazanları okuyarak yorgunluğunuzu atmanızda size yardımcı bile olurlar. Bir anda bütün yorgunluğunuzu unutturur.

4 lü Sevgili Çorabı Seti
 

4 lü Sevgili Çorabı Seti

 

  • Günaydın dediğin zamanlara bıraktım. Bunca sevgimi. Her gün yeniden yenilensin diye sabahın ilk gün ışığında. Giyinirken baktığın yerleri ezberledim. Odamız diye söylemiyorum. Her tarafa elbiselerinden bir renk diktim. Bugün gülümsediğinde hangi renk seni daha güzel gösterir. Gözlerimi açmıyorum. Parmak uçlarına basa basa yaptığın hareketlerini takip ediyorum. Nefesinin sıcaklığı eşlik ediyor ayaklarına. Uyandığımda karışmış saçlarını izliyorum. Ellerinin düzelteceği dokunuşları bekliyorum. Sabırla ve heyecanla. Bunca acıktım sana. Her sabah beraber. Yeniden uyanalım. Bütün günüm senin aydınlığın.

aşk mesajları

Aşk mesajları kısa ve öz olabilir. Özellikle aşk mesajları yeni olacaksa ve sürekli olarak yazan birisi değilsek aşk mesajları kısa ve öz olmalıdır ki her seferinde yeni bir şeyler söyleyelim. Kendimizi anlatırken tekrara düşmeyelim. Çünkü tekrara düşülebilecek en son konu aşktır. Herkesin kendisine özgü kendisi ile yenilenen bir duygudur. Bir kişi birden fazla kişiyle farklı zamanlarda aşk yaşamış olabilir. Yalnız her yaşadığı aşkı o aşkın özgünlüğünde hatırlıyordur. Aşkın biricikliği onu yaşayan kişilerde gerçekleşir.

 

Erkek Sevgiliye Hediye Kaslı Vücut Porselen Kupa

Erkek Sevgiliye Hediye Kaslı Vücut Porselen Kupa

Erkek Sevgiliye Hediye Kaslı Vücut Porselen Kupa

Sevgilinize spor yapması gerektiğini söylemeniz gerekiyor ama bir türlü söyleyemiyorsanız işte fırsat. Kırmızı kaslı vücut porselen kupa ile sevgilinize dolaylı yoldan spor yapması gerektiğini hiç ağzınızı açmadan her saat söylemiş olabilirsiniz. Sevgilinize alacağınız bu kupa ile onun üzerinde baskı kurarak yediklerine ve içtiklerine dikkat etmesini sağlayabilir ve böylelikle istediğiniz bir vücuda sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Elbette kupayı eline aldığında baklavaları olmayacak. Ama her eline aldığında spor yapmayı en az üç defa düşünecektir.

Erkek Sevgiliye Hediye Kaslı Vücut Porselen Kupa
 

Erkek Sevgiliye Hediye Kaslı Vücut Porselen Kupa

 

  • Yalnızlığımın sesini kısıyorum. Çoğalır dudakların kulaklarımda. Pembeliğine hasret kelimeler biriktirdim. Gecenin en koyu olduğu zamanlara. Bir ışık olsun. Ses olsun. Dokunamadığın zamanlarda kelime olsun. Halıya bıraktığım ayak izlerimin yanına. Beraber yürüyelim. Kollarımı omuz başlarından sallıyorum. Sallanıyor. Dokunamadıkça sana. Sallanıyor. Ellerimden tut. Götür beni. Nereye gidersen oraya.

aşk mesajları

En güzel aşk hediyeleri sevgiliye söylenen içten sözlerdir. Aşk mesajları uzun ya da aşk mesajları kısa olabilir. Her zaman yazılı değil bazen aşk mesajları resimli de olabilir. Yine de ağzımızdan dökülenler sevgilimizin yüreğini dolduruyorsa en güzel ve samimi olanlar bunlardır. Ayrıca güzel aşk mesajları uzun olacak diye bir şey de yok. Aşk mesajları kısa ve öz de olabilir. Yeter ki söylediklerinizi hissedin ve duygularınızı karşılıklı beraber paylaşın. Bu anlamda benim en sevdiğim aşk mesajları resimli aşk mesajları olarak uzun uzun baktıklarımdır. Beni olduğum yerden alıp götüren, bütün sıkıntılarımı unutturan ve bana tanıdık gelen bir gülümseme ile kendimi daha iyi hissederim. Resimli aşk mesajları zamana ayak uydurur. Ne kadar uzun bakarsan uzun aşk mesajları gibi ne kadar kısa bakarsan da kısa aşk mesajları gibi olur.

 

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Sihirli Kupa

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Sihirli Kupa

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Sihirli Kupa

Herkesin gözünün önünde sürekli olarak fotoğraflarınızın gözükmesinden rahatsız oluyorsanız bu sihirli kupa tam olarak size göre. Sadece sıcak su konulduktan sonra üzerindeki fotoğraf çıkan bu sihirli kupa istediğiniz zaman sevgilinizin resmini görmenizi sağlayacak. Sürekli gözünüzün önünde olmayan ama her dinlenme saatinizde ve bir şeyler içmek için hazırlık yaptığınızda sizinle birlikte yanınızda sevgiliniz varmış gibi hissettiren bu kupayı alabilirsiniz. Normal bir bardak gibi duran ama aslında sihirli olan bu bardak sevgilinize hediye olarak verdiğinizde onu ilk başta sıradan bir hediye gibi görecek ama sonra sürprizi anlayacaktır.

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Sihirli Kupa
 

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Sihirli Kupa

 

  • Geçip gitsin diyedir. Günlerin yorgunluğu. Akşamları geldiğim zaman anlarım. Senin yanında geçmiş bütün güzelliklerin bir de geleceği vardır. Yorgun olduğum zamanları hatırla. Nasıl da sırıtarak bakarım sana. Budur. Benim anlatmak istediklerimi ele veren. Senin gördüklerinin tercümesi. Dilimi keşfettiğin zamanlardan öncesi vahşiliğim ve dokunuşların sonrası uysallık. Elini saçlarımda gezdirdiğinde bir daha. Geçmektedir zaman ve geçsin diye senin yanından. Ellerimi sardım bedeninin etrafına. Senin bildiğin dillere bir yenisini ekliyorum. Görüyorum. Bütün huzurumu senin şeklinde. Hep böyle kalsın. Hiç bozulmasın diye.

aşk mesajları

Evlilik yıldönümü mesajları da aşk mesajlarının şekil değiştirmiş hallerinden birisidir. Yalnız evlilik yıldönümü mesajları kendi bünyesinde bir kesinlik taşır. Aşkına bir ömür boyu onun yanında olmak istediğini söylemiş ve karşılı almışsındır. Her seferinde hatırlayacağın en güzel sahneleri hatırlatır sana. Aşk mesajları yeni olabilir ama evlilik yıldönümündeki aşk mesajları eski mesajlardan seçilmiş de olabilir. Eski bir mesajın kendisini direk atabilirsin. Örneğin ilk tanıştığın zaman attığı mesajı hatırlıyorsan ya da sakladıysan onu evlilik yıldönümünde kullanabilirsin. İlk mesajın hatırlattığı o duyguları tekrar tekrar yaşamak çok güzel olacaktır. Yalnız evlilik yıldönümü mesajlarını normal aşk mesajı gibi atamazsın bir de yanında aşk hediyeleri olarak bir tane hediye seçmelisin. Hediye ile birlikte aşk mesajları kısa yollayabilir hediyeyi aldığı zamanki mutluluğunu daha da arttırabilirsin. Hediyeye her baktığında hediyenin yanında yolladığın aşk mesajı aklına gelecektir.

 

Sevgiliye Hediye İsim Yazılı Havlu

Sevgiliye Hediye İsim Yazılı Havlu

Sevgiliye Hediye İsim Yazılı Havlu

Sevgiliniz hem bisiklet sürmeyi çok seviyor hem de terli terli bisikletin üzerinde saatlerce duruyorsa ona bir bisiklet görselli havlu alabilirsiniz. Sevgilinizin yapmayı sevdiği sporu hem teşvik etmiş olacak hem de kendisine dikkat etmesini sağlayacaksınız. Bütün renkleri birbirinden güzel bu havlu setini almak için hemen sipariş verin. Özellikle yaz aylarına girerken bu güzel havlu setini kaçırmayın. Bisiklet sürmek güzeldir yalnız hasta olmamak için kendinize bakmak zorundasınız.

Sevgiliye Hediye İsim Yazılı Havlu
 

Sevgiliye Hediye İsim Yazılı Havlu

 

  • Saatlerin arasına sıkıştırdığım rüyalarımı kovalıyor akrep ve yelkovan. Orta çağ savaşçısı gibi zırhımı giyiyorum. Ağır ve hantal. Gece boyunca sürecek bir savaşa hazırlanıyoruz. Onlar umarsız ve dakik. Ben ise umutlu ve bilindik. Yorganı ayaklarımın altına alıyorum. Rüyama geleceğini biliyorum. Biliyorlar. En yenilmiş halim bile seni taşıyabilir sabahıma. Ertesi günüme. Yarınıma. Bütün gecemi bıraktım. Savaş meydanları büyüklüğünde yatağıma. Seninle birlikte uyuyacağımız günlere az kaldı. Sana sarılarak uyumayı bekliyorum. Kaldırdığım tüm kadehleri zafer sarhoşluğunda dudaklarından başlatacağım. Böyle böyle dinecek. Sensiz zamana olan savaşım.

aşk mesajları

Beraber geçirdiğimiz günleri bile sana anlatmak istiyorum. Ben de oradaydım ya demeni ister gibi. Yokluğuma bahane bulmam gerek. Elinden tuttuğuma inandıramazsın beni.

Aşk mesajlarını yazmak da okumak kadar zevklidir. Sabahları uyandığınızda telefonunuzda gördüğünüz günaydın aşk mesajları uzun bir gece yorgunluğunu üzerinde taşır. Gece boyunca atılmıştır ve sabaha birikmiş bir şekilde telefonunuzda sizin okumanızı bekler. Aynı şekilde gece yazarken de sabah sevgilinizin o mesajları okuyacağını bilmek sizin için büyük bir heyecan kaynağıdır. Üst üste mesaj atarsam uyanır mı uyanmaz mı diye merak eder bir yandan da mesaj atmaktan kendinizi alamazsınız. Gecenin sessizliğini bölen telefon sesini uykusuzluğunuz besler. Sabah siz uyurken gece attığınız mesajları okuduğunu bilmek sizin uykunuzu daha güzel yapar.

Aşk mesajlarını herkes yazabilir. İçinizden ne geliyorsa onu yazın ve sevgilinize yollayın. Önemli olan sevgiliniz için emek vererek bir şeyler yapmış olmanızdır. Hem onu çok sevdiğinizi gösterecek hem de kendinizi iyi hissettirecektir. Unutmayın en güzel aşk mesajları sizin kendi duygularınızı ve yaşanmışlıklarınızı anlattığınız aşk mesajlarıdır.

Check Also

babaya hediye

Babaya Alınabilecek En Güzel Hediye Fikirleri – Babaya Hediye

Babalar, evin direği gönüllerin dev çınarı ve hayata gözümüzü açar açmaz tanıdığımız ilk süper kahraman. …