Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Yakın Arkadaşa Doğum Günü Sürprizleri İçin Unutulmaz 20 Öneri
arkadaşa doğum günü sürprizleri

Yakın Arkadaşa Doğum Günü Sürprizleri İçin Unutulmaz 20 Öneri

En yakın arkadaşınızın doğum günü yaklaşıyor peki, sizin bu özel gün için bir planınız var mı? En yakın arkadaşlarımız hayatlarımızı pekçok yönden zenginleştirir ve çoğu zaman hayata bakış açımızı değiştirir. Kimimiz bu yakın arkadaşlıkları okul sıralarındayken, kimimiz ise sonradan edinmişizdir. Yakın arkadaş olmak için senelerin hiçbir önemi bulunmazken, her daim hayatımızın ilk sıralarında yer almalarını isteriz. Çoğu zaman kardeşimizden bile daha yakın hissettiğimiz bu can dostlarımızın doğum günü gibi özel günlerinde, onlara güzel sürprizler hazırlayarak bu mutlu günlerinin daha da keyifli geçmesini sağlayabiliriz. En yakın arkadaşa doğum günü sürprizleri için birbirinden farklı konseptler bulabilirsiniz. Sınıf arkadaşlarınızla bir cafede toplanarak süpriz bir doğum günü partisi yapabilirsiniz. Ya da en sevdiğiniz ve birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız aktiviteleri yapmak için bir program yapabilir ve tüm gününüzü birlikte geçirebilirsiniz. Arkadaşa doğum günü sürprizi ne yapabilirim? Diye soranlar için hazırlamış olduğumuz makalemiz size bu konuda yardımcı olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgiliye Etkileyici Hediye

 

Tüm sırrınızı bilen, her derdinizde yanınızda olan ve tüm samimiyeti ile size yardımcı olmaya çalışan yakın arkadaşa doğum günü sürprizleri konusunda dilerseniz çevrenizden de destek alabilirsiniz. Arkadaşınızın sevdiği şeyleri de göz önünde bulundurarak bir parti düzenleyebilir ve onun beğenisine göre konsepti belirleyebilirsiniz. Yediğinizin, içtiğinizin ayrı gitmediği bu özel insan için bir piknik alanını balonlarla ve tüllerle süsleyerek tüm arkadaşlarınızla birlikte güzel bir kutlama yapabilirsiniz. Peki, yakınımda olan arkadaşım için sürpriz yapmak kolay ama uzaktaki arkadaşa doğum günü sürprizi nasıl yapacağım diyorsanız yine makalemizin içinde sizin için hazırladığımız önerilere göz atabilirsiniz. Alacağınız hediye veya yapacağınız sürpriz her ne olursa olsun, unutmayın ki arkadaşınızın için en önemli şey bu özel gününde sizin tarafınızdan hatırlandığını ve onu önemsediğinizi bilmektir. Vereceğiniz doğum günü hediyeleri yanında onun için yapacağınız küçük sürprizler de hem arkadaşınızın hoşuna gidecektir hem de bu özel gününü seneler sonra bile hatırladığında gülümsemesini sağlayacaktır. Hepimizin hayatından özel ve unutulmaz dostlar olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Düşünsenize en yakın arkadaşınızın doğum günü ve siz ona sürpriz bir parti hazırlıyorsunuz, onun için bu kadar çaba harcadığınızı bilse arkadanışınız nasıl mutlu olurdu değil mi? Tüm arkadaşlarınızı o gün için bir araya getirmiş, partinin olacağı mekanı süslemişsiniz. Üstelik tüm bunları sadece ve sadece arkadaşınızın doğum günü güzel geçsin diye yapmışsınız. En yakın arkadaş tarafından planlanan ve yapılan bir doğum günü partisinden daha güzel ne olabilir ki? Onu iyi tanıyan kişi olarak arkadaşınıza muhteşem bir parti hazırlayabilirsiniz.

Doğum Günlerinin Vazgeçilmezi Sürpsiz Partiler

arkadaşa doğum günü sürprizi

En yakın arkadaşınızı sizden daha iyi kimse tanıyamaz. Neleri sever, neler yemekten hoşlanır, hangi müziklerde dan etmeye bayılır. Bu ve bunun gibi daha nice detayları yakın arkadaş olarak bilmek bir nevi görevimiz gibi. Peki, siz bu doğum gününde arkadaşınıza nasıl bir sürpriz parti yapmayı planlıyorsunuz? Bunun için size sürpriz parti yapmanın detaylarından bahsedeceğiz. Öncelikle arkadaşınızın sevdiği ve müzikli olan bir mekan bulmanız gerekiyor. Daha sonra onun seveceği bir konseptte mekanın içerisini süsleyebilirsiniz. Yine birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız dostlarınızı da partiye davet etmeyi unutmamanız gerekli! Ayrıca parti için küçük ve sevimli davetiyeler hazırlayarak olaya biraz gizem katabilir ve daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Arkadaşa Hediye Retro Tasarımlı Duvar Saati

Arkadaşa Hediye Retro Tasarımlı Duvar Saati

Arkadaşa Hediye Retro Tasarımlı Duvar Saati

Retro eşyalardan hoşlanan arkadaşlarınız için muhteşem bir doğum günü hediyesi fırsatı! Retro Tasarımlı İsim Yazılı Duvar Saati ile arkadaşlarınıza son derece şık ve naif bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz. Arkadaşınızın ister evinde, isterse ofisinde kullanabileceği bu şık ve kişiye özel tasarım saatin üzerine isim ve tarih yazdırabilirsiniz.

Arkadaşa Hediye Retro Tasarımlı Duvar Saati
 

Arkadaşa Hediye Retro Tasarımlı Duvar Saati

Evde Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

arkadaşa doğum günü sürprizleri

Arkadaşınız için sürpriz bir parti planlıyorsunuz ama henüz süsleme konusunda ne yapacağınıza karar veremediniz mi? İşte size süper bir fikir! Renkli kartonlardan ya da kağıtlardan kolaylıkla yapabileceğiniz muhteşem bir duvar süsü. Bunun için ihtiyacınız olan şeyler birkaç farklı renkte kağıt ve çift taraflı bant. Kartonları ister kalp şeklinde, isterseniz farklı kalıplar kullanarak farklı şekillerde kesebilirsiniz. Sonrasında boş bir duvara bu kağıtları yapıştırmak kalıyor geriye. Arkadaşınızın eve adımı attığı an, yapmış olduğunuz bu hoş jest karşısında son derece mutlu olacağını şimdiden düşünebilirsiniz.

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Emoji Terlik

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Emoji Terlik

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Emoji Terlik

En yakın arkadaşa alınabilecek belki de en samimi hediyelerden birisi… Peluş Göz Kırpan Emoji Terlik ile hem arkadaşınızın kışın ayaklarının sıcacık kalmasını sağlayabilir hem de bu sevimli emoji yastıkla ona komik bir sürpriz yapabilirsiniz. Son dönemlerde kullandığımız tüm sosyal medya hesaplarında sıkça rastlamaya alışkın olduğumuz bu sevimli emojilerle arkadaşınıza farklı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Emoji Terlik
 

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Emoji Terlik

Peki, Balonlu Kutlama Yok Mu?

arkadaşa doğum günü

Yine doğum günlerinin en güzel kutlamaları şüphesiz ki balonlarla yapılır. Yaşımız kaç olursa olsun, balonlarla yapılan kutlamaları hemen hemen hepimiz severiz. En yakın arkadaşınızın doğum günü kutlaması için yine balonlardan muhteşem bir süsleme yapabiliriz. Dilerseniz kutlama yapacağınız mekana, dilerseniz ev partisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Balon süslemesi için tek yapmanız gereken partinin olacağı mekana veya eve uygun renklerde balonlar seçmek. İsterseniz uçan balon, isterseniz normal balonla hem şık hem de farklı bir dekor sağlayabilirsiniz. Balonun da modası mı olur demeyin ama bu senenin balon renklerinde pastel renkler tercih ediliyor, bizden söylemesi.

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Fotoğraf Baskılı Yastık

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Fotoğraf Baskılı Yastık

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Fotoğraf Baskılı Yastık

En yakın arkaşınızın doğum günü ve siz hala ne hediye alacağınıza karar veremediniz mi? Bu güne kadar aldığınız hediyelerden farklı bir hediye mi düşünüyorsunuz? O zaman Can Dostlara Fotoğraf Baskılı ve İsim Yazılı Hediye Yastık hediyesi tam da sizin aradığınız hediye olabilir. Kişiye özel tasarım olan bu yastığın üzerine birlikte çektirmiş olduğunuz fotoğrafları ve arkadaşınızın ismini baskılatabilirsiniz.

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Fotoğraf Baskılı Yastık
 

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Fotoğraf Baskılı Yastık

Doğum Gününe Özel Fotoğraf Çerçevesi

yakın arkadaşa doğum günü sürprizleri

Bu doğum günü sürprizi ile en yakın arkadaşınızı hem duygulandıracak, hem doğum günü için güzel bir dekor olacak hem de doğum günü hediyesi olarak verebileceksiniz. Böylece bir taşla üç kuş vurmuş olacaksınız. Doğum gününe özel çerçeve yapmak için öncelikle sevdiğiniz arkadaşlarınızla çekilmiş fotoğraflarınızın baskısını alın. Daha sonra boş ve tahta bir çerçeve içerisine enine ipler bağlayarak, bu fotoğrafları mandal desteği ile tek tek ipe tutturun. İşte size en yakın arkadaşınız için hazırlamış olduğunuz muhteşem bir dekor ve son derece manidar bir hediye.

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Çay Filtresi

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Çay Filtresi

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Çay Filtresi

Eğer kahve tiryakisi bir arkadaşa sahipseniz işte tam da sizin aradığınız gibi bir hediye. Kişiye Özel Cam French Press Kahve ve Çay Filtresi hediyesine arkadaşınız bayılacaktır. Kapak kısmında kişiye özel isim yazdırabileceğiniz bu ilginç hediye seçeneği ile çay ve kahve sever arkadaşlarınıza çifte hediye vermiş olacaksınız.

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Çay Filtresi
 

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Çay Filtresi

Eğlenceli Bir Masaya Ne Dersiniz?

Arkadaşa doğum günü sürprizi ne yapabilirim?

Arkadaşınız dışarıda vakit geçirmeyi pek sevmiyorsa, en özel arkadaşlarınızı davet ederek ona evde güzel bir doğum günü masası hazırlayabilirsiniz. Arkadaşınızın beğenebileceği bir konsept belirledikten sonra masa süslemesine geçebilirsiniz. Masa süslemesinde belki de en önemli şey çiçektir. Masayı olduğundan daha şık ve güzel gösteren… Bunun için öncelikle dışarıda kolayca bulabileceğiniz birkaç parça ince dallar gerekli. Yünlerden yapacağınız küçüklü büyüklü rengarenk ponponları da hazırladıktan sonra, dalları tutkal ile beyaza boyarken üzerine yünden yaptığınız ponponları yapıştırabilirsiniz. Kuruması için biraz zaman verdikten sonra şık bir vazo ile doğum günü masasına yerleştirebilirsiniz. Bu değişik ve sevimli masa çiçeği doğum gününüze farklı bir hava katacaktır.

Arkadaşa Hediye İsim Yazılı Fincan Bardak

Arkadaşa Hediye İsim Yazılı Fincan Bardak

Arkadaşa Hediye İsim Yazılı Fincan Bardak

En yakın arkadaşınıza doğum gününde hem seveceği hem de farklı bir hediye almak ister misiniz? Üzerinde tarih ve İsim Yazılı Porselen Fincan Bardak Takımı ile artık içilen kahvelerin lezzeti bir başka olacak. Birlikte içeceğiniz nice kahvelere eşlik edecek olan bu fincan takımı hem son derece şık hem de sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir

Arkadaşa Hediye İsim Yazılı Fincan Bardak
 

Arkadaşa Hediye İsim Yazılı Fincan Bardak

Şişelerden Parti Lambasına…

arkadaşa doğum günü sürprizleri el yapımı

Hiç şişeden de lamba olur muymuş demeyin! Parti konseptine uygun son derece şık ve tasarım lambalar ile doğum günü ortamına farklı bir hava katabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise boş şişeler ve led ışıklar işte hepsi bu! Doğum günü partisi için muhteşem bir detay olacak olan parti şişeleri ortama son derece şık bir hava katıyor. Yapımı açısından oldukça kolay olan bu led ışıklı şişelerimiz için ihtiyacınız olanlar; Boş şişeler ve led ışıklar. Dilediğiniz renklerde ve boyutlarda alacağınız led ışıkları, boş şişelerin içerisine yerleştireceksiniz işte hepsi bu. Eğer kablo işi ile uğraşmak istemiyorsanız güneş enerjisi veya pil ile çalışan led ışıkları tercih edebilirsiniz.

Arkadaşa Hediye Kokteyl Bardakları

Arkadaşa Hediye Kokteyl Bardakları

Arkadaşa Hediye Kokteyl Bardakları

En yakın arkadaşınızla birlikte değişik lezzetler keşfetmeyi seviyorsanız tam size göre bir hediye önerimiz var. Kişiye Özel Moscow Mule Kokteyl Bardakları ile en yakın arkadaşınıza farklı bir sürpriz yapabilirsiniz. Her iki kadehin de yüzeyine baskı yapılabilen bu bardaklar, özel kutusu ve şık hediye paketi ile ardaşınızın son derece hoşuna gidecektir. Birlikte yeni tatlar keşfetmeyi seviyorsanız, bu hediye size göre.

Arkadaşa Hediye Kokteyl Bardakları
 

Arkadaşa Hediye Kokteyl Bardakları

El Yapımı Davetiye

arkadaşa doğum günü sürprizleri el yapımı

En yakın arkadaşınızın doğum günü ve siz tüm parti işini hallettiniz ama yine de bir şey unutmadınız mı? Birlikte eğlenmekten ve vakit geçirmekten zevk aldığınız arkadaşlarınızı da bu partiye davet etmek için nasıl yöntem düşünüyorsunuz? Biz sizin için düşündük ve evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz son derece basit bir doğum günü davetiyesi önerisi ile karşınızdayız. Doğum günü davetiyesi hem yapım aşaması açısından son derece basit ve kolay. Renkli kağıtlardan kullanarak yapabileceğiniz bu davetiyeleri önce kalp şeklinde kesmeniz gerekiyor. Sonra her iki yandan ve aşağıdan içe doğru katlayarak yapıştırabilirsiniz. İçerisine arkadaşlarınıza özel notlar koymayı unutmayınz.

Arkadaşa Hediye Kahve Yapma Makinesi

Arkadaşa Hediye Kahve Yapma Makinesi

Arkadaşa Hediye Kahve Yapma Makinesi

Yoğun iş temposunda çalışan arkadaşlarınıza özel muhteşem bir hediye! Tüm gün ofiste arı gibi çalışan ve bir kahve molasına ihtiyacı olan tüm arkadaşlarınız için tercih edebilirsiniz. Sifon Kahve Yapma Makinesi hem son derece pratik hem de görüntüsü itibariyle şık bir hediye seçeneği olacaktır

Arkadaşa Hediye Kahve Yapma Makinesi
 

Arkadaşa Hediye Kahve Yapma Makinesi

En yakın arkadaşlarımızın hayatımızdaki yerleri son derece önemlidir. Her derdimizde yanımızda olan, her sırrımızı bilen en yakında arkadaşlarımız ister kadın, ister erkek olsun fark etmez. Arkadaşa doğum günü sürprizleri yaparak ve beğenebilecekleri tarzda hediyeler seçerek doğum günülerine farklı bir hava katabilrisiniz. Kadınlara doğum günü hediyesi seçmek daha kolay olurken, erkeğe doğum günü hediyesi seçmek biraz daha  zor olabilir. Sadece kadınlara değil en yakın erkek arkadaşa doğum günü sürprizi yaparak onu şaşırtabilirsiniz. Erkek arkadaşa doğum günü sürprizi fikirleri konusunda birbirinden farklı hediye seçeneklerine göz atabilir veya onun hoşuna gideceğini düşündüğünüz bir parti planı yapabilirsiniz. Dilerseniz erkek arkadaşa doğum günü sürprizleri el yapımı sürpriz bir hediye de verebilirsiniz. Hayatın bize sunmuş olduğu en büyük hediye belki de her daim yanımızda olan dostlarımız. Aradan geçen onca seneye rağmen, geçmişte yaşadığınız anılar aklınıza geldikçe hala gülmenizi sağlıyorsa ya da birlikte atlattığınız tüm o kötü günleri aşabildiyseniz işte bu gerçek dostluktur.

Doğum günlerinde en yakın arkadaşlarımıza verdiğimiz değeri göstermek için belki de en güzel fırsatlardan biridir. Arkadaşa doğum günü sürprizi fikirleri ile en güzel sürprizi hazırlamak, en muhteşem kutlamaları yapmak isteriz. Doğum günü için şık bir hediyenin yanı sıra, en yakın arkadaşa doğum günü mesajı göndererek gününün güzel başlamasını sağlayabilirsiniz. Bazen doğum günlerinde en yakın arkadaşa söylenecek kelimeleri bulmak tahminimizden de zor olabilir. Çünkü ona olan sevgimizi nasıl ifade edeceğimizi çoğu zaman bilemeyiz. Fakat içinizden gelen ve aramızdaki dostluğa dair söyleyeceğiniz her kelime onun mutluluğunu ikiye katlayacaktır.

Yakın Arkadaşa Doğum Günü Sürprizi Viski Seti

Yakın Arkadaşa Doğum Günü Sürprizi Viski Seti

Yakın Arkadaşa Doğum Günü Sürprizi Viski Seti

Kankanıza hem tasarım hem de şık bir doğum günü hediyesi almaya ne dersiniz? Her bir parçasının özel tasarlandığı İsme Özel Highland Viski Seti ile kankanıza unutulmaz bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz. Üzerinde isim – tarih yazılı olan 2 bardak ve 1 şişeden oluşan bu sete dilerseniz küçük bir not bile ekleyebilirsiniz.

Yakın Arkadaşa Doğum Günü Sürprizi Viski Seti
 

Erkek Arkadaşa İlginç Doğum Günü Hediyesi Kupa Bardak

Erkek Arkadaşa İlginç Doğum Günü Hediyesi Kupa Bardak

Erkek Arkadaşa İlginç Doğum Günü Hediyesi Kupa Bardak

Hediye almak her ne kadar düşündürücü olsa da, daha zoru en yakın erkek arkadaşa ne hediye alınacağıdır. En yakın erkek arkadaşlarınızın hem evde hem de ofislerinde kullanabilecekleri Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası ile ona son derece esprili bir hediye verebilirsiniz. Erkek arkadaşlarınızın hoşuna gidecek olan bu seramik kupa ile kahve ve çay içmek adeta bir oyun haline gelicek.

Erkek Arkadaşa İlginç Doğum Günü Hediyesi Kupa Bardak
 

Erkeğe Sıradığı Doğum Günü Hediyesi Ödül

Erkeğe Sıradığı Doğum Günü Hediyesi Ödül

Erkeğe Sıradığı Doğum Günü Hediyesi Ödül

Hemen hemen tüm erkeklerin iskambil kağıdı tutkusu vardır. En yakın erkek arkadaşınızın doğun gününde ona farklı bir sürpriz yaparak İskambil Kağıdı Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Ödül almaya ne dersiniz? Arkaşınız üzerine isim ve not yazdırabileceğiniz bu tasarım ve esprili hediyeyi gördüğünde bayılacaktır. En yakın erkek arkadaşlara alınabilecek farklı hediyeler arasında yer alan, iskambil kağıdı hediye ödülünden sipariş vermek için acele edin.

Erkeğe Sıradığı Doğum Günü Hediyesi Ödül
 

Check Also

anneler günü hediyeleri

Anneler Günü Hediyesi | Anne Tasarımlı En Güzel Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir: Anneler Günü Hediyeleri Anneler günü hediyesi almak için geç kalmadan güzel seçenekleri değerlendirmeli …

Bir cevap yazın