Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajı
dogum gunu mesajlari

En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

Arkadaşlık öyle önemli bir kavram ki, bir gün yanınızda kimse kalmadığında size destek olan sadece en yakın arkadaşınız yani bu noktadan sonra dostum diyeceğiniz kişi olabilir. Arkadaşlık, dostluğa evirilen muhteşem bir kavram… Bu kavrama sahip olabilmek ise çok önemli. Bu yüzden de arkadaşa doğum günü mesajları ararken, dosta doğum günü mesajı ararken çok özenli oluyoruz. Güzel doğum günü mesajları arkadaşa varlığı ile mutlu olduğumuzu anlatmanın en güzel yoludur. Bunu belki bir hediye eşliğinde yapabilirsiniz, belki bir sürpriz… Doğum günü, yılbaşı ve benzeri günlerde arkadaşa doğum günü mesajları uzun ya da kısa olması fark etmeksizin büyük bir mutluluk verecektir. Güzel sözler, güzel dostluk mesajları, ararken zaman harcamanıza ise hiç gerek yok. Arkadaşa en güzel doğum günü mesajları burada sizin için derleniyor. Diğer taraftan geç kalmadan doğum günü hediyesi seçiminizi de yapmış olmalısınız. Arkadaşa komik doğum günü mesajları, anlamlı sözler, dosta vefalı mesajlar ve benzerleri için doğru yerdesiniz. Hadi hep birlikte bakalım…

Arkadaşınızı Mutlu Edecek Doğum Günü Hediyeleri ►

 

 

 • Hep söyledim, yine söylüyorum ve sonsuza dek söyleyeceğim… Canım arkadaşım, iyi doğmuşsun, iyi ki varsın ve iyi ki seni tanımışım.

arkadasa dogum gunu mesaji

 • Doğduğun gün, kara bulutları yırtarak bir güneş gibi yayıldın etrafa. Aydınlıklar saçarak girdin hayata. Beklenmedik sürprizler ile hep mutlu ettin çevreni ve de beni. Canım arkadaşım iyi ki doğun!

arkadasa dogum gunu mesajlari

 • Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim dostum. Melekleri kıskandıracak kadar mutlu olmanı dilerim.

dogum gunu mesajlari

 • Araya kilometrelerce mesafeler girmiş olsa da, aynı güneşin etrafında dönüp, aynı gökyüzünün altında olduğumuz sürece bir birlikteyiz. Dostluğumuza engel değil mesafeler… Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın dilediğinden çok daha güzel olsun arkadaşım.

erkek arkadasa dogum gunu mesaji

 • Geleceğini oluşturan her yeni günün, bir öncekinden çok daha güzel olmasını dilerim. İstediklerin, hayal ettiklerin, seni mutlu edecek olan her şey ansızın çalsın kapını ve mutluluk yakanı bırakmasın.

kiz arkadasa dogum gunu mesaji

 • Arkadaş kış ortasında yazı getirendir ve arkadaş çöl ortasında suyunu paylaşandır demişler büyüklerimiz. Ne de doğru değil mi dostum. İyi ki varsın. Varlığın ile çok mutluyum. Dostum, iyi ki doğdun!

kardese dogum gunu mesaji

 • Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara. Seni üzenlerle ise asla uğraşma. Ben hep yanındayım dostum. İyi ki doğdun, varlığın ile aydınlattın dünyamızı…

en yakin arkadasa dogum gunu-mesaji

 • Dilerim ki, bugün tüm duaların kabul olsun ve dilerim ki, bugün hayal ettiğinden de güzel olsun. Belki yanında olamıyorum ama kalbim seninle atıyor bugün. Arkadaşım varlığın için teşekkür ederim. Sen hep kalbimdesin, iyi ki varsın.

sevgiliye dogum gunu mesaji

 • Bugün belki de onlarca kişiden doğum günü mesajı alacaksın ama benimki en farklısı. Çünkü tamamen dostluk ve sevgi ile yazılıyor. Canı gönülden doğum gününü kutlarım arkadaşım. İyi ki karşılaştık ve iyi ki seni tanıdım. Hayatımda yer aldığın için büyük bir mutluluk duyuyor, senin hayatında yer edinebildiğim için ise gurur duyuyorum.

dosta dogum gunu mesajlari

 • Bilirsin dostum, süslü sözler söyleyemem ben. Göstermelik olsun diye yapmacık hediyeler de alıp veremem. Uzaktasın diye unuttum sanma. Yanında olamıyorum belki ama kalbimdesin her zaman. Doğum gününü tüm kalbimle kutluyorum. Unutma buralarda seni seven ve özleyen bir arkadaşın var.

ese dogum gunu mesajlari

 • Arkadaşlar çoktur ama dostlar azdır. Belki yüzlerce arkadaşın vardır ama içlerinden bir tanesi vardır ki hem arkadaştır hem kardeştir. İyi ki doğdun kardeşim ve iyi ki seni tanıdım.

yakin arkadasa dogum gunu mesajlari

Bayan arkadaşa hediye Ev Çizmesi

Bayan arkadaşa hediye Ev Çizmesi
Bayan arkadaşa hediye Ev Çizmesi

Bayan arkadaşa hediye Ev Çizmesi

Kışın soğuk günlerinde dostunuz ayaklarını üşütmesin diye. Hem de kışa en yakışan renk ve en yakışan desende… İçi yumuşacık, dışı dayanıklı ve sevimli olan tasarım, tam da arkadaşınızın beğeneceği tarzda değil mi? Ama unutmayın ki en güzel doğum günü mesajları arkadaşa verilen değeri ifade edeceğinden, mutlaka hediyenize güzel bir söz de eklemelisiniz. Kutlama sözünüz onu çok duygulandıracak. En iyi arkadaşa doğum günü mesajları için ise yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Bayan arkadaşa hediye Ev Çizmesi
 

Arkadaşa hediye Haftanın Günleri Modu Kupası

Arkadaşa hediye Haftanın Günleri Modu Kupası
Arkadaşa hediye Haftanın Günleri Modu Kupası

Arkadaşa hediye Haftanın Günleri Modu Kupası

Arkadaşlarınızı gülümsetecek ve bir o kadar da mutlu edecek bir hediyeye ne dersiniz? İlginç doğum günü hediyeleri arayanlar için ideal bir seçenek olan tasarım, kişiye özel hale getirilmesi ile çok özel bir seçim. Uzun doğum günü mesajları arkadaşa verilen değeri anlatmak için doğru bir seçim olacağından, bir de bu hediyenizi doğum günü mesajı ekleyebilirsiniz. İçinizden geçenleri yazmanız yeterli ama isterseniz önerilerimizden de faydalanabilirsiniz. Arkadaşınızı en iyi tanıyan sizsiniz sonuçta.

Arkadaşa hediye Haftanın Günleri Modu Kupası
 

 

Doğum günü mesajları basit bir iş gibi görünse de, insan yüreğinde çok büyük önem taşır. Belki arkadaşınız da bu tür şeyleri önemsemediğini söyleyecektir ama eminiz ki, içten bir mesaj karşılığında çok mutlu olacak. Bu yüzden de dostlarınızı doğum günleri gibi özel zamanlarda yalnız bırakmamalısınız. Doğum günü mesajları arkadaşa uzun ya da kısa olması hiç önemli olmadan, her hâlükârda çokça mutluluk verecektir. İşte bu yüzden de önemli olan sadece içten olmanız. Doğum günü mesajları dosta ne denli mutluluk verir bir düşünün. Siz sevgi sözleri karşısında, değer verildiğinizi hissettiğinizde mutlu olmaz mısınız? İşte bu yüzden öncelikle arkadaşa doğum günü hediyesi seçmeli, ardından da anlamlı ya da esprili doğum günü mesajları seçerek, bu özel günü kutlamalısınız. Şimdi ise çok özel yakın arkadaşa doğum günü mesajı önerilerimi ile devam ediyoruz.

 • “Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir.” derler. Ben senin işte böyle dostunum. Biliyorum ki sen de öylesin. Dostluğumuz sonsuz olsun, doğum günün kutlu olsun kardeşim.

arkadaşa doğum günü mesajı

 • Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum, doğum gününü en orijinal şekilde kutlamak için. Ama sonuç olarak bulamadım, iyi ki doğdun kardeşim. 🙂

arkadaşa doğum günü mesajı

 • Hep zamana yenik düştük, esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Güzel arkadaşım doğum günün kutlu olsun, iyi doğdun, iyi ki varsın ve iyi ki arkadaşımsın.

yakin arkadasa dogum gunu mesajlari

 • Sıradan bir arkadaş sizi asla ağlarken görmez. Sense benim her gözyaşımda yanımda oldun. Dostluğun paha biçilemez arkadaşım. İyi doğdun. Yeni yaşında da şimdiye kadar olduğu gibi hep yanındayım. Nice mutlu yaşlara…

arkadaşa doğum günü mesajı

 • Gülmek senin en büyük tutkun olsun arkadaşım ve eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun. Bugünün dünden daha güzel, yarının ise bugünden daha güzel olsun. Senin için daha ne isterim ki, yüzün hep gülsün arkadaşım. İyi ki varlığınla dünyamızı aydınlatıyorsun, çok seviliyorsun.

arkadaşa doğum günü mesajı

 • Kimsesiz zamanların yalnızlığında, aydınlık diyarların masalsı dünyasında, küçük bir çocuk yüreğinin anne sevgisi değerinde bir merhaba arkadaşım. Doğum gününü canı gönülden kutlar, sana güzel bir ömür dilerim.

arkadaşa doğum günü mesajı

 • Arkadaşlık vurulunca değil, unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Mutlu yaşaman dileğiyle dostum, hep yanındayım.

arkadaşa doğum günü mesajı

 • Dost deniz kenarında topladığımız taşlara benzer arkadaşım. Önce tek tek özenle toplarsın. Sonra birer birer denize atarsın. Ancak bazılarına kıymak mümkün değildir. İşte sen o kıyamadıklarımdansın dostum. Mutlu yıllara, nice güzel yaşlara ve birlikte göreceğimiz nice güzelliklere. Doğum günün kutlu olsun.

arkadaşa doğum günü mesajı

 • İleride bir gün tonton bir nine olup, bahçendeki sandalyene oturarak eski günleri hatırladığında başını kaldır ve bir bak. Ben de yanındaki tonton nine olacağım. Yaşlılığımızda hatırlayıp güleceğimiz nice güzel anımız olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel arkadaşım.

arkadaşa doğum günü mesajı

 • Biraz şans, biraz sevgi ve bazen sabır… Biraz zaman, ardından başarı ve mutluluk… Dostluk kolay bulunmuyor, kolay gelişmiyor ve kolay kolay korunmuyor. Kısacası biz bir hazineye sahibiz dostum. Zoru başardık. İyi ki seni tanıdım, iyi ki doğdun.

arkadaşa doğum günü mesajı

 • Rüya denilen büyülü dünya, biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilekmiş. Arkadaş ise uçmayı unuttuğumuz hatta yaşamayı unuttuğumuz anlarda bize kol kanat olan bir melekmiş. Bunu bana sen öğrettin arkadaşım. Kolum kanadım oldun. İyi ki yanımdaydın, iyi ki yanımdasın…

arkadaşa doğum günü mesajı

Ankaralı Arkadaşa Hediye Tişört

Ankaralı Arkadaşa Hediye Tişört
Ankaralı Arkadaşa Hediye Tişört

Ankaralı Arkadaşa Hediye Tişört

Yolu Ankara’da uzaklara düşmüş olan arkadaşlarınızı doğum günü gibi özel günlerde mutlu edebilecek olan bu tasarım, farklılığı ile çevresinde de dikkat çekici olmasını sağlayacaktır. Renk seçenekleri de mevcut olan ürün, arkadaşına doğum günü mesajları arayanlar için güzel bir sürpriz vesilesi. Elbette ki güzel dostluk mesajınızı da hediyenize iliştirmeyi unutmayın. Doğum günü mesajları arkadaşa mutluluk verirken, bu özel tasarım Tişört şaşkınlığını gizleyememesine sebep olacak.

Ankaralı Arkadaşa Hediye Tişört
 

Doğum Günü Hediyesi Bira Bardağı

Doğum Günü Hediyesi Bira Bardağı
Doğum Günü Hediyesi Bira Bardağı

Doğum Günü Hediyesi Bira Bardağı

En büyük zevki bira olan dostunuza, adına özel bir hediye seçmeye ne dersiniz! İsmine özel olarak tasarlanıp hazırlanan bu şık bardak, kullanmaya kıyamayacağı kadar güzel bir seçim. Doğum günü mesajları arkadaşa kısa ve uzun olması fark etmeden büyük bir mutluluk vereceğinden, mutlaka siz de hediyenizi bir mesaj ile süslemelisiniz. Bira bardağı üzerine ise arkadaşınızın isminin yanı sıra, doğum günü mesajınızı da yazabilirsiniz. Belki bu noktada esprili bir seçim dahi yapabilir, hediyenizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Doğum Günü Hediyesi Bira Bardağı
 

Doğum günü yazıları arkadaşa, dosta verilen değeri anlatmanın güzel bir fırsatıdır. Kankaya doğum günü mesajı uzun olarak hazırlanır belki ama esprili bir dille yazılması tercih edilir. Diğer taraftan arkadaş, kardeş, dost ya da kanka ne isim verirseniz verin, sizin en yakınınızdır o kişi ve onun ruhuna dokunan birkaç söz en güzel doğum günü kutlaması olacaktır. En yakın arkadaşa doğum günü mesajı bulmanın, yazmanın zorluğunu da biliyoruz elbette. Bunun için hazırladığımız öneriler ile devam edelim o halde ve siz de dostunuzu en çok mutlu edecek olan sözü bulun. İşte en özel, en farklı ve en anlamlı arkadaşa doğum günü mesajları

 • Arkadaşlar yıldızlara benzer. Onları her zaman görmek mümkün olmaz. Ama bilirsin ki senin için her zaman vardırlar. Seni düşündüklerini, uzaklarda bir yerlerde kalplerinin seninle çarptığını bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki kalbim seninle çarpıyor arkadaşım. Senin gibi bir dosta sahip olduğum için çok şanslıyım. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun ve yeni yaşın mutluluklarla dolu olsun canım arkadaşım.

arkadaşa doğum günü mesajları

 • Dilerim ki, yeni yaşında mutlulukların en büyüğüne sahip olursun. Bugün ben yanında olamıyorum belki ama her zaman yanındayım biliyorsun. Kalbin kadar yakınım sana. Dostluk bunu gerektirir dostum. İyi ki doğdun!

 • Güller, laleler, sümbüller… Bütün çiçekler bir gün solar. Çelik de olsa demir de… Bir gün hepsi kırılır. Ama arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Her zaman baki kalandır dostluk. İyi ki varsın dostum, yeni yaşını kutluyor, mutlu bir ömür diliyorum sana. Elbette benim de yanında olacağım bir ömür… 🙂

 • Biricik arkadaşım, yeni yaşın aşk, sağlık, huzur, başarı, mutluluk, sevgi, dostluk ve daha pek çok güzellik ile dolu olsun. Güzel bir ömrün, unutulmaz anıların olsun. Bana da anılarında yer var mı? J

arkadaşa doğum günü mesajları

 • Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve tertemiz bir yaşam diliyorum sana. Tabi ki sevdiklerin ile birlikte… Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Güzel günlerin, güzel yaşların, güzel anıların olsun… Hayal ettiğin ne varsa yakana yapışsın. J İyi ki varsın!

arkadaşa doğum günü mesajları

 • Ben dostumu göremezsem, bu gözlerim nemdir benim. Ben dost kelamı duyamazsam, bu kulakları neyleyim. İyi ki varsın dostum. Varlığınla beni mutlu, huzurlu ve iyi bir insan kılıyorsun.

arkadaşa doğum günü mesajları

 • Yeni yaşının sana tıbbı şaşırtacak kadar çok sağlık, melekleri kıskandıracak kadar çok mutluluk ve güzellik getirmesini dilerim. Canım arkadaşım şaka bir yana, sen hep çok mutlu ol… Gülümsemen ile aydınlat etrafını. Mutluluğunu bulaştır bize. Sıcaklığın ile ısıt yüreğimizi. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varlığını benimle paylaşıyor, yaşamında bana da yer veriyorsun. İyi ki doğdun!

arkadaşa doğum günü mesajları

 • Rüya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar da giyeriz biz. Arkadaşlar ile ağlar, arkadaşlar ile güleriz biz. Dost bildiklerimizi yüreğimizde saklarız biz. İyi varsın dostum. Yüreğimdesin…

arkadaşa doğum günü mesajları

 • O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın güzel arkadaşım. Gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı hep parlasın. Arkadaş eli elini hiç bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım, merak etme elim hep elinde. Uzak da olsak, kalbim seninle…

arkadaşa doğum günü mesajları

 • Hayattan istediklerini alabilecek kadar güçlü olduğunu biliyorum. Sen yeter ki iste, varlığınla tüm dünyayı aydınlatabileceğini biliyorum. Ben hep yanındayım merak etme. Arkanı her döndüğünde beni göreceksin. Güvendesin dostum, iyi ki varsın…

dosta dogum gunu mesajlari

 • Bizim dostluğumuz öyle iki günlük bir heves, bir yalan değil biliyorum. Yıllarını dostluğa vermek kolay değil… Biz dostluğumuzu birlikte büyüttük. Biz birlikte büyüdük… İyi ki varsın, iyi ki dostumsun ve iyi ki doğdun arkadaşım.

arkadaşa doğum günü mesajları

Erkek Arkadaşa Hediye Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli

Erkek Arkadaşa Hediye Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli
Erkek Arkadaşa Hediye Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli

Erkek Arkadaşa Hediye Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli

Dostunuzu ödüllendirmek hem eğlenceli hem de anlamlı olacak. Bunun için ise çok büyük emekler harcamanız gerekmiyor. Kolayca sipariş verebilir ve arkadaşınızın doğum günü hediyesini hazırlayabilirsiniz. Yanına ise mutlaka doğum günü mesajı eklemelisiniz. Ödül üzerine yazdıracaklarınızı, arkadaşınızın ismini belirtmeniz yeterli. Sipariş vermek işte bu kadar kolay… Arkadaşınızı şaşırtmak, şaşırtırken ona verdiğiniz değeri de anlatmak bu kadar kolay. Kaliteli ve özel oluşu ile dikkat çeken ürün, tam da arkadaşınıza göre.

Erkek Arkadaşa Hediye Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli
 

Kız Arkadaşa Hediye Peluş Öpük Atan Emoji Terlik

Kız Arkadaşa Hediye Peluş Öpük Atan Emoji Terlik
Kız Arkadaşa Hediye Peluş Öpük Atan Emoji Terlik

Kız Arkadaşa Hediye Peluş Öpük Atan Emoji Terlik

Arkadaşınıza doğum gününde emoji göndermek nasıl bir hediye olurdu? Ama bu emojiler giyilebilir… Sevimli mi sevimli bir tasarıma sahip olan terlikler arkadaşınızın ayaklarını sıcak tutarken, her zaman gülümsemesini de sağlayacak. Üstelik sürekli sizi hatırlatacak. Doğum günü msj arkadaşa verilen değeri ifade etmenin en güzel yoludur. Bu sebeple emoji terliklerinizin yanına mutlaka güzel de bir doğum günü kutlama mesajı eklemelisiniz. Hediyenizi sipariş etmek ise çok kolay… Sadece birkaç dakikaya ihtiyacını var o kadar.

Kız Arkadaşa Hediye Peluş Öpük Atan Emoji Terlik
 

Arkadaşa Hediye Pop Art İsim Yazılı Hediye Yastık

Arkadaşa Hediye Pop Art İsim Yazılı Hediye Yastık
Arkadaşa Hediye Pop Art İsim Yazılı Hediye Yastık

Arkadaşa Hediye Pop Art İsim Yazılı Hediye Yastık

Dostunuzun odasını, evini sevili hediyeniz ile renklendirebilir, neşelendirebilirsiniz. Hatta aynısından bir de kendinize alabilir, tam anlamı ile kanka yastıklarına sahip olabilirsiniz. Pop Art tarzı ile dikkat çeken yastıklar, isme özel yani kişiye özel olarak hazırlanıyor. Siz de bu güzel tasarımları, dostunuzu mutlu etmek için tercih edebilirsiniz. Tam da doğum günü gelmişken kaçırmayın deriz. Eminiz ki bu hediyeye bayılacak. Herkesin dikkatli bakışlarına maruz kalacak seçim, dostunuzun çok mutlu olmasını sağlayacak.

Arkadaşa Hediye Pop Art İsim Yazılı Hediye Yastık
 

Check Also

anneler günü hediyeleri

Anneler Günü Hediyesi | Anne Tasarımlı En Güzel Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir: Anneler Günü Hediyeleri Anneler günü hediyesi almak için geç kalmadan güzel seçenekleri değerlendirmeli …

Bir cevap yazın