Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Anneye Doğum Günü Hediyesi
anneye doğum günü hediyesi

Anneye Doğum Günü Hediyesi

Hayatımızın kraliçesi, emekçimiz , cefakar annemiz, çocukları için kendinden ödün veren hayat mücadelesini hiç bırakmayan, önce bizi düşünen sonra kendisini düşünen kadın, annemiz. Onu kırsak bile, bize karşı bakışı hiç değişmeyen kadın .

Dikkatinizi Çekebilir ► Anneye Doğum Günü Hediyesi

 

Annemize bir tatlı söz söylesek, ona sarılsak bizden başka hiçbir şey istemez bunu biliyoruz. Fakat annemize verdiğimin değeri ona sadece tatlı bir söz yada sarılmadan fazlasını yapmamız gerekiyor. Çünkü bir insana hediye almak o insanı her zaman mutlu eder. Bunun en açık örneğini kendimizde de görebiliriz. Nasıl ki biri bize hediye aldığı zaman çok mutlu oluruz, annemizde o derece mutlu olacaktır. Annemize genellikle anneler gününde ya da doğum gününde hediye alırız. Zaten annemiz de o gün hediye alacağımızı bilir. Fakat annemiz şunu düşünür bugün anneler günü ve çocuklarım bugün bana bir şey alacak. Söylemek istediğim anneye doğum günü hediyesi almaktan fazlasını yapmak. Ona sürpriz yaparak bu günü taçlandırmak. Mesela çiçek alsanız bile onu siz götürmeyin annenizin beklemediği bir saatte çiçekçiye göndermesini sağlayın. Annemize doğum günü hediyesini sürpriz olarak sunun. Bu annenizi daha da şaşırtacak ve mutlu edecektir. Sizin için sitemizde anneler gününe özel birbirinden özel hediyeler hazırladık. Annenizi şaşırtacak ve mutlu edecek ürünler. Herkesin her yerde bulabileceği ürünler dışında annenize kendisini özel hissettirecek ürünler. Tabi bu aldığınız ürünleri bir sürpriz yaparak kendisine vermeniz onu mutlu edeceğini unutmayın.

Mayıs ayı bizim için normal bir ay, fakat annelerimiz için normal bir ay değil. Çünkü anneye hediye almak için belirlenmiş bir tarih. Biz annemize hediye almak için gün bekleyen insanlarız. Annemize doğum günü hediyesi, anneler günü hediyesi dışında hediye almıyoruz. Aklımızda sürekli sevgiliye hediye almak var çünkü. Bizim en değerli varlığımız annemizi yılda sadece 2 kez mutlu ediyoruz. Annelerimize gereken kıymeti ve değeri göstermemiz gerekiyor. Bizi 9 ay karnında taşımış, gece uykularından feragat göstermiş olan varlığımız.

Anneye hediye almak hiç o kadar da zor bir şey değil. Annelerimiz ufacık şeylerden mutlu olan varlıklardır. Anneye hediye alırken bizim toplumumuz genelde mutfak eşyası tercih etmektedir. Anneye doğum günü hediyesi alırken bile mutfak robotu, tost makinası, ekmek kızartma makinası, mixer gibi şeyler tercih ediyoruz. Artık bu standartlıktan çıkmalı ve onun beklemediği bir şeyler tercih etmeliyiz. Annemiz kendisi “doğum günüm bugün çocuklar çaydanlık alıp gelecek “ düşüncesinden uzaklaştırmamız gerekiyor.

Sizler için aşağıda annemiz için birbirinden özel ve güzel ürünleri düzenleyip koyduk. Eminiz ki anneye hediye almak yada doğum günü hediyesi seçmek artık zor değil.

Anneler Gününe Özel Saten Yastık

Anneler Gününe Özel Saten Yastık
Anneler Gününe Özel Saten Yastık

Anneler Gününe Özel Saten Yastık
Anneye hediye alırken hediyenin annemize özel olması çok önemli. Annemize sıradan bir hediye almak yerine sadece onun için özel olan bu yastık onu daha çok mutlu edecektir. Çünkü annemiz günlük hayatında hiçbir yerde kendisi için özel yapılmış bir şey görmemiştir. 45×45 boyutlarda olan bu yastık içerisinde yumuşak elyafla beraber gönderilmektedir. Saten kumaş üzerine baskı olan bu ürün deformasyon olmamakla birlikte uzun yıllar eskimeden hatıra olarak saklanabilmektedir. Eve gelen misafirler veya akrabalar anneye hediye edilmiş bu ürünü çok beğeneceğinden hiç şüphe yoktur. Kişiye özel yastığın üzerinde annenizin resimlerinden birini bize göndermeniz yeterlidir. Bir gün içerinde hazır hale getirilen bu ürün annenize onun sizin için ne kadar özel bir insan olduğunu tekrardan hatırlatacaktır. Anneye hediye alırken sadece doğum günü hediyesi olarak düşünmeyin. Ona arada ufak hediye sürprizi yaparak annenizin mutluluğunu biraz daha iyileştirmiş olursunuz .

Anneler Gününe Özel Saten Yastık
 


Laguiole Şampanya Seti

Benim Annem Bir Melek - Melek Gümüş Kolye ve Her Güne Bir Mesaj Yıllık
Benim Annem Bir Melek – Melek Gümüş Kolye ve Her Güne Bir Mesaj Yıllık

Benim Annem Bir Melek – Melek Gümüş Kolye ve Her Güne Bir Mesaj Yıllık
En değerli varlığımız anneye hediye alırken çok tereddütte kalabiliriz. Ya da aldığımız ürün ucuz hediye ise yanında bir ürün alma ihtiyacı hissedebiliriz. Bir ürün bir hediye aldıktan sonra iş bitmiyor tabiî ki. Hediye aldıktan sonrada duygularımızı ifade etmemiz gerekmektedir. Hediyeyi verirken ona ne kadar bağlı olduğumuzu ve onun bize karşı ne kadar değerli bir varlık olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bazı duygular vardır ki nasıl ve ne şekilde ifade edileceğini bilemezsiniz. Boğazınız düğümlenir kelimeleri iç içe karıştırırsınız. Anneniz sizden biri sizin canınızdır ama ifadesi güzel olan kelimeleri söylemesi zordur. Erkekler duygularını biraz daha içinde yaşar, kızlar gibi dışa dönük rahat rahat ifade edemezler. Anneye hediye aldıktan sonra ifadesi zor olan ortak duyguları, ortak ifadeleri bizler sizin için her güne özel bir kelime ile mor kalp kağıtlar üzerine yazdık. Annemize içimizde yaşattığımız fakat aklımıza gelmeyen kelimeleri biz gün yüzüne çıkardık.

Tabi ki bununla sınırlandırmadık. Biliyoruz ki kadınlar takıyı çok sever onların hayatında kolyeler, yüzükler, takı setleri, bileklikler, gümüşler, altınlar kesinlikle olmalı. Onların hayatında takı olmazsa kendilerini oldukça rahatsız hissederler. Anneye hediye paketi içerisinde 365 her güne özel kalp mesajın yanında 925 ayar gümüş melek kolye koymaya karar verdik. Çok sade ve çok şık olan bu melek kolye anlamıyla da annemizi büyüleyeceği kesin. Anneye hediye paketi yapmamızın amacı gerçekten de ona ifade edemeyeceğimiz kelimeleri hediyelerle ve yanındakilerle ifade etmekti. Hediye paketi içindeki her ürün bir anlam taşımaktadır. Keza içerisinde bulunan Kalp çikolata bile bu izlenim düşünülerek yapılmıştır. Hediye paketini sadece anneye doğum günü hediyesi olarak değil, anneye anneler günü hediye veya anneye yılbaşı hediyesi olarak ta düşünebilirsiniz. Hediye kadar hediye paketi de önemli olduğunu unutmayalım. Bu kadar anneye güzel hediye aldıktan sonra bunların hepsini birleştirmek için güzelde bir paket gerekmektedir. Anneye alınacak hediyenin özel olmasını söylemiştik, bizim için anneler çok değerli olduğu için başından sonuna kadar her detayı düşündük. Bütün bu hediyeleri kırmızı kadife kalp kutu içerisinde gönderimini yapmaktayız.

Benim Annem Bir Melek - Melek Gümüş Kolye ve Her Güne Bir Mesaj Yıllık
 


Anneye Doğum Günü Hediyesi Albüm

Anneye Doğum Günü Hediyesi Albüm
Anneye Doğum Günü Hediyesi Albüm

Anneye Doğum Günü Hediyesi Albüm
Annenize hediye aldığınız en özel günlerden biri de doğum günüdür. Sevgili annenizin doğum günü için seçeceğiniz hediyenin sıradan bir şey değil de özel ve kalıcı bir armağan olmasından yanaysanız bu şık ve özel albümle ona en güzel hediyeyi verebilirsiniz. Anneye Doğum Günü Hediyesi Albüm’ün kapağına işleteceğiniz sevgi dolu mesajlarınız ve annenizin ismi ile ona kendini değerli hissettireceğinizden emin olabilirsiniz. Sizde sevgili annenize kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız bu çok özel albümü onun için hemen alın.

Anneye Doğum Günü Hediyesi Albüm
 


Anneye Hediye Ahşap Foto

Anneye Hediye Ahşap Foto
Anneye Hediye Ahşap Foto

Anneye Hediye Ahşap Foto
Annenizi heyecanlandıracak en güzel doğum günü hediyesini sizlere sunuyoruz; Anneye Hediye Ahşap Foto. En özel anlarınızın şahidi bir fotoğrafla tasarlanacak olan bu ahşap foto annenizin en özel köşesinde yerini alacağı kesin. Sıradan hediyelerin aksine kalıcılığını ve heyecanını bir ömür sürdürecek Anneye Hediye Ahşap Foto’yu sizde annenize özel hale getirmek istiyorsanız ahşap fotoya işletmek istediğiniz fotoğrafı sitemizden bize iletin, bizde bu hediyeyi annenize özel olacak şekilde hazırlayalım.

Anneye Hediye Ahşap Foto
 


Anneye Doğum Günü Hediyesi Kahvaltı Seti

Anneye Doğum Günü Hediyesi Kahvaltı Seti
Anneye Doğum Günü Hediyesi Kahvaltı Seti

Anneye Doğum Günü Hediyesi Kahvaltı Seti
Sevgili annenize bu seneki doğum gününde unutulmaz bir sürpriz yapmak istiyorsanız işte size harika bir öneri; Anneye Doğum Günü Hediyesi Kahvaltı Seti. Annenizin yeni yaşına girdiği o özel günde sabah onun için hazırladığınız özenli kahvaltı sofrasını detaylandıracak bu set ona duygu dolu anlar yaşatacaktır. Hediyenizin akıllarda kalıcılığı daim olacak, heyecanını ömür boyu koruyacaktır. Annenize farklı ve sevgi dolu bir hediye vermek istiyorsanız bu eşsiz seti kaçırmayın deriz.

Anneye Doğum Günü Hediyesi Kahvaltı Seti
 


Anneye Özel Ahşap Ekmek Dolabı

Anneye Özel Ahşap Ekmek Dolabı
Anneye Özel Ahşap Ekmek Dolabı

Anneye Özel Ahşap Ekmek Dolabı
Annenize sıradan doğum günü hediyeleri vermekten sıkıldınız mı? Onun için seçeceğiniz hediyenin geçici heyecanlar yaratmasını değil bir ömür akıllarda kalıcı olmasını ve keyifle kullanılmasını mı istiyorsunuz? O halde Anneye Özel Ahşap Ekmek Dolabı ile en doğru seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Annenizin mutfağında oldukça şık duracak bu ekmek dolabı ekmeklerinizi tazelikle ve sağlıkla koruyacak, annenizi her baktığında mutlu edecek. Değerli annenize sevgi dolu ve kullanışlı bir doğum günü hediyesi vermek isterseniz bu şık ekmek dolabını onun için hemen alın.

Anneye Özel Ahşap Ekmek Dolabı
 


Annelerimize Kırkbirkere Maşallah Kartları ve Resimli Çikolatalar

Annelerimize Kırkbirkere Maşallah Kartları ve Resimli Çikolatalar
Annelerimize Kırkbirkere Maşallah Kartları ve Resimli Çikolatalar

Annelerimize Kırkbirkere Maşallah Kartları ve Resimli Çikolatalar
Annenize ait en güzel fotoğrafı leziz çikolatalar ile birleştirip çok özel bir hediyeye dönüştürüyoruz! Sevgili anneniz için harika bir doğum günü hediyesi olabilecek Annelerimize Kırkbirkere Maşallah Kartları ve Resimli Çikolatalar, şimdiye kadar aldığınız klasik anne hediyelerini unutturacak annenize duygu dolu anlar yaşatacaktır. Annenizin yemeye kıyamayacağı fotoğraf baskılı çikolatalardan ve 41 kere maşallah kartlarından oluşan bu hediye kutusunun akıllarda uzun süre kalıcı olacağı kesin. Sizde değerli annenize en az kendisi kadar özel bir hediye vermek istiyorsanız sevgi dolu bir hediye olabilecek kalp kutuyu annenize özel olacak şekilde hemen hazırlatın.

Annelerimize Kırkbirkere Maşallah Kartları ve Resimli Çikolatalar
 


Dünya Güzeli Annelerimize Çay-Kahve Kupası

Dünya Güzeli Annelerimize Çay-Kahve Kupası
Dünya Güzeli Annelerimize Çay-Kahve Kupası

Dünya Güzeli Annelerimize Çay-Kahve Kupası
Annenize verdiğiniz değeri ispatlama zamanı geldi! Onun doğum gününde seçeceğiniz hediyenin sıradan birşey değil de en az kendi kadar özel bir hediye olmasından yanaysanız bu tasarım kupa ile en güzel hediyeyi vereceğinizden emin olabilirsiniz. Kupanın şık tasarımı, fotoğraf baskısı ve annenize özel yazdıracağınız kısa notunuz annenizde hayranlık yaratacak, hediyenizin heyecanı bir ömür sürecektir. Annenize çay/kahve içerken eşlik edecek Dünya Güzeli Annelerimize Çay-Kahve Kupası ile en değerli ve kalıcı hediyeyi vereceğinizden emin olabilirsiniz.

Dünya Güzeli Annelerimize Çay-Kahve Kupası
 


Seni Sevmemin 52 Nedeni-Anneye Özel

Seni Sevmemin 52 Nedeni-Anneye Özel
Seni Sevmemin 52 Nedeni-Anneye Özel

Seni Sevmemin 52 Nedeni-Anneye Özel
Değerli annenize sevginizi farklı ve orjinal bir hediye ile göstermek istiyorsanız Seni Sevmemin 52 Nedeni-Anneye Özel ile en doğru seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Size ait tam 52 cümle ile anlam bulacak bu kitabın annenize duygu dolu anlar yaşatacağı kesin. Sevgi dolu bir hediye seçimi yapmak istiyorsanız bu sıradışı hediyeyi anneniz için hemen alın ona özel hale getirin.

Seni Sevmemin 52 Nedeni-Anneye Özel
 


Daha fazla anneye hediye seçenekleri…

Check Also

asker sevgiliye hediye

Asker Sevgiliye Hediye Fikirleri – Askerdeki Sevgili En İyi 20 Hediye

3 Mayıs 1920 tarihinde kurulmuş olan modern ordumuz Türk Silahlı Kuvvetleri’ne hizmet etmek her erkeğin …