Anasayfa / Anneler Günü Hediyesi / Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye

Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye

Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye

Her anne özeldir ve her anneler günü, annelerimizi sevindirmek için yarıştığımız bir gün anlamı taşır. Elbette biliriz annelerimizi bir gün değil her gün mutlu etmemiz gerektiğini ve ederiz de belki ama bu durum anneler günü geldiğinde farklı bir şeyler yapma ve annemizi sevindirme isteğinden alıkoyamaz bizi. Bu sebeple de anneler günü için birbirinden ilginç fikirler canlanır gözümüzde. Hem belki pahalı belki ucuz hediyeler, hem birbirinden heyecan uyandıran organizasyonlar hem de el emeğimizi yansıtan ve yaratıcılığımızı ortaya serdiğimiz hediyeler, bu özel günü kutlamanın en güzel yoludur.

Dikkatinizi Çekebilir ► Anneler Günü Hediyeleri

 

El yapımı anneler günü hediyeleri ve yapılışları ile birbirinden güzel detayların, belki süslemelerin yer aldığı önerilerimiz ise bu önemli günde sizin işinizi kolaylaştırmaya yöneliktir. Ancak bundan önce annenizin zevkleri ve isteklerini tespit etmek için bir ön çalışma yapmanız gerek. Evet, belki onu çok iyi tanıyor ve ne istediğini ya da ne isteyebileceğini biliyorsunuzdur ama yine de onun da zevkleri ve istekleri değişebilir. Yapacağınız bir nabız yoklaması ile seçiminizin daha doğru olmasını sağlayabilirsiniz. Anneler günü hediyesi el yapımı olduğundan, normal satın alınmış ve sıradan bir hediyeye nazaran çok daha kıymetli olduğundan, annelerimiz için çok daha büyük önem taşıyacaktır. Diğer taraftan, bu durum sadece anneler için geçerli değil, aynı zamanda arkadaşlarımız, kardeşlerimiz ya da sevgilimiz için de durum farklı değildir. Çünkü her birimiz, bizim için birilerinin emek harcamasını ve kıymetli zamanını bizim için kullanmasını ister bundan mutluluk duyarız. Bu şekilde bize gerçekten değer verdiğini anlayabiliriz.

Anneler günü hediyesi yapımı ise sanıldığı kadar sizi zorlayacak bir konu değildir. Derlediğimiz önerilerin her biri, kolayca, çok da el becerisi gerektirmeden yapılabilecek nitelikte. Üstelik sonuçların muhteşem oluşu, sizi bu konuda daha da şevklendirecektir. Yani kendinizi bu anlamda daha yetenekli hissedebilir ve el yapımı hediye konusunda daha fazla çalışma gerçekleştirebilirsiniz. Nihayetinde, zevkli, anlamlı ve özel bir çalışma gerçekleştirmiş olacaksınız ve bu işlemdi sizin için en önemli hareket noktası, değer verdiğiniz kişinin mutluluğu olacaktır. Yani annenizin mutluluğu! Şimdi ise lafı uzatmadan anneler günü hediyesi yapımı konusunda sunduğumuz önerilere geçelim. Hazırsanız başlıyoruz!

1 – Anneler gününe özel fotoğraflı pano

Anneler günü için özel bir hediye hazırlayacaksanız, sınırsız seçeneğiniz var demektir. Elinize alacağınız her malzeme yaratıcılığınız ile dünyanın en özel hediyesi haline gelebilir. Şimdi sizlerle paylaşacağımız örnekte olduğu gibi, bir tahta parçası bile son derece şık bir parçanın taşıyıcısı olabilir. Anneler günü hediyeleri nasıl yapılır? Bunun için öncelikle biraz sevgi biraz yetenek ve biraz cesarete ihtiyacınız var. Sonra ise görselde gördüğünüz gibi bir tahta parçası, biraz tutkal ya da herhangi bir yapıştırıcı, renklendirmek için boya, dekoratif yazı ya da harfler ve kâğıt mandalı ile sevdiğiniz bir fotoğrafa ihtiyacınız olacak. Malzemelerin çokluğu sizi korkutmasın, 10 dakika içerisinde hazırlayabileceğiniz bir hediye seçeneği sunuyoruz.

Yapmanız gereken ilk iş yapıştıracağınız harf ya da kelimelerin yerini belirlemek olmalıdır. Boyamak istedikleriniz varsa da akrilik boya yardımı ile boyayabilirsiniz. Daha sonra ise bunları dilediğiniz konpozisyonda tahta parçasının üzerine yapıştırabilirsiniz. Anneniz ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızı da, tam olarak yerini belirledikten sonra sabitleyebilirsiniz. Bunun için kâğıt mandalından yardım alacağız. Üstelik şık da bir görünüm yakalayacağız. Mandalı yapıştırıcı ile sabitledikten sonra biraz kurumasını bekleyin. Daha sonra ise dilediğiniz fotoğrafı mandala sıkıştırın. Bu tasarımın avantajlarından biri de istediğiniz zaman istediğiniz fotoğrafı koyabilecek olmanızdır. Dilerseniz masa üstünde dilerseniz de duvara asarak, hazırladığınız panonun annenize mutluluk vermesini sağlayabilirsiniz. Bunun için arkasına aparat eklemeniz yeterli olacaktır. Anneler günü için el yapımı hediyeler ve yapılışları ile ilgili önerilerimiz ise burada sona ermiyor.

Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye 1

 

2 – Dekoratif mumluklar

Dekoratif ürünler her zaman annelerimizin mutluluk sebebidir. Belki annemize en çok aldığımız hediye de çiçekten sonra dekoratif ürünlerdir. Belki bir fotoğraf çerçevesi, belki de hoş bir tablo hediye etmişizdir. Bu kez dekoratif ürün bizim ellerimizden çıkacak. Yani çok daha özel bir hediye olacak. Anneler günü hediyeleri el yapımı olduğunda daha değerli bir hal alıyor. Tam da bu sebeple şimdi size pratik yöntemler ile hediye hazırlamanın tüyolarını vereceğiz. İşe başlarken, ihtiyacımız olan malzemeleri sayalım; mumluk olarak kullanacağımız geniş bardaklar, simli bir akrilik boya, beyaz akrilik boya, fırça ve boyalar için kullanabileceğimiz plastik kaplar yeterli olacaktır. Seçeceğiniz bardakların çok uzun ve çok dar olmamasına özen göstermelisiniz. Aksi halde mumları yerleştirmek de zor olabilir, mumların yarattığı ışıltıyı görmek de.

İlk olarak bardaklarımızı simli boya ile boyuyoruz. Eğer simli boya değil de sadece sim varsa elimizde, öncelikle şeffaf bir yapıştırıcı sürüp, üzerine simleri dökebiliriz. Önemli olan bardağın iç kısmında simlerin gözümüze çarpması ve mum ışığı ile birlikte parıldamasıdır. Daha sonra ise üzerinden yani bardağın yine dış kısmından beyaz boya ile geçiyoruz ki dıştan temiz ve sade bir görünüm ortaya çıksın. Boyama işlemini boyutu bardaklara uygun olan bir fırça ile gerçekleştirirseniz hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Son olarak ise boyaların kuruması için bir süre beklemeniz gerekiyor. Eğer anneniz sadelikten hoşlanmıyorsa, mumluklarınızı minik yapay çiçekler ile de süsleyebilirsiniz. Anneler günü hediyesi el yapımı özelliği ile şıklık saçarken, siz de keyifle annenizin mutluluğunu seyredebilirsiniz.

Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye
Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye

 

3 – Ojeler ile yaratıcı fincanlar

Sanat kokan, farklılığı ile göze çarpan kahve kupaları hazırlamak, hatta belki de bir fincan takımı tasarlamak, ojeler ile çok kolay. Şaşkınlığınızı duyar gibiyiz. Sanıldığının aksine çok da kolay bir yöntem ile ojelerinizi kullanarak harika fincanlar elde edebileceksiniz. Bunun için ise ılık su, renk renk ojeler ve fincanlardan başka bir şeye ihtiyacınız yok. Anneler günü hediyeleri nasıl yapılır? İşte bu kadar kolay bir şekilde hazırlanabilir; öncelikle daha sonra kullanmayacağınız bir kabı ılık su ile doldurun. Daha sonra ise seçtiğiniz oje ya da ojeleri ılık su üzerine ebru yapar gibi gelişi güzel dökün. Tasarım harikasına dönüştürmek istediğiniz fincanı alın ve suya batırın. Ojeler sudan ayrışarak fincan üzerine yapışacaktır. Böylece harika görsellikte fincanlar elde edeceksiniz.

Dilerseniz fincanlarınızı belli bir düzende tasarlayabilirsiniz. Belli renkler tercih ederek takım oluşturabilirsiniz. Tercih edilen beyaz renkte fincanlardır ancak farklı renkler de harika sonuçlar verebilir. Gerisi tamamen yaratıcılığınıza kalıyor. Anneler günü hediyeleri el yapımı neler olabilir diye merak edenlere en güzel cevaplardan biri olan bu fincanlar, annenizin misafirlerini de şaşırtacak. Nereden aldığını sorduklarında, annenizin vereceği cevap ise hem gurur hem de mutluluk verecektir. Bugün el emeğinden daha kıymetli bir şey var mı ki? İşte bu yüzden, el yapımı anneler günü hediyeleri ve yapılışları üzerine harika bilgileri sizin için bir araya getiriyoruz.

Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye
Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye

 

4 – Fotoğraflı saksılar

Anneler günü geldiğinde ya hediyelerin en güzel tamamlayıcısıdır fotoğraflar ya da günün anlam ve önemini ölümsüzleştirecek olanlardır. Biz de buradan yola çıkarak, fotoğrafların merkezde olduğu hediye önerileri ile karşınıza çıkıyoruz. Tam da yemyeşil bahçelerin, renklenen saksıların zamanında anneler gününü kutluyor oluşumuz ise saksı süsleme fikrini doğuruyor. Fotoğraflar ile süslü hoş bir saksı hazırlayacağız bu kez annelerimize. Anneler günü için el yapımı hediyeler ve yapılışları üzerinde dururken, anıların canlandığı ve unutulmaz niteliğe sahip projeler ile karşınıza çıkmayı tercih ediyoruz. Bu sebeple de son derece hoş, naif ve anlamlı bir hediye önerimiz var.

Doğrudan ihtiyaç duyacağımız malzemelere geçecek olursak,  saksı, toprak, çiçek, boya, tutkal, fotoğraf ve dilerseniz kurdele gibi süsleme malzemelerini hazır bulundurabilirsiniz. Öncelikle saksımızın rengi ile işe başlıyoruz. Eğer rengini değiştirmek istemiyorsanız, boyaya ihtiyacını yok. Ancak istediğiniz herhangi bir renge boyayacaksanız, belki de annenizin sevdiği bir renge boyamak istiyorsanız, öncelikle bu işlemi halletmeli ve kurumasını beklemelisiniz. Ardından ise fotoğraflarınızı, kesilecek fazla yerleri varsa bunları kesip, hazır hale getirin. Tutkal yardımı ile fotoğraflarınızı saksı üzerine yapıştırabilirsiniz. Bu noktada dilediğiniz kompozisyonu yapma imkânına sahipsiniz. Anneler günü hediyesi el yapımı olduğunda bu tür kişisel detayları kullanmak son derece güzel olacaktır ve annenizin mutluluğu gözlerinden okunacaktır. Tutkal kuruyup fotoğrafları sabitlediğinde ise son olarak isterseniz kurdele ve benzeri malzemeler ile süslemenizi yaparak saksınızı hazır hale getirebilirsiniz. Çiçeğinizi saksıya ektiğinizde ise işlem tamamlanıyor.

Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye
Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye

 

5 – Fotoğraflarınızı takılarda saklayın

Takı yapmaya azıcık ilginiz varsa, bu proje sizin için hem kolay hem de zevkli olacaktır. Bunun yanında son derece özel bir hediye olacağına şüphemiz yok. Takı kullanmayı seven anneniz, en güzel anlarınızı boynunda taşımaktan mutluluk duyacaktır. Bunun için yapmanız gerekenler ise çok basit. İhtiyacınız olan en önemli malzeme resin olacaktır. Hazır olarak satılan bu malzemeyi tercih edebilirsiniz ya da 100 kat vernik ya da epoksi adı ile satışta olan yapıştırıcıları kullanabilirsiniz. İşin püf noktası da tam burası oluyor.

İlk olarak takı yapımında kullanacağınız ve tamamen zevkinize bağlı olan zincir, ip boncuk ve benzeri malzemeleri hazırlamalısınız. Daha sonra ise fotoğraf seçimi yapmanız gerekmekte. Fotoğrafların orijinalini kullanmaktansa kopyalarını almak daha doğru olacaktır. Daha sonra ise kullanacağınız metal çerçeve ölçüsünde bu fotoğrafları kesmeniz gerekiyor. Belki bir şablon çizerek daha kolay kesebilirsiniz. Fotoğraflarınız hazırsa ve resin adı verilen plastik parçadan kullanacaksanız, şuan yapıştırıcıdan başka bir şeye ihtiyacınız yok. Fotoğrafı çerçeveye yapıştırıp üzerine de resini yapıştırdığınızda minik hoş bir çerçeve elde etmiş olacaksınız.

Eğer epoksi ya da 100 kat vernik kullanacaksanız ise fotoğrafı çerçeveye yapıştırdıktan sonra bu malzemeyi hazırlamanız gerekiyor. Epoksi ve sertleştirici ya da vernik ve sertleştirici şeklinde iki farklı malzeme sizi bekliyor olacak. Üzerlerinde yazan kullanım ölçülerine uygun olarak iki malzemeyi karıştırıp birkaç dakika beklettiğinizde şeffaf ve yoğun bir malzeme elde edeceksiniz. Bu karışımı fotoğraf üzerine yavaşça döküp, çakmak yardımı ile içindeki baloncukları yok edebilirsiniz. Kuruması için beklediğinizde ise aynı sonucu alacaksınız. Hazırlayıp döktüğünüz karışım adeta cam olacak ama camdan çok daha sağlam hale gelecek. Hazırladığınız mini çerçeveleri istediğiniz takının, istediğiniz tasarımın bir parçası haline getirebilirsiniz. Anneler günü hediyesi yapımı ise işte bu kadar kolay ve sonuçlar da işte bu kadar harika!

Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye
Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye

 

6 – Duvarda fotoğraf albümü

Annelerimiz kadar, anneanne ve babaannelerimiz de kıymetlidir. Her anneler gününde onların da gönlünü almak, yüzlerinde bir gülümseme olmak harika olacaktır. Diğer taraftan sizin anneniz de eğer bir anneanne ya da babaanne olduysa, görseldeki gibi şık bir dekorasyon ürünü ortaya çıkarabilirsiniz. Kendinize has bir tarz ile yapacağınız tasarım, en güzel anların ölümsüzleştiği fotoğraflar ile tamamlanabilir. Annenizin torunları ya da çocukları da bu kompozisyonun bir parçası olabilir. Peki, anneler günü için el yapımı hediyeler ve yapılışları ile ilgili olarak aldığımız bilgiler ışığında, bu projenin detayları nelerdir? Hemen yapım aşamasına geçerek, size detaylı bilgi sunabiliriz.

Ahşap boyama gereçleri satan hobi marketler hatta belki yapı marketler, zemin olarak kullanacağınız ahşap parça için size yol gösterebilir, pek çok seçenek sunabilir. Bunun yanında ihtiyacınız olacak olanlar ise minik kâğıt mandalları, belki isteğe göre akrilik boya ve asma aparatı ya da kurdele olacaktır. Alacağınız ahşap parçayı isterseniz ham halde kullanabilirsiniz, isterseniz dekupaj yapabilirsiniz isterseniz de sadece akrilik boya ile boyayabilirsiniz. Bu tamamen sizin kendi zevkinize bağlı olacaktır. Daha sonra ise minik mandallarınızı fotoğrafları sabitlemek istediğiniz noktalara yapıştırmalısınız. Akrilik boya ile birlikte yazı yazmak isterseniz, harf şablonlarını da kullanmanız mümkün. Bir kurdele yardımı ile duvara asarak panonuzu şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz ve son olarak fotoğraflarınızı yerleştirdiğinizde ise işlem tamamlandı demektir.

Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye
Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye

 

7 – Çiçekli Pano

Doğanın bir süsü belki de mücevheri olarak niteleyebildiğimiz çiçekler, her şekli ile kadınları mutlu etmeye yeter. Üstelik küçük büyük her kadın çiçeklerin büyüsü karşısında çaresiz kalır. Bu durum ise kadınlara hediye alırken çok işe yarıyor. Annenizi de çiçekler ile sevindirebilirsiniz, sevgilinizi de hatta küçük kızınızı bile. Tam da bu sebeple el yapımı anneler günü hediyeleri ve yapılışları söz konusu olduğunda, çiçekler ile süslü bir öneri sunuyoruz.

Bunun için ihtiyacınız olan en önemli malzeme elbette ki çiçeklerdir. İster yapay çiçek kullanın ister gerçek ama unutmayın yapay çiçek daha uzun süre hediyenizin var olmasını sağlayacaktır. Bu doğrultuda karar verdikten sonra, harf şablonlarına ihtiyacınız var. Dilediğiniz gibi kartondan yapabilirsiniz ya da hazır şablon satın alabilirsiniz. Yazmak istediklerinize de karar verdiyseniz sıra hediyemizi yapmaya geliyor. Sünger parçaları bu noktada çok işinize yarayacaktır. Çiçekleri sabitleme konusunda en pratik çözüm olacaktır süngerler. Hatta yapıştırıcıya bile ihtiyaç duymayabilirsiniz ama isterseniz en azından süngerleri yapıştırıcı ile sabitlemeyi düşünebilirsiniz.

Eğer harflerinizi tamamlayıp yazmak istediğiniz kelimeyi yazdıysanız, arka zemine geliyor sıra. Bu noktada kara tahta, vintage görünümlü bir ahşap parçası ya da ayna kullanabilirsiniz. Tamamen zevkinize kalmış. Hatta fotoğraf çerçevesi bile kullanabilirsiniz. Anneler günü hediyeleri el yapımı ne kadar da geniş bir çeşitliliğe sahip oluyor bu noktada görüyoruz. Çünkü yaratıcılığın sınırı yok. Ayrıca zevklerin de bir sınırı yok. Herkes kendi beğenilerine göre farklı bir tasarım ile ortaya çıkabilir ve her biri de kendi başına birer sanat eseridir.

Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye
Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye

 

8 – Beton saksı ile yeşeren çiçekler

Betondan yapılan saksılar, son zamanların en gözde projesi. Son derece de şık ve modern bir görünüme sahip olan beton saksılar, yine yaratıcılık ölçüsünde tasarlanabiliyor, çeşitli süslemeler ile evrim geçirebiliyor. Bu proje için temelde ihtiyacınız olanlar, iki tane iç içe geçebilecek plastik kap. Karışımı yapılarak hazırlanmış beton ve toprak ile çiçek olacaktır. Seçtiğiniz kapların büyük olanı saksınızın dış görünüşünü belirlerken, içteki küçük olan kap ise toprak kapasitesini belirleyecek. İstediğiniz büyüklüklerde, istediğiniz sayıda beton saksı hazırlayabilirsiniz. Büyük kaba bir miktar beton döktükten sonra küçük olan kabı da içine yerleştirip bastırmalısınız ve beton donana kadar bu şekilde beklemelisiniz.

Donduktan sonra ise kapları betondan ayırmanız gerekiyor. Bunun için bazen kabı kesmeniz bile gerekebilir. Nihayetinde saksınızı elinize aldığınızda ise boyalar ile son şeklini verebilir, süsleyebilirsiniz. Dilerseniz kurdele ya da ip gibi gereçler ile de süsleme yapmanız mümkün. Anneler günü hediyeleri nasıl yapılır, sorusunun da böylece cevabını veriş oluyoruz. Sansınıza çiçeğinizi ekerek, annenize hediye edebilirsiniz. Özel tasarım bir saksı ile birlikte, hoş bir çiçek harika uyum gösterecek ve annenizin gülümsemesini sağlayacaktır. Ayrıca unutmadan bir tüyo daha verelim; hediyenizin beğenilmesini garantilemek için annenizin sevdiği bir çiçek türünü tercih edebilirsiniz. Çünkü belki de anneniz beton saksı fikrini fazla modern bulabilir.

Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye
Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye

 

9 – Şişelerden Vazolara

Özellikle mutfak ihtiyaçlarımız, çok sayıda kullanılmayan cam şişe biriktirmemize sebep oluyor. Bu şekilde biriktirdiğiniz şişeleri mükemmel bir hediyeye, bir dekorasyon ürününe dönüştürebileceğinizi düşündünüz mü hiç? Bunun için şişelere ve boyaya ihtiyacınız var. Bununla birlikte şişeleri yerleştirebileceğiniz bir şişe ya da kasa ve çiçekler işinizi görecektir. İlk iş olarak şişeleri boyama ile başlayabilirsiniz. En kolayı da boyayı şişelerin içine döküp, her yerine yaydırdıktan sonra, şişeyi ters çevirerek, fazlalık boyayı akıtmak olacaktır. Daha sonra ise şişelerin ters vaziyette kurumasını beklemelisiniz. Bir süre sonra harika vazolara sahip olduğunuzu fark edeceksiniz.

Görüyorsunuz ki anneler günü hediyeleri nasıl yapılır sorusunun cevabı oldukça basit. Belki 10 dakikanızı belki yarım saatinizi alacak projeler ile harika hediyeler ortaya çıkarabilirsiniz. Vazolarınız hazır olduğunda ise sandık ya da sepet ile hepsini bir araya toplayabilir ve göze hitap eden bir görünüm oluşturabilirsiniz. Vazolarınızın içlerine de güzel çiçekler yerleştirirseniz, hediyeniz tamamdır. Annenizin hayranlık duyacağı hediyesi, evinin de bir köşesini süsleyecek. Dilerseniz çiçekler üzerine notlar bırakarak anneler gününün önemine ilişkin güzel sözler de söyleyebilirsiniz. Belki de bu sözleri birebir siz telaffuz etmek istersiniz ki, kesinlikle bu yöntem çok daha etkili olur. Eğer uzaktaysanız ve hediyenizi kendiniz vermeyecekseniz ancak çiçekler üzerine iliştireceğiniz notlar hoş olabilir.

Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye
Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye

 

10 – Işıklı Pano

Kimi insan ışıklara aşıktır. Gece evlerin parıldayan ışıkları ya da ateş böceklerinin ışıltısı büyülenmesine sebep olabilir. Bu özelliklere sahip bir insan için en güzel hediyelerden biri de doya boya bakabileceği ışıklı bir pano hazırlamak olacaktır. Bu doğrultuda sunduğumuz anneler günü hediyesi önerisi ise aynı zamanda bir mesaj içerecek. Tek bir harf ya da yazı ile özel bir anlam ifade edebilirsiniz. Bunun için biraz elektrik bilgisine sahip olmanız gerekebilir. Ancak oraya gelmeden önce ilk iş olarak kartondan harfleri hazırlamalısınız. Görselde gördüğünüz şekilde hazırlayacağınız harflerin içini de doldurmayı unutmayın. Harflerin bir tarafını kalın karton ile kapatırken, diğer tarafını ince kâğıt ile kapatmalısınız. Kalın karton olan kısmı küçük delikler ile ışıklar için yani kablolar için uygun hale getirebilirsiniz. Daha sonra iç kısma ampulleri yerleştireceksiniz. Sonuç olarak elektrik sistemini kurduğunuzda ince kâğıdın olduğu tarafta hafif fakat çok hoş bir ışık görüntüsü oluşacak. Üstelik bu şekilde bir harf ya da isim yazabileceksiniz ve ev ya da bahçe dekorasyonuna harika bir dokunuşta bulunabileceksiniz.

Son bir öneri olarak belirtebiliriz ki, harflerin etrafını temiz bir şekilde renklendirirseniz, daha orijinal bir görüntü elde edersiniz. Bunu isterseniz renkli bantlarla yapın isterseniz boya kullanın. Sonuç olarak temiz bir renklendirme olması, harflerin hoş görünmesi yeterli. Anneler günü hediyesi el yapımı olma özelliği ile anlam taşır demiştik. Tam da buna uygun önerilerimiz ile bu yıl anneler gününü sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz. Haydi, siz de bir an önce harekete geçerek hediyenizi hayata geçirin. Ancak diğer taraftan el yapımı bir hediyeyi satın alacağınız bir hediye ile de destekleyebilirsiniz. Bunun için ise kişiye özel olma özelliği taşıyan çok sayıda önerimiz var. Her biri, neredeyse el yapımı anneler günü hediyesi kadar anlam ve önem taşımaktadır. Siz de birini seçebilirsiniz.

Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye
Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye

 

Sonuç olarak eğer siz de anneler günü için Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye seçeneklerinden birini tercih ederek anneye güzel bir hediye hazırlamak istiyorsanız daha fazla beklemenize hiç gerek yok. Anneye alınabilecek en özel hediye seçenekleri yanı sıra anneye yapabileceğiniz Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye seçeneklerini de sizler için bir araya getirdik. Bu özel günde anneye güzel bir sürpriz hazırlamak istiyorsanız size önerdiğimiz bu hediye yapımlarından birini mutlaka tercih etmelisiniz. Anneyi son derece mutlu edecek el yapımı hediye seçeneklerinin hazırlanışını sizler için tek tek açıklayarak anlattık. Siz de bu sayede anneye güzel bir armağan hazırlayabilir ve yılda sadece bir kez kutlanan anneler günü için unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz.

Anneleri son derece mutlu edecek hediye seçeneklerini anneme ne hediye alırım sorusuna cevaben gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Eğer hediye hazırlayamam diyorsanız sizler için anneler gününde alınabilecek ve en çok tercih edilen hediye seçeneklerini bir araya getirdik. Siz de anneye bu özel günde mutlaka seveceği bir hediyeyi alabileceksiniz. Bundan sonra anneler gününde anneme ne hediye alabilirim diye sormanıza hiç gerek yok! Siz de Anneler Gününe Özel 10 El Yapımı Hediye önerimiz sayesinde anneye unutamayacağı hediyeler hazırlayacak ve onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. Bütün annelerin Anneler Günü Kutlu olsun.

Geçelim diğer hediye önerilerimize;

Anneler Gününe Özel Resim Baskılı Mutfak Önlüğü

Anneler Gününe Özel Resim Baskılı Mutfak Önlüğü
Anneler Gününe Özel Resim Baskılı Mutfak Önlüğü

Anneler Gününe Özel Resim Baskılı Mutfak Önlüğü
Annenizi le birlikte çekindiğiniz en güzel resmi seçme zamanı! Bu resmi mutfak önlüğüne bastırarak, annenizin her zaman aynı güzel anı hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Bu özelliği ile neredeyse bir el yapımı hediye anlamı taşıyan önlük, annenizin kendisini özel ve daha anlamlı hissetmesini sağlayacaktır. Oysa annelerimiz her zaman başımızın tacı. Mutfakta geçirdiği zamanı daha değerli kılın!

Anneler Gününe Özel Resim Baskılı Mutfak Önlüğü
 


İstiridye İnci Kolye

İstiridye İnci Kolye
İstiridye İnci Kolye

İstiridye İnci Kolye
Henüz İstiridyesinin içinde derin uykusunda olan bir inciyi annenizin boynuna takmak nasıl bir his olurdu? Size bu fırsatı sunuyoruz. Satın alacağınız set, kabuğu içerisinde saklı bir şekilde keşfedecek kişiyi bekleyen inciyi ve içine yerleştireceğiniz kolyeyi kapsıyor. Bu sebeple de son derece farklı bir hediye olma niteliğine sahip. Siz de annenize böylesine güzel ve anlamlı bir sürpriz yapmaya ne dersiniz?

İstiridye İnci Kolye
 


Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal
Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal
Mükemmel görünümü ve ışıltısı ile herkesi kendine hayran bırakan kristal içerisinde anneniz ile birlikte fotoğrafınızın yer alması ne kadar da muhteşem olurdu? Özel bir teknolojinin kullanılması ise dilediğiniz fotoğraf kristal içerisine yerleştirilebiliyor. Kalıcı ve özel bir hediye tercih etmek isteyenler için de ideal bir seçenek olarak sunulabilir. Evinizde, odanızda, ofisinizde her yerde harika bir anı hatırlatıcı olacaktır.

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal
 


Anneye Hediye Seni Sevmemin 32 Sebebi Çikolata

Anneye Hediye Seni Sevmemin 32 Sebebi Çikolata
Anneye Hediye Seni Sevmemin 32 Sebebi Çikolata

Anneye Hediye Seni Sevmemin 32 Sebebi Çikolata
Çikolatalara âşık olmayan bir kadın düşünmek pek de mümkün değil. Annem de onlardan biri diyorsanız, ideal hediyeyi buldunuz demektir. Şık kalp şeklinde bir kutu içerisine yerleştirilen çikolataların her biri annenizi sevmenizin bir sebebini açıklayacak. Lezzeti ile de harika hisler uyandıracak. Kısacası tam annenize göre bir seçim! Çünkü lezzetli çikolatalar eşliğinde, mutlu olmasını sağlayacak sözleri sunabileceksiniz.

Anneye Hediye Seni Sevmemin 32 Sebebi Çikolata
 


İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe

İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe
İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe

İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe
Son günlerin ünlü dekorasyon ürünü olan mini bahçeler, annenize özel bir isim ile hazırlansa nasıl olur? Her an ilgilenebileceği, belki kendisini içinde hayal edebileceği bahçe, huzur aşılayacaktır. Özel seramik saksında yer alan bahçe, çeşitli minyatürleri de barındırıyor. Bununla birlikte çeşitli bitkiler de gerçekliğini oluşturuyor. Yeşilin vereceği huzur hem evde hem de iş yerinde annenize gün içinde kendini iyi hissettirebilir.

İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe
 


Anneme Hediye Çikolatalı Hediye Sepeti

Anneme Hediye Çikolatalı Hediye Sepeti
Anneme Hediye Çikolatalı Hediye Sepeti

Anneme Hediye Çikolatalı Hediye Sepeti
Son derece şık bir kutu olarak sunulan hediye, içerisinde harika güpürlü el havluları barındırıyor. Nefis çikolatalar ve harika kokular ise hediyeyi tamamlıyor. Kokular için ayrıca konulan kutu bile inanılmaz bir özenin ürünü olarak karşımıza çıkmakta. Bir annenin mutluluk duyacağı hediyelerin bir araya geldiği kutu, son derece özel görünüyor. Sizce de öyle değil mi?

Anneme Hediye Çikolatalı Hediye Sepeti
 


İsme Özel Gümüş Kolye

İsme Özel Gümüş Kolye
İsme Özel Gümüş Kolye

İsme Özel Gümüş Kolye
İsimli kolyeler zaman zaman çeşitli kalitelerde farklı farklı yerlerde karşımıza çıkıyor. Oysa burada gerçek gümüş kalitesi ile özel tasarım isimli kolyeler görmekteyiz. Dilediğiniz isimde kolye hazırlatabilirsiniz ve sunumun güzelliği ile birlikte ne kadar doğru bir seçim yaptığınızın farkına varabilirsiniz. Ayrıca isimler stoktan gönderilmiyor, gerçekten sizin istediğiniz isme özel olarak hazırlanıyor!

İsme Özel Gümüş Kolye
 


Anneye Özel Hediye Ahşap Foto

Anneye Özel Hediye Ahşap Foto
Anneye Özel Hediye Ahşap Foto

Anneye Özel Hediye Ahşap Foto
Anneye özel olarak alabileceğiniz ve onu son derece duygulandıracak bu hediye seçeneği ile anneler günü oldukça duygusal geçecektir. Birlikte çekildiğiniz eski bir fotoğrafı baskılatarak oluşturacağınız bu ahşap foto hediyesini anneniz çok sevecektir. Dilerse evinde dilerse de iş yerindeki ofisinde sergileyebileceği ve baktıkça sizi hatırlayacağı çok şık ve anlamlı bir hediye seçeneği olacaktır.

Anneye Özel Hediye Ahşap Foto
 


Anneler Günü Hediyesi Çay Bardak Seti

Anneler Günü Hediyesi Çay Bardak Seti
Anneler Günü Hediyesi Çay Bardak Seti

Anneler Günü Hediyesi Çay Bardak Seti
Anneye alınabilecek en özel hediye seçeneklerinden birisi olan bu kişiye özel çay bardak seti ile birlikte sabah muhabbetleriniz çok eğlenceli geçecektir. Anneyle karşılıklı edeceğiniz sohbetlerin yardımcısı ve olmazsa olmazı olacak bu setin üzerine annenizin ismini baskılatabilir ve böylece annenizin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Bu özel hediye seçeneğini siz de hemen almak istiyorsanız daha fazla beklemeden tıklayın!

Anneler Günü Hediyesi Çay Bardak Seti
 


Check Also

anneler günü hediyeleri

Anneler Günü Hediyesi | Anne Tasarımlı En Güzel Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir: Anneler Günü Hediyeleri Anneler günü hediyesi almak için geç kalmadan güzel seçenekleri değerlendirmeli …