Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Anne Şarkıları | Kulağa Hoş Gelen En Güzel 10 Anne Şarkısı
Anne şarkıları
Anne şarkıları

Anne Şarkıları | Kulağa Hoş Gelen En Güzel 10 Anne Şarkısı

Anneler günü, pek çoğumuz için yılın en önemli günüdür. Özellikle de annelerimiz belli etmeseler dahi bu günün heyecanını yaşarlar. Merakla ve heyecanla bu günü beklediklerini biliriz. Bizler de annelerimizi mutlu edecek sürprizler yapmak için erkenden hazırlığa başlamalıyız. Anneler gününde, annelerimizi mutlu edecek hediyeler alabilir, küçük sürprizler yapabiliriz. Hediye yüzük, kolye, saat, kalem, çiçek ve benzerleri iyi hoş ama bir de duygularımızı anlatacak bir şeyler gerek. Mesela bir şiir, mesela güzel bir söz ya da en güzeli anne şarkısı… Belki siz farkında olmasanız bile anne şarkıları, annelerimizi derinden etkiler. Annem şarkısı dinle dinlet, çevrendekileri bu özel günde sen de duygulandır ve sevginin nasıl da kıymetli bir şey olduğunu herkese göster. Anne şarkısı sözleri, ritmi ve duygusu ile herkes için özeldir. Bu önemli günde ise daha da kıymetli bir hal alır. Bu sebeple biz de sizler için en ünlü, en güzel anne şarkılarını bir araya getirdik. Doğum hediyesi, yılbaşı hediyesi ve anneler günü gibi günleri, bu şarkılar ile kutlayabilir, annenizi de şaşırtabilirsiniz. Hem ünlü isimlerin duygu dolu anne şarkılarını bulabilirsiniz yazımızın devamında, hem de çocuklar için özel olarak hazırlanan birbirinden güzel şarkılara. İsterseniz bu şarkılar ile annenize özel bir kutlama hazırlayabilir, sevdikleriniz ile birlikte bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. İşte anneler gününe özel birbirinden güzel anne şarkıları!

Dikkatinizi Çekebilir >> Anneye Hediye Önerileri

 

İlk önerimiz çokça ünlü olan ve de çok sevilen anne şarkısı bilmece olacak. Özellikle öğrencilerin anneler günü programlarında seslendirdiği, annelerine hediye olarak söylediği ve söylemekten de çok zevk aldığı bu parça, sözleri ile de insanı kendisine bağlıyor. Adeta dilinize dolanıyor ve annenize olan sevginizi anlatan sözleri tekrarlamaktan keyif alıyorsunuz. İşte bu özellikleri ile farklılaşan ve çokça tercih edilen parça, son zamanların en ünlülerinden biri. Annenize alacağınız hediye yüzük, kolye ve benzeri özel bir hediyeyi bu şarkı ile tamamlayarak, annenize unutulmaz bir sürpriz yaşatabilirsiniz. Bu şarkıyı ses kaydı ya da video ile çekerek, annenizin telefonuna gönderdiğinizde ise hiç beklemediği bir sürpriz yapmış olacak, anneler gününe heyecan katacaksınız. Uzakta olan anneniz için de bunu tercih edebilirsiniz, okulunuzdaki anneler günü programı için de! Gönülden söyleyeceğiniz şarkı, eşsiz bir kutlama yapmanızı sağlayacaktır. Annenizin yüzündeki gülümseme, gözündeki bir iki damla mutluluk gözyaşı ise tüm yorgunluğunuzu alıp götürecek. Geriye sadece mutluluk ve güzel bir anı kalacak. Üstelik siz bunu kolayca gerçekleştirebilir, anne şarkısı bilmece ile annenize unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz.

Annelere Özel Seni Seviyorum Mesajlı Renkli Kahve Kupası

Annelere Özel Seni Seviyorum Mesajlı Renkli Kahve Kupası

Annelere Özel Seni Seviyorum Mesajlı Renkli Kahve Kupası

Farklı renk alternatifleri ile sunulan, özel tasarımlı, şık ve göz alıcı bir hediye var karşımızda. Kahve içmeyi, gün içinde sık sık çay tüketmeyi kim sevmez ki? Hele de ofis çalışanlarının en çok ihtiyaç duydukları bu içeceklerdir. İşte bu yüzden siz de annenize kahve kupası ile anneler günü sürprizi yapabilirsiniz. Nasıl mı? Ona özel bir kahve kupası ile sürpriz yapmak çok kolay. Annenizin isminin yer aldığı özel ürün, en sevdiği renk ile tamamlanıyor.

Annelere Özel Seni Seviyorum Mesajlı Renkli Kahve Kupası
 

Annelere Özel Seni Seviyorum Mesajlı Renkli Kahve Kupası

Annelerin hakkı ödenmez diye boşuna denmiyor. Ancak bunu genellikle anne bana olunca anlıyor insan. Annenizin sizin için yaptıklarını görüyor anlıyorsanız, ona olan sevginizin ne kadar da büyük olduğunu ifade etmek istiyorsanız, bu şarkı tam size göre. Özellikle öğrencilerin, anneler günü programlarında dile getirmek isteyeceği, annelerini mutlu etmek için söyleyebileceği bu şarkı, hem çok kolay hem de çok eğlenceli. Biraz duygusal olması, sözlerinin anlamlı olması ile annelerimizi duygulandırabilir, belki birkaç damla yaş dökmelerine sebep olabilir. Ancak nihayetinde annenizin ne kadar da mutlu olduğunu anlamanız çok da güç olmayacak. Anne şarkıları duygusal ve anlamlı olduğunda, her türlü kutlamanın baş tacı olabilir. Anneler gününden doğum gününe, yılbaşından yıldönümüne, annenizi onun için önemli olan her günde mutlu edebilirsiniz. Annem şarkı sözleri kolay olmakla birlikte, keyifle söyleyebileceğiniz türdendir. Bu da işinizi kolaylaştırıyor ve anneler günü hazırlığı için günler harcamanız gerekemediği anlamına gelmektedir. Anne şarkıları dinle, sen de keyifli bir kutlama gerçekleştir. Bununla birlikte hediyeniz hazırlamayı unutma sakın. Anneler için şarkı mükemmel bir hediyedir ancak beraberinde vereceğin hediye onun mutluluğunun kat kat fazla olması demektir. Öncelikle hediyesine sevinecek ve mutlu olacak, ardından ise şarkının sözleri ile sizin harcadığınız emek karşısında duygu dolu anlar yaşayacaktır.

Hiç annenizin ne tür zorluklar çektiğini düşündünüz mü? Peki, sizi ne kadar çok sevdiğini? Muhtemelen düşünmediniz. Çünkü anneniz sizin için mükemmel ve sorunsuz bir yaşam kurmuştur. Ne annenizin üzüntüsünü görmüşsünüzdür, ne de günlük yaşamda yaşadığı zorlukları. Üstelik sizi öylesine çok sever ve öylesine sarıp sarmalar ki sizi sevmeme ihtimalini düşünmemişsinizdir. Hatta yaşamda böyle bir olgunun olabileceğine dair bir düşünce aklınızdan geçmemiştir bile. İşte bu yüzden annelerimiz birer melek. Bu melekleri mutlu etmek ise bizim elimizde. Melek anneniz için bu güzel şarkıyı dile getirebilir, güzel bir sürpriz organize edebilirsiniz. Hatta sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı da bu organizasyona davet etmeniz mümkün. Çünkü sadece anneler günü değil, beraberinde doğum günü gibi özel günlerde de bu şarkı ile sürpriz yapabilirsiniz. Anne şarkıları ağlatan, duygulandıran ve aynı zamanda da çokça sevindiren anneler günü hediyeleridir. Aynı şekilde mükemmel birer doğum günü hediyesi olabilirler. Bu sebeple sizler de endişe etmeksizin, bu tür zamanları, bu tür kıymetli şarkılar ile şenlendirebilir ve güzel bir anı haline getirebilirsiniz. Anneniz ise her zaman bu şarkı ile mutlu olacak, sizin sürprizinizi hatırlayacak. Ona bu güzel anıyı kazandırmak için hemen siz de hazırlıklara başlayın. Hediyenizi sipariş edin ve bu özel günün keyfine varın…

Anneye Hediye Yılın En İyi Annesi Oscarı

Anneye Hediye Yılın En İyi Annesi Oscarı

Anneye Hediye Yılın En İyi Annesi Oscarı

Her yıl ihtişamlı bir merasim ile yıldızlara dağıtılan ödülü annenizin de hak ettiğine eminiz. Bu yüzden özenle tasarlanan ödülü anneniz için hazırladık. Yılın en iyi annesi Oscarını annenize vermek ister misiniz? Yanında ise annenizi yılın her günü mutlu edip duygulandıracak mesajlar bulunuyor. Şık ve anlamlı bir paket ile sunulan mesajlar, ödül ile birlikte muhteşem bir anneler günü sürprizi haline geliyor. Kolayca sipariş edip sahip olabileceğiniz set, duygulara hitap eden bir seçim.

Yıldönümü Hediyesi Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları
 

Anneye Hediye Yılın En İyi Annesi Oscarı

Sertap Erener, mükemmel sesi ve eşsiz parçaları ile her zaman Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından biri olmuştur. Bu kez ünlü sanatçıyı anneler gününde dinliyoruz. Mükemmel sesi ile annelere özel parçasını seslendiriyor ve annemiz için hazırladığımız sürprizi renklendiriyor. Alacağınız hediyeyi bu parça ile daha özel hale getirebilir, yapacağınız organizasyonları ile çok daha göz alıcı kılabilirsiniz. Üstelik bir de annenizin ne kadar duygulandığını gördüğünüzde şaşıracaksınız. Bunun için anne şarkısı seçimi çok önemli bir konudur. Çok daha etkili bir kutlama için güzel bir anneler günü şarkısı seçmeniz gerek. Bu amaçla paylaştığınız anneler günü şarkıları tam size göre. Annenizin mutluluğu ise herkes tarafından fark edilecektir. Anneye sürpriz hazırlamak çok keyifli bir iş olmakla birlikte, bazen yorucu olabilir ve kararsızlığa düşülebilir. Bu durumlarda yazımız size ilham olacak. Güzel bir parça ile tüm organizasyonu kurtarabilirsiniz. Hafızalara kazınacak bir anneler günü için güzel bir hediye ile duygu dolu bir şarkı yeterli. Anneniz bu günü unutmayacağı gibi, sizin onu ne kadar da çok sevdiğinizi fark edecek. Sizin ise bu iş için günlerinizi harcamanıza gerek yok. Sadece internet üzerinden hediyenizi seçmeniz ve önerdiğimiz şarkılar ile bu güne hazırlanmanız gerek.

Anneye Hediye Gümüş Kolye

Anneye Hediye Gümüş Kolye

Anneye Hediye Gümüş Kolye

Annelerimizin en sevdiği aksesuarlarıdır kolyeler. Bunu bilmeyen yoktur. Ama bir de onlara olan sevgimizi kalpli tasarımı ile yansıtan bir kolye, onlar için mükemmel bir seçim olacaktır. Taşlar ile bezeli ürün, kar tanesi detayı ile göz kamaştırıyor. Üstelik annenizin her zaman bu kolye ile dikkat çekici olması muhtemeldir. Kalitesi ile de dikkatleri çeken ürünü, hemen şimdi sipariş edebilir ve hızlıca sahip olabilirsiniz. Adresinize teslim edilen kolye, seçeceğiniz şarkı ile mükemmel bir anneler günü sunacak.

Anneye Hediye Gümüş Kolye
 

Anneye Hediye Gümüş Kolye

Türkiye’nin önemli sanatçılarından bir diğeri olan Candan Erçetin de anne sevgisini duygusal bir şekilde dile getiren parçası ile hafızalara kazınmıştır. Siz de duygusal bir anneler günü kutlaması için bu parçayı tercih edebilirsiniz. Duyguları harekete geçirirken, anne sevgisini de dile getiren, unutulmaz bir kutlama vadeden parça, hediyeniz ile birlikte annenizi çok mutlu edecek. Eminiz ki sizin gibi bir evlada sahip olduğu için büyük bir mutluluk duyacaktır. İnsanın sevdikleriniz kaybetmesi ne büyük bir acıdır. Siz ise henüz bu acıyı yaşamamışken doyasıya sarılmalı ve onları mutlu etmek için çaba sarf etmelisiniz. Bir gün gelir ki, zamanı boşa harcadığınız için pişmanlık duyarsınız. Annem şarkısı dinle ve anneler günü için hazırlıklara hemen başla! Çünkü bu fırsatın ne zaman elinden kayıp gideceğini bilemezsiniz. Candan Erçetin bu kez sizin için söylüyor. Anneler günü yaklaşmışken siz de bunun keyfini çıkarın. Anne şarkısı sözleri ile duygusu ve de ritmi ile her annenin yüreğini sızlatır. Özellikle kendisi de anne baba olan evlatlar, anne babalarının kıymetini çok daha iyi bilecektir. Özellikle ilkokul öğrencileri için anne şarkısı bilmece demektir ve bu parça ile güzel bir kutlama organize edilebilir ama eğer yaşınız biraz daha büyükse, sizin tercihiniz Candan Erçetin ya da Sertap Erener gibi bir isimden yana olabilir.

İlk Anneler Günü Hediyesi Taşfoto

İlk Anneler Günü Hediyesi Taşfoto

İlk Anneler Günü Hediyesi Taşfoto

Güzel anıları, geçmiş günleri bir araya getiren, insana yeniden yeniden hatırlatan fotoğraflar herkes için en güzel hediyelerdir. Ancak annelerimizi her an her yerde, evinde ya da ofisinde mutlu edecek olan fotoğrafları, bu tasarım ile göz alıcı bir hediye haline getirebilirsiniz. En güzel fotoğrafınızı seçip, kolay bir şekilde sipariş verdiğinizde, granit taş çerçeve üzerinde fotoğrafınızı göreceksiniz. Dostlarınızın da bu hediyeye bayılacağına eminiz. Anneniz de çevresindekilerin bu ilgisi karşısında mutluluğunu gizleyemeyecektir.

İlk Anneler Günü Hediyesi Taşfoto
 

İlk Anneler Günü Hediyesi Taşfoto

Pek çok dilde şarkı yazıp seslendirebilen ve Türkçe albümünü de internet dünyasında ücretsiz olarak yayınlayan Melis Bilen, maden faciası ve Van depremi gibi olayları konu edinen parçaları ile dünyanın her yerinde fanlara sahip olmuş bir isim. Tabi, böyle bir ismin yeryüzündeki melekler olan anneleri unutması mümkün değil. Melis Bilen’in annelere özel bestesi, özellikle anneler günü için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca bununla birlikte annenizin doğum gününde de bu tür bir şarkı ile sürpriz yapma imkânına sahipsiniz. Anne şarkıları duygusal, sevgi dolu ve anlamlı eserlerdir. Bu tür eserleri kutlamanızın bir parçası haline getirmek, annelerimizi de çok mutlu eder. Hemen gözünüz korkmasın, bu tür keyifli bir hazırlık sandığınız gibi zor da değil, zaman isteyen bir iş de değil. Kolayca hediyenizi sipariş edebilirsiniz. Bunun için internet dünyasının fırsatlarından faydalanabilir ve önerilerimizi değerlendirerek, hızlıca sipariş verebilirsiniz. Diğer taraftan anneler günü hediyenizi daha göz alıcı kılacak olan anneler günü şarkısı da önerilerimiz arasından seçilebilir. Anneler için şarkı seçmek, böyle güzel öneriler bir arada olduğunda çok kolay bir iş olacaktır. Her birini inceleyip, duygularınıza hitap edeni tercih edebilirsiniz. İster kendiniz söyleyin isterseniz de işi uzmanına bırakın ve orijinal halleri ile annenize iletin. Anneniz her hâlükârda çok duygulanacak ve büyük bir mutluluk duyacaktır.

Anneye Doğum Günü Hediyesi Mesajlı Çikolata

Anneye Doğum Günü Hediyesi Mesajlı Çikolata

Anneye Doğum Günü Hediyesi Mesajlı Çikolata

Anneniz için özel bir çikolata hazırlatabilirsiniz. Toplamda 24 karakterlik mesajınız ile annenizin anneler gününü kutlayabilir ve her biri bir harften oluşan çikolatalar ile sürpriz yapabilirsiniz. Beraberinde bir demet çiçek ya da güzle bir şarkı da sunabilirsiniz. Bu duygusal hediyeler karşısında anneniz, gözlerine inanamayacak. Siz ise annenizi mutlu etmenin onuru ve gururu ile bu güzel anın keyfini çıkaracaksınız. Dünyada annenizin mutluluğundan daha kıymetli ne olabilir ki değil mi?

Anneye Doğum Günü Hediyesi Mesajlı Çikolata
 

Anneye Doğum Günü Hediyesi Mesajlı Çikolata

Anneler gününü özel kılan hediyelerimiz, güzel sözlerimiz, annemize olan sevgimiz ve bunlar eşliğinde gösterdiğimiz ilgidir. Her anne belki belli etmez ama evlatlarından ilgi görmek ister. Hele de anneler gününde onların kendisini hatırlamasını bekler. Siz de annenizi mutlu etmeli hele de anneler gününde onları unutmamalısınız. Bunun için yapabileceğiniz en güzel şey, hediye önerilerimize kulak verip, aynı zamanda şiir ve şarkı önerilerimiz ile bir kutlama organize etmektir. Hediye seçiminizde isme özel ürünler olmasına özen göstermeniz, pek çok kişiden farklı olmanızı sağlayacak, annenizi de diğerlerinden farklı kılacaktır. Seçeceğiniz, söz, şiir ya da şarkı ise annenize olan bağlılığınızı anlatmanın en güzel yolu olacak. Bu tür hareketler ile onu ne kadar da çok sevdiğinizi dile getirecektir. Üstelik bu şekilde dikkatleri de üzerinize çekeceksiniz. Annenizin sık sık bu kutlamayı anlatıyor olması, ne kadar da mutlu olduğunun göstergesi olacak. Annem şarkı sözleri, şiir gibi duygu dolu ritimleri ona kendini bir melek gibi hissettirecek. Gerçekten de anneniz sizin meleğiniz değil midir? Meleğinizi mutlu etmek, bu kıymetli kutlamayı unutulmaz bir anı haline getirmek sizin ellerinizde. İşinizden geri kalmanıza ya da derslerinizi aksatmanıza gerek yok. Okulu asmanıza ise hiç gerek yok. Annenizin bu yüzden size kızmasını istemeyiz. Yapmanız gereken tek şey, online olarak annenizi en çok sevindirecek hediyeyi seçmek. Ardından ise şarkı önerilerimizi inceleyip, duygularınıza hitap eden bir tanesini seçmek… İşte tüm yapmanız gereken bunlar… Bu sayede mükemmel bir anneler günü planlayacak, annenizi o gün için dünyanın en özel insanı yapacaksınız. Annenizin de bunu doyasıya hissedeceğine şüphe yok. Hediyesinin özel bir tasarım olmasına sevinirken, şarkınız ile duygulanacak, gözyaşlarına engel olamayacaktır. Neyse ki mutluluk gözyaşlarından söz ediyoruz. Hemen şimdi anneler günü hazırlığı yapmaya ne dersiniz? Evet evet doğru duydunuz, şimdi sipariş verebilir ve hızla adresinize teslim edilen hediyeler ile siz de mutlu olabilirsiniz. Eminiz ki siz annenizden daha mutlu olacak, bu güzel günü unutamayacaksınız…

Check Also

atatürk hediyeleri

Mustafa Kemal Atatürk İmzalı En Güzel 20 Hediye – Atatürk Hediyeleri

Son yıllarda sevdiklerimiz için tercih ettiğimiz hediyeler arasında zirveye yerleşen Atatürk hediyeleri bu yerini hiç …