Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Ablaya Anlamlı Doğum Günü Mesajları – Kardeşten Ablaya Sözler

Ablaya Anlamlı Doğum Günü Mesajları – Kardeşten Ablaya Sözler

Ablaya doğum günü mesajı göndermek onun hayatınızdaki yerini kendisine daha iyi göstermek için iyi bir fırsat olacaktır. Çoğu zaman bir arkadaş ancak yeri geldiğinde annenizin yerini tutan ve böylece sizin iyi ve kötü günlerinizde her zaman yanınızda bulunan ablanız için yaşamındaki en önemli günlerden olan doğum günü için mesaj göndermeniz, onu hatırladığınız için kendisinin büyük sevinç duymasına neden olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir; Ablaya Doğum Günü Hediyeleri

Aynı zamanda birbirinden güzel hediyeler içine yazacağınız özel mesajlar ile birlikte ablanızın doğum gününü unutmadığınızı, bu güne kendisi kadar özen gösterdiğinizi ve onu ne kadar çok sevdiğinizi gösterebilirsiniz. Ablaların yeri her zaman özel ve ayrıcalıklı olduğu için tercih edeceğiniz ablaya doğum günü mesajı uzun ya da kısa olsun onun için en güzel sözlerden oluşmaktadır. Doğum günü mesajları ablaya sevginizi en iyi şekilde ifade etmeniz için hazırlanmıştır.

 • Yeni yaşını büyük bir sevinç ile kutluyorum canım ablacığım. Benim ablam olman beni her zaman mutlu kıldı, umarım yeni yaşın da sana mutluluk getirir.

ablaya doğum günü mesajları

 • Ablacığım bu zamana kadar hep mutlu olduk, yeni yaşını kutluyorum ve ilerideki yaşların için her zaman mutlu olmanı diliyorum.

ablaya doğum günü mesajları

 • Bazen benim için sadece ablam için olduğun insanların en güzeliydin ve yıllar geçmesine rağmen hâlâ öylesin. Ablacığım bir yaşını geride bırakırken, seni en içten duygularım ile kutlarım.

ablaya doğum günü mesajları

 • Sen bana her zaman gülümserdin abla, aramızda çok yaş olmasına rağmen beni hep yaşıtın gibi kabul eder ve bana yanlışları doğruları öğretirdin. O günleri hiç unutmadım ve sevgimi hiç yitirmedim. Doğum günün kutlu olsun.

ablaya doğum günü mesajları

 • Bir araya gelip doğum günü kutlamak için her şeyi verebilirdim ancak ablacığım şimdilik uzakta olsak da kalbim her zaman seninle birlikte, doğum günün kutlu olsun.

ablaya doğum günü mesajları

 • Bana her zaman gülümsemeyi öğrettin, canım güleç ablam. Şimdi bu güzel günde de ben senin yüzünü güldürmek istiyorum, doğum gününü kutlarım.

ablaya doğum günü mesajları

 • İkimiz de büyümüş olsak da abla, ben her zaman kardeşin ve sen de benim her zaman ablamsın. Bunu hiçbir zaman unutmayalım, ben unutmuyorum. Nice yıllara!

ablaya doğum günü mesajları uzun

 • Hep mutlu olman dileğiyle diyerek ablacığım, her günün bizimle birlikte geçsin, doğum günün kutlu olsun.

ablaya doğum günü mesajları uzun

 • Her yeni yaşında her zaman seninle birlikte oldum abla ve bu özel yaşını da unutmadım elbette. Sen benim için her zaman çocukken beni korumak için peşimden koşan ablam olarak kalıyorsun. Doğum günün kutlu olsun.

ablaya doğum günü mesajları uzun

 • Geleceğin istediklerini başarman için her şeyi sana vermesini diliyorum. Doğum gününde sen dilek tutman gerekirken, ben senin yerine tutarak, kardeşlik görevimi yerine getiriyorum. Doğum günün kutlu olsun.

ablaya doğum günü mesajları uzun

 • Ne çabuk geçiyor yıllar değil mi abla, henüz iki küçük çocukken şimdi ikimiz de yetişkin insanlara dönüşüyoruz. Ama zaman her şeyi alıp götürse de sana olan sevgimi asla götürmeyecek. Doğum gününü kutlarım.

ablaya doğum günü mesajları uzun

 • Abla, doğum gününü kutlarım ve bugünde yan yana olamadığımız için üzüntülerimi bildiririm. En kısa zamanda bunun telafisini yapacağız, mutluluklar ve sağlıklar seninle olsun, biz de hep birlikte olalım.

doğum günü mesajları ablaya

 • Dilerim ki ablacığım yeni yaşın sana mutlulukların en güzellerini versin ve tüm isteklerin gerçeğe dönüşsün. Eğer benim dilek şansım olsaydı kesinlikle senin benim ablam olmanı isterdim ki bu dileğim zaten gerçekleşmiş durumda! Nice yıllara.

doğum günü mesajları ablaya

 • Sakın üzülme abla böyle bir günde, her ne kadar yıllar çabuk geçiyor ve yaşlanıyor olsak da mutluluklarımız her zaman bizimle birlikte kalıyorlar. Geçmişi düşünmek yerine her zaman şu anda bizimle birlikte olan anıları aklımızda tutalım, seni seven kardeşin doğum gününü kutlar.

doğum günü mesajları ablaya

 • Her doğum gününde bir arada olurduk abla ancak bu sefer ayrı düştük. Fakat kalbimiz hiçbir zaman ayrı düşmedi ve tüm mesafeleri eminim aşabildi. Doğum gününü kutlar, daha birlikte nice kutlamalar dilerim.

doğum günü mesajları ablaya

 • Senin gibi bir ablam olduğu için o kadar çok şanslıyım ki abla, ben de iyi ki senin kardeşinim. Doğum gününü kutlarım, canım ablacığım!

doğum günü mesajları ablaya

 • Her şey gelip geçiyor ancak abla sen hep benim yaramazlıklarımı engelleyen, anne ve babamıza karşı beni savunan, derslerimde yardım eden, anlamadığın pek çok şeyi bana gösteren bir arkadaş olarak karşıma çıkıyorsun. Seninle hep mutlu oldum abla ve doğum gününde de dünyaya geldiğin için gerçekten büyük mutluluk duyuyorum.

ablaya doğum günü mesajları resimli

 • Geçmişte hep mutlu olduk abla çünkü benim yanımda sen vardın ve ben kimseye ihtiyaç duymazdım. Şimdi yan yana olamasak da yine benim ablam olduğun için seni hep kalbimde tutuyorum. Doğrum gününü kutlar, kardeşinin seni çok sevdiğini hatırlatırım.

ablaya doğum günü mesajları resimli

 • Yeni yaşının abla senin için her zaman olduğun gibi neşeli ve iyilikle dolu geçmesini temenni ederim. Zaten büyük olan kalbin eminim yeni yaşınla birlikte daha da büyüyecek ve seni daha da güzelleştirecektir.

ablaya doğum günü mesajları resimli

 • Hayatını her zaman bir neşe kaynağı haline çevirmeyi başarmış canım ablacığım, bu neşenden her zaman ben de faydalandım ve iyi ki de öyle oldu, çünkü senin sayesinde mutluluğun ne demek olduğunu biliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

ablaya doğum günü mesajları resimli

 • İyi ki birlikte büyüdük, iyi ki yan yana olduk canım ablacığım. Sana teşekkür etmek istiyorum çünkü ben seninle birlikte büyük mutluluklar duydum ve başka hiçbir arkadaşa gerek duymadım. Doğum günün yani bugün senin kadar benim için de çok özel!

ablaya doğum günü mesajları resimli

Ablama doğum günü mesajı ne olabilir diye düşünüyorsanız ablanızın her zaman, çocukluğunuzdan beri size verdiği desteği ve fedakârlığı göz önünde tutarak ablanızın bu özel gününü kutlamak için mesaj seçebilirsiniz. Özel olarak ablanız için hazırlanan mesajlar arasından sadece cümle olarak değil aynı zamanda özel çizimler olarak da mesaj seçiminde bulunabilirsiniz. Ablaya doğum günü mesajları resimli olarak gönderildiğinde özel tasarımları ile birlikte ablanızın daha da hoşuna gidecek ve kendisini özel hissetmesine neden olacaktır. Bunun dışında ablanızın yapmış olduğu yardımları, destekleri, size olan sevgisini ona göstermek ve teşekkür etmek için ablaya uzun doğum günü mesajı gönderebilirsiniz. Onun yaşamınızdaki yerini ifade edecek her ne kadar hiçbir sözcük yeterli gelmeyecek olsa da kardeşten ablaya doğum günü mesajı göndermek büyük bir jest olacaktır.

 • Hayatının her zaman kendin gibi neşe içinde geçmesini dilerim canım ablacığım, yeni yaşın sana sağlık ve huzur getirsin, nice yıllara!

kardeşten ablaya doğum günü mesajları

 • Canım ablacığım, hayatım boyunca bana her zaman ilham oldun. Küçükken hep seni örnek aldım, büyüdüm yine seni örnek alıyorum. Doğum gününü kutlar ve hep birlikte nice yıllar dilerim!

kardeşten ablaya doğum günü mesajları

 • Doğum günün kutlu olsun abla, gökyüzündeki tüm güzellikler senin yüzünde toplanmışlar. Her zaman en güzel günlerin seninle birlikte olsun, sen benim için her zaman güzelsin.

kardeşten ablaya doğum günü mesajları

 • Bazı zamanlarda anlaşmazlığa düşüp ayrı kalıyor olsak da ablacığım, her zaman ben senin yanındayım ve senin de benim yanımda olduğunu biliyorum. Çok daha yakın çok daha güzel günlerimizin olması dileğiyle, doğum günün başka mutlu günleri beraberinde getirsin.

kardeşten ablaya doğum günü mesajları

 • Abla doğum günü pastanı üflerken her ne kadar mum ışıkları sönecek olsa da senin gözlerindeki ışık her zaman devam edecek. Sen benim yaşamım için hep aydınlık oldun, bunun için iyi ki varsın!

kardeşten ablaya doğum günü mesajları

 • Abla seninle birlikte yaşadığımız tüm o mutlu çocukluk anılarını düşünüyorum da iyi ki benim ablam olmuşsun diye kendimi şanslı sayıyorum. Seninle birlikte olmak her zaman iyi ki hayatımdasın dediğim bir cümle oluyor ve dünyaya geldiğin gün benim için de seninkisi kadar önemli oluyor, nice yıllara.

ablama doğum günü mesajı uzun

 • Çoğu yaptığım yaramazlıkları her zaman sen gizlerdin abla, hatta bazen benim için kendini bile öne sürerdin. Küçük kardeşin bunların her zaman farkındaydı ve şimdi de farkında. Benim için çok özelsin. Doğum günün kutlu olsun.

ablama doğum günü mesajı uzun

 • Sana ne kadar benim ablam olduğun için teşekkür etsem az gelir. Tüm kötü günlerimde yanımda oldun, başkaları ise sadece mutlu günlerimde yanımda oldular. Ama abla sen kötü günlerimde yanımda olarak bana en büyük mutluluğu verebildin.

ablama doğum günü mesajı uzun

 • Küçükken uykuya dalmakta zorluk çektiğimde başımı dizlerine koyar ve ablacığım bu şekilde uykuya dalmaya çalışırdım. Çünkü senin dizlerin benim için en şefkatli ve rahat yataktılar. Her anımda senin yaptığın bu fedakârlıkları hatırlıyor ve sana minnet duyuyorum. Seni çok seviyorum ablacığım ve iyi ki doğdun!

ablama doğum günü mesajı uzun

 • Hayatta her zaman senin gibi birisi olmayı istediğim abla, senin gibi affetmeyi bilen, senin gibi kalbi büyük, senin gibi başkalarını düşünebilen ve senin gibi iyilik dolu. Bunu ne kadar başardım bilemiyorum ama sen bunlara her zaman sahip oldun. Doğum gününü kutlarım.

ablama doğum günü mesajı uzun

 • Yüzündeki gülümseme benim için dünyanın en değerli şeyidir ablacığım. Sen her zaman benim için önemli, değerli ve kıymetli oldun. Bu doğum gününde birlikte değiliz ama hediyelerim seninle birlikte olacak, nice yıllara.

ablaya en güzel doğum günü mesajları

 • Bu doğum günü seninle beni abla önceki zamanlardan çok daha birbirimize yakınlaştıracak. Çünkü artık bizler büyüdük ve aramızdaki anlaşmazlıklar geride kaldı. Çocuklar birbirlerini yine de çok kırmalarına rağmen herkesten daha çok severler ve benim için de sen her zaman sevgi merkezi oldun.

ablaya en güzel doğum günü mesajları

 • Sevdiklerinle birlikte ablacığım bir yılı daha geride bıraktın ve şimdi yeni bir yaşa basıyorsun. Bu yaşın da tıpkı öncekiler gibi güzellik, neşe ve sağlık ile geçsin.

ablaya en güzel doğum günü mesajları

Ablama doğum günü mesajı uzun olsun istiyorsanız bu durumda pek çok mesaj arasından seçim yaparak, ablanızın bu özel gününün daha da anlamlı geçmesini sağlayabilirsiniz. Ablalar ile kurulan bağ diğer kardeşler ile kurulan bağlardan oldukça farklıdır çünkü ablalar, anne yarısı hatta yeri geldiğinde anne kadar özverili davranarak kardeşleri için elinden gelen her şeyi yaparlar. Onların yaşamda mutlu olmalarını, sağlıklı olmalarını ve hiçbir zaman kötü duruma düşmemelerini isteyen ablalar, böylece yaşamda en çok destek aldığınız kimselerdir. Bu bakımdan ablaya doğum günü mesajı uzun duygusal göndererek onunla küçüklüğünüzden beri süre gelen özel ilişkinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Aynı zamanda ablaya doğum günü mesajları anlamlı olduklarından ablanızın da onu ne kadar sevdiğinizi daha iyi anlamasına yardım edecektir. Yakınlarda ya da uzaklarda olan ablanız için göndereceğiniz bu özel mesajlar ile iyi ki onun gibi bir ablaya sahip olduğunuz için ona karşı doğru şekilde teşekkür edebileceksiniz.

 • Abla her ne kadar artık yaşlandığını söylesen de sen benim için hâlâ çocukluğumuzdaki genç halindesin. Önemli olan hissettiğin yaş ve hissettiğin duygulardır. Hiçbir zaman çocukluğumuzu yitirmedik, doğum günün kutlu olsun!

ablaya en güzel doğum günü mesajları

 • Abla, her zaman sen benim için bir güneş oldun çünkü ne kadar üzgün olsan bile bana bunu hiç yansıtmadın. Ben senin yanına geldiğimde canın sıkkın olduğunda bile benim kötü hissetmemen için her zaman en neşeli ve eğlenceli halini takındın, beni hiçbir zaman başından göndermedin. Ben bunları küçükken anlayamazdım ama şimdi hepsini anlıyorum ve senin gibi bir ablaya sahip olduğum için gerçekten kendimi çok ama çok şanslı sayıyorum, doğum günün kutlu olsun canım ablacığım!

ablaya en güzel doğum günü mesajları

 • Böylesi güzel bir günde yan yana olmak benim için gerçekten çok mutluluk verici olurdu abla ama hayat her birimizi rüzgârıyla farklı yerlere savurdu. Kendimiz farklı yerlere savrulduk ama eminim ki kalplerimiz hiç ayrılmadı. Abla her zaman yan yana olamazsak bile kalplerimizin bir arada bulunduğunu bilmek bana büyük mutluluk veriyor. Doğum gününü kalbimle kutlarım.

ablaya uzun doğum günü mesajı

 • Varlığın ile bana yaşamımın her anında büyük yardımcı olan ablacığım, yeri geldin benim arkadaşım, yeri geldin ablam yeri geldi annem oldun. Senin bu yaptıklarının karşılığını hiçbir zaman ödemeyen ama doğum gününün benim için ne kadar önemli olduğunu bilmeni isterim. Nice yıllara, nice birlikteliğe!

ablaya uzun doğum günü mesajı

Ablaya en güzel doğum günü mesajı göndermek onun kardeşi tarafından unutulmadığını kendisine hatırlatacağı için kendisini daha da özel hissetmesine yardımcı olacaktır. Bu sayede her zaman sizin yanınızda olan ve size büyük bir katkı sunarak, büyümeniz için yardımcı olan ablanızın yapmış olduklarını unutmadığınızı göstermek kendisini çok sevindirecektir. Daha sonra abladan kardeşe doğum günü mesajı olarak da dönüş yapmasını sağlayacak ve böylece kendi aranızda doğum günü alışkanlığı olarak bir kutlama pratiği de oluşturabilirsiniz. Ablanız ile ister yaş aralığınız az ister çok olsun ablanız sizin yaşamınızdaki en önemli kişileriniz arasında yer alır ve onun bu gününü özel mesajlar ile taçlandırmak verdiğiniz değeri gösterecektir. Bazı durumlarda uzun mesajlar bulmak yerine ablaya doğum günü mesajı kısa göndermek duygularınızı daha iyi ifade etmenizi sağlayacaktır. Kısa ya da uzun ablaya duygusal doğum günü mesajı göndermeniz ablanız için en güzel doğum günü hediyesi olacaktır.

 • Yeni yaşında acılar hiç seninle olmasın ablacığım, çok zorlu günlerden geçtik ancak o günler artık geride kaldılar. Şimdi artık mutluluk ve huzur zamanı, doğum gününü mutlulukla kutlarım.

ablaya uzun doğum günü mesajı

 • Her hareketinle birlikte ablacığım beni her zaman mutlu ettin, keşke senden daha iyi olsaydım da ben de seni mutlu edebilseydim. Ama bunu yapabilmem pek mümkün değil, doğum gününü kutlamaktan başka bir şey elimden bir şey kalmıyor.

ablaya uzun doğum günü mesajı

 • Ablacığım doğum günü pastanı üflerken hiç ayrı kalmamızı dilemeni istiyorum senden çünkü kardeşin seni çok seviyor ve hiç ayrılmayalım istiyor.

ablaya uzun doğum günü mesajı

 • Gözlerini kapatarak sadece mumları üfle ablacığım, bugünün senin en özel günün çünkü. Nice yıllara ve iyi ki benim ablamsın.

ablaya uzun doğum günü mesajı

 • Ablacığım hayatımda en değerli varlığım, en çok seni seviyor ve en çok benim ablam olduğun için mutluluk duyuyorum. Doğum gününde birlikte olamayacağız ancak kalbim geçmişte olduğu gibi gelecekte de seninle birlikte atmaya devam edecek.

ablaya uzun doğum günü mesajı

 • Abla en zor günlerimde, herkes benden yüz çevirdiğinde, kimse benim mutluluğumu istemediğinde sen her zaman benim yanımda durdun ve bana büyük mutluluk verdin. Doğduğun günün asıl benim için en büyük mutluluk kaynağıymış. Umarım doğum günün de kalbin kadar temiz bir yeni yaş sana getirerek her zaman mutlu olmanı sağlar.

ablaya uzun doğum günü mesajı

Check Also

anne ve babadan oğluma doğum günü mesajları

Anne ve Babadan Oğluma Doğum Günü Mesajları – Oğlum İçin Sözler

Oğlu olan anne ve babalar için oğluma doğum günü mesajı büyük önem taşır çünkü oğullarının …

Bir cevap yazın